Resultater Norwegian Spring Vårstafetten 2015



Resultater Norwegian Spring Vårstafetten
Sarpsborg, Østfold - 18. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D13-16

34 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Fossum IF 1       55:43      
  1. Åsne Holo 18:37 1   18:37 1    
  2. Pernille / Ingrid / Julie Katla / Hasaas / Katla 17:59 4 +0:46 36:36 1 0  
  3. Victoria Hæstad Bjørnstad 19:07 2 +0:16 55:43 1 0  
2 FIF Hillerød Orientering 1       58:04     +2:21
  1. Annika Gautschi Simonsen 18:38 2 +0:01 18:38 2   +0:01
  2. Freya Halberg / Siri Petersen / Simonsen 19:00 10 +1:47 37:38 3 +1 +1:02
  3. Nikoline Holm Splittorff 20:26 5 +1:35 58:04 2 -1 +2:21
3 Konnerud IL 1       59:39     +3:56
  1. Thea Sildnes Baklid 22:10 10 +3:33 22:10 10   +3:33
  2. Mari Landro Svingheim 18:38 7 +1:25 40:48 7 -3 +4:12
  3. Jenny Baklid 18:51 1   59:39 3 -4 +3:56
4 Sandefjord OK 1       1:00:07     +4:24
  1. Signe Bredholt Jørgensen 19:52 3 +1:15 19:52 3   +1:15
  2. Ella Arentz Hagen 17:50 3 +0:37 37:42 4 +1 +1:06
  3. Maria Prestbøen 22:25 7 +3:34 1:00:07 4 0 +4:24
5 Halden SK 1       1:01:08     +5:25
  1. Hedda Raadal Bjørlo 21:36 8 +2:59 21:36 8   +2:59
  2. Nora Torgersen 19:40 18 +2:27 41:16 9 +1 +4:40
  3. Idun Kristine Felde Olaussen 19:52 3 +1:01 1:01:08 5 -4 +5:25
6 Kongsberg OL 1       1:01:23     +5:40
  1. Aurora Moholth 19:53 4 +1:16 19:53 4   +1:16
  2. Helene Eger 17:13 1   37:06 2 -2 +0:30
  3. Marlin Haavengen 24:17 11 +5:26 1:01:23 6 +4 +5:40
7 Asker Skiklubb 1       1:01:56     +6:13
  1. Ingrid Tandberg Ryan 22:41 12 +4:04 22:41 12   +4:04
  2. Lotte Jauhojärvi Markussen 18:50 8 +1:37 41:31 11 -1 +4:55
  3. Synne Strand 20:25 4 +1:34 1:01:56 7 -4 +6:13
8 OK Moss 1       1:04:04     +8:21
  1. Aurora Gjølsjø 20:03 6 +1:26 20:03 6   +1:26
  2. Karoline / Anna Bjørnerød / Gravir 19:21 14 +2:08 39:24 6 0 +2:48
  3. Johanne Bratland Tjernshaugen 24:40 12 +5:49 1:04:04 8 +2 +8:21
9 Fredrikstad SK 1       1:04:15     +8:32
  1. Mia Mathisen Bekhus 21:35 7 +2:58 21:35 7   +2:58
  2. Emma Danevad 19:32 15 +2:19 41:07 8 +1 +4:31
  3. Sigrid Saur Modahl 23:08 10 +4:17 1:04:15 9 +1 +8:32
10 Porsgrunn OL 1       1:04:28     +8:45
  1. Hanne Vassend 19:58 5 +1:21 19:58 5   +1:21
  2. Elise Ausen 19:18 13 +2:05 39:16 5 0 +2:40
  3. Anna Meen 25:12 13 +6:21 1:04:28 10 +5 +8:45
11 Kongsberg OL 2       1:07:39     +11:56
  1. Tale Strand 27:18 26 +8:41 27:18 26   +8:41
  2. Ingvild Langeggen 17:22 2 +0:09 44:40 17 -9 +8:04
  3. Kjersti Tønnessen Bergstøl 22:59 9 +4:08 1:07:39 11 -6 +11:56
12 Sävedalens AIK 1       1:07:41     +11:58
  1. Tuva Carlsson Wallum 22:16 11 +3:39 22:16 11   +3:39
  2. Rebecca / Kajsa Lekberg / Norman 19:14 11 +2:01 41:30 10 -1 +4:54
  3. Kajsa Carlsson Wallum 26:11 16 +7:20 1:07:41 12 +2 +11:58
13 Eiker OL 1       1:07:49     +12:06
  1. Ane Dyrkorn 21:52 9 +3:15 21:52 9   +3:15
  2. Anna Isnes Tyse 24:01 27 +6:48 45:53 21 +12 +9:17
  3. Thea Dyrkorn 21:56 6 +3:05 1:07:49 13 -8 +12:06
14 IL Tyrving 1       1:09:49     +14:06
  1. Maren Norderud 23:39 13 +5:02 23:39 13   +5:02
  2. Tuva Nesheim Flatebakken 20:13 19 +3:00 43:52 13 0 +7:16
  3. Synne Skjærstein 25:57 15 +7:06 1:09:49 14 +1 +14:06
15 Nydalens SK 2       1:13:19     +17:36
  1. Synne Eikeland Røstadsand 25:49 21 +7:12 25:49 21   +7:12
  2. Ea / Yngvild Lunøe / Breivik 18:01 5 +0:48 43:50 12 -9 +7:14
  3. Marie Ullevålseter 29:29 19 +10:38 1:13:19 15 +3 +17:36
16 Sarpsborg OL 1       1:14:55     +19:12
  1. Marie Hansen 29:39 30 +11:02 29:39 30   +11:02
  2. Marie F. / Ingrid / Siri Lindløv Jensen / Hansen / Peders 22:38 25 +5:25 52:17 29 -1 +15:41
  3. Rikke Blakkestad Ingesen 22:38 8 +3:47 1:14:55 16 -13 +19:12
17 Kongsberg OL 4       1:15:31     +19:48
  1. Åsne Haavengen 24:20 16 +5:43 24:20 16   +5:43
  2. Mathilde Sæter Flesseberg 19:35 16 +2:22 43:55 14 -2 +7:19
  3. Andrea Vanebo 31:36 24 +12:45 1:15:31 17 +3 +19:48
18 Halden SK 2       1:15:32     +19:49
  1. Marie Bergstrøm 25:32 17 +6:55 25:32 17   +6:55
  2. Karoline Aune 21:36 23 +4:23 47:08 23 +6 +10:32
  3. Hanna Lye Moum 28:24 17 +9:33 1:15:32 18 -5 +19:49
19 Lillomarka OL 1       1:15:33     +19:50
  1. Maria Rørvik Haver 25:47 20 +7:10 25:47 20   +7:10
  2. Ingrid / Torill Blindheim / Oldernes 20:53 22 +3:40 46:40 22 +2 +10:04
  3. Elin Flø 28:53 18 +10:02 1:15:33 19 -3 +19:50
20 Asker Skiklubb 2       1:15:37     +19:54
  1. Thea Charlotte Hansen 25:41 18 +7:04 25:41 18   +7:04
  2. Ina / Dina / Ingvild Martini / Salvesen / Bergan 18:59 9 +1:46 44:40 17 -1 +8:04
  3. Thea Sofie Salvesen 30:57 23 +12:06 1:15:37 20 +3 +19:54
21 Raumar Orientering 1       1:16:31     +20:48
  1. Kristine Eide Rapp 27:16 25 +8:39 27:16 25   +8:39
  2. Hedda Skatvedt 18:22 6 +1:09 45:38 19 -6 +9:02
  3. Hanne Eide Rapp 30:53 22 +12:02 1:16:31 21 +2 +20:48
22 Kristiansand OK 1       1:16:32     +20:49
  1. Sigrid Ekeland 27:13 24 +8:36 27:13 24   +8:36
  2. Inga Stødle 24:05 28 +6:52 51:18 26 +2 +14:42
  3. Silje Kregnes 25:14 14 +6:23 1:16:32 22 -4 +20:49
23 Konnerud IL 2       1:16:35     +20:52
  1. Anniken Ranvik 26:32 22 +7:55 26:32 22   +7:55
  2. Andrea Ranvik 19:17 12 +2:04 45:49 20 -2 +9:13
  3. Ingvild Marie Haug 30:46 21 +11:55 1:16:35 23 +3 +20:52
24 IL Tyrving 2       1:17:14     +21:31
  1. Thea Feiring Haltia 23:43 15 +5:06 23:43 15   +5:06
  2. Iris / Mina Holst / Jørgensen 20:26 21 +3:13 44:09 16 +1 +7:33
  3. Solveig Eline Berg 33:05 26 +14:14 1:17:14 24 +8 +21:31
25 OK Moss 2       1:22:20     +26:37
  1. Selma Kristiansen 28:22 28 +9:45 28:22 28   +9:45
  2. Hedda Ruud / Ida Storkås / Kristiansen 23:22 26 +6:09 51:44 28 0 +15:08
  3. Silje Moe 30:36 20 +11:45 1:22:20 25 -3 +26:37
26 Konnerud IL 3       1:24:36     +28:53
  1. Amanda Saugerud 28:08 27 +9:31 28:08 27   +9:31
  2. Tonje Malin / Thea Rhrich / Land 24:44 29 +7:31 52:52 30 +3 +16:16
  3. Ingeborg Kvarme 31:44 25 +12:53 1:24:36 26 -4 +28:53
27 Ringerike OL 1       1:24:42     +28:59
  1. Tuva Aas Stræte 23:40 14 +5:03 23:40 14   +5:03
  2. Dina Laeskogen 20:17 20 +3:04 43:57 15 +1 +7:21
  3. Ida Bolette Enerhaugen 40:45 29 +21:54 1:24:42 27 +12 +28:59
28 Kongsberg OL 3       1:28:31     +32:48
  1. Kathinka Rogstad 31:40 31 +13:03 31:40 31   +13:03
  2. Rikke Hjelseth Larsen 19:39 17 +2:26 51:19 27 -4 +14:43
  3. Kristiane Rogstad 37:12 28 +18:21 1:28:31 28 +1 +32:48
29 Halden SK 3       1:36:53     +41:10
  1. Lisa Jenssen 28:47 29 +10:10 28:47 29   +10:10
  2. Hedda / Synne Slang-Sundsetvik / Jensen 33:55 32 +16:42 1:02:42 32 +3 +26:06
  3. Heidi Elisabeth Brække 34:11 27 +15:20 1:36:53 29 -3 +41:10
30 Raumar Orientering 2       1:38:07     +42:24
  1. Pernille Sønsterudbråten 31:51 32 +13:14 31:51 32   +13:14
  2. Thea / Berit Sørberg / Horvei 24:58 31 +7:45 56:49 31 -1 +20:13
  3. Mathilde Sønsterudbråten 41:18 30 +22:27 1:38:07 30 -1 +42:24
31 Indre Østfold OK 1       1:38:09     +42:26
  1. Jorid Nandrup Nielsen 25:45 19 +7:08 25:45 19   +7:08
  2. Gea Øiseth Bedin 24:52 30 +7:39 50:37 25 +6 +14:01
  3. Ida Aabogen Haugaard 47:32 31 +28:41 1:38:09 31 +6 +42:26
32 Østmarka OK 1       1:41:08     +45:25
  1. Anna Cecilie Linløkken 26:51 23 +8:14 26:51 23   +8:14
  2. Ingrid Marie Stubban Hygen 21:36 23 +4:23 48:27 24 +1 +11:51
  3. Alexandra Linløkken 52:41 32 +33:50 1:41:08 32 +8 +45:25
  Eiker OL 2       diskvalifisert      
  1. Johanne Viken Flaten 31:39 0 +13:02 diskvalifisert      
  2. Oda Isnes Tyse 25:18 0 +8:05 diskvalifisert      
  3. Solveig Letmolie 41:54 0 +23:03 diskvalifisert      
  Nydalens SK 1       diskvalifisert      
  1. Oda Scheele 22:35 0 +3:58 diskvalifisert      
  2. Frida Bakken Ulseth diskvalifisert     diskvalifisert      
  3. Marte Madslien Bakken 22:59 0 +4:08 diskvalifisert      

 

H13-16

43 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Fossum IF 1       47:07      
  1. Erling Hjermstad 16:15 2 +0:20 16:15 2   +0:20
  2. Erik Hæstad Bjørnstad 15:25 3 +0:14 31:40 1 -1  
  3. Einar Melsom 15:27 1   47:07 1 0  
2 Nydalens SK 1       47:34     +0:27
  1. Lukas Liland 15:55 1   15:55 1    
  2. Kornelius Kriszat-Løvfald 15:51 6 +0:40 31:46 2 +1 +0:06
  3. Elias Jonsson 15:48 3 +0:21 47:34 2 0 +0:27
3 Heming Orientering 1       50:56     +3:49
  1. Bjørn Anders Flågen 19:57 9 +4:02 19:57 9   +4:02
  2. Petter Astrup Arnesen 15:14 2 +0:03 35:11 4 -5 +3:31
  3. Kasper Fosser 15:45 2 +0:18 50:56 3 -1 +3:49
4 Kristiansand OK 1       53:43     +6:36
  1. Marius Aurebekk 18:29 4 +2:34 18:29 4   +2:34
  2. David Runde 16:40 9 +1:29 35:09 3 -1 +3:29
  3. Sebastian Daland 18:34 11 +3:07 53:43 4 +1 +6:36
5 Asker Skiklubb 1       53:47     +6:40
  1. Henrik Fredriksen Aas 18:32 7 +2:37 18:32 7   +2:37
  2. Sondre Ytterbø 16:55 12 +1:44 35:27 8 +1 +3:47
  3. Sander Arntzen 18:20 8 +2:53 53:47 5 -3 +6:40
6 Kongsberg OL 1       53:50     +6:43
  1. Tord Strand 18:29 4 +2:34 18:29 4   +2:34
  2. Sølve Drage 16:56 13 +1:45 35:25 7 +3 +3:45
  3. Håkon Lund 18:25 9 +2:58 53:50 6 -1 +6:43
7 Halden SK 1       54:55     +7:48
  1. Niels Christian Hellerud 22:00 17 +6:05 22:00 17   +6:05
  2. Erlend Brendstuen 15:25 3 +0:14 37:25 11 -6 +5:45
  3. August Asheim Birkeland 17:30 5 +2:03 54:55 7 -4 +7:48
8 Nydalens SK 3       56:53     +9:46
  1. Alexander Smeby 22:02 18 +6:07 22:02 18   +6:07
  2. Tobias M./Ole J./ Vemund Espedal / Frankrig / Heier 16:51 10 +1:40 38:53 15 -3 +7:13
  3. Jørgen Wulfsberg 18:00 7 +2:33 56:53 8 -7 +9:46
9 OL Vallset/Stange 1       56:55     +9:48
  1. Jostein Svaland Dale 20:28 14 +4:33 20:28 14   +4:33
  2. Andreas Bjørgen 15:57 7 +0:46 36:25 9 -5 +4:45
  3. Sverre Narum 20:30 18 +5:03 56:55 9 0 +9:48
10 IL Tyrving 1       56:57     +9:50
  1. Styrk Hundseid Kamsvåg 18:31 6 +2:36 18:31 6   +2:36
  2. Andreas J. / Ådne / Torjus Larsen / Skjærstein / Ullern 16:53 11 +1:42 35:24 6 0 +3:44
  3. Oliver Wallin Higgins 21:33 19 +6:06 56:57 10 +4 +9:50
11 Konnerud IL 1       57:33     +10:26
  1. Aslak Heimdal 25:23 28 +9:28 25:23 28   +9:28
  2. Joar Gjerdahl 15:45 5 +0:34 41:08 19 -9 +9:28
  3. Jørgen Baklid 16:25 4 +0:58 57:33 11 -8 +10:26
12 Nydalens SK 2       58:42     +11:35
  1. Isak Jonsson 24:51 25 +8:56 24:51 25   +8:56
  2. Espen H. / Joakim Krüger / W. Jernberg 16:15 8 +1:04 41:06 18 -7 +9:26
  3. Lars Young Vik 17:36 6 +2:09 58:42 12 -6 +11:35
13 Vang OL 1       58:44     +11:37
  1. Eskil Frøisland 20:02 10 +4:07 20:02 10   +4:07
  2. Njaal Ellegaard Melby 15:11 1   35:13 5 -5 +3:33
  3. Heidi Therese Wiest 23:31 22 +8:04 58:44 13 +8 +11:37
14 Lillomarka OL 1       1:01:01     +13:54
  1. Joar Oldernes 23:29 22 +7:34 23:29 22   +7:34
  2. Sindre Vestengen / Mathias Lian / Pedersen Vold 17:53 17 +2:42 41:22 21 -1 +9:42
  3. Jens Johan Brekke 19:39 12 +4:12 1:01:01 14 -7 +13:54
15 Østmarka OK 1       1:01:05     +13:58
  1. Hans Kristian Stubban Hygen 24:47 24 +8:52 24:47 24   +8:52
  2. Jesper Ugedal 17:49 16 +2:38 42:36 24 0 +10:56
  3. Andreas Ramberg 18:29 10 +3:02 1:01:05 15 -9 +13:58
16 Sturla, IF 1       1:01:16     +14:09
  1. Ole Jørgen Bogen Arenth 20:25 13 +4:30 20:25 13   +4:30
  2. Undeland / Bryhn 17:20 15 +2:09 37:45 13 0 +6:05
  3. Egil Frydenlund 23:31 22 +8:04 1:01:16 16 +3 +14:09
17 Hedrum OL 1       1:01:24     +14:17
  1. Sindre R Holt 17:28 3 +1:33 17:28 3   +1:33
  2. Henrik / Viljan / Kristoffer Holt / Van Raaij / Fjære 19:01 26 +3:50 36:29 10 +7 +4:49
  3. Hanna Johansson 24:55 25 +9:28 1:01:24 17 +7 +14:17
18 Porsgrunn OL 1       1:02:04     +14:57
  1. Rasmus Mathisen 21:01 16 +5:06 21:01 16   +5:06
  2. Halvard Kornmo 20:56 35 +5:45 41:57 23 +7 +10:17
  3. Håkon Kornmo 20:07 15 +4:40 1:02:04 18 -5 +14:57
19 Ringerike OL 1       1:02:20     +15:13
  1. Oskar Arnevik 20:14 11 +4:19 20:14 11   +4:19
  2. Jørgen Nøkleby Melling 19:23 29 +4:12 39:37 16 +5 +7:57
  3. Kristian Kammerud 22:43 21 +7:16 1:02:20 19 +3 +15:13
20 Gjø-Vard OL 1       1:03:01     +15:54
  1. Simen Ballangrud 19:25 8 +3:30 19:25 8   +3:30
  2. Noak Øhman 19:09 28 +3:58 38:34 14 +6 +6:54
  3. Elias Øhman 24:27 24 +9:00 1:03:01 20 +6 +15:54
21 Fossum IF 2       1:04:22     +17:15
  1. Øyvind Hjermstad 20:20 12 +4:25 20:20 12   +4:25
  2. Eivind Berner / Sivert S. Myhre / Kverme 17:08 14 +1:57 37:28 12 0 +5:48
  3. Oscar Hæstad Bjørnstad 26:54 30 +11:27 1:04:22 21 +9 +17:15
22 Kristiansand OK 2       1:05:54     +18:47
  1. Kristian Pytten 25:09 26 +9:14 25:09 26   +9:14
  2. Odd-Anton Hermansen 20:45 34 +5:34 45:54 29 +3 +14:14
  3. Jonas Myhre 20:00 14 +4:33 1:05:54 22 -7 +18:47
23 Vang OL 2       1:05:56     +18:49
  1. Ole Johan Bråten 22:26 19 +6:31 22:26 19   +6:31
  2. Fredrik Sveen 23:10 40 +7:59 45:36 26 +7 +13:56
  3. Even Lindaas 20:20 16 +4:53 1:05:56 23 -3 +18:49
24 Bækkelagets SK 1       1:05:57     +18:50
  1. Olav Torgersen 20:44 15 +4:49 20:44 15   +4:49
  2. Lars Øderud Vatne 19:30 30 +4:19 40:14 17 +2 +8:34
  3. Martin Adelsten Røsholm 25:43 27 +10:16 1:05:57 24 +7 +18:50
25 Heming Orientering 2       1:06:03     +18:56
  1. Erik Rolfsen Haugmo 27:23 33 +11:28 27:23 33   +11:28
  2. Jonas Rolfsen Haugmo 18:16 18 +3:05 45:39 27 -6 +13:59
  3. Sindre Rolfsen Haugmo 20:24 17 +4:57 1:06:03 25 -2 +18:56
26 Fossum IF 3       1:06:23     +19:16
  1. Martin Andresen Skotte 23:04 21 +7:09 23:04 21   +7:09
  2. Vebjørn / Mikkel Blom-Hagen / Katla 18:18 19 +3:07 41:22 21 0 +9:42
  3. Sigurd Grevstad 25:01 26 +9:34 1:06:23 26 +5 +19:16
27 Asker Skiklubb 2       1:07:02     +19:55
  1. Vegard Løvli 22:50 20 +6:55 22:50 20   +6:55
  2. Felix / Ole-Henrikk Finsrud / Woksholdt 18:29 21 +3:18 41:19 20 0 +9:39
  3. Johan Teodor Westly 25:43 27 +10:16 1:07:02 27 +7 +19:55
28 Lardal OL 1       1:07:51     +20:44
  1. Even Gravningen 25:31 29 +9:36 25:31 29   +9:36
  2. Sivert Åmodt Amundsen 22:21 39 +7:10 47:52 36 +7 +16:12
  3. Audun Melby Jacobsen 19:59 13 +4:32 1:07:51 28 -8 +20:44
29 Kongsberg OL 2       1:12:17     +25:10
  1. Vetle Drage 25:22 27 +9:27 25:22 27   +9:27
  2. Rolf Trygve / Peder Bonden Haug / Kjørsvik 20:11 33 +5:00 45:33 25 -2 +13:53
  3. Olav Lund 26:44 29 +11:17 1:12:17 29 +4 +25:10
30 Fredrikstad SK 1       1:13:34     +26:27
  1. Bendik Eliassen 27:30 34 +11:35 27:30 34   +11:35
  2. Eirik Nigardsøy / Kristoffer Johnsen / Helminsen 18:28 20 +3:17 45:58 30 -4 +14:18
  3. Oliver Hagaseth Mydske 27:36 31 +12:09 1:13:34 30 0 +26:27
31 Halden SK 2       1:13:35     +26:28
  1. Haakon Johann Slang-Sundsetvik 31:55 41 +16:00 31:55 41   +16:00
  2. Jakob Torgersen 19:08 27 +3:57 51:03 39 -2 +19:23
  3. Alexander Skaug Ytterbøl 22:32 20 +7:05 1:13:35 31 -8 +26:28
32 Sarpsborg OL 1       1:15:48     +28:41
  1. Benjamin Aasen 27:14 32 +11:19 27:14 32   +11:19
  2. Even Lunde 19:49 32 +4:38 47:03 31 -1 +15:23
  3. Børge Brenås 28:45 32 +13:18 1:15:48 32 +1 +28:41
33 Konnerud IL 2       1:17:19     +30:12
  1. Sindre Lysaker Norbom 28:43 40 +12:48 28:43 40   +12:48
  2. Nikolai Nordhaug 18:54 25 +3:43 47:37 35 -5 +15:57
  3. Nicolai Harvik 29:42 34 +14:15 1:17:19 33 -2 +30:12
34 Oppsal Orientering 1       1:17:39     +30:32
  1. Lavran Thorstensen 26:04 31 +10:09 26:04 31   +10:09
  2. Andreas Moldskred 21:55 37 +6:44 47:59 37 +6 +16:19
  3. William Resvoll Skaug 29:40 33 +14:13 1:17:39 34 -3 +30:32
35 Fredrikstad SK 2       1:17:48     +30:41
  1. Runar Saur Modahl 24:04 23 +8:09 24:04 23   +8:09
  2. Eirik Klavestad / Bendik Moen / Bergseng 21:49 36 +6:38 45:53 28 +5 +14:13
  3. Sondre Ottesen 31:55 36 +16:28 1:17:48 35 +7 +30:41
36 OK Moss 1       1:23:31     +36:24
  1. Christopher Engebretsen 28:18 35 +12:23 28:18 35   +12:23
  2. Sondre Engebretsen 19:44 31 +4:33 48:02 38 +3 +16:22
  3. Adam Kristiansen 35:29 38 +20:02 1:23:31 36 -2 +36:24
37 Heming Orientering 3       1:24:02     +36:55
  1. Henrik Reusch 28:35 39 +12:40 28:35 39   +12:40
  2. Ferdinand / Kristian Fremming / Østermann 18:32 22 +3:21 47:07 32 -7 +15:27
  3. August Syrdal Øen 36:55 39 +21:28 1:24:02 37 +5 +36:55
38 Halden SK 3       1:26:37     +39:30
  1. Ole Øivind Norsted 34:30 42 +18:35 34:30 42   +18:35
  2. Martin / Tore Herman Brække / Kirkebøen 21:59 38 +6:48 56:29 40 -2 +24:49
  3. Jonatan Aune 30:08 35 +14:41 1:26:37 38 -2 +39:30
39 Sturla, IF 2       1:33:17     +46:10
  1. Nicolai Hübschle 28:30 37 +12:35 28:30 37   +12:35
  2. Sebastian Hübschle 18:49 23 +3:38 47:19 33 -4 +15:39
  3. Åshild Egeberg Vári 45:58 41 +30:31 1:33:17 39 +6 +46:10
40 Raumar Orientering 1       1:34:09     +47:02
  1. Anders Horvei 28:34 38 +12:39 28:34 38   +12:39
  2. Øistein Fagerli / Even Næss / Østreng 18:53 24 +3:42 47:27 34 -4 +15:47
  3. Gaute Fosstveit 46:42 43 +31:15 1:34:09 40 +6 +47:02
41 Indre Østfold OK 1       1:34:14     +47:07
  1. Mats Andre Nygård 28:19 36 +12:24 28:19 36   +12:24
  2. Sander Bystrøm 32:21 43 +17:10 1:00:40 42 +6 +29:00
  3. Haakon Johannesen 33:34 37 +18:07 1:34:14 41 -1 +47:07
42 Birkenes IL 1       1:37:10     +50:03
  1. Asgeir Reiersen Jensen 26:02 30 +10:07 26:02 30   +10:07
  2. Anund Nyhus 31:34 42 +16:23 57:36 41 +11 +25:56
  3. Magnus Mosfjell 39:34 40 +24:07 1:37:10 42 +1 +50:03
43 Ringerike OL 2       1:53:29     +1:06:22
  1. Sverre Graffer 37:58 43 +22:03 37:58 43   +22:03
  2. Sigurd Amundsen / Even Amundesn Bjørkeli / Bjørkeli 29:25 41 +14:14 1:07:23 43 0 +35:43
  3. Anders Roum 46:06 42 +30:39 1:53:29 43 0 +1:06:22

 

D11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Lardal OL 1       41:18      
  1. Mathea Gløersen 18:20 2 +0:53 18:20 2   +0:53
  2. Kristin Melby Jacobsen 22:58 1   41:18 1 -1  
2 Røyken OL 1       52:01     +10:43
  1. Marie Kvarme 21:51 5 +4:24 21:51 5   +4:24
  2. Mina Akiko / Andrea Horni-Johnsen / Fjell 30:10 3 +7:12 52:01 2 -3 +10:43
3 IL Tyrving 1       52:50     +11:32
  1. Linnea Holst 19:44 3 +2:17 19:44 3   +2:17
  2. Vida / Eilin Helland-Hansen / Bjanes 33:06 7 +10:08 52:50 3 0 +11:32
4 Nydalens SK 1       53:42     +12:24
  1. Pia Young Vik 17:27 1   17:27 1    
  2. Elise Wærp Hauge 36:15 9 +13:17 53:42 4 +3 +12:24
5 Bækkelagets SK 1       53:59     +12:41
  1. Diane Ninauve-Jutulstad 22:01 7 +4:34 22:01 7   +4:34
  2. Anna Tysse / Malin Myrvold Nakkim / Sveen 31:58 5 +9:00 53:59 5 -2 +12:41
6 Fet OL 1       57:01     +15:43
  1. Ragnhild Mathea Helmersen 26:32 8 +9:05 26:32 8   +9:05
  2. Andrea H. / Matilde Rogndokken / Glanville 30:29 4 +7:31 57:01 6 -2 +15:43
7 Fossum IF 1       57:17     +15:59
  1. Johanne R. / Mari Bøe / Brende 19:45 4 +2:18 19:45 4   +2:18
  2. Helene B. / Hilde / Kathinka Jendal / Haug / Hagen 37:32 11 +14:34 57:17 7 +3 +15:59
8 Fredrikstad SK 1       58:11     +16:53
  1. Signe Strand Gulbrandsen 29:33 11 +12:06 29:33 11   +12:06
  2. Amalie Løkkeberg 28:38 2 +5:40 58:11 8 -3 +16:53
9 Heming Orientering 1       58:27     +17:09
  1. Ida Marie Flågen 21:53 6 +4:26 21:53 6   +4:26
  2. Hannah Syrdal Øen 36:34 10 +13:36 58:27 9 +3 +17:09
10 Halden SK 1       1:00:23     +19:05
  1. Sofie Bergstrøm 27:45 9 +10:18 27:45 9   +10:18
  2. Marie Lien / Emma Backstrøm / Olsen 32:38 6 +9:40 1:00:23 10 +1 +19:05
11 Oppsal Orientering 1       1:04:38     +23:20
  1. Wilmine Skaug 28:43 10 +11:16 28:43 10   +11:16
  2. Katrine Veggan 35:55 8 +12:57 1:04:38 11 +1 +23:20

 

H11-12

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff
1 Nydalens SK 1       34:31      
  1. Kasper Bakken Ulseth 16:31 2 +0:03 16:31 2   +0:03
  2. Teodor Mo Hjelseth 18:00 1   34:31 1 -1  
2 Kongsberg OL 1       37:02     +2:31
  1. Johan / Konstanse Eger /Moholth 17:51 6 +1:23 17:51 6   +1:23
  2. Atle Nikolai Wøllo 19:11 2 +1:11 37:02 2 -4 +2:31
3 Konnerud IL 1       38:07     +3:36
  1. Vetle Lysaker Norbom 17:42 3 +1:14 17:42 3   +1:14
  2. Reno Pape 20:25 3 +2:25 38:07 3 0 +3:36
4 OK Moss 1       40:20     +5:49
  1. Tor Erling Gjølsjø 17:43 4 +1:15 17:43 4   +1:15
  2. Alfred Bjørnerød 22:37 6 +4:37 40:20 4 0 +5:49
5 IL Tyrving 1       40:31     +6:00
  1. Kristian Juell Larsen 18:29 8 +2:01 18:29 8   +2:01
  2. Nicolai Husby 22:02 5 +4:02 40:31 5 -3 +6:00
6 Oppsal Orientering 1       41:21     +6:50
  1. Jonas / Birk Krogh / Thorstensen 19:47 10 +3:19 19:47 10   +3:19
  2. Lars Sigurd Baugstø Rødnes 21:34 4 +3:34 41:21 6 -4 +6:50
7 Sturla, IF 1       42:21     +7:50
  1. Lukas Klausen 18:32 9 +2:04 18:32 9   +2:04
  2. Eivind Bogen Arenth 23:49 8 +5:49 42:21 7 -2 +7:50
8 Lillomarka OL 1       44:49     +10:18
  1. Trond Oldernes 18:23 7 +1:55 18:23 7   +1:55
  2. Vebjørn Blindheim 26:26 10 +8:26 44:49 8 +1 +10:18
9 Ringerike OL 1       45:04     +10:33
  1. Mikkel Berglund 19:54 11 +3:26 19:54 11   +3:26
  2. Stein Aas Stræte 25:10 9 +7:10 45:04 9 -2 +10:33
10 Ringerike OL 2       47:14     +12:43
  1. Gard Laeskogen 16:28 1   16:28 1    
  2. Nora Marie Enerhaugen 30:46 12 +12:46 47:14 10 +9 +12:43
11 Gjø-Vard OL 1       48:33     +14:02
  1. Lars Lien 20:16 13 +3:48 20:16 13   +3:48
  2. Annar Erlien Solerød 28:17 11 +10:17 48:33 11 -2 +14:02
12 Indre Østfold OK 1       49:03     +14:32
  1. Peder Aabogen Haugaard 17:48 5 +1:20 17:48 5   +1:20
  2. Fredrik / Amund Fosser / Bedin 31:15 14 +13:15 49:03 12 +7 +14:32
13 Fredrikstad SK 1       52:23     +17:52
  1. Thomas Blomkvist 29:34 16 +13:06 29:34 16   +13:06
  2. Sivert Poppe 22:49 7 +4:49 52:23 13 -3 +17:52
14 Østmarka OK 1       54:37     +20:06
  1. Odin Kåsa Dehli 21:41 14 +5:13 21:41 14   +5:13
  2. Gina Brevik 32:56 15 +14:56 54:37 14 0 +20:06
15 Porsgrunn OL 1       58:36     +24:05
  1. Tobias Mathisen 27:27 15 +10:59 27:27 15   +10:59
  2. Martin Ausen 31:09 13 +13:09 58:36 15 0 +24:05
16 Ringerike OL 3       1:05:02     +30:31
  1. Martin Nøkleby/Trym Melling/Laeskogen 20:14 12 +3:46 20:14 12   +3:46
  2. Oskar/Eirik Fossås/Frengstad 44:48 16 +26:48 1:05:02 16 +4 +30:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +