Resultater OL Pyeongchang - Stafett - Kvinner 2018



Resultater Vinter-OL Pyeongchang - Stafett, 4 x 5 km (K-K-F-F) - Kvinner
Pyeongchang, Sør-Korea - 17. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Name Year Nation Time Behind
 1 NORWAY   NOR 51:24.3   
    OESTBERG Ingvild Flugstad  1990    13:28.9  
    JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987    14:15.9  
    HAGA Ragnhild  1991    11:46.7  
    BJOERGEN Marit  1980    11:52.8  
 2 SWEDEN   SWE 51:26.3  +2.0
    HAAG Anna  1986    13:50.3  
    KALLA Charlotte  1987    13:26.4  
    ANDERSSON Ebba  1997    12:11.4  
    NILSSON Stina  1993    11:58.2  
 3 RUSSIAN FEDERATION   RUS 52:07.6  +43.3
    NEPRYAEVA Natalia  1995    13:24.5  
    BELORUKOVA Yulia  1995    13:50.5  
    SEDOVA Anastasia  1995    12:13.4  
    NECHAEVSKAYA Anna  1991    12:39.2  
 4 FINLAND   FIN 52:26.9  +1:02.6
    SAARINEN Aino-Kaisa  1979    13:44.4  
    NISKANEN Kerttu  1988    13:40.7  
    ROPONEN Riitta-Liisa  1978    12:45.2  
    PARMAKOSKI Krista  1990    12:16.6  
 5 UNITED STATES OF AMERICA   USA 52:44.8  +1:20.5
    CALDWELL Sophie  1990    14:26.0  
    BJORNSEN Sadie  1989    13:54.2  
    RANDALL Kikkan  1982    12:12.9  
    DIGGINS Jessica  1991    12:11.7  
 6 GERMANY   GER 53:13.7  +1:49.4
    BOEHLER Stefanie  1981    14:16.4  
    HENNIG Katharina  1996    13:53.9  
    CARL Victoria  1995    12:37.9  
    RINGWALD Sandra  1990    12:25.5  
 7 SWITZERLAND   SUI 53:15.8  +1:51.5
    Van Der GRAAFF Laurien  1987    13:59.9  
    FAEHNDRICH Nadine  1995    13:46.8  
    Von SIEBENTHAL Nathalie  1993    12:22.4  
    HIERNICKEL Lydia  1996    13:06.7  
 8 SLOVENIA   SLO 53:55.7  +2:31.4
    LAMPIC Anamarija  1995    13:28.4  
    VISNAR Katja  1984    14:47.7  
    CEBASEK Alenka  1989    12:22.1  
    FABJAN Vesna  1985    13:17.5  
 9 ITALY   ITA 54:22.0  +2:57.7
    COMARELLA Anna  1997    14:25.2  
    SCARDONI Lucia  1991    14:19.9  
    BROCARD Elisa  1984    12:29.2  
    DEBERTOLIS Ilaria  1989    13:07.7  
 10 POLAND   POL 54:30.9  +3:06.6
    MARCISZ Ewelina  1991    14:23.1  
    KOWALCZYK Justyna  1983    14:13.0  
    GALEWICZ Martyna  1989    13:14.8  
    JASKOWIEC Sylwia  1986    12:40.0  
 11 CZECH REPUBLIC   CZE 55:17.1  +3:52.8
    BEROUSKOVA Katerina  1991    14:06.2  
    GROHOVA Karolina  1990    14:49.4  
    NOVAKOVA Petra  1993    12:45.3  
    HAVLICKOVA Barbora  2000    13:36.2  
 12 FRANCE   FRA 55:50.2  +4:25.9
    JEAN Aurore  1985    14:37.7  
    FAIVRE PICON Anouk  1986    14:43.7  
    THOMAS HUGUE Coraline  1984    12:52.2  
    CLAUDEL Delphine  1996    13:36.6  
 13 CANADA   CAN 56:14.6  +4:50.3
    BEATTY Dahria  1994    15:00.2  
    NISHIKAWA Emily  1989    14:35.0  
    BROWNE Cendrine  1993    12:53.7  
    COMEAU Anne-Marie  1996    13:45.7  
 14 BELARUS   BLR 57:56.1  +6:31.8
    KIRILLOVA Anastasia  1996    15:46.7  
    TIKHONOVA Yulia  1986    14:47.3  
    SERONOSOVA Polina  1993    13:16.4  
    KAMINSKAYA Valiantsina  1987    14:05.7


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel