Resultater OL Pyeongchang - Sprint - Prolog - Menn 2018



Resultater Vinter-OL Pyeongchang - Sprint, prolog, klassisk - Menn
Pyeongchang, Sør-Korea - 13. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  9  3180508 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   3:08.54     0.00
 2  19  3422819 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   3:08.73  +0.19  1.21
 3  5  3482277 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   3:10.20  +1.66  10.57
 4  27  3290383 RASTELLI Maicol  1991  ITA   3:11.32  +2.78  17.69
 5  12  3500330 PETERSON Teodor  1988  SWE   3:11.55  +3.01  19.16
 6  22  3480739 PANZHINSKIY Alexander  1989  RUS   3:11.63  +3.09  19.67
 7  13  3501255 SVENSSON Oskar  1995  SWE   3:12.02  +3.48  22.15
 8  30  3501346 THORN Viktor  1996  SWE   3:12.19  +3.65  23.23
 9  16  3290326 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   3:13.18  +4.64  29.53
 10  1  3500664 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   3:13.27  +4.73  30.11
 11  17  3420909 GOLBERG Paal  1990  NOR   3:13.71  +5.17  32.91
 12  8  3421320 IVERSEN Emil  1991  NOR   3:14.36  +5.82  37.04
 13  24  3670007 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   3:14.43  +5.89  37.49
 14  25  3481210 VITSENKO Alexey  1990  RUS   3:14.56  +6.02  38.32
 15  32  3390169 KILP Marko  1993  EST   3:15.05  +6.51  41.43
 16  31  3200210 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   3:15.06  +6.52  41.50
 17  11  3510377 HEDIGER Jovian  1990  SUI   3:15.86  +7.32  46.59
 18  7  3420365 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   3:15.95  +7.41  47.16
 19  2  3530120 HAMILTON Simeon  1987  USA   3:16.13  +7.59  48.31
 20  4  3190255 GROS Baptiste  1990  FRA   3:16.27  +7.73  49.20
 21  10  3180535 NISKANEN Iivo  1992  FIN   3:16.37  +7.83  49.84
 22  45  3200241 BING Thomas  1990  GER   3:16.66  +8.12  51.68
 23  14  3180865 VUORINEN Lauri  1995  FIN   3:16.69  +8.15  51.87
 24  6  3180221 JYLHAE Martti  1987  FIN   3:16.79  +8.25  52.51
 25  51  3700049 MLYNAR Peter  1988  SVK   3:16.82  +8.28  52.70
 26  39  3100097 VALJAS Len  1988  CAN   3:17.11  +8.57  54.55
 27  41  3660055 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   3:17.12  +8.58  54.61
 28  53  3430233 BURY Kamil  1995  POL   3:17.15  +8.61  54.80
 29  3  3190345 JOUVE Richard  1994  FRA   3:17.69  +9.15  58.24
 30  34  3530511 BJORNSEN Erik  1991  USA   3:17.69  +9.15  58.24
 31  33  3390101 RANKEL Raido  1990  EST   3:17.88  +9.34  59.45
 32  29  3560101 SIMENC Miha  1995  SLO   3:17.95  +9.41  59.89
 32  15  3100110 HARVEY Alex  1988  CAN   3:17.95  +9.41  59.89
 34  20  3190323 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   3:18.46  +9.92  63.14
 35  52  3100137 COCKNEY Jesse  1989  CAN   3:18.54  +10.00  63.65
 35  23  3050180 BALDAUF Dominik  1992  AUT   3:18.54  +10.00  63.65
 37  21  3530005 NEWELL Andrew  1983  USA   3:19.36  +10.82  68.87
 38  64  3120031 SUN Qinghai  1988  CHN   3:19.37  +10.83  68.93
 39  26  3430103 STAREGA Maciej  1990  POL   3:19.42  +10.88  69.25
 40  60  3510366 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   3:19.47  +10.93  69.57
 41  50  3290357 BERTOLINA Mirco  1991  ITA   3:20.07  +11.53  73.38
 42  38  3290446 ZELGER Stefan  1995  ITA   3:20.18  +11.64  74.09
 43  44  3530583 HANNEMAN Logan  1993  USA   3:20.74  +12.20  77.65
 44  58  3150070 RAZYM Ales  1986  CZE   3:21.05  +12.51  79.62
 45  47  3780015 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   3:21.10  +12.56  79.94
 46  18  3220016 YOUNG Andrew  1992  GBR   3:21.50  +12.96  82.49
 47  28  3560121 LAMPIC Janez  1996  SLO   3:22.03  +13.49  85.86
 48  59  3460030 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   3:22.22  +13.68  87.07
 49  37  3481803 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS   3:22.27  +13.73  87.39
 50  56  3320185 KIM Magnus  1998  KOR   3:22.36  +13.82  87.96
 51  35  3510417 KAESER Erwan  1992  SUI   3:22.48  +13.94  88.72
 52  43  3670049 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   3:22.52  +13.98  88.98
 53  49  3390103 TAMMJARV Karel  1989  EST   3:22.68  +14.14  90.00
 54  36  3050155 STADLOBER Luis  1991  AUT   3:23.01  +14.47  92.10
 55  46  3100268 KENNEDY Russell  1991  CAN   3:23.37  +14.83  94.39
 56  71  3250053 PEDERSEN Isak Stianson  1997  ISL   3:24.57  +16.03  102.03
 57  62  3700073 SEGEC Andrej  1994  SVK   3:24.84  +16.30  103.74
 58  63  3900005 CHANLOUNG Mark  1995  THA   3:26.12  +17.58  111.89
 59  55  3150462 RYPL Miroslav  1992  CZE   3:27.46  +18.92  120.42
 60  68  3090024 TSINZOV Veselin  1986  BUL   3:28.19  +19.65  125.07
 61  40  3150570 NOVAK Michal  1996  CZE   3:28.33  +19.79  125.96
 62  61  3700074 SULEK Miroslav  1993  SVK   3:28.74  +20.20  128.57
 63  70  3270010 WESTGAARD Thomas Hjalmar  1995  IRL   3:29.61  +21.07  134.10
 64  57  3550114 BIKSE Indulis  1995  LAT   3:30.53  +21.99  139.96
 65  67  3780010 STROLIA Mantas  1986  LTU   3:31.11  +22.57  143.65
 66  42  3040101 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   3:31.54  +23.00  146.39
 67  54  3120068 WANG Qiang  1993  CHN   3:31.56  +23.02  146.52
 68  65  3240019 KONYA Adam  1992  HUN   3:31.84  +23.30  148.30
 69  75  3090097 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   3:32.62  +24.08  153.26
 70  66  3380033 DADIC Edi  1993  CRO   3:33.17  +24.63  156.76
 71  48  3690074 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   3:33.40  +24.86  158.23
 72  73  3520046 DURSUN Hamza  1994  TUR   3:36.53  +27.99  178.15
 73  74  3740072 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM   3:37.40  +28.86  183.69
 74  69  3690108 ORLYK Andrii  1998  UKR   3:39.18  +30.64  195.01
 75  80  3230069 ANGELIS Apostolos  1993  GRE   3:47.10  +38.56  245.42
 76  72  3310007 RASTIC Damir  1988  SRB   3:50.65  +42.11  268.02
 77  78  3260013 SEYD Seyed Sattar  1987  IRI   3:56.08  +47.54  302.58
 78  77  3520061 AYCICEK Omer  1995  TUR   3:57.91  +49.37  314.23
 79  76  3770020 ZHARKYMBAEV Tariel  1996  KGZ   4:05.99  +57.45  365.65
 80  79  3750031 JADA Stavre  1998  MKD   4:23.85  +1:15.31  479.33