Resultater Norgescup Meråker - 30 km klassisk - Menn 2016


Annonse

Resultater Norgescup - Fellesstart 30 km klassisk, menn
Meråker, Nord-Trøndelag - 14. februar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse
1 (6) Hammerlund , Sindre Sætre Asker SK 01:12:09,4  
2 (7) Stock , Daniel Lillehammer Skiklub 01:12:09,6 +00:00,2
3 (11) Frorud , Espen Udjus Skiptvet IL 01:12:10,0 +00:00,6
4 (13) Augdal , Eirik Sverdrup Ringkollen SK 01:12:11,3 +00:01,9
5 (22) Grave , Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda 01:12:11,4 +00:02,0
6 (27) Thoner , Halvor Korbøl Slåstad IL 01:12:12,3 +00:02,9
7 (24) Bu , Torstein Førde IL 01:12:14,1 +00:04,7
8 (73) Steen , Andreas Myran Leksvik IL 01:12:17,1 +00:07,7
9 (18) Græsli , Kristian Hamar SK 01:12:17,6 +00:08,2
10 (2) Haga , Magne Åsen IL 01:12:26,5 +00:17,1
11 (25) Golberg , Pål Gol IL 01:12:36,3 +00:26,9
12 (3) Nygård , Per Kristian Vestre Spone IF 01:12:42,4 +00:33,0
13 (23) Hovland , Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag 01:12:43,5 +00:34,1
14 (21) Aunli , Lars Ove Strindheim IL 01:12:46,6 +00:37,2
15 (38) Dahlen , Thomas Albertsen IL Varden Meråker 01:12:48,7 +00:39,3
16 (14) Mikalsen , Håkon Nordreisa IL 01:12:53,0 +00:43,6
17 (4) Rennemo , Anders Tettli Leksvik IL 01:13:06,5 +00:57,1
18 (61) Palm , Sindre Odberg Spydeberg IL 01:13:59,1 +01:49,7
19 (32) Riseth , Fredrik Byåsen IL 01:14:00,0 +01:50,6
20 (52) Ulvang , Jørgen Sæternes IL Varden Meråker 01:14:01,0 +01:51,6
21 (16) Bakkene , Eivind Øystre Slidre IL 01:14:01,4 +01:52,0
22 (35) Børsheim , Torjus Ulvik IL 01:14:03,7 +01:54,3
23 (12) Jensen , Rolf Einar Bossmo og Ytteren IL 01:14:03,8 +01:54,4
24 (50) Johaug Jr. , Karstein Gran IL 01:14:03,9 +01:54,5
25 (19) Kvåle , Gaute Røldal IL 01:14:04,0 +01:54,6
26 (56) Riseth , Martin Byåsen IL 01:14:04,5 +01:55,1
27 (41) Tungesvik , Sindre Byåsen IL 01:14:04,6 +01:55,2
28 (29) Frorud , Jonas Udjus Lyn Ski - Ski 01:14:06,1 +01:56,7
29 (49) Løfald , Gjermund Rindal IL 01:14:06,2 +01:56,8
30 (45) Hamnes , Vegard Lillehammer Skiklub 01:14:08,5 +01:59,1
31 (28) Bruvoll , Ole Jørgen Lierne IL 01:14:11,1 +02:01,7
32 (106) Wiig , Magnus Støren Sportsklubb 01:14:11,2 +02:01,8
33 (36) Nilsen , Gjermund Gran IL 01:14:15,2 +02:05,8
34 (66) Sugaren , Oliver Magnor UL 01:14:27,2 +02:17,8
35 (43) Syrstad , Torleif Lundamo IL 01:14:57,3 +02:47,9
36 (46) Aarrestad , Magnus Lian Sandnes IL 01:15:13,7 +03:04,3
37 (40) Eriksen , Sivert Grøtan Byåsen IL 01:15:21,8 +03:12,4
38 (57) Mikkelsen , Eirik Medkila SL 01:15:21,9 +03:12,5
39 (62) Kolstad , Jonas Austmo Henning Skilag 01:15:30,1 +03:20,7
40 (78) Iversen , Mats IL Varden Meråker 01:15:30,2 +03:20,8
41 (117) Dahl , Svein Halvor Skarphedin, IL 01:15:33,8 +03:24,4
42 (15) Telebond , Eirik Klæbu IL 01:15:37,8 +03:28,4
43 (80) Westgård , Thomas Hjalmar Steinkjer SK 01:15:45,1 +03:35,7
44 (115) Dyrhovden , Joel Samnanger IL 01:15:50,6 +03:41,2
45 (138) Sørheim Evjestad , Hallvard IL Bjørn - Ski 01:15:51,8 +03:42,4
46 (79) Falla , Marius Caspersen Gjerdrum IL - Ski 01:15:52,5 +03:43,1
47 (92) Kjonerud , Kristian A Lillehammer Skiklub 01:15:52,9 +03:43,5
48 (60) Gabrielsen , Sjur Obrestad Sandnes IL 01:15:56,9 +03:47,5
49 (42) Mathisen , Runar Skaug Vinje IL 01:16:04,7 +03:55,3
50 (30) Engdahl , Petter Oestersunds SK 01:16:17,7 +04:08,3
51 (58) Tjelle , Johan Lyn Ski - Ski 01:16:22,6 +04:13,2
52 (87) Ramstad , Håkon Gjøvik SK 01:16:23,0 +04:13,6
53 (44) Ishikawa , Kentaro Team Synfjell 01:16:28,3 +04:18,9
54 (125) Thon , Martin Skiptvet IL 01:16:41,8 +04:32,4
55 (84) Paule , Jørgen Dahl Birkebeineren, IF 01:16:42,8 +04:33,4
56 (65) Hippe , Even Sæteren Lillehammer Skiklub 01:16:44,6 +04:35,2
57 (104) Nygaard , Bjørn-Thomas Burfjord IL 01:16:45,6 +04:36,2
58 (86) Torvik , Truls IL Varden Meråker 01:16:46,0 +04:36,6
59 (37) Holen , Espen Honganvik Magnor UL 01:16:47,8 +04:38,4
60 (105) Baksjøberget , Ulrik Leinan Vang Skiløperforening 01:16:48,2 +04:38,8
61 (83) Staff , Ørjan Gran IL 01:16:53,6 +04:44,2
62 (130) Skarpnord , Henrik MjøsSki 01:16:58,1 +04:48,7
63 (112) Gjemse , Magnus IL Varden Meråker 01:17:03,7 +04:54,3
64 (119) Larsen , Øyvind Ranheim SK 01:17:14,1 +05:04,7
65 (99) Flataker , Erling Engesvold Hommelvik IL 01:17:37,0 +05:27,6
66 (72) Sauge , Andreas Andersen Nes Ski 01:17:58,1 +05:48,7
67 (51) Kvaale , Eivind Romberg Høydalsmo IL 01:17:58,9 +05:49,5
68 (116) Høgset , Sindre Strindheim IL 01:17:59,8 +05:50,4
69 (39) Sundsvik , Espen Frol IL 01:18:00,0 +05:50,6
70 (1) Musgrave , Andrew Røa IL 01:18:37,4 +06:28,0
71 (118) Østnor , Torstein Lierne IL 01:18:45,3 +06:35,9
72 (107) Deyanov , Simeon Trillevallen SK 01:18:47,5 +06:38,1
73 (111) Lande , Georg IL Varden Meråker 01:18:50,3 +06:40,9
74 (129) Grøvdal , Fredrik Lyn Ski - Ski 01:18:51,3 +06:41,9
75 (113) Braathen , Marcus Bækkelagets SK 01:19:05,9 +06:56,5
76 (101) Moxnes , Einar Flaktveit Viking, TIF 01:19:24,6 +07:15,2
77 (67) Ekren , Thomas Strindheim IL 01:19:30,1 +07:20,7
78 (97) Røer , Sigurd Lund Bækkelagets SK 01:20:00,0 +07:50,6
79 (90) Thorstensen , Erik Lippestad Bærums Verk og Hauger IF 01:20:12,9 +08:03,5
80 (69) Nydal , Erlend Moian Asker SK 01:20:15,5 +08:06,1
81 (64) Habostad , Lars Falsen Heming, IL - Ski 01:20:28,2 +08:18,8
82 (94) Grønflaten , Sindre Fjellørnen IL 01:20:30,5 +08:21,1
83 (93) Haugan , Sindre Øwre Hommelvik IL 01:20:39,3 +08:29,9
84 (120) Nilsen , Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski 01:20:42,6 +08:33,2
85 (98) Handeland , Sondre Sauda IL 01:20:54,6 +08:45,2
86 (137) Myrmo , Håkon Rennebu IL 01:21:28,5 +09:19,1
87 (108) Hoås , John Gunnar Lånke IL 01:21:28,6 +09:19,2
88 (103) Sjøli , Mattis Halmsås og Omegn Skilag 01:21:37,2 +09:27,8
89 (127) Asdøl , Eirik Bærums Verk og Hauger IF 01:21:42,6 +09:33,2
90 (77) Bergan , Sivert Halfdan Larvik Ski 01:21:44,3 +09:34,9
91 (123) Ringen , Anton Killi Strindheim IL 01:22:00,0 +09:50,6
92 (133) Berg , Jonas Byåsen IL 01:22:13,2 +10:03,8
93 (102) Claussen , Aleksander de Lange Bækkelagets SK 01:23:35,8 +11:26,4
94 (128) Meloey , Jakob NTNUI 01:23:47,4 +11:38,0
95 (95) Puigdefabregas , Marcos Lillehammer Skiklub 01:25:40,0 +13:30,6
96 (132) Riseth , Jonas Spillum IL 01:26:40,9 +14:31,5
97 (124) Jansen , Ola Raaum Spillum IL 01:26:48,9 +14:39,5
98 (142) Oppedal , Matias Fana IL 01:28:09,5 +16:00,1
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse