Resultater Norgescup Trondheim - Sprint - Menn 2016



Resultater Norgescup - Sprint 10 km, menn sr.
Trondheim, Sør-Trøndelag - 27. februar 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (237) Wærnes , Andreas Dahlø Trondhjems Skiskyttere 28:07,5   0-0
2 (209) Skjelvik , Kristoffer Langøien Os IL 28:50,4 +00:42,9 1-1
3 (223) Solvang , Bjarte Hålandsdal IL 29:09,8 +01:02,3 1-0
4 (205) Leren , Tore Vingelen IL 29:10,5 +01:03,0 0-2
5 (251) Nymoen , Håvard Vingelen IL 29:11,6 +01:04,1 1-0
6 (260) Smeby , Henrik Sagosen IL Bevern 29:12,1 +01:04,6 0-1
7 (236) Aalerud , Kristian Andre Bærums Skiklub 29:25,2 +01:17,7 2-0
8 (250) Erdal , Ole Martin Førde IL 29:29,5 +01:22,0 1-1
9 (261) Hensema , Sondre Eriksen Bødalen IF 29:45,7 +01:38,2 0-1
10 (257) Rui , Martin Froland IL 29:47,0 +01:39,5 0-1
11 (211) Kvam , Andreas Meldal IL 29:48,1 +01:40,6 1-1
12 (253) Ulekleiv , Øystein Dombås IL 29:58,2 +01:50,7 1-2
13 (256) Galåen , Magnar Kne Røros IL 30:02,3 +01:54,8 1-0
14 (225) Steien , Aasmund Kjøllmoen Folldal IF 30:03,6 +01:56,1 1-1
15 (232) Lindland , Martin Bødalen IF 30:06,4 +01:58,9 2-1
16 (255) Ingebrigtsen , Marius Norø Tromsø Skiskytterlag 30:07,6 +02:00,1 2-1
17 (243) Lyngstad , Anders Trønsdal Inderøy IL 30:09,1 +02:01,6 2-0
18 (248) Mørkve , Bjarte Eldar IL 30:12,1 +02:04,6 0-1
19 (239) Gurigard , Vetle Ravnsborg Vingrom IL 30:12,2 +02:04,7 0-2
20 (219) Kilskar , Ole Rødvik Frol IL 30:20,7 +02:13,2 0-1
21 (217) Thomassen , Amund Hoff Sauda Skiskytterlag 30:22,7 +02:15,2 1-2
22 (262) Gjørven , Jarle Midthjell Markane IL 30:24,1 +02:16,6 1-0
23 (240) Rørvik , Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere 30:25,8 +02:18,3 0-3
24 (242) Fenne , Thomas Voss Skiskytterlag 30:29,5 +02:22,0 2-2
25 (226) Femsteinevik , Martin Hålandsdal IL 30:37,8 +02:30,3 2-1
26 (228) Finne , Eirik Viking, TIF 30:38,1 +02:30,6 1-3
27 (218) Nygård , Syver Byåsen Skiskytterlag 30:39,3 +02:31,8 1-1
28 (215) Kalkenberg , Simon Ågheim Skonseng UL 30:44,7 +02:37,2 3-0
29 (220) Foyn , Thomas Berge Bærums Skiklub 30:48,9 +02:41,4 1-1
30 (206) Dotterud , Sondre Kvikne Vingrom IL 30:49,4 +02:41,9 1-0
31 (234) Meland , Johan Eirik Markane IL 30:52,7 +02:45,2 1-1
32 (204) Nenseter , Aslak Bø Skiskyttarlag 30:54,5 +02:47,0 1-0
33 (214) Grøtte , Tommy Trondhjems Skiskyttere 31:02,1 +02:54,6 3-2
34 (258) Sonflå , Espen Meråker Skiskytterklubb 31:12,1 +03:04,6 2-1
35 (221) Gustavsson , Daniel Biathlon Östersund 31:17,5 +03:10,0 2-0
36 (238) Rolland , Sigve Ness Tingvoll IL 31:34,7 +03:27,2 2-3
37 (224) Buskerud , Jan-Erik Simostranda IL 31:38,3 +03:30,8 1-1
38 (263) Andersen , Joakim Hald Asker Skiklubb 31:41,4 +03:33,9 1-2
39 (212) Turvoll , Joar Vik IL 31:43,4 +03:35,9 1-3
40 (247) Gurigard , Vemund Ravnsborg Vingrom IL 31:49,1 +03:41,6 2-1
41 (231) Aas-Eng , Per Buttingsrud Vingelen IL 31:53,3 +03:45,8 1-2
42 (254) Livik , Håkon Meråker Skiskytterklubb 31:55,6 +03:48,1 2-0
43 (233) Frydenlund , Ole Kristian MjøsSki 32:00,1 +03:52,6 2-2
44 (208) Steimler , Håkon Hernes IL 32:01,7 +03:54,2 1-3
45 (229) Aabel , Nils Christian Birkenes IL 32:32,9 +04:25,4 0-1
46 (213) Hov , Sigurd Svene IL 32:54,4 +04:46,9 3-3
47 (227) Bergman , Johan I21 IF 33:48,9 +05:41,4 4-1
48 (264) Olsson-Bad , Olle Tullus SG 34:02,9 +05:55,4 4-2
49 (210) Huse , Andreas Aalberg Fossum IF 34:08,5 +06:01,0 1-1
50 (249) Knotten , Haakon Vingrom IL 34:40,3 +06:32,8 3-3
51 (230) Johansen , Stian MjøsSki 35:20,6 +07:13,1 2-2
52 (222) Svaland , Håkon Birkenes IL 36:31,4 +08:23,9 5-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +