UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Lillehammer - Menn - 15 km - Klassisk - 2020


Annonse

Resultater Norgescup Lillehammer - Senior

6. desember 2020

Natrudstilen, Sjusjøen Skisenter, Lillehammer - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Live-resultater med 17 passeringspunkter

* Offisiell resultatliste med 3 mellomtider og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1184GOLBERG Paal1990NOR36:17.40.0020.00
2179ROETHE Sjur1988NOR36:21.5+4.121.51
3167NYENGET Martin Loewstroem1992NOR36:24.2+6.822.50
4174TURTVEIT Vebjoern1994NOR36:39.2+21.828.01
5176STOCK Daniel1992NOR36:43.8+26.429.70
6185KRUEGER Simen Hegstad1993NOR36:46.3+28.930.62
7183SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR36:46.4+29.030.65
8161HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR36:47.8+30.431.17
9148KVISLE Erland1996NOR36:48.7+31.331.50
10173BRUVOLL Ole Joergen1995NOR36:50.3+32.932.09
11145AURLAND Joachim1996NOR36:52.2+34.832.79
11170SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR36:52.2+34.832.79
13157TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR37:02.7+45.336.64
14175DYRHAUG Niklas1987NOR37:09.4+52.039.11
15171AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR37:10.9+53.539.66
16152MOERK Martin Kirkeberg2001NOR37:14.4+57.040.94
17186HOEL Johan1994NOR37:15.2+57.841.24
18160MOSEBY Haavard1999NOR37:17.1+59.741.93
19168GUNNULFSEN Mikael1993NOR37:17.5+1:00.142.08
20163THYLI Vetle1989NOR37:19.6+1:02.242.85
21149MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL37:19.8+1:02.442.93
22169TJELLE Johan1994NOR37:25.6+1:08.245.06
23165MYSEN Eirik1993NOR37:25.7+1:08.345.09
24151STADAAS Kasper1994NOR37:27.2+1:09.845.65
25166PEDERSEN Morten Eide1987NOR37:31.6+1:14.247.26
26133KIRKENG Andreas2000NOR37:35.3+1:17.948.62
27177STENSHAGEN Mattis1996NOR37:35.7+1:18.348.77
28139HJELMESET Lars Agnar2001NOR37:39.6+1:22.250.20
29101HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR37:44.5+1:27.152.00
30181JENSSEN Jan Thomas1996NOR37:48.7+1:31.353.54

31141HOEL Amund1997NOR37:48.9+1:31.553.62
32154DOENNESTAD Henrik1996NOR37:52.2+1:34.854.83
33113MATHISEN Runar Skaug1993NOR37:53.4+1:36.055.27
34103VIKA Jonas2001NOR37:53.5+1:36.155.31
35159ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR37:56.9+1:39.556.56
36140KVISLE Sjur1999NOR37:58.7+1:41.357.22
37143VESTERHEIM Magnus1994NOR37:59.9+1:42.557.66
38132BUVARP Martin Julian1998NOR38:00.9+1:43.558.03
39162GJERDALEN Tord Asle1983NOR38:01.3+1:43.958.17
40155BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR38:04.6+1:47.259.39
41138SKAANES Haakon1999NOR38:07.6+1:50.260.49
42153AUNLI Lars Ove1993NOR38:09.3+1:51.961.11
43127SJOELI Mattis1994NOR38:09.7+1:52.361.26
44109AUNE Paal Troean1992NOR38:11.6+1:54.261.96
45130FLATAKER Ole Morten1997NOR38:14.4+1:57.062.99
46146HEGDAL Vebjoern1998NOR38:15.1+1:57.763.24
47120FROST Edvin1995NOR38:16.6+1:59.263.80
48164STAKSTON Petter1997NOR38:16.9+1:59.563.91
49110HOVDE Haavard1999NOR38:20.5+2:03.165.23
50134JOHANSEN Sivert Leander1999NOR38:26.3+2:08.967.36
51121SKJELDAL Kristian1998NOR38:26.4+2:09.067.40
52180KVAALE Gaute1995NOR38:29.9+2:12.568.68
53128LIPPERT Joergen1998NOR38:34.2+2:16.870.26
54126BERSET Kristoffer1999NOR38:34.7+2:17.370.45
55172HAGA Magne1994NOR38:38.8+2:21.471.95
56137BIE Maximilian1995NOR38:39.0+2:21.672.03
57107MOEN Vebjoern1998NOR38:43.9+2:26.573.83
58119ASDOEL Eirik1993NOR38:45.9+2:28.574.56
59158BOEE Magnus1998NOR38:46.4+2:29.074.74
60115OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR38:51.1+2:33.776.47

61135KORSAETH Amund2000NOR38:53.9+2:36.577.50
62142SIVERTSGAARD Vegard1998NOR38:55.8+2:38.478.20
63123NORDLI Simen Engebretsen1991NOR38:57.4+2:40.078.79
64112HOAAS Geir Kristian1998NOR38:59.2+2:41.879.45
65105SOERENSEN Lars1998NOR39:02.3+2:44.980.59
66104ARNESEN Harald Astrup1995NOR39:07.4+2:50.082.46
67129LOEFALD Gjermund1993NOR39:08.3+2:50.982.79
68116BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR39:09.8+2:52.483.34
68144MARTENS MEYER Herman1997NOR39:09.8+2:52.483.34
70108MYHR Petter2000NOR39:11.0+2:53.683.78
71114ROLID Mathias Aas1996NOR39:12.9+2:55.584.48
72182ULVANG Joergen Saeternes1994NOR39:13.2+2:55.884.59
73131ENGDAHL Petter1994SWE39:25.8+3:08.489.22
74106EK Aleksander Dyrberg1993NOR39:27.2+3:09.889.73
75122HAMNES Vegard1993NOR39:31.8+3:14.491.42
75124STOKKELAND Petter1999NOR39:31.8+3:14.491.42
77125MYHRE Simen1998NOR39:41.5+3:24.194.99
78117SKOGSHOLM Vinjar1994NOR39:59.1+3:41.7101.45
79147FJELD Oeyvind Moen1988NOR40:29.1+4:11.7112.48
80150THORVIK David2000NOR40:33.2+4:15.8113.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
102KNOTTEN Sivert1997NOR
111HELGESTAD Fredrik1997NOR
118ROEVIK Torstein Buan1996NOR
136KJENNERUD Eivind1997NOR
156JESPERSEN Chris Andre1983NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
178SVEEN Simen Andreas1988NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse