Resultater OL Pyeongchang - 50 km - Menn 2018



Resultater Vinter-OL Pyeongchang - 50 km, fellesstart, klassisk - Menn
Pyeongchang, Sør-Korea - 24. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  8 NISKANEN Iivo  1992  FIN   2:08:22.1     0.00
 2  7 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   2:08:40.8  +18.7  3.40
 3  11 LARKOV Andrey  1989  RUS   2:10:59.6  +2:37.5  28.63
 4  2 HARVEY Alex  1988  CAN   2:11:05.7  +2:43.6  29.74
 5  4 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:11:05.8  +2:43.7  29.76
 6  3 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   2:11:12.2  +2:50.1  30.92
 7  15 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   2:12:12.5  +3:50.4  41.88
 8  22 JAKS Martin  1986  CZE   2:12:32.6  +4:10.5  45.53
 9  1 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:12:43.2  +4:21.1  47.46
 10  12 IVERSEN Emil  1991  NOR   2:12:59.0  +4:36.9  50.33
 11  29 PATTERSON Scott  1992  USA   2:13:14.2  +4:52.1  53.09
 12  6 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   2:13:19.0  +4:56.9  53.97
 13  21 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   2:13:20.5  +4:58.4  54.24
 14  28 KATZ Andreas  1988  GER   2:13:32.3  +5:10.2  56.38
 15  5 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   2:13:37.1  +5:15.0  57.26
 16  27 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   2:13:45.4  +5:23.3  58.77
 17  56 KARP Algo  1985  EST   2:13:45.7  +5:23.6  58.82
 18  9 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   2:14:31.4  +6:09.3  67.13
 19  37 RASTELLI Maicol  1991  ITA   2:15:10.0  +6:47.9  74.14
 20  16 SPITSOV Denis  1996  RUS   2:16:24.6  +8:02.5  87.70
 21  26 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   2:16:29.2  +8:07.1  88.54
 22  14 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:17:14.3  +8:52.2  96.74
 23  23 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   2:17:21.9  +8:59.8  98.12
 24  18 PARISSE Clement  1993  FRA   2:17:25.4  +9:03.3  98.75
 25  13 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   2:17:34.8  +9:12.7  100.46
 26  32 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:17:49.4  +9:27.3  103.12
 27  48 KILLICK Graeme  1989  CAN   2:18:28.8  +10:06.7  110.28
 28  25 BURMAN Jens  1994  SWE   2:18:34.5  +10:12.4  111.32
 29  35 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   2:18:38.5  +10:16.4  112.04
 30  19 BING Thomas  1990  GER   2:18:41.1  +10:19.0  112.51
 31  30 PRALONG Candide  1990  SUI   2:18:41.5  +10:19.4  112.59
 32  38 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   2:18:44.0  +10:21.9  113.04
 33  42 HOFFMAN Noah  1989  USA   2:19:04.1  +10:42.0  116.70
 34  34 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND   2:19:08.3  +10:46.2  117.46
 35  51 ROJO Imanol  1990  ESP   2:19:10.1  +10:48.0  117.79
 36  33 HAUKE Max  1992  AUT   2:20:39.9  +12:17.8  134.11
 37  10 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:20:57.9  +12:35.8  137.38
 38  46 VEERPALU Andreas  1994  EST   2:21:13.2  +12:51.1  140.16
 39  40 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   2:21:43.2  +13:21.1  145.61
 40  36 THORN Viktor  1996  SWE   2:21:53.8  +13:31.7  147.54
 41  47 RAZYM Ales  1986  CZE   2:22:06.8  +13:44.7  149.90
 42  54 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:22:47.7  +14:25.6  157.34
 43  24 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   2:22:50.1  +14:28.0  157.78
 44  41 SEMENOV Michail  1986  BLR   2:22:51.2  +14:29.1  157.98
 45  39 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   2:23:17.3  +14:55.2  162.72
 46  20 BOEGL Lucas  1990  GER   2:23:42.8  +15:20.7  167.35
 47  58 KIM Magnus  1998  KOR   2:24:14.0  +15:51.9  173.03
 48  57 KORNFIELD Tyler  1991  USA   2:24:36.5  +16:14.4  177.12
 49  49 KENNEDY Russell  1991  CAN   2:25:16.6  +16:54.5  184.40
 50  55 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   2:25:36.4  +17:14.3  188.00
 51  60 MLYNAR Peter  1988  SVK   2:26:14.7  +17:52.6  194.97
 52  45 PUKHKALO Vitaliy  1992  KAZ   2:27:10.6  +18:48.5  205.13
 53  64 SEGEC Andrej  1994  SVK   2:27:44.3  +19:22.2  211.25
 54  66 SMITH Callum  1992  GBR   2:27:56.3  +19:34.2  213.43
 55  53 KNOP Petr  1994  CZE   2:29:20.9  +20:58.8  228.81
 56  62 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   2:30:39.7  +22:17.6  243.13
 57  59 BIKSE Indulis  1995  LAT   2:31:07.5  +22:45.4  248.19
 58  63 WATSON Callum  1989  AUS   2:33:28.6  +25:06.5  273.83
 59  67 WANG Qiang  1993  CHN   2:34:43.0  +26:20.9  287.36
 60  71 MOELLER Martin  1980  DEN   2:36:10.8  +27:48.7  303.32
Lapped
 61  68 STROLIA Mantas  1986  LTU       
 62  70 CHANLOUNG Mark  1995  THA       
 63  69 KIM Eunho  1996  KOR       
Did not finish
   17 HALFVARSSON Calle  1989  SWE       
   31 DOBLER Jonas  1991  GER       
   43 TSINZOV Veselin  1986  BUL       
   44 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL       
   50 RYPL Miroslav  1992  CZE       
   65 SULEK Miroslav  1993  SVK       
Did not start
   52 VOLOTKA Denis  1985  KAZ       
   61 MALONEY WESTGAARD Thomas   1995  IRL     


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel