Resultater Odd-Bjørn Hjelmeset Bendit Sommerskiskole Terrengløp - Uke 2 - 2016



Resultater Odd-Bjørn Hjelmeset Bendit Sommerskiskole Terrengløp - Uke 2
Beitostølen, Oppland - 12. august 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Komplette resultater

Jenter 05
(Plass - Startnr. - Navn - Tid)
1. 2 NORA CHRISTINE HANSEN 9:12
2. 4 CHARLOTTE NARVESTAD 9:21
3. 6 ANNA LYSNE JOHANSEN 9:31
4. 5 ÅSNE OLINE SLETTEN 9:58
5. 3 FRIDA HOGSNES 10:24
6. 1 Åsne Hjertaas Sporan 10:47
7. 8 MARTHE GRAFF-WIIK 10.50

Gutter 05
1. 12 FILLIP SKARI 7:43
2. 31 ESKIL RØD 7:53
3. 25 SONDRE VEISETH 8:17
4. 14 ODIN FJØSNE-HEXEBERG 8:19
5. 20 FELIX KILDAHL 8:24
6. 30 ELIAS ÅNESTAD 8:33
7. 33 SIGURD HARR HAGA 8:33
8. 11 HENRIK OMLAND 8:34
9. 34 BIRK HAUGNES 8:46
10. 16 AMUND SCHJETNE 8:53
11. 21 HANS SYLLING 8:54
12. 18 EIVIND MELAAEN 9:12
13. 19 ANDERS NORDBØ 9:29
14. 29 OLIVER KOLSRUD 9:31
15. 22 JENS SOGSTAD-TØNNESEN 9:31
16. 17 SJUR LÅHNE 9:39
17. 13 FREDRIK FLO ØFSTAAS 9:44
18. 32 ISAK STORMO KRISTIANSEN 9:53
19. 23 THOMAS J. HANKEN 9:55
20. 27 SANDER DAHL HERUD 10:06
21. 26 JO EIVIND AALE 10:29
22. 10 Oliver Andreas Åsly Teigen 10:43

Jenter 04
1. 62 MARTHE J. HJELMESET 8:05
2. 46 SARA MAGNDAL 8:36
3. 60 ANNIKEN SAND 8:43
4. 40 MARIE KVARME 9:07
5. 51 RUNA ANDREASSEN KOLLIEN 9:13
6. 41 MINA AKIKO JOHNSEN 9:20
7. 55 Marie Løitegård Hamgaard 9:27
8. 65 STINE LOENNECHEN 9:32
9. 63 ODA KRISTINE AANESTAD 9:35
10. 61 ANN KRISTIN AALAND 9:36
11. 66 CAROLINE S. GRIMSMO 9:40
12. 64 TUVA F. BERG9:53
13. 58 MINA KRISTINE ERIKSRUD 10:08
14. 49 KAIA WULFF BERNTSEN 10:09
15. 50 AMANDA ELLEFSEN 10:11
16. 42 Andrea Kirkenes Fjell 10:31
17. 47 Mathilde H.Torgersen 10:39
18. 56 SARAH JØRGENSEN 10:55
19. 44 ÅSHILD SYLTE 11:08
20. 59 MIA OWINSKI TURUNEN 11:16
21. 48 Frøya Brouwer 11:22
22. 57 SYNNE SVEAAS 11:23
23. 45 Vilde TARUD 11:37
24. 52 FRIDA HELLE VIKEN 11:40
25. 53 INGRID BROCH BJØRGAAS 11:40
26. 54 THEA BAKKEN 11:40
27. 43 RAGNHILD SYLTE 11:47
28. 67 Andrea Lundene Solbrekken 12:33

Gutter 04
1. 96 HENRIK STENERSEN 8:02
2. 97 PETER MUNCH-FINNE 8:05
3. 102 ESKIL ENGDAL 8:06
4. 77 SANDER STENBRO-LARSEN 8:06
5. 78 AKSEL HOGNESTAD 8:12
6. 103 JAKOB ALFSTADSÆTER 8:26
7. 70 JENS KAASA AAKRE 8:31
8. 84 Mikkel Sletvold 8:44
9. 99 ANDREAS VAAJE USTERUD 8:54
10. 87 HERMAN BERGLUND9:03
11. 94 FREDRIK SVEAAS 9:08
12. 76 PHILLIP UNNERSAKER 9:12
13. 89 JONAS THOMASGAARD AANESEN 9:13
14. 95 TORBJØRN LØITEGÅRD 9:13
15. 85 STIAN K. HERMANSEN 9:13
16. 101 HALVOR DOLVEN 9:21
17. 71 MAGNUS EVENSTUEN 9:26
18. 74 JAKOB ANTTI SVEEN 9:45
19. 79 JENS GLOMNES 9:52
20. 80 SEBASTIAN DETLIE 9:52
21. 91 ANDREAS OSEN 9:53
22. 82 JAKOB ØDEGAARD 9:57
23. 75 KRISTIAN STORHÆSEN 9:58
24. 81 LARS SANDER VIKEN 9:59
25. 100 JAKOB RAASTAD 10:09
26. 90 ULRIK SKJØNSBERG LI 10:17
27. 83 SIMEN COOK HALVORSEN 10:17
28. 98 HÅKON FAUSKE RØN 10:25
29. 73 HERMAN KVAAL 10:39
30. 88 ANDERS SINGSTAD 11:18
31. 72 THOMAS SØRBØEN 11:37
32. 86 SANDER HAUG SOLBREKKE 11:38

Jenter 03
1. 111 MAREN K. HJELMESET 8:13
2. 123 INES ALLOY LISLERUD 8:23
3. 129 MARTINE ELLEFSEN 8:30
4. 110 FREDRIKKE HOVI 8:46
5. 125 MARIE G. RUDI 8:48
6. 122 JENNY GARDEN ROGSTAD 8:49
7. 127 VIOLA SOFIE GOLBERG 8:49
8. 128 SELMA LIMA-HOGSNES 9:18
9. 117 NORA SLETHAUG 9:31
10. 113 VILDE MARTINSEN 9:43
11. 112 HEDDA FINNE BYRLØKKEN 9:46
12. 120 TIRIL MYRMEL-JOHANSEN 9:47
13. 114 LEA BRATLAND 9:57
14. 116 HEDDA CARLSEN 10:01
15. 121 CAROLINE SANNESS 10:20
16. 118 THEA GILDESTAD 11:15
17. 130 MALIN SOFIE BERGSLID 11:35
18. 119 JULIE RISNES 11:50
19. 126 MATHILDE ARGEL JENSSEN 12:50
20. 115 ANNA D. FREDRIKSEN 12:50
21. 124 NORA V. SKOU 12:50

Gutter 03
1. 157 ERIK OLA JORDET 7:18
2. 147 Erik ØFSTEDAL 7:22
3. 141 ERIK MUNCH-FINNE 7:28
4. 145 THILE ANDREAS ERLANDSEN 7:30
158 LEO KORN GJESSING 7:30
5. 156 KRISTIAN VALLA 7:31
149 JO MALLAUG 7:31
6. 175 MAGNUS M. NÆSSET 7:34
7. 165 ALEKSANDER BAKKE 7:40
8. 180 MAGNUS FIVE 7:40
9. 144 JONAS MYHR 7:41
10. 163 ARTHUR KLAVENES 7:41
170 Tobias Gjerde 7:41
148 OLA AURMO 7:41
11. 178 MAGNUS SKEIDE BAKKE 7:50
12. 161 ANDREAS SLETTEN 7:51
13. 143 EIRIK NORDBØ 8:07
14. 179 EIRIK SØRBRÅTEN 8:09
15. 176 OMUND KOLSRUD 8:15
16. 175 MAGNUS M. NÆSSET 8:19
17. 140 JØRGEN EVENSEN LUND 8:19
18. 155 HENRIK OUSBEY 8:30
19. 160 ESKIL ESPE TARUD 8:31
20. 181 TORBJØRN FLADBY-KARTERUD 8:37
21. 142 KRISTIAN STADAAS 8:40
151 IVER SCHJETNE 8:40
22. 159 SANDER LILLEBRÅTEN 8:43
Teknisk feil – jobber med tidene
23. 154 SANDER BUEN-BJØRSNØS
24. 152 ADAM GIÆVER
25. 146 JO NORHEIM HØVERSTAD
26. 162 KRISTIAN KONGSLI
27. 172 HENRIK NESS
28. 150 THEODOR HERTZENBERG
29. 177 VETLE LYSNE JOHANSEN
30. 164 JOAKIM D. MOTZFELDT
31. 169 MAX HELLWEGE JACOBSEN
32. 166 TEODOR HESTENES
33. 153 JØRGEN LOENNECHE
34. 167 MAGNUS GUNNES KOZAR
35. 168 EDVARD C. WIIK DAHL
36. 171 MAGNUS NYGÅRD
37. 182 Sondre Tvedt Rustad 13:13

Jenter 02
1. 204 MARIA VESTENGEN 8:25
2. 201 EMMA MALLAUG 8:29
3. 202 MATHILDE BJØRGE 8:34
4. 207 CAMILLA LØFSGAARD 9:03
5. 192 KRISTIN ELISE KNUTSEN 9:04
6. 195 MIA LANGELAND 9:16
7. 198 YLVA HAAVARDTUN 9:19
8. 208 IRIS HOLST 9:39
9. 196 HELENE ENGEBRETSEN 9:45
10. 197 ADA LÅHNE 10:27
11. 190 IDA MARIE HAARSTAD 10:36
12. 203 ODA HAGEN TYRDAL 11:07
205 SANNA SKJØNSBERG LI 11:07
13. 206 BENEDICTE ELLEFSEN 12:03
14. 200 ELISE HEYN 12:12
15. 193 SOLVEIG P. RISE 12:15
16. 191 THEA SLETVOLD 12:19
17. 199 IDA JOHANNE FOLSLAND 12:19

Gutter 02
1. 218 DANIEL DUKSTAD 7:09
2. 233 VEMUND MOE 7:19
3. 228 ASLAK NÆSS JENSEN 7:30
4. 229 HENRIK ANKER-NILSSEN 7:36
5. 212 LARS LYBEKK BERTELRUD 7:36
6. 217 ESKIL FLISRAM TVEITEN 7:41
7. 224 SANDER TEISBEKK 7:42
8. 213 KNUT BORKHOLM 7:45
9. 232 KASPER ENGSET 7:47
10. 216 HERMAN T. ALVÆR 7:47
11. 210 ALBERT BERGET 7:53
12. 219 DIDRIK MØRNER SLETHAUG 8:04
13. 230 SIMEN BRATTENG 8:07
14. 227 JOHAN AKSELI SVEEN 8:22
15. 225 JOSTEIN MELAAEN 8:30
16. 214 IVAR FJELD 8:31
17. 220 PETTER SOLBERG 8:33
18. 221 JOHAN ØY 9:00
19. 231 SIMEN FRITZNER 9:05
20. 215 SEBASTIAN HORN 9:30
21. 211 ANDREAS EVENSTUEN 9:48
22. 222 CHRISTOFFER OLSEN 9:50
23. 223 MAGNUS BRYHN 9:51

Superjenter
1. 242 Ida Benjaminsen 16:13
2. 241 Karen Myklebust 16:38
3. 245 Ingrid Sørum 16:41
4. 240 ANNA BÅRDSENG 17:09
5. 244 SELMA R. FJØSNE 20:42
6. 243 Nora Ramberg 1. runde

Supergutter
1. 263 Lars Hjelmeset 12:20
2. 260 ANDREAS KIRKENG 12:59
3. 261 OLE MARIUS KIRKENG 13:19
4. 259 BJØRN MELAAEN 14:10
5. 257 MAGNUS SMESTAD 14:40
6. 256 TOBIAS OTTERSEN 14:45
7. 254 MATHIAS STIKLESTAD JOHANSEN 14:57
8. 252 Johannes Dahl-Sundal 15:11
9. 258 MADS MATHIESEN 15:30
10. 255 OSKAR KJOS 15:32
11. 253 EIRIK STIKLESTAD JOHANSEN 15:51
12. 250 ALEKSANDER SOLHAUG 16:47
13. 251 Vebjørn Borkholm 19:12



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +