Resultater Norgescup Lillehammer - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2020


Annonse

Resultater Norgescup Lillehammer - Senior

6. desember 2020

Natrudstilen, Sjusjøen Skisenter, Lillehammer - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Live-resultater med 11 passeringspunkter

Offisiell resultatliste med 3 mellomtider og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
141JOHAUG Therese1988NOR26:25.40.0020.00
235WENG Heidi1991NOR26:50.7+25.332.77
339FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR27:05.3+39.940.13
446SKAANES Marte1996NOR27:18.6+53.246.84
543WENG Lotta Udnes1996NOR27:23.4+58.049.27
644HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR27:34.1+1:08.754.67
738SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR27:37.0+1:11.656.13
826FLETEN Emilie1992NOR27:40.2+1:14.857.74
936WENG Tiril Udnes1996NOR28:05.6+1:40.270.56
1020BERGANE Margrethe2001NOR28:11.4+1:46.073.49
1150ALNAES Anikken Gjerde1994NOR28:11.8+1:46.473.69
1212FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR28:21.1+1:55.778.38
1353AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR28:21.2+1:55.878.43
1413FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR28:25.4+2:00.080.55
1547THEODORSEN Silje1994NOR28:31.4+2:06.083.58
1630MOGSTAD Berit1993NOR28:32.9+2:07.584.34
1732OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR28:36.3+2:10.986.05
1842HAGA Ragnhild1991NOR28:42.2+2:16.889.03
1919FOLKVORD Mari1999NOR28:43.6+2:18.289.74
2017DRIVENES Julie Bjervig1999NOR28:48.0+2:22.691.96
2148STAV Astrid1999NOR28:56.5+2:31.196.25
227ULVANG Runa2001NOR28:57.2+2:31.896.60
2345SMEDAAS Magni1995NOR29:01.8+2:36.498.92
2428EINMO Alise1998NOR29:03.4+2:38.099.73
2540KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR29:05.7+2:40.3100.89
2623MADSEN Caroline1995NOR29:05.8+2:40.4100.94
2731BAKKEMO Tuva1999NOR29:06.0+2:40.6101.04
2849MYHRE Julie1996NOR29:07.7+2:42.3101.90
2921HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR29:10.2+2:44.8103.16
3037JORDHEIM Guro1996NOR29:14.1+2:48.7105.13

3115BERG Julie Victoria1997NOR29:29.9+3:04.5113.10
3225SAGSTUEN Susann1997NOR29:32.4+3:07.0114.36
338LISLEVAND Tuva2001NOR29:35.7+3:10.3116.03
3416FALLA Maiken Caspersen1990NOR29:36.5+3:11.1116.43
3552ARNESEN Synne1998NOR29:36.7+3:11.3116.53
369ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR29:38.9+3:13.5117.64
3722OUS Amalie Haakonsen1996NOR29:53.6+3:28.2125.06
3833BOSTAD Guro1996NOR29:54.6+3:29.2125.56
391LARSSON Moa1992SWE29:55.2+3:29.8125.87
4010SANNESS Nora2000NOR29:57.4+3:32.0126.98
4151WANGENSTEEN Maren1991NOR29:58.1+3:32.7127.33
423GULBRANDSEN Ingrid2000NOR30:01.3+3:35.9128.94
432BATHE Nichole1995GBR30:03.0+3:37.6129.80
4427NORDLUNDE Mari1998NOR30:05.7+3:40.3131.16
4534SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR30:09.7+3:44.3133.18
4618LARSEN Hanna Kristine1999NOR30:18.0+3:52.6137.37
4729DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR30:23.8+3:58.4140.30
4824MATHISEN Ingrid1996NOR30:27.1+4:01.7141.96
4911MOGSTAD Ragnhild1999NOR30:51.6+4:26.2154.33
504WALTENBERG Julie1999NOR31:22.2+4:56.8169.77
515SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR31:22.5+4:57.1169.92
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
6KJELLBERGVIK Anette1994NOR
14SKULBRU Hanne1996NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse