Resultater Norwegian Spring Solrenningen 2015



Resultater Norwegian Spring Solrenningen
Sarpsborg, Østfold - 19. april 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 330 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 59:22   25:28
  Caroline Aasen Trøsken IL 27:16   11:42
  Charlotte Aasen Trøsken IL 29:10   12:31
  Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 41:03   17:37
  Inger Anne Braarud Halden SK 56:51   24:23
  Johan Fredrik Braarud Halden SK 41:54   17:58
  Emma Braathen Trøsken IL 44:51   19:14
  Pernille Braathen Trøsken IL 44:53   19:15
  Adele Braathu OK Moss 29:08   12:30
  Birk Breimo OK Moss 32:14   13:50
  Julie Brenås Varteig OL 27:55   11:58
  Mats Olsen Bye Modum OL 31:10   13:22
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 32:18   13:51
  Martin Dybvik Stokke IL 53:03   22:46
  Marte Eger Kongsberg OL 24:25   10:28
  Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 25:59   11:09
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 31:44   13:37
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 22:54   9:49
  Sara Fossaas Ringerike OL 54:35   23:25
  Karsten Fossås Ringerike OL 34:08   14:38
  Mathilde Fossås Gimle IF 25:02   10:44
  Tuva Fossås Gimle IF 54:36   23:26
  Håvard Færden Kolbotn og Skimt OL 44:17   19:00
  Odin Gammelli-Messel IL Koll 56:56   24:26
  Kjersti Gjerdingen Hadeland OL 44:55   19:16
  Aurora Ness Gundersveen Røyken OL 40:34   17:24
  Torine Hagen-Tafjord Halden SK 33:38   14:26
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:35   7:58
  Sigrid Hauge Sarpsborg OL 34:07   14:38
  Sander Heggenes Trøsken IL 55:28   23:48
  Maren Henriksen Halden SK 20:41   8:52
  Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 26:00   11:09
  Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 38:16   16:25
  Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 27:01   11:35
  Synne Marie Jenssen Halden SK 20:42   8:53
  Mats Johnsen Røyken OL 19:44   8:28
  Synne Kjernsmo Røyken OL 34:50   14:56
  Helle Kvalheim Halden SK 23:39   10:09
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 35:20   15:09
  Oscar Lie Alexandersen Gimle IF 30:15   12:58
  Even Lien Gjø-Vard OL 18:32   7:57
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 27:05   11:37
  Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 27:01   11:35
  Selmer Løken OK Moss 31:09   13:22
  Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 27:03   11:36
  Erlend Grønlund Moen Gimle IF 25:31   10:57
  Aurora Myhrvold Indre Østfold OK 40:49   17:31
  Albert Mønnich OK Moss 29:41   12:44
  Sofie Holm Nedrebø OK Moss 37:27   16:04
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 24:38   10:34
  Anne Grete Pape Konnerud IL 34:04   14:37
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 35:31   15:14
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 44:33   19:07
  Ask Skivdal Sarpsborg OL 38:12   16:23
  Milla Skåland Trøsken IL 47:22   20:19
  Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK 19:35   8:24
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 35:34   15:15
  Ani Stoyanova IL Tyrving 38:09   16:22
  Jon Strand Kongsberg OL 23:16   9:59
  Luciana Svads Måren OK 35:13   15:06
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 37:56   16:16
  Ludvik Sæther Fredrikstad SK 27:45   11:54
  Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 44:27   19:04
  Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 26:02   11:10
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 26:55   11:33
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 26:37   11:25
  Erle Elise Wold OK Moss 29:11   12:31
  Julie Wold OK Moss 29:06   12:29
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 35:32   15:15
  Adele Øen Skåland Trøsken IL 47:17   20:17
  Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 29:31   12:40
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 40:55   17:33
  Josef Øhman Gjø-Vard OL 36:06   15:29
  Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 24:19   10:26
  Cathrine Løyning Fossum IF diskvalifisert    
  Aksel Torgersen Halden SK brutt    

 

D -10

2 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 53:54   20:34
  Emilie Flø Lillomarka OL 41:55   15:59
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 33:26   12:45
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32:19   12:20
  Nora Christine Hansen Røyken OL 46:37   17:47
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 52:36   20:04
  Sara Martini Asker Skiklubb 45:07   17:13

 

D 11-12

2 600 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Gautschi Simonsen FIF Hillerød Orientering 24:57   9:35
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 27:09 +2:12 10:26
3 Pia Young Vik Nydalens SK 27:56 +2:59 10:44
4 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 29:28 +4:31 11:20
5 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 31:31 +6:34 12:07
6 Marie Kvarme Røyken OL 32:41 +7:44 12:34
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 35:17 +10:20 13:34
8 Noor Dirro Måren OK 36:22 +11:25 13:59
9 Sofie Bergstrøm Halden SK 36:35 +11:38 14:04
10 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 37:21 +12:24 14:21
11 Konstanse Moholth Kongsberg OL 38:56 +13:59 14:58
12 Maren Bruserud OL Trollo 39:15 +14:18 15:05
13 Astrid Rognstad Hadeland OL 39:16 +14:19 15:06
14 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 42:02 +17:05 16:10
15 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 44:49 +19:52 17:14
16 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 47:04 +22:07 18:06
17 Ida Marie Flågen Heming Orientering 47:46 +22:49 18:22
18 Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 49:20 +24:23 18:58
19 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 1:02:15 +37:18 23:56
20 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:09:51 +44:54 26:51
21 Jenny Hauge Sarpsborg OL 1:14:13 +49:16 28:32
22 Ella Berstad Heming Orientering 1:25:02 +1:00:05 32:42
  Marie Nysæter Skien OK diskvalifisert    
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 11-12N

2 450 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Matilde Glanville Fet OL 24:20   9:55
2 Andrea H. Rogndokken Fet OL 24:23 +0:03 9:57
3 Julie Mykleset Vang OL 25:33 +1:13 10:25
4 Gina Brevik Østmarka OK 26:20 +2:00 10:44
5 Anne Frøisland Vang OL 29:12 +4:52 11:55
6 Hanna Bystrøm Indre Østfold OK 29:15 +4:55 11:56
7 Marie Lien Backstrøm Halden SK 31:11 +6:51 12:43
8 Margrethe Roum Ringerike OL 39:02 +14:42 15:55
9 Tomine Ness Gundersveen Røyken OL 43:25 +19:05 17:43
  Andrine Varmann Aamodt Fossum IF diskvalifisert    
  Ine Strømstad Berre Fossum IF diskvalifisert    
  Malene Berstad Heming Orientering diskvalifisert    
  Vilde Hagen-Tafjord Halden SK diskvalifisert    
  Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

D 13-16C

3 120 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inga Stødle Kristiansand OK 39:45   12:44
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 42:25 +2:40 13:35
3 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 44:26 +4:41 14:14
4 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 46:50 +7:05 15:00
5 Dina Laeskogen Ringerike OL 57:49 +18:04 18:31
6 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 1:06:51 +27:06 21:25
7 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 1:07:18 +27:33 21:34

 

D 13-16N

2 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 23:29   9:10
2 Aleksandra Mathiesen Stokke IL 35:32 +12:03 13:52
3 Ingrid Moen Gimle IF 1:03:05 +39:36 24:38

 

D13

3 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 38:45   10:11
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 41:20 +2:35 10:52
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 41:59 +3:14 11:02
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 44:31 +5:46 11:42
5 Freya Halberg Petersen FIF Hillerød Orientering 44:57 +6:12 11:49
6 Ina Martini Asker Skiklubb 46:09 +7:24 12:08
7 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 47:54 +9:09 12:36
8 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 48:01 +9:16 12:38
9 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 49:13 +10:28 12:57
10 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 52:14 +13:29 13:44
11 Stella Holmboe IL Tyrving 56:39 +17:54 14:54
12 Petra Hoveid Asker Skiklubb 1:00:22 +21:37 15:53
13 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:04:44 +25:59 17:02
14 Iselin Sørensen Sturla, IF 1:13:25 +34:40 19:19
15 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 1:16:10 +37:25 20:02
16 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:31:18 +52:33 24:01
17 Berthe Teslo Hadeland OL 1:35:49 +57:04 25:12
  Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert    

 

D14

3 800 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 36:52   9:42
2 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 37:59 +1:07 9:59
3 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 38:12 +1:20 10:03
4 Carmen Dirro Måren OK 40:54 +4:02 10:45
5 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 41:23 +4:31 10:53
6 Anniken Ranvik Konnerud IL 41:34 +4:42 10:56
7 Karoline Bjørnerød OK Moss 42:45 +5:53 11:15
8 Tale Strand Kongsberg OL 43:09 +6:17 11:21
9 Hanna Johansson Hedrum OL 43:16 +6:24 11:23
10 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 43:58 +7:06 11:34
11 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 44:06 +7:14 11:36
12 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 45:18 +8:26 11:55
13 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 45:31 +8:39 11:58
14 Silje Kregnes Kristiansand OK 46:13 +9:21 12:09
15 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 46:24 +9:32 12:12
16 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 49:42 +12:50 13:04
17 Emma Danevad Fredrikstad SK 50:23 +13:31 13:15
18 Ada Wulfsberg Nydalens SK 50:43 +13:51 13:20
19 Torill Oldernes Lillomarka OL 50:45 +13:53 13:21
20 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 52:11 +15:19 13:43
21 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 52:54 +16:02 13:55
22 Andrea Ranvik Konnerud IL 54:17 +17:25 14:17
23 Ingeborg Kvarme Røyken OL 55:41 +18:49 14:39
24 Elin Flø Lillomarka OL 59:39 +22:47 15:41
25 Monica Brevik Østmarka OK 1:07:06 +30:14 17:39
26 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:08:21 +31:29 17:59
27 Kamilla Lome Hamar OK 1:24:01 +47:09 22:06
28 Thea Land Konnerud IL 1:32:11 +55:19 24:15

 

D 15-16B

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 52:36   13:50
2 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:15:05 +22:29 19:45
  Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert    

 

D 15

4 270 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 47:26   11:06
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 48:13 +0:47 11:17
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 48:40 +1:14 11:23
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 49:43 +2:17 11:38
5 Pernille Katla Fossum IF 49:49 +2:23 11:40
6 Ragne Wiklund Nydalens SK 49:59 +2:33 11:42
7 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 52:09 +4:43 12:12
8 Marie Hansen Sarpsborg OL 55:29 +8:03 12:59
9 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 56:14 +8:48 13:10
10 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 56:52 +9:26 13:19
11 Åsne Holo Fossum IF 57:42 +10:16 13:30
12 Annika Gautschi Simonsen FIF Hillerød Orientering 1:00:54 +13:28 14:15
13 Maren Norderud IL Tyrving 1:01:00 +13:34 14:17
14 Anna Meen Porsgrunn OL 1:03:48 +16:22 14:56
15 Hanna Nysæter Skien OK 1:04:36 +17:10 15:07
16 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 1:05:47 +18:21 15:24
17 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:13:40 +26:14 17:15
18 Helene Eger Kongsberg OL 1:14:13 +26:47 17:22
19 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:15:17 +27:51 17:37
20 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:16:23 +28:57 17:53
21 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:18:31 +31:05 18:23
22 Lisa Jenssen Halden SK 1:19:59 +32:33 18:43
23 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:22:26 +35:00 19:18
24 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:24:27 +37:01 19:46
25 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:24:51 +37:25 19:52
26 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:26:49 +39:23 20:19
27 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 1:27:19 +39:53 20:26
28 Hanna Lye Moum Halden SK 1:27:27 +40:01 20:28
29 Tilde Eine Fossum IF 1:29:26 +42:00 20:56
  Heidi Elisabeth Brække Halden SK diskvalifisert    
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 16

4 270 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 42:58   10:03
2 Synne Strand Asker Skiklubb 43:46 +0:48 10:14
3 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 44:39 +1:41 10:27
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:33 +2:35 10:40
5 Maria Prestbøen Sandefjord OK 45:39 +2:41 10:41
6 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 46:18 +3:20 10:50
7 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 47:03 +4:05 11:01
8 Ane Dyrkorn Eiker OL 47:56 +4:58 11:13
9 Thea Dyrkorn Eiker OL 50:27 +7:29 11:48
10 Nora Torgersen Halden SK 51:51 +8:53 12:08
11 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 51:58 +9:00 12:10
12 Heidi Therese Wiest Vang OL 52:47 +9:49 12:21
13 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 53:09 +10:11 12:26
14 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 53:16 +10:18 12:28
15 Nikoline Holm Splittorff FIF Hillerød Orientering 54:57 +11:59 12:52
16 Karoline Aune Halden SK 58:45 +15:47 13:45
17 Aurora Moholth Kongsberg OL 59:13 +16:15 13:52
18 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:02:28 +19:30 14:37
19 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1:08:21 +25:23 16:00
20 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:09:59 +27:01 16:23
21 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 1:11:12 +28:14 16:40
22 Marie Ullevålseter Nydalens SK 1:11:50 +28:52 16:49
23 Ingrid Aaslund Fet OL 1:13:00 +30:02 17:05
24 Marte Bergsland Trøsken IL 1:17:17 +34:19 18:05
25 Ingrid Bredalen Nittedal OL 1:18:09 +35:11 18:18
26 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:18:26 +35:28 18:22
27 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:21:15 +38:17 19:01
28 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:21:39 +38:41 19:07
29 Marie Bergstrøm Halden SK 1:31:28 +48:30 21:25
  Silje Moe Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Agnes Irene Longfjeld Modum OL diskvalifisert    

 

D 17-18 E

5 760 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:06:36   11:33
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:07:16 +0:40 11:40
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:07:16 +0:40 11:40
4 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:08:56 +2:20 11:58
5 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:09:26 +2:50 12:03
6 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:10:25 +3:49 12:13
7 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:11:14 +4:38 12:22
8 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:12:52 +6:16 12:39
9 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:13:34 +6:58 12:46
10 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:14:57 +8:21 13:00
11 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:15:43 +9:07 13:08
12 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:15:55 +9:19 13:10
13 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:15:59 +9:23 13:11
14 Synne Malene Brække Halden SK 1:16:16 +9:40 13:14
15 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 1:16:24 +9:48 13:15
16 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:18:31 +11:55 13:37
17 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:22:36 +16:00 14:20
18 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:22:49 +16:13 14:22
19 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:22:55 +16:19 14:23
20 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:22:58 +16:22 14:24
21 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:24:14 +17:38 14:37
22 Marthe Ramstad Fet OL 1:30:41 +24:05 15:44
23 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 1:33:05 +26:29 16:09
24 Siri Moholth Kongsberg OL 1:34:54 +28:18 16:28
25 Anine Hallén Nydalens SK 1:37:40 +31:04 16:57
26 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:37:42 +31:06 16:57
27 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:41:34 +34:58 17:37
28 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:44:24 +37:48 18:07
29 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 1:51:03 +44:27 19:16
30 Linn Hege Roso Lardal OL 1:54:27 +47:51 19:52
  Marie Olaussen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Maiken Sandberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Karine Vestøl Vegårshei IL diskvalifisert    

 

D 17-AK

4 490 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gitte Bromander Fredrikstad SK 55:39   12:23
2 Hege Kullerud Konnerud IL 56:41 +1:02 12:37
3 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 57:38 +1:59 12:50
4 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:00:27 +4:48 13:27
5 Sølvi Fossøy Notodden OL 1:03:03 +7:24 14:02
6 Ingrid Løset Ringerike OL 1:04:47 +9:08 14:25
7 Rikke Iversen Heming Orientering 1:05:33 +9:54 14:35
8 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:06:30 +10:51 14:48
9 Sara Almehed Frölunda OL 1:09:17 +13:38 15:25
10 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:09:41 +14:02 15:31
11 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 1:20:56 +25:17 18:01
12 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:34:04 +38:25 20:57
13 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:34:35 +38:56 21:03

 

D 17-AL

5 760 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:00:25   10:29
2 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 1:03:03 +2:38 10:56
3 Line Hagman Bækkelagets SK 1:06:00 +5:35 11:27
4 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:11:00 +10:35 12:19
5 Marianne Dæhli NTNUI 1:29:25 +29:00 15:31
6 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 1:34:59 +34:34 16:29
7 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:35:50 +35:25 16:38
8 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 1:37:13 +36:48 16:52
9 Tonje Hermansen Indre Østfold OK 1:38:18 +37:53 17:03

 

D 17-C

3 120 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hilde Poppe Fredrikstad SK 39:24   12:37
2 Kjersti Andresen Hadeland OL 42:34 +3:10 13:38
2 Jenny Foss Gulliksen Indre Østfold OK 42:34 +3:10 13:38
4 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 44:02 +4:38 14:06
5 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 44:18 +4:54 14:11
6 Lene Flesseberg Kongsberg OL 44:53 +5:29 14:23
7 Hanne Wold OK Moss 47:06 +7:42 15:05
8 Marion Amundsen Ringerike OL 48:26 +9:02 15:31
9 Linda Fredh Måren OK 50:14 +10:50 16:06
10 Kristin Johansson Hedrum OL 53:28 +14:04 17:08
11 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 55:23 +15:59 17:45
12 Kathrine Tollehaug Eiker OL 56:16 +16:52 18:02
13 Helle Hundseid IL Tyrving 1:01:51 +22:27 19:49
14 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 1:03:15 +23:51 20:16
15 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:05:55 +26:31 21:07
16 Stine Austad Raumar Orientering 1:06:24 +27:00 21:16
17 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:18:24 +39:00 25:07
18 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1:24:22 +44:58 27:02
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

 

D 17-N

2 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 22:13   8:40
2 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 31:25 +9:12 12:16
3 Nina Brodahl Stokke IL 36:37 +14:24 14:18

 

D 19-20 E

6 260 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:03:39   10:10
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:04:13 +0:34 10:15
3 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:09:53 +6:14 11:09
4 Andrea Roggo Halden SK 1:10:10 +6:31 11:12
5 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:10:19 +6:40 11:13
6 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:15:54 +12:15 12:07
7 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:18:30 +14:51 12:32
8 Heidi Mårtensson Modum OL 1:18:55 +15:16 12:36
9 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:20:36 +16:57 12:52
10 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:24:11 +20:32 13:26
11 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:25:23 +21:44 13:38
  Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ragnhild Hjermstad Fossum IF diskvalifisert    
  Kristine Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 21-E

9 770 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:28:27   9:03
2 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:31:46 +3:19 9:23
3 Marte Narum Nydalens SK 1:31:57 +3:30 9:24
4 Sabine Hauswirth Halden SK 1:34:16 +5:49 9:38
5 Tone E Lye IL Tyrving 1:34:18 +5:51 9:39
6 Malin Jakobsson Nydalens SK 1:36:13 +7:46 9:50
7 Sara Hagström Falköpings AIK OK 1:37:03 +8:36 9:56
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:38:12 +9:45 10:03
9 Sara Luscher Kalevan rasti 1:41:18 +12:51 10:22
10 Siri Ulvestad Nydalens SK 1:41:53 +13:26 10:25
11 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:42:11 +13:44 10:27
12 Elena Roos Halden SK 1:44:46 +16:19 10:43
13 Jennie Andersson Halden SK 1:49:20 +20:53 11:11
14 Silja Kauppinen Kalevan rasti 1:51:54 +23:27 11:27
15 Hanne Nøvik Nydalens SK 1:56:34 +28:07 11:55
16 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:03:03 +34:36 12:35
17 Louise Oram Nydalens SK 2:07:52 +39:25 13:05
  Gunvor Hov Høydal Fossum IF diskvalifisert    
  Anna Brodin Falkenbergs OK diskvalifisert    
  Tone Wigemyr Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Maria Brodin Fossum IF diskvalifisert    

 

D 35-

5 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:15:21   13:13
2 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:19:03 +3:42 13:52
3 Monica Berglund Ringerike OL 1:45:12 +29:51 18:27
4 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:47:29 +32:08 18:51
  Kari Strand Lierbygda OL diskvalifisert    
  Kristin Jæger Oppsal Orientering diskvalifisert    

 

D 40-

4 970 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 54:20   10:55
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 55:19 +0:59 11:07
3 Kine Odden Østmarka OK 59:42 +5:22 12:00
4 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1:02:56 +8:36 12:39
5 Karianne Katla Fossum IF 1:06:59 +12:39 13:28
6 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:07:25 +13:05 13:33
7 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:07:44 +13:24 13:37
8 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:10:09 +15:49 14:06
9 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:12:28 +18:08 14:34
10 Kristin Eger Kongsberg OL 1:17:49 +23:29 15:39
11 Paula Berstad Heming Orientering 1:33:22 +39:02 18:47

 

D 40-AK

3 130 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Bjørnerød OK Moss 44:16   14:08
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 50:00 +5:44 15:58
3 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 50:37 +6:21 16:10
4 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 53:08 +8:52 16:58
5 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 53:55 +9:39 17:13
6 Eirin Mathiesen Ringerike OL 55:09 +10:53 17:37
7 Åse Nysæter Skien OK 56:50 +12:34 18:09
8 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:01:03 +16:47 19:30
9 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:09:08 +24:52 22:05
10 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 1:10:09 +25:53 22:24
11 Tonje Holm OK Moss 1:12:09 +27:53 23:03
12 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:24:12 +39:56 26:54
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Elin Roum Ringerike OL diskvalifisert    
  Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

 

D 45-

4 970 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 53:19   10:43
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 53:42 +0:23 10:48
3 Jorun Ruud Asker Skiklubb 54:11 +0:52 10:54
4 Isa Heggedal Konnerud IL 56:25 +3:06 11:21
5 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 57:12 +3:53 11:30
6 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 57:21 +4:02 11:32
7 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 57:44 +4:25 11:36
8 Hilde Vassend Porsgrunn OL 58:06 +4:47 11:41
9 Hege Feiring IL Tyrving 59:47 +6:28 12:01
10 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:00:27 +7:08 12:09
11 Kari Madslien Nydalens SK 1:00:28 +7:09 12:09
12 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:04:07 +10:48 12:54
13 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 1:07:24 +14:05 13:33
14 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 1:08:53 +15:34 13:51
15 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:09:05 +15:46 13:54
16 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:09:47 +16:28 14:02
17 Astrid Ruud Nittedal OL 1:10:27 +17:08 14:10
18 Torill Vister Indre Østfold OK 1:15:32 +22:13 15:11
19 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 1:16:18 +22:59 15:21
20 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 1:16:54 +23:35 15:28
21 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 1:17:28 +24:09 15:35
22 Kristin Sørensen Sturla, IF 1:20:32 +27:13 16:12
23 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:20:48 +27:29 16:15
24 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:21:24 +28:05 16:22
25 Kristin Bruserud OL Trollo 1:23:32 +30:13 16:48
26 Anne Mia Olsen Modum OL 1:25:15 +31:56 17:09
27 Katarina Almehed Frölunda OL 1:27:04 +33:45 17:31
28 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:32:06 +38:47 18:31
29 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:33:25 +40:06 18:47
30 Marianne Reusch Heming Orientering 1:39:31 +46:12 20:01
31 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:43:17 +49:58 20:46
32 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:46:49 +53:30 21:29
33 Anett Wallin IL Tyrving 1:55:02 +1:01:43 23:08
34 Toril Wiig IL Tyrving 2:12:12 +1:18:53 26:35
35 Jane Rødder Kongsberg OL 2:37:10 +1:43:51 31:37
  Kari Arnestad Enerhaugen Ringerike OL diskvalifisert    
  Ida Syversen Røyken OL diskvalifisert    

 

D 50-

4 290 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 46:03   10:44
2 Tove Strand Måren OK 51:54 +5:51 12:05
3 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 52:10 +6:07 12:09
4 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 52:46 +6:43 12:17
5 Solveig Sikkeland IL Tyrving 53:23 +7:20 12:26
6 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 53:25 +7:22 12:27
7 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 54:09 +8:06 12:37
8 Alix Young Vik Nydalens SK 56:13 +10:10 13:06
9 Mari Hernandez OL Toten-Troll 56:25 +10:22 13:09
10 Tove Heimdal Konnerud IL 56:29 +10:26 13:09
11 Hilde Storløkken Kongsberg OL 57:10 +11:07 13:19
12 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:01:01 +14:58 14:13
13 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:01:02 +14:59 14:13
14 Kjersti Stræte Ringerike OL 1:01:19 +15:16 14:17
15 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:03:56 +17:53 14:54
16 Anne Berit Eid Nydalens SK 1:03:57 +17:54 14:54
17 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:09:48 +23:45 16:16
18 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:11:03 +25:00 16:33
19 Trude Fixdal IL Koll 1:13:26 +27:23 17:07
20 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:16:11 +30:08 17:45
21 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:21:44 +35:41 19:03
22 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:26:31 +40:28 20:10
23 Eva Syversen Røyken OL 1:32:03 +46:00 21:27
  Magnhild T. Mølnvik Fossum IF diskvalifisert    
  Kari Smeby Kongsberg OL diskvalifisert    
  Margrete Engzelius Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

D 50-AK

3 130 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 54:43   17:28
2 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 1:04:57 +10:14 20:45
3 Anna Göhlman IL Tyrving 1:06:39 +11:56 21:17
4 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 1:11:16 +16:33 22:46
5 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:15:52 +21:09 24:14
6 Siw Solstad IL Tyrving 1:22:10 +27:27 26:15
7 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:23:32 +28:49 26:41
8 Katrine Hjelsteh Larsen Kongsberg OL 1:41:43 +47:00 32:29

 

D 55-

3 520 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mette Hallén Nydalens SK 46:21   13:10
2 Bente Line Indre Østfold OK 48:17 +1:56 13:43
3 Grete Hovi Skien OK 49:58 +3:37 14:11
4 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 50:33 +4:12 14:21
5 Berit Danielsen IL Tyrving 50:36 +4:15 14:22
6 Elisabet Öström OK Tyr 51:14 +4:53 14:33
7 Runa Skyttersæter Heming Orientering 51:30 +5:09 14:37
8 Berit Berge IL Tyrving 52:47 +6:26 14:59
9 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 57:27 +11:06 16:19
10 Gerd Fossestøl Nittedal OL 58:22 +12:01 16:34
11 Heidi Falck IL Tyrving 58:37 +12:16 16:39
12 Toril Eine Fossum IF 1:05:43 +19:22 18:40
13 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:11:45 +25:24 20:23
14 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 1:15:58 +29:37 21:34
15 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 1:18:06 +31:45 22:11
16 Unni Rye Asker Skiklubb 1:31:38 +45:17 26:01
  Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert    
  Åshild Bergstøl Kongsberg OL diskvalifisert    

 

D 60-

3 520 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 47:39   13:32
2 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 49:24 +1:45 14:02
3 Wenche Hultgreen IL Tyrving 50:20 +2:41 14:17
4 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 56:34 +8:55 16:04
5 Lis Dæhli Løten o-lag 58:31 +10:52 16:37
6 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:13:06 +25:27 20:46
7 Inger Nergaard Stokke IL 1:19:43 +32:04 22:38
  Vibeke Wøien Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

D 65-

3 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Strande Ringerike OL 55:31   17:44
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:12:25 +16:54 23:08
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:16:46 +21:15 24:31
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:19:03 +23:32 25:15
5 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1:29:27 +33:56 28:34

 

D 70-

3 130 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elin Dahlen Ringerike OL 1:09:45   22:17
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:11:21 +1:36 22:47
3 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:13:27 +3:42 23:27
4 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 1:32:28 +22:43 29:32
5 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:42:46 +33:01 32:49
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:46:53 +37:08 34:08

 

D 75-

3 130 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:08:48   21:58
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 1:24:27 +15:39 26:58
3 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:27:13 +18:25 27:51
4 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:46:32 +37:44 34:02

 

H -10

2 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Rasmus Berglund Ringerike OL 26:00   9:55
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 31:57   12:11
  Brage Eikås Sandefjord OK 31:34   12:02
  Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 28:43   10:57
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK 23:14   8:52
  Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

 

H 11-12

2 600 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 22:20   8:35
2 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 23:55 +1:35 9:11
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 23:58 +1:38 9:13
4 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 29:22 +7:02 11:17
5 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 29:56 +7:36 11:30
6 Reno Pape Konnerud IL 30:06 +7:46 11:34
7 Johan Eger Kongsberg OL 30:13 +7:53 11:37
8 Lars Lien Gjø-Vard OL 30:14 +7:54 11:37
9 Mikkel Berglund Ringerike OL 31:38 +9:18 12:10
10 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 31:42 +9:22 12:11
11 Sivert Poppe Fredrikstad SK 32:17 +9:57 12:25
12 Stein Aas Stræte Ringerike OL 34:15 +11:55 13:10
13 Birk F. Sætnan Fossum IF 35:26 +13:06 13:37
14 Sondre Engebretsen OK Moss 35:39 +13:19 13:42
15 Benjamin August Viken Tverlandet IL 35:42 +13:22 13:43
16 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 37:16 +14:56 14:20
17 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 38:41 +16:21 14:52
18 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 40:06 +17:46 15:25
19 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 41:12 +18:52 15:50
20 Herman Lien Backstrøm Halden SK 42:20 +20:00 16:16
21 Simen Gravningen Stokke IL 42:22 +20:02 16:17
22 Mats Lindaas Elverum OK 43:26 +21:06 16:42
23 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 45:48 +23:28 17:36
24 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 47:00 +24:40 18:04
25 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 48:40 +26:20 18:43
26 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 51:51 +29:31 19:56
27 Christian Fredrik Borg IL Koll 54:16 +31:56 20:52
28 Fridtjof Reusch Heming Orientering 58:33 +36:13 22:31
29 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:04:33 +42:13 24:49
30 Balder Gammelli-Messel IL Koll 1:23:14 +1:00:54 32:00
  Trond Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert    
  Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Odin Kåsa Dehli Østmarka OK diskvalifisert    
  Tidemann Lier Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

H 11-12N

2 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gard Laeskogen Ringerike OL 24:39   10:03
2 Trym Laeskogen Ringerike OL 26:27 +1:48 10:47
3 Vegard Geicke Røyken OL 29:29 +4:50 12:02
4 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 30:04 +5:25 12:16
5 Gaute Lindaas Elverum OK 30:21 +5:42 12:23
6 Oskar Fossås Ringerike OL 30:51 +6:12 12:35
7 Eirik Fregnstad Ringerike OL 33:56 +9:17 13:51

 

H 13-16C

3 120 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Henrik Nærestad IF Trauma 39:06   12:31
2 Mads Ankarstrand Måren OK 42:01 +2:55 13:28
3 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 43:42 +4:36 14:00
4 Markus Eikås Sandefjord OK 43:57 +4:51 14:05
5 Even Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 47:01 +7:55 15:04
6 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 47:03 +7:57 15:04
7 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 47:52 +8:46 15:20
8 Theodor Lier Indre Østfold OK 50:48 +11:42 16:16
9 Henrik R Holt Hedrum OL 54:22 +15:16 17:25
10 Anders Roum Ringerike OL 55:32 +16:26 17:47
11 Sigurd Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 56:58 +17:52 18:15
12 Noak Øhman Gjø-Vard OL 57:57 +18:51 18:34
13 Jakob L. Bakkevig Heming Orientering 1:06:17 +27:11 21:14
14 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 1:13:48 +34:42 23:39

 

H 13-16N

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Harald Schaanning Fossum IF 28:54   11:17
2 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 1:03:08 +34:14 24:39

 

H13

4 250 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 35:58   8:27
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 38:09 +2:11 8:58
3 Jakob Torgersen Halden SK 45:25 +9:27 10:41
4 August Syrdal Øen Heming Orientering 46:35 +10:37 10:57
5 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 46:42 +10:44 10:59
6 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 48:37 +12:39 11:26
7 Vetle Drage Kongsberg OL 49:11 +13:13 11:34
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 50:42 +14:44 11:55
9 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 51:26 +15:28 12:06
10 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 52:04 +16:06 12:15
11 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 52:21 +16:23 12:19
11 Jonas Eikås Sandefjord OK 52:21 +16:23 12:19
13 Henrik Reusch Heming Orientering 54:00 +18:02 12:42
14 Odin Sæther Fredrikstad SK 54:14 +18:16 12:45
15 Martin Brække Halden SK 55:01 +19:03 12:56
16 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 55:29 +19:31 13:03
17 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 56:04 +20:06 13:11
18 Vemund Heier Nydalens SK 56:45 +20:47 13:21
19 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:00:22 +24:24 14:12
20 Olav Lund Kongsberg OL 1:01:26 +25:28 14:27
21 Mikkel Katla Fossum IF 1:14:15 +38:17 17:28
22 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:15:58 +40:00 17:52
23 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:30:52 +54:54 21:22
  Christopher Engebretsen OK Moss diskvalifisert    

 

H14

4 250 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 35:02   8:14
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 37:16 +2:14 8:46
3 Isak Jonsson Nydalens SK 38:23 +3:21 9:01
4 David Runde Kristiansand OK 38:53 +3:51 9:08
5 Anders Vestøl Vegårshei IL 42:19 +7:17 9:57
6 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 42:25 +7:23 9:58
7 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 43:18 +8:16 10:11
8 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 44:43 +9:41 10:31
9 Even Gravningen Stokke IL 44:48 +9:46 10:32
10 Nicolai Harvik Konnerud IL 47:48 +12:46 11:14
11 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 48:29 +13:27 11:24
12 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 49:07 +14:05 11:33
13 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 49:31 +14:29 11:39
14 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 51:22 +16:20 12:05
15 Egil Frydenlund Sturla, IF 56:27 +21:25 13:16
16 Sivert Sande Kverme Fossum IF 59:18 +24:16 13:57
17 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:00:17 +25:15 14:11
18 Ole Øivind Norsted Halden SK 1:04:40 +29:38 15:12
19 Jonatan Aune Halden SK 1:10:59 +35:57 16:42
20 Sigurd Grevstad Fossum IF 1:12:32 +37:30 17:04
21 Mardon Rødli Birkenes IL 1:21:36 +46:34 19:12
22 Magnus Mosfjell Birkenes IL 1:29:34 +54:32 21:04
  Jostein Raen Birkenes IL diskvalifisert    

 

H 15-16B

4 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Axel Hoveid Asker Skiklubb 53:19   12:32
2 Even Lunde Varteig OL 57:57 +4:38 13:38
3 Vegar Skinne Indre Østfold OK 1:00:00 +6:41 14:07
4 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 1:03:28 +10:09 14:56
  Anund Nyhus Birkenes IL diskvalifisert    

 

H 15

5 380 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 50:09   9:19
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 52:17 +2:08 9:43
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:21 +5:12 10:17
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 57:22 +7:13 10:39
5 Aslak Heimdal Konnerud IL 59:04 +8:55 10:58
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 1:00:27 +10:18 11:14
7 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:00:59 +10:50 11:20
8 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:01:10 +11:01 11:22
9 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:01:23 +11:14 11:24
10 Oskar Arnevik Ringerike OL 1:01:33 +11:24 11:26
11 Even Lindaas Elverum OK 1:02:14 +12:05 11:34
12 Eskil Frøisland Vang OL 1:07:06 +16:57 12:28
13 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:09:35 +19:26 12:56
14 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:11:02 +20:53 13:12
15 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:11:45 +21:36 13:20
16 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:13:37 +23:28 13:41
17 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:14:44 +24:35 13:53
18 Emil Størmer Fossum IF 1:22:52 +32:43 15:24
19 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:25:25 +35:16 15:52
20 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 1:26:04 +35:55 15:59
21 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 1:27:58 +37:49 16:21
22 Fredrik Sveen Vang OL 1:35:23 +45:14 17:43
23 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 1:38:39 +48:30 18:20
24 Ole Johan Bråten Vang OL 1:45:04 +54:55 19:31
25 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 1:45:48 +55:39 19:39
26 Kristian Kammerud Ringerike OL 1:47:44 +57:35 20:01
  Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Sølve Drage Kongsberg OL diskvalifisert    

 

H 16

5 380 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 43:04   8:00
2 Kasper Fosser Heming Orientering 43:26 +0:22 8:04
3 Elias Jonsson Nydalens SK 44:12 +1:08 8:12
4 Einar Melsom Fossum IF 45:04 +2:00 8:22
5 Erling Hjermstad Fossum IF 48:44 +5:40 9:03
6 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 48:48 +5:44 9:04
7 Tord Strand Kongsberg OL 49:00 +5:56 9:06
8 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 51:04 +8:00 9:29
9 Øyvind Hjermstad Fossum IF 51:06 +8:02 9:29
10 Sebastian Daland Kristiansand OK 51:30 +8:26 9:34
11 Sindre R Holt Hedrum OL 51:39 +8:35 9:36
12 Joar Oldernes Lillomarka OL 51:53 +8:49 9:38
13 August Asheim Birkeland Halden SK 52:49 +9:45 9:49
14 Lukas Liland Nydalens SK 53:44 +10:40 9:59
15 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 55:06 +12:02 10:14
16 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 55:41 +12:37 10:21
17 Erlend Brendstuen Halden SK 56:20 +13:16 10:28
18 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 1:03:04 +20:00 11:43
19 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:07:04 +24:00 12:27
20 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:07:46 +24:42 12:35
20 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:07:46 +24:42 12:35
22 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:09:49 +26:45 12:58
23 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:10:01 +26:57 13:00
24 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:12:31 +29:27 13:28
25 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 1:15:15 +32:11 13:59
26 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:17:02 +33:58 14:19
27 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:18:05 +35:01 14:30
28 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:19:59 +36:55 14:52
29 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 1:22:35 +39:31 15:21
30 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:24:54 +41:50 15:46
31 Håkon Lund Kongsberg OL 1:38:30 +55:26 18:18
  Sverre Narum OL Vallset/Stange diskvalifisert    
  Haakon Johannesen Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

H 17-18E

7 500 m, 37 startende deltakere