Resultater Norwegian Spring Vårstafetten 2016



Resultater Norwegian Spring Vårstafetten
Halden, Østfold - 23. april 2016

Arrangementstype: Orientering
 

D13-16

36 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Kongsberg OL 1       1:13:11        
  1. Helene Eger 28:25 2 +0:01 28:25 2   +0:01  
  2. Kjersti Tønnessen Bergstøl 17:05 5 +1:16 45:30 1 -1   -0:01
  3. Marlin Haavengen 27:41 3 +2:00 1:13:11 1 0   0:00
2 Fossum IF 1       1:14:09     +0:58  
  1. Ingrid G. Kvalsgård 28:24 1   28:24 1      
  2. Ragne Norrud 17:26 9 +1:37 45:50 3 +2 +0:20 +0:20
  3. Pernille Katla 28:19 4 +2:38 1:14:09 2 -1 +0:58 +0:38
3 Raumar Orientering 1       1:15:11     +2:00  
  1. Hedda Skatvedt 28:28 4 +0:04 28:28 4   +0:04  
  2. Pernille Sønsterudbråten 17:03 4 +1:14 45:31 2 -2 +0:01 -0:03
  3. Hanne Eide Rapp 29:40 5 +3:59 1:15:11 3 +1 +2:00 +1:59
4 Nydalens SK 1       1:15:39     +2:28  
  1. Oda Scheele 34:09 23 +5:45 34:09 23   +5:45  
  2. Pia Young Vik 15:49 1   49:58 13 -10 +4:28  
  3. Ragne Wiklund 25:41 1   1:15:39 4 -9 +2:28  
5 Halden SK 1       1:15:41     +2:30  
  1. Marieluise Schmitt Gran 28:27 3 +0:03 28:27 3   +0:03  
  2. Lisa Jenssen 20:31 20 +4:42 48:58 9 +6 +3:28 +3:25
  3. Hedda Raadal Bjørlo 26:43 2 +1:02 1:15:41 5 -4 +2:30 -0:58
6 Konnerud IL 1       1:16:53     +3:42  
  1. Mari Landro Svingheim 30:06 7 +1:42 30:06 7   +1:42  
  2. Anniken Ranvik 16:37 2 +0:48 46:43 5 -2 +1:13 -0:29
  3. Jenny Baklid 30:10 6 +4:29 1:16:53 6 +1 +3:42 +2:29
7 Fossum IF 2       1:19:08     +5:57  
  1. Åsne Holo 28:46 5 +0:22 28:46 5   +0:22  
  2. Mari Brende 19:58 15 +4:09 48:44 8 +3 +3:14 +2:52
  3. Karen Jomaas 30:24 7 +4:43 1:19:08 7 -1 +5:57 +2:43
8 Kongsberg OL 2       1:19:25     +6:14  
  1. Ingvild Langeggen 30:07 8 +1:43 30:07 8   +1:43  
  2. Mathilde Sæter Flesseberg 17:09 6 +1:20 47:16 6 -2 +1:46 +0:03
  3. Åsne Haavengen 32:09 10 +6:28 1:19:25 8 +2 +6:14 +4:28
9 Nydalens SK 2       1:19:35     +6:24  
  1. Marie Liland 30:16 10 +1:52 30:16 10   +1:52  
  2. Frida Bakken Ulseth 17:31 10 +1:42 47:47 7 -3 +2:17 +0:25
  3. Ada Wulfsberg 31:48 9 +6:07 1:19:35 9 +2 +6:24 +4:07
10 Asker Skiklubb 1       1:20:23     +7:12  
  1. Lotte Jauhojärvi Marcussen 29:30 6 +1:06 29:30 6   +1:06  
  2. Ina Martini 17:12 7 +1:23 46:42 4 -2 +1:12 +0:06
  3. Anna Øfsthus Gravir 33:41 11 +8:00 1:20:23 10 +6 +7:12 +6:00
11 IL Tyrving 1       1:27:32     +14:21  
  1. Maren Norderud 34:17 24 +5:53 34:17 24   +5:53  
  2. Tuva Nesheim Flatebakken 17:45 11 +1:56 52:02 15 -9 +6:32 +0:39
  3. Solveig Eline Berg 35:30 12 +9:49 1:27:32 11 -4 +14:21 +7:49
12 Nydalens SK 3       1:27:44     +14:33  
  1. Karianne Olsvik Dengerud 32:41 14 +4:17 32:41 14   +4:17  
  2. Ea Lunøe 19:28 14 +3:39 52:09 16 +2 +6:39 +2:22
  3. Marte Madslien Bakken 35:35 13 +9:54 1:27:44 12 -4 +14:33 +7:54
13 Porsgrunn OL 1       1:28:34     +15:23  
  1. Hanne Vassend 32:29 13 +4:05 32:29 13   +4:05  
  2. Elise Ausen 17:24 8 +1:35 49:53 12 -1 +4:23 +0:18
  3. Anna Meen 38:41 16 +13:00 1:28:34 13 +1 +15:23 +11:00
14 Konnerud IL 2       1:28:49     +15:38  
  1. Andrea Ranvik 32:49 16 +4:25 32:49 16   +4:25  
  2. Annette Bjørnås Krogstie 16:58 3 +1:09 49:47 11 -5 +4:17 -0:08
  3. Amanda Skyttersæter Saugerud 39:02 18 +13:21 1:28:49 14 +3 +15:38 +11:21
15 Varegg Fleridrett 1       1:32:59     +19:48  
  1. Mari Strømme Lid 33:26 19 +5:02 33:26 19   +5:02  
  2. Ragnhild Vrålstad Løvås 20:37 21 +4:48 54:03 19 0 +8:33 +3:31
  3. Tora Aasheim Nymark 38:56 17 +13:15 1:32:59 15 -4 +19:48 +11:15
16 Heming Orientering 1       1:33:39     +20:28  
  1. Maya Jones Arnesen 30:18 11 +1:54 30:18 11   +1:54  
  2. Ella Berstad 20:11 19 +4:22 50:29 14 +3 +4:59 +3:05
  3. Ida Marie Flågen 43:10 21 +17:29 1:33:39 16 +2 +20:28 +15:29
17 OK Moss 1       1:33:40     +20:29  
  1. Aurora Gjølsjø 33:56 21 +5:32 33:56 21   +5:32  
  2. Noor Dirro-Helu 21:24 23 +5:35 55:20 23 +2 +9:50 +4:18
  3. Selma Kristiansen 38:20 15 +12:39 1:33:40 17 -6 +20:29 +10:39
18 Lillomarka OL 1       1:36:18     +23:07  
  1. Ingrid Blindheim 35:26 26 +7:02 35:26 26   +7:02  
  2. Netta Bar Nathan 19:58 15 +4:09 55:24 24 -2 +9:54 +2:52
  3. Maria Rørvik Haver 40:54 19 +15:13 1:36:18 18 -6 +23:07 +13:13
19 Østmarka OK 1       1:39:24     +26:13  
  1. Ingrid Marie Stubban Hygen 42:47 32 +14:23 42:47 32   +14:23  
  2. Alexandra Linløkken 25:11 31 +9:22 1:07:58 32 0 +22:28 +8:05
  3. Anna Cecilie Linløkken 31:26 8 +5:45 1:39:24 19 -13 +26:13 +3:45
20 Kristiansand OK 1       1:39:28     +26:17  
  1. Christiane Ruud Bøckman 38:17 28 +9:53 38:17 28   +9:53  
  2. Inga Stødle 20:05 17 +4:16 58:22 27 -1 +12:52 +2:59
  3. Silje Kregnes 41:06 20 +15:25 1:39:28 20 -7 +26:17 +13:25
21 Sarpsborg OL 1       1:39:52     +26:41  
  1. Marie Hansen 33:05 18 +4:41 33:05 18   +4:41  
  2. Ingrid Kristine Hansen 21:34 25 +5:45 54:39 22 +4 +9:09 +4:28
  3. Marie F. Lindløv Jensen 45:13 22 +19:32 1:39:52 21 -1 +26:41 +17:32
22 Fredrikstad SK 1       1:40:26     +27:15  
  1. Kaisa Antonsen 31:02 12 +2:38 31:02 12   +2:38  
  2. Ida-Synnøve Kristiansen 22:03 26 +6:14 53:05 18 +6 +7:35 +4:57
  3. Alexandra Angvoll 47:21 24 +21:40 1:40:26 22 +4 +27:15 +19:40
23 Fossum IF 3       1:40:31     +27:20  
  1. Johanne Rognerud Bø 41:15 31 +12:51 41:15 31   +12:51  
  2. Helene B. Jendal 22:31 27 +6:42 1:03:46 29 -2 +18:16 +5:25
  3. Tonje Rognerud Bø 36:45 14 +11:04 1:40:31 23 -6 +27:20 +9:04
24 Kongsberg OL 4       1:40:36     +27:25  
  1. Tale Strand 30:11 9 +1:47 30:11 9   +1:47  
  2. Mari Øverby 19:20 12 +3:31 49:31 10 +1 +4:01 +2:14
  3. Konstanse Moholth 51:05 27 +25:24 1:40:36 24 +14 +27:25 +23:24
25 Eiker OL 1       1:42:17     +29:06  
  1. Christine Hoen 32:47 15 +4:23 32:47 15   +4:23  
  2. Oda Isnes Tyse 19:27 13 +3:38 52:14 17 +2 +6:44 +2:21
  3. Solveig Letmolie 50:03 25 +24:22 1:42:17 25 +8 +29:06 +22:22
26 Indre Østfold OK 1       1:43:43     +30:32  
  1. Maren Sofie Gulliksen 36:00 27 +7:36 36:00 27   +7:36  
  2. Elida Sagli Gudim 21:06 22 +5:17 57:06 25 -2 +11:36 +4:00
  3. Ida Aabogen Haugaard 46:37 23 +20:56 1:43:43 26 +1 +30:32 +18:56
27 Kongsberg OL 3       1:47:31     +34:20  
  1. Andrea Vanebo 34:27 25 +6:03 34:27 25   +6:03  
  2. Sarah Wøllo 22:44 28 +6:55 57:11 26 +1 +11:41 +5:38
  3. Kathinka Rogstad 50:20 26 +24:39 1:47:31 27 +1 +34:20 +22:39
28 Konnerud IL 4       1:58:08     +44:57  
  1. Mille Jægtvik 33:57 22 +5:33 33:57 22   +5:33  
  2. Nora Småge Hilsen 20:10 18 +4:21 54:07 20 -2 +8:37 +3:04
  3. Hedda Spangberg 1:04:01 30 +38:20 1:58:08 28 +8 +44:57 +36:20
29 Halden SK 2       2:01:16     +48:05  
  1. Hedda Slang-Sundsetvik 40:07 29 +11:43 40:07 29   +11:43  
  2. Sofie Bergstrøm 24:34 30 +8:45 1:04:41 31 +2 +19:11 +7:28
  3. Heidi Elisabeth Brække 56:35 28 +30:54 2:01:16 29 -2 +48:05 +28:54
30 Kristiansand OK 2       2:02:07     +48:56  
  1. Sigrid Ekeland 32:49 16 +4:25 32:49 16   +4:25  
  2. Marte Lynne 21:24 23 +5:35 54:13 21 +5 +8:43 +4:18
  3. Tuva Hepburn 1:07:54 32 +42:13 2:02:07 30 +9 +48:56 +40:13
31 Fet OL 1       2:07:03     +53:52  
  1. Ragnhild Mathea Helmersen 40:28 30 +12:04 40:28 30   +12:04  
  2. Andrea H. Rogndokken 23:32 29 +7:43 1:04:00 30 0 +18:30 +6:26
  3. Kaja Vikerhaug 1:03:03 29 +37:22 2:07:03 31 +1 +53:52 +35:22
32 Konnerud IL 3       2:07:05     +53:54  
  1. Thea Land 33:55 20 +5:31 33:55 20   +5:31  
  2. Tonje-Malin Rhrich 25:26 32 +9:37 59:21 28 +8 +13:51 +8:20
  3. Anni Saarela 1:07:44 31 +42:03 2:07:05 32 +4 +53:54 +40:03
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Kristine Haanes Strandlie diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Hedda Sofie Irgens diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Kristine Kravdal diskvalifisert     diskvalifisert        
  Hadeland OL 1       diskvalifisert        
  1. Ingeborg Rognstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Astrid Rognstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Berthe Teslo diskvalifisert     diskvalifisert        
  IL Tyrving 2       diskvalifisert        
  1. Mina Jørgensen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ingrid Lund Hovden diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Iris Holst diskvalifisert     diskvalifisert        
  Porsgrunn OL 2       diskvalifisert        
  1. Une Holtermann diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Anine Kjørholt Lie diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Maria Gammelsæter Mehammer diskvalifisert     diskvalifisert        

H13-16

39 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Kristiansand OK 1       1:01:07        
  1. David Runde 25:36 6 +2:10 25:36 6   +2:10  
  2. Kristian Pytten 14:11 2 +0:09 39:47 4 -2 +1:23 -0:47
  3. Marius Aurebekk 21:20 1   1:01:07 1 -3    
2 Asker Skiklubb 1       1:01:08     +0:01  
  1. Henrik Fredriksen Aas 23:26 1   23:26 1      
  2. Sondre Ytterbø 15:05 7 +1:03 38:31 2 +1 +0:07 +0:07
  3. Sander Arntzen 22:37 3 +1:17 1:01:08 2 0 +0:01 -0:06
3 Nydalens SK 1       1:01:41     +0:34  
  1. Lars Young Vik 23:28 3 +0:02 23:28 3   +0:02  
  2. Kornelius Kriszat-Løvfald 14:56 4 +0:54 38:24 1 -2   -0:02
  3. Halvor Halden 23:17 5 +1:57 1:01:41 3 +2 +0:34 +0:34
4 Fossum IF 1       1:03:17     +2:10  
  1. Emil Størmer 25:00 5 +1:34 25:00 5   +1:34  
  2. Peter Gisholt 15:02 5 +1:00 40:02 6 +1 +1:38 +0:04
  3. Erik H Bjørnstad 23:15 4 +1:55 1:03:17 4 -2 +2:10 +0:32
5 Nydalens SK 3       1:08:32     +7:25  
  1. Håkon Sturød 27:13 20 +3:47 27:13 20   +3:47  
  2. Anders Håvard Larsen 16:04 14 +2:02 43:17 13 -7 +4:53 +1:06
  3. Audun Uglenes Bergan 25:15 7 +3:55 1:08:32 5 -8 +7:25 +2:32
6 IL Tyrving 1       1:08:50     +7:43  
  1. Ådne Skjærstein 27:26 21 +4:00 27:26 21   +4:00  
  2. Andreas Juell Larsen 15:35 8 +1:33 43:01 11 -10 +4:37 +0:37
  3. Oliver Wallin Higgins 25:49 8 +4:29 1:08:50 6 -5 +7:43 +3:06
7 Indre Østfold OK 1       1:09:11     +8:04  
  1. Mats Andre Nygård 26:51 15 +3:25 26:51 15   +3:25  
  2. Sigvart Eugen Bergland 14:02 1   40:53 8 -7 +2:29  
  3. Eirik Blågestad 28:18 10 +6:58 1:09:11 7 -1 +8:04 +5:35
8 Fredrikstad SK 1       1:09:48     +8:41  
  1. Bendik Eliassen 23:27 2 +0:01 23:27 2   +0:01  
  2. Eirik Imrik 15:38 9 +1:36 39:05 3 +1 +0:41 +0:40
  3. Sondre Ottesen 30:43 20 +9:23 1:09:48 8 +5 +8:41 +8:00
9 Asker Skiklubb 2       1:09:52     +8:45  
  1. Trygve Myhr 24:21 4 +0:55 24:21 4   +0:55  
  2. Jonas Myhr 15:38 9 +1:36 39:59 5 +1 +1:35 +0:40
  3. Vegard Løvli 29:53 14 +8:33 1:09:52 9 +4 +8:45 +7:10
10 Halden SK 1       1:10:22     +9:15  
  1. Jakob Torgersen 31:25 30 +7:59 31:25 30   +7:59  
  2. Sigurd Saxe Sandvik 17:02 23 +3:00 48:27 28 -2 +10:03 +2:04
  3. Niels Christian Hellerud 21:55 2 +0:35 1:10:22 10 -18 +9:15 -0:48
11 Fredrikstad SK 2       1:10:30     +9:23  
  1. Odin Sæther 26:13 11 +2:47 26:13 11   +2:47  
  2. Oliver Hagaseth Mydske 15:58 11 +1:56 42:11 9 -2 +3:47 +1:00
  3. Runar Saur Modahl 28:19 11 +6:59 1:10:30 11 +2 +9:23 +5:36
12 Lillomarka OL 1       1:11:42     +10:35  
  1. Elias Skjolden Sørensen 26:31 13 +3:05 26:31 13   +3:05  
  2. Eirik Høst Fossgård 16:51 19 +2:49 43:22 14 +1 +4:58 +1:53
  3. Jens Johan Berekke 28:20 12 +7:00 1:11:42 12 -2 +10:35 +5:37
13 Haugesund IL Orientering 1       1:12:33     +11:26  
  1. Sigurd Paulsen Vie 27:54 23 +4:28 27:54 23   +4:28  
  2. Henrik Haga Nesse 16:59 21 +2:57 44:53 19 -4 +6:29 +2:01
  3. Johan Christie Ørke 27:40 9 +6:20 1:12:33 13 -6 +11:26 +4:57
14 Sturla, IF 2       1:13:56     +12:49  
  1. Egil Frydenlund 33:10 32 +9:44 33:10 32   +9:44  
  2. Sigurd Smemo 16:09 15 +2:07 49:19 31 -1 +10:55 +1:11
  3. Aslak Heimdal 24:37 6 +3:17 1:13:56 14 -17 +12:49 +1:54
15 Kongsberg OL 2       1:14:25     +13:18  
  1. Vetle Drage 26:55 16 +3:29 26:55 16   +3:29  
  2. Peder Bonden Kjørsvik 17:16 25 +3:14 44:11 17 +1 +5:47 +2:18
  3. Johan Eger 30:14 18 +8:54 1:14:25 15 -2 +13:18 +7:31
16 Halden SK 2       1:14:53     +13:46  
  1. Haakon Johann Slang-Sundsetvik 27:06 18 +3:40 27:06 18   +3:40  
  2. Tore Herman Kirkebøen 16:03 13 +2:01 43:09 12 -6 +4:45 +1:05
  3. Jonatan Aune 31:44 22 +10:24 1:14:53 16 +4 +13:46 +9:01
17 Raumar Orientering 1       1:15:33     +14:26  
  1. Øistein Fagerli Næss 27:34 22 +4:08 27:34 22   +4:08  
  2. Gaute Fosstveit 16:17 16 +2:15 43:51 16 -6 +5:27 +1:19
  3. Anders Horvei 31:42 21 +10:22 1:15:33 17 +1 +14:26 +8:59
18 Nydalens SK 2       1:15:54     +14:47  
  1. Isak Jonsson 27:11 19 +3:45 27:11 19   +3:45  
  2. Elias Stubberud 18:46 28 +4:44 45:57 21 +2 +7:33 +3:48
  3. Gaute Bergan 29:57 16 +8:37 1:15:54 18 -3 +14:47 +7:14
19 Notodden OL 1       1:18:01     +16:54  
  1. Even-Andre Thorbjørnsen 25:37 7 +2:11 25:37 7   +2:11  
  2. Jakob Schia Løe 15:04 6 +1:02 40:41 7 0 +2:17 +0:06
  3. Åsmund Slokvik 37:20 33 +16:00 1:18:01 19 +12 +16:54 +14:37
20 Porsgrunn OL 1       1:18:18     +17:11  
  1. Rasmus Mathisen 27:56 24 +4:30 27:56 24   +4:30  
  2. Halvard Kornmo 20:29 35 +6:27 48:25 27 +3 +10:01 +5:31
  3. Alexander Repstad Storemyr 29:53 14 +8:33 1:18:18 20 -7 +17:11 +7:10
21 Sturla, IF 1       1:18:20     +17:13  
  1. Johan Kristian Undeland 26:59 17 +3:33 26:59 17   +3:33  
  2. Lukas Klausen 18:15 26 +4:13 45:14 20 +3 +6:50 +3:17
  3. Mathias Skourup Rognebakke 33:06 25 +11:46 1:18:20 21 +1 +17:13 +10:23
22 Fossum IF 2       1:18:25     +17:18  
  1. Sivert Sande Kverme 25:52 10 +2:26 25:52 10   +2:26  
  2. Erlend Børli 17:06 24 +3:04 42:58 10 0 +4:34 +2:08
  3. Eivind Berner Myhre 35:27 31 +14:07 1:18:25 22 +12 +17:18 +12:44
23 OL Tønsberg og omegn 1       1:18:34     +17:27  
  1. Trym B Island 25:40 8 +2:14 25:40 8   +2:14  
  2. Sondre Evensen 22:13 37 +8:11 47:53 24 +16 +9:29 +7:15
  3. Jakob Hjelseth 30:41 19 +9:21 1:18:34 23 -1 +17:27 +7:58
24 Ringerike OL 1       1:19:02     +17:55  
  1. Oskar Arnevik 26:30 12 +3:04 26:30 12   +3:04  
  2. Mikkel Berglund 18:17 27 +4:15 44:47 18 +6 +6:23 +3:19
  3. Jørgen Nøkleby Melling 34:15 30 +12:55 1:19:02 24 +6 +17:55 +11:32
25 Varegg Fleridrett 1       1:19:52     +18:45  
  1. Mathias Rosenlund 26:41 14 +3:15 26:41 14   +3:15  
  2. Erik Bohne 16:44 18 +2:42 43:25 15 +1 +5:01 +1:46
  3. Aune Dørmænen 36:27 32 +15:07 1:19:52 25 +10 +18:45 +13:44
26 Heming Orientering 2       1:20:04     +18:57  
  1. August Syrdal Øen 31:03 26 +7:37 31:03 26   +7:37  
  2. Sølve Nordahl Rolfsen 18:59 29 +4:57 50:02 32 +6 +11:38 +4:01
  3. Jonas Rolfsen Haugmo 30:02 17 +8:42 1:20:04 26 -6 +18:57 +7:19
27 Fossum IF 3       1:20:06     +18:59  
  1. Vebjørn Blom Hagen 31:23 28 +7:57 31:23 28   +7:57  
  2. Sondre Zahl Hagen 14:48 3 +0:46 46:11 22 -6 +7:47 -0:10
  3. Mikkel Katla 33:55 29 +12:35 1:20:06 27 +5 +18:59 +11:12
28 Kongsberg OL 1       1:20:12     +19:05  
  1. Adam Conway 31:24 29 +7:58 31:24 29   +7:58  
  2. Rolf Trygve Haug 16:59 21 +2:57 48:23 26 -3 +9:59 +2:01
  3. Sølve Drage 31:49 23 +10:29 1:20:12 28 +2 +19:05 +9:06
29 Fredrikstad SK 3       1:22:15     +21:08  
  1. Kristoffer B. Helminsen 31:31 31 +8:05 31:31 31   +8:05  
  2. Thomas Blomkvist 16:51 19 +2:49 48:22 25 -6 +9:58 +1:53
  3. Sivert Poppe 33:53 28 +12:33 1:22:15 29 +4 +21:08 +11:10
30 Kristiansand OK 2       1:22:16     +21:09  
  1. Jonas Myhre 33:15 33 +9:49 33:15 33   +9:49  
  2. Odd-Anton Hermansen 16:01 12 +1:59 49:16 29 -4 +10:52 +1:03
  3. Malin Hauge 33:00 24 +11:40 1:22:16 30 +1 +21:09 +10:17
31 Larvik OK 1       1:24:19     +23:12  
  1. Iver Ringheim 31:16 27 +7:50 31:16 27   +7:50  
  2. Ida Sofie Hjortland 19:33 32 +5:31 50:49 33 +6 +12:25 +4:35
  3. Andrine Harriet Fremstad 33:30 27 +12:10 1:24:19 31 -2 +23:12 +10:47
32 Indre Østfold OK 2       1:27:51     +26:44  
  1. Kristoffer Halsnes 35:14 35 +11:48 35:14 35   +11:48  
  2. Tidemann Lier 19:30 31 +5:28 54:44 35 0 +16:20 +4:32
  3. Peder Aabogen Haugaard 33:07 26 +11:47 1:27:51 32 -3 +26:44 +10:24
33 OK Moss 1       1:32:41     +31:34  
  1. Tor Erling Gjølsjø 43:10 36 +19:44 43:10 36   +19:44  
  2. Adam Kristiansen 19:56 34 +5:54 1:03:06 36 0 +24:42 +4:58
  3. Christopher Ladim 29:35 13 +8:15 1:32:41 33 -3 +31:34 +6:52
34 Østmarka OK 1       1:35:30     +34:23  
  1. Andreas Ramberg 25:44 9 +2:18 25:44 9   +2:18  
  2. Henrik Gudim 23:34 38 +9:32 49:18 30 +21 +10:54 +8:36
  3. John Otterlei 46:12 36 +24:52 1:35:30 34 +4 +34:23 +23:29
35 Asker Skiklubb 3       1:36:37     +35:30  
  1. Thea Charlotte Hansen 33:59 34 +10:33 33:59 34   +10:33  
  2. Simen Aure Skogedal 19:53 33 +5:51 53:52 34 0 +15:28 +4:55
  3. Eilev Kvaale 42:45 35 +21:25 1:36:37 35 +1 +35:30 +20:02
36 Heming Orientering 1       1:50:27     +49:20  
  1. Ferdinand Fremming 54:20 38 +30:54 54:20 38   +30:54  
  2. Kristian Østermann 16:24 17 +2:22 1:10:44 38 0 +32:20 +1:26
  3. Henrik Reusch 39:43 34 +18:23 1:50:27 36 -2 +49:20 +17:00
37 Fossum IF 4       1:51:59     +50:52  
  1. Marius Bakke 43:19 37 +19:53 43:19 37   +19:53  
  2. Gustav Andresen Skotte 20:36 36 +6:34 1:03:55 37 0 +25:31 +5:38
  3. Birk Sætnan 48:04 37 +26:44 1:51:59 37 0 +50:52 +25:21
38 Hedrum OL 1       1:53:35     +52:28  
  1. Viljan van Raaij 28:03 25 +4:37 28:03 25   +4:37  
  2. Henrik R Holt 19:07 30 +5:05 47:10 23 -2 +8:46 +4:09
  3. Kristoffer Fjære 1:06:25 38 +45:05 1:53:35 38 +15 +52:28 +43:42
39 Røyken OL 1       2:54:01     +1:52:54  
  1. Vera Gano Mønnich 1:19:43 39 +56:17 1:19:43 39   +56:17  
  2. Daniel Nystyen 32:12 39 +18:10 1:51:55 39 0 +1:13:31 +17:14
  3. Ingeborg Kvarme 1:02:06 39 +40:46 2:54:01 39 0 +1:52:54 +39:23

D11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Notodden OL 1       35:39        
  1. Mathea Gløersen 16:27 1   16:27 1      
  2. Synne Sandven 19:12 2 +3:20 35:39 1 0   0:00
2 IL Tyrving 1       37:18     +1:39  
  1. Linnea Holst 21:26 6 +4:59 21:26 6   +4:59  
  2. Vida Helland-Hansen 15:52 1   37:18 2 -4 +1:39  
3 Nydalens SK 1       39:26     +3:47  
  1. Inga Skaarer Wiklund 18:56 4 +2:29 18:56 4   +2:29  
  2. Marie Saugestad 20:30 3 +4:38 39:26 3 -1 +3:47 +1:18
4 Fredrikstad SK 1       39:33     +3:54  
  1. Amalie Løkkeberg 18:50 2 +2:23 18:50 2   +2:23  
  2. Emma Sofie Steinsland 20:43 4 +4:51 39:33 4 +2 +3:54 +1:31
5 Røyken OL 1       41:42     +6:03  
  1. Marie Kvarme 19:25 5 +2:58 19:25 5   +2:58  
  2. Mina Akiko Johnsen 22:17 5 +6:25 41:42 5 0 +6:03 +3:05
6 Gjø-Vard OL 1       42:50     +7:11  
  1. Marie Kravdal 18:52 3 +2:25 18:52 3   +2:25  
  2. Sara Martini 23:58 7 +8:06 42:50 6 +3 +7:11 +4:46
7 Halden SK 1       48:19     +12:40  
  1. Maren Henriksen 25:52 7 +9:25 25:52 7   +9:25  
  2. Emma Helene Olsen 22:27 6 +6:35 48:19 7 0 +12:40 +3:15
8 Indre Østfold OK 1       55:13     +19:34  
  1. Elma Sagli Gudim 29:13 9 +12:46 29:13 9   +12:46  
  2. Hanna Gurine Bergland 26:00 8 +10:08 55:13 8 -1 +19:34 +6:48
  Heming Orientering 1       fullført        
  1. Hannah Syrdal Øen 27:13 8 +10:46 27:13 8   +10:46  
  2. fullført     fullført        

H11-12

15 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OK Moss 1       32:08        
  1. Sondre Ladim 16:14 1   16:14 1      
  2. Alfred Bjørnerød 15:54 1   32:08 1 0    
2 Ringerike OL 1       36:28     +4:20  
  1. Rasmus Berglund 18:03 5 +1:49 18:03 5   +1:49  
  2. Martin Nøkleby Melling 18:25 3 +2:31 36:28 2 -3 +4:20 +2:31
3 Kongsberg OL 1       37:06     +4:58  
  1. Arne Bergan 19:17 11 +3:03 19:17 11   +3:03  
  2. Halvor Løken 17:49 2 +1:55 37:06 3 -8 +4:58 +1:55
4 Nydalens SK 1       38:01     +5:53  
  1. Axel Aalde 19:12 10 +2:58 19:12 10   +2:58  
  2. Martin Størmer-Antonsen 18:49 4 +2:55 38:01 4 -6 +5:53 +2:55
5 IL Koll 1       38:25     +6:17  
  1. Johannes Salvesen-Lunde 18:05 6 +1:51 18:05 6   +1:51  
  2. Christian Fredrik Borg 20:20 6 +4:26 38:25 5 -1 +6:17 +4:26
6 Lillomarka OL 2       38:39     +6:31  
  1. Trond Oldernes 18:26 7 +2:12 18:26 7   +2:12  
  2. Rasmus D. Eastwood 20:13 5 +4:19 38:39 6 -1 +6:31 +4:19
7 Halden SK 1       39:56     +7:48  
  1. Jonas Olaussen 18:49 9 +2:35 18:49 9   +2:35  
  2. Liam Viggo Wingstedt 21:07 7 +5:13 39:56 7 -2 +7:48 +5:13
8 Tverlandet IL 1       40:01     +7:53  
  1. Benjamin August Viken 18:41 8 +2:27 18:41 8   +2:27  
  2. Endre W Normann 21:20 8 +5:26 40:01 8 0 +7:53 +5:26
9 Larvik OK 1       40:42     +8:34  
  1. Henrik Kaupang Lye 18:00 4 +1:46 18:00 4   +1:46  
  2. Iril Ringheim 22:42 10 +6:48 40:42 9 +5 +8:34 +6:48
10 Røyken OL 1       42:58     +10:50  
  1. Ola Kjølstad 20:30 12 +4:16 20:30 12   +4:16  
  2. Noah Rølles Issowitsch 22:28 9 +6:34 42:58 10 -2 +10:50 +6:34
11 Sarpsborg OL 1       44:42     +12:34  
  1. Henrik Julian Fontes Årbu 16:27 2 +0:13 16:27 2   +0:13  
  2. Julie Brenås 28:15 13 +12:21 44:42 11 +9 +12:34 +12:21
12 Ås-NMBU Orientering 1       46:20     +14:12  
  1. Anders Bredal-Andersen 22:30 13 +6:16 22:30 13   +6:16  
  2. Mikkel Vaaje-Kolstad 23:50 11 +7:56 46:20 12 -1 +14:12 +7:56
13 OL Tønsberg og omegn 1       59:14     +27:06  
  1. Sindre Mathisen 33:27 14 +17:13 33:27 14   +17:13  
  2. Lars Emil Bue 25:47 12 +9:53 59:14 13 -1 +27:06 +9:53
  Gjø-Vard OL 1       fullført        
  1. Lars Lien 16:31 3 +0:17 16:31 3   +0:17  
  2. fullført     fullført        
  Lillomarka OL 1       diskvalifisert        
  1. Vebjørn Emil Blindheim diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Eskil Brænden diskvalifisert     diskvalifisert        


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +