Resultater Odda 2-dagers 2015 - Dag 2



Resultater Odda 2-dagers - Dag 2 av 2
Odda, Hordaland - 16. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-Open

1 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sindre Solheim Eide Odda OL 23:27   13:01
0 Øyvind Haga Nesse Haugesund IL Orientering 24:24   13:33
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 25:26   14:07
0 Rannveig Oma Løyning Odda OL 31:39   17:35
0 Idun Hekland IL Gular 36:18   20:10
0 Lea Skauge IL Gular 36:30   20:16
0 Sondre Ølmheim Stana Odda OL 37:17   20:42
0 Torstein Kristensen Odda OL 37:53   21:02
0 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 38:23   21:19
0 Eivind Helgeland Vikingstad Torvastad IL 39:41 +1:18 22:02
0 Marie Haga Nesse Haugesund IL Orientering 44:28 +6:05 24:42
0 Karina Solheim Øyre Odda OL 49:23 +11:00 27:26
0 Vegard Solheim Eide Odda OL 50:37 +12:14 28:07
0 Emil Solheim Øyre Odda OL 51:02 +12:39 28:21
0 Harald Solheim Eide Odda OL 55:26 +17:03 30:47
0 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 58:02 +19:39 32:14
0 Elionor Øygard Odda OL 58:03 +19:40 32:15
0 William Øygard Odda OL 58:39 +20:16 32:35

D /H-10

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eirik Torbjørnsen Fitjar IL 32:42   18:10
0 Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL 32:44   18:11
0 Marius Storhaug Svåsand Odda OL 1:12:16 +39:32 40:08
0 Julie Storhaug Svåsand Odda OL 1:14:36 +41:52 41:26
0 Mathias Storhaug Svåsand Odda OL 1:14:53 +42:09 41:36
  Mari Fitjar Hjelle Fitjar IL diskvalifisert    

D 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alise Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 33:39   18:41
2 Eline Fitjar Hjelle Fitjar IL 37:47 +4:08 20:59
3 Emilie Skram Isdahl Fitjar IL 37:49 +4:10 21:00
4 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 56:02 +22:23 31:07
5 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 56:16 +22:37 31:15

D 13-14

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 27:12   11:20
2 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 27:22 +0:10 11:24
3 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 27:25 +0:13 11:25
4 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 28:21 +1:09 11:48
5 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 36:37 +9:25 15:15
6 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 37:59 +10:47 15:49
7 Ida Solheim Eide Odda OL 39:41 +12:29 16:32

D 15-16

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 41:06   11:25
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 47:16 +6:10 13:07
3 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 49:25 +8:19 13:43
4 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 53:27 +12:21 14:50

D 17K

3 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kari Vikingstad Torvastad IL 36:29   10:08
2 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 46:59 +10:30 13:03
3 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 48:15 +11:46 13:24
4 Britt Kari Legård Odda OL 48:31 +12:02 13:28
5 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 53:16 +16:47 14:47
6 Torild Myrli TIF Viking 57:16 +20:47 15:54
7 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 1:21:52 +45:23 22:44
  May-lill Damm TIF Viking diskvalifisert    

D 17-18

4 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 54:43   11:23
2 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 56:16 +1:33 11:43
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 59:12 +4:29 12:20
4 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:01:50 +7:07 12:52
5 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 1:14:35 +19:52 15:32

D19-

6 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1:03:32   10:05
2 Annemarie B. Aarnes Fana IL 1:12:44 +9:12 11:32
3 Helen Martinsen IL Gular 1:14:18 +10:46 11:47
4 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1:38:08 +34:36 15:34

D 35K

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Synnøve Irgens Vassenden Halsnøy OL 29:44   12:23
2 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 46:17 +16:33 19:17
  Eva Krzywinski Bergens TF diskvalifisert    
  Astri Ese Hole Bergens TF diskvalifisert    

D 40-

4 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karianne Strømme TIF Viking 56:25   11:45
2 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 56:43 +0:18 11:48
3 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 1:05:00 +8:35 13:32
4 Kirsti Lysaker Fana IL 1:07:47 +11:22 14:07
5 Tove Aasheim Askøy OL 1:10:07 +13:42 14:36
6 Linda Rykkje Stord Orientering 1:12:57 +16:32 15:11
  Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering diskvalifisert    

D 50-

3 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 45:47   12:43
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 46:23 +0:36 12:53
3 Helga Haverstad Lierbygda OL 46:49 +1:02 13:00
4 Liv Grete Voll Haugesund IL Orientering 55:31 +9:44 15:25
5 Helen Gåsvik Lierbygda OL 57:53 +12:06 16:04
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 58:43 +12:56 16:18
7 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 1:34:32 +48:45 26:15
  Ann Karin Tjørhom Ganddal IL diskvalifisert    

D 60-

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edel Slettemark Stord Orientering 56:38   15:43
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:08:32 +11:54 19:02
  Kirsten Marit Hausken Torvastad IL diskvalifisert    

D 70-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 37:33   15:38
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 38:12 +0:39 15:55
3 Ingvill Vold Fana IL 1:19:28 +41:55 33:06

H 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 23:48   13:13
2 Brage Bell Lysaker Fana IL 32:05 +8:17 17:49
3 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 35:51 +12:03 19:55
  Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering diskvalifisert    
  Johannes Solheim Øyre Odda OL diskvalifisert    

H 11-12N

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Haga Nesse Haugesund IL Orientering 19:32   10:51
2 Olve Hekland IL Gular 1:16:01 +56:29 42:13
3 Mathias Skauge IL Gular 1:16:04 +56:32 42:15

H 13-14

2 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 22:03   9:11
2 Ulrik Hellen TIF Viking 23:09 +1:06 9:38
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 24:59 +2:56 10:24
4 Martin Stautland Stord Orientering 30:18 +8:15 12:37
5 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 35:57 +13:54 14:58
6 Andreas Nysæter Bergens TF 36:46 +14:43 15:19
7 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 39:17 +17:14 16:22
8 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 46:25 +24:22 19:20
9 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 48:41 +26:38 20:17
10 Jens Øien Kloster Fitjar IL 49:35 +27:32 20:39

H 15-16

4 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 44:19   9:13
2 Knut Kyrkjebø TIF Viking 47:39 +3:20 9:55
3 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 48:15 +3:56 10:03
4 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 58:01 +13:42 12:05
5 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 58:19 +14:00 12:08
6 Magnus Gjerstad Osterøy IL 1:11:38 +27:19 14:55

H 17-18

6 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 56:34   8:58
2 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1:16:19 +19:45 12:06
3 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:27:24 +30:50 13:52

H 19-

9 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Nygaard IL Gular 1:12:36   7:48
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:16:56 +4:20 8:16
3 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:21:01 +8:25 8:42
4 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 1:22:36 +10:00 8:52
5 Arild Aasheim Ganddal IL 1:22:50 +10:14 8:54
6 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:25:36 +13:00 9:12
7 Glenn Tore Løland NTNUI 1:27:31 +14:55 9:24
8 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:32:24 +19:48 9:56
9 Tore Nymark Askøy OL 1:33:05 +20:29 10:00
10 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 1:42:08 +29:32 10:58
11 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 1:44:42 +32:06 11:15
12 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 1:47:56 +35:20 11:36
  Kasper Valestrand Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Oskar Røen Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett diskvalifisert    

H 40-

6 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 58:52   9:20
2 Helge Nysæter Bergens TF 59:35 +0:43 9:27
3 Øivin Aarnes Fana IL 1:04:08 +5:16 10:10
4 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:04:56 +6:04 10:18
5 Henrik Ottesen Stord Orientering 1:06:30 +7:38 10:33
6 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 1:07:23 +8:31 10:41
7 Sveinung Rykkje Stord Orientering 1:08:36 +9:44 10:53
8 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:09:33 +10:41 11:02
9 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 1:13:33 +14:41 11:40
10 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 1:15:57 +17:05 12:03
11 Kjetil Damm TIF Viking 1:22:24 +23:32 13:04
12 Rune Vassenden Halsnøy OL 1:28:22 +29:30 14:01
13 Bård Hekland IL Gular 1:31:54 +33:02 14:35
14 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 1:32:54 +34:02 14:44
15 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 1:48:11 +49:19 17:10
16 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 2:05:46 +1:06:54 19:57
  Ronny Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert    

H 50-

4 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 48:25   10:05
2 Arne Johannesen IL Gular 48:52 +0:27 10:10
3 Harry Breiland Ålgård Orientering 51:53 +3:28 10:48
4 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 53:17 +4:52 11:06
5 Jan Petter Hansen IL Gular 54:43 +6:18 11:23
6 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 55:23 +6:58 11:32
7 Torgeir Strand Fana IL 59:41 +11:16 12:26
8 Helge Magnus Erdal Samnanger IL 59:57 +11:32 12:29
9 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 1:02:02 +13:37 12:55
10 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 1:02:32 +14:07 13:01
11 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:03:15 +14:50 13:10
12 Alfon Harald Johansen Bergens TF 1:03:20 +14:55 13:11
13 Bjarne Tokheim Lierbygda OL 1:05:20 +16:55 13:36
14 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 1:07:30 +19:05 14:03
15 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 1:08:35 +20:10 14:17
16 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 1:12:34 +24:09 15:07
17 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:14:33 +26:08 15:31
18 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 1:16:49 +28:24 16:00
19 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 1:25:02 +36:37 17:42

H 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Vikingstad Torvastad IL 35:07   9:45
2 Atle Bergseth Kvernbit IL 45:31 +10:24 12:38
3 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 51:32 +16:25 14:18
4 Jarle Heddeland Ølen IL 53:33 +18:26 14:52

H 70-

3 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 46:34   12:56
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 46:53 +0:19 13:01
3 Dagfinn Hole Bergens TF 51:48 +5:14 14:23
4 Ingolf Dybvik Stord Orientering 51:49 +5:15 14:23
5 Per Vold Fana IL 52:23 +5:49 14:33
6 Steinar Slettemark Stord Orientering 53:09 +6:35 14:45
7 Geir Husdal TIF Viking 1:01:36 +15:02 17:06

N-Open L

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking diskvalifisert    
  Linn Wikstrøm Haugesund IL Orientering diskvalifisert    

A-Open3

4 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 52:31   10:56
2 Svein Buer Odda OL 56:45 +4:14 11:49
3 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 57:33 +5:02 11:59

A-Open4

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ottar Eide Odda OL 40:23   11:13
2 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 49:14 +8:51 13:40

B-Open

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvald Kristensen Odda OL 33:47   14:04
2 Erik Nistad Nesse Haugesund IL Orientering 34:28 +0:41 14:21
3 Jan Egil Velure Tretten Bergens TF 40:27 +6:40 16:51
4 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 42:42 +8:55 17:47
5 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 43:09 +9:22 17:58
6 Katrine Haga Nesse Haugesund IL Orientering 1:01:29 +27:42 25:37

C-Open

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dan Torbjørnsen Fitjar IL 17:50   9:54
2 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 20:07 +2:17 11:10
3 Geir Arne Isdahl Fitjar IL 20:36 +2:46 11:26
4 Mathias K. Turøy Fitjar IL 22:04 +4:14 12:15
5 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 34:11 +16:21 18:59
6 Sigrid Skram Isdahl Fitjar IL 37:58 +20:08 21:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +