Resultater Norgescup Junior Lygna - Kvinner 19/20 år - 10 km - 2020



Resultater Norgescup Junior Lygna
Lygna, Innlandet - 12. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER 19/20 ÅR - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1038 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 24:20.2 0.00 57.80
2 1018 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 25:20.2 +1:00.0 90.67
3 1034 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 25:39.9 +1:19.7 101.47
4 1021 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 25:56.9 +1:36.7 110.78
5 1023 BERGANE Margrethe 2001 NOR 26:28.9 +2:08.7 128.31
6 1029 SANNESS Nora 2000 NOR 26:34.8 +2:14.6 131.54
7 1017 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 26:35.7 +2:15.5 132.04
8 964 BOLSTAD Hedda Thoresen 2001 NOR 26:37.2 +2:17.0 132.86
9 1019 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 26:40.4 +2:20.2 134.61
10 1011 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 26:54.2 +2:34.0 142.17
11 1013 BREDING Tale Bruheim 2001 NOR 26:55.8 +2:35.6 143.05
12 1027 DENGERUD Karianne Olsvik 2000 NOR 27:05.7 +2:45.5 148.47
13 1040 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 27:06.9 +2:46.7 149.13
14 1003 BUNEMANN DE BESCHE Anne 2000 NOR 27:08.0 +2:47.8 149.73
15 994 GALAAEN Nora Edelsdatter 2001 NOR 27:13.7 +2:53.5 152.86
16 977 TORSTEINSRUD Mari 2001 NOR 27:14.5 +2:54.3 153.29
17 1004 GROETTING Karoline 2001 NOR 27:14.7 +2:54.5 153.40
18 1032 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 27:22.1 +3:01.9 157.46
19 1028 EVERTSEN Ronja Haakenstad 2000 NOR 27:24.2 +3:04.0 158.61
20 1036 EINMO Malin 2000 NOR 27:28.2 +3:08.0 160.80
21 1035 ULVANG Runa 2001 NOR 27:28.4 +3:08.2 160.91
22 974 DOKKEN Frida Tormodsgard 2001 NOR 27:35.0 +3:14.8 164.53
23 967 HANSEN Hanna Sandholt 2001 NOR 27:35.5 +3:15.3 164.80
24 1009 RAMSTAD Ida 2001 NOR 27:38.8 +3:18.6 166.61
25 1015 GULBRANDSEN Vilje Marie 2001 NOR 27:42.6 +3:22.4 168.69
26 1024 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR 27:50.2 +3:30.0 172.85
27 1025 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 27:51.9 +3:31.7 173.78
28 999 KLEIVI Kristine 2000 NOR 28:00.0 +3:39.8 178.22
29 1033 ROETVEI Nora 2000 NOR 28:00.3 +3:40.1 178.39
30 1016 STORAA Silje 2000 NOR 28:05.3 +3:45.1 181.13

31 1020 BREKKE Ane 2000 NOR 28:05.4 +3:45.2 181.18
32 1026 VALNES Lisa Amalie 2000 NOR 28:05.7 +3:45.5 181.34
33 975 SVENDSBY Martine 2001 NOR 28:07.2 +3:47.0 182.17
34 983 BAKKEN Maren 2001 NOR 28:21.9 +4:01.7 190.22
35 992 AUSTAD Vilde 2000 NOR 28:23.0 +4:02.8 190.82
36 957 STRAETE Tuva Aas 2001 NOR 28:23.4 +4:03.2 191.04
37 998 WANGEN Marie Soelverud 2001 NOR 28:26.3 +4:06.1 192.63
38 997 BERNTSEN Annette 2000 NOR 28:30.9 +4:10.7 195.15
39 1014 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 28:31.2 +4:11.0 195.32
40 952 GULLIKSTAD Pernille 2000 NOR 28:32.9 +4:12.7 196.25
41 936 KROGSBOEL Emily Hedvig 2001 NOR 28:34.3 +4:14.1 197.01
42 984 FREMSTAD Andrine Harriet 2000 NOR 28:34.8 +4:14.6 197.29
43 966 RANVIK Andrea 2001 NOR 28:39.2 +4:19.0 199.70
44 980 ANDERSEN Selma 2001 NOR 28:39.3 +4:19.1 199.75
45 1000 WENAAS Lea Stabaek 2001 NOR 28:39.5 +4:19.3 199.86
46 1005 TOVAAS Ida Storjord 2001 NOR 28:41.3 +4:21.1 200.85
47 968 ENGEN Martine Groettum 2001 NOR 28:47.3 +4:27.1 204.14
48 976 BYGRAVE Tuva 2001 AUS 28:50.9 +4:30.7 206.11
49 996 ANDERSEN Nora 2001 NOR 28:52.4 +4:32.2 206.93
50 1002 WANG Ane Groetan 2000 NOR 28:53.7 +4:33.5 207.64
51 938 BERGET Nora Dokken 2000 NOR 28:54.2 +4:34.0 207.92
52 932 UNDHEIM Siri Aarsvoll 2001 NOR 28:55.3 +4:35.1 208.52
53 972 FLATLAND Vera Kristina 2001 NOR 28:55.7 +4:35.5 208.74
54 971 BERGQUIST Kristina 2001 NOR 28:57.1 +4:36.9 209.51
55 973 SANDNES Julie 2001 NOR 29:08.1 +4:47.9 215.53
56 990 BJOERBAEK Eva Caroline 2001 NOR 29:08.6 +4:48.4 215.81
57 1012 SKJELLE Herborg 2001 NOR 29:18.3 +4:58.1 221.12
58 941 HULT Emma 2001 NOR 29:18.4 +4:58.2 221.17
59 1007 DALENG Andrine 2000 NOR 29:19.8 +4:59.6 221.94
60 1006 HEGGEM Synnoeve 2000 NOR 29:24.7 +5:04.5 224.63

61 1001 DANIELSDOTTIR Anna Maria 2000 ISL 29:26.7 +5:06.5 225.72
62 985 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 29:30.4 +5:10.2 227.75
63 953 SLETTEN Alva 2001 NOR 29:31.3 +5:11.1 228.24
64 991 MOGER Julie Egeberg 2001 NOR 29:31.9 +5:11.7 228.57
65 989 RANVIK Anniken 2001 NOR 29:33.7 +5:13.5 229.56
66 970 BENJAMINSEN Ida 2001 NOR 29:40.2 +5:20.0 233.12
67 963 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 29:42.3 +5:22.1 234.27
68 925 ROED Kristine Meinert 2001 NOR 29:45.4 +5:25.2 235.97
69 950 FREDIN Bethina Staulen 2001 NOR 29:45.7 +5:25.5 236.13
70 955 VEDAL Kamilla 2001 NOR 29:47.8 +5:27.6 237.28
71 993 STANGEBYE Pia 2000 NOR 29:49.3 +5:29.1 238.10
72 986 VALAAS Ane Bjoergum 2000 NOR 29:50.0 +5:29.8 238.49
73 981 OEYGARD Gyrid 2001 NOR 30:03.8 +5:43.6 246.05
74 954 FROEISLI Sara Grini 2001 NOR 30:04.5 +5:44.3 246.43
75 1031 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 30:05.8 +5:45.6 247.14
76 987 ROEKKE Live Johanne 2001 NOR 30:19.6 +5:59.4 254.70
77 1010 NILSEN Hanne 2000 NOR 30:26.2 +6:06.0 258.32
78 960 SILBER Natascha 2001 NOR 30:27.7 +6:07.5 259.14
79 965 LIU Shuangping 2001 CHN 30:29.3 +6:09.1 260.02
80 961 BROERS Ingrid Lie 2001 NOR 30:31.2 +6:11.0 261.06
81 934 LANGE Kennedy 2001 USA 30:44.0 +6:23.8 268.07
82 933 BRENNA Maria 2001 NOR 30:55.4 +6:35.2 274.32
83 935 MAUSET Hanna Soerensen 2001 NOR 30:57.5 +6:37.3 275.47
84 942 GISSINGER Inger Kvaale 2001 NOR 31:20.0 +6:59.8 287.80
85 943 ESTENSEN Julie 2001 NOR 31:46.9 +7:26.7 302.53
86 939 BAARDSENG Anna 2001 NOR 31:52.4 +7:32.2 305.55
87 962 SANDOEY Ann Sophie 2001 NOR 31:53.3 +7:33.1 306.04
88 927 ELVENES Andrine Erika 2001 NOR 32:24.5 +8:04.3 323.13
89 929 ADDE Sigrid 2001 NOR 32:32.6 +8:12.4 327.57
90 930 ZHANG Yuanyuan 2001 CHN 32:55.2 +8:35.0 339.95

91 928 BJAADAL Sofie Bergan 2000 NOR 33:17.0 +8:56.8 351.90
92 958 BOLLINGMO Kaja 2001 NOR 34:25.5 +10:05.3 389.43
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
940 HAGLUND Sofia 2000 FIN
949 KAMPENHOEY Hanne Skoglund 2001 NOR
951 TALMO Katrine 2001 NOR
1030 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR
1039 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
926 HALS Camilla Helene 2001 NOR
931 BERREFJORD Anne Omholt 2000 NOR
937 MIKALSEN Hedda Emilie 2001 NOR
944 RAPP Kristine Eide 2001 NOR
945 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR
946 LERFALD Nora 2001 NOR
947 LEIRVIK Selma 2001 NOR
948 LAND Thea 2001 NOR
956 SVEEN Carina 2001 NOR
959 SANDE Marie Nesbakken 2001 NOR
969 KNOTTEN Tiril Kristine 2001 NOR
978 MYKLEBUST Karen 2001 NOR
979 JOHANNESEN Silje Holm 2001 NOR
982 HOFTUN Ingeborg Kristensen 2001 NOR
988 KVAM Eline 2000 NOR
995 DARELL Amanda 2000 NOR
1008 BAKKEMO Hedda 2001 NOR
1022 MOHN Linn Sofie 2001 NOR
1037 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +