Resultater O-land / Had-O-Land - Dag 3 - 2015



Resultater O-land / Had-O-Land - Dag 3
Gran, Oppland - 21. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Maren Bleken Rud Vang OL 36:07   17:11
  Mina Bleken Rud Vang OL 35:12   16:45
  Martin Christoffer Borg IL Koll 21:21   10:10
  Emilia Diesen Vang OL 42:12   20:05
  Emma Dåsnes Vang OL 26:31   12:37
  Ola Dåsnes Vang OL 35:38   16:58
  Anne Frøisland Vang OL 38:40   18:24
  Ida Gammelmo Hadeland OL 34:35   16:28
  Lars Gjerdingen Hadeland OL 47:19   22:31
  Julie Mykleset Vang OL 19:33   9:18
  Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 1:06:36   31:42
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 33:50   16:06
  Nikolai Teslo Hadeland OL 47:00   22:22

D -10

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Maren Henriksen Halden SK 33:46   15:20
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 32:17   14:40
  Marie Scheele Nydalens SK 37:10   16:53

D 11-12

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Rognstad Hadeland OL 35:39   13:42
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 37:36 +1:57 14:27
3 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 45:53 +10:14 17:38
4 Ida Marie Flågen Heming Orientering 46:38 +10:59 17:56
5 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 56:10 +20:31 21:36

D 13-14

3 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 28:53   9:19
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 29:48 +0:55 9:36
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 33:01 +4:08 10:39
4 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 39:52 +10:59 12:51
5 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 45:31 +16:38 14:40
6 Berthe Teslo Hadeland OL 48:12 +19:19 15:32
7 Elin Flø Lillomarka OL 50:37 +21:44 16:19
8 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:01:01 +32:08 19:40

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 37:49   14:32
2 Ella Skoglund IL Veten 1:02:24 +24:35 24:00
3 Ada Helene Gulliksen Indre Østfold OK 1:28:20 +50:31 33:58

D 15-16

4 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 50:52   10:35
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 55:22 +4:30 11:32
3 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 59:59 +9:07 12:29
4 Aurora Gjølsjø OK Moss 1:02:03 +11:11 12:55
5 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:15:27 +24:35 15:43
6 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 1:16:17 +25:25 15:53
7 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:29:18 +38:26 18:36
8 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:36:51 +45:59 20:10
9 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 1:37:42 +46:50 20:21
10 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:38:57 +48:05 20:36

D 17-C

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Follstad Vang OL 48:54   15:46
2 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 52:08 +3:14 16:49
3 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:10:58 +22:04 22:53
4 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:19:55 +31:01 25:46
5 Kristin Gjølsjø OK Moss 1:21:55 +33:01 26:25
6 Helene Kartomten Vang OL 1:26:54 +38:00 28:01
7 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:57:16 +1:08:22 37:49
  Kathrine Tollehaug Eiker OL brutt    
  Mona Sveen Vang OL brutt    

D 17-20

5 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 54:18   9:41
2 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:02:20 +8:02 11:07
3 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:08:01 +13:43 12:08
4 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:11:06 +16:48 12:41
5 Anna Dowling WROC 1:14:04 +19:46 13:13
6 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:14:34 +20:16 13:18
7 Nicola Blatchford Newcastle Orienteering Club 1:18:55 +24:37 14:05
8 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:19:25 +25:07 14:10
9 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:21:40 +27:22 14:35

D 35-

5 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 58:21   10:25
2 Monica Berglund Ringerike OL 59:12 +0:51 10:34
3 Zsuzsa Fey IL Tyrving 1:00:22 +2:01 10:46
4 Tone Bleken Rud Vang OL 1:10:15 +11:54 12:32

D 40-

5 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:06:16   11:50
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:08:28 +2:12 12:13
3 Else Kari Scheele Nydalens SK 1:14:42 +8:26 13:20
4 Berit Bergset IL Veten 1:26:52 +20:36 15:30
  Anne Ruste Flø Lillomarka OL diskvalifisert    
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    

D 45-

4 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit B. Eithun Nittedal OL 55:12   11:30
2 Astrid Ruud Nittedal OL 57:02 +1:50 11:52
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 59:15 +4:03 12:20
4 Heidi Østli Raumar Orientering 1:01:07 +5:55 12:43
5 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:02:10 +6:58 12:57
6 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:03:47 +8:35 13:17
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:06:18 +11:06 13:48
8 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:11:00 +15:48 14:47
9 Marianne Reusch Heming Orientering 1:15:24 +20:12 15:42
10 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:22:08 +26:56 17:06
11 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 1:26:45 +31:33 18:04

D 50-

4 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Hov Fossum IF 54:15   11:18
2 Hilde Storløkken Kongsberg OL 54:58 +0:43 11:27
3 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 56:07 +1:52 11:41
4 Tove Strand Måren OK 58:17 +4:02 12:08
5 Unni Stenhammer Raumar Orientering 1:00:42 +6:27 12:38
6 Karen Blatchford Newcastle Orienteering Club 1:03:50 +9:35 13:17
7 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 1:04:47 +10:32 13:29
8 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:06:17 +12:02 13:48
9 Tone Bakken Lillomarka OL 1:06:52 +12:37 13:55
10 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:29:26 +35:11 18:37

D 55-

4 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 51:13   12:11
2 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 52:56 +1:43 12:36
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 55:58 +4:45 13:19
4 Kari Natvig Nittedal OL 56:46 +5:33 13:30
5 Anne Sørum Ringsaker OK 58:29 +7:16 13:55
6 Lena Gottfridsson Nittedal OL 1:01:54 +10:41 14:44
7 Grete Berge Owren Freidig 1:02:08 +10:55 14:47
8 Reidunn Hallan Lillomarka OL 1:07:26 +16:13 16:03
9 Turid Giil Rond OL 1:33:29 +42:16 22:15
  Bente Line Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Gunilla Gedin Göteborg Majorna OK brutt    

D 60-

4 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 55:19   13:10
2 Lis Dæhli Løten o-lag 1:04:01 +8:42 15:14
  Britt Gunnarsson Kristinehamns OK brutt    

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 55:20   17:17
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 1:01:02 +5:42 19:04
3 Marit Sørensen Indre Østfold OK 1:28:46 +33:26 27:44

D 70-

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 52:52   16:31
2 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 53:39 +0:47 16:45
3 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 1:06:27 +13:35 20:45
4 Elin Dahlen Ringerike OL 1:23:47 +30:55 26:10

D 75-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 1:03:55   19:58
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:18:41 +14:46 24:35

H -10

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Rasmus Berglund Ringerike OL 27:07   12:19
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 43:38   19:49
  Eskil Brænden Lillomarka OL 46:34   21:09
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll 1:05:47   29:54
  Mathias Linløkken Østmarka OK 43:57   19:58
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 45:45   20:47
  Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 1:12:50   33:06

H 11-12

2 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 22:17   8:34
2 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 24:01 +1:44 9:14
3 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 28:32 +6:15 10:58
4 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 29:51 +7:34 11:28
5 Alfred Bjørnerød OK Moss 32:12 +9:55 12:23
6 Simen Gammelmo Hadeland OL 40:39 +18:22 15:38
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 40:59 +18:42 15:45
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 42:24 +20:07 16:18
9 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 1:51:38 +1:29:21 42:56

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 25:44   12:15

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 30:09   11:35

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 21:13   8:29

H 15-16

5 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 50:12   8:57
2 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 1:03:56 +13:44 11:25
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:05:46 +15:34 11:44
4 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:08:32 +18:20 12:14
5 Oskar Arnevik Ringerike OL 1:09:40 +19:28 12:26
6 Vegard Løvli Asker Skiklubb 1:16:50 +26:38 13:43
7 Ole Johan Bråten Vang OL 1:22:38 +32:26 14:45
8 Fredrik Sveen Vang OL 1:24:46 +34:34 15:08
9 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:30:03 +39:51 16:04
10 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:31:46 +41:34 16:23
11 Peter Gisholt Fossum IF 2:02:30 +1:12:18 21:52
12 Martin Selmer Freidig 2:03:50 +1:13:38 22:06

H 17-C

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 41:13   13:17
2 Morten Andresen OK Skeidi 42:03 +0:50 13:33

H 17-20

6 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joe Woodley Lillomarka OL 58:42   8:30
2 Sigurd Melsom Fossum IF 1:11:05 +12:23 10:18
3 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:32:43 +34:01 13:26
4 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:42:07 +43:25 14:47
  Niall McCarthy University College Dublin OC diskvalifisert    
  Karl Kristen Gjølsjø OK Moss diskvalifisert    
  Sander Arnevik Ringerike OL brutt    

H 35-

6 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mattis Myhre Frol IL 1:07:10   9:44
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:07:57 +0:47 9:50

H 40-

6 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Nygård Lillomarka OL 1:00:11   8:43
2 Tore Bjørnerød OK Moss 1:01:25 +1:14 8:54
3 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:02:06 +1:55 9:00
4 Erik Paulsrud IL Koll 1:03:19 +3:08 9:10
5 Henrik Bleken Rud Vang OL 1:07:21 +7:10 9:45
6 Håkon Dåsnes Vang OL 1:10:11 +10:00 10:10
7 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:11:56 +11:45 10:25
8 Pål Stenberg Vang OL 1:13:39 +13:28 10:40
9 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:15:17 +15:06 10:54
10 Roar Saxhaug Raumar Orientering 1:27:13 +27:02 12:38
11 Lars Berglund Ringerike OL 1:40:39 +40:28 14:35
12 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:41:05 +40:54 14:38
  Roar Skoglund IL Veten brutt    

H 45-

5 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 48:59   8:44
2 Tore Bredalen Nittedal OL 49:13 +0:14 8:47
3 Rune Scheele Nydalens SK 50:03 +1:04 8:56
4 Christian Reusch Heming Orientering 58:15 +9:16 10:24
5 Reidar Selmer Freidig 58:54 +9:55 10:31
6 Terje Blindheim Lillomarka OL 1:06:20 +17:21 11:50
7 Anders Flågen Heming Orientering 1:20:31 +31:32 14:22
  Pål Sommerhein OK Horten diskvalifisert    

H 55-

4 800 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 42:05   8:46
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 43:30 +1:25 9:03
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 43:58 +1:53 9:09
4 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 46:07 +4:02 9:36
5 Martin Granly Lillomarka OL 46:16 +4:11 9:38
6 Øivind Myhre Kongsberg OL 47:23 +5:18 9:52
7 Geir Owren Freidig 49:20 +7:15 10:16
8 Frode Bergersen Hamar OK 51:48 +9:43 10:47
9 Tor Strand Raumar Orientering 54:15 +12:10 11:18
10 Audun Andersen Oppsal Orientering 56:18 +14:13 11:43
11 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 57:36 +15:31 12:00
12 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 58:20 +16:15 12:09
13 Ivar Bergset IL Veten 1:01:43 +19:38 12:51
14 Knut Anders Løken Fossum IF 1:11:26 +29:21 14:52
15 Aslak Kinneberg Raumar Orientering 1:12:37 +30:32 15:07
  Ulf Wallin Göteborg Majorna OK brutt    

H 60-

4 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Brox OL Toten-Troll 45:05   9:23
2 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 46:07 +1:02 9:36
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 47:47 +2:42 9:57
4 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 50:04 +4:59 10:25
5 Reidar Fossum Asker Skiklubb 51:05 +6:00 10:38
6 Bård Natvig Nittedal OL 55:39 +10:34 11:35
7 Knut Haug OL Vallset/Stange 1:00:39 +15:34 12:38
8 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:00:41 +15:36 12:38
9 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 1:08:19 +23:14 14:13
10 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 1:09:42 +24:37 14:31
11 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:19:32 +34:27 16:34
  Fredrik Steiwer Lillomarka OL diskvalifisert    

H 65-

4 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Rønning Jensen OL Trollo 48:56   11:39
2 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 55:08 +6:12 13:07
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 55:58 +7:02 13:19
4 John Birger Skansen Rudsbygd IL 1:00:21 +11:25 14:22
5 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:05:59 +17:03 15:42
6 Christer Gillenäs Kristinehamns OK 1:25:30 +36:34 20:21

H 70-

4 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Langaard Oppsal Orientering 55:57   13:19
2 Tormod Dahlen Ringerike OL 1:01:09 +5:12 14:33
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1:13:05 +17:08 17:24
4 Tormod Hegdahl Heming Orientering 1:42:57 +47:00 24:30
  Helge Bjaaland Heming Orientering diskvalifisert    
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 75-

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 43:18   13:31
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 51:22 +8:04 16:03
3 Roger Torper Indre Østfold OK 52:08 +8:50 16:17
4 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:01:05 +17:47 19:05
5 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:02:35 +19:17 19:33
6 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:11:25 +28:07 22:19
7 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:43:22 +1:00:04 32:18

H 80-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Jansson Skattkärrs SOK 57:04   17:50
2 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:10:09 +13:05 21:55

H 21

9 000 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:01:11   6:47
2 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 1:03:58 +2:47 7:06
3 Isak Bergset NTNUI 1:04:32 +3:21 7:10
4 Håvard Haga Nydalens SK 1:05:56 +4:45 7:19
5 Øyvind Helgerud Halden SK 1:07:27 +6:16 7:29
6 Matthew Speake Lillomarka OL 1:07:35 +6:24 7:30
7 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 1:10:29 +9:18 7:49
8 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:11:30 +10:19 7:56
9 Anders Vister Nydalens SK 1:13:42 +12:31 8:11
10 Henning Røberg Nittedal OL 1:15:04 +13:53 8:20
11 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:15:57 +14:46 8:26
12 Dag Lofthus NTNUI 1:16:39 +15:28 8:31
13 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:16:58 +15:47 8:33
14 Sindre Sandven Fossum IF 1:20:23 +19:12 8:55
15 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 1:20:33 +19:22 8:57
16 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1:21:08 +19:57 9:00
17 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:21:30 +20:19 9:03
18 Christian Nilsson OK Löftan 1:22:08 +20:57 9:07
19 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:22:14 +21:03 9:08
20 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1:22:46 +21:35 9:11
21 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:24:13 +23:02 9:21
22 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:24:26 +23:15 9:22
23 Harald Kalager NTNUI 1:25:00 +23:49 9:26
24 Johan Antonsson OK Löftan 1:25:10 +23:59 9:27
25 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:25:31 +24:20 9:30
26 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 1:29:41 +28:30 9:57
27 Anders Skjeset Vang OL 1:29:57 +28:46 9:59
28 Stefan Ring OK Löftan 1:30:49 +29:38 10:05
29 Jarrah Day Australopers Orienteering Club 1:31:20 +30:09 10:08
30 Magne Haga Raumar Orientering 1:36:03 +34:52 10:40
31 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:56:48 +55:37 12:58
32 Henning Spjelkavik IL Tyrving 2:06:40 +1:05:29 14:04
33 Jemery Day Australopers Orienteering Club 2:31:07 +1:29:56 16:47
  Simen Smestad Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Borger Melsom Fossum IF brutt    

D 21

6 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 1:01:44   8:56
2 Bodil Helgerud Halden SK 1:13:33 +11:49 10:39
3 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 1:15:56 +14:12 11:00
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:16:40 +14:56 11:06
5 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:59:03 +57:19 17:15
  Kaisa Svergja Raumar Orientering brutt    

D 17 AK

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Gisholt Fossum IF 1:02:10   14:48
2 Solveig Bleken Hadeland OL 1:10:58 +8:48 16:53

H 17 AK

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arve Skjaker Hadeland OL 45:25   10:48
2 Tor Halvor Bolkesjø Bækkelagets SK 1:00:53 +15:28 14:29

H 50-

5 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Erling Øen Heming Orientering 51:39   9:13
2 Frode Haug Hamar OK 55:48 +4:09 9:57
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 55:55 +4:16 9:59
4 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1:01:46 +10:07 11:01
5 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:02:01 +10:22 11:04
6 Kjetil Stenhammer Raumar Orientering 1:10:39 +19:00 12:36
7 Håkon Løvli Asker Skiklubb 1:12:57 +21:18 13:01
8 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:20:08 +28:29 14:18
9 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:22:05 +30:26 14:39
10 Erik Borg IL Koll 1:34:32 +42:53 16:52
  Jim Russell Bendigo Orienteers diskvalifisert    
  Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert    

H 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Bergset IL Veten 29:31   9:31
2 Sven Bergset Langvik IL Veten 41:01 +11:30 13:13
3 Henrik Reusch Heming Orientering 41:29 +11:58 13:22
4 August Syrdal Øen Heming Orientering 43:16 +13:45 13:57

H 15-20B

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 44:57   14:30
2 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 45:44 +0:47 14:45

DIREKTE A

4 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Erik Berthelsen Ukjent 35:30   8:27
2 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 38:13 +2:43 9:05
3 Ine Hovi Ås-NMBU Orientering 49:19 +13:49 11:44
4 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 51:52 +16:22 12:20
5 Knut Eeg NOTEAM 53:15 +17:45 12:40
6 Hege Feiring IL Tyrving 57:52 +22:22 13:46
7 Alf Erik Ballangrud Hadeland OL 1:00:04 +24:34 14:18
8 Ingvild Gjessing Vang OL 1:01:50 +26:20 14:43
9 Dag Wang Lillomarka OL 1:01:59 +26:29 14:45
10 Øystein Melby Vang OL 1:05:15 +29:45 15:32
11 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 1:06:10 +30:40 15:45
12 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:06:18 +30:48 15:47
13 Inger Svaland OL Vallset/Stange 1:07:35 +32:05 16:05
14 Hege Wang Lillomarka OL 1:10:52 +35:22 16:52
15 Live Ytrehus Ringerike OL 1:21:13 +45:43 19:20
16 Petter Fure Oppsal Orientering 1:25:18 +49:48 20:18
17 Øyvind Gammelmo Hadeland OL 1:40:48 +1:05:18 24:00
  Astrid Bjørnerød OK Moss diskvalifisert    

DIREKTE C

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Thingelstad NOTEAM 44:58   14:30
2 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 48:26 +3:28 15:37
3 Sindre Gisholt Fossum IF 1:01:01 +16:03 19:40
4 Tom Rådahl IL Tyrving 1:08:17 +23:19 22:01
5 Elin Brekke Lillomarka OL 1:16:02 +31:04 24:31
  Willy Johansen Ringsaker OK diskvalifisert    
  Aud Spjelkavik IL Tyrving diskvalifisert    
  Fredrik Wulfsberg IL Koll diskvalifisert    
  Stian Lillegård Lillomarka OL diskvalifisert    

DIREKTE N

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Scheele Nydalens SK 34:29   13:47
2 Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK 36:01 +1:32 14:24
3 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 43:53 +9:24 17:33
4 Tiril Gammelmo Hadeland OL 47:10 +12:41 18:52
5 Astrid Reusch Heming Orientering 49:01 +14:32 19:36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +