Resultater O-land / Had-O-Land - Dag 2 - 2015



Resultater O-land / Had-O-Land - Dag 2
Gran, Oppland - 20. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Emina Liné Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 33:53   17:50
  Isabel Elin Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 55:50   29:23
  Maren Bleken Rud Vang OL 27:30   14:28
  Mina Bleken Rud Vang OL 28:03   14:45
  Martin Christoffer Borg IL Koll 22:49   12:00
  Guro Brænden Lillomarka OL 35:42   18:47
  Emilia Diesen Vang OL 29:39   15:36
  Brage Fosstveit Raumar Orientering 1:05:55   34:41
  Ida Gammelmo Hadeland OL 28:27   14:58
  Lars Gjerdingen Hadeland OL 41:43   21:57
  Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 42:17   22:15
  Tuva Mykleset Vang OL 30:13   15:54
  Rakel Oikonomakis Bergset IL Veten 36:56   19:26
  Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 25:53   13:37
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 31:29   16:34
  Amund Hagberg Solum Rond OL 40:37   21:22
  Nikolai Teslo Hadeland OL 40:25   21:16

 

D -10

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Maren Henriksen Halden SK 27:43   15:23
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 22:31   12:30
  Marie Scheele Nydalens SK 26:03   14:28

 

D 11-12

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Jørgensen Lillehammer OK 21:48   12:06
2 Emma Dåsnes Vang OL 21:52 +0:04 12:08
3 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 23:37 +1:49 13:07
4 Anne Frøisland Vang OL 24:04 +2:16 13:22
5 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 25:38 +3:50 14:14
6 Astrid Rognstad Hadeland OL 27:12 +5:24 15:06
7 Julie Mykleset Vang OL 27:59 +6:11 15:32

 

D 13-14

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 19:51   9:01
2 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 20:55 +1:04 9:30
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 21:43 +1:52 9:52
4 Oda Scheele Nydalens SK 24:17 +4:26 11:02
5 Berthe Teslo Hadeland OL 29:32 +9:41 13:25
6 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 32:14 +12:23 14:39
7 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 33:11 +13:20 15:05
8 Elin Flø Lillomarka OL 41:12 +21:21 18:43
9 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 58:06 +38:15 26:24

 

D 13-16C

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 19:59   11:06
2 Ella Skoglund IL Veten 30:19 +10:20 16:50
3 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 42:01 +22:02 23:20
  Ada Helene Gulliksen Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

D 15-16

3 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 31:41   10:33
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 35:04 +3:23 11:41
3 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 37:21 +5:40 12:27
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 38:24 +6:43 12:48
5 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 46:09 +14:28 15:23
6 Aurora Gjølsjø OK Moss 48:52 +17:11 16:17
7 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 50:06 +18:25 16:42
8 Synne Solberg Gjø-Vard OL 57:17 +25:36 19:05
  Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK brutt    

 

D 17-C

2 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 31:19   13:02
2 Marit Follstad Vang OL 34:34 +3:15 14:24
3 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 35:13 +3:54 14:40
4 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 40:40 +9:21 16:56
5 Tiril Reksnes Hadeland OL 41:53 +10:34 17:27
6 Kristin Gjølsjø OK Moss 44:06 +12:47 18:22
7 Marion Amundsen Ringerike OL 46:01 +14:42 19:10
8 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 48:15 +16:56 20:06
9 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 53:29 +22:10 22:17
10 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:00:54 +29:35 25:22
11 Helene Kartomten Vang OL 1:02:13 +30:54 25:55
  Mona Sveen Vang OL diskvalifisert    
  Kjersti Frøisland Vang OL brutt    

 

D 17-20

2 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 26:08   9:20
2 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 28:23 +2:15 10:08
3 Nicola Blatchford Newcastle Orienteering Club 30:33 +4:25 10:54
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 31:09 +5:01 11:07
5 Anna Dowling WROC 31:29 +5:21 11:14
6 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:58 +5:50 11:25
7 Nora Hui Andersen Hamar OK 32:52 +6:44 11:44
8 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 33:18 +7:10 11:53
9 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 33:40 +7:32 12:01
10 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 34:48 +8:40 12:25
11 Hedda Vonen Lillomarka OL 36:22 +10:14 12:59

 

D 35-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Bleken Rud Vang OL 27:59   9:59
2 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 28:29 +0:30 10:10
3 Monica Berglund Ringerike OL 37:00 +9:01 13:12
4 Kristin Vatland Hadeland OL 38:32 +10:33 13:45
5 Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 52:50 +24:51 18:52

 

D 40-

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 30:28   10:52
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 31:15 +0:47 11:09
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 32:07 +1:39 11:28
4 Berit Bergset IL Veten 34:12 +3:44 12:12
5 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 39:38 +9:10 14:09
6 Heidi Gabrielsen Raumar Orientering 50:08 +19:40 17:54
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    

 

D 45-

3 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit B. Eithun Nittedal OL 31:05   10:21
2 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 31:35 +0:30 10:31
3 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 35:45 +4:40 11:55
4 Hege Solerød Gjø-Vard OL 37:20 +6:15 12:26
5 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 39:00 +7:55 13:00
6 Heidi Østli Raumar Orientering 39:54 +8:49 13:18
7 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 40:13 +9:08 13:24
8 Astrid Ruud Nittedal OL 41:45 +10:40 13:55
9 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 46:55 +15:50 15:38
10 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 56:14 +25:09 18:44
11 Marianne Reusch Heming Orientering 1:01:49 +30:44 20:36

 

D 50-

3 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Hov Fossum IF 32:15   10:45
2 Hilde Storløkken Kongsberg OL 32:52 +0:37 10:57
3 Lene Kinneberg Raumar Orientering 35:12 +2:57 11:44
4 Tone Bakken Lillomarka OL 36:53 +4:38 12:17
5 Unni Stenhammer Raumar Orientering 38:09 +5:54 12:43
6 Tove Strand Måren OK 41:32 +9:17 13:50
7 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 45:51 +13:36 15:17
8 Karen Blatchford Newcastle Orienteering Club 46:34 +14:19 15:31
9 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 55:09 +22:54 18:23
10 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:19:31 +47:16 26:30

 

D 55-

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Line Indre Østfold OK 28:01   11:40
2 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 28:28 +0:27 11:51
3 Gunilla Gedin Göteborg Majorna OK 28:34 +0:33 11:54
4 Anne Sørum Ringsaker OK 29:34 +1:33 12:19
5 Grete Hovi Skien OK 33:47 +5:46 14:04
6 Reidunn Hallan Lillomarka OL 33:50 +5:49 14:05
7 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 36:43 +8:42 15:17
8 Turid Giil Rond OL 38:56 +10:55 16:13
  Wenche Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert    

 

D 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 33:58   14:09
2 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 43:03 +9:05 17:56
  Britt Gunnarsson Kristinehamns OK diskvalifisert    

 

D 65-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 36:55   16:46
2 Marit Sørensen Indre Østfold OK 44:46 +7:51 20:20

 

D 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 32:17   14:40
2 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 37:03 +4:46 16:50

 

D 75-

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 30:15   13:44
  Tirill Liby Seip OK Skeidi diskvalifisert    
  Inger E. Vamnes Hamar OK diskvalifisert    

 

H -10

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Rasmus Berglund Ringerike OL 18:43   10:23
  Eskil Brænden Lillomarka OL 38:13   21:13
  Ola Dåsnes Vang OL 50:37   28:07
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll 39:14   21:47
  Mathias Linløkken Østmarka OK 20:59   11:39
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 38:39   21:28
  Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 34:04   18:55

 

H 11-12

1 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 14:15   7:55
2 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 15:15 +1:00 8:28
3 Simen Gammelmo Hadeland OL 15:29 +1:14 8:36
4 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 15:58 +1:43 8:52
5 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 16:11 +1:56 8:59
6 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 16:52 +2:37 9:22
7 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 17:58 +3:43 9:58
8 Arthur Brunborg Nittedal OL 18:12 +3:57 10:06
9 Mikkel Berglund Ringerike OL 19:37 +5:22 10:53
10 Christian Fredrik Borg IL Koll 21:46 +7:31 12:05
11 Fridtjof Reusch Heming Orientering 32:38 +18:23 18:07
12 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 33:45 +19:30 18:45
13 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 38:58 +24:43 21:38

 

H 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 33:31   17:38
2 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 36:59 +3:28 19:27

 

H 13-16C

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 15:28   8:35
2 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 25:43 +10:15 14:17
3 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 36:23 +20:55 20:12

 

H 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 22:09   11:04

 

H 15-16

2 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 25:17   9:01
2 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 27:07 +1:50 9:41
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 28:51 +3:34 10:18
4 Vegard Løvli Asker Skiklubb 29:45 +4:28 10:37
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 30:27 +5:10 10:52
6 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 31:13 +5:56 11:08
7 Fredrik Sveen Vang OL 32:53 +7:36 11:44
8 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 34:19 +9:02 12:15
9 Ole Johan Bråten Vang OL 46:31 +21:14 16:36
10 Martin Selmer Freidig 1:03:46 +38:29 22:46
  Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Njaal Ellegaard Melby Vang OL brutt    

 

H 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Andresen OK Skeidi 28:41   11:57

 

H 17-20

3 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Timothy Chambers TEAM SA 28:09   7:49
2 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 41:39 +13:30 11:34
3 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 42:00 +13:51 11:40
4 Dylan Barry TEAM SA 1:07:07 +38:58 18:38
  Roark Robinson TEAM SA diskvalifisert    
  Joe Woodley Lillomarka OL diskvalifisert    
  Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert    
  Niall McCarthy University College Dublin OC brutt    

 

H 35-

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mattis Myhre Frol IL 32:00   8:53
2 Tor Halvor Bolkesjø Bækkelagets SK 49:09 +17:09 13:39

 

H 40-

3 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Ola Pedersen Vang OL 27:30   7:38
2 Tore Bjørnerød OK Moss 28:35 +1:05 7:56
3 Tor Brenna Nittedal OL 30:25 +2:55 8:26
4 Martin Øhman Gjø-Vard OL 31:59 +4:29 8:53
5 Pål Stenberg Vang OL 32:18 +4:48 8:58
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 32:46 +5:16 9:06
7 Henrik Bleken Rud Vang OL 33:55 +6:25 9:25
8 Håkon Dåsnes Vang OL 34:17 +6:47 9:31
9 Lars Berglund Ringerike OL 34:40 +7:10 9:37
10 Henning Bratland Carlsen OK Moss 40:38 +13:08 11:17
11 Roar Saxhaug Raumar Orientering 41:59 +14:29 11:39
12 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 42:37 +15:07 11:50
13 Bjørn Aasestad Ås-NMBU Orientering 49:40 +22:10 13:47
14 Roar Skoglund IL Veten 54:42 +27:12 15:11
15 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 57:49 +30:19 16:03

 

H 45-

2 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Haug OL Vallset/Stange 21:32   7:41
2 Sigmund Vister Indre Østfold OK 21:57 +0:25 7:50
3 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 22:14 +0:42 7:56
4 Tore Bredalen Nittedal OL 23:22 +1:50 8:20
5 Rune Scheele Nydalens SK 23:39 +2:07 8:26
6 Reidar Selmer Freidig 24:35 +3:03 8:46
7 Stig Melling Ringerike OL 27:05 +5:33 9:40
8 Kai Solum Rond OL 28:11 +6:39 10:03
8 Per Olav Andersen Halden SK 28:11 +6:39 10:03
10 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 29:24 +7:52 10:30
11 Jan Lenndin Lillehammer OK 29:37 +8:05 10:34
12 Christian Reusch Heming Orientering 42:48 +21:16 15:17

 

H 55-

3 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Gullikstad Røros IL 26:55   8:58
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 27:00 +0:05 9:00
3 Martin Granly Lillomarka OL 29:26 +2:31 9:48
4 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 30:33 +3:38 10:11
5 Øivind Myhre Kongsberg OL 30:47 +3:52 10:15
6 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 31:45 +4:50 10:35
7 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 32:31 +5:36 10:50
8 Knut Anders Løken Fossum IF 32:39 +5:44 10:53
9 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 33:52 +6:57 11:17
10 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 34:31 +7:36 11:30
11 Tor Strand Raumar Orientering 34:34 +7:39 11:31
12 Ivar Bergset IL Veten 42:18 +15:23 14:06
13 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 43:35 +16:40 14:31
14 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 44:10 +17:15 14:43
15 Ulf Wallin Göteborg Majorna OK 52:31 +25:36 17:30

 

H 60-

3 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Brox OL Toten-Troll 30:12   10:04
2 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 33:35 +3:23 11:11
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 34:25 +4:13 11:28
4 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 37:17 +7:05 12:25
5 Reidar Fossum Asker Skiklubb 37:20 +7:08 12:26
6 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 39:37 +9:25 13:12
7 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 40:25 +10:13 13:28
8 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 44:27 +14:15 14:49
  Øyvind Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Widar Trømborg Sande Sportsklubb diskvalifisert    
  Ragnar Niemi Berg Stokke IL brutt    

 

H 65-

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Malm Hamar OK 31:52   13:16
2 Odd Gundersen Eidsvoll OL 32:29 +0:37 13:32
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 32:38 +0:46 13:35
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 34:33 +2:41 14:23
5 Helge Revhaug Ringerike OL 34:48 +2:56 14:30
6 Christer Gillenäs Kristinehamns OK 35:48 +3:56 14:55
7 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 38:09 +6:17 15:53

 

H 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Dahlen Ringerike OL 27:43   11:32
2 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 34:58 +7:15 14:34
3 Åsmund Jahr Driv IL 42:50 +15:07 17:50
4 Terje Throndsen Nittedal OL 49:04 +21:21 20:26
5 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 50:24 +22:41 21:00
  Arne Sørensen Hadeland OL diskvalifisert    

 

H 75-

2 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 26:51   12:12
2 Eivind Hagen Hadeland OL 30:37 +3:46 13:54
3 Roger Torper Indre Østfold OK 33:29 +6:38 15:13
4 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 34:46 +7:55 15:48
5 Erling Tidemann Lommedalens IL 35:08 +8:17 15:58
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 36:26 +9:35 16:33
7 Magnar Reppesgård Hedrum OL 39:40 +12:49 18:01
8 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 54:09 +27:18 24:36

 

H 80-

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 32:18   14:40
2 Nils Jansson Skattkärrs SOK 39:31 +7:13 17:57
3 Iver Rognstad Hadeland OL 50:08 +17:50 22:47
4 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:36:25 +1:04:07 43:49

 

H 21

4 800 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Tiltnes IL Tyrving 30:09   6:16
2 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 32:34 +2:25 6:47
3 Isak Bergset NTNUI 33:31 +3:22 6:58
4 Magnus Svingheim Raumar Orientering 34:38 +4:29 7:12
5 Christian Nilsson OK Löftan 37:30 +7:21 7:48
6 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 38:51 +8:42 8:05
7 Pål Skogedal Asker Skiklubb 38:55 +8:46 8:06
8 Kristian Dalby Fredrikstad SK 40:49 +10:40 8:30
9 Stefan Ring OK Löftan 40:53 +10:44 8:31
10 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 42:03 +11:54 8:45
11 Harald Kalager NTNUI 42:13 +12:04 8:47
12 Johan Antonsson OK Löftan 43:20 +13:11 9:01
13 Christian Gløgård Nittedal OL 48:19 +18:10 10:03
14 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 48:31 +18:22 10:06
15 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 49:02 +18:53 10:12
16 Anders Skjeset Vang OL 51:48 +21:39 10:47
17 Jarrah Day Australopers Orienteering Club 52:06 +21:57 10:51
18 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:01:58 +31:49 12:54
19 Jemery Day Australopers Orienteering Club 1:24:34 +54:25 17:37
  Marius Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert    
  Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering brutt    
  Daniel Moe Blom Nydalens SK brutt    

 

D 21

3 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 30:00   8:20
2 Lene Moe Blom Nydalens SK 33:18 +3:18 9:15
3 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 36:27 +6:27 10:07
4 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 40:48 +10:48 11:20
5 Ine Hovi Ås-NMBU Orientering 48:39 +18:39 13:30
6 Ingrid Tronshaug Stokke IL 48:43 +18:43 13:31
7 Solveig Bleken Hadeland OL 57:50 +27:50 16:03
8 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 59:21 +29:21 16:29

 

H 17 AK

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arve Skjaker Hadeland OL 32:34   13:34

 

H 50-

2 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 21:31   7:41
2 Frode Haug Hamar OK 22:17 +0:46 7:57
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 22:33 +1:02 8:03
4 Erlend Slokvik Nydalens SK 22:50 +1:19 8:09
5 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 26:51 +5:20 9:35
6 Håkon Løvli Asker Skiklubb 28:20 +6:49 10:07
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 28:23 +6:52 10:08
8 Jim Russell Bendigo Orienteers 29:04 +7:33 10:22
9 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 29:27 +7:56 10:31
10 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 29:40 +8:09 10:35
11 Kjetil Stenhammer Raumar Orientering 30:27 +8:56 10:52
12 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 30:49 +9:18 11:00
13 Olav Bakken Lillomarka OL 39:11 +17:40 13:59
14 Erik Borg IL Koll 48:40 +27:09 17:22

 

H 13-14

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 21:09   9:36
2 Herman Brunborg Nittedal OL 21:25 +0:16 9:44
3 Elias Bergset IL Veten 21:43 +0:34 9:52
4 Henrik Reusch Heming Orientering 22:28 +1:19 10:12
5 August Syrdal Øen Heming Orientering 23:11 +2:02 10:32
6 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 25:02 +3:53 11:22
7 Sven Bergset Langvik IL Veten 32:06 +10:57 14:35
8 Noak Øhman Gjø-Vard OL 36:21 +15:12 16:31
9 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 38:08 +16:59 17:20

 

H 15-20B

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 37:31   17:03
2 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 39:30 +1:59 17:57

 

DIREKTE A

2 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Erik Berthelsen Klubbløs 18:18   7:37
2 Matthias Benjaminsen Lillomarka OL 20:35 +2:17 8:34
3 Øivind Frøisland Vang OL 22:33 +4:15 9:23
4 Magne Brænden Lillomarka OL 24:38 +6:20 10:15
5 Ingvild Gjessing Vang OL 26:56 +8:38 11:13
6 Stein Arne Negård Vang OL 28:17 +9:59 11:47
7 Inger Svaland OL Vallset/Stange 31:05 +12:47 12:57
8 Astrid Bjørnerud OK Moss 32:46 +14:28 13:39
9 Alf Erik Ballangrud Hadeland OL 32:49 +14:31 13:40
10 Øystein Melby Vang OL 33:21 +15:03 13:53
11 Knut Eeg NOTEAM 33:39 +15:21 14:01
12 Erik Haugen Ringsaker OK 36:45 +18:27 15:18
13 Kari Lund Nittedal OL 37:32 +19:14 15:38
14 Petter Furu Oppsal Orientering 41:24 +23:06 17:15
15 Ove Hildrum Lillomarka OL 42:24 +24:06 17:40
16 Line Sletner Lillomarka OL 42:27 +24:09 17:41
17 Elin Lauritsen Hamar OK 46:55 +28:37 19:32
18 Kjersti Selmer Freidig 47:23 +29:05 19:44
19 Georg Kopperud Oppsal Orientering 1:16:20 +58:02 31:48
  Berit Louise Eskerud Lillehammer OK diskvalifisert    
  Gro Ellegaard Vang OL brutt    
  Grete Thingelstad NOTEAM brutt    

 

DIREKTE C

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Gammelmo Hadeland OL 25:09   10:28
2 Rune Nygård Indre Østfold OK 28:05 +2:56 11:42
3 Solveig S. Stenberg Vang OL 30:06 +4:57 12:32
4 Stian Lillegård Lillomarka OL 39:34 +14:25 16:29
5 Morten Engebretsen Raumar Orientering 57:36 +32:27 24:00
6 Jan Gunnar Løvli Raumar Orientering 1:21:52 +56:43 34:06

 

DIREKTE N

2 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Strømmen Martinsen Ukjent 16:28   8:14
2 Ida Vatland Hadeland OL 23:13 +6:45 11:36
3 Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK 26:19 +9:51 13:09
4 Helene Scheele Nydalens SK 26:59 +10:31 13:29
5 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 31:17 +14:49 15:38
6 Astrid Reusch Heming Orientering 38:38 +22:10 19:19
  Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert    
  Jonas Sivesindtajet Snertingdal IF Orientering diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +