Resultater OL Pyeongchang - 15 km - Menn 2018



Resultater Vinter-OL Pyeongchang - 15 km, fri - Menn
Pyeongchang, Sør-Korea - 16. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  68  3510023 COLOGNA Dario  1986  SUI   33:43.9     0.00
 2  60  3421779 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   34:02.2  +18.3  7.23
 3  48  3482280 SPITSOV Denis  1996  RUS   34:06.9  +23.0  9.09
 4  62  3420228 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   34:08.8  +24.9  9.84
 5  70  3190111 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   34:10.9  +27.0  10.67
 6  64  3420586 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   34:18.4  +34.5  13.64
 7  66  3100110 HARVEY Alex  1988  CAN   34:19.4  +35.5  14.03
 8  52  3500139 HELLNER Marcus  1985  SWE   34:22.6  +38.7  15.30
 9  44  3500664 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   34:44.5  +1:00.6  23.95
 10  42  3180053 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   34:45.4  +1:01.5  24.31
 11  50  3500015 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   34:55.1  +1:11.2  28.14
 12  20  3510351 FURGER Roman  1990  SUI   34:56.3  +1:12.4  28.62
 13  38  3300190 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   34:59.1  +1:15.2  29.72
 14  31  3481803 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS   35:02.1  +1:18.2  30.91
 15  33  3200205 BOEGL Lucas  1990  GER   35:04.7  +1:20.8  31.94
 16  39  3150069 JAKS Martin  1986  CZE   35:05.2  +1:21.3  32.14
 17  29  3190268 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   35:12.0  +1:28.1  34.82
 18  46  3420961 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   35:14.4  +1:30.5  35.77
 19  36  3501223 BURMAN Jens  1994  SWE   35:15.7  +1:31.8  36.29
 20  54  3481132 LARKOV Andrey  1989  RUS   35:25.1  +1:41.2  40.00
 21  27  3530532 PATTERSON Scott  1992  USA   35:28.0  +1:44.1  41.15
 22  25  3390103 TAMMJARV Karel  1989  EST   35:29.4  +1:45.5  41.70
 23  58  1345875 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   35:35.2  +1:51.3  43.99
 24  55  3150509 KNOP Petr  1994  CZE   35:35.5  +1:51.6  44.11
 25  28  3200072 KATZ Andreas  1988  GER   35:38.3  +1:54.4  45.22
 26  40  3190302 PARISSE Clement  1993  FRA   35:39.0  +1:55.1  45.50
 27  22  3020003 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND   35:40.7  +1:56.8  46.17
 28  56  3220002 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   35:51.0  +2:07.1  50.24
 29  23  3050179 HAUKE Max  1992  AUT   35:57.5  +2:13.6  52.81
 30  6  3150070 RAZYM Ales  1986  CZE   35:59.0  +2:15.1  53.40
 31  37  3180301 LEHTONEN Lari  1987  FIN   36:01.8  +2:17.9  54.51
 32  7  3200210 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   36:03.8  +2:19.9  55.30
 33  69  3430249 BURY Dominik  1996  POL   36:11.1  +2:27.2  58.18
 34  34  1362656 LIVERS Toni  1983  SUI   36:14.5  +2:30.6  59.53
 35  21  3180557 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   36:17.2  +2:33.3  60.60
 36  13  3090024 TSINZOV Veselin  1986  BUL   36:17.3  +2:33.4  60.64
 37  19  3460018 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   36:19.1  +2:35.2  61.35
 38  5  3100175 KILLICK Graeme  1989  CAN   36:23.3  +2:39.4  63.01
 39  49  3050159 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   36:24.7  +2:40.8  63.56
 40  15  3660065 SEMENOV Michail  1986  BLR   36:25.8  +2:41.9  64.00
 41  35  3530511 BJORNSEN Erik  1991  USA   36:28.6  +2:44.7  65.10
 42  9  3050180 BALDAUF Dominik  1992  AUT   36:31.2  +2:47.3  66.13
 43  74  3460030 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   36:31.9  +2:48.0  66.41
 44  4  3290357 BERTOLINA Mirco  1991  ITA   36:33.5  +2:49.6  67.04
 45  71  3320185 KIM Magnus  1998  KOR   36:39.0  +2:55.1  69.21
 46  1  3150570 NOVAK Michal  1996  CZE   36:42.4  +2:58.5  70.56
 47  89  3380038 CRNKOVIC Kresimir  1995  CRO   36:44.7  +3:00.8  71.47
 48  14  3530489 HOFFMAN Noah  1989  USA   36:45.2  +3:01.3  71.66
 49  32  3481210 VITSENKO Alexey  1990  RUS   36:46.4  +3:02.5  72.14
 50  26  3510361 PRALONG Candide  1990  SUI   36:47.7  +3:03.8  72.65
 51  18  3180250 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   36:54.9  +3:11.0  75.50
 52  90  3350006 VOEGELI Martin  1995  LIE   36:57.0  +3:13.1  76.33
 53  65  3380033 DADIC Edi  1993  CRO   36:57.2  +3:13.3  76.41
 54  11  3670115 PUKHKALO Vitaliy  1992  KAZ   36:57.4  +3:13.5  76.49
 55  16  3660045 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   37:04.0  +3:20.1  79.09
 56  12  3250038 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL   37:05.6  +3:21.7  79.73
 57  57  3220016 YOUNG Andrew  1992  GBR   37:13.1  +3:29.2  82.69
 58  10  3390164 VEERPALU Andreas  1994  EST   37:16.2  +3:32.3  83.92
 59  3  3390101 RANKEL Raido  1990  EST   37:21.9  +3:38.0  86.17
 60  67  3290446 ZELGER Stefan  1995  ITA   37:27.9  +3:44.0  88.54
 61  17  3670022 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   37:28.6  +3:44.7  88.82
 62  61  3490145 ROJO Imanol  1990  ESP   37:35.5  +3:51.6  91.55
 63  76  3270010 MALONEY WESTGAARD Thomas   1995  IRL   37:36.6  +3:52.7  91.98
 64  59  3670049 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   37:39.8  +3:55.9  93.25
 65  72  3550114 BIKSE Indulis  1995  LAT   37:44.7  +4:00.8  95.18
 66  94  3060010 LANGER Thierry  1991  BEL   37:45.0  +4:01.1  95.30
 67  73  3700049 MLYNAR Peter  1988  SVK   37:46.2  +4:02.3  95.78
 68  2  3310007 RASTIC Damir  1988  SRB   37:47.5  +4:03.6  96.29
 69  80  3100217 JOHNSGAARD Knute  1992  CAN   37:48.5  +4:04.6  96.68
 70  83  3040080 WATSON Callum  1989  AUS   37:53.9  +4:10.0  98.82
 71  24  3100006 KERSHAW Devon  1982  CAN   38:01.5  +4:17.6  101.82
 72  8  3290027 RIGONI Sergio  1986  ITA   38:03.0  +4:19.1  102.42
 73  53  3660055 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   38:05.5  +4:21.6  103.40
 74  43  3530522 KORNFIELD Tyler  1991  USA   38:17.9  +4:34.0  108.31
 75  87  3220019 SMITH Callum  1992  GBR   38:20.9  +4:37.0  109.49
 76  82  3710014 PLAKALOVIC Mladen  1991  BIH   38:27.7  +4:43.8  112.18
 77  81  3040101 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   38:36.2  +4:52.3  115.54
 78  77  3430233 BURY Kamil  1995  POL   38:38.7  +4:54.8  116.53
 79  98  3900005 CHANLOUNG Mark  1995  THA   38:40.8  +4:56.9  117.36
 80  85  3700074 SULEK Miroslav  1993  SVK   38:44.0  +5:00.1  118.62
 81  79  3230069 ANGELIS Apostolos  1993  GRE   38:56.4  +5:12.5  123.52
 82  97  3430103 STAREGA Maciej  1990  POL   38:58.9  +5:15.0  124.51
 83  91  3740072 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM   39:01.4  +5:17.5  125.50
 84  47  3690074 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   39:05.3  +5:21.4  127.04
 85  95  3320158 KIM Eunho  1996  KOR   39:07.9  +5:24.0  128.07
 86  45  3690108 ORLYK Andrii  1998  UKR   39:11.3  +5:27.4  129.41
 87  84  3700073 SEGEC Andrej  1994  SVK   39:13.4  +5:29.5  130.24
 88  86  3560101 SIMENC Miha  1995  SLO   39:16.9  +5:33.0  131.63
 89  96  3240019 KONYA Adam  1992  HUN   39:27.2  +5:43.3  135.70
 90  99  1255277 MOELLER Martin  1980  DEN   39:35.4  +5:51.5  138.94
 91  78  3260013 SEYD Seyed Sattar  1987  IRI   39:39.1  +5:55.2  140.40
 92  63  3520046 DURSUN Hamza  1994  TUR   40:05.3  +6:21.4  150.76
 93  51  3520061 AYCICEK Omer  1995  TUR   40:28.7  +6:44.8  160.01
 94  92  3780010 STROLIA Mantas  1986  LTU   40:31.4  +6:47.5  161.08
 95  41  3090097 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   40:39.6  +6:55.7  164.32
 96  102  3780015 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   40:53.0  +7:09.1  169.61
 97  100  3720014 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   41:40.4  +7:56.5  188.35
 98  104  3120031 SUN Qinghai  1988  CHN   41:55.7  +8:11.8  194.40
 99  93  3750031 JADA Stavre  1998  MKD   42:14.2  +8:30.3  201.71
 100  103  3030013 ZULOAGA Matias  1997  ARG   42:27.5  +8:43.6  206.97
 101  117  3330013 HAN Chun Gyong  1994  PRK   42:29.2  +8:45.3  207.64
 102  101  3110005 FERNANDEZ Yonathan Jesus  1986  CHI   42:49.9  +9:06.0  215.82
 103  116  3620026 SINGH Jagdish  1991  IND   43:00.3  +9:16.4  219.93
 104  106  3957000 MURPHY Tucker  1981  BER   43:05.7  +9:21.8  222.07
 105  111  3070002 GRONLUND Timo Juhani  1987  BOL   43:18.4  +9:34.5  227.09
 106  109  3910035 GAIDUC Nicolae  1996  MDA   43:43.3  +9:59.4  236.93
 107  118  3330010 PAK Il-Chol  1996  PRK   43:43.4  +9:59.5  236.97
 108  119  3820015 HUMAN Syed  1992  PAK   45:19.1  +11:35.2  274.80
 109  108  3340014 TAWK Samer  1998  LBN   47:03.4  +13:19.5  316.02
 110  105  3080019 SANTOS Victor  1997  BRA   47:09.9  +13:26.0  318.59
 111  113  3790006 AZZIMANI Samir  1977  MAR   47:39.9  +13:56.0  330.45
 112  107  3961101 JUNGBLUTH RODRIGUEZ Klaus  1979  ECU   53:30.1  +19:46.2  468.88
 113  112  3590002 LAM Ke Quyen  1979  POR   54:34.1  +20:50.2  494.17
 114  110  3960800 TAUFATOFUA Pita  1983  TGA   56:41.1  +22:57.2  544.37
 115  114  3640005 UPRIMNY Sebastian  1975  COL   58:08.1  +24:24.2  578.76
 116  115  3540004 MADRAZO German  1974  MEX   59:35.4  +25:51.5  613.27
Did not finish
   30  3290245 NOECKLER Dietmar  1988  ITA       
   75  3490289 VIGO DEL ARCO Marti  1997  ESP       
Disqualified
   88  3120068 WANG Qiang  1993  CHN