PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Odd-Bjørn Hjelmeset Sommerskiskole Terrengløp - Uke 1 - 2018



Resultater Odd-Bjørn Hjelmesets Bama Sommerskiskole - Terrengløp - Uke 1
Beitostølen, Oppland - 3. august 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

OBH Terrengløp

 

Jenter 07/06 (1 runde)

Tid:

1

Wilma Hollås Hamborg

06:26

2

Emma Sørgård

06:27

3

Inger Hjelmeset

06:33

4

Lotte Lanengen

06:34

5

Karoline Grane Imsgard

07:05

6

Katrine Svarstad Hegdal

07:11

7

Johanna Hval

07:16

8

Anna Kristiansen Midtbøe

07:37

9

Selma Hollås Hamborg

07:47

10

Mina Gjerald

08:30

     
 

Gutter 07/06 (1 runde)

Tid:

1

Didrik Langengen

06:18

2

Thomas Slåtto

06:30

3

Herman Sjøvaag

06:54

4

Elias Hval

07:01

5

Felix August Fjell

07:17

6

Oscar Ellneby

07:43

7

Elias Bakken

07:55

     
 

Jenter 05 (1 runde)

Tid:

1

Ane Robøle Fegri

06:13

2

Johanne Støfring

06:14

3

Ida Treangen

06:28

4

Ella Halvorsen Røgeberg

06:31

5

Hanna Jensen

06:33

6

Sara Annie Aarnes

06:35

7

Guri Brekke

06:41

8

Hedda Nyhagen

06:57

9

Sofie Kjær Jørgensen

06:58

10

Johanne Anker-Nilssen

06:59

11

Mari Sofi Meland

07:13

12

Jenny Sølvberg

07:18

13

Oddrun Hjelmeset

07:32

14

Vilde Finseth

07:52

 

Gutter 05 (1 runde)

Tid:

1

Martin Spigseth

05:29

2

Erik Fragått Hjelmeset

07:14

3

Peder Jensen

07:19

4

Nicolai Larssen Bockmann

07:21

5

Kim Ulrik Bockmann Gravseth

07:27

     
 

Jenter 04 (2 runder)

Tid:

1

Mille Marie Storlien

11:25

2

Ann Kristin Aaland

12:03

3

Marthe Johanne Hjelmeset

12:29

4

Amalie Galaaen Røthe

12:31

5

Marte Senderud Wæhle

13:23

6

Ingrid Fareth

13:28

7

Oline Wiklund

13:40

8

Linnea Lundekvam Otternes

DNF

9

June Rogstad Bekkevold

DNS

     
 

Gutter 04 (2 runder)

Tid:

1

Lars Michael Bjertnæs

10:31:00

2

Marcus Dahl-Rismyhr

10:32:00

3

Mathias Rike Holmann

10:57:00

4

Magnus Kavli

11:04:00

5

Benjamin Riis Korsane

11:35:00

6

Oliver Aukland

11:43:00

7

Eskil Sørensen

11:48:00

8

Adrian Bjørgum

11:57:00

9

Arthur Gosse Hevrøy

13:00:00

10

Trym Laeskogen

13:57:00

 

Jenter 03 (2 runder)

Tid:

1

Emilie Flo Stavik

10:45

2

Maren Hjelmeset Kirkeeide

11:24

3

Victoria Nitteberg

11:25

4

Marie Meinert Rød

12:17

5

Fredrikke Jeppson Hovi

12:18

6

Hedda Kleiven Eikeset

13:25

7

Christina Rohr Slåtto

14:54

8

Tiril Fagerås

22:00

9

Erle Øieren

22:00

 

Gutter 03 (2 runder)

Tid:

1

Trym Fjøsne Hexeberg

09:32

2

Sondre Martinsen

09:34

3

Magnus Skeide bakke

09:50

4

Jørgen Søgård

10:00

5

Gard Laeskogen

10:27

6

Simen Lundem

10:44

7

Andreas Pjåka

10:59

8

Andreas Rivenes

12:36

9

Adrian Arntsen Sandvold

12:41

10

Håvard Skovli

16:20

 

SUPER - Gutter (3 runder)

Tid:

1

LARS AGNAR HJELMESET

13:50

2

EIVIND SÆTRE

14:43

3

PEDER NYTRØEN STEINMOEN

14:59

4

SIMON HJELMESET KIRKEEIDE

15:18

5

OLA GRAHL-MADSEN

15:20

6

SONDRE SELBERG

16:33

7

OSCAR REIERSEN

16:44

8

EIRIK OSVIK FLEKKE

17:40

9

OLE VIBE VOLDEN

DNF

 

SUPER - Jenter (2 runder)

Tid:

1

KARINA JOHANNE SOLHAUG

11:00

2

IDA BENJAMINSEN

11:17

3

MARI ROBØLE LIEN

11:52

4

OTILIE BØRRESEN BOLLINGMO

DNS

5

KAROLINE GRØTTING

DNS