UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Lygna - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Lygna - Senior

9. januar 2021

Lygna - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 11 passeringspunkter

* Offisiell liste med 3 passeringspunkter og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1147JOHAUG Therese1988NOR25:29.10.0020.00
2144WENG Heidi1991NOR26:08.6+39.540.67
3142FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR26:16.6+47.544.85
4141HAGA Ragnhild1991NOR26:50.5+1:21.462.59
5148KALVAA Anne Kjersti1992NOR27:16.5+1:47.476.19
6140MYHRE Julie1996NOR27:21.3+1:52.278.70
7137HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR27:33.4+2:04.385.03
8143SKAANES Marte1996NOR27:37.4+2:08.387.12
9150AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR27:44.4+2:15.390.79
10131MOGSTAD Berit1993NOR27:48.0+2:18.992.67
11138MYHRVOLD Mathilde1998NOR27:48.3+2:19.292.83
12145THEODORSEN Silje1994NOR27:58.8+2:29.798.32
13151SMEDAAS Magni1995NOR28:01.3+2:32.299.63
14111DRIVENES Julie Bjervig1999NOR28:05.5+2:36.4101.83
15102SANNESS Nora2000NOR28:10.2+2:41.1104.28
16122HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR28:14.5+2:45.4106.53
17149JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR28:15.1+2:46.0106.85
18146KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR28:16.7+2:47.6107.69
19129LAUKLI Sophia2000USA28:26.0+2:56.9112.55
20126YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN28:30.2+3:01.1114.75
21136EINMO Alise1998NOR28:30.6+3:01.5114.96
22139JORDHEIM Guro1996NOR28:33.9+3:04.8116.68
23105FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR28:37.6+3:08.5118.62
24133SAGSTUEN Susann1997NOR28:42.0+3:12.9120.92
25104BERG Julie Victoria1997NOR28:44.8+3:15.7122.39
26124ALNAES Anikken Gjerde1994NOR28:45.4+3:16.3122.70
27128JIALIN Bayani1999CHN28:45.6+3:16.5122.81
28132ARNESEN Synne1998NOR28:53.3+3:24.2126.83
29121BERGANE Margrethe2001NOR28:55.6+3:26.5128.04
30107ULVANG Runa2001NOR28:57.2+3:28.1128.87

31134JOHNSEN Elena Rise2000NOR29:01.4+3:32.3131.07
32135ENGEBRETSEN Martine1998NOR29:04.7+3:35.6132.80
33117LISLEVAND Tuva2001NOR29:04.8+3:35.7132.85
34125OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR29:05.6+3:36.5133.27
35130HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR29:13.3+3:44.2137.30
36113FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR29:15.4+3:46.3138.40
37106BOSTAD Guro1996NOR29:26.8+3:57.7144.36
38119SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR29:27.7+3:58.6144.83
39114MADSEN Caroline1995NOR29:40.9+4:11.8151.74
40109FOLKVORD Mari1999NOR29:47.4+4:18.3155.14
41112MOGSTAD Ragnhild1999NOR29:48.1+4:19.0155.50
42110DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR30:03.9+4:34.8163.77
43123BAKKEMO Tuva1999NOR30:04.8+4:35.7164.24
44127MATHISEN Ingrid1996NOR30:33.0+5:03.9179.00
45115KONG Weijia2001CHN30:43.4+5:14.3184.44
46118SVINGHEIM Mari Landro2001NOR30:45.0+5:15.9185.27
47116WALTENBERG Julie1999NOR31:11.8+5:42.7199.30
48103SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR31:28.8+5:59.7208.19
49120DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR31:29.0+5:59.9208.29
50101KJELLBERGVIK Anette1994NOR31:29.9+6:00.8208.76
51108SEIM Katrine1998NOR31:49.8+6:20.7219.18
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse