Resultater Norgescup Nes - 10 km - Fri - Kvinner 2019



Resultater Norgescup Nes - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Nes, Akershus - 20. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
147SMEDAAS Magni1995NOR26:57.20.0062.30
213WANGENSTEEN Maren1991NOR27:33.8+36.680.41
349FLETEN Emilie1992NOR28:01.1+1:03.993.91
458SVENKERUD Berthe Annette1985NOR28:11.3+1:14.198.96
548JOERGENSEN Anniken1992NOR28:23.1+1:25.9104.79
660SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR28:31.4+1:34.2108.90
765OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR28:32.3+1:35.1109.34
845MOGSTAD Berit1993NOR28:32.4+1:35.2109.39
959JOHANSEN Lone1998NOR28:32.7+1:35.5109.54
1057HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR28:43.4+1:46.2114.84
1138HUBER Marion Roenning1991NOR28:49.1+1:51.9117.65
1246ULVANGNora1998NOR28:51.4+1:54.2118.79
1342TAYLOR Annika1993GBR28:52.0+1:54.8119.09
1453SAGSTUEN Susann1997NOR28:56.1+1:58.9121.12
152LIEN Ida1997NOR28:57.6+2:00.4121.86
1652BERG Julie Victoria1997NOR28:59.3+2:02.1122.70
1730HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR29:02.9+2:05.7124.48
1866DRABLOES Elise Roeer1995NOR29:03.7+2:06.5124.88
1934MATHISEN Ingrid1996NOR29:10.8+2:13.6128.39
2056BATHE Nichole1995GBR29:12.2+2:15.0129.08
2154ARNESEN Synne1998NOR29:15.8+2:18.6130.86
2226DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR29:18.2+2:21.0132.05
2350EINMO Alise1998NOR29:32.0+2:34.8138.88
2436KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR29:37.7+2:40.5141.70
2539FISCHER Lea1998SUI29:37.9+2:40.7141.80
2655NORDLUNDE Mari1998NOR29:41.5+2:44.3143.58
2762HEIMDAL Johanne1998NOR29:48.9+2:51.7147.24
2840KRUEGER Solveig Hegstad1995NOR29:51.5+2:54.3148.52
2941FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR30:00.0+3:02.8152.73
308SKULBRU Hanne1996NOR30:04.5+3:07.3154.95

3135ALNAES Anikken Gjerde1994NOR30:06.0+3:08.8155.70
3231MAURTVEDT Thea1998NOR30:16.9+3:19.7161.09
3310BOSTAD Guro1996NOR30:20.3+3:23.1162.77
345KVELVANE Une Christiane tronerud1997NOR30:32.9+3:35.7169.00
3521SKJELSTADAAS Tonje Marie1993NOR30:54.2+3:57.0179.54
3620SLOKVIK Martine1997NOR30:56.0+3:58.8180.43
3737AUNE Sigrid Flataas1998NOR30:59.7+4:02.5182.26
3843BROVOLD Synne1998NOR31:00.6+4:03.4182.71
3923SKJELLUM Ine1998NOR31:32.5+4:35.3198.49
4032MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR32:20.9+5:23.7222.43
4129BOURNE Kristen1995USA32:33.8+5:36.6228.81
4218OEREN Karoline Bye1997NOR32:43.1+5:45.9233.41
4316BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL32:51.7+5:54.5237.66
4422DUGSTAD Line1998NOR33:02.3+6:05.1242.91
4524MEYER MAGULAS Melina1985GRE33:06.2+6:09.0244.84
4619EVERTSEN Anja Haakenstad1998NOR33:29.2+6:32.0256.22
476FORREN Pauline1997NOR34:58.7+8:01.5300.49
481LIE Ellen Soehol1994AUS35:01.8+8:04.6302.02
4915AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR36:53.4+9:56.2357.23
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
4HOEGSET Gunn Karoline1997NOR
7KARLSEN Marthe1997NOR
9ASPELUND Solveig Maria1996ISL
11BARLAND Hanna Ruud1996NOR
12SKARRA Tuva1998NOR
14NORDLUNDE Marte1996NOR
17TROEMBORG Barbro Kvaale1992NOR
25GROENTJERNET Anna1998NOR
27KJELLBERGVIK Anette1994NOR
28ENGEBRETSEN Martine1998NOR
33STENSETH Ane Appelkvist1995NOR
44KNUTSMOEN Tina1998NOR
51SKAANES Marte1996NOR
61AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR
63KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR
64THEODORSEN Silje1994NOR