Resultater Nyttårsløpet Moss 2018

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Nyttårsløpet
Moss, Østfold - 31. desember 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 15:49   10:32  
0 Ingvild Veimo Larsen NOTEAM 52:27   34:58  
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 19:54   13:16  
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 19:58   13:18  

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 25:04   11:56  
0 Silje Veimo Larsen NOTEAM 33:35   15:59  

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Aune Jakobsen OK Moss 32:40   14:50  
2 Erle Elise Wold OK Moss 50:25 +17:45 22:54  
3 Erle  Wetterhus OK Moss 50:30 +17:50 22:57  

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erika Lind-Larsen OK Moss 49:33   15:59  
2 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 50:53 +1:20 16:24  
3 Marie  Saugestad Nydalens SK 59:17 +9:44 19:07  
4 Julie Sophie Wold OK Moss 59:25 +9:52 19:10  

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:17:02   21:23  

D 17-

4 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 40:18   8:45  
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 42:41 +2:23 9:16  
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43:24 +3:06 9:26  
4 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 44:39 +4:21 9:42  
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 51:07 +10:49 11:06  
6 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 53:54 +13:36 11:43  
7 Tina Kalleson Oppsal Orientering 55:32 +15:14 12:04  
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 58:08 +17:50 12:38  
9 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:00:26 +20:08 13:08  
10 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:02:06 +21:48 13:30  
11 Malin Eijsink Nydalens SK 1:06:00 +25:42 14:20  
12 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:10:28 +30:10 15:19  
13 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 1:11:35 +31:17 15:33  
14 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 1:12:00 +31:42 15:39  
  Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert      

D 40-

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 56:41   15:44  
2 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 56:46 +0:05 15:46  
3 Hanne Wold OK Moss 59:44 +3:03 16:35  
4 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 1:12:04 +15:23 20:01  
5 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 1:13:13 +16:32 20:20  
6 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:18:05 +21:24 21:41  

D 50-

3 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elisabeth  Rømcke OK Moss 48:53   13:34  
2 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 49:46 +0:53 13:49  
3 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 52:01 +3:08 14:26  
4 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 53:20 +4:27 14:48  
5 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 56:24 +7:31 15:40  
6 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 59:00 +10:07 16:23  
7 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 59:27 +10:34 16:30  
8 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 1:00:32 +11:39 16:48  
9 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:09:21 +20:28 19:15  

D 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Sørum Indre Østfold OK 1:15:02   20:50  
2 Reidun Braathen OK Moss 1:16:34 +1:32 21:16  
3 Inger Nergaard Stokke IL 1:37:45 +22:43 27:09  
  Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert      

D 70-

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:17:21   21:29  

H -10

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Vemund Veimo Larsen NOTEAM 43:03   20:30  
0 Tore Lind-Larsen OK Moss 43:02   20:29  
0 Alfred  Nikolaisen Oppsal Orientering 23:23   11:08  

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 24:44   11:14  
  Anders Hovgaard Eisvang OK Moss diskvalifisert      

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 38:55   12:33  
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:08:08 +29:13 21:58  

H 15-16

4 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 36:24   7:54  
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 38:03 +1:39 8:16  
3 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 45:48 +9:24 9:57  
  Tor Erling Gjølsjø OK Moss diskvalifisert      
  Sigurd Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert      

H 17-

5 700 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 38:15   6:42  
2 Audun Heimdal NTNUI 39:22 +1:07 6:54  
3 Herman Ryen Martinsen NTNUI 39:25 +1:10 6:54  
4 Henrik Eijsink Nydalens SK 39:35 +1:20 6:56  
5 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 39:44 +1:29 6:58  
6 Anders Vister Nydalens SK 41:04 +2:49 7:12  
7 Rasmus Rørholt  Theisen NTNUI 41:07 +2:52 7:12  
8 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 44:01 +5:46 7:43  
9 Thomas Ruud Oppsal Orientering 45:39 +7:24 8:00  
10 Aslak Heimdal Konnerud IL 47:13 +8:58 8:17  
11 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 52:23 +14:08 9:11  
12 Are Wigaard NTNUI 53:06 +14:51 9:18  
13 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 54:48 +16:33 9:36  
14 Lavran Thorstensen NTNUI 1:02:46 +24:31 11:00  
15 Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI 1:03:43 +25:28 11:10  
16 Truls Osen Vestre Akers SK 1:10:39 +32:24 12:23  
17 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:10:44 +32:29 12:24  
18 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 1:20:38 +42:23 14:08  
  Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK diskvalifisert      

H 40-

4 600 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Danevad Fredrikstad SK 39:47   8:38  
2 Jørgen Frøyd Larvik OK 41:05 +1:18 8:55  
3 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 42:18 +2:31 9:11  
4 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 42:27 +2:40 9:13  
5 Espen Bekhus Fredrikstad SK 43:11 +3:24 9:23  
6 Henning Spjelkavik IL Tyrving 44:03 +4:16 9:34  
7 Steinar Lande Bø OL 45:15 +5:28 9:50  
8 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 45:36 +5:49 9:54  
9 Henning Bratland Carlsen OK Moss 48:36 +8:49 10:33  
10 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 53:08 +13:21 11:33  
11 Kyrre Gran Fet OL 1:01:31 +21:44 13:22  
12 Tor Ringstad Hedrum OL 1:01:37 +21:50 13:23  
13 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:02:49 +23:02 13:39  

H 50-

4 600 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 40:23   8:46  
2 Tore Bjørnerød OK Moss 43:09 +2:46 9:22  
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 45:20 +4:57 9:51  
4 Stein Blomseth Lillomarka OL 46:08 +5:45 10:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Vidar  Benjaminsen Lillomarka OL 46:26 +6:03 10:05  
6 Lars Enerhaugen Modum OL 46:41 +6:18 10:08  
7 Svein Melby Sarpsborg OL 46:50 +6:27 10:10  
8 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 47:14 +6:51 10:16  
9 Dag Brenås Varteig OL 47:34 +7:11 10:20  
9 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 47:34 +7:11 10:20  
11 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 48:43 +8:20 10:35  
12 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 49:18 +8:55 10:43  
13 Hallvard Fjær Lillomarka OL 50:43 +10:20 11:01  
14 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 53:49 +13:26 11:41  
15 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 54:46 +14:23 11:54  
16 Ole Ingesen Sarpsborg OL 55:04 +14:41 11:58  
17 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 55:46 +15:23 12:07  
18 Axel  Theisen Mellembygd OL 56:02 +15:39 12:10  
19 Martin Granly Lillomarka OL 56:44 +16:21 12:20  
20 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 1:00:53 +20:30 13:14  
21 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 1:01:20 +20:57 13:20  
22 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:02:35 +22:12 13:36  
23 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:03:20 +22:57 13:46  
24 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 1:03:58 +23:35 13:54  
25 Axel  Bromander Fredrikstad SK 1:06:15 +25:52 14:24  
26 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:12:29 +32:06 15:45  
27 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:42:53 +1:02:30 22:21  

H 60-

3 600 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild  Kirkerød Sarpsborg OL 33:30   9:18  
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 36:15 +2:45 10:04  
3 Øystein Kildahl Østmarka OK 40:17 +6:47 11:11  
4 Sture Ottesen Indre Østfold OK 40:24 +6:54 11:13  
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 42:50 +9:20 11:53  
6 Ove Martinsen Hauketo IF 43:20 +9:50 12:02  
7 Peter Klaveness Måren OK 43:28 +9:58 12:04  
8 Hans Huseby Sarpsborg OL 43:31 +10:01 12:05  
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 43:31 +10:01 12:05  
10 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 45:08 +11:38 12:32  
11 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 50:57 +17:27 14:09  
12 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 54:17 +20:47 15:04  
13 Lars Klyve Oppsal Orientering 54:19 +20:49 15:05  
14 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 55:03 +21:33 15:17  
15 Bjørn  Åstorp Sarpsborg OL 56:08 +22:38 15:35  
16 Roy Gjerding OK Moss 56:34 +23:04 15:42  
17 Per Osen Vestre Akers SK 56:46 +23:16 15:46  
18 Rune Hultgreen IL GeoForm 1:00:05 +26:35 16:41  
19 Elling Aakre Andebu IL 1:01:30 +28:00 17:05  
20 Jan Sveen Raumar Orientering 1:07:20 +33:50 18:42  
21 Harald Bauger OK Moss 1:07:40 +34:10 18:47  

H 70-

3 600 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Gimle IF 48:02   13:20  
2 Per Reidulf Holm OK Moss 48:32 +0:30 13:28  
3 John Thomas Petersen Nittedal OL 55:25 +7:23 15:23  
4 Jan Jansen OK Moss 59:59 +11:57 16:39  
5 Ola Bækkevold OK Moss 1:02:30 +14:28 17:21  
6 Per Oscar  Sagestad OK Moss 1:07:14 +19:12 18:40  
7 Trond Wettergreen Driv IL 1:08:20 +20:18 18:58  
8 Øystein Madsen Haugerud IF 1:10:24 +22:22 19:33  
9 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:12:01 +23:59 20:00  
10 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:16:16 +28:14 21:11  
11 Klaus Engen Eidskog OL 1:20:54 +32:52 22:28  
12 Stein Koren OK Moss 1:34:20 +46:18 26:12  
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert      

B-åpen 3km

3 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vidar Berteig IL GeoForm 40:44   13:08  
2 Thomas Tubbehaugen OK Moss 51:12 +10:28 16:30  
3 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 51:29 +10:45 16:36  
4 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 54:22 +13:38 17:32  
5 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 55:01 +14:17 17:44  
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 58:26 +17:42 18:50  
7 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 59:16 +18:32 19:07  
8 Martin Hovgaard Eisvang OK Moss 1:00:58 +20:14 19:40  
9 Stine Austad Raumar Orientering 1:01:23 +20:39 19:48  
10 Sharon Broadwell IL GeoForm 1:03:47 +23:03 20:34  
11 Adam  Kristiasen OK Moss 1:10:43 +29:59 22:48  
12 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 1:13:36 +32:52 23:44  
13 Bjørn Aarbu Varteig OL 1:20:31 +39:47 25:58  
14 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:24:55 +44:11 27:23  
15 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:37:11 +56:27 31:20  
16 Tor Mollat Eriksen OK Moss 1:40:16 +59:32 32:20  
17 Viljar Johan Femoen OK Moss 1:45:07 +1:04:23 33:54  
18 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:45:10 +1:04:26 33:55  
19 Odd Egil  Frogner OL Tønsberg og omegn 1:56:59 +1:16:15 37:44  
  Matthew Ng Oslostudentenes IK diskvalifisert      

C-åpen 2km

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brage  Kristiansen OK Moss 49:40   22:34  
2 Liv Edle  Grønstad Gimle IF 1:30:14 +40:34 41:00  
  Thore Løken OK Moss diskvalifisert      
  Tove Tesdal Indre Østfold OK diskvalifisert      

A-åpen 5km

4 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 50:26   10:57  
2 Joar Gjerdahl Konnerud IL 50:33 +0:07 10:59  
3 Selma Kristiasen OK Moss 1:13:52 +23:26 16:03  
4 Vegar Kristiansen OK Moss 1:42:30 +52:04 22:16

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut