Resultater Norgescup Lygna - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Lygna - Senior

8. januar 2021

Lygna - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

* Offisiell resultatliste med klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
14WENG Tiril Udnes1996NOR3:31.850.0020.00
21STENSETH Ane Appelkvist1995NOR3:32.37+0.5222.95
35MYHRVOLD Mathilde1998NOR3:33.10+1.2527.08
42FALLA Maiken Caspersen1990NOR3:35.90+4.0542.94
53SVENDSEN Anna1990NOR3:35.96+4.1143.28
611AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR3:36.03+4.1843.68
710HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR3:37.15+5.3050.02
87ALNAES Anikken Gjerde1994NOR3:37.30+5.4550.87
98WENG Lotta Udnes1996NOR3:37.49+5.6451.95
1031GULBRANDSEN Ingrid2000NOR3:41.16+9.3172.74
119SLIND Silje Oeyre1988NOR3:41.49+9.6474.60
126MYHRE Julie1996NOR3:41.86+10.0176.70
1316FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR3:42.78+10.9381.91
1413ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR3:43.43+11.5885.59
1523DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR3:44.74+12.8993.01
1615FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR3:44.75+12.9093.07
1719THEODORSEN Silje1994NOR3:44.89+13.0493.86
1820OLSEN Amalie Honerud1998NOR3:44.96+13.1194.26
1918JOHNSEN Elena Rise2000NOR3:46.03+14.18100.32
2017HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR3:46.25+14.40101.57
2134BERG Julie Victoria1997NOR3:46.77+14.92104.51
2222BAKKEMO Tuva1999NOR3:47.56+15.71108.99
2337ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR3:47.88+16.03110.80
2412ENGEBRETSEN Martine1998NOR3:48.57+16.72114.71
2541FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR3:48.69+16.84115.39
2628DRIVENES Julie Bjervig1999NOR3:49.85+18.00121.96
2643DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR3:49.85+18.00121.96
2824KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR3:51.00+19.15128.47
2926BOSTAD Guro1996NOR3:51.32+19.47130.29
3035MADSEN Caroline1995NOR3:52.34+20.49136.06

3127BATHE Nichole1995GBR3:53.26+21.41141.27
3229AARRESTAD Nora Lian1997NOR3:54.17+22.32146.43
3347ARNESEN Synne1998NOR3:54.21+22.36146.66
3414YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN3:54.30+22.45147.17
3542ARNESEN Julie Henriette2001NOR3:54.72+22.87149.54
3636SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR3:54.81+22.96150.05
3748STAKSTON Sigrid1999NOR3:55.45+23.60153.68
3833JORDHEIM Guro1996NOR3:55.59+23.74154.47
3946EINMO Alise1998NOR3:56.04+24.19157.02
4030MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR3:56.53+24.68159.80
4125SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR3:56.61+24.76160.25
4238KJELLBERGVIK Anette1994NOR3:56.99+25.14162.40
4345SAGSTUEN Susann1997NOR3:57.70+25.85166.42
4450RAVNDAL Linn2000NOR3:57.83+25.98167.16
4532LARSEN Hanna Kristine1999NOR3:59.44+27.59176.28
4639WALTENBERG Julie1999NOR3:59.61+27.76177.24
4721SKULBRU Hanne1996NOR3:59.93+28.08179.06
4844OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR4:04.21+32.36203.30
4951BRUDERMANN Katharina1999AUT4:14.33+42.48260.62
5040EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR4:34.48+1:02.63374.76
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
49EIDE Hilde1996NOR
52RAMSTAD Ida2001NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse