-->

Resultater Norgescup Junior Lygna - Kvinner 19/20 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Lygna
Lygna, Innlandet - 11. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER 19/20 ÅR - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1834FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR
2826FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR
3828JOHNSEN Elena Rise2000NOR
4860LISLEVAND Tuva2001NOR
5835GULBRANDSEN Ingrid2000NOR
6827FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
7825ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
8836EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR
9850ARNESEN Julie Henriette2001NOR
10853RAMSTAD Ida2001NOR
11832AUSTAD Vilde2000NOR
12844WANGEN Marie Soelverud2001NOR
13829ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR
14854SVINGHEIM Mari Landro2001NOR
15837SOERUM Thea2000NOR
16848GROETTING Karoline2001NOR
17842EINMO Malin2000NOR
18858SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR
19833ANDRESEN Ebba2001NOR
20861TORSTEINSRUD Mari2001NOR
21847BERGANE Margrethe2001NOR
22849KLEIVI Kristine2000NOR
23851BERNTSEN Annette2000NOR
24873KNOTTEN Tiril Kristine2001NOR
25866ULVANG Runa2001NOR
26852MAGNUSSEN Maria Finni2001NOR
27870AAREKOL Ragnhild2001NOR
28863GALAAEN Nora Edelsdatter2001NOR
29831DARELL Amanda2000NOR
30879VESLEGARD Vilde Kverndal2001NOR

31920HAGLUND Sofia2000FIN
32869FREMSTAD Andrine Harriet2000NOR
33855BENJAMINSEN Ida2001NOR
34857ENGEN Martine Groettum2001NOR
35845RYAN Ingrid Tandberg2000NOR
36924VALNES Lisa Amalie2000NOR
37830DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
38846LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR
39871STORAA Silje2000NOR
40874VALAAS Ane Bjoergum2000NOR
41868ANDERSEN Nora2001NOR
42838BREDING Tale Bruheim2001NOR
43881GULBRANDSEN Vilje Marie2001NOR
44865SKJELLE Herborg2001NOR
45875SVENDSBY Martine2001NOR
46841TOVAAS Ida Storjord2001NOR
47889ANDERSEN Selma2001NOR
48882SVEEN Carina2001NOR
49890GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth2001NOR
50906KNUTZEN Tonje2001NOR
51888BREKKE Ane2000NOR
52887BJOERBAEK Eva Caroline2001NOR
53839STANGEBYE Pia2000NOR
54867ROETVEI Nora2000NOR
55923HALAAS Aud Oeyen2001NOR
56883SANDNES Julie2001NOR
57864WENAAS Lea Stabaek2001NOR
58910OEYGARD Gyrid2001NOR
59893FREDIN Bethina Staulen2001NOR
60856HEGGEM Synnoeve2000NOR

61898VEDAL Kamilla2001NOR
62897LONGVA Ada Eide2001NOR
63903SANDE Marie Nesbakken2001NOR
64914SLETTEN Alva2001NOR
65900SKEI Sigrid2001NOR
66912BROERS Ingrid Lie2001NOR
67899LINDGREN Marthine2001NOR
68916ELVENES Andrine Erika2001NOR
69905TALMO Katrine2001NOR
70908KAMPENHOEY Hanne Skoglund2001NOR
71894HULT Emma2001NOR
72880FLATLAND Vera Kristina2001NOR
73884ROEKKE Live Johanne2001NOR
74878MYKLEBUST Karen2001NOR
75877JOHANNESEN Silje Holm2001NOR
76901HANSEN Hanna Sandholt2001NOR
77886DALENG Andrine2000NOR
78921LANGE Kennedy2001USA
79917SANDOEY Ann Sophie2001NOR
80911ESTENSEN Julie2001NOR
81918SILBER Natascha2001NOR
82896LIU Shuangping2001CHN
83919ADDE Sigrid2001NOR
84915ZHANG Yuanyuan2001CHN
85922HERAMB Liv Tone2000NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +