Resultater Odd-Bjørn Hjelmeset Sommerskiskole Terrengløp - Uke 1 - 2019



Resultater Odd-Bjørn Hjelmesets Bama Sommerskiskole - Terrengløp - Uke 1
Beitostølen, Oppland - 10. august 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

OBH Terrengløp - Uke 1

Jenter 08/07

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

27

Karoline Grane Imsgard

06:55

2.

139

Stella Holm Christensen

07:09

3.

31

Emma Sørgård

07:11

4.

26

Kaja Nordhus Thuv

07:14

5.

28

Louise Tronrud

07:15

6.

30

Lotte Langengen

07:38

7.

29

Julie Snekvik Dæhli

07:50

8.

32

Petra Helene Bell

08:06

9.

24

Pernille Dønnum Posaasen

08:43

10.

23

Anna Julsrud

08:50

11.

25

Mille Sophie Sveinhaug Årnes

09:05

12.

138

Katrine Wetting

09:43

13.

22

Margret Hjelmeset Fragått

10:50

14.

21

Wilma Hamborg

DNF

 

Gutter 08/07

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

49

Emil August Longva

06:00

2.

53

Sondre Strande Omland

06:01

3.

52

August Husebø

06:24

4.

48

Oskar Perlestenbakken Barland

06:30

5.

43

Philip Knoph Kvamme

06:38

6.

57

Thomas Rohr Slåtto

06:39

7.

51

Fredrik Wilhelmsen Garstad

06:44

8.

50

Markus Nordgren Mykkeltvedt

06:58

9.

44

Sindre Johan Helgheim

06:58

10.

42

Sondre Leknes Frey

06:59

11.

45

Sander Botnes Greni

07:00

12.

36

Peder Malm Monstad

07:05

13.

54

Jacob Bergene

07:12

14.

58

Tobias Hansen Skovseth

07:29

15.

47

Håkon Eiksund Øksnes

07:39

16.

38

Håkon Breie

07:39

17.

56

Herman Sjøvaag

07:40

18.

40

Ola Jahre Lund

07:43

19.

37

Ulrik Helmen Trontveit

07:44

20.

59

William Austad Røang

07:45

21.

60

Sigmund Gustav Ølstad

07:58

22.

55

Elias Hval

07:59

23.

46

Erland Spigseth

08:03

24.

39

Lukas Fonn Søndergaard

08:13

25.

35

Thorbjørn Magnussen

08:13

26.

41

Maxmilliam Nilsen

10:30

Jenter 06

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

69

Mille Haneberg

06:30

2.

65

Tuva Grasbekk Pedersen

06:31

3.

68

Nora Thorstensen

06:51

4.

63

Manda Nordhus Thuv

07:06

5.

70

Dina Glomsaker

07:09

6.

71

Amalie Hammersmark Nitteberg

07:24

7.

78

Johanne Hval

07:27

8.

76

Sofie Duus Carlsen

07:34

9.

61

Kristine Breivik 

07:35

10.

80

Selma Hamborg

07:41

11.

66

Liva Lynghammar

07:43

12.

81

Katrine Svarstad Heggdal

07:49

13.

79

Anna Kristiansen Midtbø

07:57

14.

64

Henriette Fuglehaug-Wetting

07:58

15.

73

Tiril Langehaug Alme

08:01

16.

62

Hanna Agnes Nordby

08:06

17.

72

Charlotte Standeren Narvestad

08:11

18.

77

Mina Gjerald

09:00

19.

67

Linn Vingan

 

20.

74

Angelina Sanders

 

 

Gutter 06

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

87

Vetle Austad

06:26

2.

90

Didrik Langengen

06:28

3.

85

Fredrik Nilssen

06:35

4.

82

Mons Sætre-Lorentzen

06:50

5.

83

Iver Bakke Sundnes

06:53

6.

84

Mats Mørch Myhre

07:00

7.

89

Esekiel Henden

07:30

8.

86

Mathias Thorstensen

07:36

9.

88

Kristian Limbodal Ørbæk

08:16

Jenter 05

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

100

Mathea Perlestenbakken Barland

14:19

2.

95

Hanna Jensen

14:40

3.

98

Sofie Kjær Jørgensen

14:46

4.

93

Sara Annie Aarnes

14:55

5.

101

Karoline Longva

15:23

6.

104

Synne Strande Omland

15:33

7.

105

Ebba Jakobine Bell

16:04

8.

92

Ada Johanne Borgund

16:16

9.

102

Sunniva Bunde

16:53

10.

94

Mari Sofi Meland

17:39

11.

103

Hanna Bjerck Ruud

19:54

12.

97

Vilde Finset

31:30:00

13.

91

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide

31:30:00

14.

99

Johanne Anker-Nilssen

31:30:00

 

Gutter 05

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

110

Martin Spigseth

12:44

2.

113

Sivert Olanger Simonsen

14:27

3.

111

Lukas Andersson

15:15

4.

112

Tord Torsteinsrud

15:40

5.

108

Erik Hjelmeset Fragått

15:54

6.

107

Ole Peder Wuttudal

17:45

7.

109

Olve Skogseth

18:08

8.

114

Eivind Melaaen

18:12

9.

106

Joar Akre Villåsen

DNF

Jenter 04

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

122

Marthe Johanne Hjelmeset

14:17

2.

119

Johanne Jarbeaux

14:37

3.

120

Maiken Storvik

15:36

4.

115

Tiril Steine-Eriksen

15:44

5.

118

Josefine Husebø

16:20

6.

117

Kaja Wilhelmsen Garstad

17:21

7.

121

Matilde Hareide Torgersen

17:26

8.

116

Elsa Døvigen-Ousdal

Gått

       

Gutter 04

     

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

130

Casper Rønning

12:00

2.

129

Noah Nylund

12:01

3.

134

Marcus Dahl-Rismyhr

12:12

4.

133

Lars Bjertnæs

12:21

5.

128

Ingebrigt Nes Hjelle

12:41

6.

126

Anton Tveito

12:48

7.

135

Iver Brekke Bruksås

13:07

8.

124

Johan August Aune Johansen

14:51

9.

131

Oliver Aukland

15:58

10.

123

Christian Jacobsen

16:50

11.

125

Narve Veslegard

18:43

 

127

Jørgen Nekkar

DNS

 

132

Magnus Kavli

DNS

 

Supergruppe jenter

   

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

17

Maren Hjelmeset Kirkeide

14:02

2.

14

Henriette Nilssen

14:18

3.

12

Hedda Finne Byrløkken

15:30

4.

9

Vilde Martinsen

15:36

5.

8

Thelma Olea Gaarder

15:51

6.

11

Lea Sofie Brattland

16:07

7.

49

Ida Mørch Myhre

16:13

8.

10

Anna Dale Fredriksen

24:30:00

9.

15

Eir Lynghammar

24:30:00

Supergruppe gutter

   

Plass

Startnummer

Navn

Tid

1.

1

Jørgen Sørgaard

12:07

2.

4

Herman Gromsrud

12:33

3.

7

Sondre Grasbekk Pedersen

12:51

4.

2

Kristian Austad Hove

13:02

5.

5

William Lie-Johansen

13:24

6.

3

Halvard Holen

13:33

7.

6

Adrian Arntsen Sandvold

14:27



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +