RESULTATER: Ski Classics: Toblach-Cortina: Kvinner- Menn| Verdenscup Lahti: Stafett: Kvinner- Menn| 15/30 km: Kvinner- Menn| SNARVEIER til VC Lahti: Ligger mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Norgescup Lygna - Menn - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Lygna - Senior

10. januar 2021

Lygna - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 17 passeringspunkter

* Offisiell liste med 3 passeringspunkter og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
12KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR1:19:29.10.0020.00
25GOLBERG Paal1990NOR1:19:29.5+0.420.12
38VALNES Erik1996NOR1:19:29.7+0.620.18
43ROETHE Sjur1988NOR1:19:30.4+1.320.38
54NYENGET Martin Loewstroem1992NOR1:19:31.4+2.320.68
624KVISLE Erland1996NOR1:19:32.6+3.521.03
710STOCK Daniel1992NOR1:19:34.9+5.821.70
820DYRHAUG Niklas1987NOR1:19:35.1+6.021.76
96SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR1:19:37.0+7.922.32
101KRUEGER Simen Hegstad1993NOR1:19:37.3+8.222.41
1115TJELLE Johan1994NOR1:19:37.4+8.322.44
1226BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR1:19:42.6+13.523.96
1323THYLI Vetle1989NOR1:19:44.8+15.724.61
147TOENSETH Didrik1991NOR1:19:46.6+17.525.14
1527MOERK Martin Kirkeberg2001NOR1:19:57.4+28.328.31
1611AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR1:19:58.0+28.928.48
1729DOENNESTAD Henrik1996NOR1:20:01.1+32.029.39
1837HJELMESET Lars Agnar2001NOR1:20:07.4+38.331.24
1921HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR1:20:08.1+39.031.45
2025JOHAUG JR. Karstein1992NOR1:20:08.3+39.231.51
2169HOAAS Geir Kristian1998NOR1:20:12.3+43.232.68
2235AURLAND Joachim1996NOR1:20:21.6+52.535.41
2317KVAALE Gaute1995NOR1:20:24.8+55.736.35
2432KIRKENG Andreas2000NOR1:20:44.8+1:15.742.22
259AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR1:21:36.8+2:07.757.49
2614TURTVEIT Vebjoern1994NOR1:21:43.8+2:14.759.54
2767HAEGELAND Tor Olav Nesheim1998NOR1:22:01.6+2:32.564.77
2828STADAAS Kasper1994NOR1:22:10.6+2:41.567.41
2946VIKA Jonas2001NOR1:22:11.4+2:42.367.64
3063HELGESTAD Fredrik1997NOR1:22:11.5+2:42.467.67

3159BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR1:22:14.1+2:45.068.44
3212HAGA Magne1994NOR1:22:17.1+2:48.069.32
3358FROST Edvin Kristoffer1995NOR1:22:17.3+2:48.269.38
3368BERSET Kristoffer1999NOR1:22:17.3+2:48.269.38
3540FLATAKER Ole Morten1997NOR1:22:19.1+2:50.069.90
3682RIEGE Amund2000NOR1:22:20.3+2:51.270.26
3733KETTERSON Zak1997USA1:22:20.4+2:51.370.29
3842JORDHEIM Ola1996NOR1:22:24.5+2:55.471.49
3938KORPELA Heikki1990FIN1:22:34.1+3:05.074.31
4078SANDVIK Edvard2001NOR1:22:48.1+3:19.078.42
4151AUNE Paal Troean1992NOR1:22:59.9+3:30.881.88
4277SOERGAARD Emil1999NOR1:23:15.2+3:46.186.37
4373ARNTSEN Mikkel1995NOR1:23:36.8+4:07.792.71
4449SKAANES Haakon1999NOR1:23:37.7+4:08.692.98
4556SKOGSHOLM Vinjar1994NOR1:23:44.7+4:15.695.03
4655HOVDE Haavard1999NOR1:23:54.9+4:25.898.03
4750KORSAETH Amund2000NOR1:23:58.8+4:29.799.17
4857SKJELDAL Kristian1998NOR1:24:07.6+4:38.5101.76
4965STOKKELAND Petter1999NOR1:24:09.9+4:40.8102.43
5086AABREKK Eirik Bergene1998NOR1:24:10.9+4:41.8102.72
5119ULVANG Joergen Saeternes1994NOR1:24:32.4+5:03.3109.04
5262SJOELI Mattis1994NOR1:24:32.8+5:03.7109.15
5352SIVERTSGAARD Vegard1998NOR1:24:33.0+5:03.9109.21
5471SOERENSEN Lars1998NOR1:24:33.8+5:04.7109.45
5544HOEL Amund1997NOR1:25:00.7+5:31.6117.34
5685VESTERAAS Marius Viken1999NOR1:25:00.8+5:31.7117.37
5761ARNESEN Harald Astrup1995NOR1:26:19.2+6:50.1140.39
5866MOEN Vebjoern1998NOR1:26:20.2+6:51.1140.68
5934AUNLI Lars Ove1993NOR1:26:20.8+6:51.7140.86
6080LISET Kristoffer1998NOR1:26:30.6+7:01.5143.73

6164MYHR Petter2000NOR1:26:40.0+7:10.9146.49
6281LIAN Magnus Harr2000NOR1:27:35.3+8:06.2162.73
6375EVENSEN Ansgar2000NOR1:27:50.9+8:21.8167.31
6454ASDOEL Eirik1993NOR1:28:02.2+8:33.1170.62
6583TRONSLI Andreas2000NOR1:28:05.2+8:36.1171.50
6631KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR1:28:11.5+8:42.4173.35
6770ROLID Mathias Aas1996NOR1:28:19.6+8:50.5175.73
6848LOEFALD Gjermund1993NOR1:29:10.9+9:41.8190.79
6976TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR1:29:35.4+10:06.3197.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
13BRUVOLL Ole Joergen1995NOR
16HOEL Johan1994NOR
18SVEEN Simen Andreas1988NOR
30STAKSTON Petter1997NOR
36BIE Maximilian1995NOR
39LIPPERT Joergen1998NOR
41BUVARP Martin Julian1998NOR
45JOHANSEN Sivert Leander1999NOR
47KVISLE Sjur1999NOR
53NORDLI Simen Engebretsen1991NOR
60OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
72VESTAD Karsten Andre2001NOR
79HAUGAN Oeyvind1998NOR
84TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
DISQUALIFIED
StartnrNavnFødtNasjon
22MYSEN Eirik1993NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
43ALEV Alvar Johannes1993EST
74EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR
NOR
Annonse







Annonse