Resultater Norgescupfinaler og O-idol 2015



Resultater Norgescupfinaler og O-idol
Jessheim, Akershus - 19. september 2015

Arrangementstype: Orientering

D 17-18 E

2 840 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 23:44   8:21
2 Gina Granstedt Halden SK 24:54 +1:10 8:46
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 26:10 +2:26 9:12
4 Åshild Kolstad Mo OK 26:44 +3:00 9:24
5 Astrid Fiskum IL Tyrving 26:45 +3:01 9:25
6 Sigrid Bjørgen Hamar OK 27:16 +3:32 9:36
7 Dorte Narum Hamar OK 27:45 +4:01 9:46
8 Ingrid Lundanes Emblem IL 27:55 +4:11 9:49
9 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 28:10 +4:26 9:55
10 Martine Topstad Larvik OK 28:16 +4:32 9:57
11 Åshild Faller Råheim Fet OL 28:21 +4:37 9:58
12 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 28:28 +4:44 10:01
13 Emma Arnesen Byåsen IL 28:48 +5:04 10:08
14 Oda Sikkeland IL Tyrving 29:07 +5:23 10:15
15 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 29:15 +5:31 10:17
16 Malin Sandstad Freidig 29:19 +5:35 10:19
17 Siri Moholth Kongsberg OL 29:36 +5:52 10:25
18 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 29:44 +6:00 10:28
19 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 30:51 +7:07 10:51
20 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 30:59 +7:15 10:54
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 31:02 +7:18 10:55
21 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 31:02 +7:18 10:55
23 Emilie Westin Porsgrunn OL 31:18 +7:34 11:01
24 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 31:36 +7:52 11:07
25 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 32:01 +8:17 11:16
26 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 33:35 +9:51 11:49
27 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 33:40 +9:56 11:51
28 Julie Nærestad Vegårshei IL 33:58 +10:14 11:57
29 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 34:01 +10:17 11:58
30 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 34:03 +10:19 11:59
31 Ida Aurebekk Torridal IL 35:37 +11:53 12:32
32 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 35:50 +12:06 12:37
33 Line Sølberg OL Trollelg 35:52 +12:08 12:37
34 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 36:02 +12:18 12:41
35 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 36:05 +12:21 12:42
36 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 36:18 +12:34 12:46
37 Marthe Ramstad Fet OL 37:27 +13:43 13:11
38 Martine Engebretsen Heming Orientering 37:49 +14:05 13:18
39 Silje Hauge Hisøy OK 38:02 +14:18 13:23
40 Synne Malene Brække Halden SK 38:15 +14:31 13:28
41 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 39:43 +15:59 13:59
42 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 39:47 +16:03 14:00
43 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 40:34 +16:50 14:17
44 Hedda Vonen Lillomarka OL 41:10 +17:26 14:29
45 Pernille Opheim Freidig 41:45 +18:01 14:42
46 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 41:50 +18:06 14:43
47 Idunn Haavengen Kongsberg OL 42:00 +18:16 14:47
48 Andrea Drangsholt Torridal IL 48:02 +24:18 16:54
49 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 53:37 +29:53 18:52
50 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 53:56 +30:12 18:59
51 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:08:35 +44:51 24:08

D 19-20 E

3 050 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 25:27   8:20
2 Synnøve Bråten Vegårshei IL 25:43 +0:16 8:25
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 26:38 +1:11 8:43
4 Frida Sæther Freidig 27:18 +1:51 8:57
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 27:51 +2:24 9:07
6 Tonje Vassend Fossum IF 28:17 +2:50 9:16
7 Karen Oline Kolstad Freidig 28:18 +2:51 9:16
8 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 29:07 +3:40 9:32
9 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 29:19 +3:52 9:36
10 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 29:35 +4:08 9:41
11 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 30:02 +4:35 9:50
11 Sigrid Alexandersen Fossum IF 30:02 +4:35 9:50
13 Nina Asheim Birkeland Halden SK 30:25 +4:58 9:58
14 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:07 +5:40 10:12
15 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 31:28 +6:01 10:19
16 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 32:27 +7:00 10:38
17 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 32:43 +7:16 10:43
18 Evine Westli Andersen Løten o-lag 32:51 +7:24 10:46
19 Ingvild Wang Lillomarka OL 33:36 +8:09 11:00
20 Maren Grande Frol IL 34:51 +9:24 11:25
21 Arianna Taufer Nydalens SK 34:52 +9:25 11:25
22 Kristine Ausen Porsgrunn OL 36:56 +11:29 12:06
23 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 36:57 +11:30 12:06
24 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 37:20 +11:53 12:14
25 Silje Arntzen Asker Skiklubb 37:51 +12:24 12:24
26 Karen Bjergaard Nydalens SK 38:58 +13:31 12:46
27 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 43:00 +17:33 14:05
  Nora Hui Andersen Hamar OK diskvalifisert    

D 21-E

4 270 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 34:33   8:05
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 35:13 +0:40 8:14
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 37:03 +2:30 8:40
4 Anne Johanne Lind Nydalens SK 38:14 +3:41 8:57
5 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 38:18 +3:45 8:58
6 Maren Jansson Haverstad NTNUI 38:38 +4:05 9:02
7 Bodil Helgerud Halden SK 38:52 +4:19 9:06
8 Tone Lye IL Tyrving 39:10 +4:37 9:10
9 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 39:20 +4:47 9:12
10 Linn Hokholt NTNUI 39:29 +4:56 9:14
11 Emma Johansson Fredrikstad SK 39:41 +5:08 9:17
12 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 41:16 +6:43 9:39
13 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 41:35 +7:02 9:44
14 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 43:19 +8:46 10:08
15 Anna Ulvensøen NTNUI 45:20 +10:47 10:37
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 46:54 +12:21 10:59
17 Kristine Fjeldbo NTNUI 50:27 +15:54 11:48
18 Siri Kollerud Lillomarka OL 55:12 +20:39 12:55
19 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 55:47 +21:14 13:03
20 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 56:42 +22:09 13:16

H 17-18E

3 570 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 23:35   6:36
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 24:38 +1:03 6:54
3 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 25:15 +1:40 7:04
4 Knut Aasheim Oppsal Orientering 25:24 +1:49 7:06
5 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 25:37 +2:02 7:10
6 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 25:58 +2:23 7:16
7 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 26:45 +3:10 7:29
8 Anders Haga Raumar Orientering 27:05 +3:30 7:35
9 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 27:35 +4:00 7:43
10 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 27:57 +4:22 7:49
11 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 28:14 +4:39 7:54
12 Johannes Bordal Ringsaker OK 28:21 +4:46 7:56
13 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 28:52 +5:17 8:05
14 Håvard Eidsmo Freidig 29:04 +5:29 8:08
15 Martin Borge Heir Fossum IF 29:34 +5:59 8:16
16 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 29:36 +6:01 8:17
17 Tarjei Holo Fossum IF 29:48 +6:13 8:20
18 Sam Lunøe Nydalens SK 30:12 +6:37 8:27
19 Sverre Bang Støeng Hamar OK 30:29 +6:54 8:32
20 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 31:11 +7:36 8:44
21 Tobias Kristensen Larvik OK 31:40 +8:05 8:52
22 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 31:41 +8:06 8:52
23 Vegard Myklemyr Eiker OL 31:49 +8:14 8:54
24 Jørgen Vister Indre Østfold OK 32:03 +8:28 8:58
25 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 32:04 +8:29 8:58
26 Jens Didrik Berg Larvik OK 32:58 +9:23 9:14
27 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 33:02 +9:27 9:15
28 Magnus Wølneberg IL Tyrving 33:30 +9:55 9:23
29 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 33:44 +10:09 9:26
30 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 33:57 +10:22 9:30
31 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 34:10 +10:35 9:34
32 Trygve Heggedal Kongsberg OL 35:19 +11:44 9:53
33 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 35:24 +11:49 9:54
34 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 35:26 +11:51 9:55
35 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 35:48 +12:13 10:01
36 Even Lindstad Børresen Hamar OK 35:53 +12:18 10:03
37 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 36:07 +12:32 10:07
38 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 36:18 +12:43 10:10
39 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 37:02 +13:27 10:22
40 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 37:04 +13:29 10:22
41 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 37:28 +13:53 10:29
42 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37:56 +14:21 10:37
43 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 38:37 +15:02 10:49
44 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 38:45 +15:10 10:51
45 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 38:52 +15:17 10:53
46 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 39:04 +15:29 10:56
47 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 39:08 +15:33 10:57
48 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 39:53 +16:18 11:10
49 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 40:54 +17:19 11:27
50 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 41:26 +17:51 11:36
51 John Runde Kristiansand OK 42:44 +19:09 11:58
52 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 43:14 +19:39 12:06
53 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 44:38 +21:03 12:30
54 Peter Nordbrøden Halden SK 44:54 +21:19 12:34
55 Jostein Tandberg Nydalens SK 46:02 +22:27 12:53
56 Kjetil Mølnvik Freidig 49:51 +26:16 13:57
57 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 51:36 +28:01 14:27
58 Adrian Opheim Freidig 58:22 +34:47 16:20
59 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:03:19 +39:44 17:44
  Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL brutt    

H 19-20E

3 630 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigur Heggedal Kongsberg OL 24:45   6:49
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 25:45 +1:00 7:05
3 Gaute Friestad Kristiansand OK 26:30 +1:45 7:18
4 Oskar Størmer Fossum IF 26:37 +1:52 7:19
5 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 26:52 +2:07 7:24
6 Håvard Irgens Fossum IF 26:53 +2:08 7:24
7 Vegard Rønning Huber Hamar OK 26:58 +2:13 7:25
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:40 +2:55 7:37
9 Steinar Kollerud Lillomarka OL 28:06 +3:21 7:44
10 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 28:52 +4:07 7:57
11 Jonas Ressem Frol IL 29:03 +4:18 8:00
12 Anders Felde Olaussen Halden SK 29:17 +4:32 8:04
13 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 29:53 +5:08 8:13
14 Sigurd Melsom Fossum IF 29:58 +5:13 8:15
15 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 30:21 +5:36 8:21
15 Stian Sundsvik Frol IL 30:21 +5:36 8:21
17 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 30:50 +6:05 8:29
18 Vegard Ressem Frol IL 31:07 +6:22 8:34
19 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 32:01 +7:16 8:49
20 Karl Fremstad Kongsberg OL 33:03 +8:18 9:06
21 Håvard Myhre Kongsberg OL 33:16 +8:31 9:09
22 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 34:31 +9:46 9:30
23 Øyvind Wiggen Byåsen IL 35:50 +11:05 9:52
24 Henrik Upsal Kristiansand OK 36:40 +11:55 10:06
25 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 38:34 +13:49 10:37
25 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 38:34 +13:49 10:37
27 Simen Bordal Fossum IF 39:27 +14:42 10:52
28 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 40:35 +15:50 11:10
29 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 41:05 +16:20 11:19
  Vetle Christiansen Raumar Orientering diskvalifisert    

H 21-E

5 120 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 32:36   6:22
2 Anders Nordberg Nydalens SK 33:31 +0:55 6:32
3 Martin Vister Frol IL 33:52 +1:16 6:36
4 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34:01 +1:25 6:38
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 35:18 +2:42 6:53
6 Carl Petter Lyngen Frol IL 35:46 +3:10 6:59
7 Anders Vister Nydalens SK 36:11 +3:35 7:04
8 Jarkko Huovila Halden SK 36:37 +4:01 7:09
9 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 36:59 +4:23 7:13
10 Matthew Speake Lillomarka OL 37:48 +5:12 7:22
11 Olav Lundanes Halden SK 37:51 +5:15 7:23
12 Håvard Haga Nydalens SK 38:01 +5:25 7:25
13 Eirik Rustad Raumar Orientering 38:07 +5:31 7:26
14 Magne Dæhli Halden SK 39:25 +6:49 7:41
15 Espen Jakobsen IL Tyrving 40:05 +7:29 7:49
16 Sjur Hovi Kristiansand OK 40:11 +7:35 7:50
16 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 40:11 +7:35 7:50
18 Øyvind Helgerud Halden SK 40:22 +7:46 7:53
19 Sindre Sandven Fossum IF 40:58 +8:22 8:00
20 Emil Ahlbäck Fossum IF 41:40 +9:04 8:08
21 Bojan Blumenstein Nydalens SK 42:13 +9:37 8:14
22 Sindre Rønning Fossum IF 42:57 +10:21 8:23
23 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 43:29 +10:53 8:29
24 Espen Fiskum Halden SK 43:37 +11:01 8:31
25 Vegard Brun Saga IL Tyrving 43:52 +11:16 8:34
26 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 44:00 +11:24 8:35
27 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 44:44 +12:08 8:44
28 Øyvind Enger NTNUI 45:15 +12:39 8:50
28 Antonio Martínez Pérez Halden SK 45:15 +12:39 8:50
30 Bjørn Lundanes NTNUI 45:25 +12:49 8:52
31 Per Melander Often NTNUI 48:34 +15:58 9:29
32 Lars Owren Freidig 48:35 +15:59 9:29
33 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 52:47 +20:11 10:18
34 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 53:00 +20:24 10:21
35 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 53:12 +20:36 10:23
36 Thomas Natvig Årstad Halden SK 53:48 +21:12 10:30
37 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 58:55 +26:19 11:30
37 Magnus Johansson Kristiansand OK 58:55 +26:19 11:30
39 Leif Størmer Fossum IF 1:10:21 +37:45 13:44
  Harald Kalager NTNUI brutt    

O-Idol H16

5 280 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 38:22   7:15
2 Jørgen Baklid Konnerud IL 40:11 +1:49 7:36
3 Sebastian Daland Kristiansand OK 40:50 +2:28 7:44
4 Elias Jonsson Nydalens SK 41:51 +3:29 7:55
5 Tord Strand Kongsberg OL 43:45 +5:23 8:17
6 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 44:19 +5:57 8:23
7 Einar Melsom Fossum IF 44:25 +6:03 8:24
8 Erling Hjermstad Fossum IF 45:30 +7:08 8:37
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 46:04 +7:42 8:43
10 Even-Johan Kaspersen Mo OK 46:20 +7:58 8:46
11 Øyvind Hjermstad Fossum IF 47:51 +9:29 9:03
12 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 47:55 +9:33 9:04
13 Oscar Lyngen Frol IL 48:43 +10:21 9:13
14 August Asheim Birkeland Halden SK 49:46 +11:24 9:25
15 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 52:28 +14:06 9:56
16 Oskar Spets Storhov Freidig 53:29 +15:07 10:07
17 Knut Kyrkjebø TIF Viking 54:00 +15:38 10:13
18 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 55:33 +17:11 10:31
19 Anders Haugskott OL Trollelg 56:45 +18:23 10:44
20 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:04 +21:42 11:22
21 Erlend Brendstuen Halden SK 1:01:30 +23:08 11:38
22 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:02:47 +24:25 11:53
23 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 1:02:59 +24:37 11:55
24 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:10:23 +32:01 13:19
  Sindre R Holt Hedrum OL brutt    

O-Idol D16

4 340 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 37:26   8:37
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 39:53 +2:27 9:11
3 Synne Strand Asker Skiklubb 40:36 +3:10 9:21
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 42:07 +4:41 9:42
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42:32 +5:06 9:48
6 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 42:44 +5:18 9:50
7 Ragnhild Eide Byåsen IL 44:27 +7:01 10:14
8 Aurora Moholth Kongsberg OL 44:42 +7:16 10:17
9 Ane Dyrkorn Eiker OL 47:44 +10:18 10:59
10 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 48:45 +11:19 11:13
11 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:11 +11:45 11:19
12 Vera Melkild Freidig 52:37 +15:11 12:07
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 52:47 +15:21 12:09
14 Nora Torgersen Halden SK 52:48 +15:22 12:09
15 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 55:45 +18:19 12:50
16 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 57:32 +20:06 13:15
17 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 59:11 +21:45 13:38
18 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 59:14 +21:48 13:38
19 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:04:59 +27:33 14:58
20 Marit Sveen Hamar OK 1:05:32 +28:06 15:05
21 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:07:58 +30:32 15:39
22 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:09:32 +32:06 16:01
23 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:09:46 +32:20 16:04
  Maria Prestbøen Sandefjord OK diskvalifisert    

O-Idol utfordrer H16

5 280 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Axel Hoveid Asker Skiklubb 54:00   10:13
2 Mathias Vindal Freidig 59:42 +5:42 11:18
3 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:00:12 +6:12 11:24
4 Mathias Hermstad Freidig 1:02:09 +8:09 11:46
5 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:02:25 +8:25 11:49
6 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:06:38 +12:38 12:37
7 Håvard Rokkan Mo OK 1:10:00 +16:00 13:15
8 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:14:34 +20:34 14:07
9 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:22:22 +28:22 15:35
10 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:31:16 +37:16 17:17

O-Idol utfordrer D16

4 340 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 51:27   11:51
2 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 51:49 +0:22 11:56
3 Karoline Aune Halden SK 54:06 +2:39 12:27
4 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 58:48 +7:21 13:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +