Resultater Norgescup Junior Lygna - Menn 17 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Lygna
Lygna, Innlandet - 11. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN 17 ÅR - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
110HOLBAEK Mathias2003NOR
2126BLOM Thomas2003NOR
34KVENNAAS Henrik2003NOR
425NORDENG Johan Lien2003NOR
5154FARSTADVOLL Henrik2003NOR
667THORVALDSEN Even2003NOR
750KRISTIANSEN Robert Skog2003NOR
8109HOVDEJORD Vebjoern2003NOR
9162ANDERSEN Marcus Tunestveit2003NOR
10158JEVANORD Henrik2003NOR
1173MAEHLUMSVEEN Torgeir2003NOR
1296KJETSAA Morten2003NOR
1356RANNEM Lars Bragstad2003NOR
14129NAESSET Magnus Myhre2003NOR
15155SKAANES Morten2003NOR
16134LINDERUD Eirik2003NOR
17161MYHRE Fredrik Hoksrud2003NOR
1835GUSSIAAS Oscar Pladsen2003NOR
1970SJOEHOLT Fredrik2003NOR
2090DYRDAHL Joergen Bertram2003NOR
2119LINDERUD Even2003NOR
2242GALAAEN Johannes Edelssoenn2003NOR
23108AURMO Ola2003NOR
2428GULBRANDSEN Jan Ronny Abusland2003NOR
25160GAMMELMO Simen2003NOR
2657KLAVENES Arthur Hartvedt2003NOR
2755AASBOE Eikil Elias2003NOR
28163OESTERVOLD Sondre2003NOR
29157FERAGEN Sebastian Roed2003NOR
30142THORESEN Sture2003NOR

31111MYHR Jonas2003NOR
32166SVARDAL Niclas Johansen2003NOR
33147HAAKENSTAD-BRAATEN Falk2003NOR
3423TARUD Eskil Espe2003NOR
3520NORDENG Sivert2003NOR
36146HAALAND Vebjoern Salte2003NOR
3787HANNESTAD Simon Salinas2003NOR
3891LOEVLIEN Ola2003NOR
3976JOHANSEN Philip2003NOR
40122FLATAKER Amund Engesvold2003NOR
4127HOVLAND-SUNDE Alex2003NOR
4238HAGENES Per Strand2003NOR
4360FENGSRUD Alexander2003NOR
4464NAAS Iver Leirmo2003NOR
45124AARTHUN Haavard2003NOR
465MYKLAND Aadne2003NOR
47149MOLLESTAD Thomas Linnebo2003NOR
4882KALLAND Bendik2003NOR
49159WANGEN Vemund2003NOR
5033LOESETH Olve2003NOR
5148OLSEN Asbjoern Megaard2003NOR
52128LUNDBY Jakob2003NOR
5393NORBOM Vetle Lysaker2003NOR
5436LUNDEM Simen2003NOR
55119UKKELBERG Mathias Kjoenstad2003NOR
5622LEROE Andreas2003NOR
57140KALVBEIN Oskar Tjeldflaat2003NOR
58106STOKNES Elias2003NOR
593HAEGELAND Audun Nesheim2003NOR
60104GROMSRUD Herman2003NOR

61127FREMSTAD Kristian2003NOR
62135WANGEN Kristian Soelverud2003NOR
6318HOLME Wictor2003NOR
64171LUNDBERG William2003NOR
65153HEIERSTAD Andreas Fon2003NOR
6671BAKSJOEBERGET Ludvig Leopold2003NOR
6775LARSEN Marcus Holter2003NOR
6899BRUROK Sindre Bogen2003NOR
69103LILLEBUDAL Stian2003NOR
70139MOBRENNA Even2003NOR
7112NORDSETH Peder Elias2003NOR
7283AARSTAD Edward2003NOR
731OEFSTEDAL Erik2003NOR
74131SOERSDAL Andreas2003NOR
756STOEVSET Chris Aleksander2003NOR
7677JOHANNESSEN Oskar Andreas2003NOR
77121GRAABOEL-UNDERSRUD Emil2003NOR
78173RAKKESTAD Matias Nalum2003NOR
79107FINANGER Daniel2003NOR
8016MALLAUG Jo2003NOR
8163AMUNDSEN Antonius Herskedal2003NOR
82116BAERHEIM Anders2003NOR
8353HAFSTEN Niklas Teige2003NOR
8440BOEYGARD Sondre2003NOR
8524FJELLHEIM Birk2003NOR
8645BAKKE Aleksander Gausen2003NOR
87167STENSRUD Erlend Gloegaard2003NOR
8846GJEAVER Adam2003NOR
89125GRINI Anders2003NOR
9059LUTNAES Toerres2003NOR

91100JOERGERSEN Jesper2003NOR
92112ANDERSEN Ulrik Zaki Oklum2003NOR
9339KLEPPA Samuel2003NOR
9498PEDERSEN Sondre Grasbekk2003NOR
95113LUNDE August2003NOR
9644SKILDHEIM Vetle Arder2003NOR
9769LUKKASSEN August Andre2003NOR
98120JORDE Erik Ola2003NOR
99115HAUEN Esten Hansen-Moellerud2003NOR
10011HOLE Iver Synstnes2003NOR
10180SOERBRAATEN Eirik2003NOR
10261OVEREN Sindre Syvertsen2003NOR
10394LOSSIUS Hans2003NOR
104165TOLLEHAUG Per Ingvar2003NOR
10595HUSBY Endre Engtroe2003NOR
106105BLIX Andreas2003NOR
10785NILSEN Vebjoern Molvik2003NOR
10829ANDERSEN Sebastian Lund2003NOR
109170LIE-JOHANSEN William2003NOR
110102HOVDE Andreas Svindland2003NOR
111118OEVERGAARD Eivind2003NOR
11284AANESEN Niklas2003NOR
113110SKOGHEIM Emil2003NOR
11430FUGLEM Nils Ole2003NOR
11521HADDON Erik2003NOR
11692HOELSVEEN Jonas2003NOR
11786HALLINGSTAD Magnus2003NOR
11874WANG Ask Goettan2003NOR
119176TOLLEFSEN Ulrik Auestad2003NOR
12058HAGE-NILSEN Stian2003NOR

12181SOLDAL Sigve Lunde2003NOR
12241HOLSTROEM Jonas2003NOR
123143HAUGLI Sander2003NOR
12434MYRLAND Imre Sagbakken2003NOR
125114BERG Adrian Bakken2003NOR
126168THORVIK Elia2003NOR
12732MILVANG Sindre Esmann2003NOR
128137PEDERSEN Sindre Rokke2003NOR
129145HOLTER Arne Magnus2003NOR
130130SOGN-LARSSEN Lauritz2003NOR
1312ARVESEN Ole Marius2003NOR
13278KLETTE Kolbein Olavson2003NOR
13331RAAEN Noa Saeterboe2003NOR
13465STOVNER Andre2003NOR
135101LILLEFJELL Haakon Andreas2003NOR
136175SVENSEN Sindre Groev2003NOR
13717RANESTAD Vegard2003NOR
13843GORSET Emil Solan2003NOR
139144OPHUS Haakon2003NOR
14051RUDEN Oliver2003NOR
14152GROETAN Lars Kaare Anshus2003NOR
142141GRANHEIM Andre Aske2003NOR
143117OEVERHAUG Haakon Mathias2003NOR
14413SANDVOLD Adrian Arntsen2003NOR
14562HAGEN Eivind2003NOR
146133TUNGA Tinius2003NOR
1479HORGEN Vegard2003NOR
148156GJESSING Leo2003NOR
14937MUNDAL Olaus Orheim2003NOR
150138LANGSLET Oscar Creutzer2003SWE

1518KVEEN Joergen2003NOR
15254HUSTAD Alexander Damiano2003NOR
15368PICHLER Markus Eugen2003NOR
154152BORBE Fredrik2003NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +