Resultater Norgescup Senior Lygna - Kvinner - 10 km - Fri - 2020



Resultater Norgescup Senior Lygna
Lygna, Innlandet - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

U23-mesterskap innlagt

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1103HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR24:08.90.0051.95
2109WANGENSTEEN Maren1991NOR24:33.6+24.765.59
373WENG Lotta Udnes1996NOR24:34.8+25.966.25
491STAV Astrid1999NOR24:36.8+27.967.35
5107THEODORSEN Silje1994NOR24:39.6+30.768.90
693SKAANES Marte1996NOR24:52.5+43.676.02
798HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR24:52.6+43.776.08
889MYHRVOLD Mathilde1998NOR25:03.9+55.082.32
965EINMO Alise1998NOR25:05.4+56.583.15
1090OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR25:06.1+57.283.53
11108JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR25:16.2+1:07.389.11
12106ARNESEN Synne1998NOR25:16.9+1:08.089.50
13102MOGSTAD Berit1993NOR25:17.1+1:08.289.61
1479HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR25:18.5+1:09.690.38
15101SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR25:20.6+1:11.791.54
1682JIALIN Bayani1999CHN25:20.9+1:12.091.70
1795KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR25:21.3+1:12.491.93
1892BAKKEMO Tuva1999NOR25:22.3+1:13.492.48
1987BJOERNSGAARD Marthe1993NOR25:23.9+1:15.093.36
2037PAJUNOJA Maaret1990FIN25:26.1+1:17.294.58
2172SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR25:30.0+1:21.196.73
2239SKULBRU Hanne1996NOR25:30.8+1:21.997.17
23105DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR25:37.2+1:28.3100.70
2464SANNESS Nora2000NOR25:40.5+1:31.6102.53
2466YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN25:40.5+1:31.6102.53
2683BOSTAD Guro1996NOR25:45.1+1:36.2105.07
2794DRIVENES Julie Bjervig1999NOR25:55.4+1:46.5110.75
2877MOGSTAD Ragnhild1999NOR25:55.8+1:46.9110.97
2975WALTENBERG Julie1999NOR25:56.5+1:47.6111.36
30111SAGSTUEN Susann1997NOR25:56.8+1:47.9111.53

3168SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR25:57.8+1:48.9112.08
324ARNEKLEIV Juni1999NOR25:58.3+1:49.4112.35
33110JOERGENSEN Anniken1992NOR26:00.2+1:51.3113.40
3484MADSEN Caroline1995NOR26:03.1+1:54.2115.00
3580OLSSON Sandra1995SWE26:04.0+1:55.1115.50
3685ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR26:06.8+1:57.9117.05
3799GULBRANDSEN Ingrid2000NOR26:07.4+1:58.5117.38
3862BERG Julie Victoria1997NOR26:09.5+2:00.6118.54
39104MATHISEN Ingrid1996NOR26:18.5+2:09.6123.51
4055BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR26:19.0+2:10.1123.78
4176KJELLBERGVIK Anette1994NOR26:26.7+2:17.8128.04
4270LARSEN Hanna Kristine1999NOR26:28.9+2:20.0129.25
4346GROETTING Karoline2001NOR26:29.1+2:20.2129.36
4461TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN26:43.8+2:34.9137.48
459ROSTAD Sofie1994NOR26:43.9+2:35.0137.53
4667NORDLUNDE Mari1998NOR26:47.9+2:39.0139.74
4753KONG Weijia2001CHN26:50.0+2:41.1140.90
4811WETTERHUS Mari1998NOR26:53.0+2:44.1142.56
4916ROENNING Mathilde1995NOR26:56.8+2:47.9144.65
5026BERGMANN Kristina1999NOR26:57.4+2:48.5144.99
5174JOHANSEN Lone1998NOR26:57.6+2:48.7145.10
5269SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR26:59.0+2:50.1145.87
5356BYE Sigrid1999NOR26:59.1+2:50.2145.92
5478OUS Amalie Haakonsen1996NOR27:01.9+2:53.0147.47
5560GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL27:06.9+2:58.0150.23
5650FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR27:07.9+2:59.0150.78
5745HAAKONSEN Karen Marie1999NOR27:09.9+3:01.0151.89
5841EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR27:10.4+3:01.5152.16
5958FOLKVORD Mari1999NOR27:17.4+3:08.5156.03
6031SEIM Katrine1998NOR27:18.5+3:09.6156.64

6043BRUDERMANN Katharina1999AUT27:18.5+3:09.6156.64
6244MENG Honglian1997CHN27:23.5+3:14.6159.40
6336HAGEN Ingrid Kristine1999NOR27:24.2+3:15.3159.78
648KLEVELAND Katinka1999NOR27:27.6+3:18.7161.66
6510SVEUM Elisabeth1989NOR27:28.8+3:19.9162.32
6621SLOKVIK Martine1997NOR27:31.1+3:22.2163.59
6725E Yingcui1990CHN27:31.4+3:22.5163.76
6819MA Chun1994CHN27:41.0+3:32.1169.06
6935NICOLAYSEN Stine1999NOR27:41.4+3:32.5169.28
7059HOLSBOE Johanne1999NOR27:41.7+3:32.8169.45
7124KOLKINN Oda Stoeen2000NOR27:41.9+3:33.0169.56
7249EIDE Ragnhild1999NOR27:43.5+3:34.6170.44
7354LONGFJELD Agnes Irene1999NOR28:00.5+3:51.6179.83
7427OLSEN Amalie Honerud1998NOR28:01.9+3:53.0180.60
7538OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR28:03.2+3:54.3181.32
7651WANG Yingying1999CHN28:09.5+4:00.6184.80
776VOGNILD Anitra1996NOR28:19.2+4:10.3190.15
7852MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR28:27.9+4:19.0194.96
7947SKOGSHOLM Franziska1999NOR28:28.9+4:20.0195.51
8015BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL28:29.1+4:20.2195.62
815BORCHGREVINK Sara2000NOR28:48.9+4:40.0206.55
8223KITTELSEN Hege1997NOR28:49.6+4:40.7206.94
8328BAKKEN Betine1999NOR29:05.1+4:56.2215.49
8433UPPSTAD Elin1999NOR29:16.0+5:07.1221.51
8529EVERTSEN Anja Haakenstad1998NOR30:31.1+6:22.2262.98
8620ZHANG Kun1999CHN31:08.8+6:59.9283.79
8713MARTINUSSEN Dorthe2000NOR31:12.5+7:03.6285.84
8832AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR31:39.0+7:30.1300.47
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
14GULLIKSTAD Pernille2000NOR
17AXELSSON Kristina1999SWE
18AARRESTAD Nora Lian1997NOR
22SKOTLAND Vilde Aurora gusevik1998NOR
30SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR
34RUSTEN Tina1999NOR
42ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR
48KLEIVI Kristine2000NOR
57KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR
63ABDERHALDEN Jogscha1996SUI
71JOHNSEN Elena Rise2000NOR
81BATHE Nichole1995GBR
86ENGEBRETSEN Martine1998NOR
88EIDE Mari1989NOR
96SLIND Silje Oeyre1988NOR
97AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR
100SMEDAAS Magni1995NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +