Resultater Nydalten 2018



Resultater Nydalten
Oslo - 12. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 410 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Iver Aarseth IL Koll 32:25   13:27  
0 Isak Andersen Nydalens SK 42:18 +9:53 17:33  
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 37:59 +5:34 15:45  
0 Benjamin Bist IL Koll 38:47 +6:22 16:05  
0 Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK 50:36 +18:11 20:59  
0 Erlend Bråten Berge IL Koll 35:10 +2:45 14:35  
0 Emil Conradi NOTEAM 52:44 +20:19 21:52  
0 tord Dahle NOTEAM 48:28 +16:03 20:06  
0 Jakob Bredland Eid Asker Skiklubb 25:44 +-6:41 10:40  
0 Mathias Bredland Eid Asker Skiklubb 21:59 +-10:26 9:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
0 Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb 38:26 +6:01 15:56  
0 Arvid Eriksson Västerås SOK 44:17 +11:52 18:22  
0 Oscar Eriksson Västerås SOK 44:24 +11:59 18:25  
0 Mariamawit Abiy Girma IL Koll 45:47 +13:22 18:59  
0 Ida Berge Gjellestad Nydalens SK 30:41 +-1:44 12:43  
0 Sverre Gjerdingen Nydalens SK 37:15 +4:50 15:27  
0 Simen Kjenseth Glendrange Nittedal OL 28:14 +-4:11 11:42  
0 Bastian Hagen Bolding IL Koll 36:24 +3:59 15:06  
0 Ella  Halvorsen Nydalens SK 31:18 +-1:07 12:59  
0 Helena Halvorsen Nydalens SK 31:19 +-1:06 12:59  
0 Phillip Halvorsen Nydalens SK 25:06 +-7:19 10:24  
0 Alida Hertzenberg Fossum IF 34:35 +2:10 14:20  
0 Jonas Hirsch Bækkelagets SK 37:41 +5:16 15:38  
0 Edvard  Holene NOTEAM 38:39 +6:14 16:02  
0 Jone Rygh Holten Nydalens SK 28:12 +-4:13 11:42  
0 Isabelle Hopsnes Fossum IF 35:55 +3:30 14:54  
0 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 33:08 +0:43 13:44  
0 Ove Tvete Inngjerdingen IL Koll 52:57 +20:32 21:58  
0 Boiana Iordanova Nydalens SK 1:06:51 +34:26 27:44  
0 Mads Jevanord Fossum IF 35:44 +3:19 14:49  
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 37:57 +5:32 15:44  
0 Maria  Kongsberg IL Tyrving 28:12 +-4:13 11:42  
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 26:16 +-6:09 10:53  
0 Håkon Juell Larsen IL Tyrving 30:41 +-1:44 12:43  
0 Simen Lian Mortensen IL Koll 39:26 +7:01 16:21  
0 PEr Magnus Lynne Raumar Orientering 32:14 +-0:11 13:22  
0 Ole Jacob Myklebust IL Koll 25:54 +-6:31 10:44  
0 Eirik Nastad Asker Skiklubb 23:42 +-8:43 9:50  
0 Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 41:13 +8:48 17:06  
0 Annika Næss-Ulseth Heming Orientering 52:43 +20:18 21:52  
0 Hermine Odden Måren OK 53:14 +20:49 22:05  
0 Isolde Odden Måren OK 52:24 +19:59 21:44  
0 Iben Sannum Pihlstrøm Nydalens SK 37:50 +5:25 15:41  
0 Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 43:45 +11:20 18:09  
0 Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag 45:22 +12:57 18:49  
0 Selma Bergseng Rinden Løten o-lag 43:10 +10:45 17:54  
0 Mari Sannes Risvoll IL Tyrving 41:26 +9:01 17:11  
0 Mari Oraug Rygh Nydalens SK 25:22 +-7:03 10:31  
0 Fredrik Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 37:12 +4:47 15:26  
0 Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 28:18 +-4:07 11:44  
0 Amund Saugestad Nydalens SK 25:46 +-6:39 10:41  
0 Max Savov Nydalens SK 1:07:01 +34:36 27:48  
0 Erik  Skjellevik Innselset NOTEAM 32:53 +0:28 13:38  
0 Ylva Smidt Nikolaisen Nydalens SK 40:26 +8:01 16:46  
0 Gustav Støm Færden Kolbotn og Skimt OL 48:14 +15:49 20:00  
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 26:47 +-5:38 11:06  
  Samuel  Lindseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Eva Brørs-Larsen Nydalens SK ikke startet      
  Lazar Iordanon Nydalens SK ikke startet      
  Alma Lunøe-Akselsen Nydalens SK ikke startet      
  Iben  Sannum Nydalens SK ikke startet      
  Ulrik Smidt Nikolaisen IL GeoForm ikke startet      
  Aksel Johannes Sætnan Valio IL Koll ikke startet      
  Ava Viktoria Sætnan Valio IL Koll ikke startet      
  Sigrid Anea Sætnen Valio IL Koll ikke startet      
  Håvard Tandberg Øhrn IL Koll ikke startet      

D -10

2 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 35:37 +0:59 13:35  
0 Josefine Oraug Rygh Nydalens SK 32:40 +-1:58 12:28  
0 Vera Skotheim Elfving Nydalens SK 1:08:21 +33:43 26:05  
0 Charlotte Hopsnes Fossum IF 59:14 +24:36 22:36  
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 45:02 +10:24 17:11  
0 Alma Rygh Holten Nydalens SK 34:38   13:13  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 32:35 +-2:03 12:26  
  Silje Andresen Skotte Fossum IF ikke startet      

H -10

2 620 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 35:29 +-2:04 13:32  
0 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 58:40 +21:07 22:23  
0 Christian Berge Gjellestad Nydalens SK 37:33   14:19  
0 Boye Wangensteen Lillomarka OL 30:47 +-6:46 11:44  
0 Odin Vie Strisland Fossum IF 53:38 +16:05 20:28  
0 Alfred Teig Nydalens SK 49:24 +11:51 18:51  
0 Olav Grevstad Fossum IF 38:41 +1:08 14:45  
0 Karl Oraug Rygh IL Koll 25:28 +-12:05 9:43  

D 11-12

3 510 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 25:27   7:15  
2 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 31:49 +6:22 9:03  
3 Sofia Øhlckers IL Tyrving 33:35 +8:08 9:34  
4 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 33:55 +8:28 9:39  
5 Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 39:17 +13:50 11:11  
6 Mari Kalleson Oppsal Orientering 42:25 +16:58 12:05  
7 Juni Hagelid Norheim Nydalens SK 44:59 +19:32 12:48  
8 Frida Kärner Grooss Allerød OK 47:00 +21:33 13:23  
9 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 57:45 +32:18 16:27  
10 Silja Berstad Heming Orientering 1:33:52 +1:08:25 26:44  
  Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK ikke startet      
  Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering ikke startet      

H 11-12

3 510 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 25:52   7:22  
2 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 27:27 +1:35 7:49  
3 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 30:22 +4:30 8:39  
4 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 30:27 +4:35 8:40  
5 Marius Juell Larsen IL Tyrving 33:04 +7:12 9:25  
6 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 35:26 +9:34 10:05  
7 Aksel Eide Bækkelagets SK 37:19 +11:27 10:37  
8 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 37:39 +11:47 10:43  
9 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 37:43 +11:51 10:44  
10 Simon Hernes Fossum IF 39:22 +13:30 11:12  
11 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 39:34 +13:42 11:16  
12 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 40:59 +15:07 11:40  
13 Erlend Bakke Fossum IF 41:54 +16:02 11:56  
14 Håvard Rekve Lian Fossum IF 45:15 +19:23 12:53  
15 Markus Hirsch Bækkelagets SK 45:44 +19:52 13:01  
16 Gabriel Solem Oppsal Orientering 48:58 +23:06 13:57  
17 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 52:59 +27:07 15:05  
18 Jakob Osther Fossum IF 1:30:15 +1:04:23 25:42  
  Erlend Sommerhein Fossum IF diskvalifisert      
  Erlend Otterlei Østmarka OK diskvalifisert      
  Mathias Linløkken Østmarka OK diskvalifisert      
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb ikke startet      
  Sondre Tandberg Øhrn IL Koll ikke startet      

D 10-12N

3 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Una Nastad Asker Skiklubb 26:09   8:24  
2 Clara Weisz Nydalens SK 45:53 +19:44 14:45  
3 Ingvild Elvenes Asker Skiklubb 48:12 +22:03 15:29  
4 Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK 48:25 +22:16 15:34  

H 10-12N

3 110 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Amund Sannes Risvoll IL Tyrving 33:02   10:37  
2 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 35:20 +2:18 11:21  
3 August Lea Kabbe Nydalens SK 49:25 +16:23 15:53  
4 Birk Falch Milde Nydalens SK 49:29 +16:27 15:54  
5 Olve Elvenes Asker Skiklubb 58:58 +25:56 18:57  

D 13-14

3 590 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 34:19   9:33  
2 Marie Saugestad Nydalens SK 34:23 +0:04 9:34  
3 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 34:49 +0:30 9:41  
4 Signe Holo Fossum IF 36:04 +1:45 10:02  
5 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 36:39 +2:20 10:12  
6 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 37:15 +2:56 10:22  
7 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 38:24 +4:05 10:41  
8 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 38:26 +4:07 10:42  
9 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 39:11 +4:52 10:54  
10 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 39:21 +5:02 10:57  
11 Linnea Holst IL Tyrving 39:37 +5:18 11:02  
12 Marie Scheele Nydalens SK 39:47 +5:28 11:04  
13 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 41:19 +7:00 11:30  
14 Mille Baastad Berg IL Tyrving 42:21 +8:02 11:47  
15 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 43:34 +9:15 12:08  
16 Hanna Syrdal Øen Heming Orientering 44:35 +10:16 12:25  
17 Mari Aarseth Nydalens SK 45:23 +11:04 12:38  
17 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 45:23 +11:04 12:38  
19 Hedda Kärner Grooss Allerød OK 46:47 +12:28 13:01  
20 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 47:53 +13:34 13:20  
21 Sigrid Nermoen Østmarka OK 47:56 +13:37 13:21  
22 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 52:16 +17:57 14:33  
23 Karen Skauge Heming Orientering 52:43 +18:24 14:41  
24 Sara Martini Asker Skiklubb 52:49 +18:30 14:42  
25 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 53:54 +19:35 15:00  
26 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 54:41 +20:22 15:13  
27 Anne Østvold Heming Orientering 57:37 +23:18 16:02  
28 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 58:21 +24:02 16:15  
29 Tuva Høyer Fossum IF 1:06:21 +32:02 18:28  
30 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:25:02 +50:43 23:41  
  Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering diskvalifisert      
  Nora Sørberg Raumar Orientering ikke startet      

H 13-14

3 770 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 25:54   6:52  
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 28:57 +3:03 7:40  
3 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 29:48 +3:54 7:54  
4 Martin Christoffer Borg IL Koll 30:18 +4:24 8:02  
5 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 32:00 +6:06 8:29  
6 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 32:07 +6:13 8:31  
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 32:40 +6:46 8:39  
8 Axel Aalde Nydalens SK 34:45 +8:51 9:13  
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF 35:09 +9:15 9:19  
10 Eirik Vie Strisland Fossum IF 36:21 +10:27 9:38  
11 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 37:20 +11:26 9:54  
12 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 38:17 +12:23 10:09  
13 Tarje Espelin Asker Skiklubb 39:55 +14:01 10:35  
14 Oliver Nilsen Fossum IF 40:19 +14:25 10:41  
15 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 42:03 +16:09 11:09  
16 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 42:09 +16:15 11:10  
17 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 42:41 +16:47 11:19  
18 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 51:43 +25:49 13:43  
19 Ask Olaussen Oppsal Orientering 53:58 +28:04 14:18  
20 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 59:22 +33:28 15:44  
21 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 59:36 +33:42 15:48  
  Einar Østvold Heming Orientering diskvalifisert      

D 13-16C

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stine Fosse Nydalens SK 34:15   10:42  
2 Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF 38:17 +4:02 11:57  
3 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 39:26 +5:11 12:19  
4 Selma Mestad Hansen Lillomarka OL 51:27 +17:12 16:04  

H 13-16C

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 50:27   15:45  
2 Alexander Hernes Fossum IF 56:11 +5:44 17:33  
3 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 1:01:27 +11:00 19:12  
4 Kidus Abiy Girma IL Koll 1:09:54 +19:27 21:50  
5 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 1:11:05 +20:38 22:12  

D 13-16N

3 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Kristine Eid Asker Skiklubb 33:36   10:48  

D 15-16

4 790 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 38:01   7:56  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 41:06 +3:05 8:34  
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 42:10 +4:09 8:48  
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 44:16 +6:15 9:14  
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 44:41 +6:40 9:19  
6 Ea Lunøe Nydalens SK 46:15 +8:14 9:39  
7 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 46:22 +8:21 9:40  
8 Mari Brende Fossum IF 46:28 +8:27 9:42  
9 Live Østvold Heming Orientering 46:34 +8:33 9:43  
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 49:17 +11:16 10:17  
11 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 50:03 +12:02 10:26  
12 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 51:00 +12:59 10:38  
13 Malene Jebsen Heming Orientering 51:06 +13:05 10:40  
14 Ida Marie Flågen Heming Orientering 51:43 +13:42 10:47  
15 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 52:40 +14:39 10:59  
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 53:37 +15:36 11:11  
17 Ina Martini Asker Skiklubb 53:54 +15:53 11:15  
18 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 53:55 +15:54 11:15  
19 Noor Dirro-Helu Måren OK 56:47 +18:46 11:51  
20 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 56:48 +18:47 11:51  
21 Alexandra Linløkken Østmarka OK 57:42 +19:41 12:02  
22 Ingrid Bergh Skard Nydalens SK 58:24 +20:23 12:11  
23 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 59:00 +20:59 12:19  
24 Iris Holst IL Tyrving 59:02 +21:01 12:19  
25 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 59:03 +21:02 12:19  
26 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1:00:51 +22:50 12:42  
27 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 1:00:55 +22:54 12:43  
28 Ella Berstad Heming Orientering 1:03:12 +25:11 13:11  
29 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 1:03:15 +25:14 13:12  
30 Inga Catrin Winsvold Østmarka OK 1:05:54 +27:53 13:45  
31 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:07:18 +29:17 14:03  
32 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:12:09 +34:08 15:03  
33 Isabel Handstager Kolbotn og Skimt OL 1:15:26 +37:25 15:44  
34 Luciana Maria Svads Måren OK 1:15:53 +37:52 15:50  
  Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      

H 15-16

5 680 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 36:25   6:24  
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 39:19 +2:54 6:55  
3 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 41:30 +5:05 7:18  
4 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 41:37 +5:12 7:19  
5 Ådne Skjærstein IL Tyrving 42:05 +5:40 7:24  
6 Henrik Reusch Heming Orientering 42:12 +5:47 7:25  
6 Tobias Espedal Nydalens SK 42:12 +5:47 7:25  
8 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 43:05 +6:40 7:35  
9 Mikkel Katla Fossum IF 43:15 +6:50 7:36  
10 Erlend Børli Fossum IF 43:51 +7:26 7:43  
11 Felix Finsrud Asker Skiklubb 44:28 +8:03 7:49  
12 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 45:02 +8:37 7:55  
13 Gaute Bergan Nydalens SK 46:27 +10:02 8:10  
13 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 46:27 +10:02 8:10  
15 Kristian Østermann Heming Orientering 47:31 +11:06 8:21  
16 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 49:42 +13:17 8:45  
17 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 49:44 +13:19 8:45  
18 Martin Birkelund Asker Skiklubb 51:35 +15:10 9:04  
19 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 53:22 +16:57 9:23  
20 Marius Bakke Fossum IF 53:42 +17:17 9:27  
21 Ferdinand Fremming Heming Orientering 54:22 +17:57 9:34  
22 Simen Fritzner Nittedal OL 55:16 +18:51 9:43  
23 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 55:59 +19:34 9:51  
24 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 56:11 +19:46 9:53  
25 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 56:44 +20:19 9:59  
26 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 1:00:35 +24:10 10:39  
27 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:02:52 +26:27 11:04  
28 Christoffer Sletten Raumar Orientering 1:03:01 +26:36 11:05  
29 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:03:19 +26:54 11:08  
30 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:05:44 +29:19 11:34  
31 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:07:06 +30:41 11:48  
32 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:07:19 +30:54 11:51  
33 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:09:24 +32:59 12:13  
34 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:19:07 +42:42 13:55  
  Elias Stubberud Nydalens SK diskvalifisert      
  August Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet      
  Gustav Andresen Skotte Fossum IF ikke startet      
  John Otterlei Østmarka OK ikke startet      

D 15-16B

3 720 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Bøhlerengen Oppsal Orientering 55:12   14:50  
2 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 55:25 +0:13 14:53  
3 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 1:50:25 +55:13 29:40  

H 15-16B

3 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:18:01   20:58  

D17-18

5 050 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 41:20   8:11  
2 Andrea Ranvik Konnerud IL 43:07 +1:47 8:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 45:07 +3:47 8:56  
4 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 45:46 +4:26 9:03  
5 Malin Hauge Hisøy OK 48:44 +7:24 9:39  
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 49:05 +7:45 9:43  
7 Solveig Letmolie Eiker OL 53:57 +12:37 10:40  
8 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 54:36 +13:16 10:48  
9 Anniken Ranvik Konnerud IL 56:15 +14:55 11:08  
10 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 56:39 +15:19 11:13  
11 Christine Hoen Eiker OL 57:02 +15:42 11:17  
12 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 59:04 +17:44 11:41  
13 Carmen Dirro Måren OK 1:06:31 +25:11 13:10  
14 Martine Jægtvik Konnerud IL 1:11:24 +30:04 14:08  
  Mina Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert      

H17-18

7 690 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bergan Nydalens SK 53:23   6:56  
2 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 54:47 +1:24 7:07  
3 Eirik Høst Fossgård Lillomarka OL 57:53 +4:30 7:31  
4 Lars Young Vik Nydalens SK 1:00:14 +6:51 7:49  
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:03:24 +10:01 8:14  
6 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:09:20 +15:57 9:00  
7 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:15:09 +21:46 9:46  

D 19-

7 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:12:45   9:27  
2 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:13:48 +1:03 9:35  
3 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:14:12 +1:27 9:38  
4 Louise Oram Bækkelagets SK 1:14:22 +1:37 9:40  
5 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1:16:32 +3:47 9:57  
  Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb ikke startet      
  Mariann Ulvestad Bækkelagets SK ikke startet      

H 19-

10 220 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lukas Peterson IKF Umeå 1:10:44   6:55  
2 Thomas Nipen Bækkelagets SK 1:14:48 +4:04 7:19  
3 Amund Hoel Raumar Orientering 1:16:36 +5:52 7:29  
4 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 1:18:25 +7:41 7:40  
5 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:20:29 +9:45 7:52  
6 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:22:16 +11:32 8:02  
7 Erik Persson Oppsal Orientering 1:23:24 +12:40 8:09  
8 Tor Andreas Andersen Oppsal Orientering 1:24:20 +13:36 8:15  
9 Thor Mella Oppsal Orientering 1:25:24 +14:40 8:21  
10 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:25:58 +15:14 8:24  
11 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:26:13 +15:29 8:26  
12 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:26:27 +15:43 8:27  
13 Truls Hestengen Oppsal Orientering 1:26:35 +15:51 8:28  
14 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:31:03 +20:19 8:54  
15 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:35:46 +25:02 9:22  
16 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:38:38 +27:54 9:39  
17 Magnus Woxholtt-Jensen Nydalens SK 2:08:10 +57:26 12:32  
  Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Martin Nilsson Lillomarka OL diskvalifisert      
  Håvard Myhre Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK brutt      
  Magne Jutulstad Bækkelagets SK ikke startet      
  Sverre Turter Sandvold Nydalens SK ikke startet      
  Anders Storbraten Bækkelagets SK ikke startet      
  Vegard Ruttenborg IL Tyrving ikke startet      

D 40-

5 050 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atanaska Bedeleva Nydalens SK 56:59   11:17  
2 Kersti Kärner Pölva Kobras 57:03 +0:04 11:17  
3 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:15:59 +19:00 15:02  
  Atanaska Bedeleva Nydalens SK ikke startet      

H 40-

6 320 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 51:23   8:07  
2 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 53:43 +2:20 8:29  
3 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 54:37 +3:14 8:38  
4 Petter Halvorsen Nydalens SK 57:28 +6:05 9:05  
5 Tommy Skårbø Raumar Orientering 1:02:19 +10:56 9:51  
6 Jesper Grooss Allerød OK 1:03:33 +12:10 10:03  
7 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:27:35 +36:12 13:51  

D 45-

5 050 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Feiring IL Tyrving 48:07   9:31  
2 Marit B. Eithun Nittedal OL 56:13 +8:06 11:07  
3 Elin Kalleson Oppsal Orientering 59:30 +11:23 11:46  
4 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:00:31 +12:24 11:59  
5 Katrine Bakke Fossum IF 1:02:28 +14:21 12:22  
6 Tone Skram Røyken OL 1:03:29 +15:22 12:34  
7 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1:04:22 +16:15 12:44  
8 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 1:04:56 +16:49 12:51  
9 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:05:42 +17:35 13:00  
10 Paula Berstad Heming Orientering 1:18:15 +30:08 15:29  
11 Marianne Reusch Heming Orientering 1:35:44 +47:37 18:57  
12 Kristin Falk Fossum IF 1:37:35 +49:28 19:19  
  Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb ikke startet      

H 45-

6 320 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Bakke Fossum IF 48:02   7:36  
2 Olav Eide Bækkelagets SK 49:32 +1:30 7:50  
3 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 50:52 +2:50 8:02  
4 Runar Hafskjold Nydalens SK 51:14 +3:12 8:06  
5 Morten Mosland Oppsal Orientering 51:23 +3:21 8:07  
6 Geir Hoff IL Tyrving 51:48 +3:46 8:11  
7 Christian Gløgård Nittedal OL 53:07 +5:05 8:24  
8 Anders Grevstad Fossum IF 53:47 +5:45 8:30  
9 Bjørn Martini Asker Skiklubb 58:01 +9:59 9:10  
10 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 58:23 +10:21 9:14  
11 Pål Sommerhein OK Horten 59:19 +11:17 9:23  
12 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 1:04:16 +16:14 10:10  
13 Kyrre Gran Fet OL 1:04:19 +16:17 10:10  
14 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:05:59 +17:57 10:26  
15 Olav Hasaas Fossum IF 1:08:19 +20:17 10:48  
16 Christian Reusch Heming Orientering 1:09:42 +21:40 11:01  
17 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1:16:35 +28:33 12:07  
  Rolf Hustvedt Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Bjørn Skjævestad Asker Skiklubb ikke startet      
  Frode Strisland Fossum IF ikke startet      
  André Jægtvik Konnerud IL ikke startet      

D 50-

4 460 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 42:28   9:31  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 46:50 +4:22 10:30  
3 Tove Strand Måren OK 47:32 +5:04 10:39  
4 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 48:03 +5:35 10:46  
5 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 48:23 +5:55 10:50  
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 48:50 +6:22 10:56  
7 Trude Fixdal IL Koll 50:33 +8:05 11:20  
8 Else Grandal IL Tyrving 55:50 +13:22 12:31  
9 Doris Larsson Lillomarka OL 1:03:05 +20:37 14:08  
10 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:04:59 +22:31 14:34  
11 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:07:23 +24:55 15:06  
12 Eldri Holo Fossum IF 1:07:44 +25:16 15:11  
13 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:08:41 +26:13 15:23  
14 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:10:24 +27:56 15:47  
  Nina Elise Jørgensen Nittedal OL ikke startet      
  Marianne Arnesen Asker Skiklubb ikke startet      

H 50-

5 190 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 37:47   7:16  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 38:01 +0:14 7:19  
3 Arild Andresen Fossum IF 39:58 +2:11 7:42  
4 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 41:05 +3:18 7:54  
5 Steinar Låg Asker Skiklubb 41:34 +3:47 8:00  
6 Kjetil Espedal Nydalens SK 42:14 +4:27 8:08  
7 Kimme Arnesen Heming Orientering 43:36 +5:49 8:24  
8 Christian Grotnes IL Tyrving 43:37 +5:50 8:24  
9 Knut Erling  Øen Heming Orientering 43:49 +6:02 8:26  
10 Ståle  Sønsterudbråten Raumar Orientering 43:55 +6:08 8:27  
11 Øystein Østermann Heming Orientering 44:43 +6:56 8:36  
12 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 45:33 +7:46 8:46  
13 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 47:32 +9:45 9:09  
14 Ivar Mølnvik Fossum IF 48:18 +10:31 9:18  
15 Håkon Jendal Fossum IF 48:33 +10:46 9:21  
16 Jørn Myrland Notodden OL 49:19 +11:32 9:30  
17 Arne Torgersen Bækkelagets SK 49:22 +11:35 9:30  
18 Odd Arne Lian IL Koll 49:49 +12:02 9:35  
19 Anders Flågen Heming Orientering 51:09 +13:22 9:51  
20 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 51:20 +13:33 9:53  
21 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 51:48 +14:01 9:58  
22 Stein Mella Oppsal Orientering 54:12 +16:25 10:26  
23 Torkjel Nesheim IL Tyrving 55:49 +18:02 10:45  
24 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:02:09 +24:22 11:58  
25 Stein H. Hagen Fossum IF 1:08:09 +30:22 13:07  
26 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:13:45 +35:58 14:12  

D 55-

4 460 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 44:24   9:57  
2 Dagrunn Melkild Heming Orientering 46:23 +1:59 10:23  
3 Hilde Storløkken Kongsberg OL 49:53 +5:29 11:11  
4 Helga Haverstad Lierbygda OL 52:41 +8:17 11:48  
5 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 53:23 +8:59 11:58  
6 Gunhild Hennum Lierbygda OL 53:27 +9:03 11:59  
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 53:51 +9:27 12:04  
8 Unni Rye Asker Skiklubb 55:04 +10:40 12:20  
9 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 55:45 +11:21 12:30  
10 Berit Berge IL Tyrving 57:08 +12:44 12:48  
11 Heidi Falck IL Tyrving 59:05 +14:41 13:14  
12 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:00:07 +15:43 13:28  
13 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:03:14 +18:50 14:10  
14 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:06:10 +21:46 14:50  

H 55-

5 190 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 38:53   7:29  
2 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 41:57 +3:04 8:04  
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 42:25 +3:32 8:10  
4 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 44:34 +5:41 8:35  
5 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 46:55 +8:02 9:02  
6 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 47:39 +8:46 9:10  
7 Martin Granly Lillomarka OL 49:16 +10:23 9:29  
8 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 49:25 +10:32 9:31  
9 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 49:32 +10:39 9:32  
10 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 50:32 +11:39 9:44  
11 Bjørn Christensen Østmarka OK 52:56 +14:03 10:11  
12 Morten Karlsen Måren OK 54:24 +15:31 10:28  
13 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 54:49 +15:56 10:33  
14 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 55:36 +16:43 10:42  
15 Jon Lahlum IL GeoForm 56:36 +17:43 10:54  
16 Øystein Melby Vang OL 1:01:44 +22:51 11:53  
17 Per Stedje Østmarka OK 1:07:44 +28:51 13:03  
18 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:11:30 +32:37 13:46  
19 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:15:47 +36:54 14:36  
20 Claus Fritzner Nittedal OL 1:20:37 +41:44 15:31  
  Kim Farnes Hansen Lierbygda OL diskvalifisert      

D 60-

3 640 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 42:23   11:38  
2 Randi Nilstad IL Tyrving 49:10 +6:47 13:30  
3 Elle M. Melbye Heming Orientering 52:33 +10:10 14:26  
4 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:09:48 +27:25 19:10  

H 60-

4 460 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Thon Sturla, IF 38:14   8:34  
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 38:29 +0:15 8:37  
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 40:43 +2:29 9:07  
4 Magne Vollen Oslostudentenes IK 45:32 +7:18 10:12  
5 Alf Pettersen IL Tyrving 46:20 +8:06 10:23  
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:15 +9:01 10:35  
7 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 48:44 +10:30 10:55  
8 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:06:24 +28:10 14:53  
9 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:14:06 +35:52 16:36  
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet      
  Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet      

D 65-

3 640 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 43:52   12:03  
2 Linda Verde Sturla, IF 44:22 +0:30 12:11  
3 Inger Tiltnes IL Tyrving 44:56 +1:04 12:20  
4 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 49:06 +5:14 13:29  
5 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:18:02 +34:10 21:26  

H 65-

4 460 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Næss Oppsal Orientering 44:21   9:56  
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 44:40 +0:19 10:00  
3 Hans Huseby Sarpsborg OL 45:46 +1:25 10:15  
4 Per Ove Transeth Røyken OL 45:53 +1:32 10:17  
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 47:45 +3:24 10:42  
6 Jan Lärfars Nydalens SK 47:53 +3:32 10:44  
7 Morten Johannessen Røyken OL 49:05 +4:44 11:00  
8 Stein Turtumøygard Måren OK 51:17 +6:56 11:29  
9 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 52:34 +8:13 11:47  
10 Per Øhlckers IL Tyrving 53:13 +8:52 11:55  
11 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 55:10 +10:49 12:22  

D 70-

2 960 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 39:50   13:27  
2 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 55:45 +15:55 18:50  
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 56:46 +16:56 19:10  
4 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 58:01 +18:11 19:36  
5 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:10:57 +31:07 23:58 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 70-

3 640 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 32:25   8:54  
2 Willy Grønstad Gimle IF 38:39 +6:14 10:37  
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 40:21 +7:56 11:05  
4 Steinar Skoglund Fossum IF 41:23 +8:58 11:22  
5 Øyvind Stene Asker Skiklubb 41:26 +9:01 11:22  
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 42:02 +9:37 11:32  
7 Knut G Karlsen Heming Orientering 42:25 +10:00 11:39  
8 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 43:20 +10:55 11:54  
9 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 43:39 +11:14 11:59  
10 Bjørn Sandelien Heming Orientering 49:23 +16:58 13:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 50:21 +17:56 13:49  
12 Geir Arnesen Bærums Skiklub 52:40 +20:15 14:28  
13 Roar Bjordal Oppsal Orientering 55:38 +23:13 15:17  
14 Alf Johan Hjelmtveit Eiker OL 58:15 +25:50 16:00  
15 Rolf Hagman Kolbotn og Skimt OL 1:01:23 +28:58 16:51  
  Jon Færden Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Jimmy Nordli Trøsken IL brutt      

D 75-

2 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 47:42   16:06  
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 52:59 +5:17 17:53  
3 Aase Tove Golden Måren OK 57:24 +9:42 19:23  
4 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 57:27 +9:45 19:24  

H 75-

3 640 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Bjaaland Heming Orientering 43:03   11:49  
2 Sturle Hånes IL GeoForm 53:28 +10:25 14:41  
3 Øystein Madsen Haugerud IF 58:38 +15:35 16:06  
4 Olavi Junttila Helsingin Suunistajat 59:10 +16:07 16:15  
5 Erling Tidemann Lommedalens IL 59:39 +16:36 16:23  
6 Terje Throndsen Nittedal OL 1:01:17 +18:14 16:50  
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:02:01 +18:58 17:02  
8 Eyvind Aas IL GeoForm 1:09:01 +25:58 18:57  
9 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:23:12 +40:09 22:51  
10 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 2:22:04 +1:39:01 39:01  

D 80-

2 960 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:00:29   20:26  
2 Eva Fixdal Heming Orientering 1:17:33 +17:04 26:11  
  Inger E. Vamnes Hamar OK diskvalifisert      

H 80-

2 960 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Drage Haugerud IF 58:21   19:42  
2 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:03:11 +4:50 21:20  
3 Per Meiland Lommedalens IL 1:10:12 +11:51 23:42  

H 85-

2 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 57:38   19:28  
2 Ørnulf Fremming Haugerud IF 1:47:51 +50:13 36:26  

Direkte N

3 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 33:09   10:39  
2 Bente Vasshaug NOTEAM 39:48 +6:39 12:47  
3 Marianne Køller Nydalens SK 47:54 +14:45 15:24  
  Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL ikke startet      

Direkte C

3 200 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 25:07   7:50  
2 Kari Tvete Inngjerdingen IL Koll 30:09 +5:02 9:25  
3 Odd Sletten Raumar Orientering 31:26 +6:19 9:49  
4 Per Sørberg Raumar Orientering 32:51 +7:44 10:15  
5 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 35:43 +10:36 11:09  
6 Karoline Conradi NOTEAM 37:20 +12:13 11:40  
7 Kristin Mortensen IL Koll 37:34 +12:27 11:44  
8 Helena Granberg Østmarka OK 38:53 +13:46 12:09  
9 ola Skaar Nittedal OL 39:51 +14:44 12:27  
10 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 40:03 +14:56 12:30  
11 Annica Hernes Fossum IF 40:50 +15:43 12:45  
12 Eli Signe Kvaale Høydalsmo IL 43:50 +18:43 13:41  
13 Torunn Hoel Raumar Orientering 44:36 +19:29 13:56  
14 Eline Skaar Nittedal OL 46:58 +21:51 14:40  
15 Petter Sveen NOTEAM 47:55 +22:48 14:58  
16 Kaja Grandal IL Tyrving 48:25 +23:18 15:07  
17 Elin Mollestad NOTEAM 52:34 +27:27 16:25  
18 Dalia Kazkaityte NOTEAM 55:25 +30:18 17:19  
19 Lena Hatling NOTEAM 57:15 +32:08 17:53  
20 Merete Saugestad Nydalens SK 58:59 +33:52 18:25  
21 ingrid  skaar Nittedal OL 1:00:51 +35:44 19:00  
22 Else  Reseland Wiik Driv IL 1:21:02 +55:55 25:19  
  Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert      
  Anne Kathrine Akselsen Nydalens SK ikke startet      

Direkte B

3 720 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jøran Kristiansen Heming Orientering 30:28   8:11  
2 Anna-Karin Strømstedt NOTEAM 34:02 +3:34 9:08  
3 Vidar Berteig IL GeoForm 34:37 +4:09 9:18  
4 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 36:15 +5:47 9:44  
5 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 37:36 +7:08 10:06  
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 41:32 +11:04 11:09  
6 Runa Kalleson Oppsal Orientering 41:32 +11:04 11:09  
8 Kristian Næss NOTEAM 42:43 +12:15 11:28  
9 thomas Berg IL Tyrving 42:45 +12:17 11:29  
10 Torleif Galteland Asker Skiklubb 42:51 +12:23 11:31  
11 Ellen Sparby Fossum IF 42:59 +12:31 11:33  
12 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 43:14 +12:46 11:37  
13 Tale Mæhre Torjussen Fossum IF 43:37 +13:09 11:43  
14 Anders  Finsrud Asker Skiklubb 45:49 +15:21 12:18  
15 Eivind Berget NOTEAM 45:50 +15:22 12:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
16 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 46:20 +15:52 12:27  
17 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 47:48 +17:20 12:50  
18 Ivar  Skaug Heming Orientering 48:08 +17:40 12:56  
19 Thor Vollseth Heming Orientering 48:22 +17:54 13:00  
20 Hanne Hofsæth Fredheim Lillomarka OL 48:38 +18:10 13:04  
21 tom Rådahl IL Tyrving 48:50 +18:22 13:07  
22 Jarle Rogndokken Fet OL 49:49 +19:21 13:23  
23 Elin Bergseng Løten o-lag 50:31 +20:03 13:34  
24 Sharon Broadwell IL GeoForm 50:33 +20:05 13:35  
25 Gunnilla lårfars NOTEAM 50:34 +20:06 13:35  
26 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 51:27 +20:59 13:49  
27 Kjetil Jacobsen Hamar OK 52:56 +22:28 14:13  
28 Tiffany Otis NOTEAM 54:48 +24:20 14:43  
29 Boje Bøhlerengen Oppsal Orientering 55:24 +24:56 14:53  
30 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 58:58 +28:30 15:51  
31 Kari  Schjølberg-Henrisken Nydalens SK 59:11 +28:43 15:54  
32 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:00:02 +29:34 16:08  
33 Pål Myklebust IL Koll 1:01:32 +31:04 16:32  
34 Sofie Oraug-Rygh IL Koll 1:02:32 +32:04 16:48  
35 Grunde Olimstad NOTEAM 1:02:38 +32:10 16:50  
36 Brevik Monica Østmarka OK 1:02:45 +32:17 16:52  
37 Gro Ellegaard Vang OL 1:02:50 +32:22 16:53  
38 Gina Brevik Østmarka OK 1:03:45 +33:17 17:08  
39 Siri S Sætra Asker Skiklubb 1:04:17 +33:49 17:16  
40 Anne Nydal Asker Skiklubb 1:05:27 +34:59 17:35  
41 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1:10:14 +39:46 18:52  
42 Lene Colquhoun Lillomarka OL 1:11:00 +40:32 19:05  
43 Vibeke Høst Lillomarka OL 1:12:12 +41:44 19:24  
44 Ragnhild Stenberg Berg Lillomarka OL 1:23:27 +52:59 22:25  
45 Laura Slaughter Fredrikstad SK 2:01:59 +1:31:31 32:47  
  Harald Aulie IL Koll diskvalifisert      
  Lotta Myhre IL Koll diskvalifisert      
  Roar Hernes Fossum IF ikke startet      

Direkte AK

4 700 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 29:31   6:16  
2 Odin Tellsbø Østmarka OK 30:13 +0:42 6:25  
3 Andreas Sylte Freidig 32:28 +2:57 6:54  
4 Kristian Dalby Fredrikstad SK 33:10 +3:39 7:03  
5 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 35:33 +6:02 7:33  
6 Gard Lindseth Nydalens SK 36:07 +6:36 7:41  
7 Andreas Søvik NOTEAM 36:32 +7:01 7:46  
8 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 36:46 +7:15 7:49  
9 Rov Anders Syrstad Lyn 37:58 +8:27 8:04  
10 Stig Strandhagen Røyken OL 39:14 +9:43 8:20  
11 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 39:48 +10:17 8:28  
12 Karoline Andersen IL Tyrving 40:47 +11:16 8:40  
13 Henning Spjelkavik IL Tyrving 41:10 +11:39 8:45  
14 Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 42:16 +12:45 8:59  
15 Tore Myhrvold Fossum IF 42:27 +12:56 9:01  
16 Hans Jevanord Fossum IF 42:32 +13:01 9:02  
17 Aleksander Rygh Holten Nydalens SK 42:36 +13:05 9:03  
18 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 42:52 +13:21 9:07  
19 Gitte Bromanden Fredrikstad SK 42:59 +13:28 9:08  
20 Lars Halvorsen Nydalens SK 43:03 +13:32 9:09  
21 Lars Benestad NOTEAM 44:53 +15:22 9:32  
22 Tellef Juell Larsen