Resultater O-Ringen / 5-dagars 2015 - Alle norske løpere



Resultater O-Ringen / 5-dagars
Borås, Sverige - 19.-24. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

Litt vilkårlig sortering fra arrangørens resultatservice, men klasse i venstre kolonne og høyre kolonne med totalplass i parantes og totaltid ved siden av.

Oversikten inneholder 1.127 norske deltakere, men et antall av disse har ikke fått godkjent alle 5 etapper og står oppført med "Ej godk." (ikke godkjent) i tabellen.

nb! Tabellen er tatt ut etter 5. etappe. Det kan være norske deltakere som har løpt tidligere etapper, men ikke den avsluttende.
 

Klasse Navn Klubb (plass totalt) Totaltid
H21 Elit Simen Aamodt NTNUI (50) 380:12
H21 Elit Eskil Kinneberg IFK Göteborg (8) 321:01
H21 Elit Jon Aukrust Osmoen NTNUI (17) 340:23
H21 Elit Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn OF (---) Ej godk.
H21 Elit Anders Tiltnes IL Tyrving (10) 326:42
H21 Elit Hans Petter Mathisen NTNUI (---) Ej godk.
H21 Elit Rasmus Rørholt Theisen NTNUI (48) 379:24
H20 Elit Erland Kvisle Asker SK (---) Ej godk.
H20 Elit Magne Jutulstad NTNUI (---) Ej godk.
H20 Elit Jonas Madslien Bakken NTNUI (20) 340:04
H20 Elit Dag Blandkjenn Kristiansand OK (---) Ej godk.
H20 Elit Morten Jørgensen Kristiansand OK (---) Ej godk.
H20 Elit Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering (59) 400:48
H20 Elit Øyvind Wiggen Byåsen IL (---) Ej start
H20 Elit Sigur Heggedal Kongsberg OL (---) Ej start
H20 Elit Rein Mårdalen Freidig (54) 394:07
H20 Elit Andreas Sølberg IFK Göteborg (1) 309:19
H20 Elit Vetle Christiansen Raumar Orientering (58) 399:24
H20 Elit Anders Felde Olaussen Halden SK (15) 334:48
H20 Elit Gaute Friestad Kristiansand OK (---) Ej godk.
H20 Elit Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL (---) Ej godk.
H20 Elit Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett (---) Ej godk.
H18 Elit Sverre Bang Støeng Hamar OK (---) Ej start
H18 Elit Vegard Gulbrandsen Asker SK (28) 276:36
H18 Elit Trygve Kristoffer Løvli Halden SK (78) 324:32
H18 Elit Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF (67) 315:28
H18 Elit Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK (58) 303:16
H18 Elit Ivar Jevne Arnesen Hamar OK (71) 316:13
H18 Elit Anders Haflan OL Tønsberg og Omegn (80) 325:36
H18 Elit Ole Kostøl Kristiansand OK (53) 300:19
H18 Elit Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering (38) 291:06
H18 Elit Knut Aasheim Oppsal Orientering (29) 276:40
H18 Elit Eivind Øfsthus Gravir Asker SK (---) Ej start
H18 Elit Mathias Gløersen OL Tønsberg og Omegn (92) 359:58
H18 Elit Sturla Frydenlund IF Sturla (86) 338:14
H18 Elit Håvard Eidsmo Freidig (52) 300:06
H18 Elit Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF (82) 328:01
H18 Elit Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK (---) Ej godk.
H18 Elit Håkon Østraat Sævareid Halden SK (31) 280:51
H18 Elit Kjetil Mølnvik Freidig (88) 343:31
H18 Elit Audun Heimdal Konnerud IL (---) Ej godk.
H18 Elit Peter Nordbrøden Halden SK (33) 281:18
H18 Elit Torkel Reinhartsen Kristiansand OK (64) 309:13
H18 Elit Olav Remmen OL Trollelg (61) 307:18
H18 Elit Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK (50) 294:55
H18 Elit Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL (---) Ej start
H18 Elit Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL (---) Ej start
H18 Elit Håkon Raadal Bjørlo Halden SK (17) 263:14
H18 Elit Trygve Heggedal Kongsberg OL (77) 324:26
D21 Elit Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK (1) 275:36
D21 Elit Linn Hokholt NTNUI (17) 317:20
D21 Elit Siri Ulvestad Nydalens SK (18) 317:24
D21 Elit Lone Brochmann Bækkelagets SK (24) 326:57
D21 Elit Ingjerd Myhre Järla Orientering (11) 302:52
D21 Elit Kamilla Olaussen Fredrikstad SK (9) 299:05
D21 Elit Marte Narum Nydalens SK (8) 298:59
D20 Elit Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering (---) Ej godk.
D20 Elit Evine Westli Andersen Løten o-lag (20) 305:34
D20 Elit Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL (23) 306:08
D20 Elit Marte Hoff Hagen Byåsen IL (66) 361:16
D20 Elit Karen Oline Kolstad Freidig (12) 294:59
D20 Elit Ingvild Wang Lillomarka OL (79) 422:32
D20 Elit Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK (59) 347:53
D20 Elit Ingrid Gulbrandsen Asker SK (51) 336:10
D20 Elit Sigrid Alexandersen Fossum IF (7) 287:28
D20 Elit Andrine Benjaminsen Lillomarka OL (15) 299:56
D20 Elit Synnøve Bråten Vegårshei IL (11) 292:45
D20 Elit Kaja Bråten Løvald Asker SK (35) 320:28
D20 Elit Frida Sæther Freidig (28) 309:36
D20 Elit Silje Arntzen Asker SK (63) 356:03
D18 Elit Ingeborg Eide Byåsen IL (1) 230:56
D18 Elit Siri Moholth Kongsberg OL (63) 304:43
D18 Elit Margrethe Wisløff Asker SK (89) 336:21
D18 Elit Oda Sikkeland IL Tyrving (---) Ej start
D18 Elit Ingrid Løvås Varegg Fleridrett (66) 307:32
D18 Elit Line Sølberg OL Trollelg (79) 321:32
D18 Elit Anniken Helland-Hansen IL Tyrving (---) Ej start
D18 Elit Emma Arnesen Byåsen IL (35) 275:42
D18 Elit Malin Sandstad Freidig (40) 286:14
D18 Elit Astrid Fiskum IL Tyrving (58) 302:04
D18 Elit Marie Olaussen Fredrikstad SK (4) 243:19
D18 Elit Gina Granstedt Halden SK (17) 260:48
D18 Elit Tilla Farnes Hennum Asker SK (19) 264:29
D18 Elit Ingrid Lundanes Emblem IL (---) Ej start
D18 Elit Line Laurantsen Varegg Fleridrett (73) 315:15
D18 Elit Tonje Aasheim Nymark Askøy O-Lag (82) 321:52
D18 Elit Nora Synnøve Woxholth Asker SK (68) 308:55
H21 Elit 2 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving (---) Ej godk.
H21 Elit 2 Carl Eilert Macody Lund Varegg Fleridrett (66) 565:56
H21 Elit 2 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett (23) 444:49
H21 Elit 2 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett (---) Ej godk.
H21 Elit 2 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett (---) Ej godk.
H21 Elit 2 Halvor Eid Nielsen NTNUI (48) 488:13
H20 Elit 2 Einar Lofthus Hamar OK (13) 442:21
H20 Elit 2 Ola Keiserås IL Leik (8) 383:19
H20 Elit 2 Brage Hellen TIF Viking (---) Ej start
H18 Elit 2 Brage Jørum Byåsen IL (24) 300:02
H18 Elit 2 Jonas Unsgård IL Leik (---) Ej godk.
H18 Elit 2 Even Lindstad Børresen Hamar OK (---) Ej godk.
H18 Elit 2 Jørgen Vister Indre Østfold OK (72) 378:33
H18 Elit 2 Ludvig Andreas Rødnes Oppsal Orientering (---) Ej godk.
H18 Elit 2 Fredrik Moe Sandefjord OK (---) Ej godk.
H18 Elit 2 Sondre Damm TIF Viking (79) 455:48
H18 Elit 2 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK (63) 333:14
H18 Elit 2 Are Wigaard Oppsal Orientering (57) 330:02
H18 Elit 2 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg (---) Ej start
H18 Elit 2 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering (41) 313:59
D21 Elit 2 Marte Fallbakken Berge NTNUI (8) 468:20
D18 Elit 2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving (1) 272:48
D18 Elit 2 Marit Melby Jacobsen Lardal OL (23) 375:44
H80 Arne Strandlie Gjø-Vard OL (32) 405:47
H80 Tor Wøien Halden SK (26) 293:51
H80 Dagfinn Føllesdal OSI Orientering (22) 277:12
H80 Gunnar Smistad OL Trollelg (---) Ej start
H75 Kåre Østgård OL Vallset/Stange (43) 282:25
H75 John Fallbakken OL Vallset/Stange (---) Ej godk.
H75 Harald Andresen Raumar Orientering (88) 517:57
H70 Ingar Håkonsen Kongsberg OL (36) 254:30
H70 Roar Forbord Malvik IL (33) 252:53
H70 Sverre P. Paulsen OK Skeidi (75) 350:52
H70 Erling Lauvrak IL Imås (59) 298:01
H70 Per Fosser Indre Østfold OK (8) 206:00
H70 Kort Reidar Andersen Bodø & Omegn IF Orientering (73) 264:49
H70 Kort Magne Klovning Porsgrunn OL (70) 260:10
H70 Motion Einar Stensby Løten o-lag (1) 208:38
H65 Øyvind Hoveid Asker SK (83) 345:54
H65 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK (96) 372:31
H65 Tor Trøan Hadeland OL (5) 230:12
H65 Øyvin Simonsen IL Imås (---) Ej godk.
H65 Elling Aakre Andebu IL (57) 310:00
H65 Martin Nauf Hedrum OL (---) Ej godk.
H65 Dag Rønning Jensen OL Trollo (26) 266:57
H65 Kjell Dolva Skien OK (81) 344:18
H65 Hans Roar Bakken Eiker OL (---) Ej start
H65 Kort Paul Skjaker Hadeland OL (11) 201:18
H65 Motion Hans Jørgen Røste Ringsaker OK (16) 279:14
H60 Odd Arne Blystad Løten o-lag (58) 314:14
H60 Bjørn Steinbekken Odal OL (33) 269:03
H60 Johan Swärd Hadeland OL (---) Ej start
H60 Ragnar Berg Stokke IL (97) 384:02
H60 Magne Vollen OSI Orientering (---) Ej godk.
H60 Harald Thon IF Sturla (1) 207:40
H60 Gunnar Sakseid Stavanger OK (68) 329:42
H60 Knut Haug OL Vallset/Stange (67) 328:31
H60 Bent Galborgen Skaukameratene OL (34) 271:00
H60 Arne Kristian Espedal Stavanger OK (24) 260:33
H60 Jan Sveen Raumar Orientering (100) 390:15
H60 Kort Geir Holm Gundersen IF Sturla (12) 210:30
H60 Kort Börje Svensson Forsand IL (62) 278:53
H60 Kort Erik Grøndalen Hamar OK (42) 243:43
H60 Kort Rolf Lunde Eiker OL (41) 243:10
H60 Motion Rune M Holt Freidig (23) 349:02
H60 Motion Jan Molstad Gjø-Vard OL (3) 225:49
H60 Motion Thomas Førde Sveio OL (11) 264:36
H55 Lars Roger Lundanes Emblem IL (---) Ej start
H55 Martin Granly Lillomarka OL (27) 251:25
H55 Roar Nydal Asker SK (101) 417:03
H55 Sören Jonsson Nydalens SK (13) 225:16
H55 Thor Inge Tollehaug Eiker OL (79) 326:00
H55 Harald Østbye Elverum OK (61) 296:38
H55 Helge Eriksen Byåsen IL (---) Ej godk.
H55 Audun Strandlie Gjø-Vard OL (12) 222:27
H55 Jan Granstedt Halden SK (3) 211:26
H55 Roy Gjerding OK Moss (100) 413:01
H55 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving (31) 256:24
H55 Øivind Myhre Kongsberg OL (40) 267:28
H55 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK (33) 259:18
H55 Kort Pål Hellerud Halden SK (82) 404:40
H55 Kort Jørn Nordbrøden Halden SK (38) 247:52
H55 Kort Petter Gullikstad Røros IL (5) 201:57
H55 Kort Bjørn Reinhartsen Kristiansand OK (65) 305:49
H55 Kort Svein Olav Åmot IL Leik (44) 269:35
H55 Kort Harald Bauger OK Moss (---) Ej start
H55 Motion Tommy Gullord Gjø-Vard OL (---) Ej start
H55 Motion Arve Remmen OL Trollelg (11) 247:33
H50 Leif Kåre Besseberg Eiker OL (---) Ej start
H50 Rune Siewartz Nielsen Indre Østfold OK (176) 384:46
H50 Hallvard Koren OK Moss (59) 269:48
H50 Per Olaussen Fredrikstad SK (3) 205:46
H50 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL (28) 245:29
H50 Svein Unsgård IL Leik (---) Ej start
H50 Jan Tore Henriksen Nydalens SK (---) Ej start
H50 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK (---) Ej start
H50 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) (13) 232:51
H50 Axel Theisen Mellembygd OL (129) 332:32
H50 Roger Lysnes Hedrum OL (---) Ej start
H50 Terje Melsom Fossum IF (---) Ej start
H50 Børge Pedersen Nydalens SK (86) 291:47
H50 Tore Bjørnerød OK Moss (10) 224:56
H50 Jo Wiklund Nydalens SK (79) 283:06
H50 Svend Arne Ytterbøl Halden SK (54) 265:23
H50 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving (70) 278:04
H50 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) (98) 301:36
H50 Jim Olaussen Halden SK (---) Ej godk.
H50 Øyvind Drage Kongsberg OL (21) 238:30
H50 Kort Per Arne Arnesen Kolbotn & Skimt OL (81) 239:26
H50 Kort Øystein Melby Vang OL (164) 381:23
H50 Kort Erling Bye Byåsen IL (134) 296:17
H50 Kort Knut Hagen Byåsen IL (88) 247:56
H50 Kort Terje Schjølberg Røros IL (48) 217:12
H50 Kort Njål Svingheim Konnerud IL (64) 229:14
H50 Kort Snorre Frydenlund IF Sturla (141) 302:58
H50 Kort Harald Berge Løten o-lag (65) 229:26
H50 Kort Morten Andresen OK Skeidi (146) 312:43
H50 Kort Trond Baklid Konnerud IL (---) Ej start
H50 Kort Øistein Jensen Sarpsborg OL (34) 204:47
H50 Kort Geir Paulsen OL Trollelg (101) 257:41
H50 Kort Håkon Løvli Asker SK (56) 222:01
H50 Kort Per Einar Strøm Hedrum OL (170) 446:02
H50 Kort Stein Magnus Moen Grue IL (90) 249:07
H50 Kort Kjetil Karlsen OK Moss (66) 229:52
H50 Kort Stein Arne Negård Vang OL (75) 237:54
H50 Kort Frank Svarød Idd SPK (44) 209:39
H50 Kort Saxe Frøshaug Indre Østfold OK (114) 277:07
H50 Kort Tore Lindaas Elverum OK (144) 308:53
H50 Motion Torbjørn Barikmo Kongsberg OL (37) 399:00
H50 Motion Are Njåstein IL Tyrving (10) 272:25
H50 Motion Jan Petter Opedal Melhus IL (18) 294:26
H50 Motion Arild Kirkebøen Halden SK (---) Ej start
H50 Motion Bjorn Nordvik Kolbotn & Skimt OL (7) 259:09
H50 Motion Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn & Skimt OL (4) 239:48
H45 Håkon Børli Fossum IF (157) 391:37
H45 Børge Harvey Bul-Tromsø IL (75) 298:46
H45 Øystein Wiggen Byåsen IL (---) Ej start
H45 Kjetil Damm TIF Viking (165) 403:48
H45 Gjermund Gravir Asker SK (62) 287:30
H45 Bjart Are Hellen TIF Viking (---) Ej start
H45 Gjermund Urset Bul-Tromsø IL (2) 222:23
H45 Bjørn Martini Asker SK (90) 311:26
H45 Henning Martinsen Fredrikstad SK (---) Ej godk.
H45 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL (22) 251:24
H45 Ivar Mølnvik Fossum IF (40) 274:43
H45 Bjørnar Lynum Freidig (21) 251:21
H45 Sverre Wisløff Asker SK (163) 401:16
H45 Kjetil Bjørlo Halden SK (10) 234:29
H45 Jon Vindal Wing OK (191) 506:00
H45 Claus Norsted Halden SK (---) Ej start
H45 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) (---) Ej godk.
H45 Torgeir Snilsberg OK Moss (60) 286:51
H45 Johan Ivarsson Freidig (1) 218:35
H45 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering (---) Ej start
H45 Sigmund Vister Indre Østfold OK (39) 274:41
H45 Per Erik Larsen Sandefjord OK (111) 330:17
H45 Tore Nymark Askøy O-Lag (42) 274:58
H45 Bjørn-Willy Arntzen Asker SK (149) 383:00
H45 Harald Storrønning Byåsen IL (154) 389:06
H45 Anders Flågen Heming Orientering (164) 403:29
H45 Otto Richard Eide Byåsen IL (55) 278:45
H45 Tomas Eidsmo Freidig (8) 232:05
H45 Kai Solum Rond OL (109) 329:40
H45 Rune Sørensen IF Sturla (---) Ej godk.
H45 Kort Vegard Halden Nydalens SK (107) 266:32
H45 Kort Ole Ingesen Sarpsborg OL (67) 236:16
H45 Kort Frode Strisland Fossum IF (---) Ej start
H45 Kort Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering (64) 235:34
H45 Kort Gløer Gløersen OL Tønsberg og Omegn (142) 288:11
H45 Kort Trond Lamark Ganddal IL (83) 244:45
H45 Kort Oddvar Taksdal Ganddal IL (35) 216:50
H45 Kort Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering (---) Ej start
H45 Kort Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering (212) 365:14
H45 Kort Gudmund Jenssen Halden SK (---) Ej start
H45 Kort Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK (145) 289:23
H45 Kort Jan Hage IL Leik (171) 317:54
H45 Kort Erik Engløkk Haugesund IL Orientering (144) 288:19
H45 Kort Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) (---) Ej start
H45 Kort Trond Foss Sandefjord OK (217) 373:27
H45 Kort Roar Haug Hadeland OL (10) 190:39
H45 Kort Vidar Strand Lierbygda O-lag (82) 244:41
H45 Kort Terje Linløkken Østmarka OK (---) Ej start
H45 Kort Atle Strøm Hedrum OL (---) Ej godk.
H45 Kort Ingar Aasestad Hedrum OL (130) 276:57
H45 Kort Pär M Johansson OK Älme (87) 247:30
H45 Kort Anders Kristian Holt Hedrum OL (101) 260:22
H45 Motion Vegard Kvisle Asker SK (---) Ej start
H45 Motion Henrik Aune Halden SK (---) Ej start
H45 Motion Bård Moum Halden SK (20) 293:48
H45 Motion Torbjørn Bogen IF Sturla (52) 415:55
H45 Motion Øyvind Ranestad Hamar OK (12) 272:58
H45 Motion Ted-Andre Bernhardsen Bul-Tromsø IL (22) 310:40
H45 Motion Kjetil Jacobsen Hamar OK (17) 286:10
H45 Motion Pål Espen Nordhaug Konnerud IL (---) Ej start
H40 Thomas Lie Fredrikstad SK (---) Ej godk.
H40 Thomas Frost Alta OL (17) 276:07
H40 Lars Berglund Ringerike OL (70) 371:59
H40 Vegar Kristiansen OK Moss (111) 605:16
H40 Bjarthe Westerheim Stord IL (6) 245:47
H40 Kenneth Westerheim Stord IL (36) 317:24
H40 Pål Kittilsen Freidig (11) 262:06
H40 Ørjan Ravndal Ålgård OK (7) 252:48
H40 Alf inge Lindtner Haugesund IL Orientering (113) 677:12
H40 Øyvind Stokseth Halden SK (10) 261:46
H40 Knut Jostein Saetnan Fossum IF (52) 345:23
H40 Hans Olav Hygen Østmarka OK (101) 493:56
H40 Tore Sandvik Halden SK (3) 234:55
H40 Øyvind Lien Gjø-Vard OL (72) 372:57
H40 Henning Bratland Carlsen OK Moss (47) 337:23
H40 Kort Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK (78) 288:23
H40 Kort Espen Torseth Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H40 Kort Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H40 Kort Brage Keiserås IL Leik (---) Ej start
H40 Kort Stig Instanes IF Sturla (183) 427:49
H40 Kort Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL (---) Ej start
H40 Kort Petter Halvorsen Nydalens SK (---) Ej start
H40 Kort Jørgen Fjære Hedrum OL (115) 321:11
H40 Kort Even Erlien Gjø-Vard OL (136) 344:02
H40 Kort Andre Jægtvik Konnerud IL (75) 287:25
H40 Kort Inge Andreas Lindseth Nydalens SK (12) 215:45
H40 Kort Jan Anders Istad Asker SK (---) Ej start
H40 Kort Gard Lindseth Nydalens SK (25) 229:54
H40 Kort Dag Arne Lier Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H40 Kort Rune Blågestad Indre Østfold OK (51) 254:02
H40 Kort Atle Borgersen Hedrum OL (---) Ej godk.
H40 Kort Erik Paulsrud IL Koll (10) 214:25
H40 Motion Erik Nesse Haugesund IL Orientering (43) 416:25
H40 Motion Björn Ketil Hansen Sarpsborg OL (20) 332:40
H40 Motion Glenn Bergland Indre Østfold OK (48) 433:43
H35 Sturla Stokkeland Ålgård OK (32) 387:52
H35 Sigurd R. Oftedal Ålgård OK (6) 272:31
H35 Øyvind Steinbekken Odal OL (14) 322:58
H35 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering (7) 272:39
H35 Kort Sigleif Steinsvaag Haugesund IL Orientering (25) 309:43
H35 Kort Roger Telle-Hansen Åstadkameratene IL (---) Ej start
H35 Kort Kristoffer Jacobsen Åstadkameratene IL (---) Ej godk.
H21 Gustav Henrik Fiskum NTNUI (49) 379:09
H21 Lars Berge Owren Freidig (22) 355:56
H21 Adrian Opheim NTNUI (38) 371:00
H21 Einar Hjortås NTNUI (---) Ej godk.
H21 Mathias Drage Kongsberg OL (---) Ej start
H21 Lars Henrik Verde Thon IF Sturla (97) 438:10
H21 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI (---) Ej start
H21 Morten Severin Saue NTNUI (---) Ej start
H21 Gunnar Fiskum NTNUI (39) 371:42
H21 Harald Kalager NTNUI (35) 366:42
H21 Klaus Klausen Espedal NTNUI (---) Ej start
H21 Sondre Kongsgård NTNUI (---) Ej godk.
H21 Sondre Sande Gullord NTNUI (17) 351:05
H21 Simen Eid Nielsen NTNUI (---) Ej godk.
H21 Magnus Halvorsen NTNUI (143) 703:05
H21 Mattis Holt Freidig (50) 379:51
H21 Sindre Sandven Fossum IF (4) 316:08
H21 Simen Wästlund Notodden OL (57) 385:50
H21 Jacob Berg Lofthus NTNUI (---) Ej godk.
H21 Kort Anders Nordberg Nydalens SK (4) 220:04
H21 Kort Sindre Engzelius Gylver NTNUI (---) Ej godk.
H21 Kort Sverre Berg Lutnæs Hamar OK (100) 365:46
H21 Kort Stian Lysnes Hedrum OL (158) 458:25
H21 Kort Rudi Olsen Lillomarka OL (166) 532:17
H21 Kort Brynjar Larssen Bakken NTNUI (105) 371:53
H21 Kort Sigurd Ravnan OL Toten-Troll (55) 312:17
H21 Kort Jörn Sundby Larvik OK (26) 265:25
H21 Motion Tore Sandem Indre Østfold OK (28) 442:51
H21 Motion Sander Finsrud Kirkebøen Halden SK (---) Ej godk.
H21 Motion Tord E. Andersen Eiker OL (2) 275:23
H21 Motion Erik Unaas Indre Østfold OK (18) 382:27
H21 Motion Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK (20) 386:02
H21 Motion Eivind Opedal Melhus IL (13) 369:27
H21 Motion Kristian S. Førde Sveio OL (29) 443:02
H21 Motion Sindre Valsgård Indre Østfold OK (37) 564:28
H20 Henrik Upsal Kristiansand OK (3) 271:53
H20 Gard-Martin Udnesseter Johnson NTNUI (42) 456:49
H20 Lars Treekrem Heming Orientering (10) 315:29
H20 Aksel Madslien Nydalens SK (---) Ej start
H20 Håvard Myhre Kongsberg OL (1) 264:09
H18 Preben Antonsen Byåsen IL (---) Ej godk.
H18 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL (---) Ej godk.
H18 Jarle Lysnes Hedrum OL (30) 295:23
H18 Håvard Bakke Ringerike OL (17) 270:25
H18 Petter Markhus Verdal OK (---) Ej godk.
H18 William Ekberg Kongsberg OL (68) 360:40
H18 Are Mårdalen Freidig (---) Ej godk.
H18 Rikard Kammerud Ringerike OL (56) 334:01
H18 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL (---) Ej start
H18 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL (---) Ej start
H18 Sander Arnevik Ringerike OL (42) 306:21
H18 Håkon Blågestad Indre Østfold OK (35) 300:17
H18 Vegard Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL (83) 421:31
H18 Bjørnar Løvli Asker SK (18) 270:29
H17-20 Kort Marius Myhre Sælevik Haugesund IL Orientering (---) Ej start
H17-20 Kort Vetle Andre Reinhartsen Kristiansand OK (4) 266:41
H16 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering (27) 204:56
H16 Sindre Holt Hedrum OL (32) 207:29
H16 Elias Jonsson Nydalens SK (3) 178:48
H16 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK (---) Ej godk.
H16 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK (---) Ej start
H16 Aleksander Skoglund Molde og omegn IF (115) 303:17
H16 August Asheim Birkeland Halden SK (---) Ej start
H16 Erling Hjermstad Fossum IF (19) 200:27
H16 Øyvind Hjermstad Fossum IF (9) 186:46
H16 Axel Hoveid Asker SK (117) 304:45
H16 Kasper Fosser Heming Orientering (1) 176:40
H16 Lukas Liland Nydalens SK (28) 205:02
H16 Knut Kyrkjebø TIF Viking (---) Ej godk.
H16 Håkon Grande Verdal OK (---) Ej start
H16 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK (38) 216:06
H16 Jørgen Baklid Konnerud IL (---) Ej start
H16 Mathias Vindal Freidig (76) 247:25
H16 Ole Jørgen Bogen Arenth IF Sturla (---) Ej godk.
H16 Sjur Kvisle Asker SK (---) Ej godk.
H16 Erlend Brendstuen Halden SK (101) 282:23
H16 Einar Melsom Fossum IF (8) 186:42
H16 Johan Westly Asker SK (---) Ej start
H16 Haakon Johannesen Indre Østfold OK (136) 419:34
H16 Oscar Lyngen Frol IL (---) Ej start
H16 Kort Oscar Melheim IF Sturla (---) Ej godk.
H16 Kort Even Svegård Bye Byåsen IL (8) 231:56
H16 Kort Nikolai Nordhaug Konnerud IL (---) Ej start
H15 Niels Christian Hellerud Halden SK (20) 210:37
H15 Mats Eidsmo Freidig (36) 226:32
H15 Eskil Fröisland Vang OL (30) 220:39
H15 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) (71) 268:22
H15 Njaal Ellegaard Melby Vang OL (72) 273:36
H15 Aslak Heimdal Konnerud IL (---) Ej godk.
H15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering (59) 253:08
H15 Vegard Løvli Asker SK (58) 249:46
H15 Oskar Arnevik Ringerike OL (---) Ej godk.
H15 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken (91) 315:16
H15 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL (89) 308:35
H15 Håvard Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL (112) 379:31
H15 Sølve Drage Kongsberg OL (50) 241:02
H15 Kristian Fredrik Lynum Freidig (64) 261:29
H15 Sander Arntzen Asker SK (3) 182:07
H15 Fredrik Sveen Vang OL (103) 355:38
H15 Per Clemet Wisløff Asker SK (22) 211:18
H15 Ole Johan Bråten Vang OL (113) 386:17
H15 Kristian Kammerud Ringerike OL (102) 353:36
H15 Elias Öhman Gjø-Vard OL (70) 268:13
H15 Even Lindaas Elverum OK (51) 241:41
H15 Simen Gran Blystad Løten o-lag (116) 399:44
H14 Vegard Kittilsen Freidig (21) 151:33
H14 Eirik Blågestad Indre Østfold OK (69) 198:08
H14 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK (9) 141:39
H14 Odin Unsgård IL Leik (106) 254:20
H14 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL (61) 189:51
H14 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF (37) 167:50
H14 Jonas Vindal Wing OK (115) 279:52
H14 Ole Øivind Norsted Halden SK (---) Ej godk.
H14 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering (124) 329:28
H14 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK (127) 358:04
H14 Lars Sandstad Freidig (30) 164:58
H14 Jonatan Aune Halden SK (---) Ej start
H14 Bendik Eliassen Fredrikstad SK (24) 154:37
H14 Herman Brunborg Nittedal OL (60) 189:23
H14 Isak Jonsson Nydalens SK (38) 170:26
H14 Egil Frydenlund IF Sturla (97) 241:14
H14 Asgeir Espeland Tynset IF (---) Ej godk.
H14 Kort Kristoffer Fjære Hedrum OL (11) 196:37
H14 Kort Theodor Lier Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H14 Kort Henrik Holt Hedrum OL (3) 134:10
H14 Kort Ulrik Strøm Hedrum OL (---) Ej godk.
H13 Vetle Drage Kongsberg OL (70) 228:22
H13 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL (44) 194:58
H13 Christopher Ladim Engebretsen OK Moss (45) 195:31
H13 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK (4) 149:21
H13 Ulrik Hellen TIF Viking (---) Ej godk.
H13 Noak Öhman Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H13 Tore Herman Kirkebøen Halden SK (---) Ej start
H13 Erlend Børli Fossum IF (78) 235:15
H13 Mikkel Holt Freidig (60) 213:39
H13 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL (83) 243:32
H13 Eskil Frischknecht Alta OL (69) 223:36
H13 Adam Kristiansen OK Moss (112) 313:46
H13 Gard Frost Alta OL (---) Ej start
H13 Einar Eide Byåsen IL (48) 198:00
H12 Vegard Ranestad Hamar OK (66) 135:10
H12 Caspar Røthing Haugesund IL Orientering (128) 220:20
H12 Sverre Strand Lierbygda O-lag (116) 196:04
H12 Hans Urset Bul-Tromsø IL (86) 150:38
H12 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering (---) Ej godk.
H12 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK (35) 121:04
H12 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering (---) Ej start
H12 Jørgen Westerheim Stord IL (137) 251:32
H12 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL (103) 163:32
H12 Birk Felland Saetnan Fossum IF (98) 160:00
H12 Tor Erling Gjølsjø OK Moss (67) 135:13
H12 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering (---) Ej godk.
H12 Arthur Brunborg Nittedal OL (72) 140:26
H12 Mats Lindaas Elverum OK (87) 151:08
H12 Mikkel Berglund Ringerike OL (38) 123:38
H12 Stein Stræte Ringerike OL (89) 152:56
H12 Kort Olav Melheim IF Sturla (9) 137:28
H11 Eirik Vie Strisland Fossum IF (92) 199:41
H11 Sindre Vie Strisland Fossum IF (52) 151:46
H11 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL (79) 174:15
H11 Eivind Bogen Arenth IF Sturla (81) 177:22
H11 Lars Lien Gjø-Vard OL (---) Ej start
H11 Tidemann Lier Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H11 Øyvind Lamark Ganddal IL (47) 145:24
H11 Sondre Ladim Engebretsen OK Moss (13) 116:18
H11 Eirik Frost Alta OL (44) 143:14
H11 Børge Nilsen Berg Fossum IF (94) 202:12
H11 Alfred Bjørnerød OK Moss (6) 105:59
H11 Felix Herland Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H10 Liam Wingstedt Halden SK (21) 93:24
H10 Alf Petter Lynum Freidig (102) 133:25
H10 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) (137) 162:18
H10 Rasmus Berglund Ringerike OL (14) 90:49
D75 Tirill Liby Seip OK Skeidi (---) Ej start
D70 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn & Skimt OL (21) 246:21
D70 Ingeborg Bøbel IL Imås (36) 305:38
D70 Ella Bjerketvedt Trøsken IL (---) Ej godk.

 

D70 Kort 16 Eli Klovning Porsgrunn OL 49:27 (12) 261:18 10:09:49
D70 Motion 18 Turid M Arnesen Grue IL 76:53 (14) 291:47 12:01:08
D70 Motion 11 Eva Stensby Løten o-lag 62:35 (8) 259:50 09:54:32
D65 1 Linda Verde IF Sturla 37:37 (1) 195:42 11:07:37
D65 Kort 5 Elin Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 48:48 (15) 260:16 10:24:57
D65 Kort 41 Bodil Berby Trøsken IL 72:52 (45) 353:17 11:27:37
D65 Motion 4 Berit Røste Ringsaker OK 50:45 (1) 204:41 11:37:15
D60 25 Aud Kjemperud Eiker OL 53:07 (27) 302:53 12:02:37
D60 Kort 30 Inger Nergaard Stokke IL 47:44 (26) 263:57 12:46:57
D60 Kort 28 Elisabeth Rød Andebu IL 47:12 (50) 335:38 12:58:57
D60 Kort 37 Aud Mona Røste Hadeland OL 50:58 (24) 261:38 12:44:38
D60 Kort 32 Bente Grøndalen Hamar OK 48:12 (49) 328:51 12:59:42
D60 Motion 10 Anne Marit Nauf Hedrum OL 60:39 (---) Ej start 11:31:40
D55 31 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 55:35 (31) 263:26 11:03:35
D55 Kort 14 Eldbjørg G Kalbækken Tynset IF 43:05 (11) 222:31 11:40:18
D55 Motion 8 Anne Moian Nydal Asker SK 46:52 (15) 225:51 11:26:30
D55 Motion 2 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 40:34 (2) 175:02 11:55:47
D55 Motion 14 Ingrid Opedal Melhus IL 52:30 (7) 208:26 10:26:26
D55 Motion 19 Astrid Sandvik Sveio OL 56:23 (33) 285:56 11:29:40
D55 Motion 26 Åshild Samnøy Melhus IL 62:45 (37) 310:52 10:35:30
D50 36 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 47:59 (76) 327:23 13:51:44
D50 45 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 48:49 (29) 234:24 13:00:37
D50 76 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 57:26 (86) 365:15 14:03:11
D50 78 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 58:34 (83) 358:45 14:03:19
D50 42 Marianne Njåstein IL Tyrving 48:21 (23) 224:47 12:51:00
D50 --- Rine Hanssen Byåsen IL Ej start (---) Ej start 12:03:18
D50 59 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 50:44 (43) 256:45 13:22:58
D50 57 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 50:01 (51) 265:33 13:31:46
D50 29 Kjersti Stræte Ringerike OL 45:25 (22) 224:46 12:50:59
D50 11 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 40:22 (16) 215:21 12:41:34
D50 55 Marit S. Lundanes Emblem IL 49:56 (48) 260:00 13:26:13
D50 33 Hilde Storløkken Kongsberg OL 46:28 (35) 249:54 13:16:07
D50 Kort 88 Anna Göhlman IL Tyrving 49:45 (91) 304:55 14:23:15
D50 Kort 82 Gro Ellegaard Vang OL 47:22 (67) 262:39 14:12:14
D50 Kort 103 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 59:02 (73) 270:02 14:19:37
D50 Kort 28 Else Grandal IL Tyrving 34:52 (24) 188:30 12:58:05
D50 Kort 21 Evy Meisingseth Molde og omegn IF 33:14 (29) 194:27 13:04:02
D50 Motion 30 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 72:22 (30) 353:29 13:39:55
D50 Motion 33 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 77:02 (21) 325:46 12:11:47
D50 Motion --- Ingvild Strandlie Enger Gjø-Vard OL Ej start (---) Ej start ---
D50 Motion 1 Tove Sildnes Konnerud IL 43:59 (4) 224:46 13:43:07
D50 Motion 39 Monica Nordbrøden Halden SK 89:20 (25) 331:34 14:06:56
D50 Motion 29 Ellen Nielsen Stjørdals-Blink Orientering 70:59 (---) Ej start 12:02:49
D45 --- Heidi Arnesen Freidig Ej start (---) Ej start 10:17:15
D45 99 Ann Elin Flågen Heming Orientering 58:05 (113) 360:27 11:08:50
D45 71 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 52:31 (86) 283:11 10:55:46
D45 90 Stine Arntzen Sandefjord OK 55:43 (102) 324:34 11:03:58
D45 31 Hanne Lerche Raadal Halden SK 44:26 (32) 221:36 09:59:28
D45 19 Hilda Øfsthus Asker SK 42:41 (12) 201:36 09:39:28
D45 81 Aud Ellen Brevik IF Sturla 54:45 (79) 273:42 10:51:34
D45 106 Vibeke Lamark Ganddal IL 60:01 (92) 304:55 11:05:16
D45 11 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 40:57 (18) 207:36 09:45:28
D45 65 Margrete Gaski Bardu IL 51:08 (77) 270:22 10:48:14
D45 62 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 50:40 (39) 236:34 10:14:26
D45 87 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 55:28 (103) 327:02 11:04:13
D45 118 Kristin Sørensen IF Sturla 64:17 (104) 328:42 11:11:47
D45 16 Eva Lill Kvisle Asker SK 42:09 (6) 192:48 09:30:40
D45 95 Torill Vister Indre Østfold OK 57:08 (100) 318:09 11:03:53
D45 59 Sigrid Melkild Freidig 50:31 (70) 262:28 10:40:20
D45 51 Tove Aasheim Askøy O-Lag 48:30 (53) 252:13 10:30:05
D45 Kort --- Isa Anette Baklid Heggedal Konnerud IL Ej start (---) Ej start 12:03:00
D45 Kort 24 Tove Heimdal Konnerud IL 41:43 (22) 196:38 11:34:14
D45 Kort 144 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 87:18 (145) 563:14 13:27:03
D45 Kort 8 Tone Almås IL Leik 36:16 (11) 180:40 11:18:16
D45 Kort --- Toini Skyttersæter Konnerud IL Ej start (---) Ej start 12:00:30
D45 Kort 102 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 57:11 (64) 237:36 12:15:12
D45 Kort 68 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 50:16 (81) 254:11 12:31:47
D45 Kort 42 Astrid Bjørnerød OK Moss 45:08 (20) 195:19 11:32:55
D45 Kort 65 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 49:30 (46) 221:49 11:59:25
D45 Kort 29 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 42:52 (43) 218:21 11:55:57
D45 Kort 98 Marit-Elin Iden OK Moss 56:40 (86) 257:01 12:34:37
D45 Kort 103 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 57:44 (84) 255:09 12:32:45
D45 Kort 37 Hilde Forbord Malvik IL 44:33 (49) 224:05 12:01:41
D45 Kort 20 Tone Ingesen Sarpsborg OL 41:25 (80) 252:26 12:27:40
D45 Kort 74 Hege Solerød Gjø-Vard OL 51:41 (78) 248:18 12:25:54
D45 Kort 52 Irene Felde Olaussen Halden SK 46:07 (42) 217:24 11:55:00
D45 Kort 111 Mai Iren Almås IL Leik 60:03 (114) 303:01 12:51:33
D45 Motion 37 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 56:12 (35) 281:50 10:05:09
D45 Motion 74 May-Lill Damm TIF Viking 71:01 (69) 334:01 12:05:13
D45 Motion --- Liv Berit Arenth IF Sturla Ej start (---) Ej start ---
D45 Motion 31 Mari Hoff Byåsen IL 54:08 (45) 298:05 11:26:46
D45 Motion 33 Torild Myrli TIF Viking 55:03 (50) 312:18 12:33:20
D40 2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 40:20 (5) 212:06 10:28:04
D40 28 Line Arnevik Ringerike OL 54:36 (34) 311:59 12:02:51
D40 18 Gøril Eide Byåsen IL 48:54 (27) 292:00 11:47:58
D40 37 Margot Bolstad Lynum Freidig 57:50 (45) 367:56 12:09:05
D40 10 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 44:06 (15) 235:39 10:51:37
D40 20 Toril Fougner Wisløff Asker SK 49:41 (33) 310:32 11:58:11
D40 Kort 156 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 82:29 (134) 327:04 11:31:44
D40 Kort --- Kari Holt Hedrum OL Ej start (---) Ej start 10:02:45
D40 Kort --- Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering Ej start (---) Ej start 10:24:30
D40 Kort 33 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 41:53 (46) 227:04 10:11:28
D40 Kort --- Tanja Instanes IF Sturla Ej start (---) Ej start 10:14:00
D40 Kort 51 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 44:17 (81) 256:53 10:41:17
D40 Kort 96 Tonje Vråle Konnerud IL 51:39 (80) 255:30 10:39:54
D40 Kort 45 Anne Urset Bul-Tromsø IL 43:16 (14) 196:21 09:40:45
D40 Motion --- Randi Brevig Aune Halden SK Ej start (---) Ej start ---
D40 Motion 5 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 44:24 (3) 225:45 11:34:56
D40 Motion 43 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 60:26 (48) 312:31 09:54:51
D40 Motion 50 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 62:50 (52) 318:31 12:29:16
D40 Motion 2 Lene Sandvik Halden SK 40:26 (2) 207:35 09:47:22
D40 Motion 98 Katrine Haga Nesse Haugesund IL Orientering 109:27 (85) 458:53 12:36:56
D40 Motion 60 Reidun Hansen Sarpsborg OL 65:48 (---) Ej godk. 12:38:55
D40 Motion 69 Maren Kristine Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 68:52 (76) 384:53 11:51:15
D35 17 Monica Berglund Ringerike OL 73:23 (18) 330:06 11:04:49
D35 3 Elin Bjerva Larvik OK 57:37 (1) 240:54 09:35:37
D35 Kort 36 Eva Lutnæs Hamar OK 50:27 (40) 276:03 11:58:00
D35 Kort --- Kari Strand Lierbygda O-lag Ej start (---) Ej start 11:04:46
D35 Kort 4 Heidi Stokseth Halden SK 40:02 (4) 198:42 10:40:39
D35 Kort 50 Sigrid Melander Vie Fossum IF 55:33 (59) 360:27 12:10:48
D35 Kort --- Anja Wingstedt Halden SK Ej start (---) Ej start 11:18:15
D35 Kort --- Astrid Røthing Haugesund IL Orientering Ej start (---) Ej start 11:16:45
D35 Kort 35 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 50:24 (43) 277:12 11:59:09
D35 Kort 69 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 106:20 (65) 430:37 13:02:20
D35 Motion --- Mila Zaharinova Oppsal Orientering Ej godk. (---) Ej godk. 11:42:25
D35 Motion 11 Karen Omland IL Koll 49:12 (11) 260:44 11:47:31
D35 Motion --- Marion Amundsen Ringerike OL Ej start (---) Ej start ---
D21 58 Marthe Gløersen OL Tønsberg og Omegn 76:45 (75) 355:12 10:59:17
D21 35 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 72:29 (69) 345:13 10:49:18
D21 84 Gry Granstedt NTNUI 80:59 (47) 319:29 10:23:34
D21 107 Nina Jeanette Tollehaug Eiker OL 89:30 (107) 407:18 11:33:30
D21 113 Frida Volden Kongsberg OL 91:30 (93) 381:53 11:25:58
D21 --- Britt Ingunn Nydal NTNUI Ej start (---) Ej start 09:00:22
D21 86 Bjørg Granly NTNUI 81:09 (117) 449:37 11:28:54
D21 78 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 80:18 (16) 290:11 09:54:16
D21 91 Solveig Løken NTNUI 83:20 (---) Ej start 11:37:05
D21 Kort 1 Synne Baklid Konnerud IL 42:20 (---) Ej start 14:03:35
D21 Kort 9 Solveig Blandkjenn NTNUI 44:54 (18) 244:27 12:59:04
D21 Kort 49 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 57:26 (41) 290:41 13:45:18
D21 Kort 108 Ingvild Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 82:30 (---) Ej godk. 14:44:45
D21 Kort --- Guro Elisabeth Kolstad Konnerud IL Ej start (---) Ej start 13:21:45
D21 Kort 50 Kristin Vollen Sataøen Rond OL 57:31 (53) 308:54 14:02:46
D21 Kort 32 Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK 52:17 (52) 308:08 13:59:02
D21 Kort 114 Stine Austad Raumar Orientering 98:20 (106) 496:56 14:56:20
D21 Kort 35 Malena Asheim Birkeland Halden SK 52:53 (28) 258:14 13:12:51
D21 Kort 83 Susan Bøbel IL Imås 65:02 (86) 361:07 14:18:02
D21 Kort 5 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 44:14 (---) Ej start 14:03:29
D21 Kort 91 Tonje Hermansen Indre Østfold OK 67:21 (77) 340:14 14:17:06
D21 Kort 29 Christine J. Helgerud Kongsberg OL 51:29 (---) Ej godk. 14:10:59
D21 Kort 16 Ane Sofie Bjørgul Halden SK 49:16 (5) 221:22 12:35:59
D21 Kort 40 Mai Watson NTNUI 55:07 (88) 368:16 14:09:37
D21 Motion 10 Sunniva Førde Sveio OL 58:22 (6) 257:42 11:28:47
D21 Motion 18 Kristin Høgetveit NTNUI 64:44 (---) Ej start 11:50:09
D21 Motion 6 Trude Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 57:09 (8) 263:24 09:47:08
D21 Motion 20 Pernille Nauf Hedrum OL 66:16 (15) 295:46 12:50:14
D20 8 Karen Bjergaard Nydalens SK 65:33 (19) 315:20 11:59:59
D20 42 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 79:29 (31) 348:34 12:33:13
D20 27 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 73:04 (---) Ej start 13:01:34
D20 67 Kristiane Ottesen Varegg Fleridrett 103:20 (56) 434:16 13:26:50
D20 --- Oda Frøshaug Indre Østfold OK Ej godk. (---) Ej godk. 13:11:32
D20 15 Selma Øfsthus Gravir Asker SK 68:08 (15) 305:50 11:50:29
D20 --- Gina Mølnvik Freidig Ej start (---) Ej godk. 11:50:30
D20 22 Ragnhild Løvli Asker SK 71:32 (21) 321:13 12:05:52
D18 33 Fride Sørensen IF Sturla 69:30 (21) 306:04 12:20:51
D18 2 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 52:41 (10) 283:04 11:57:51
D18 32 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 69:02 (32) 332:46 12:47:33
D18 22 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 64:18 (22) 311:01 12:25:48
D18 42 Hanna E. Andersen Eiker OL 80:33 (26) 322:57 12:37:44
D18 50 Maiken Sandberg Nydalens SK 95:58 (---) Ej godk. 13:26:13
D18 --- Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL Ej start (---) Ej start 11:51:00
D18 6 Martine Topstad OL Tønsberg og Omegn 55:40 (1) 235:53 11:10:40
D18 17 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 60:55 (29) 326:13 12:41:00
D18 27 Stine Njåstein IL Tyrving 66:16 (24) 322:01 12:36:48
D18 --- Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL Ej start (---) Ej start 11:50:30
D17-20 Kort --- Siri Grandal IL Tyrving Ej start (---) Ej godk. 10:11:15
D17-20 Kort 6 Amalie Fjæastad Amundsen Konnerud IL 52:22 (---) Ej start 11:05:22
D17-20 Kort 1 Idun Bækken Os IL orientering 45:09 (1) 239:23 09:21:09
D16 7 Anine Lome Hamar OK 36:19 (3) 188:09 11:11:21
D16 111 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 60:25 (90) 297:02 13:00:14
D16 --- Karoline Aune Halden SK Ej start (---) Ej start 12:11:45
D16 40 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 44:20 (22) 217:49 11:41:01
D16 8 Synne Strand Asker SK 36:21 (1) 184:09 11:07:21
D16 87 Vera Melkild Freidig 51:56 (57) 255:17 12:18:29
D16 13 Ane P Dyrkorn Eiker OL 39:52 (10) 200:27 11:23:39
D16 17 Mia Bekhus Fredrikstad SK 40:09 (11) 202:09 11:25:21
D16 47 Maria Prestbøen Sandefjord OK 45:37 (46) 241:44 12:04:56
D16 --- Thea P Dyrkorn Eiker OL Ej godk. (---) Ej godk. ---
D16 59 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 46:57 (53) 253:01 12:16:13
D16 71 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:06 (40) 233:52 11:57:04
D16 38 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 44:06 (37) 232:20 11:55:32
D16 11 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 39:25 (21) 217:07 11:40:19
D16 32 Nora Torgersen Halden SK 42:26 (---) Ej start 12:55:41
D16 65 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 47:42 (55) 254:55 12:18:07
D16 66 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 47:56 (58) 255:21 12:18:33
D16 12 Ragnhild Eide Byåsen IL 39:35 (15) 204:45 11:27:57
D16 Kort 15 Ida Urset Bul-Tromsø IL 51:36 (14) 297:30 11:37:06
D16 Kort 4 Victoria Strøm Hedrum OL 42:02 (8) 252:06 11:07:15
D15 112 Selma Kristiansen OK Moss 59:07 (106) 418:59 14:07:07
D15 88 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 49:57 (76) 290:44 13:49:57
D15 107 Lisa Jenssen Halden SK 55:55 (92) 318:09 13:59:25
D15 9 Ragne Wiklund Nydalens SK 36:15 (4) 184:56 12:05:27
D15 85 Hanna Lye Moum Halden SK 49:45 (70) 284:03 13:44:34
D15 64 Marie Helene Hansen Sarpsborg OL 46:19 (72) 284:39 13:45:10
D15 --- Jorun Bækken Os IL orientering Ej start (---) Ej godk. 13:10:45
D15 19 Aurora Gjølsjø OK Moss 38:42 (44) 245:26 13:05:57
D15 75 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 47:40 (81) 300:50 13:48:55
D15 47 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 44:00 (31) 224:36 12:45:07
D15 --- Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL Ej godk. (---) Ej godk. 14:54:22
D15 52 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 44:35 (28) 222:24 12:42:55
D15 27 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 41:10 (---) Ej godk. 13:53:10
D15 --- Tora Indregard Bul-Tromsø IL Ej start (---) Ej start 12:44:22
D14 10 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 32:25 (11) 176:30 11:46:06
D14 26 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 34:34 (38) 207:26 12:17:02
D14 65 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 40:51 (---) Ej start 13:08:36
D14 101 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 52:12 (80) 258:55 13:07:27
D14 2 Jenny Baklid Konnerud IL 29:44 (3) 156:29 11:26:05
D14 49 Anna Øfsthus Gravir Asker SK 38:11 (29) 198:41 12:08:17
D14 29 Karoline Bjørnerød OK Moss 35:02 (28) 198:31 12:08:07
D14 85 Tora Aasheim Nymark Askøy O-Lag 45:56 (67) 236:31 12:46:07
D14 41 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 37:12 (52) 219:13 12:28:49
D14 Kort 40 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 48:34 (27) 209:55 13:27:06
D14 Kort 35 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 45:25 (32) 222:20 13:39:31
D14 Kort 4 Kamilla Lome Hamar OK 25:30 (3) 142:35 12:19:46
D14 Kort 22 Ine Instanes IF Sturla 33:01 (26) 209:49 13:27:00
D14 Kort 8 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 28:00 (6) 151:53 12:29:04
D14 Kort 20 Ida Kristine Nordvik Asker SK 32:28 (11) 167:46 12:44:57
D14 Kort 14 Ylva Aasestad Hedrum OL 29:50 (18) 177:08 12:54:19
D14 Kort 27 Malene Instanes IF Sturla 36:11 (31) 216:03 13:33:14
D13 1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 29:34 (2) 155:24 11:04:06
D13 43 Ina Martini Asker SK 39:05 (31) 210:01 11:58:43
D13 114 Petra Hoveid Asker SK 53:55 (85) 270:30 12:54:10
D13 41 Anna Jaconsen-Gaski Bardu IL 38:44 (101) 318:11 12:44:59
D13 --- Iselin Sørensen IF Sturla Ej start (---) Ej godk. 12:11:00
D13 --- Alexandra Linløkken Østmarka OK Ej start (---) Ej start 12:12:45
D13 126 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 65:29 (---) Ej godk. 13:16:59
D13 72 Ingrid Lamark Ganddal IL 45:08 (58) 235:22 12:24:04
D13 --- Oda Scheele Nydalens SK Ej start (---) Ej start 12:14:30
D13 105 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 50:29 (83) 265:35 12:50:14
D13 91 Inger Marie Stubban Hygen Østmarka OK 47:45 (---) Ej godk. 12:59:00
D13 129 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 77:41 (114) 445:49 13:26:26
D13 123 Ingrid Bogen Arenth IF Sturla 58:42 (77) 258:45 12:47:27
D13 85 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 46:50 (---) Ej godk. 12:56:35
D12 121 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 51:49 (92) 181:38 12:14:56
D12 96 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 39:35 (90) 180:28 12:13:46
D12 16 Mari Eidsmo Freidig 25:12 (42) 139:58 11:33:16
D12 110 Ida Marie Flågen Heming Orientering 43:57 (78) 163:40 11:56:58
D12 47 Kristin Lundanes Emblem IL 30:33 (60) 152:33 11:45:51
D12 40 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 29:16 (39) 139:44 11:33:02
D12 65 Mille Jægtvik Konnerud IL 32:55 (63) 155:31 11:48:49
D12 Kort 19 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 30:01 (20) 187:12 14:23:53
D12 Kort 17 Anette Jauhojärvi Markussen Asker SK 27:28 (21) 209:39 14:37:43
D12 Kort --- Kristine Strøm Hedrum OL Ej start (---) Ej start 13:18:59
D11 37 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 30:21 (38) 141:25 09:31:41
D11 1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og Omegn 21:49 (3) 108:29 08:58:45
D11 45 Erle Frost Alta OL 32:46 (58) 165:49 09:56:05
D11 58 Maria Kostøl Kristiansand OK 34:36 (61) 167:57 09:58:13
D10 6 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 18:20 (8) 95:44 11:32:20
D10 94 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker SK 29:18 (62) 127:05 09:46:18
D10 --- Martha Wisløff Asker SK Ej godk. (---) Ej godk. 09:00:43
D10 72 Anna Taksdal Ganddal IL 26:26 (43) 121:15 09:47:26
D10 138 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 41:28 (130) 201:18 12:14:28
D10 100 Sara Martini Asker SK 30:11 (71) 136:26 11:11:11
D10 156 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 58:45 (128) 199:47 11:03:45
D10 81 Una Kittilsen Freidig 27:41 (44) 121:41 11:46:41
D10 79 Tora Kittilsen Freidig 27:28 (78) 139:39 11:29:28
U2 202 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 37:58 (105) 209:27 10:37:08
U2 --- Vilde Hagen-Tafjord Halden SK Ej start (---) Ej start ---
U2 72 Anne Frøisland Vang OL 25:18 (48) 154:55 10:44:22
U2 38 Vilde Skytteren Furuberg Grue IL 22:54 (---) Ej start 11:07:24
U2 --- Daniel Engen Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
U2 --- Josefin Eylertsen Halden SK Ej start (---) Ej start ---
U2 130 Mathias Linløkken Østmarka OK 28:50 (65) 168:33 10:25:46
U2 --- Jacob Eylertsen Halden SK Ej start (---) Ej start ---
U2 --- Lauritz Brunborg Nittedal OL Ej godk. (---) Ej godk. 10:14:02
U2 100 Gaute Lindaas Elverum OK 26:51 (96) 196:28 11:10:04
U2 20 Trygve Haga Nesse Haugesund IL Orientering 20:59 (33) 139:50 11:26:42
U2 109 Alva Røthing Haugesund IL Orientering 27:29 (54) 158:48 10:13:23
U2 176 Karoline Fjære Hedrum OL 33:33 (---) Ej start 10:05:56
U2 42 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 23:40 (67) 169:48 11:06:33
U2 133 Eline Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL 29:18 (---) Ej godk. 12:08:25
U2 46 Astrid Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL 24:01 (74) 172:29 11:49:04
U2 12 Even Enger Gjø-Vard OL 19:31 (---) Ej start 12:44:08
U2 --- Sverre Karenus Sandvik Halden SK Ej start (---) Ej start ---
U2 95 Mia Urset Bul-Tromsø IL 26:36 (27) 137:44 10:51:47
U2 --- Selma Briskerud Grue IL Ej start (---) Ej start ---
U2 22 Even Lien Gjø-Vard OL 21:01 (14) 121:11 10:04:46
U2 --- Aksel Johan Sandvik Halden SK Ej start (---) Ej godk. ---
U1 2 Eirik Skytteren Furuberg Grue IL 12:35 (---) Ej start 10:56:31
U1 --- Selma Briskerud Grue IL Ej godk. (---) Ej start 11:34:54
U1 121 Leah Sophie Østgård Hamar OK 21:10 (65) 103:49 10:01:16
U1 185 Marie Haga Nesse Haugesund IL Orientering 25:38 (130) 143:59 09:16:27
U1 216 Vilhelm Svarød Idd SPK 29:38 (147) 183:26 10:48:40
U1 1 Herman Øen Paulsrud IL Koll 12:13 (1) 65:18 11:19:57
U1 134 Mira Bjørnbekk-Dalsrud Vang OL 21:48 (76) 109:40 09:58:29
U1 44 Øyvind Haga Nesse Haugesund IL Orientering 16:32 (56) 99:22 10:13:54
U1 32 Emil Skytteren Grue IL 15:54 (---) Ej start 10:58:43
U1 67 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 17:41 (61) 102:02 09:28:54
U1 182 Oda Strandlie Enger Gjø-Vard OL 25:21 (---) Ej start 12:51:01
U1 259 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 40:08 (145) 174:12 10:06:57
U1 --- Frida Westerheim Stord IL Ej start (---) Ej start ---
U1 --- Leona Jonsson Stord IL Ej start (---) Ej start ---
U1 51 Torstein Røthing Haugesund IL Orientering 16:43 (---) Ej godk. 10:06:45
U1 --- Liam-Alexander Westerheim Stord IL Ej start (---) Ej start ---
Inskolning --- Christoffer Vråle Rønning Konnerud IL Godkänd (---) Godkänd 11:52:21
Inskolning --- Andreas Melheim IF Sturla Godkänd (---) Godkänd 12:58:40
Inskolning --- Ask Felland Sætnan Fossum IF Godkänd (---) Godkänd 09:09:20
Inskolning --- Elise Nilsen Berg Fossum IF Godkänd (---) Godkänd 11:12:29
Inskolning --- Andreas Degnes Skaukameratene OL Godkänd (---) Ej start 10:28:19
Inskolning --- Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK Godkänd (---) Ej start 12:07:27
Inskolning --- Elias Degnes Skaukameratene OL Godkänd (---) Ej start 10:28:18
Inskolning --- Joel Bronebakk Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Inskolning --- Eivind Lutnæs Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Inskolning --- Torbjørn Melheim Svendsen IF Sturla Ej start (---) Ej godk. ---
Inskolning --- Mantas Duda Nittedal Ej start (---) Ej start ---
Inskolning --- Amund Hagberg Solum Rond OL Godkänd (---) Godkänd 11:18:51
Inskolning --- Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL Godkänd (---) Godkänd 10:44:29
Inskolning --- Arvid Svensson Fritsla Ej start (---) Ej godk. ---
Inskolning --- Ola Svensson Fritsla Ej start (---) Ej godk. ---
Inskolning --- Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL Godkänd (---) Godkänd 10:57:30
Inskolning --- Aurora Oldertroen Tynset IF Godkänd (---) Godkänd 09:33:35
Inskolning --- Torine Hage-Tafjord Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Inskolning --- Ida Joanne Oldertroen Tynset IF Godkänd (---) Godkänd 09:33:43
Inskolning --- Aurora Sabela Brobakken Snertingdal IF Orientering Godkänd (---) Godkänd 10:09:11
Open 12 --- Jørgen Elisenberg Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Open 12 --- Kasper Valestrand Varegg Fleridrett Ej start (---) Ej start ---
Open 12 15 Christine Mikkelsen IK Grane 96:37 (---) Ej start 13:35:25
Open 12 31 Henrik Sagosen Smeby Kongsberg OL 129:49 (---) Ej start 11:52:40
Open 12 --- Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett Ej start (---) Ej start ---
Open 12 10 Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering 92:12 (---) Ej start 11:32:15
Open 12 --- Kasper Valestrand Varegg Fleridrett Ej start (---) Ej start ---
Open 12 --- Emil Ahlbeck Fossum IF Ej godk. (---) Ej start ---
Open 12 23 Christian Grønvold NTNUI 103:17 (4) 444:57 12:24:43
Open 12 --- Eldbjör Narum Fossum IF Ej start (---) Ej start ---
Open 11 7 Lars Hjermstad Fossum IF 49:01 (---) Ej start 12:52:31
Open 11 1 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 37:40 (---) Ej start 09:38:06
Open 11 --- John Nilsson Norrköping Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- linda mari hammersland fly 5 kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Wenche Rydning flyfem kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Stellan André Arntzen flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Renate Laugen Evenzen flyfem kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Björn Skalle Norge Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Sigrid Bjørgen Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Lars Skalle Norge Ej start (---) Ej start ---
Open 11 15 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 55:10 (---) Ej start 09:53:42
Open 11 --- Nora Woodward OK Moss Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Öjvind Skalle Norge Ej start (---) Ej start ---
Open 11 --- Odd-Ragnar Pettersen OK Moss Ej start (---) Ej start ---
Open 10 --- Linda Mari Hammersland flyfem kamp Ej start (---) Ej godk. ---
Open 10 --- Fredrik Wulfsberg Nydalens SK Ej start (---) Ej start ---
Open 10 --- Rune Lyngen Frol IL Ej start (---) Ej start ---
Open 10 8 Olena Strugalova Varegg Fleridrett 41:41 (---) Ej start 13:21:14
Open 10 54 Gyrid Løvli Asker SK 56:39 (10) 315:29 11:44:59
Open 10 37 Ole Gunnar Sølberg IL Leik 50:29 (9) 311:53 12:52:12
Open 10 --- Geir Nilsen Emblem IL Ej start (---) Ej start ---
Open 10 92 Mette Lyngen Frol IL 96:26 (22) 441:15 13:03:11
Open 10 --- Wenche Rydning flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 10 12 Jorun Bækken Os IL orientering 44:46 (---) Ej start 09:52:28
Open 10 3 Mona Lome Hamar OK 37:08 (2) 210:33 12:48:39
Open 10 21 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 47:06 (6) 262:34 10:25:08
Open 10 --- Renate Laugen flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 10 --- Torid Kvaal Freidig Ej godk. (---) Ej start ---
Open 10 --- Rolf Hagman Kolbotn & Skimt OL Ej start (---) Ej start ---
Open 10 --- Marianne Myklebust Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Open 10 --- Skjalg Nysæter Skien OK Ej start (---) Ej start ---
Open 10 80 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og Omegn 75:38 (---) Ej godk. 13:22:27
Open 10 --- Steffen André Arntzen flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 10 17 Tommy R. Wilhelmsen Kongsberg OL 46:48 (1) 191:53 11:41:11
Open 10 6 Joachim Arnesen Kolbotn & Skimt OL 40:06 (3) 219:53 12:59:55
Open 9 --- Gisle Nysæter Skien OK Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Andreas Höye Göteborg-Majorna OK Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Tormod Jensen Sarpsborg OL Ej start (---) Ej start ---
Open 9 59 Runa Lien Backstrøm Halden SK 84:22 (---) Ej start 13:44:21
Open 9 4 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 60:26 (---) Ej start 10:44:10
Open 9 --- Ingrid Bronebakk Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 9 37 Nina Asheim Birkeland Halden SK 76:09 (---) Ej start 13:12:13
Open 9 1 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 53:01 (---) Ej start 11:34:31
Open 9 --- Fredrik Rosenberg NTNUI Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Jörgen Mårtensson Modum O-lag Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Kristine Fjellanger NTNUI Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Maria Jonsson Nydalens SK Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Jørgen Elisenberg Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Open 9 58 Pål Backstrøm Halden SK 83:28 (---) Ej start 13:40:29
Open 9 --- Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL Ej start (---) Ej start ---
Open 9 138 Elin Swãrd Hadeland OL 228:17 (---) Ej start 16:02:32
Open 9 --- Berit Danielsen IL Tyrving Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Torgeir E. Andersen Eiker OL Ej start (---) Ej start ---
Open 9 9 Øyvind Enger NTNUI 62:26 (---) Ej start 12:59:18
Open 9 88 Tonje Vassend Porsgrunn OL 94:22 (---) Ej start 11:17:02
Open 9 --- Eldbjørg Narum Fossum IF Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Idunn Assev Norge Ej start (---) Ej start ---
Open 9 47 Björn Sätran IF Trauma 79:00 (---) Ej start 13:20:42
Open 9 70 Sofie Iversen Hemyng 87:55 (---) Ej start 12:03:59
Open 9 --- Stian Jensen ISE Ej start (---) Ej start ---
Open 9 --- Kasper Valestrand Varegg Fleridrett Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Pål Backstrøm Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Idunn Assev Norge Ej start (---) Ej start ---
Open 8 229 Steffen André Arntzen fly 5 kamp 66:43 (---) Ej start 11:35:37
Open 8 --- Steffen André Arntzen flyfem kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 53 Elbjörge Narum Fossum IF 44:25 (---) Ej start 11:24:45
Open 8 --- Renate Laugen Evensen flyfem kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Ane Bjurnsgaard Lillehammer OK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Morten Kristiansen Indre Østfold OK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 151 Pia Iversen IL Heming 55:55 (---) Ej start 11:43:20
Open 8 --- Else Kari Scheele Nydalens SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 51 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 44:15 (6) 229:11 11:59:24
Open 8 206 Toril Aasheim Nymark Askøy O-Lag 63:18 (46) 327:45 10:30:29
Open 8 283 linda mari hammersland fly 5 kamp 83:54 (---) Ej start 11:28:48
Open 8 --- Steffen André Arntzen flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 52 Christine Turter Sandvold NTNUI 44:17 (14) 258:49 11:59:23
Open 8 248 Wenche Rydning fly 5 kamp 71:20 (---) Ej start 11:37:21
Open 8 --- Idunn Assev flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 66 Håkon Heggedal NTNUI 45:47 (---) Ej godk. 12:26:05
Open 8 --- Fred Arne Jacobsen Bardu IL Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Ingrid Bronebakk Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 149 Camilla Vikingsen TIF Viking 55:48 (57) 366:21 12:35:07
Open 8 104 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og Omegn 51:05 (15) 258:56 10:41:02
Open 8 --- Christine Mikkelsen IK Grane Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Sofie Iversson Heming Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Björn Sätran IF Trauma Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Idunn Assev flyfem kamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Marianne Dæhli Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Renate Laugen Evensen flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Wenche Ryding flyfemkamp Ej start (---) Ej start ---
Open 8 224 Renate Leugen fly 5 kamp 65:54 (---) Ej start 11:37:02
Open 8 209 Idunn Assev fly 5 kamp 63:44 (---) Ej start 11:00:20
Open 8 --- Toril B Olsen Lillomarka OL Ej start (---) Ej start ---
Open 8 100 Frank Sandberg flyfemkamp 50:45 (13) 252:39 10:55:58
Open 8 --- Sigrid Bjørgen Hamar OK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Runa Lien Backstrøm Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Jan Muren Asker SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Thomas Furuheim IFK Lidingö SOK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 280 Teith Kyrre Dalsrud Vang OL 82:36 (47) 328:43 12:14:57
Open 8 --- Knut Engen Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 8 10 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 37:43 (1) 178:39 09:56:36
Open 8 249 Øivind Frøisland Vang OL 71:45 (26) 280:57 10:46:56
Open 8 --- Rolf Hagman Kolbotn & Skimt OL Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Torstein Hole Nydalens SK Ej start (---) Ej start ---
Open 8 72 Ole Fredrik Vangen Hamar OK 46:11 (8) 236:35 11:37:04
Open 8 --- Tor Strand Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 8 119 Marie Styrvold NTNUI 53:15 (---) Ej start 12:25:28
Open 8 116 Per Einar Pedersli OL Trollelg 53:00 (---) Ej start 12:07:17
Open 8 79 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 47:14 (---) Ej start 12:22:33
Open 8 1 Trond Einar Pedersli OL Trollelg 31:09 (---) Ej start 11:52:30
Open 8 26 Jørgen Elisenberg Hamar OK 40:16 (---) Ej start 11:18:17
Open 8 163 Espen Melheim IF Sturla 56:58 (33) 294:19 14:29:06
Open 8 --- Per Kristian Ekeberg IL Tyrving Ej start (---) Ej start ---
Open 8 --- Marie Nordbye Nybø Konnerud IL Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Jenni Byvald Kolebakkens IF Ej start (---) Ej start ---
Open 7 9 Marie Nybö Konnerud IL 22:08 (---) Ej start 11:27:39
Open 7 29 Bjørn Baklid Konnerud IL 27:24 (15) 166:15 10:22:38
Open 7 126 Christer Gillenäs Kristiansand OK 37:21 (---) Ej start 11:11:22
Open 7 254 Elisa-Mackenzie Dahlen Hadeland OL 53:14 (---) Ej start 11:03:58
Open 7 --- Ida Engen Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- JAN MUREN Asker SKI KLUBB Ej start (---) Ej start ---
Open 7 235 Karin Eriksen OL Tønsberg og Omegn 49:33 (83) 261:49 10:42:40
Open 7 3 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 20:37 (---) Ej start 11:39:41
Open 7 294 Simen Kalbaekken Tynset IF 65:00 (---) Ej start 11:20:30
Open 7 --- Kjersti Solum Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Linda Engen Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Emil B Strand Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Helge Halvorsen Larvik OK Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL Ej start (---) Ej start ---
Open 7 193 Oddvar Gravingen Grue IL 43:50 (76) 247:27 10:05:44
Open 7 246 Anna Swãrd Hadeland OL 51:56 (---) Ej start 13:06:09
Open 7 --- Erlend Raastad Skien O-klubb Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Tom Wahlgren Sarpsborg OL Ej start (---) Ej start ---
Open 7 4 Torkil E Solstad NTNUI 20:39 (3) 126:34 11:43:45
Open 7 --- Kristin Swärd Hadeland OL Ej godk. (---) Ej start 13:26:01
Open 7 1 Klaus Klausen Espedal NTNUI 19:46 (---) Ej start 11:02:21
Open 7 --- Marie Styrvold NTNUI Ej start (---) Ej start ---
Open 7 --- Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF Ej start (---) Ej start ---
Open 6 --- Knut Bjørkelo Kolbotn & Skimt OL Ej start (---) Ej start ---
Open 6 93 Mona Skjæggestad OK Moss 121:23 (32) 556:48 12:44:00
Open 6 20 Olav Østbye Elverum OK 70:22 (11) 344:09 13:44:34
Open 6 --- Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 6 --- Lars Nilsson Åby Ej start (---) Ej start ---
Open 6 62 Ylva Swärd Hadeland OL 89:16 (28) 477:30 12:31:39
Open 6 --- Lars Hjermstad Fossum IF Ej start (---) Ej start ---
Open 6 --- Carl Rajala Pettersson Fritsla Ej start (---) Ej start ---
Open 5 168 Bjørnar Sandvik Førde Sveio OL 53:53 (18) 218:36 11:24:49
Open 5 --- Anders Bengtsson Fritsla Ej start (---) Ej start ---
Open 5 284 Sølvi MArtini Asker SK 67:25 (107) 306:16 11:52:57
Open 5 --- Fredrik Wulfsberg Nydalens SK Ej start (---) Ej start ---
Open 5 --- Simen Kalbaekker Tynset IF Ej start (---) Ej start ---
Open 5 342 Janne Fossum Malmring Freidig 77:45 (---) Ej start 11:42:16
Open 5 146 ylva svanberg TIF Viking 52:26 (---) Ej start 11:48:07
Open 5 --- Kyrre Sataøen Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open 5 216 Einar Sogstad Gjø-Vard OL 58:56 (94) 294:21 11:45:58
Open 5 175 Sondre Østbye Elverum OK 55:04 (56) 255:19 11:39:07
Open 5 116 Isak Hasselvold Grue IL 49:47 (9) 204:34 12:03:21
Open 5 255 Trude Kyrkjebø TIF Viking 63:05 (97) 295:25 11:46:46
Open 5 81 Hanne Stenslet Raumar OL 46:13 (---) Ej start 10:51:43
Open 5 388 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 106:22 (---) Ej godk. 12:16:54
Open 5 358 Ellen Bergitte Klausen Stavanger OK 82:30 (127) 330:12 11:58:32
Open 5 35 Åse Marita Høitomt Indre Østfold OK 40:59 (15) 211:11 11:56:46
Open 5 88 Sigrun Skytteren Grue IL 47:00 (---) Ej start 11:39:15
Open 5 --- Kristin Muren Asker SK Ej start (---) Ej start ---
Open 5 --- Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 5 --- Trude Nysæter Skien OK Ej start (---) Ej start ---
Open 5 150 Kristin Gjølsjø OK Moss 52:40 (58) 256:09 13:16:17
Open 5 110 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 49:10 (---) Ej start 11:51:53
Open 5 --- Malene Nysæter Skien OK Ej start (---) Ej start ---
Open 5 --- Öysten Brattlid Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open 5 --- Hanne Grandal IL Tyrving Ej start (---) Ej start ---
Open 4 --- Anna Swärd Hadeland OL Ej start (---) Ej start ---
Open 4 21 Sigurd Hagring Haug Hadeland OL 62:26 (9) 248:54 12:15:54
Open 4 --- Elin Evensen Moss Ej start (---) Ej start ---
Open 4 62 Kristin Sølberg IL Leik 77:24 (17) 294:21 13:20:08
Open 4 27 Kristoffer Gulheim Kolbotn & Skimt OL 64:51 (12) 258:24 13:36:15
Open 4 --- Trond Einar Moen Pedersli OK Trollelg Ej start (---) Ej start ---

 

Open 4 --- Marte Kvittum Tangen Tynset IF Ej godk. (---) Ej godk. 11:09:58
Open 4 --- Geir Nilsen Emblem IL Ej godk. (---) Ej start 11:39:24
Open 3 --- Helene Kartomten Vang OL Ej start (---) Ej start ---
Open 3 196 Isak Jacobsen-Gaski Bardu IL 53:28 (65) 227:50 11:43:29
Open 3 180 Elin B. Børrud Eiker OL 51:04 (---) Ej start 11:13:14
Open 3 93 Marie Lien Backstrøm Halden SK 42:15 (---) Ej start 12:45:07
Open 3 211 Toril B Olsen Lilomarka OL 56:02 (---) Ej start 11:57:09
Open 3 109 Mona Sveen Vang OL 43:34 (71) 241:37 11:13:52
Open 3 16 Herman Lien Backstrøm Halden SK 32:35 (---) Ej start 12:43:07
Open 3 --- Sissel Bentsen Hedrum OL Ej start (---) Ej start ---
Open 3 117 Ina Kristin Blågestad Indre Østfold OK 44:09 (58) 220:34 10:32:04
Open 3 194 Kirsti Norsted Halden SK 52:18 (---) Ej start 11:49:31
Open 3 95 Henry Røthing Haugesund IL Orientering 42:23 (---) Ej start 11:52:13
Open 3 303 Kjersti Frøisland Vang OL 73:11 (97) 269:41 11:34:35
Open 3 --- Jonathan Eylertsen Halden SK Ej start (---) Ej start ---
Open 3 --- Karin Peterson OK Sheidi Ej start (---) Ej start ---
Open 3 --- Hildegunn Sagli Gudim Indre Østfold OK Ej start (---) Ej start ---
Open 3 226 Susanne Strøm Hedrum OL 57:24 (---) Ej godk. 11:24:47
Open 3 158 June Helen Myklebust Hedrum OL 48:27 (44) 211:51 11:08:18
Open 3 --- Aud Marita Tjelmeland Indre Østfold OK Ej start (---) Ej start ---
Open 3 308 LaSSE Gulheim Kolbotn & Skimt OL 74:25 (---) Ej godk. 13:33:09
Open 3 --- Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 3 --- Heidi Frøshaug Indre Østfold OK Ej start (---) Ej start ---
Open 3 243 Helle Frischknecht Alta OL 59:27 (124) 340:19 10:26:04
Open 3 --- Stian Lillegård Lillomarka OL Ej start (---) Ej start ---
Open 3 47 Marius Hollevik Kongsberg 37:10 (---) Ej start 11:30:19
Open 3 190 Bodil Bueng Remmen OL Trollelg 51:47 (84) 255:46 12:31:58
Open 2 13 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 48:29 (1) 224:32 12:45:04
Open 2 24 Cathrine Löyning Fossum IF 53:56 (---) Ej start 12:35:12
Open 2 66 Aud Marita Tjelmeland Indre Østfold OK 89:52 (---) Ej start 11:17:10
Open 2 46 Linn Wikstrøm Haugesund IL Orientering 68:03 (7) 265:24 13:08:27
Open 2 68 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 91:11 (---) Ej godk. 11:16:51
Open 2 19 Elisabeth Espeland Tynset IF 50:18 (---) Ej godk. 10:56:47
Open 2 18 Knut Ola Bredalen Grue IL 49:37 (---) Ej godk. 12:12:05
Open 2 66 Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 89:52 (12) 434:44 11:17:09
Open 2 --- Hanne-E Helle TIF Viking Ej start (---) Ej start ---
Open 2 36 Hanne Helle TIF Viking 62:01 (---) Ej start 11:50:27
Open 1 --- Gaute Nysæter Skien OK Ej start (---) Ej start ---
Open 1 64 Theo Winsents Sæter Måren OK 31:09 (---) Ej start 13:04:58
Open 1 40 Emilie Stenslet Raumar OL 28:42 (---) Ej start 10:03:05
Open 1 --- Tina Bjørnstad Raumar Orientering Ej start (---) Ej start ---
Open 1 45 Frida Westerheim Stord IL 29:01 (---) Ej start 11:00:05
Open 1 38 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 28:31 (---) Ej start 12:11:41
Open 1 --- Kristine Engell Konnerud IL Ej start (---) Ej start ---
Open 1 66 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 31:40 (19) 176:37 12:32:00
Open 1 75 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 33:07 (18) 172:15 12:33:27
Open 1 --- Kaja Grandal IL Tyrving Ej start (---) Ej start ---
Open 1 --- Sofie Asak-Jensen Oslo Ej start (---) Ej start ---
Open 1 97 Lars Kostøl Kristiansand OK 37:19 (13) 164:56 10:13:46
Open Challenge 10 21 Kyrre Sataöen Rond OL 97:35 (---) Ej start 12:09:11
Open Challenge 10 --- linda mari hammersland fly 5 kamp Ej start (---) Ej start ---
Open Challenge 10 --- Kyrre Sataoen Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open Challenge 10 --- Kyrre Sataøen Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open Challenge 10 --- Kyrre Sata Rond OL Ej start (---) Ej start ---
Open Challenge 10 --- Gunnar Østerbø Freidig Ej start (---) Ej start ---
Open Challenge 10 32 Willy Monason Schumacher OK Moss 125:42 (8) 686:31 12:36:54
Challenge H 10 --- Henry Røthing Haugesund IL Orientering Ej start (---) Ej godk. 11:12:00
Challenge H 10 1 Karl Fremstad Kongsberg OL 60:23 (2) 291:43 10:48:35
Challenge H 5 14 Yngve Swãrd Hadeland OL 48:04 (15) 215:21 12:54:28
Challenge H 5 29 Andreas Skoglund Molde og omegn IF 77:29 (18) 232:14 13:11:21
Challenge H 5 --- Karsten Rønning Konnerud IL Ej start (---) Ej start 13:00:15
Challenge H 5 2 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 38:18 (1) 168:11 12:07:18
3-days Men 17 Jonas Klausen Espedal NTNUI 62:09 (9) 167:08 09:55:00
3-days Men --- Oskar Størmer Fossum IF Ej start (---) Ej start 10:15:45
3-days Men --- Øyvind Løken OK Moss Ej start (---) Ej start 10:15:15
3-days Men 12 Thor Mella Oppsal Orientering 59:00 (14) 178:32 10:06:24
3-days Women 40 Karoline Dahl Fosby NTNUI 71:26 (28) 198:37 11:06:21
3-days Women --- Christina Maria Kasin Kongsberg OL Ej start (---) Ej start 09:41:02
3-days Women 7 Julie Størmer NTNUI 47:49 (8) 149:13 10:16:57
3-days Women 19 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 57:35 (36) 210:39 11:18:23
3-days Women 14 Eline Drage Kongsberg OL 52:35 (12) 158:40 10:26:24
3-days Women 34 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 67:14 (32) 204:37 11:12:21
3-days Women 1 Anna Ulvensøen NTNUI 40:15 (4) 136:44 10:04:28
3-days Women 16 Ann Katrin Olsen Asker SK 54:22 (24) 181:17 10:49:01
3-days Women 22 Lovise Fremstad Larvik OK 58:06 (31) 204:14 11:11:58
3-days Women 6 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 47:32 (7) 146:16 10:14:00
3-days Difficult --- Ole Johnny Petersen Eiker OL Ej start (---) Ej godk. 14:17:30
3-days Difficult 10 Audun Bjerknes Måren OK 45:08 (14) 153:00 13:57:16
3-days Difficult 11 Pål Winsents Måren OK 45:34 (15) 153:28 13:57:44
3-days Difficult 12 Magnus Nordbrøden Halden SK 45:44 (11) 148:05 13:52:21
3-days Difficult --- Gunnar Kvaal Storsteinnes i.l Orientering Ej start (---) Ej start 14:14:00
3-days Middle 1 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 28:24 (1) 83:13 11:22:24
3-days Middle 14 Trond Furuberg Grue IL 42:12 (13) 124:14 12:03:25
3-days Middle --- Gunn Kari Hygen Freidig Ej start (---) Ej start 12:08:10
3-days Middle 23 Elisabeth Brække Halden SK 46:01 (28) 150:08 12:29:19
3-days Middle 72 Martin Brække Halden SK 74:59 (---) Ej godk. 13:45:44
3-days Middle 21 Sondre Skytteren Grue IL 44:54 (18) 137:48 12:16:59
3-days Middle 34 Martin Skytteren Grue IL 54:15 (19) 138:56 12:18:07
3-days Easy 25 Synne Marie Jenssen Halden SK 84:04 (---) Ej godk. 14:23:49
Pre-Elit --- Geir Myhr Øien Eidsvoll OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Jan Erik Haug Østmarka OK Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Widar Taxth Løland IL Express Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Geir Myhr ien Eidsvoll OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Widar Taxth Lland IL Express Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Gunnar Olsen IL Imås Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Lars Jakob Waaler Porsgrunn OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Ole-Johan Waaler Porsgrunn OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Mai Watson NTNUI Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-Elit --- Martin Aarholt Waaler Porsgrunn OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-A --- Liv Horntvedt IL Imås Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-A --- Margareta Stålnacke Hølen IK Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-A --- Gerd Yttervik IL Express Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-A --- Gro Kristin Haug Østmarka OK Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-B --- Benedicte Rørholt Mellembygd OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-B --- Gerd Yttervik IL Express Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-B --- Benedicte Rrholt Mellembygd OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
Pre-C --- Benedicte Rrholt Mellembygd OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O H60 --- Bjarne Paulsrud Bækkelagets SK Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O H40 --- Øystein Wiggen Byåsen IL Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O H40 --- Asbjørn Kvåle Hadeland OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O H20 --- Elias Mølnvik Fossum IF Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O H20 --- Bjørnar Kvåle Hadeland OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O D50 --- Hanne Kvåle Hadeland OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O D21 --- Heidi Mårtensson Modum O-lag Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open lång --- Per Clemet Wisløff Asker SK Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open lång --- Martin Hoset NTNUI Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open lång --- Rasmus Korvald Skaare NTNUI Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open lång --- Geir Öien Ringsaker OK Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open lång --- Marit Wenseth Kure BÖ Olag Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open medel --- Martin Hoset NTNUI Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open medel --- Marit Wenseth Kure BÖ Olag Ej start (---) Ej start 23:59:59
MTB-O Open medel --- Elisa-Mackenzie Dahlen Hadeland OL Ej start (---) Ej start 23:59:59
--- --- Ida Marie Næss Bjørgul Norge Ej start (---) Ej start 23:59:59
--- --- Olav Lundanes Halden SK Ej start (---) Ej start 23:59:59
--- --- Olav Lundanes Norge Ej start (---) Ej start 23:59:59
--- --- Silje Strand Lierbygda O-lag Godkänd (---) Ej start 11:56:09


Komplette resultater for alle nasjoner og alle klasser og alle etapper
nb! Husk å velge etappe øverst i høyre hjørne på siden du kommer til.



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +