Resultater Odd-Bjørn Hjelmeset Sommerskiskole Terrengløp - Uke 2 - 2018



Resultater Odd-Bjørn Hjelmesets Bama Sommerskiskole - Terrengløp - Uke 1
Beitostølen, Oppland - 3. august 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

OBH Terrengløp

 

Jenter 07

Tid:

1.

ELINE SKAAR

06:26

2.

ODA SKARI

06:32

3.

EMILIE DREGE GRØTHE

06:59

4.

LINNEA BRATTENG

07:14

5.

PERNILLE LINNEA LØVHAUGEN BJERKE

07:15

6.

ANJA THOMASGAARD AANENSEN

07:21

7.

JULIE CRONBLAD WOLLAN

07:37

8.

DORTHEA HENNØ HAUGEN

07:38

9.

MINA BERGE HAUKAAS

07:43

10.

HEDDA OMLAND

07:53

11.

MARIE MARTHINSEN LUNDBERG

08:02

12.

KRISTIN HOPSNES

08:04

13.

SOLVEIG ALLUM

08:10

14.

MARIA SCHØNNING BUSCH

08:11

15.

LILY GRINDSTAD

08:12

16.

IDA MIKKONEN

08:16

17.

MARIE HAREIDE TORGERSEN

08:32

18.

VILMA LØDØEN

08:33

 

ELENA STAVDAL

DNS

     
 

Gutter 07

 

1.

EMIL AUGUST LONGVA

05:48

2.

OSKAR PERLESTENBAKKEN BARLAND

05:49

3.

AUGUST KIRKEBY HUSEBY

05:56

4.

FREDRIK WILHELMSEN GARDSTAD

06:07

5.

VETLE HAUGNES

06:34

6.

ESTIN SKRAM

06:40

7.

MARIUS PETTERSEN

07:01

8.

JONAS ROSHOLT

07:03

9.

FILIP ALEKSANDER VESTERBY

07:11

10.

JONATAN SVENSSON

07:18

11.

VICTOR TOUSSAINT

07:42

12.

MIKKEL DAHL HERUD

07:44

13.

PEDER WETTRE ANDREASSEN

08:17

     
     
 

Jenter 06

Tid:

1.

MILLE HANEBERG

06:07

2.

ELISE WEBER ERIKSEN

06:09

3.

MANDA NORDHUS THUV

06:27

4.

NORA HEUER THORSTENSEN

06:36

5.

ISELIN BJERVIG DRIVENES

06:44

6.

TUVA MEINKE KYLLAND

06:49

7.

MAUD MARIANN MYHRE

06:51

8.

SOFIE DUUS CARLSEN

07:02

9.

LINNEA MOEN TVENGE

07:04

10.

CHARLOTTE NARVESTAD

07:06

11.

AMALIE NITTEBERG

07:12

12.

INA NORHEIM HØVERSTAD

07:13

13.

TUVA AUSTAD

07:15

14.

KAJA SOMMER LANGMOEN

07:31

15.

KAJA MARTINSEN

07:32

16.

ANGELINA SANDERS

07:36

17.

HENNY HVEBERG

07:39

     
 

GUTTER 06

Tid:

1.

TORJUS MAGNUS HARBO

05:41

2.

OLE RIIBER

05:52

3.

MARKUS LIE-PETTERSON

05:54

4.

BENJAMIN RØSSUM JENSEN

05:56

5.

KRISTIAN KIRKENG

05:57

6.

HENRIK BLEKKERUD NYHEIM

05:59

7.

SIVERT LISTØL MOSKAUG

06:01

8.

TOR EVEN ASKAUTRUD

06:04

9.

FREDRIK NILSSEN

06:07

10.

MADS MØRCH MYHRE

06:09

11.

JØRGEN SKRINSRUD NORDAAS

06:18

12.

VETLE AUSTAD

06:20

13.

MAGNUS STANGENES

06:22

14.

VETLE NJÆRHEIM TJØNNDAL

06:27

15.

MATHIAS THORSTENSEN

06:29

16.

MARTIN HAUG TEIGEN

06:30

17.

KRISTOFFER KATLA

06:31

18.

MATHIAS LIE-PETTERSON

06:32

19.

ALEKSANDER HAUGE ØYEN

06:40

20.

HAAKON SVENKERUD FRANING

06:46

21.

ERIK TVEIT ØDEGÅRD

06:47

22.

THEODOR DILLING GOMO

06:55

23.

EIRIK SJØL VÆRNES

07:04

24.

MARCUS ALEXANDER NÆSS

07:05

25.

IVER BAKKE SUNDNES

07:09

26.

EDVARD AANESTAD

07:13

27.

PETTER BRANDT-RASMUSSEN

07:14

28.

FABAIN SVERRE DYRAN NORDBY

07:16

29.

VEMUND SØRSTAD

07:24

30.

MARKUS JENSEN RØNNEBERG

07:26

31.

MIKKEL RAASTAD

07:29

32.

JESPER SVENNERUD

07:36

33.

ERIK NILS HOV

07:40

34.

JAKOB KJERSTADMO

07:41

35.

OLE HENDALEN STØLEN

07:49

36.

OSCAR DAMSKOG

07:58

37.

OSCAR LANGSET

07:59

38.

EINAR WASBREKKE

08:23

39.

FILIP CYREN

08:24

     
     
     
 

JENTER 05

Tid:

1.

LISA KRISTINE JORDE

05:57

2.

NORA CHRISTINE HANSEN

05:58

3.

MARIE HOPSNES

05:59

4.

MAREN MEDALEN BERNTSEN

06:01

5.

MATHEA PERLESTENBAKKEN BARLAND

06:03

6.

KAROLINE LONGVA

06:14

7.

DORDI FORSETH

06:15

8.

FRIDA LIMA-HOGSNES

06:49

9.

MINA FISKVIK

07:15

10.

SARA MARTINI

07:17

11.

EMMA HOVENGEN LUNDIN

07:40

12.

ANE HALVORSEN

07:46

13.

TARA PLOWS

07:50

14.

MIMI SKJÆRVIK MORK

08:04

 

NORA KVERVAVIK BAKKOM

DNS

 

 

 

GUTTER 05

Tid:

1.

FILIP SKARI

05:19

2.

MATS REIN-HEGGEBAKKEN

05:21

3.

ESKIL RØD

05:24

4.

BIRK HAUGNES

05:41

5.

ODIN FJØSNE-HEXEBERG

05:47

6.

OLIVER FINSTAD NYTRØEN

05:48

7.

SONDRE JOHAN VEISETH

05:53

8.

FELIX KILDAHL

05:55

9.

HENRIK OMLAND

05:56

10.

OLAV BAGN SØFTING

05:57

11.

TORJUS ARNEGAARD

06:01

12.

THEO KÅSINE SCHEI

06:04

13.

TOBIAS MANDT

06:09

14.

OSKAR EEK_REME

06:14

15.

ANDERS NORDBØ

06:15

16.

VEBJØRN HORN

06:16

17.

ODDVAR BERG NÅVIK

06:17

18.

MATHIAS VOLD

06:19

19.

FREDRIK TIDEMANN

06:22

20.

JAKOB PIHL

06:24

21.

AMUND SCHETNE

06:24

22.

SIVERT OLANGER SIMONSEN

06:24

23.

EIVIND MELAAEN

06:24

24.

MONS MELBYE

06:29

25.

SONDRE HOVE

06:37

26.

JØRGEN RØKKE

06:39

27.

HANS SYLLING

06:42

28.

PHILIP HOLMBERG LARSEN

06:43

29.

DIDRIK MATRE

06:44

30.

SONDRE LUND-ROLAND

06:46

31.

JO EIVING AALE

06:49

32.

SIVERT OLANGER SIMONSEN

07:02

33.

OLIVER ANDRÉS TEIGEN

07:11

34.

NIKOLAI MATTUS G. AASE

07:12

35.

TORD TORSTEINSRUD

07:13

36.

SJUR LÅHNE

07:14

37.

JENS SOGSTAD-TØNNESSEN

07:16

38.

SANDER DAHL HERUD

07:18

39.

KRISTIAN STEEN

07:19

40.

ISAK STORMO KRISTIANSEN

07:25

41.

OSKAR KVAMME

07:26

42.

OSCAR CRONBLAD WOLLAN

07:28

43.

FREDRIK FLO ØFSTAAS

07:36

44.

SONDRE KRISTIAN ECKHOFF

07:36

45.

CARL HENRIK BUSCH

08:37

46.

HERMAN V. LANGEDRAG

13:23

     
 

JENTER 04

Tid:

1.

ANNIKEN SAND

11:34

2.

EMILIE AGATHE BESSEBERG

11:35

3.

AURORA MJØEN GRØNDALEN

11:52

4.

SYNNE LINDBERGSENGEN NESHEIM

11:53

5.

RUNA ANDREASSEN KOLLIEN

11:56

6.

MARTE HJELMESET

12:15

7.

JOHANNE JARBEAUX

12:19

8.

MAIKEN STORVIK

12:49

9.

SOFIE TUNLI LUNDEBY

12:59

10.

TIRIL FOSEN

13:41

11.

ANNA BYE-RIBAUT

13:45

12.

NORA OLINE JENSEN

13:46

13.

FRIDAN HAHNE

13:49

14.

MATHILDE TORGERSEN

13:52

15.

LIVE HANSTEENSEN

14:00

16.

SIRI LINDBERGSENGEN NESHEIM

14:13

17.

RAGNHILD SERINE HAUGEN

14:14

18.

KAJA WILHELMSEN GARSTAD

14:16

19.

KATINKA LIE-PETTERSON

15:04

20.

MARIA STAVDAL

16:20

21.

TIRIL STAVRUM

DNF

22.

ELINE BRATTEGAARD SVEEN

DNF

23.

ANNIKEN NORSTRØM

DNF

     
 

GUTTER 04

Tid:

1.

IVER BREKKE BRUKSÅS

10:41

2.

MARIUS BIRKENES

10:54

3.

ANDERS SKEIE HAUGENE

10:58

4.

INGEBRIGT NES HJELLE

10:59

5.

TORBJØRN BOGSTRAND LØITEGÅRD

11:20

6.

IVER MYHRSVEEN

11:28

7.

MIKKEL SLETVOLD

12:06

8.

EIRIK BJØRK HALVORSEN

12:11

9.

LARS SANDER VIKEN

12:20

10.

SIMEN DØSSLAND

12:24

11.

JONAS THOMASGAARD AANESEN

12:35

12.

ANDREAS OSEN

12:37

13.

JONATHAN NORDRAAK

12:58

14.

FREDRIK SVEAAS

13:18

15.

HANNES MALTE HOV

13:44

16.

NARVE KVERNDAL VESLEGAARD

13:59

17.

SVERRE MURUD BRATFOS

14:07

18.

MAXIMILLIAN WIBERG HERMANSEN

18:20

18.

PETER SCMIDT

18:20

     
     
 

JENTER 03

Tid:

1.

SYNNE HERHEIM

11:02

2.

HENRIETTE NILSSEN

11:37

3.

MAREN HJELMESET KIRKEIDE

11:44

4.

SYNNE SELBERG

11:55

5.

LISA FERGUSSON SØRLIEN

14:05

6.

IDA MØRCH MYHRE

14:05

7.

MILLE LOVISE MARTINUSSEN

15:05

8.

LINNEA RUSTAD

15:10

9.

EIR LYNGHAMMAR

17:18

10.

HEDDA FINNE BYRLØKKEN

17:18

11.

HANNA TAUG

17:18

     
 

GUTTER 04

Tid:

1.

DIDRIK RØSSUM JENSSEN

10:00

2.

SONDRE GRAASBEKK PEDERSEN

10:53

3.

HALVARD HOLEN

11:25

4.

SONDRE LEER

12:49

5.

SINDRE ESMANN MILVANG

12:50

6.

ADAM GIÆVER

15:08

7.

IVER SCHJETNE

16:33

8.

TRULS KORSMO SÆTHER

16:36