Resultater Norgescup Lillehammer - Kvinner - 10 km - Fri - 2020


Annonse

Resultater Norgescup Lillehammer - Senior

5. desember 2020

Natrudstilen, Sjusjøen Skisenter, Lillehammer - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Live-resultater med 11 passeringspunkter

* Offisiell resultatliste med 3 mellomtider og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
154JOHAUG Therese1988NOR24:12.00.0020.00
244FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR24:32.3+20.331.18
346SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR25:12.4+1:00.453.28
440HAGA Ragnhild1991NOR25:33.7+1:21.765.01
542WENG Lotta Udnes1996NOR25:34.0+1:22.065.18
638SMEDAAS Magni1995NOR25:34.1+1:22.165.23
745SKAANES Marte1996NOR25:41.3+1:29.369.20
851THEODORSEN Silje1994NOR25:45.1+1:33.171.29
941WENG Tiril Udnes1996NOR25:45.8+1:33.871.68
1037HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR25:50.5+1:38.574.27
1147MYHRVOLD Mathilde1998NOR25:53.1+1:41.175.70
1253KALVAA Anne Kjersti1992NOR26:08.6+1:56.684.24
1320FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR26:09.9+1:57.984.96
1425FLETEN Emilie1992NOR26:17.2+2:05.288.98
1528YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN26:17.5+2:05.589.15
1648AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR26:17.6+2:05.689.20
1735JIALIN Bayani1999CHN26:18.9+2:06.989.92
1833HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR26:21.0+2:09.091.07
1930OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR26:21.4+2:09.491.29
2039MYHRE Julie1996NOR26:22.6+2:10.691.96
216MADSEN Caroline1995NOR26:23.7+2:11.792.56
2236WANGENSTEEN Maren1991NOR26:27.8+2:15.894.82
2355ALNAES Anikken Gjerde1994NOR26:34.2+2:22.298.35
2449KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR26:40.3+2:28.3101.71
2519BERGANE Margrethe2001NOR26:40.8+2:28.8101.98
2627SAGSTUEN Susann1997NOR26:48.2+2:36.2106.06
2726JOHNSEN Elena Rise2000NOR26:49.9+2:37.9107.00
2829MOGSTAD Berit1993NOR26:52.9+2:40.9108.65
2932STAV Astrid1999NOR26:54.5+2:42.5109.53
3024EINMO Alise1998NOR26:55.5+2:43.5110.08

3152JORDHEIM Guro1996NOR27:03.9+2:51.9114.71
3211DRIVENES Julie Bjervig1999NOR27:05.1+2:53.1115.37
3350HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR27:06.1+2:54.1115.92
3422ARNESEN Synne1998NOR27:10.8+2:58.8118.51
3518FOLKVORD Mari1999NOR27:11.4+2:59.4118.84
3610SANNESS Nora2000NOR27:11.6+2:59.6118.95
377BERG Julie Victoria1997NOR27:12.0+3:00.0119.17
388NORDLUNDE Mari1998NOR27:19.1+3:07.1123.09
3934BAKKEMO Tuva1999NOR27:19.2+3:07.2123.14
4031BOSTAD Guro1996NOR27:19.9+3:07.9123.53
4123SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR27:28.0+3:16.0127.99
4243JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR27:28.1+3:16.1128.04
4314OUS Amalie Haakonsen1996NOR27:40.7+3:28.7134.99
449STENSETH Ane Appelkvist1995NOR27:41.4+3:29.4135.37
4521MATHISEN Ingrid1996NOR27:43.7+3:31.7136.64
4617WALTENBERG Julie1999NOR27:46.3+3:34.3138.07
4712GULBRANDSEN Ingrid2000NOR27:48.5+3:36.5139.28
4813BATHE Nichole1995GBR27:55.9+3:43.9143.36
493LARSEN Hanna Kristine1999NOR28:08.7+3:56.7150.41
5016ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR28:09.6+3:57.6150.91
515SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR28:16.6+4:04.6154.77
5215MOGSTAD Ragnhild1999NOR28:18.5+4:06.5155.81
534KJELLBERGVIK Anette1994NOR28:56.1+4:44.1176.53
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse