Resultater Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap Stafett 2016



Resultater Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap - Dag 2 av 2 - Stafett
Odda, Hordaland - 21. august 2016

Arrangementstype: Orientering

H 17

17 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sauda Orienteringsklubb 1       1:59:20        
  1. Jarle Solbakken 41:44 6 +4:45 41:44 6   +4:45  
  2. Lars Helge Løland 42:30 3 +5:43 1:24:14 4 -2 +10:28 +5:43
  3. Glenn Tore Løland 35:06 1   1:59:20 1 -3    
2 IL Gular 1       1:59:24     +0:04  
  1. Tom Eirik Eikanger 40:45 4 +3:46 40:45 4   +3:46  
  2. Arne Johannesen 43:11 4 +6:24 1:23:56 3 -1 +10:10 +6:24
  3. Rune Nygaard 35:28 2 +0:22 1:59:24 2 -1 +0:04 -10:06
3 Stord Orientering 1       1:59:28     +0:08  
  1. Kenneth Westerheim 40:37 3 +3:38 40:37 3   +3:38  
  2. Bjarthe Westerheim 40:20 2 +3:33 1:20:57 2 -1 +7:11 +3:33
  3. Stian Rykkje 38:31 3 +3:25 1:59:28 3 +1 +0:08 -7:03
4 Varegg Fleridrett 1       2:02:33     +3:13  
  1. Markus Kjærner-Semb 36:59 1   36:59 1      
  2. Vyacheslav Mukhidinov 36:47 1   1:13:46 1 0    
  3. Styrk Almeland Bleie 48:47 10 +13:41 2:02:33 4 +3 +3:13 +3:13
5 Vikebygd IL 1       2:10:50     +11:30  
  1. Einar Martinsen 42:32 8 +5:33 42:32 8   +5:33  
  2. Einar Marius Hjellestad Martinsen 46:46 8 +9:59 1:29:18 7 -1 +15:32 +9:59
  3. Jon Magne Svendsbøe 41:32 6 +6:26 2:10:50 5 -2 +11:30 -4:02
6 Varegg Fleridrett 2       2:13:22     +14:02  
  1. Pål Thomassen 45:28 10 +8:29 45:28 10   +8:29  
  2. Arnt Ove Femsteinevik 47:02 9 +10:15 1:32:30 8 -2 +18:44 +10:15
  3. Ronny Rykkje 40:52 4 +5:46 2:13:22 6 -2 +14:02 -4:42
7 Ganddal IL 1       2:16:02     +16:42  
  1. Morten Bjerga Sundli 48:41 11 +11:42 48:41 11   +11:42  
  2. Oddvar Taksdal 45:52 6 +9:05 1:34:33 9 -2 +20:47 +9:05
  3. Arild Aasheim 41:29 5 +6:23 2:16:02 7 -2 +16:42 -4:05
8 TIF Viking 1       2:21:23     +22:03  
  1. Bjart Are Hellen 41:55 7 +4:56 41:55 7   +4:56  
  2. Kjetil Damm 55:42 14 +18:55 1:37:37 11 +4 +23:51 +18:55
  3. Knut Kyrkjebø 43:46 7 +8:40 2:21:23 8 -3 +22:03 -1:48
9 Haugesund IL Orientering 1       2:24:11     +24:51  
  1. Sigurd Paulsen Vie 43:39 9 +6:40 43:39 9   +6:40  
  2. Johannes Djupesland 52:18 12 +15:31 1:35:57 10 +1 +22:11 +15:31
  3. Sigleif Steinsvåg 48:14 9 +13:08 2:24:11 9 -1 +24:51 +2:40
10 Gneist, IL 1       2:27:24     +28:04  
  1. Andreas G. Polden 41:37 5 +4:38 41:37 5   +4:38  
  2. Sturle Nordeide 46:22 7 +9:35 1:27:59 6 +1 +14:13 +9:35
  3. Mads Jørgen Skage 59:25 13 +24:19 2:27:24 10 +4 +28:04 +13:51
11 Askøy OL 1       2:28:32     +29:12  
  1. Tonje Aasheim Nymark 55:29 14 +18:30 55:29 14   +18:30  
  2. Tore Nymark 43:24 5 +6:37 1:38:53 12 -2 +25:07 +6:37
  3. Yngve Nymark 49:39 11 +14:33 2:28:32 11 -1 +29:12 +4:05
12 Odda OL 1       2:30:17     +30:57  
  1. Morten Jarvis Westergård 37:23 2 +0:24 37:23 2   +0:24  
  2. Eirik Bjørkevoll 48:31 10 +11:44 1:25:54 5 +3 +12:08 +11:44
  3. Stian Tokheim 1:04:23 14 +29:17 2:30:17 12 +7 +30:57 +18:49
13 Stord Orientering 2       2:31:24     +32:04  
  1. Råmund Løver Hovden 53:14 13 +16:15 53:14 13   +16:15  
  2. Sindre Løver Hovden 50:55 11 +14:08 1:44:09 13 0 +30:23 +14:08
  3. Sveinung Rykkje 47:15 8 +12:09 2:31:24 13 0 +32:04 +1:41
14 IL Gular 2       2:43:43     +44:23  
  1. Tormod Skauge 50:57 12 +13:58 50:57 12   +13:58  
  2. Bård Hekland 55:37 13 +18:50 1:46:34 14 +2 +32:48 +18:50
  3. Svein Linga 57:09 12 +22:03 2:43:43 14 0 +44:23 +11:35
15 Haugesund IL Orientering 2       3:19:31     +1:20:11  
  1. John Arvid Djupesland 55:33 15 +18:34 55:33 15   +18:34  
  2. Erik Engløkk 1:00:56 15 +24:09 1:56:29 15 0 +42:43 +24:09
  3. Per Bjarne Myhre 1:23:02 15 +47:56 3:19:31 15 0 +1:20:11 +37:28
  NTNUI 2       diskvalifisert        
  1. Stig Mjelstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Magnus Kyrkjebø diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Petter Oen-Sivertsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Haugesund IL Orientering 3       brutt        
  1. Ruben Kobbeltvedt brutt     brutt        
  2. Alf Inge Lindtner brutt     brutt        
  3. Erik Utne Vie brutt     brutt        

D 17

9 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Ganddal IL 1       1:49:51        
  1. Janne Tjørhom Aasheim 35:58 2 +2:04 35:58 2   +2:04  
  2. Trine Bolstad 41:52 5 +5:11 1:17:50 4 +2 +3:23 +1:19
  3. Marjo Liikanen 32:01 1   1:49:51 1 -3    
2 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:56:00     +6:09  
  1. Marie Line Furland 36:07 3 +2:13 36:07 3   +2:13  
  2. Sunniva Omdal 39:44 2 +3:03 1:15:51 2 -1 +1:24 -0:49
  3. Marthe Svihus 40:09 2 +8:08 1:56:00 2 0 +6:09 +4:45
3 Varegg Fleridrett 1       1:56:26     +6:35  
  1. Christiane Trösse 33:54 1   33:54 1      
  2. Olena Strugalova 40:33 3 +3:52 1:14:27 1 0   0:00
  3. Ragnhild Femsteinevik 41:59 3 +9:58 1:56:26 3 +2 +6:35 +6:35
4 Haugesund IL Orientering 1       2:03:45     +13:54  
  1. Ingvild Paulsen Vie 36:43 4 +2:49 36:43 4   +2:49  
  2. Kristina Voll 41:03 4 +4:22 1:17:46 3 -1 +3:19 +0:30
  3. Randi Engløkk 45:59 4 +13:58 2:03:45 4 +1 +13:54 +10:35
5 Fana IL 1       2:09:38     +19:47  
  1. Hanne Daltveit 42:41 5 +8:47 42:41 5   +8:47  
  2. Annemarie B. Aarnes 36:41 1   1:19:22 5 0 +4:55  
  3. Kirsti Lysaker 50:16 5 +18:15 2:09:38 5 0 +19:47 +14:52
6 Gneist, IL 1       2:19:20     +29:29  
  1. Sigrid Søvik 42:54 6 +9:00 42:54 6   +9:00  
  2. Ingrid Sandvoll 45:48 7 +9:07 1:28:42 7 +1 +14:15 +5:15
  3. Mariell Arntzen 50:38 6 +18:37 2:19:20 6 -1 +29:29 +15:14
7 Odda OL 1       2:44:00     +54:09  
  1. Stine Bjørkevoll 43:02 7 +9:08 43:02 7   +9:08  
  2. Britt Kari Legård 43:10 6 +6:29 1:26:12 6 -1 +11:45 +2:37
  3. Åshild Oma 1:17:48 8 +45:47 2:44:00 7 +1 +54:09 +42:24
8 IL Gular 1       2:48:37     +58:46  
  1. Birgitte Torbjørnsen 52:49 8 +18:55 52:49 8   +18:55  
  2. Helen Martinsen 50:12 8 +13:31 1:43:01 8 0 +28:34 +9:39
  3. Mai Helen Linga 1:05:36 7 +33:35 2:48:37 8 0 +58:46 +30:12
9 Gneist, IL 2       1:00:37     +23:10:46  
  1. Ingelinn Molvik 56:49 9 +22:55 56:49 9   +22:55  
  2. Ina Hopland Skage 23:01:30 9 +22:24:49 23:58:19 9 0 +22:43:52 +22:20:57
  3. Anne-Kathrine Torvund 1:02:18 9 +30:17 1:00:37 9 0 +23:10:46 +26:54

H 156

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:37:04        
  1. Kjell Dale 31:57 1   31:57 1      
  2. Tom Furland 32:38 1   1:04:35 1 0    
  3. Njål F. Vadla 32:29 1   1:37:04 1 0    
2 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:50:04     +13:00  
  1. Morten Aamodt 32:57 2 +1:00 32:57 2   +1:00  
  2. Geir Bjaanes 34:26 2 +1:48 1:07:23 2 0 +2:48 +1:48
  3. Sturle Omdal 42:41 2 +10:12 1:50:04 2 0 +13:00 +10:12
3 Stord Orientering 1       2:31:21     +54:17  
  1. Henrik Ottesen 35:41 3 +3:44 35:41 3   +3:44  
  2. Ingolf Dybvik 57:09 5 +24:31 1:32:50 4 +1 +28:15 +24:31
  3. Steinar Slettemark 58:31 3 +26:02 2:31:21 3 -1 +54:17 +26:02
4 TIF Viking 1       2:33:54     +56:50  
  1. Karianne Strømme 41:17 4 +9:20 41:17 4   +9:20  
  2. Jørn Torgersen 51:29 4 +18:51 1:32:46 3 -1 +28:11 +18:51
  3. Jan Harald Helmich Pedersen 1:01:08 5 +28:39 2:33:54 4 +1 +56:50 +28:39
5 Odda OL 1       2:37:50     +1:00:46  
  1. Svein Olav Nesheim 49:53 5 +17:56 49:53 5   +17:56  
  2. Kjetil Rønhovde 47:41 3 +15:03 1:37:34 5 0 +32:59 +15:03
  3. Erling Skogasel 1:00:16 4 +27:47 2:37:50 5 0 +1:00:46 +27:47
6 Bergens TF 1       2:21:49     +44:45  
  1. Jon Dale 48:38 6 +16:41 48:38 6   +16:41  
  2. Dagfinn Hole 58:23 6 +25:45 1:47:01 6 0 +42:26 +25:45
  3. Helge Nysæter 34:48 6 +2:19 2:21:49 6 0 +44:45 +2:19
7 Bergens TF 2       3:05:48     +1:28:44  
  1. Alfon Harald Johansen 55:45 8 +23:48 55:45 8   +23:48  
  2. Knut Gjestemoen 1:00:02 7 +27:24 1:55:47 7 -1 +51:12 +27:24
  3. Jesper Blomquist 1:10:01 8 +37:32 3:05:48 7 0 +1:28:44 +37:32
8 Sauda Orienteringsklubb 1       3:25:29     +1:48:25  
  1. Sander Stielstra 48:39 7 +16:42 48:39 7   +16:42  
  2. Alf Gunnar Paulsen 1:34:50 8 +1:02:12 2:23:29 8 +1 +1:18:54 +1:02:12
  3. Peter Dirksen 1:02:00 7 +29:31 3:25:29 8 0 +1:48:25 +29:31

D1 56

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Bergens TF 1       1:40:14        
  1. Nina Soligard 33:53 1   33:53 1      
  2. Siren Greve 39:16 2 +3:29 1:13:09 1 0   0:00
  3. Randi Hole 27:05 1   1:40:14 1 0    
2 Bergens TF 2       1:56:49     +16:35  
  1. Bjørg Kocbach 37:30 2 +3:37 37:30 2   +3:37  
  2. Berit Hegdal 35:47 1   1:13:17 2 0 +0:08  
  3. Ingjerd Sognnæs 43:32 2 +16:27 1:56:49 2 0 +16:35 +16:27

D 13-16

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 IL Gular 1       1:11:42        
  1. Eli Fjellbirkeland Johannesen 22:48 1   22:48 1      
  2. Mari Fjellbirkeland Johannesen 28:17 2 +1:46 51:05 2 +1 +0:24 +0:24
  3. Oda Kjellevold Malde 20:37 1   1:11:42 1 -1    
2 TIF Viking 1       1:13:35     +1:53  
  1. Mari Strømme Lid 24:10 2 +1:22 24:10 2   +1:22  
  2. Marie Oen-Sivertsen 26:31 1   50:41 1 -1    
  3. Tora Aasheim Nymark 22:54 2 +2:17 1:13:35 2 +1 +1:53 +1:53
3 Varegg Fleridrett 1       1:23:50     +12:08  
  1. Ragnhild Bohne 24:30 3 +1:42 24:30 3   +1:42  
  2. Eirunn Husby Nordstad 31:08 3 +4:37 55:38 3 0 +4:57 +3:15
  3. Ragnhild Vrålstad Løvås 28:12 3 +7:35 1:23:50 3 0 +12:08 +7:11

H 13-16

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Varegg Fleridrett 1       57:32        
  1. Aune Dørmænen 20:21 2 +0:02 20:21 2   +0:02  
  2. Mathias Rosenlund 20:13 2 +0:06 40:34 2 0 +0:04 +0:02
  3. Kristian Rykkje 16:58 1   57:32 1 -1    
2 Varegg Fleridrett 2       1:02:16     +4:44  
  1. Otto Femsteinevik 20:19 1   20:19 1      
  2. Mathias Kjærner-Semb 20:17 3 +0:10 40:36 3 +2 +0:06 +0:06
  3. Kristian Fredrik Thomassen 21:40 3 +4:42 1:02:16 2 -1 +4:44 +4:38
3 Bergens TF 1       1:04:04     +6:32  
  1. Andreas Dale 20:24 4 +0:05 20:24 4   +0:05  
  2. Andreas Nysæter 20:50 4 +0:43 41:14 4 0 +0:44 +0:39
  3. Sigve Rygg Eikeland 22:50 4 +5:52 1:04:04 3 -1 +6:32 +5:48
4 Varegg Fleridrett 3       1:04:09     +6:37  
  1. Tage Rosenlund 20:23 3 +0:04 20:23 3   +0:04  
  2. Erik Bohne 20:07 1   40:30 1 -2    
  3. Jon Erik Doppelhofer Ervik 23:39 5 +6:41 1:04:09 4 +3 +6:37 +6:37
5 IL Gular 1       1:09:14     +11:42  
  1. Heine Linga 28:31 7 +8:12 28:31 7   +8:12  
  2. Eyvind Kjellevold Malde 22:02 5 +1:55 50:33 6 -1 +10:03 +1:51
  3. Scott Juvik 18:41 2 +1:43 1:09:14 5 -1 +11:42 +1:39
6 TIF Viking 1       1:12:52     +15:20  
  1. Magnus Strømme Lid 24:15 5 +3:56 24:15 5   +3:56  
  2. Ulrik Hellen 24:21 6 +4:14 48:36 5 0 +8:06 +4:10
  3. Eirik Bjerke Otterå 24:16 6 +7:18 1:12:52 6 +1 +15:20 +7:14
7 Fitjar IL 1       1:28:34     +31:02  
  1. Jens Øien Kloster 28:25 6 +8:06 28:25 6   +8:06  
  2. Mathias K. Turøy 34:00 7 +13:53 1:02:25 7 +1 +21:55 +13:49
  3. Jakob Rolfsnes 26:09 7 +9:11 1:28:34 7 0 +31:02 +9:07
  Haugesund IL Orientering 1       brutt        
  1. Eivind Engløkk brutt     brutt        
  2. Aleksander Jørgensen brutt     brutt        
  3. Magnus Engløkk brutt     brutt        

Mix-klasse

19 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Fana IL 1       1:14:50        
  1. Øivin Aarnes 32:10 1   32:10 1      
  2. Sondre Batalden 22:41 6 +6:00 54:51 3 +2 +0:18 +0:18
  3. Birk Bell Lysaker 19:59 1   1:14:50 1 -2    
2 Bergens TF 1       1:17:48     +2:58  
  1. Pål Augland 37:52 6 +5:42 37:52 6   +5:42  
  2. Kaspar Augland 16:41 1   54:33 1 -5    
  3. Hallvard Augland 23:15 3 +3:16 1:17:48 2 +1 +2:58 +2:58
3 Os Orienteringsklubb 1       1:19:41     +4:51  
  1. Espen Rognsvåg 33:03 4 +0:53 33:03 4   +0:53  
  2. Turid Rognsvåg 21:45 4 +5:04 54:48 2 -2 +0:15 -0:38
  3. Tommy Sævareid 24:53 5 +4:54 1:19:41 3 +1 +4:51 +4:36
4 Odda OL 1       1:28:57     +14:07  
  1. Ottar Eide 41:30 13 +9:20 41:30 13   +9:20  
  2. Ida Solheim Eide 22:47 7 +6:06 1:04:17 10 -3 +9:44 +0:24
  3. Anders Seljestad 24:40 4 +4:41 1:28:57 4 -6 +14:07 +4:23
5 Stavanger Orienteringsklubb 1       1:29:02     +14:12  
  1. Wenche Margrethe Sæbbø 41:22 11 +9:12 41:22 11   +9:12  
  2. Jone Sæbbø 24:44 11 +8:03 1:06:06 11 0 +11:33 +2:21
  3. Vilde Margrethe Sæbbø 22:56 2 +2:57 1:29:02 5 -6 +14:12 +2:39
6 Odda OL 3       1:29:44     +14:54  
  1. Bernt Jarle Storhaug 33:01 3 +0:51 33:01 3   +0:51  
  2. Johannes Solheim Øyre 25:50 13 +9:09 58:51 5 +2 +4:18 +3:27
  3. Kjersti Andersen 30:53 9 +10:54 1:29:44 6 +1 +14:54 +10:36
7 Fitjar IL 1       1:31:03     +16:13  
  1. Rolf Atle Rolfsnes 36:09 5 +3:59 36:09 5   +3:59  
  2. Geir Arne Isdahl 23:15 9 +6:34 59:24 6 +1 +4:51 +0:52
  3. Oddvar de Fine 31:39 12 +11:40 1:31:03 7 +1 +16:13 +11:22
8 Varegg Fleridrett 1       1:31:24     +16:34  
  1. Jan Kjærner-Semb 32:48 2 +0:38 32:48 2   +0:38  
  2. Magnus Lehmann 25:21 12 +8:40 58:09 4 +2 +3:36 +2:58
  3. Astrid Oline Ervik 33:15 13 +13:16 1:31:24 8 +4 +16:34 +12:58
9 Stord Orientering 1       1:32:54     +18:04  
  1. Linda Rykkje 41:15 9 +9:05 41:15 9   +9:05  
  2. Jørgen Westerheim 22:56 8 +6:15 1:04:11 9 0 +9:38 +0:33
  3. Anne Løver 28:43 7 +8:44 1:32:54 9 0 +18:04 +8:26
10 Odda OL 2       1:32:59     +18:09  
  1. Arve Løyning 41:15 9 +9:05 41:15 9   +9:05  
  2. Øyvind Bjørkevoll 22:40 5 +5:59 1:03:55 8 -1 +9:22 +0:17
  3. Kjersti Bjørkevoll 29:04 8 +9:05 1:32:59 10 +2 +18:09 +8:47
11 Vikebygd IL 1       1:33:07     +18:17  
  1. Kjersti Hausberg Bjerga 41:23 12 +9:13 41:23 12   +9:13  
  2. Tonje Hausberg Bjerga 20:10 2 +3:29 1:01:33 7 -5 +7:00 -2:13
  3. Harald Steinsland 31:34 11 +11:35 1:33:07 11 +4 +18:17 +11:17
12 Halsnøy OL 1       1:35:13     +20:23  
  1. Leif Gunnar Hovden 46:39 14 +14:29 46:39 14   +14:29  
  2. Anne S. Vassenden 21:07 3 +4:26 1:07:46 12 -2 +13:13 -1:16
  3. Rune Vassenden 27:27 6 +7:28 1:35:13 12 0 +20:23 +7:10
13 Gneist, IL 2       1:40:36     +25:46  
  1. Bjørn-Inge Skage 38:08 8 +5:58 38:08 8   +5:58  
  2. Andrea Skage 30:57 14 +14:16 1:09:05 14 +6 +14:32 +8:34
  3. Helge Skage 31:31 10 +11:32 1:40:36 13 -1 +25:46 +11:14
14 Gneist, IL 1       1:50:30     +35:40  
  1. Kjell Skage 38:04 7 +5:54 38:04 7   +5:54  
  2. Anne Beate Smith Rønning 30:58 15 +14:17 1:09:02 13 +6 +14:29 +8:35
  3. Siren Hopland 41:28 15 +21:29 1:50:30 14 +1 +35:40 +21:11
15 TIF Viking 1       2:21:13     +1:06:23  
  1. Ylva Svanberg Helle 53:25 15 +21:15 53:25 15   +21:15  
  2. Torild Myrli 24:02 10 +7:21 1:17:27 15 0 +22:54 +1:39
  3. May-lill Damm 1:03:46 17 +43:47 2:21:13 15 0 +1:06:23 +43:29
16 Fana IL 2       2:22:18     +1:07:28  
  1. Jan Olav Ormberg 1:11:13 17 +39:03 1:11:13 17   +39:03  
  2. Bjørn Batalden 31:05 16 +14:24 1:42:18 16 -1 +47:45 +8:42
  3. Astrid Ormberg 40:00 14 +20:01 2:22:18 16 0 +1:07:28 +19:43
17 Haugesund IL Orientering 1       2:28:04     +1:13:14  
  1. Anita Sælevik 1:01:47 16 +29:37 1:01:47 16   +29:37  
  2. Linn Wikstrøm 41:33 17 +24:52 1:43:20 17 +1 +48:47 +19:10
  3. Tiril Olaussen 44:44 16 +24:45 2:28:04 17 0 +1:13:14 +24:27
18 Sauda Orienteringsklubb 2       2:47:56     +1:33:06  
  1. Yolanda Dirksen 1:41:23 18 +1:09:13 1:41:23 18   +1:09:13  
  2. Sven Stielstra 22:34 18 +5:53 2:03:57 18 0 +1:09:24 +0:11
  3. Vanessa Venema 43:59 18 +24:00 2:47:56 18 0 +1:33:06 +23:42
  Haugesund IL Orientering 2       brutt        
  1. Grethe Paulsen Vie brutt     brutt        
  2. brutt     brutt        
  3. Nikoline Svergja brutt     brutt        

D/H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Varegg Fleridrett 1       48:11        
  1. Guro Femsteinevik 17:25 1   17:25 1      
  2. Agnes Lehmann 30:46 3 +6:37 48:11 1 0   0:00
2 Fitjar IL 1       56:35     +8:24  
  1. Mari Fitjar Hjelle 32:26 3 +15:01 32:26 3   +15:01  
  2. Jørgen Skram Isdahl 24:09 1   56:35 2 -1 +8:24  
3 Sauda Orienteringsklubb 1       56:37     +8:26  
  1. Järvi Stielstra 32:19 2 +14:54 32:19 2   +14:54  
  2. Eskil Stielstra 24:18 2 +0:09 56:37 3 +1 +8:26 -6:28
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +