Resultater Norgescup Senior Gålå - Menn - 30 km - 2020



Resultater Norgescup Senior Gålå
Gålå, Innlandet - 16. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Klikk for resultatliste med klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1110STOCK Daniel1992NOR1:24:46.10.0020.00
280TOENSETH Didrik1991NOR1:25:07.1+21.023.30
387THYLI Vetle1989NOR1:25:29.7+43.626.86
4104SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR1:25:31.6+45.527.16
5112TJELLE Johan1994NOR1:25:50.7+1:04.630.16
686JENSSEN Jan Thomas1996NOR1:26:01.1+1:15.031.80
7103STENSAAS Magnus1993NOR1:26:03.9+1:17.832.24
882BRUVOLL Ole Joergen1995NOR1:26:06.1+1:20.032.58
991DYRHAUG Niklas1987NOR1:26:07.2+1:21.132.76
10115SVEEN Simen Andreas1988NOR1:26:41.7+1:55.638.18
1184AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR1:26:57.6+2:11.540.68
1258MIKKELSPLASS Kristen1999NOR1:26:58.2+2:12.140.78
13111HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR1:26:59.9+2:13.841.05
14101BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR1:27:04.4+2:18.341.75
15100DOENNESTAD Henrik1996NOR1:27:05.6+2:19.541.94
1685PEDERSEN Morten Eide1987NOR1:27:14.7+2:28.643.37
17109MYSEN Eirik1993NOR1:27:17.8+2:31.743.86
1897AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR1:27:27.1+2:41.045.32
1983HAGA Magne1994NOR1:27:28.6+2:42.545.56
2096GROENFLATEN Sindre1995NOR1:27:59.0+3:12.950.34
2188MOSEBY Haavard1999NOR1:28:02.2+3:16.150.84
22107KVAALE Gaute1995NOR1:28:05.2+3:19.151.32
2395TURTVEIT Vebjoern1994NOR1:28:29.6+3:43.555.15
24114JOHAUG JR. Karstein1992NOR1:28:48.2+4:02.158.08
25116NYGAARD Per Kristian1987NOR1:28:50.3+4:04.258.41
2648ASDOEL Eirik1993NOR1:28:56.1+4:10.059.32
2726KNOTTEN Sivert1997NOR1:29:03.0+4:16.960.41
2849AURLAND Joachim1996NOR1:29:06.9+4:20.861.02
2989STAKSTON Petter1997NOR1:29:09.8+4:23.761.48
30102KORPELA Heikki1990FIN1:29:28.5+4:42.464.42

3177HAMNES Vegard1993NOR1:29:29.2+4:43.164.53
32108AUNLI Lars Ove1993NOR1:29:34.4+4:48.365.35
33124LISET Kristoffer1998NOR1:29:34.9+4:48.865.43
34105FLATAKER Ole Morten1997NOR1:29:49.2+5:03.167.68
3546STOKKELAND Petter1999NOR1:29:58.3+5:12.269.11
368RYSSTAD Aron Aakre1999NOR1:30:04.3+5:18.270.05
3744HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR1:30:10.1+5:24.070.96
38113HEGDAL Vebjoern1998NOR1:30:15.8+5:29.771.86
3918VOLLSET Kristoffer By1996NOR1:30:35.1+5:49.074.89
4047ROEVIK Torstein Buan1996NOR1:30:38.1+5:52.075.37
4153FROST Edvin1995NOR1:30:50.8+6:04.777.36
4260BUVARP Martin Julian1998NOR1:30:54.2+6:08.177.90
4375KVISLE Sjur1999NOR1:30:56.1+6:10.078.20
4420SKRINDO Knut1997NOR1:30:58.6+6:12.578.59
456HELGESTAD Fredrik1997NOR1:31:04.8+6:18.779.57
4614HOAAS Geir Kristian1998NOR1:31:17.3+6:31.281.53
4793SKAANES Haakon1999NOR1:31:23.2+6:37.182.46
487WIIG Sivert1997NOR1:31:27.7+6:41.683.17
4931HAUG Henrik Soerlie1997NOR1:31:38.5+6:52.484.87
5045SKJELDAL Kristian1998NOR1:31:38.9+6:52.884.93
5181KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR1:31:40.3+6:54.285.15
5259KJENNERUD Eivind1997NOR1:31:56.2+7:10.187.65
5376FOLKVORD Sindre1995NOR1:31:58.5+7:12.488.01
5455HAEGELAND Tor Olav Nesheim1998NOR1:32:00.6+7:14.588.34
5565HALBJOERHUS Trym1996NOR1:32:03.8+7:17.788.85
5652BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR1:32:04.1+7:18.088.89
5736VESTERAAS Marius Viken1999NOR1:32:11.8+7:25.790.10
5869SOERENSEN Lars1998NOR1:32:16.6+7:30.590.86
59106MARTENS MEYER Herman1997NOR1:32:24.7+7:38.692.13
6019STRANDBRAATEN Jostein1997NOR1:32:26.1+7:40.092.35

6128BRU-HEMMINGBY Aksel1998NOR1:32:29.0+7:42.992.81
6279RAMSE Sondre1998NOR1:32:30.6+7:44.593.06
6311TOLO Henrik Vik1999NOR1:32:37.2+7:51.194.10
6462ARNESEN Harald Astrup1995NOR1:32:41.6+7:55.594.79
6573EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR1:32:45.9+7:59.895.47
6694HAUGEN John Magnus1996NOR1:33:04.6+8:18.598.41
6738MORTENSBAKKE Eirik Andreas1999NOR1:33:09.2+8:23.199.13
68126SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR1:33:17.2+8:31.1100.39
6910SOERGAARD Emil1999NOR1:33:29.2+8:43.1102.28
7040GLOEERSEN Herman1999NOR1:33:38.0+8:51.9103.66
7178HAGA Anders1998NOR1:33:43.4+8:57.3104.51
7272VIGANTS Raimo1999LAT1:33:45.7+8:59.6104.87
7354BERSET Kristoffer1999NOR1:33:56.4+9:10.3106.56
7441AUSTAD Jonas1996NOR1:34:04.0+9:17.9107.75
7539MYHRE Simen1998NOR1:34:28.4+9:42.3111.59
7632ANDREASEN Jesper Abelsen1998NOR1:34:54.0+10:07.9115.62
7734PEDERSEN Isak Stianson1997ISL1:35:19.1+10:33.0119.57
7823INSTANES Daniel May1996NOR1:35:32.1+10:46.0121.61
79150OFFIGSTAD Oddvin Halvor1984NOR1:35:52.5+11:06.4124.82
80140FOSSGARD Lars-Martin1999NOR1:35:56.0+11:09.9125.37
8150VESTERHEIM Magnus1994NOR1:35:58.1+11:12.0125.70
8290ULVANG Joergen Saeternes1994NOR1:36:01.8+11:15.7126.28
83123TANDBERG Jostein1998NOR1:36:08.7+11:22.6127.37
84120ENSRUD Ole Haldor1998NOR1:37:07.8+12:21.7136.66
85135SEVANG Nicolay1999NOR1:37:17.9+12:31.8138.25
86131REINEMO Per Ivar1998NOR1:37:27.6+12:41.5139.78
8725FLATAKER Erling Engesvold1995NOR1:37:49.2+13:03.1143.17
88130FLUGSTAD Fredrik Fuglerud1999NOR1:37:57.1+13:11.0144.42
8943TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR1:38:00.6+13:14.5144.97
90138FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR1:39:01.1+14:15.0154.48

91142KRUEGER Espen Hegstad1999NOR1:39:01.7+14:15.6154.58
92136LANGSTEIN Bjoern Erik1998NOR1:39:06.3+14:20.2155.30
93118HAUG Eirik1997NOR1:39:57.6+15:11.5163.37
94137GROETHE Asle1999NOR1:40:46.4+16:00.3171.05
95139SAASTAD Krister1996NOR1:40:47.7+16:01.6171.25
96128ESPELAND Skjalg1998NOR1:41:37.4+16:51.3179.07
97149GRYMYR Jens Christian1999NOR1:41:47.4+17:01.3180.64
98143NJAA Ingmar Leigland1999NOR1:42:10.5+17:24.4184.28
99146HAGEN Vegard Ek1999NOR1:42:18.9+17:32.8185.60
100147HAUGAN Sander Oewre1999NOR1:42:51.8+18:05.7190.77
101151TROOEYEN Joern1998NOR1:45:12.7+20:26.6212.93
102125XIAKETE Nuerbolati1998CHN1:46:34.9+21:48.8225.86
103122OEDEGAARDEN Vegard1995NOR1:48:01.8+23:15.7239.53
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
12MELBOE Jan-Henrik1999NOR
17WIIK Emil1997NOR
21BROETO Emil Intelhus1998NOR
22JONSSON Albert1997ISL
27FORSMO Ole Jacob1998NOR
33MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
42NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
57MOEN Vebjoern1998NOR
61JOHANSEN Sivert Leander1999NOR
68ARNTSEN Mikkel1995NOR
71LIPPERT Joergen1998NOR
74WINTHER Arnt Gunnar1996NOR
98LARSEN Thomas Helland1998NOR
133AASTVEDT Eirik Tvedt1995NOR
134MIKKELSPLASS Kristian1999NOR
144LEIBUNDGUT Matthias1996SUI
148LIER Emil1997NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
5SCHJOELBERG Anders1992NOR
9HAMMER Johan Toendel1999NOR
13AASBOE Jonas1997NOR
15VARTDAL Ludvig1999NOR
16AABREKK Eirik Bergene1998NOR
24HAUGAN Sindre Oewre1995NOR
29NORDENG August1995NOR
30VOLLAN Erling Pettersen1996NOR
35LIER Ola1999NOR
37HAUGAN Oeyvind1998NOR
51OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
56NYAAS Anders1997NOR
63FOLKVORD Ingvar1993NOR
64HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
66HOLMBRO Hans Kristian1998NOR
67SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
70VESTLI Torstein1994NOR
92GUNNULFSEN Mikael1993NOR
99DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
117BJOERNDALEN Baard Eskil1999NOR
119MA Hailin1999CHN
121SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
127LERVIK Anders1999NOR
129NEWMAN Oliver1999GBR
132PRESTHUS Haakon1999NOR
141AYIKEN Miyelieyi2002CHN
145TUERXUN Hanati1997CHN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +