Resultater Odda 2-dagers 2015 - Dag 1



Resultater Odda 2-dagers - Dag 1 av 2
Odda, Hordaland - 15. august 2015

Arrangementstype: Orientering

H17-

3 500 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 26:24   7:32
2 Rune Nygaard IL Gular 26:39 +0:15 7:36
3 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 30:57 +4:33 8:50
4 Arild Aasheim Ganddal IL 31:05 +4:41 8:52
5 Oskar Røen Varegg Fleridrett 31:07 +4:43 8:53
6 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 31:15 +4:51 8:55
7 Andreas G. Polden Gneist, IL 31:18 +4:54 8:56
8 Glenn Tore Løland NTNUI 32:20 +5:56 9:14
9 Bjart Are Hellen TIF Viking 34:16 +7:52 9:47
10 Tore Nymark Askøy OL 34:40 +8:16 9:54
11 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 34:41 +8:17 9:54
12 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 36:05 +9:41 10:18
12 Henrik Ottesen Stord Orientering 36:05 +9:41 10:18
14 Per Arne Aadland Samnanger IL 37:05 +10:41 10:35
15 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 37:41 +11:17 10:46
16 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 38:01 +11:37 10:51
17 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 38:51 +12:27 11:06
18 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 38:53 +12:29 11:06
19 Sveinung Rykkje Stord Orientering 39:06 +12:42 11:10
20 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 40:06 +13:42 11:27
21 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 40:59 +14:35 11:42
22 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 43:20 +16:56 12:22
23 Kjetil Damm TIF Viking 43:58 +17:34 12:33
24 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 47:28 +21:04 13:33
25 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 56:01 +29:37 16:00
26 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 1:10:17 +43:53 20:04
  Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert    

D17-

2 700 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lisbeth Voll NTNUI 22:41   8:24
2 Helen Martinsen IL Gular 24:50 +2:09 9:11
3 Annemarie B. Aarnes Fana IL 25:26 +2:45 9:25
4 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 26:01 +3:20 9:38
5 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 27:46 +5:05 10:17
6 Karianne Strømme TIF Viking 28:15 +5:34 10:27
7 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 28:58 +6:17 10:43
8 Anne Kari Vikingstad Torvastad IL 29:25 +6:44 10:53
9 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 29:35 +6:54 10:57
10 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 31:39 +8:58 11:43
11 Linda Rykkje Stord Orientering 31:40 +8:59 11:43
12 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 33:23 +10:42 12:21
13 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 34:00 +11:19 12:35
14 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 34:11 +11:30 12:39
15 Tove Aasheim Askøy OL 36:02 +13:21 13:20
16 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43:37 +20:56 16:09
17 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 46:14 +23:33 17:07

H15-16

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking 23:20   8:38
2 Stian Rykkje Stord Orientering 26:08 +2:48 9:40
3 Magnus Gjerstad Osterøy IL 28:40 +5:20 10:37
4 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 30:54 +7:34 11:26
  Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering diskvalifisert    

H50-

2 700 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Johannesen IL Gular 23:25   8:40
2 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 24:39 +1:14 9:07
3 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 25:33 +2:08 9:27
4 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 27:08 +3:43 10:02
5 Jan Petter Hansen IL Gular 27:51 +4:26 10:18
6 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:42 +5:17 10:37
6 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 28:42 +5:17 10:37
8 Einar Vikingstad Torvastad IL 29:26 +6:01 10:54
9 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 31:26 +8:01 11:38
10 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 32:56 +9:31 12:11
11 Alfon Harald Johansen Bergens TF 35:03 +11:38 12:58
12 Atle Bergseth Kvernbit IL 35:39 +12:14 13:12
13 Jan Haugland Årstad IL 36:36 +13:11 13:33
14 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 36:47 +13:22 13:37
15 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 37:20 +13:55 13:49
16 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 37:39 +14:14 13:56
17 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 37:53 +14:28 14:01
18 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 39:10 +15:45 14:30
19 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 39:53 +16:28 14:46
20 Bjarne Tokheim Lierbygda OL 40:44 +17:19 15:05
21 Øystein Kambestad Odda OL 43:41 +20:16 16:10
22 Jarle Heddeland Ølen IL 49:12 +25:47 18:13

H17-AK

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 27:42   10:15
2 Øivin Aarnes Fana IL 28:11 +0:29 10:26
3 Ottar Eide Odda OL 29:56 +2:14 11:05
4 Rune Vassenden Halsnøy OL 30:52 +3:10 11:25
5 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 41:54 +14:12 15:31

D15-16

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 27:43   12:03
2 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 35:15 +7:32 15:19
3 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 37:06 +9:23 16:07
4 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 39:08 +11:25 17:00

D50-

2 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 24:05   10:28
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 27:40 +3:35 12:01
3 Helga Haverstad Lierbygda OL 28:02 +3:57 12:11
4 Gunhild Hennum Lierbygda OL 28:47 +4:42 12:30
5 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 28:55 +4:50 12:34
6 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 30:40 +6:35 13:20
7 Berit Oppedal Tokheim Lierbygda OL 34:22 +10:17 14:56
8 Helen Gåsvik Lierbygda OL 35:58 +11:53 15:38
9 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 36:10 +12:05 15:43
10 Liv Grete Voll Haugesund IL Orientering 37:34 +13:29 16:20
11 Kirsten Marit Hausken Torvastad IL 39:51 +15:46 17:19
12 Edel Slettemark Stord Orientering 44:29 +20:24 19:20
13 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 46:16 +22:11 20:06
14 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 46:45 +22:40 20:19
15 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 53:44 +29:39 23:21
16 Astri Ese Hole Bergens TF 1:05:15 +41:10 28:22
17 Eva Krzywinski Bergens TF 1:30:22 +1:06:17 39:17

D17-AK

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Britt Kari Legård Odda OL 29:17   12:43
2 Torild Myrli TIF Viking 37:11 +7:54 16:10
3 May-lill Damm TIF Viking 41:09 +11:52 17:53
4 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 51:41 +22:24 22:28

H70-

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 26:56   11:42
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 28:42 +1:46 12:28
3 Per Vold Fana IL 29:00 +2:04 12:36
4 Dagfinn Hole Bergens TF 38:02 +11:06 16:32
5 Geir Husdal TIF Viking 39:19 +12:23 17:05
6 Steinar Slettemark Stord Orientering 44:25 +17:29 19:18

D13-14

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 17:35   8:47
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 19:35 +2:00 9:47
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 25:43 +8:08 12:51
4 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 25:58 +8:23 12:59
5 Ida Solheim Eide Odda OL 33:19 +15:44 16:39
6 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 39:48 +22:13 19:54

D70-

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 26:37   13:18
2 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 33:03 +6:26 16:31
3 Ingvill Vold Fana IL 49:40 +23:03 24:50

H13-14

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 16:04   8:02
2 Ulrik Hellen TIF Viking 20:02 +3:58 10:01
3 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 20:39 +4:35 10:19
4 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 22:28 +6:24 11:14
5 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 23:28 +7:24 11:44
6 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 24:11 +8:07 12:05
7 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 24:29 +8:25 12:14
8 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 24:35 +8:31 12:17
9 Jens Øien Kloster Fitjar IL 26:57 +10:53 13:28
10 Martin Stautland Stord Orientering 28:41 +12:37 14:20

B-åpen

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Nistad Nesse Haugesund IL Orientering 23:03   11:31
2 Anne Synnøve Irgens Vassenden Halsnøy OL 24:49 +1:46 12:24
3 Ingvald Kristensen Odda OL 25:52 +2:49 12:56
4 Ladislav Kocbach Bergens TF 49:29 +26:26 24:44
5 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 53:26 +30:23 26:43
6 Katrine Haga Nesse Haugesund IL Orientering 1:14:35 +51:32 37:17

D/H-10

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mari Fitjar Hjelle Fitjar IL 27:05   13:32
  Eirik Torbjørnsen Fitjar IL diskvalifisert    

D11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 17:56   8:58
2 Eline Fitjar Hjelle Fitjar IL 29:45 +11:49 14:52
3 Emilie Skram Isdahl Fitjar IL 31:04 +13:08 15:32
4 Alise Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 40:01 +22:05 20:00
5 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 47:43 +29:47 23:51

H11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 20:04   10:02
2 Brage Bell Lysaker Fana IL 21:53 +1:49 10:56
3 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 26:22 +6:18 13:11
4 Johannes Solheim Øyre Odda OL 26:51 +6:47 13:25
5 Olav L Bondhus Odda OL 26:54 +6:50 13:27
  Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL diskvalifisert    
  Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett diskvalifisert    

C-åpen

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 18:54   9:27
2 Mathias K. Turøy Fitjar IL 24:11 +5:17 12:05
3 Geir Arne Isdahl Fitjar IL 25:56 +7:02 12:58
4 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 32:45 +13:51 16:22
  Dan Torbjørnsen Fitjar IL diskvalifisert    

D/H11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Haga Nesse Haugesund IL Orientering 24:48   15:30
2 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 31:32 +6:44 19:42
3 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 35:37 +10:49 22:15

D/H13-16N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malene Kristensen Odda OL 25:16   15:47
2 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 41:13 +15:57 25:45

N-åpen

1 600 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ragna Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 37:38 +9:21 23:31
0 Eskil Skram Isdahl Fitjar IL 1:10:57 +42:40 44:20
0 Marius Storhaug Svåsand Odda OL 31:00 +2:43 19:22
0 Elinor Øygard Odda OL 46:45 +18:28 29:13
0 Sindre Solheim Eide Odda OL 28:38 +0:21 17:53
0 Marie Haga Nesse Haugesund IL Orientering 38:28 +10:11 24:02
0 Julie Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 31:21 +3:04 19:35
0 Harald Solheim Eide Odda OL 28:17   17:40
0 Linn Wikstrøm Haugesund IL Orientering 31:18 +3:01 19:33
0 Sondre Ølmheim Stana Odda OL 47:28 +19:11 29:40
0 Eivind Helgeland Vikingstad Torvastad IL 40:26 +12:09 25:16
0 Torstein Kristensen Odda OL 36:08 +7:51 22:35
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 44:37 +16:20 27:53
0 Karina Solheim Øyre Odda OL 54:52 +26:35 34:17
0 Øyvind Haga Nesse Haugesund IL Orientering 26:01   16:15
0 Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 28:02   17:31
0 Rannveig Oma Løyning Odda OL 27:53   17:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +