RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Norgescup Lillehammer - Menn - Sprint - Finale - 2020


Annonse

Resultater Norgescup Lillehammer - Senior

4. desember 2020

Natrudstilen, Sjusjøen Skisenter, Lillehammer - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1104TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
2101SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR
3112NORTHUG Even1995NOR
4107KROGH Finn Haagen1990NOR
5106AUNE Paal Troean1992NOR
6116CHANAVAT Lucas1994FRA
7119SKAANES Haakon1999NOR
8108AURLAND Joachim1996NOR
9102WIIG Sivert1997NOR
10109AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
11110MYSEN Eirik1993NOR
12118KVARSTAD Kristoffer2000NOR
13103HEGDAL Vebjoern1998NOR
14105LARSEN Thomas Helland1998NOR
15111ASDOEL Haakon1998NOR
16114STADAAS Kasper1994NOR
17113TEFRE Gjoeran1994NOR
18126RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
19127LIPPERT Joergen1998NOR
20130BORDAL Johannes1998NOR
21115MYHRE Simen1998NOR
22117ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
23120HOEL Amund1997NOR
24122ARNESEN Harald Astrup1995NOR
25123AABREKK Eirik Bergene1998NOR
26121HELGESTAD Fredrik1997NOR
27124MOSEBY Haavard1999NOR
28125SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
29128SVALAND Lars Aasheim1995NOR
30129KNOTTEN Sivert1997NOR

31131MARTENS MEYER Herman1997NOR
32132EK Aleksander Dyrberg1993NOR
33133SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR
34134STAKSTON Petter1997NOR
35135STOCK Daniel1992NOR
36136LEREN Tore1993NOR
37137AUNLI Lars Ove1993NOR
38138BERSET Kristoffer1999NOR
39139MOEN Vebjoern1998NOR
40140STENSHAGEN Mattis1996NOR
41141KIRKENG Andreas2000NOR
42142EVENSEN Ansgar2000NOR
43143JENSSEN Jan Thomas1996NOR
44144BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
45145KJENNERUD Eivind1997NOR
46146HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
47147ASDOEL Eirik1993NOR
48148HOAAS Geir Kristian1998NOR
49149KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR
50150HOVDE Haavard1999NOR
51151JOHNSRUD Fredrik2000NOR
52152JENSSEN Matz William2001NOR
53153VAARHEIM Vegard1997NOR
54154WAHL Simen Munch1998NOR
55155VOLLSET Kristoffer By1996NOR
56156BROETO Emil Intelhus1998NOR
57157ENSRUD Ole Haldor1998NOR
58158JOHANSEN Sivert Leander1999NOR
59159OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
60160ARNTSEN Mikkel1995NOR

61161ALEV Alvar Johannes1993EST
62162RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
63163TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
64164AULIN Lasse Loewstoem1996NOR
65165FROST Edvin1995NOR
66166ROEVIK Torstein Buan1996NOR
67167TURTVEIT Vebjoern1994NOR
68168SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
69169LOEFALD Gjermund1993NOR
70170MELBOE Jan-Henrik1999NOR
71171HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
72172HAGEN Vegard Ek1999NOR
73173GRASTVEIT Stian1995NOR
74174KVISLE Sjur1999NOR
75175BOEE Magnus1998NOR
76176NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
77177PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
78178BRU-HEMMINGBY Aksel1998NOR
79179BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
80180BIE Maximilian1995NOR
81181BURUD Hans Bernhard1999NOR
82182FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR
83183SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
84184SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
85185NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR
86186STIGEN Joergen1999NOR
87187SEEBERG Even1998NOR
88188TUERXUN Hanati1997CHN
89189BOSTAD Andreas Talseth1999NOR
90190MELBERG Tore Andre1999NOR

Annonse







Annonse