Resultater Norwegian Spring Vårspretten 2015



Resultater Norwegian Spring Vårspretten
Sarpsborg, Østfold - 18. april 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 830 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 1:30:33   31:59
  Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 1:06:08   23:22
  Erlend Bakke Fossum IF 57:29   20:18
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 1:02:34   22:06
  Joel Bronebakk Johanson Halden SK 57:52   20:26
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 59:29   21:01
  Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 25:51   9:08
  Lina Christiansson Sarpsborg OL 1:02:06   21:56
  Jenny Danevad Fredrikstad SK 38:47   13:42
  Martin Dybvik Stokke IL 31:43   11:12
  Marte Eger Kongsberg OL 44:11   15:36
  Jon Magnus Telnes Engan OK Moss 39:15   13:52
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 32:50   11:36
  Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 45:53   16:12
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 37:07   13:06
  Mathilde Fossaas Gimle IF 35:45   12:37
  Sara Fossaas Ringerike OL 1:11:40   25:19
  Tuva Fossaas Gimle IF 1:11:38   25:18
  Karsten Fossås Ringerike OL 39:32   13:58
  Malin Gjetanger Måren OK 40:20   14:15
  Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 1:05:02   22:58
  Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 1:07:07   23:42
  Olav Grevstad Fossum IF 57:24   20:16
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 42:07   14:52
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 24:46   8:45
  Felix Herland Indre Østfold OK 1:06:54   23:38
  Alexander Hernes Fossum IF 31:12   11:01
  Simon Hernes Fossum IF 35:24   12:30
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK 56:24   19:55
  Markus Hirsch Bækkelagets SK 33:58   12:00
  Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 43:54   15:30
  Emil  Husebye Aamodt Fredrikstad SK 23:47   8:24
  Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 1:01:09   21:36
  Edvard Kerans Fredrikstad SK 59:29   21:01
  Synne  Kjernsmo Røyken OL 55:29   19:36
  Aksel Klausen Sturla, IF 53:18   18:50
  Brage Kristiansen OK Moss 54:29   19:15
  Helle Kvalheim Halden SK 31:48   11:14
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 38:00   13:25
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 55:38   19:39
  Even Lien Gjø-Vard OL 38:42   13:40
  Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 38:05   13:27
  Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 36:55   13:02
  Julie Hvideberg Moer Raumar Orientering 45:39   16:07
  Sofie Holm Nedrebø OK Moss 50:45   17:55
  Audun Nordby Fredrikstad SK 38:34   13:37
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 40:34   14:20
  Guro Ottesen Fredrikstad SK 38:47   13:42
  Sondre Puck Nydalens SK 1:03:59   22:36
  Astrid Reusch Heming Orientering 1:11:48   25:22
  Emilie Konstanse Rutle Nittedal OL 51:13   18:05
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 37:31   13:15
  Ask Skivdal Sarpsborg OL 1:07:55   23:59
  Gaute Skjønhaug Fet OL 1:01:07   21:35
  Milla Skåland Trøsken IL 1:26:30   30:33
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 33:17   11:45
  Per Noah Sommerhein Koll 1:14:36   26:21
  Håkon Sæl Steen Fossum IF 32:51   11:36
  Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 39:50   14:04
  Jon Strand Kongsberg OL 40:54   14:27
  Luciana Svads Måren OK 30:35   10:48
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 29:53   10:33
  Vilhelm Svarød Idd Sportsklubb 55:07   19:28
  Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 39:55   14:06
  Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 1:08:06   24:03
  Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 33:21   11:47
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 43:06   15:13
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 35:24   12:30
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 40:23   14:16
  Erle Elise Wold OK Moss 47:01   16:36
  Julie Wold OK Moss 47:00   16:36
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 39:40   14:00
  Adele Øen Skåland Trøsken IL 1:17:18   27:18
  Caroline Aasen Trøsken IL diskvalifisert    
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mats Johnsen Røyken OL diskvalifisert    
  Aurora Torp Løkkeberg Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Josef Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Mathias Linløkken Østmarka OK brutt    

 

D -10

2 690 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 43:09   16:02
  Emilie Flø Lillomarka OL 38:21   14:15
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 46:21   17:13
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 49:20   18:20
  Tiril Hvidsten Fredrikstad SK 37:21   13:53
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 48:46   18:07
  Sara Martini Asker Skiklubb 46:26   17:15
  Marie Scheele Nydalens SK 38:07   14:10

 

D 11-12N

2 750 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maren Bruserud OL Trollo 23:53   8:41
2 Noor Dirro Måren OK 25:53 +2:00 9:24
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 28:20 +4:27 10:18
4 Marie Nysæter Skien OK 31:47 +7:54 11:33
5 Anne Frøisland Vang OL 35:01 +11:08 12:44
6 Julie Mykleset Vang OL 36:42 +12:49 13:20
7 Helene Pellicer Ruud Lillomarka OL 39:28 +15:35 14:21
8 Juni Braseth Gimle IF 58:08 +34:15 21:08

 

D 13-16N

2 750 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Carmen Dirro Måren OK 21:11   7:42
2 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 44:24 +23:13 16:08
3 Ada Helene Gulliksen Indre Østfold OK 1:03:17 +42:06 23:00
4 Anna Singsdal Gimle IF 1:10:11 +49:00 25:31

 

D 15-16B

2 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Nysæter Skien OK 27:31   10:00
2 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 37:06 +9:35 13:29

 

D 17-

3 620 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 32:08   8:52
2 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 39:22 +7:14 10:52
3 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 39:23 +7:15 10:52
4 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 39:54 +7:46 11:01
5 Ida Svanberg Røyken OL 40:13 +8:05 11:06
6 Marianne Bakken Nydalens SK 41:15 +9:07 11:23
7 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 44:44 +12:36 12:21
8 Karen Marie Haug Nydalens SK 46:45 +14:37 12:54
9 Ingrid Løset Ringerike OL 47:11 +15:03 13:02
10 Hanna E. Andersen Eiker OL 48:05 +15:57 13:16
11 Ida Hope Oslostudentenes IK 48:12 +16:04 13:18
12 Tonje Hermansen Indre Østfold OK 48:14 +16:06 13:19
13 Rikke Iversen Heming Orientering 48:30 +16:22 13:23
14 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 49:24 +17:16 13:38
15 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 49:49 +17:41 13:45
16 Sara Almehed Frölunda OL 49:50 +17:42 13:45
17 Emma Almehed Frölunda OL 50:41 +18:33 14:00
18 Maren Juveli Pedersen Oppsal Orientering 53:55 +21:47 14:53
19 Line Drange Ruud Røyken OL 55:07 +22:59 15:13
20 Ingvild Lien Molland Nydalens SK 59:39 +27:31 16:28
21 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 1:06:39 +34:31 18:24
22 Linnea Bengtsson Creaser Sävedalens AIK 1:08:53 +36:45 19:01
23 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:12:10 +40:02 19:56

 

D 17-B

2 750 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Løwer Thon Modum OL 39:08   14:13
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 39:29 +0:21 14:21
3 Yvonne Svendsen IL Tyrving 41:04 +1:56 14:56
4 Lene Flesseberg Kongsberg OL 41:19 +2:11 15:01
5 Kristin Gjølsjø OK Moss 41:31 +2:23 15:05
6 Ingrid Letmolie Eiker OL 41:49 +2:41 15:12
7 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 48:08 +9:00 17:30
8 Malene Langvik-Hansen Sarpsborg OL 49:22 +10:14 17:57
9 Stine Austad Raumar Orientering 50:01 +10:53 18:11
10 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 56:04 +16:56 20:23
  Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

 

D 17-C

2 700 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 27:28   10:10
2 Katrine Klyve OK Moss 29:13 +1:45 10:49
3 Jenny Foss Gulliksen Indre Østfold OK 32:14 +4:46 11:56
4 Marit Helene Øderud Fredrikstad SK 37:10 +9:42 13:45
5 Astrid Rutle Nittedal OL 38:04 +10:36 14:05
6 Ingrid Telnes Lilleby OK Moss 39:46 +12:18 14:43
7 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 44:07 +16:39 16:20
8 Hanne Wold OK Moss 46:21 +18:53 17:10
9 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 46:24 +18:56 17:11
10 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 46:54 +19:26 17:22
11 Ingrid Skaarer Nydalens SK 50:10 +22:42 18:34
12 Hilde Poppe Fredrikstad SK 51:35 +24:07 19:06
13 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 53:13 +25:45 19:42
14 Marion Amundsen Ringerike OL 57:37 +30:09 21:20
15 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:06:36 +39:08 24:39
16 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:09:46 +42:18 25:50
  Kristin Johansson Hedrum OL diskvalifisert    
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    

 

D 17-N

2 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Cathrine Løyning Fossum IF 34:15   12:27
2 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 38:55 +4:40 14:09

 

D 17-18 E

3 500 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 34:21   9:48
2 Gina Granstedt Halden SK 35:50 +1:29 10:14
3 Oda Sikkeland IL Tyrving 36:03 +1:42 10:18
4 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 38:57 +4:36 11:07
5 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 39:40 +5:19 11:20
6 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 39:45 +5:24 11:21
7 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 39:54 +5:33 11:24
8 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 40:05 +5:44 11:27
9 Line Wegner Hodt Fossum IF 40:19 +5:58 11:31
10 Julie Nærestad Vegårshei IL 40:27 +6:06 11:33
11 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 41:13 +6:52 11:46
12 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 42:25 +8:04 12:07
13 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 42:31 +8:10 12:08
14 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 42:33 +8:12 12:09
15 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 43:33 +9:12 12:26
16 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 43:51 +9:30 12:31
17 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 44:08 +9:47 12:36
18 Siri Moholth Kongsberg OL 44:09 +9:48 12:36
19 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 44:32 +10:11 12:43
20 Åshild Faller Råheim Fet OL 45:13 +10:52 12:55
21 Emilie Westin Porsgrunn OL 45:24 +11:03 12:58
22 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 46:39 +12:18 13:19
23 Helena Åsberg Sarpsborg OL 47:09 +12:48 13:28
24 Hedda Vonen Lillomarka OL 47:16 +12:55 13:30
25 Karine Vestøl Vegårshei IL 48:30 +14:09 13:51
26 Astrid Fiskum IL Tyrving 49:24 +15:03 14:06
27 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 50:05 +15:44 14:18
28 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 51:33 +17:12 14:43
29 Idunn Haavengen Kongsberg OL 52:12 +17:51 14:54
30 Marthe Ramstad Fet OL 52:34 +18:13 15:01
31 Synne Malene Brække Halden SK 55:45 +21:24 15:55
32 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 56:22 +22:01 16:06
33 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 57:02 +22:41 16:17
34 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 57:43 +23:22 16:29
35 Anine Hallén Nydalens SK 1:02:31 +28:10 17:51
36 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:07:21 +33:00 19:14
37 Elise Ullern IL Tyrving 1:18:40 +44:19 22:28
38 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:22:43 +48:22 23:38
39 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:48:22 +1:14:01 30:57
  Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Marie Olaussen Fredrikstad SK brutt    

 

D 19-20 E

3 560 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 29:43   8:20
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 29:56 +0:13 8:24
3 Tonje Vassend Porsgrunn OL 30:45 +1:02 8:38
3 Synnøve Bråten Vegårshei IL 30:45 +1:02 8:38
5 Sigrid Alexandersen Fossum IF 31:40 +1:57 8:53
6 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 31:47 +2:04 8:55
7 Andrea Roggo Halden SK 32:50 +3:07 9:13
8 Nina Asheim Birkeland Halden SK 33:08 +3:25 9:18
9 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 34:35 +4:52 9:42
10 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 35:02 +5:19 9:50
11 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 35:54 +6:11 10:05
12 Julie Hjortland Larvik OK 36:15 +6:32 10:10
13 Ingvild Wang Lillomarka OL 37:22 +7:39 10:29
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 40:41 +10:58 11:25
15 Ingvild Torgersen Halden SK 40:42 +10:59 11:25
16 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 45:42 +15:59 12:50
17 Silje Arntzen Asker Skiklubb 48:06 +18:23 13:30
18 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:08:13 +38:30 19:09

 

D 21-E

4 700 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 36:42   7:48
2 Mari Fasting Halden SK 37:28 +0:46 7:58
3 Sara Luscher Kalevan rasti 37:36 +0:54 8:00
4 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 37:39 +0:57 8:00
5 Bodil Helgerud Halden SK 38:50 +2:08 8:15
6 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 40:30 +3:48 8:37
7 Eva Jurenikova Halden SK 40:36 +3:54 8:38
8 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 40:55 +4:13 8:42
9 Anette Juveli Konnerud IL 41:31 +4:49 8:50
10 Marte Narum Nydalens SK 41:32 +4:50 8:50
11 Lene Moe Blom Nydalens SK 41:34 +4:52 8:50
12 Therese Haare Konnerud IL 41:36 +4:54 8:51
13 Siri Ulvestad Nydalens SK 42:30 +5:48 9:02
14 Marit Kahrs Halden SK 42:33 +5:51 9:03
15 Anne Johanne Lind Nydalens SK 43:19 +6:37 9:12
16 Tone E Lye IL Tyrving 43:29 +6:47 9:15
17 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 43:56 +7:14 9:20
18 Ingunn Fristad Halden SK 44:01 +7:19 9:21
19 Iliana Ilieva Halden SK 44:05 +7:23 9:22
19 Helen Palmer Halden SK 44:05 +7:23 9:22
21 Hanne Nøvik Nydalens SK 44:14 +7:32 9:24
22 Malin Jakobsson Nydalens SK 44:30 +7:48 9:28
23 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 44:34 +7:52 9:28
24 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 44:57 +8:15 9:33
25 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 47:34 +10:52 10:07
26 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 47:41 +10:59 10:08
27 Heidi Stokseth Halden SK 47:52 +11:10 10:11
28 Marit Isachsen Asker Skiklubb 48:34 +11:52 10:20
29 Ida Tiltnes IL Tyrving 49:20 +12:38 10:29
30 Cassie Trewin IL Tyrving 51:48 +15:06 11:01
31 Kristine Fjeldbo NTNUI 52:24 +15:42 11:08
32 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 54:48 +18:06 11:39
33 Marianne Dæhli NTNUI 58:21 +21:39 12:24
34 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 59:00 +22:18 12:33
35 Silja Kauppinen Kalevan rasti 1:01:48 +25:06 13:08
36 Anna Brodin Falkenbergs OK 1:02:24 +25:42 13:16
37 Åsa Franzen IL Tyrving 1:02:48 +26:06 13:21
38 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:08:44 +32:02 14:37
  Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Emma Johansson Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Maria Brodin Fossum IF diskvalifisert    
  Kamilla Olaussen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Hollie Orr Halden SK brutt    

 

D 35-

3 620 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 39:48   10:59
2 Monica Berglund Ringerike OL 40:30 +0:42 11:11
3 Kari Strand Lierbygda OL 43:22 +3:34 11:58
4 Kirsti Gimnes Are Oppsal Orientering 48:17 +8:29 13:20
5 Ann Helen Haugaard Indre Østfold OK 48:53 +9:05 13:30
6 Linda Fredh Måren OK 1:46:32 +1:06:44 29:25
  Elin Gravningen Stokke IL diskvalifisert    
  Kristin Jæger Oppsal Orientering diskvalifisert    

 

D 40-

3 450 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 33:02   9:34
2 Kine Odden Østmarka OK 37:02 +4:00 10:44
3 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 40:19 +7:17 11:41
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 40:39 +7:37 11:46
5 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 42:33 +9:31 12:20
6 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 44:29 +11:27 12:53
7 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 51:08 +18:06 14:49
8 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 51:30 +18:28 14:55
9 Åse Nysæter Skien OK 52:31 +19:29 15:13
10 Tonje Holm OK Moss 55:42 +22:40 16:08
11 Lenka Westin Porsgrunn OL 57:28 +24:26 16:39
12 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 59:15 +26:13 17:10
13 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:02:48 +29:46 18:12
14 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:06:13 +33:11 19:11
15 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:13:22 +40:20 21:15
16 Elin Roum Ringerike OL 1:38:21 +1:05:19 28:30
  Kristin Eger Kongsberg OL diskvalifisert    

 

D 45-

3 340 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 34:51   10:26
2 Isa Heggedal Konnerud IL 35:25 +0:34 10:36
3 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 36:00 +1:09 10:46
4 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 36:33 +1:42 10:56
5 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 36:39 +1:48 10:58
6 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 38:22 +3:31 11:29
7 Hilde Vassend Porsgrunn OL 38:47 +3:56 11:36
8 Sissel Skovly Ringerike OL 39:22 +4:31 11:47
9 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 40:10 +5:19 12:01
10 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 42:07 +7:16 12:36
11 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 42:09 +7:18 12:37
12 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 42:52 +8:01 12:50
13 Heidi Østli Raumar Orientering 42:58 +8:07 12:51
14 Hanne Løwer Thon Modum OL 43:38 +8:47 13:03
14 Katrine Bakke Fossum IF 43:38 +8:47 13:03
16 Eirin Mathiesen Ringerike OL 44:30 +9:39 13:19
17 Ingeborg Øderud Modum OL 45:30 +10:39 13:37
18 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 46:20 +11:29 13:52
19 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 46:32 +11:41 13:55
20 Anett Wallin IL Tyrving 47:13 +12:22 14:08
21 Stine Arntzen Sandefjord OK 48:32 +13:41 14:31
22 Hege Solerød Gjø-Vard OL 50:48 +15:57 15:12
23 Nora Skauen IL Tyrving 51:29 +16:38 15:24
24 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 52:05 +17:14 15:35
25 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 54:07 +19:16 16:12
26 Kristin Bruserud OL Trollo 54:37 +19:46 16:21
27 Kristin Hjortland Larvik OK 55:52 +21:01 16:43
28 Trine Oldernes Lillomarka OL 58:59 +24:08 17:39
29 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:01:13 +26:22 18:19
30 Katarina Almehed Frölunda OL 1:03:35 +28:44 19:02
31 Marianne Reusch Heming Orientering 1:06:26 +31:35 19:53
32 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:11:19 +36:28 21:21
33 Kari Arnestad Enerhaugen Ringerike OL 1:31:31 +56:40 27:24
  Hege Feiring IL Tyrving diskvalifisert    
  Anniken Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Toril Wiig IL Tyrving diskvalifisert    
  Anne Guro Nøkleby Ringerike OL diskvalifisert    

 

D 50-

2 860 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 25:06   8:46
2 Tove Strand Måren OK 26:56 +1:50 9:25
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 27:33 +2:27 9:37
4 Solveig Sikkeland IL Tyrving 27:35 +2:29 9:38
5 Hilde Storløkken Kongsberg OL 28:45 +3:39 10:03
6 Mari Hernandez OL Toten-Troll 29:10 +4:04 10:11
7 Vanja Staff OL Toten-Troll 29:14 +4:08 10:13
8 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 29:36 +4:30 10:20
9 Kjersti Stræte Ringerike OL 29:56 +4:50 10:27
10 Heidi Schatvet Notodden OL 30:07 +5:01 10:31
11 Anne Danielsen Lyn Ski 30:21 +5:15 10:36
12 Dagrun Melkild Heming Orientering 30:46 +5:40 10:45
13 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 31:32 +6:26 11:01
14 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 32:34 +7:28 11:23
15 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 34:11 +9:05 11:57
16 Mona Strand Måren OK 35:27 +10:21 12:23
17 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 35:43 +10:37 12:29
18 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 36:59 +11:53 12:55
19 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 37:24 +12:18 13:04
20 Anna Weckner Westlund OK Tyr 37:56 +12:50 13:15
21 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 38:49 +13:43 13:34
22 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 38:51 +13:45 13:35
23 Anna Göhlman IL Tyrving 40:18 +15:12 14:05
24 Maria Torgersen Bækkelagets SK 42:12 +17:06 14:45
25 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 43:45 +18:39 15:17
26 Kristin Dahl Sandefjord OK 44:25 +19:19 15:31
27 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 45:05 +19:59 15:45
28 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 46:09 +21:03 16:08
29 Kjersti sommerstad Juveli Lillomarka OL 46:16 +21:10 16:10
30 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 49:18 +24:12 17:14
31 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 50:37 +25:31 17:41
  Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert    
  Kari Smeby Kongsberg OL diskvalifisert    
  Anne Marit Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 55-

2 860 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Hovi Skien OK 28:25   9:56
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 28:37 +0:12 10:00
3 Elisabet Öström OK Tyr 29:55 +1:30 10:27
4 Ellen Marie Turter Nydalens SK 30:49 +2:24 10:46
5 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 31:00 +2:35 10:50
6 Berit Berge IL Tyrving 33:20 +4:55 11:39
7 Berit Danielsen IL Tyrving 34:27 +6:02 12:02
8 Gunhild Hennum Lierbygda OL 34:38 +6:13 12:06
9 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 36:28 +8:03 12:45
10 Christina Andersson Fredrikstad SK 37:03 +8:38 12:57
11 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 38:09 +9:44 13:20
12 Reidunn Hallan Lillomarka OL 38:15 +9:50 13:22
13 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 38:55 +10:30 13:36
14 Grete Berntsen Måren OK 42:50 +14:25 14:58

 

D 60-

2 480 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Tiltnes IL Tyrving 28:50   11:37
2 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 34:28 +5:38 13:53
3 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 36:16 +7:26 14:37
4 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 36:19 +7:29 14:38
5 Lis Dæhli Løten o-lag 36:48 +7:58 14:50
6 Elle M. Melbye Heming Orientering 38:33 +9:43 15:32
7 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 40:45 +11:55 16:25
8 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 41:13 +12:23 16:37
9 Elisabeth Rød Andebu IL 47:24 +18:34 19:06
10 Inger Nergaard Stokke IL 49:23 +20:33 19:54
11 Helga Peveri Eiker OL 52:13 +23:23 21:03
12 Ingeborg Bakken Måren OK 56:10 +27:20 22:38

 

D 65-

2 480 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linda Verde Sturla, IF 28:00   11:17
2 Kari Strande Ringerike OL 28:08 +0:08 11:20
3 Anne Kaasa Driv IL 33:35 +5:35 13:32
4 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 34:35 +6:35 13:56
5 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 41:24 +13:24 16:41
6 Inger Lindløv OK Moss 42:15 +14:15 17:02
7 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 46:48 +18:48 18:52
8 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 47:51 +19:51 19:17
9 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 51:14 +23:14 20:39
10 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 54:27 +26:27 21:57
11 Kari Berg Larvik OK 1:12:20 +44:20 29:10
12 Bodil Berby Trøsken IL 1:17:50 +49:50 31:23

 

D 70-

2 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Halck Måren OK 37:27   17:06
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 42:27 +5:00 19:23
3 Aase Tove Golden Måren OK 45:00 +7:33 20:32
4 Elin Dahlen Ringerike OL 45:14 +7:47 20:39
5 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 49:39 +12:12 22:40
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 51:40 +14:13 23:35
7 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 1:03:53 +26:26 29:10
8 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:05:46 +28:19 30:01

 

D 75-

2 190 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 34:04   15:33
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 36:06 +2:02 16:29
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 43:00 +8:56 19:38
4 Gudveig Jørundland OK Sør 44:02 +9:58 20:06
  Johanna Ytterbøl Gimle IF diskvalifisert    

 

H -10

2 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Rasmus Berglund Ringerike OL 26:56   10:00
  Brage Eikås Sandefjord OK 23:21   8:40
  Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 29:59   11:08
  Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 34:43   12:54
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK 22:19   8:17

 

H 11-12N

2 750 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bram Langerød Fossum IF 19:22   7:02
2 Benjamin August Viken Tverlandet IL 21:53 +2:31 7:57
3 Andreas Gjetanger Måren OK 22:33 +3:11 8:12
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 29:45 +10:23 10:49
5 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 46:00 +26:38 16:43

 

H 13-16N

2 750 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Markus Eikås Sandefjord OK 26:40   9:41
2 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 27:29 +0:49 9:59
3 Martin Kjos Barkenæs Fet OL 32:20 +5:40 11:45
  Eirik Andersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

 

H 15-16B

2 750 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 34:18   12:28
2 Mads Ankarstrand Måren OK 38:00 +3:42 13:49
3 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 40:22 +6:04 14:40
4 Vegar Skinne Indre Østfold OK 52:02 +17:44 18:55

 

H 17-

4 190 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristian Kullerud Konnerud IL 33:29   7:59
2 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 35:02 +1:33 8:21
3 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 36:16 +2:47 8:39
4 Halvor Saunes Nydalens SK 37:13 +3:44 8:52
5 Ola Lesteberg Kongsberg OL 38:38 +5:09 9:13
6 Lars Henrik Thon Sturla, IF 39:07 +5:38 9:20
7 Simon Nysæter Skien OK 40:59 +7:30 9:46
8 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 41:15 +7:46 9:50
9 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 44:07 +10:38 10:31
10 Morten Tangen Måren OK 46:07 +12:38 11:00
11 Olav Kåsa Dehli Østmarka OK 46:30 +13:01 11:05
12 Donatas Kontautas OK Moss 50:49 +17:20 12:07
13 Anders Løset Ringerike OL 51:35 +18:06 12:18
14 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 51:49 +18:20 12:22
15 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 54:37 +21:08 13:02
16 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 1:03:52 +30:23 15:14
  Oscar Kåsa Dehli Østmarka OK diskvalifisert    
  Truls Sildnes Baklid Konnerud IL diskvalifisert    
  Håkon Nergaard Berg Stokke IL diskvalifisert    
  Petter Tobias Bettum Stokke IL diskvalifisert    
  Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK diskvalifisert    

 

H 17-B

2 750 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trond Myhre Fossum IF 24:08   8:46
2 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 30:26 +6:18 11:04
3 Jarle Rogndokken Fet OL 30:47 +6:39 11:11
4 Morten Andresen OK Skeidi 37:04 +12:56 13:28
5 Rune Nygård Indre Østfold OK 37:42 +13:34 13:42
6 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 39:59 +15:51 14:32
7 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 46:49 +22:41 17:01
8 Thor Vollset Heming Orientering 46:56 +22:48 17:04

 

H 17-C

2 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Alexander Rutle Nittedal OL 22:57   8:30
2 Jan Molstad Gjø-Vard OL 26:58 +4:01 9:59
3 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 27:22 +4:25 10:08
4 Magnar Frengstad Ringerike OL 31:40 +8:43 11:43
5 Roy Roger Espenes Varteig OL 33:37 +10:40 12:27
6 Halvor Nærby Indre Østfold OK 36:02 +13:05 13:20
7 Jon Daniel Roum Ringerike OL 38:02 +15:05 14:05
8 Anders Espenes Varteig OL 40:46 +17:49 15:05
9 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 52:55 +29:58 19:35
  Tord Moe Laeskogen Ringerike OL diskvalifisert    

 

H 17-N

2 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 26:40   9:41

 

H 17-18E

4 270 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 30:55   7:14
2 Peter Nordbrøden Halden SK 32:53 +1:58 7:42
3 Knut Aasheim Oppsal Orientering 33:01 +2:06 7:43
4 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 33:29 +2:34 7:50
5 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 33:53 +2:58 7:56
6 Audun Heimdal Konnerud IL 34:09 +3:14 7:59
7 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 36:18 +5:23 8:30
8 Trygve Heggedal Kongsberg OL 37:26 +6:31 8:45
8 Einar Lund Kongsberg OL 37:26 +6:31 8:45
10 Sturla Frydenlund Sturla, IF 37:45 +6:50 8:50
11 Martin Borge Heir Fossum IF 38:03 +7:08 8:54
12 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38:05 +7:10 8:55
13 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 38:24 +7:29 8:59
14 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:29 +8:34 9:14
15 Anders Haga Raumar Orientering 39:49 +8:54 9:19
16 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 39:50 +8:55 9:19
17 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 39:51 +8:56 9:19
18 Jostein Tandberg Nydalens SK 41:10 +10:15 9:38
19 Jens Didrik Berg Larvik OK 41:47 +10:52 9:47
20 Sam Lunøe Nydalens SK 41:49 +10:54 9:47
21 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 41:54 +10:59 9:48
22 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 41:55 +11:00 9:48
23 Håvard Bakke Ringerike OL 41:59 +11:04 9:49
24 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 42:01 +11:06 9:50
25 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 42:12 +11:17 9:52
26 Tarjei Holo Fossum IF 42:30 +11:35 9:57
26 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 42:30 +11:35 9:57
28 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 43:00 +12:05 10:04
29 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 43:09 +12:14 10:06
30 Magnus Wølneberg IL Tyrving 44:00 +13:05 10:18
31 John Runde Kristiansand OK 44:19 +13:24 10:22
32 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 45:48 +14:53 10:43
33 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 46:53 +15:58 10:58
34 Jarle Lysnes Hedrum OL 47:15 +16:20 11:03
35 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 47:44 +16:49 11:10
36 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 48:10 +17:15 11:16
37 Rikard Kammerud Ringerike OL 48:13 +17:18 11:17
38 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 48:16 +17:21 11:18
39 Vegard Myhre Kristiansand OK 52:00 +21:05 12:10
40 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 52:11 +21:16 12:13
41 Thomas Tubbehaugen OK Moss 52:56 +22:01 12:23
42 Sander Arnevik Ringerike OL 53:53 +22:58 12:37
43 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 58:22 +27:27 13:40
44 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 59:08 +28:13 13:50
45 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 1:05:04 +34:09 15:14
  Carl August Klevjer Ringerike OL diskvalifisert    
  Tobias Kristensen Larvik OK diskvalifisert    

 

H 19-20E

4 590 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 33:23   7:16
2 Sigur Heggedal Kongsberg OL 34:43 +1:20 7:33
3 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 35:45 +2:22 7:47
4 Steinar Kollerud Lillomarka OL 36:35 +3:12 7:58
5 Riccardo Scalet Lillomarka OL 36:53 +3:30 8:02
6 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 38:13 +4:50 8:19
7 Anders Sommerstad Juveli Konnerud IL 39:33 +6:10 8:36
8 Aske Jepsen CopenhagenO 44:59 +11:36 9:48
9 Tord Haflan Nydalens SK 46:28 +13:05 10:07
10 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 50:17 +16:54 10:57
11 Malthe Gaarsdal Halden SK 50:29 +17:06 10:59
12 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 1:04:12 +30:49 13:59

 

H 21-E

6 020 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister Frol IL 39:00   6:28
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 39:44 +0:44 6:36
3 Jan Prochazka Kalevan rasti 39:52 +0:52 6:37
4 Fabian Hertner Kalevan rasti 40:00 +1:00 6:38
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 40:03 +1:03 6:39
6 Torgeir Nørbech IL Tyrving 40:17 +1:17 6:41
7 Borger Melsom Fossum IF 40:35 +1:35 6:44
8 Audun Weltzien IL Tyrving 41:00 +2:00 6:48
9 Aaro Asikainen Kalevan rasti 41:31 +2:31 6:53
10 Emil Ahlbäck Fossum IF 41:39 +2:39 6:55
11 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 41:41 +2:41 6:55
12 Kiril Nikolov Kalevan rasti 41:49 +2:49 6:56
13 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 41:51 +2:51 6:57
14 Hannu Airila Kalevan rasti 41:55 +2:55 6:57
15 Anders Tiltnes IL Tyrving 42:19 +3:19 7:01
16 Lukas Peterson IFK Umeå 43:14 +4:14 7:10
17 Mats Haldin Halden SK 43:15 +4:15 7:11
18 Alan Cherry Varegg Fleridrett 43:20 +4:20 7:11
19 Simo Martomaa Kalevan rasti 43:40 +4:40 7:15
20 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 43:50 +4:50 7:16
21 Jere Pajunen Kalevan rasti 43:53 +4:53 7:17
22 Santeri Silvennoinen Kalevan rasti 44:04 +5:04 7:19
23 Hans Petter Mathisen NTNUI 44:06 +5:06 7:19
24 Raffael Huber Göteborg Majorna OK 44:19 +5:19 7:21
25 Øystein Sørensen Nydalens SK 44:24 +5:24 7:22
26 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 44:39 +5:39 7:25
27 Håvard Haga Nydalens SK 44:51 +5:51 7:27
28 Jostein Andersen Nydalens SK 45:14 +6:14 7:30
29 Erik Andersson Järla IF OK 46:30 +7:30 7:43
30 Espen Jakobsen IL Tyrving 46:31 +7:31 7:43
31 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 47:00 +8:00 7:48
32 Magnus Svingheim Raumar Orientering 47:04 +8:04 7:49
33 Leif Størmer Fossum IF 47:26 +8:26 7:52
34 Juuso Metsälä Kalevan rasti 47:39 +8:39 7:54
35 Magne Haga Raumar Orientering 47:51 +8:51 7:56
36 Elias T. Mølnvik Fossum IF 47:58 +8:58 7:58
36 Bojan Blumenstein Nydalens SK 47:58 +8:58 7:58
38 Oskar Størmer Fossum IF 48:01 +9:01 7:58
38 Thore Kornmo Porsgrunn OL 48:01 +9:01 7:58
40 Vegard Brun Saga IL Tyrving 48:15 +9:15 8:00
40 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 48:15 +9:15 8:00
42 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 48:18 +9:18 8:01
43 Øyvind Stokseth Halden SK 48:23 +9:23 8:02
44 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 48:24 +9:24 8:02
45 Øystein Pettersen Nydalens SK 48:55 +9:55 8:07
46 Ragnar Tonjer Nydalens SK 49:42 +10:42 8:15
47 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 49:48 +10:48 8:16
48 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 49:53 +10:53 8:17
49 Lauri Nenonen Kalevan rasti 49:56 +10:56 8:17
50 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 50:39 +11:39 8:24
51 Emil Jönsson IL Tyrving 51:40 +12:40 8:34
52 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 52:01 +13:01 8:38
53 Daniel Oliversen Trøsken IL 52:44 +13:44 8:45
53 Erik Feyling Haare Konnerud IL 52:44 +13:44 8:45
55 Stefan Ring OK Löftan 52:52 +13:52 8:46
56 Mathias Drage Kongsberg OL 55:14 +16:14 9:10
57 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 56:05 +17:05 9:18
58 Rune Rystad Nydalens SK 56:41 +17:41 9:24
59 Per Wiréhn Asker Skiklubb 56:55 +17:55 9:27
60 Erik Persson Oppsal Orientering 57:00 +18:00 9:28
61 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 57:52 +18:52 9:36
62 Erik Råberg OK Tyr 1:10:29 +31:29 11:42
  Sigurd Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Truls Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Florian Howald Tampereen Pyrintö diskvalifisert    

 

H 35-

4 190 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Henning Spjelkavik IL Tyrving 38:59   9:18
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 45:20 +6:21 10:49
3 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 46:39 +7:40 11:08
4 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 46:46 +7:47 11:09
5 Halvor Hobøl Oppsal Orientering 48:37 +9:38 11:36

 

H 40-

4 190 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 29:16   6:59
2 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 33:27 +4:11 7:58
3 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 34:22 +5:06 8:12
4 Neil Marston Hemsedal IL 35:35 +6:19 8:29
5 Thomas Bedin Indre Østfold OK 35:37 +6:21 8:30
6 Espen Danevad Fredrikstad SK 35:49 +6:33 8:32
7 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 35:59 +6:43 8:35
8 Henning Bratland Carlsen OK Moss 37:49 +8:33 9:01
9 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 37:50 +8:34 9:01
10 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 38:07 +8:51 9:05
11 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 38:35 +9:19 9:12
12 Espen Birkenes Birkenes IL 38:57 +9:41 9:17
13 Lars Berglund Ringerike OL 39:05 +9:49 9:19
14 Audun Bjerknes Måren OK 39:53 +10:37 9:31
15 Tom Bergan Fet OL 40:30 +11:14 9:39
16 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 41:09 +11:53 9:49
17 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 43:55 +14:39 10:28
18 Bjørn Hauge Fet OL 45:49 +16:33 10:56
19 Kyrre Gran Fet OL 46:42 +17:26 11:08
20 Frode Nysæter Skien OK 48:41 +19:25 11:37
21 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 48:56 +19:40 11:40
22 Even Erlien Gjø-Vard OL 54:06 +24:50 12:54
23 Petter Andersen Nydalens SK 54:26 +25:10 12:59
24 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 56:13 +26:57 13:25
25 Per Kristian Ramstad Fet OL 56:20 +27:04 13:26
26 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 57:05 +27:49 13:37
27 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 57:13 +27:57 13:39
  Martin Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Endre Stokseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Thomas Lie Fredrikstad SK diskvalifisert    

 

H 45-

3 620 m, 55 startende deltakere
Plass Navn