Resultater Norgescup Junior Lygna - Menn 19/20 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Lygna
Lygna, Innlandet - 11. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN 19/20 ÅR - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1348EVENSEN Ansgar2000NOR
2357THORVIK David2000NOR
3353KIRKENG Andreas2000NOR
4350KVARSTAD Kristoffer2000NOR
5351SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
6400OPSAL Mats2001NOR
7380HJELMESET Lars Agnar2001NOR
8421KARLSEN Jostein2001NOR
9373OEISETH Simen2000NOR
10381JENSSEN Matz William2001NOR
11359TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
12390BERGSLAND Andreas2001NOR
13369UNNEBERG Johan2000NOR
14360JOHNSRUD Fredrik2000NOR
15362BRAEKKEN Ole Andreas2000NOR
16379LOEBAK Simen2000NOR
17385SOLBERG Joergen2000NOR
18355MICHELSEN Even Solem2000NOR
19448FISKVIK Kristoffer Jullum2001NOR
20378SLIND Joergen2001NOR
21404KJELSTAD Sander2001NOR
22377BJOERGEN Andreas2000NOR
23429AAKERVIK Espen2001NOR
24408VIK Lars Young2001NOR
25399SMEBY Alexander Apenaes2001NOR
26352RIEGE Amund2000NOR
27376VIKA Jonas2001NOR
28372AADLAND Petter Thorslund2001NOR
29384AAS-JAKOBSEN Andreas2000NOR
30386GROEHOLT Mads2001NOR

31465UNSGAARD Odin2001NOR
32382REE Andreas Fjorden2000NOR
33393PERGER Magnus2001NOR
34388SANDVIK Edvard2001NOR
35426HOMDROM Marcus2000NOR
36413MOSTRAUM Elias2001NOR
37411SKJERPING Jonatan Gjerstad2001NOR
38396AURMO Reidar2001NOR
39422MOERK Martin Kirkeberg2001NOR
40368ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR
41454NISSEN Matias August2001NOR
42534JEVNE Erik Johannes2001NOR
43484LARSEN Axel Henrik2001NOR
44479REFSNES Torjus2001NOR
45437KVAM Haavard2001NOR
46407STENERSEN Johannes Andberg2001NOR
47469STANGELAND Lars Ludahl2001NOR
48370HELLERUD Adrian Orellana2000NOR
49394KORSAETH Amund2000NOR
50364RUEGER Philip2001GER
51358KARSRUD Kristoffer Alm2000NOR
52423DOKSET Aleksander Falkenberg2001NOR
53483NORDGAARD Sondre2001NOR
54434INGEBRIGTSEN Edvin2001NOR
55402NORBOM Sindre Lysaker2001NOR
56487BAKKE Marius2001NOR
57356SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR
58365JOHANSEN Iver Wang2000NOR
59405PETTERSEN Jakob Soerlie2001NOR
60371SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR

61409HERLAND Kasper2001NOR
62462KLEIVI Herman Hellesnes2001NOR
63428GRANLI Hallvard2000NOR
64441SOERBYE Sondre Engesaeter2001NOR
65473VOLDEN Ole Vibe2001NOR
66375SOLHEIM Jan Marcus Nielsen2000NOR
67432SAETRE Eivind2001NOR
68406ROEER Vegard Lund2000NOR
69577HAUGNES Oddmund2001NOR
70361NILSEN Fredrik Luetcherath2000NOR
71424OLSEN Magnus Braathen2001NOR
72415GROBAKKEN Rune2000NOR
73366NICOLAISEN Erik2000NOR
74476BJOERNSTAD Brage2001NOR
75438OESTNOR Einar2000NOR
76455RISTE Markus Moen2001NOR
77461DROEYER Benjamin2001NOR
78471AASHOVD Marcus Andre2001NOR
79418STENERSEN Fredrik Glomsrud2001NOR
80450KARLSEN Even2001NOR
81488GRAVE Brynjar Heggelund2001NOR
82451DRAGERENGEN Ivar2001NOR
83524CLEM Ivar Harald2000NOR
84478RAMSTAD Morten2001NOR
85449EK Jens Marcus Dyrberg2001NOR
86349TRONSLI Andreas2000NOR
87439LANGOEY Mats Morgen2001NOR
88425STOETVIG Markus Fet2001NOR
89416PEDERSEN Sondre B.2000NOR
90420HAUGLAND Even Riber2000NOR

91389HANSEN Mathias Andersen2000NOR
92457ULVERUD Mathias2001NOR
93417DOESSLAND Anders Melaaen2001NOR
94433BJOERNAA Birk Strand2001NOR
95458GUNDERSEN Birk Moeller2001NOR
96398FRIDLUND Jonas2000NOR
97578RESSEM Marius2001NOR
98492THORESEN Jonas Dyrli2001NOR
99493GJESSING Andreas2001NOR
100475ROETHE Fredrik Galaaen2001NOR
101489LAUKLI Henrik Marius2001NOR
102575HETLAND Daniel2000NOR
103419BRONES Jakob Engen2000NOR
104392HOV Eskil2000NOR
105453GLITTENBERG HOLT Filip2000NOR
106391DAGESTAD Jostein2000NOR
107477TALLAKSTAD Mats2001NOR
108504ROGSTAD Frederik Arent2001NOR
109485SVALAND Tor Olav2001NOR
110495KJERSTAD Haakon Bakke2001NOR
111470DAHLE Hallvard2000NOR
112481DROEYVOLD Magnus2000NOR
113499SEDENIUSSEN Magnus Nikolai2001NOR
114490BRANDSAETER Eivind2001NOR
115442BLIX Henrik2000NOR
116445HUSOM Emilio Sebastian maldonado2000NOR
117474OLSSON Jacob Groenseth2001NOR
118571SYVERSEN Simen2000NOR
119501STAAVI Bjoern-Martin2000NOR
120410GRYTNES Markus2000NOR

121354FIKSEN Hermann Nordstrand2001NOR
122500MARTINSEN Vetle2001NOR
123452SELBERG Sondre2001NOR
124383MELLING Christian Hartz2001NOR
125397GAUTVIK Mikkel Waldeland2001NOR
126468SAGABRAATEN Sjur Lien2000NOR
127464OESTBERG Sivert2001NOR
128444SLETTEN Erlend Lindland2000NOR
129491LUKA Eivind2001NOR
130494MARTENS MEYER Julian2001NOR
131431URE Olve2000NOR
132403ELLINGSEN Emil Richstad2000NOR
133496MYHRA Haavard2000NOR
134576KLETTE Stian2001NOR
135456VANGSNES Edvard Reier2001NOR
136446THARALSEN Erik2000NOR
137459JOHANSEN Jonas2000NOR
138570KILDAL Simen Aleksander Hanevold2001NOR
139427BORECZEK Michal2000POL
140513REIERSEN Oscar2001NOR
141460KARLSEN John Ivar2001NOR
142363HANEBERG Sondre2000NOR
143486MIKALSEN Haavard Magnus2000NOR
144558ERIKSEN Trygve2001NOR
145530NICOLAYSEN Sigurd2001NOR
146527HELLA Eirik2001NOR
147443JARBEAUX August2001NOR
148573OLSEN Leo Fossholt2000NOR
149505JOERSTAD Anders Martin2001NOR
150514PETTERSEN Trym2001NOR

151563AMUNDSEN Eirik Haraldsvik2001NOR
152506KVALE Nils Henrik2001NOR
153572ZHANG Maoxiang2000CHN
154554DRIVENES Philip2000NOR
155518VIKEN Vemund Trebostad2001NOR
156567HELLENES Nils Martin Anvik2000NOR
157502OEVREBOE Lars2000NOR
158507BURUD Ole Conrad2001NOR
159542FUGLEM William2001NOR
160522GRAHL-MADSEN Ola2001NOR
161568AXELSSON Nils Oscar2001NOR
162436JENSSEN Lars Nikolai2000NOR
163497CRUICKSHANK Cameron2001GBR
164545MOLLESTAD Martin Linnebo2001NOR
165447LI Yufan2000CHN
166532LOEITE Tor Moe2001NOR
167512HEMSTAD Martin2001NOR
168569FLEKKE Eirik Osvik2001NOR
169430ANTONSEN Bastian Karlsen2001NOR
170435PEDERSEN Tor Anton2000NOR
171519NESGAARD Even2000NOR
172510SOERLIE Sondre2001NOR
173523BREKKE Jon Sterri2001NOR
174529HELLERUD Tobias Orellana2001NOR
175555STOEA Erik Kjoennoe2001NOR
176553JENSEN Ole Gunnar Lund2001NOR
177509MYRAN Magnus2001NOR
178536MOBRAATHEN Herman2001NOR
179480DANIELSSON Jakob2001ISL
180548AAS Mikkel Wergeland2001NOR

181520STEINSRUD Bendik2001NOR
182552SOERKAAS Gunnar2000NOR
183562SKADAL Joakim2001NOR
184550EIKEVIK Vegard2001NOR
185516SENDSTAD Eirik2001NOR
186547MOBRAATHEN Magnus2001NOR
187561POLLAND Martin Droepping2001NOR
188541MA Xiaofei2000CHN
189538BRISSACH Ola Estil2001NOR
190557ROSENFELD Joseph2001GBR
191579WANGBERG Petter2001NOR
192544LI Yuan2001CHN
193566LI Taiwei2000CHN
194556HUSDAL Heine2001NOR
195515OVERVIK Tobias Nikolai2000NOR
196564JI Xiaolong2001CHN
197533SORTAASLOEKKEN Henrik Alexander2001NOR
198559MA Wei2000CHN
199560HATTEN Bjoern Roar2000NOR
200412ROGNES Bernt Emil Finseraas2001NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +