Resultater Norwegian Spring Solrenningen 2016



Resultater Norwegian Spring Solrenningen 
Halden, Østfold - 24. april 2016

Arrangementstype: Orientering
 

D 17-18 E

6 160 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:53   7:36
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 47:47 +0:54 7:45
3 Synne Strand Asker Skiklubb 49:45 +2:52 8:04
4 Thea Dyrkorn Eiker OL 52:57 +6:04 8:35
5 Ane Dyrkorn Eiker OL 53:26 +6:33 8:40
6 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 53:32 +6:39 8:41
7 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 54:25 +7:32 8:50
8 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 55:22 +8:29 8:59
9 Anine Lome Hamar OK 55:42 +8:49 9:02
10 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 55:43 +8:50 9:02
11 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 55:58 +9:05 9:05
12 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 56:22 +9:29 9:09
13 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 57:02 +10:09 9:15
14 Åshild Faller Råheim Fet OL 57:14 +10:21 9:17
15 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 59:24 +12:31 9:38
16 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 59:32 +12:39 9:39
17 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 59:39 +12:46 9:41
18 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:00:02 +13:09 9:44
19 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:00:15 +13:22 9:46
20 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:00:16 +13:23 9:47
21 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:00:23 +13:30 9:48
22 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:00:25 +13:32 9:48
23 Malin Sandstad Freidig 1:00:28 +13:35 9:48
24 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:01:12 +14:19 9:56
25 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:01:41 +14:48 10:00
26 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:02:32 +15:39 10:09
27 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1:02:53 +16:00 10:12
28 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1:03:55 +17:02 10:22
29 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:04:24 +17:31 10:27
30 Vera Melkild Freidig 1:04:35 +17:42 10:29
31 Line Sølberg OL Trollelg 1:06:16 +19:23 10:45
32 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:07:06 +20:13 10:53
33 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 1:08:16 +21:23 11:04
34 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:08:44 +21:51 11:09
35 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:09:06 +22:13 11:13
36 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:09:27 +22:34 11:16
37 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:09:35 +22:42 11:17
38 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:10:12 +23:19 11:23
39 Marie Bakken Sørensen Freidig 1:13:20 +26:27 11:54
40 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:14:05 +27:12 12:01
41 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:14:31 +27:38 12:05
42 Pernille Opheim Freidig 1:20:40 +33:47 13:05
43 Julie Bakke Fossum IF 1:22:46 +35:53 13:26
44 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:24:22 +37:29 13:41
45 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:35 +38:42 13:53
  Helena Åsberg Sarpsborg OL diskvalifisert    

D 19-20 E

6 880 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 54:46   7:57
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:00:39 +5:53 8:48
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:00:56 +6:10 8:51
4 Frida Sæther Freidig 1:02:17 +7:31 9:03
5 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:02:23 +7:37 9:04
6 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:04:53 +10:07 9:25
7 Åshild Kolstad Freidig 1:08:02 +13:16 9:53
8 Julie Hjortland Larvik OK 1:08:56 +14:10 10:01
9 Silje Arntzen NTNUI 1:10:51 +16:05 10:17
10 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 1:18:57 +24:11 11:28
11 Maren Grande Frol IL 1:21:08 +26:22 11:47
12 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:33:29 +38:43 13:35
  Karen Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert    
  Siri Moholth Kongsberg OL diskvalifisert    
  Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL diskvalifisert    

D 21-E

9 990 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:11:46   7:11
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:14:16 +2:30 7:26
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:14:43 +2:57 7:28
4 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:15:44 +3:58 7:34
5 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1:15:55 +4:09 7:35
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:16:24 +4:38 7:38
7 Linn Hokholt NTNUI 1:17:42 +5:56 7:46
8 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:18:11 +6:25 7:49
9 Siri Ulvestad Nydalens SK 1:19:47 +8:01 7:59
10 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1:20:34 +8:48 8:03
11 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:21:00 +9:14 8:06
12 Kristine Berglia Eiker OL 1:21:05 +9:19 8:06
13 Karen Oline Kolstad Freidig 1:22:12 +10:26 8:13
14 Malin Sørensen Nydalens SK 1:22:37 +10:51 8:16
15 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:22:39 +10:53 8:16
16 Louise Oram Bækkelagets SK 1:23:05 +11:19 8:18
17 Marit Kahrs Fredrikstad SK 1:24:07 +12:21 8:25
18 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:24:10 +12:24 8:25
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:24:12 +12:26 8:25
20 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:27:41 +15:55 8:46
21 Kristine Fjellanger NTNUI 1:28:30 +16:44 8:51
22 Anna Ulvensøen NTNUI 1:28:45 +16:59 8:53
23 Ida Lindkvist NTNUI 1:29:03 +17:17 8:54
24 Marion Huber Nydalens SK 1:29:06 +17:20 8:55
25 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:29:11 +17:25 8:55
26 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 1:29:22 +17:36 8:56
27 Guro Vassend Fossum IF 1:29:49 +18:03 8:59
28 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:30:21 +18:35 9:02
29 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:30:23 +18:37 9:02
30 Linda Solberg Fredrikstad SK 1:30:46 +19:00 9:05
31 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:30:56 +19:10 9:06
32 Marta Ulvensøen NTNUI 1:31:34 +19:48 9:09
33 Julie Størmer NTNUI 1:33:37 +21:51 9:22
34 Ina Westerlund Nydalens SK 1:34:16 +22:30 9:26
35 Martine Åstebøl NTNUI 1:35:08 +23:22 9:31
36 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:35:41 +23:55 9:34
37 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:36:28 +24:42 9:39
38 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:44:24 +32:38 10:27
39 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:46:48 +35:02 10:41
40 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:52:03 +40:17 11:12
41 Camilla Öhman NTNUI 1:55:58 +44:12 11:36
42 Gry Granstedt NTNUI 1:57:54 +46:08 11:48
43 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 2:00:08 +48:22 12:01
44 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 2:00:56 +49:10 12:06
45 Karoline Dahl Fosby NTNUI 2:08:54 +57:08 12:54
46 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 2:30:33 +1:18:47 15:04
47 Kristin Antonsen NTNUI 2:52:46 +1:41:00 17:17
  Christiane Trösse Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Audhild Bakken Rognstad NTNUI diskvalifisert    

H 17-18E

8 120 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 47:50   5:53
2 Elias Jonsson Nydalens SK 52:20 +4:30 6:26
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 52:55 +5:05 6:31
4 Lukas Liland Nydalens SK 53:37 +5:47 6:36
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 54:08 +6:18 6:40
6 Erling Hjermstad Fossum IF 54:24 +6:34 6:41
7 Håvard Eidsmo Freidig 55:22 +7:32 6:49
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 55:53 +8:03 6:52
9 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 56:40 +8:50 6:58
10 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 57:18 +9:28 7:03
10 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 57:18 +9:28 7:03
12 Einar Melsom Fossum IF 57:23 +9:33 7:04
13 Sturla Frydenlund Sturla, IF 58:48 +10:58 7:14
14 Marius Pytten Kristiansand OK 59:07 +11:17 7:16
15 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 59:09 +11:19 7:17
16 Sindre R Holt Hedrum OL 59:46 +11:56 7:21
17 Jørgen Baklid Konnerud IL 59:55 +12:05 7:22
18 Tarjei Holo Fossum IF 1:00:06 +12:16 7:24
19 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:00:10 +12:20 7:24
20 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:00:38 +12:48 7:28
21 Oskar Spets Storhov Freidig 1:02:27 +14:37 7:41
22 Håkon Lund Kongsberg OL 1:03:04 +15:14 7:46
23 Oscar Lyngen Frol IL 1:03:06 +15:16 7:46
24 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:03:47 +15:57 7:51
25 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:04:40 +16:50 7:57
26 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:04:45 +16:55 7:58
27 Tobias Kristensen Larvik OK 1:05:03 +17:13 8:00
28 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:18 +18:28 8:09
29 Tord Strand Kongsberg OL 1:07:00 +19:10 8:15
30 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:07:13 +19:23 8:16
31 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:07:38 +19:48 8:19
32 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:07:39 +19:49 8:19
33 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:09:13 +21:23 8:31
34 Adrian Opheim Freidig 1:10:12 +22:22 8:38
35 Anders Haugskott OL Trollelg 1:10:33 +22:43 8:41
36 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:11:19 +23:29 8:46
37 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:11:32 +23:42 8:48
38 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:12:16 +24:26 8:53
39 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:13:56 +26:06 9:06
40 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:14:03 +26:13 9:07
41 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:14:12 +26:22 9:08
42 Mathias Hermstad Freidig 1:14:58 +27:08 9:13
43 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:15:12 +27:22 9:15
44 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:15:53 +28:03 9:20
45 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 1:18:19 +30:29 9:38
46 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:18:29 +30:39 9:39
47 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:19:43 +31:53 9:49
48 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:20:35 +32:45 9:55
49 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:22:56 +35:06 10:12
50 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:24:49 +36:59 10:26
51 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:28:59 +41:09 10:57
52 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 1:34:55 +47:05 11:41
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert    
  John Runde Kristiansand OK diskvalifisert    

H 19-20E

10 340 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:03:40   6:09
2 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:06:58 +3:18 6:28
3 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:07:15 +3:35 6:30
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:07:17 +3:37 6:30
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:07:57 +4:17 6:34
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:11:09 +7:29 6:52
7 Stian Sundsvik Frol IL 1:11:59 +8:19 6:57
8 Oskar Størmer Fossum IF 1:12:53 +9:13 7:02
9 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:13:21 +9:41 7:05
10 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:14:08 +10:28 7:10
11 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:15:01 +11:21 7:15
12 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:17:24 +13:44 7:29
13 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:17:37 +13:57 7:30
14 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 1:18:10 +14:30 7:33
15 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:21:44 +18:04 7:54
16 Magnus Sandven Notodden OL 1:22:02 +18:22 7:56
17 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:23:04 +19:24 8:02
18 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:25:38 +21:58 8:16
19 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:44:07 +40:27 10:04

H 21-E

15 610 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 1:26:45   5:33
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:28:47 +2:02 5:41
3 Magne Dæhli Halden SK 1:28:58 +2:13 5:41
4 Olav Lundanes Halden SK 1:29:31 +2:46 5:44
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:29:55 +3:10 5:45
6 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:30:21 +3:36 5:47
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:31:22 +4:37 5:51
8 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:31:37 +4:52 5:52
9 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:31:52 +5:07 5:53
10 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:32:13 +5:28 5:54
11 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:32:17 +5:32 5:54
12 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 1:32:54 +6:09 5:57
13 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 1:33:17 +6:32 5:58
14 Markus Holter Halden SK 1:34:56 +8:11 6:04
14 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:34:56 +8:11 6:04
16 Audun Weltzien IL Tyrving 1:35:18 +8:33 6:06
17 Marcus Millegård Sävedalens AIK 1:35:19 +8:34 6:06
18 Matthew Speake Lillomarka OL 1:35:21 +8:36 6:06
19 Yngve Skogstad Frol IL 1:36:21 +9:36 6:10
20 Borger Melsom Fossum IF 1:37:07 +10:22 6:13
21 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:38:15 +11:30 6:17
22 Martin Vister Frol IL 1:39:49 +13:04 6:23
23 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:39:58 +13:13 6:24
24 Alan Cherry Varegg Fleridrett 1:41:45 +15:00 6:31
25 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:42:11 +15:26 6:32
26 Anders Vister Nydalens SK 1:42:19 +15:34 6:33
27 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:43:29 +16:44 6:37
28 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1:43:32 +16:47 6:37
29 Simen Aamodt NTNUI 1:45:23 +18:38 6:45
30 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 1:45:43 +18:58 6:46
31 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:45:44 +18:59 6:46
32 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1:46:03 +19:18 6:47
33 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:46:45 +20:00 6:50
34 Magne Jutulstad NTNUI 1:47:06 +20:21 6:51
35 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:47:12 +20:27 6:52
36 Sverre Turter Sandvold NTNUI 1:48:30 +21:45 6:57
37 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 1:48:34 +21:49 6:57
38 Sindre Sandven Fossum IF 1:49:20 +22:35 7:00
39 Håvard Haga Nydalens SK 1:50:03 +23:18 7:02
40 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:50:04 +23:19 7:03
41 Dag Lofthus NTNUI 1:50:15 +23:30 7:03
42 Espen Fiskum Halden SK 1:50:22 +23:37 7:04
43 Bjørn Lundanes NTNUI 1:51:15 +24:30 7:07
44 Paul Sirum Frol IL 1:51:16 +24:31 7:07
45 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:53:00 +26:15 7:14
46 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:53:24 +26:39 7:15
47 Ola Berger Byåsen IL 1:53:58 +27:13 7:18
48 Jonas Klausen Espedal NTNUI 1:54:09 +27:24 7:18
49 Mikkel Sørensen NTNUI 1:55:11 +28:26 7:22
50 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 1:55:35 +28:50 7:24
51 Sindre Johannessen Freidig 1:56:20 +29:35 7:27
52 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 1:56:54 +30:09 7:29
53 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 1:57:22 +30:37 7:31
54 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:58:12 +31:27 7:34
55 Erik Gustafsson NTNUI 1:59:01 +32:16 7:37
56 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:59:13 +32:28 7:38
57 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 2:02:44 +35:59 7:51
58 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:03:54 +37:09 7:56
59 Jørgen Fiskum Frol IL 2:04:15 +37:30 7:57
60 Adrian Opheim NTNUI 2:17:52 +51:07 8:49
61 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 2:30:47 +1:04:02 9:39
  Halvor Eid Nielsen Ärla IF diskvalifisert    
  Håkon Fruseth Christiansen NTNUI diskvalifisert    
  Vegard Ruttenborg NTNUI diskvalifisert    
  Isak Bergset NTNUI diskvalifisert    
  Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert    

H 21-E2

12 820 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1:28:16   6:53
2 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:28:20 +0:04 6:53
3 Simen Eid Nielsen NTNUI 1:28:35 +0:19 6:54
4 Mathias Drage Kongsberg OL 1:31:07 +2:51 7:06
5 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 1:32:20 +4:04 7:12
6 Oskar Jensen Nydalens SK 1:33:49 +5:33 7:19
7 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 1:34:26 +6:10 7:21
8 Halvor Saunes Nydalens SK 1:34:52 +6:36 7:23
9 Thomas Nipen Nydalens SK 1:35:04 +6:48 7:24
10 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:37:21 +9:05 7:35
11 Simen Bordal Fossum IF 1:39:28 +11:12 7:45
12 Gunnar A Fiskum NTNUI 1:40:11 +11:55 7:48
13 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 1:40:31 +12:15 7:50
14 Mathias Nipen IL Tyrving 1:40:32 +12:16 7:50
15 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 1:41:16 +13:00 7:53
16 Per Wiréhn Asker Skiklubb 1:44:20 +16:04 8:08
17 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 1:44:28 +16:12 8:08
18 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:47:33 +19:17 8:23
19 Kyongsa Ri Nydalens SK 2:02:48 +34:32 9:34
20 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 2:32:32 +1:04:16 11:53
21 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 2:46:22 +1:18:06 12:58
  Harald Kalager NTNUI diskvalifisert    
  Markus Glad Nydalens SK diskvalifisert    

 

N-åpen

2 210 m, 71 startende deltakere

Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hanna Andreassen Aas Halden SK 31:46   14:22
0 Erlend Bakke Fossum IF 27:55   12:37
0 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 15:13   6:53
0 Nathaniel Berby Trøsken IL 39:22 +7:36 17:48
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 19:06   8:38
0 Johan Fredrik Braarud Halden SK 43:36 +11:50 19:43
0 Emma Braathen Trøsken IL 39:31 +7:45 17:52
0 Birk Breimo OK Moss 31:12   14:07
0 Joel Bronebakk Halden SK 40:38 +8:52 18:23
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 28:01   12:40
0 Guro Brænden Lillomarka OL 23:23   10:34
0 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 29:26   13:19
0 Marte Eger Kongsberg OL 17:35   7:57
0 Tuva Fossaas Gimle IF 32:05 +0:19 14:31
0 Mathias Grimstad Halden SK 21:19   9:38
0 Mia Grimstad Halden SK 22:15   10:04
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 22:08   10:00
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 20:57   9:28
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 22:12   10:02
0 Erik Hermansson Åmåls OK 21:02   9:31
0 Edvardt Holene Halden SK 44:17 +12:31 20:02
0 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 22:25   10:08
0 Ingvild Hove Halden SK 27:14   12:19
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 18:14   8:15
0 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 21:09   9:34
0 Jonna Jensen Åhl Åmåls OK 23:26   10:36
0 Agnes S Johansen Gimle IF 25:52   11:42
0 Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 24:16   10:58
0 Hilma Kahra Åmåls OK 22:34   10:12
0 Synne Kjernsmo Røyken OL 26:48   12:07
0 Signe Kvalheim Halden SK 33:17 +1:31 15:03
0 Thea Kvalheim Halden SK 16:43   7:33
0 Alice Källstrand Åmåls OK 23:27   10:36
0 Frida Kärner Grooss Allerød OK 15:59   7:13
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19:39   8:53
0 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19:45   8:56
0 Jørrgen Ler Fet OL 30:22   13:44
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 35:08 +3:22 15:53
0 Iben Liveng Braadland Konnerud IL 22:25   10:08
0 Ludvig Ludvigsen IL Koll 49:11 +17:25 22:15
0 Julian Malmberg IL GeoForm 26:42   12:04
0 Linn Malmberg IL Tyrving 26:43   12:05
0 Melker Martner IFK Gøteborg 40:43 +8:57 18:25
0 Ragnhild Nersten Fossum IF 34:03 +2:17 15:24
0 Emma Nordlie Magnussen Halden SK 26:54   12:10
0 Mathis Renard Kongsberg OL 27:32   12:27
0 Astrid Reusch Heming Orientering 33:13 +1:27 15:01
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 18:27   8:20
0 Aksel Johan Sandvik Halden SK 53:20 +21:34 24:07
0 Daniel Sirnes Halden SK 26:16   11:53
0 Ask Skivdal Sarpsborg OL 27:07   12:16
0 Adele Øen Skårland Trøsken IL 30:20   13:43
0 Milla Skårland Trøsken IL 30:29   13:47
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 36:45 +4:59 16:37
0 Isak Solberg Fredrikstad SK 27:57   12:38
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 16:51   7:37
0 Helene Stang Trøsken IL 33:35 +1:49 15:11
0 Stefansson NOTEAM 33:23 +1:37 15:06
0 Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 39:25 +7:39 17:50
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 36:17 +4:31 16:25
0 Johanne Storhaug Konnerud IL 19:22   8:45
0 Jon Strand Kongsberg OL 15:15   6:54
0 Silje Strand Lierbygda OL 36:58 +5:12 16:43
0 Vilhelm Svarød Halden SK 27:57   12:38
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 30:46   13:55
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 24:51   11:14
0 Aksel Torgersen Halden SK 53:16 +21:30 24:06
0 emit Ukjent løper061106 NOTEAM 43:16 +11:30 19:34
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 28:30   12:53
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 18:09   8:12
  Olav Grevstad Fossum IF diskvalifisert    

D -10

2 190 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 19:15   8:47
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 28:20 +1:21 12:56
0 Saga Källstrand Åmåls OK 23:07   10:33
0 Inger Anne Braarud Halden SK 26:59   12:19
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 19:06   8:43
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 21:33   9:50
0 Elise Renard Kongsberg OL 28:23 +1:24 12:57
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 25:15   11:31
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 19:42   8:59
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 24:56   11:23
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 20:19   9:16
0 Helene Scheele Nydalens SK 25:02   11:25
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 34:32 +7:33 15:46
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 11-12

2 730 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:00   7:41
2 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 22:21 +1:21 8:11
3 Hedda Kärner Grooss Allerød OK 22:28 +1:28 8:13
4 Synne Sandven Notodden OL 23:51 +2:51 8:44
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 24:58 +3:58 9:08
6 Marie Lien Backstrøm Halden SK 27:39 +6:39 10:07
7 Emma Helene Olsen Halden SK 28:09 +7:09 10:18
8 Nora Christine Hansen Røyken OL 28:31 +7:31 10:26
9 Maren Henriksen Halden SK 28:43 +7:43 10:31
10 Marie Scheele Nydalens SK 29:50 +8:50 10:55
11 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 30:13 +9:13 11:04
12 Iril Ringheim Larvik OK 32:21 +11:21 11:50
13 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 34:18 +13:18 12:33
14 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 36:18 +15:18 13:17
15 Josefin Eylertsen Halden SK 38:40 +17:40 14:09
16 Mathilde Fossaas Gimle IF 38:57 +17:57 14:16
17 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 41:47 +20:47 15:18
18 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 43:56 +22:56 16:05
19 Julie Brenås Varteig OL 47:54 +26:54 17:32

D 11-12N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malene Berstad Heming Orientering 18:29   7:23
2 Helle Kvalheim Halden SK 19:42 +1:13 7:52

D 13-16C

3 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 37:50   11:34
2 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 39:46 +1:56 12:09
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 39:51 +2:01 12:11
4 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 40:19 +2:29 12:19
5 Astrid Rognstad Hadeland OL 42:29 +4:39 12:59
6 Synne Marie Jenssen Halden SK 45:04 +7:14 13:46
7 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 45:15 +7:25 13:50
8 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 53:49 +15:59 16:27
  Marte Lynne Kristiansand OK diskvalifisert    

D 13-16N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 16:35   6:38
2 Synne Siggerud Sarpsborg OL 21:43 +5:08 8:41

D13

4 090 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 36:21   8:53
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 40:11 +3:50 9:49
3 Marie Roll Tørnqvist Fana IL 47:52 +11:31 11:42
4 Ida Marie Flågen Heming Orientering 49:31 +13:10 12:06
5 Konstanse Moholth Kongsberg OL 51:11 +14:50 12:30
6 Mille Jægtvik Konnerud IL 53:38 +17:17 13:06
7 Hedda Spangberg Konnerud IL 54:56 +18:35 13:25
8 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:01:23 +25:02 15:00
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1:01:51 +25:30 15:07
10 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:04:22 +28:01 15:44
11 Mari Øverby Kongsberg OL 1:08:18 +31:57 16:41
12 Mari Brende Fossum IF 1:10:50 +34:29 17:19
13 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1:12:47 +36:26 17:47
14 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1:14:49 +38:28 18:17
15 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 1:45:28 +1:09:07 25:47
16 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 1:58:53 +1:22:32 29:04
  Hilde Sogn Haug Fossum IF diskvalifisert    

D14

4 090 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 32:44   8:00
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 33:45 +1:01 8:15
3 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 36:41 +3:57 8:58
4 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 37:03 +4:19 9:03
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 37:54 +5:10 9:15
6 Åsne Haavengen Kongsberg OL 39:13 +6:29 9:35
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 46:38 +13:54 11:24
8 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 48:36 +15:52 11:52
9 Ea Lunøe Nydalens SK 49:58 +17:14 12:13
10 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 52:22 +19:38 12:48
11 Berthe Teslo Hadeland OL 53:01 +20:17 12:57
12 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 53:45 +21:01 13:08
13 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 56:15 +23:31 13:45
14 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 57:00 +24:16 13:56
15 Alexandra Linløkken Østmarka OK 57:06 +24:22 13:57
16 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 58:47 +26:03 14:22
17 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 59:39 +26:55 14:35
18 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:13:38 +40:54 18:00
  Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Nina Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert    

D 15-16B

4 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 53:00   12:57
2 Torill Oldernes Lillomarka OL 54:45 +1:45 13:23
3 Inga Stødle Kristiansand OK 1:13:03 +20:03 17:51
4 Eline Bryne Heming Orientering 1:18:37 +25:37 19:13
5 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 1:23:48 +30:48 20:29
  Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering diskvalifisert    
  Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Tuva Hepburn Kristiansand OK diskvalifisert    

D 15

4 320 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 38:35   8:55
2 Jenny Baklid Konnerud IL 39:59 +1:24 9:15
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:07 +2:32 9:31
4 Malin Hauge Hisøy OK 43:02 +4:27 9:57
5 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 43:14 +4:39 10:00
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 44:16 +5:41 10:14
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 45:08 +6:33 10:26
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 45:31 +6:56 10:32
9 Mari Strømme Lid TIF Viking 47:13 +8:38 10:55
10 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 48:24 +9:49 11:12
11 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 49:01 +10:26 11:20
12 Mina Jørgensen IL Tyrving 50:05 +11:30 11:35
13 Elise Ausen Porsgrunn OL 51:16 +12:41 11:52
14 Tale Strand Kongsberg OL 51:23 +12:48 11:53
15 Ada Wulfsberg Nydalens SK 51:32 +12:57 11:55
16 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 51:40 +13:05 11:57
17 Andrea Ranvik Konnerud IL 53:38 +15:03 12:24
18 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 53:52 +15:17 12:28
19 Elin Martanova Slavia Liberec 55:45 +17:10 12:54
20 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 56:24 +17:49 13:03
21 Anniken Ranvik Konnerud IL 58:24 +19:49 13:31
22 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 59:45 +21:10 13:49
23 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 59:58 +21:23 13:52
24 Christine Hoen Eiker OL 1:00:15 +21:40 13:56
25 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:01:23 +22:48 14:12
26 Silje Kregnes Kristiansand OK 1:02:12 +23:37 14:23
27 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:02:50 +24:15 14:32
28 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:06:11 +27:36 15:19
29 Solveig Letmolie Eiker OL 1:07:00 +28:25 15:30
30 Thea Land Konnerud IL 1:16:57 +38:22 17:48
31 Anni Saarela Konnerud IL 1:30:35 +52:00 20:58
  Hanne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert    

D 16

4 320 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 40:09   9:17
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 40:54 +0:45 9:28
3 Helene Eger Kongsberg OL 41:06 +0:57 9:30
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 41:33 +1:24 9:37
5 Åsne Holo Fossum IF 41:43 +1:34 9:39
6 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 41:49 +1:40 9:40
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 42:07 +1:58 9:44
8 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:31 +2:22 9:50
9 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 42:41 +2:32 9:52
10 Ingrid Hasaas Fossum IF 45:49 +5:40 10:36
10 Maren Norderud IL Tyrving 45:49 +5:40 10:36
12 Aurora Gjølsjø OK Moss 45:55 +5:46 10:37
13 Marie Hansen Sarpsborg OL 46:44 +6:35 10:49
14 Anna Meen Porsgrunn OL 47:18 +7:09 10:56
15 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 47:24 +7:15 10:58
16 Pernille Katla Fossum IF 48:05 +7:56 11:07
17 Ragne Norrud Fossum IF 49:24 +9:15 11:26
18 Lisa Jenssen Halden SK 50:54 +10:45 11:46
19 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 51:22 +11:13 11:53
20 Solveig Eline Berg IL Tyrving 53:05 +12:56 12:17
21 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 53:59 +13:50 12:29
22 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 54:45 +14:36 12:40
23 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 57:27 +17:18 13:17
24 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 58:11 +18:02 13:28
25 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 59:24 +19:15 13:44
26 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:03:53 +23:44 14:47
27 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:04:20 +24:11 14:53
28 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:14:26 +34:17 17:13
  Sarah Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert    
  Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Marlin Haavengen Kongsberg OL diskvalifisert    

D 17-AK

4 280 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Kaarby Nydalens SK 45:06   10:32
2 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 49:02 +3:56 11:27
3 Sølvi Fossøy Eiker OL 50:23 +5:17 11:46
4 Ida Hope Oslostudentenes IK 51:41 +6:35 12:04
5 Hege Holth Rekaa Røyken OL 52:42 +7:36 12:18
6 Silje Syversen Oppsal Orientering 54:50 +9:44 12:48
7 Eline Drage Kongsberg OL 56:06 +11:00 13:06
8 Marit Isachsen Asker Skiklubb 57:11 +12:05 13:21
9 Grete Westgaard Sentrum OK 1:03:23 +18:17 14:48
10 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:06:19 +21:13 15:29
11 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:11:00 +25:54 16:35
12 Stine Austad Raumar Orientering 1:20:19 +35:13 18:45
13 Silje Borge Hovi Skien OK 1:23:17 +38:11 19:27
  Nicole Ragvin Nydalens SK diskvalifisert    
  Marita Lilja Grønhovd Modum OL diskvalifisert    

D 17-AL

6 430 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Renard Kongsberg OL 1:04:50   10:04
2 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:06:48 +1:58 10:23
3 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1:08:14 +3:24 10:36
4 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 1:08:45 +3:55 10:41
5 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:10:23 +5:33 10:56
6 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:15:18 +10:28 11:42
7 Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:16:37 +11:47 11:54
8 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:16:42 +11:52 11:55
9 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:17:40 +12:50 12:04
10 Karoline Andersen Asker Skiklubb 1:18:49 +13:59 12:15
11 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 1:24:10 +19:20 13:05
12 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:25:00 +20:10 13:13

D 17-B

4 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Hjortland Larvik OK 46:29   11:30
2 Ingrid Bredalen Lillomarka OL 54:24 +7:55 13:27
3 Cecilie Bergan Fet OL 55:44 +9:15 13:47
4 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 55:48 +9:19 13:48
5 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 57:26 +10:57 14:12
6 Yvonne Svendsen IL Tyrving 1:09:50 +23:21 17:17
7 Annemarie Ranvik Konnerud IL 1:15:31 +29:02 18:41

D 17-C

3 270 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 33:22   10:12
2 Janne Larsen Porsgrunn OL 34:59 +1:37 10:41
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 42:27 +9:05 12:58
4 Ina Blågestad Indre Østfold OK 47:03 +13:41 14:23
5 Heidi Eriksen Larvik OK 49:26 +16:04 15:07
6 Line Bjørnås Konnerud IL 49:33 +16:11 15:09
7 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 54:43 +21:21 16:43
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 56:20 +22:58 17:13
9 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 59:21 +25:59 18:08
10 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:01:34 +28:12 18:49
11 Beathe Edstrøm Oppsal Orientering 1:10:12 +36:50 21:28
12 Kathrine Tollehaug Eiker OL 1:15:50 +42:28 23:11
13 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:17:05 +43:43 23:34
  Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK diskvalifisert    

D 35-

5 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Høilund Sentrum OK 54:47   9:53
2 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 57:37 +2:50 10:24

D 40-

5 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 47:48   8:37
2 Monica Berglund Ringerike OL 52:41 +4:53 9:30
3 Anne Sofie Klavestad Fredrikstad SK 52:57 +5:09 9:33
4 Kersti Kärner Allerød OK 57:23 +9:35 10:21
5 Milda Øhlckers IL Tyrving 58:38 +10:50 10:35
6 Kari Strand Kongsberg OL 59:18 +11:30 10:42
7 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:03:43 +15:55 11:30
8 Kristin Eger Kongsberg OL 1:06:34 +18:46 12:00
9 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:22:35 +34:47 14:54
10 Linda Fredh Måren OK 2:03:02 +1:15:14 22:12

D 40-AK

2 980 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 30:07   10:06
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 30:39 +0:32 10:17
3 Lenka Westin Porsgrunn OL 33:07 +3:00 11:06
4 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 36:55 +6:48 12:23
5 Åse Nysæter Skien OK 37:10 +7:03 12:28
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 37:12 +7:05 12:28
7 Tonje Holm OK Moss 37:54 +7:47 12:43
8 Toini Skyttersæter Konnerud IL 38:07 +8:00 12:47
9 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 40:13 +10:06 13:29
10 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 40:15 +10:08 13:30
11 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 49:31 +19:24 16:36
12 Ruth-Marie Høilund Ler Sentrum OK 51:25 +21:18 17:15
13 Cora Ebner Kongsberg OL 1:06:15 +36:08 22:13

D 45-

5 540 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Jonsson Nydalens SK 47:33   8:34
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 48:07 +0:34 8:41
3 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 48:23 +0:50 8:44
4 Hege Feiring IL Tyrving 49:41 +2:08 8:58
5 Isa Heggedal Konnerud IL 51:07 +3:34 9:13
6 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 52:31 +4:58 9:28
7 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 53:39 +6:06 9:41
8 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 53:45 +6:12 9:42
9 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 54:59 +7:26 9:55
10 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 55:03 +7:30 9:56
11 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 55:18 +7:45 9:58
12 Trine Oldernes Lillomarka OL 55:28 +7:55 10:00
13 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 57:06 +9:33 10:18
14 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 57:22 +9:49 10:21
15 Mona Lome Hamar OK 57:37 +10:04 10:24
16 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 57:39 +10:06 10:24
17 Hilde Vassend Porsgrunn OL 58:40 +11:07 10:35
18 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 59:06 +11:33 10:40
19 Tove Aasheim Askøy OL 1:00:28 +12:55 10:54
20 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 1:02:18 +14:45 11:14
21 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:03:44 +16:11 11:30
21 Kristin Sandven Notodden OL 1:03:44 +16:11 11:30
23 Anett Wallin IL Tyrving 1:04:19 +16:46 11:36
24 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:05:22 +17:49 11:47
25 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:11:14 +23:41 12:51
26 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:13:34 +26:01 13:16
27 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:15:58 +28:25 13:42
28 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:16:14 +28:41 13:45
29 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:18:37 +31:04 14:11
30 Katrine Bakke Fossum IF 1:18:40 +31:07 14:11
31 Paula Berstad Heming Orientering 1:20:39 +33:06 14:33
32 Hilde Poppe Fredrikstad SK 1:21:45 +34:12 14:45
33 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:23:19 +35:46 15:02
34 Marianne Reusch Heming Orientering 1:27:27 +39:54 15:47
35 Mette Spangberg Konnerud IL 1:36:05 +48:32 17:20
36 Mona Bakke Porsgrunn OL 1:44:39 +57:06 18:53

D 50-

4 280 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 41:29   9:41
2 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 43:27 +1:58 10:09
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 45:40 +4:11 10:40
4 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 47:01 +5:32 10:59
5 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 47:16 +5:47 11:02
6 Hilde Storløkken Kongsberg OL 48:50 +7:21 11:24
7 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 49:21 +7:52 11:31
8 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 50:43 +9:14 11:50
9 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 50:49 +9:20 11:52
10 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 53:06 +11:37 12:24
11 Kjersti Hov Fossum IF 53:26 +11:57 12:29
12 Ragnhild Hald Kristiansand OK 53:54 +12:25 12:35
13 Tove Heimdal Konnerud IL 54:28 +12:59 12:43
14 Vanja Staff OL Toten-Troll 54:43 +13:14 12:47
15 Anne Lofthus Lillehammer OK 54:47 +13:18 12:47
16 Ida Syversen Røyken OL 55:22 +13:53 12:56
17 Tiri Rebård Sandefjord OK 56:48 +15:19 13:16
18 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 57:07 +15:38 13:20
19 Anne C Turter Nydalens SK 1:00:58 +19:29 14:14
20 Heli Marjoma Stigsökarna 1:06:36 +25:07 15:33
21 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:09:00 +27:31 16:07
22 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:15:31 +34:02 17:38
23 Else Grandal IL Tyrving 1:16:58 +35:29 17:58
24 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:17:18 +35:49 18:03
25 Maria Persson Asker Skiklubb 1:19:57 +38:28 18:40
26 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:22:52 +41:23 19:21
27 Anne Dahl Kjelsås IL 1:25:33 +44:04 19:59
28 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:28:40 +47:11 20:42
29 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:32:01 +50:32 21:29
  Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL diskvalifisert    
  Kirsti Rogstad Kongsberg OL diskvalifisert    
  Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert    

D 50-AK

2 980 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 25:18   8:29
2 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 36:18 +11:00 12:10
3 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 37:37 +12:19 12:37
4 Anna Göhlman IL Tyrving 45:21 +20:03 15:13
5 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 51:12 +25:54 17:10
6 Eva Syversen Røyken OL 55:38 +30:20 18:40
7 Hanne Brende Fossum IF 1:00:08 +34:50 20:10
8 Inger Schibsted Røyken OL 1:33:15 +1:07:57 31:17

D 55-

3 570 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Line Nydal Berglia Eiker OL 31:59   8:57
2 Christine Gjermo Østmarka OK 33:11 +1:12 9:17
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 34:35 +2:36 9:41
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 34:45 +2:46 9:44
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 35:29 +3:30 9:56
6 Toril Hallan Lillomarka OL 35:43 +3:44 10:00
7 Ellen Marie Turter Nydalens SK 36:10 +4:11 10:07
8 Grete Hovi Skien OK 36:23 +4:24 10:11
9 Berit Danielsen IL Tyrving 38:51 +6:52 10:52
10 Anne Berit Eid Nydalens SK 39:58 +7:59 11:11
11 Bente Line Indre Østfold OK 40:14 +8:15 11:16
12 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 47:17 +15:18 13:14
13 Grete Berntsen Måren OK 53:57 +21:58 15:06
14 May Jorunn Rognlien Modum OL 55:04 +23:05 15:25
15 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 55:26 +23:27 15:31
  Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 60-

3 570 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 35:22   9:54
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 35:30 +0:08 9:56
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 38:00 +2:38 10:38
4 Elisabet Öström OK Tyr 38:04 +2:42 10:39
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 38:16 +2:54 10:43
6 Anne Sørum Ringsaker OK 39:28 +4:06 11:03
7 Lis Dæhli Løten o-lag 39:57 +4:35 11:11
8 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 41:47 +6:25 11:42
9 Randi Nilstad IL Tyrving 47:24 +12:02 13:16
10 Mayna Nossen Tistedalen FL 52:09 +16:47 14:36
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 52:12 +16:50 14:37
12 Inger Nergaard Stokke IL 55:46 +20:24 15:37
13 Elisabeth Rød Andebu IL 1:06:32 +31:10 18:38

D 65-

2 980 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Verde Sturla, IF 32:43   10:58
2 Hilary Palmer Notts OC 42:04 +9:21 14:06
3 Marit Bokerød Hansen Idd Sportsklubb 50:29 +17:46 16:56
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 52:22 +19:39 17:34
5 Eva Marie Gran OK Øst 1:10:12 +37:29 23:33

D 70-

2 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 41:20   13:52
2 Torill Nebell Mikkelsen