Resultater OL Pyeongchang - 30 km - Kvinner 2018



Resultater Vinter-OL Pyeongchang - 30 km, fellesstart, klassisk - Kvinner
Pyeongchang, Sør-Korea - 25. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  8 BJOERGEN Marit  1980  NOR   1:22:17.6     0.00
 2  7 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   1:24:07.1  +1:49.5  31.05
 3  19 NILSSON Stina  1993  SWE   1:24:16.5  +1:58.9  33.71
 4  2 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   1:24:18.0  +2:00.4  34.14
 5  5 KALLA Charlotte  1987  SWE   1:25:14.8  +2:57.2  50.24
 6  9 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   1:25:19.2  +3:01.6  51.49
 7  3 DIGGINS Jessica  1991  USA   1:25:54.8  +3:37.2  61.58
 8  1 WENG Heidi  1991  NOR   1:26:25.5  +4:07.9  70.29
 9  4 STADLOBER Teresa  1993  AUT   1:26:31.7  +4:14.1  72.05
 10  24 ISHIDA Masako  1980  JPN   1:26:38.4  +4:20.8  73.95
 11  12 SEDOVA Anastasia  1995  RUS   1:26:46.8  +4:29.2  76.33
 12  6 HAGA Ragnhild  1991  NOR   1:27:11.5  +4:53.9  83.33
 13  17 ANDERSSON Ebba  1997  SWE   1:27:14.8  +4:57.2  84.27
 14  20 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   1:27:21.8  +5:04.2  86.25
 15  27 ZHAMBALOVA Alisa  1994  RUS   1:27:27.2  +5:09.6  87.78
 16  15 BOEHLER Stefanie  1981  GER   1:28:42.2  +6:24.6  109.05
 17  11 BJORNSEN Sadie  1989  USA   1:28:50.2  +6:32.6  111.32
 18  22 MATINTALO Johanna  1996  FIN   1:28:58.2  +6:40.6  113.59
 19  18 HENNIG Katharina  1996  GER   1:29:48.9  +7:31.3  127.96
 20  16 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   1:30:32.2  +8:14.6  140.24
 21  32 FRANKOWSKI Rosie  1991  USA   1:31:11.4  +8:53.8  151.35
 22  10 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   1:31:27.9  +9:10.3  156.03
 23  25 BEROUSKOVA Katerina  1991  CZE   1:31:41.4  +9:23.8  159.86
 24  13 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   1:32:10.4  +9:52.8  168.08
 25  28 CARL Victoria  1995  GER   1:32:42.4  +10:24.8  177.15
 26  23 PATTERSON Caitlin  1990  USA   1:32:43.6  +10:26.0  177.50
 27  21 BROCARD Elisa  1984  ITA   1:33:33.5  +11:15.9  191.64
 28  39 MANNIMA Tatjana  1980  EST   1:34:27.7  +12:10.1  207.01
 29  14 HAAG Anna  1986  SWE   1:34:31.0  +12:13.4  207.95
 30  37 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   1:34:31.7  +12:14.1  208.15
 31  29 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   1:35:36.1  +13:18.5  226.41
 32  31 TYULENEVA Valeriya  1997  KAZ   1:35:38.0  +13:20.4  226.94
 33  36 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   1:35:38.4  +13:20.8  227.06
 34  26 COMARELLA Anna  1997  ITA   1:35:48.7  +13:31.1  229.98
 35  30 PELLEGRINI Sara  1986  ITA   1:36:07.3  +13:49.7  235.25
 36  38 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   1:36:50.0  +14:32.4  247.36
 37  40 LI Xin  1992  CHN   1:38:04.9  +15:47.3  268.60
 38  35 ANTYPENKO Tetiana  1981  UKR   1:38:17.3  +15:59.7  272.11
 39  34 HYNCICOVA Petra  1994  CZE   1:39:14.7  +16:57.1  288.39
 40  33 SERONOSOVA Polina  1993  BLR   1:39:36.0  +17:18.4  294.43
 41  43 SCARDONI Lucia  1991  ITA   1:40:26.3  +18:08.7  308.69
 42  45 YEATON Jessica  1991  AUS   1:40:54.8  +18:37.2  316.77
 43  41 BROWNE Cendrine  1993  CAN   1:41:23.9  +19:06.3  325.02
 44  42 CHI Chunxue  1998  CHN   1:42:03.2  +19:45.6  336.16
 45  46 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   1:42:27.6  +20:10.0  343.08
Did not finish
   44 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR       
   47 COMEAU Anne-Marie  1996  CAN       


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel