Resultater Oslo City Cup 1 - 2015



Resultater Oslo City Cup, løp 1 av 5
Oslo - 7. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 560 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 26:26   10:19
2 Ida Marie Flågen Heming Orientering 29:42 +3:16 11:36
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 36:38 +10:12 14:18
4 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 41:03 +14:37 16:02
5 Hannah Mans Nydalens SK 41:47 +15:21 16:19
6 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 41:56 +15:30 16:22
7 Frida Solsrud Nydalens SK 43:58 +17:32 17:10
8 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 47:55 +21:29 18:43
9 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 50:17 +23:51 19:38
10 Eileen Bjanes IL Tyrving 51:07 +24:41 19:58
11 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 1:07:05 +40:39 26:12

 

H 11-12

2 550 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 23:00   9:01
2 Gaute Bergan Nydalens SK 23:44 +0:44 9:18
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 26:31 +3:31 10:23
4 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 26:54 +3:54 10:32
5 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 27:16 +4:16 10:41
6 Jonas Myhr Asker Skiklubb 27:34 +4:34 10:48
7 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 31:55 +8:55 12:30
8 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 32:00 +9:00 12:32
9 Jonas Krogh Oppsal Orientering 32:17 +9:17 12:39
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 33:50 +10:50 13:16
11 Elias Stubberud Nydalens SK 35:03 +12:03 13:44
12 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 38:13 +15:13 14:59
13 Fridtjof Reusch Heming Orientering 45:16 +22:16 17:45
14 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 46:26 +23:26 18:12

 

D 13-16

2 660 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 20:12   7:35
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 21:27 +1:15 8:03
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:32 +1:20 8:05
4 Synne Strand Asker Skiklubb 21:44 +1:32 8:10
5 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 22:26 +2:14 8:26
6 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 22:51 +2:39 8:35
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 23:08 +2:56 8:41
8 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 23:26 +3:14 8:48
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 23:30 +3:18 8:50
10 Maren Norderud IL Tyrving 24:01 +3:49 9:01
11 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 24:42 +4:30 9:17
12 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 24:52 +4:40 9:20
13 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 25:01 +4:49 9:24
14 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 25:12 +5:00 9:28
15 Ingrid Madslien Nydalens SK 25:15 +5:03 9:29
16 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 25:16 +5:04 9:29
17 Oda Scheele Nydalens SK 25:39 +5:27 9:38
18 Marie Liland Nydalens SK 25:40 +5:28 9:38
19 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 25:49 +5:37 9:42
20 Marie Ullevålseter Nydalens SK 26:20 +6:08 9:53
21 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 26:21 +6:09 9:54
22 Hedvig Vollset Heming Orientering 26:23 +6:11 9:55
23 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 27:02 +6:50 10:09
24 Solveig Eline Berg IL Tyrving 27:03 +6:51 10:10
25 Kristine Kleiven Nydalens SK 27:24 +7:12 10:18
26 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 27:59 +7:47 10:31
27 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 28:20 +8:08 10:39
28 Hanna Andersen Heming Orientering 29:04 +8:52 10:55
29 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 29:11 +8:59 10:58
30 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 29:14 +9:02 10:59
31 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 29:17 +9:05 11:00
32 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 30:00 +9:48 11:16
33 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 30:12 +10:00 11:21
34 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 30:43 +10:31 11:32
35 Ina Martini Asker Skiklubb 31:15 +11:03 11:44
36 Tina Kalleson Oppsal Orientering 31:46 +11:34 11:56
37 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 32:35 +12:23 12:14
38 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 33:29 +13:17 12:35
39 Live Østvold Heming Orientering 34:45 +14:33 13:03
40 Ea Lunøe Nydalens SK 35:17 +15:05 13:15
41 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 39:23 +19:11 14:48
  Kristin Helland Nydalens SK diskvalifisert    
  Ada Wulfsberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert    
  Anna Trindade Eriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Ingrid Bredalen Nittedal OL diskvalifisert    

 

H 13-16

2 560 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 15:51   6:11
2 Lukas Liland Nydalens SK 17:35 +1:44 6:52
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 17:52 +2:01 6:58
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:31 +2:40 7:13
5 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:55 +3:04 7:23
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 20:05 +4:14 7:50
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 20:18 +4:27 7:55
8 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 20:33 +4:42 8:01
9 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 20:39 +4:48 8:03
10 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 20:51 +5:00 8:08
11 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 20:53 +5:02 8:09
12 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 20:55 +5:04 8:10
13 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 20:56 +5:05 8:10
14 Trygve Myhr Asker Skiklubb 21:01 +5:10 8:12
15 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 21:16 +5:25 8:18
16 Joar Oldernes Lillomarka OL 21:18 +5:27 8:19
16 Håkon Sturød Nydalens SK 21:18 +5:27 8:19
18 Peter Gisholt Fossum IF 21:26 +5:35 8:22
19 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 21:28 +5:37 8:23
20 Sebastian Eidem Heming Orientering 21:33 +5:42 8:25
21 Isak Jonsson Nydalens SK 21:39 +5:48 8:27
22 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 22:13 +6:22 8:40
23 Håvard Høymork Heming Orientering 22:20 +6:29 8:43
24 Olav Torgersen Bækkelagets SK 22:29 +6:38 8:46
25 Sivert Sande Kverme Fossum IF 22:31 +6:40 8:47
26 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 22:48 +6:57 8:54
27 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 22:55 +7:04 8:57
28 Torjus Ullern IL Tyrving 22:56 +7:05 8:57
29 Andreas Ramberg Østmarka OK 23:31 +7:40 9:11
30 Henrik Reusch Heming Orientering 24:01 +8:10 9:22
31 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 24:45 +8:54 9:40
32 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 25:04 +9:13 9:47
33 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 25:11 +9:20 9:50
34 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:20 +9:29 9:53
35 Alexander Smeby Nydalens SK 26:04 +10:13 10:10
36 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 26:20 +10:29 10:17
37 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 26:21 +10:30 10:17
38 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 26:29 +10:38 10:20
39 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 27:01 +11:10 10:33
40 August Syrdal Øen Heming Orientering 27:30 +11:39 10:44
41 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 27:56 +12:05 10:54
42 Kristian Østermann Heming Orientering 28:23 +12:32 11:05
43 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 28:50 +12:59 11:15
44 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 29:27 +13:36 11:30
45 Ferdinand Fremming Heming Orientering 29:49 +13:58 11:38
46 Lars Young Vik Nydalens SK 30:12 +14:21 11:47
47 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 31:18 +15:27 12:13
48 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 32:03 +16:12 12:31
49 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 33:12 +17:21 12:58
50 Ådne Skjærstein IL Tyrving 33:36 +17:45 13:07
51 Felix Engebråten Oppsal Orientering 35:08 +19:17 13:43
52 Eirik Øvstedal Nydalens SK 36:07 +20:16 14:06
53 Endre Mella Oppsal Orientering 36:11 +20:20 14:08
  Linus Olhans Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  David Thorvik Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 17-

2 550 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 16:55   6:38
2 Elise Egseth Nydalens SK 17:02 +0:07 6:40
3 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 17:26 +0:31 6:50
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 17:29 +0:34 6:51
5 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 17:55 +1:00 7:01
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:56 +1:01 7:01
7 Lone Brochmann Bækkelagets SK 18:05 +1:10 7:05
8 Tonje Vassend Porsgrunn OL 18:24 +1:29 7:12
9 Ingjerd Myhre NOF 18:26 +1:31 7:13
10 Guro Flatekval Oppsal Orientering 18:33 +1:38 7:16
11 Ragnhild Haga Raumar Orientering 18:39 +1:44 7:18
12 Hanne Nøvik Nydalens SK 18:51 +1:56 7:23
13 Thalia Bertschinger Nydalens SK 18:58 +2:03 7:26
14 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 19:23 +2:28 7:36
15 Anine Ahlsand Nydalens SK 19:28 +2:33 7:38
16 Sigrid Alexandersen Fossum IF 19:34 +2:39 7:40
17 Johanne Lægran Nydalens SK 19:38 +2:43 7:41
18 Sonja Mörsky Lillomarka OL 19:47 +2:52 7:45
19 Mali Fjogstad Nielsen Nydalens SK 19:57 +3:02 7:49
20 Tone E Lye IL Tyrving 19:59 +3:04 7:50
21 Åshild Faller Råheim Fet OL 20:11 +3:16 7:54
21 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 20:11 +3:16 7:54
21 Evine Westli Andersen Løten o-lag 20:11 +3:16 7:54
24 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:23 +3:28 7:59
25 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 20:25 +3:30 8:00
26 Maren Kopland Modum OL 20:30 +3:35 8:02
27 Ida Tangen Nydalens SK 20:43 +3:48 8:07
28 Nanna Norderud IL Tyrving 20:48 +3:53 8:09
29 Oda Sikkeland IL Tyrving 21:04 +4:09 8:15
30 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 21:11 +4:16 8:18
31 Karen Bjergaard Nydalens SK 21:32 +4:37 8:26
32 Ida Hope Oslostudentenes IK 21:38 +4:43 8:29
33 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 21:41 +4:46 8:30
34 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 21:45 +4:50 8:31
35 Hedda Vonen Nittedal OL 21:49 +4:54 8:33
36 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 22:01 +5:06 8:38
37 Ingvild Tømta Raumar Orientering 22:09 +5:14 8:41
38 Cristina Luis Nydalens SK 22:10 +5:15 8:41
39 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 22:21 +5:26 8:45
40 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 22:30 +5:35 8:49
40 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 22:30 +5:35 8:49
42 Maria Brodin Fossum IF 22:41 +5:46 8:53
42 Marit Isachsen Asker Skiklubb 22:41 +5:46 8:53
44 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 22:42 +5:47 8:54
45 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:43 +5:48 8:54
46 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:45 +5:50 8:55
47 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 22:54 +5:59 8:58
48 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 22:55 +6:00 8:59
49 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 23:04 +6:09 9:02
49 Silje Arntzen Asker Skiklubb 23:04 +6:09 9:02
51 Åse Bergan Nydalens SK 23:07 +6:12 9:03
52 Ingrid Tronshaug Stokke IL 23:09 +6:14 9:04
53 Astrid Fiskum IL Tyrving 23:16 +6:21 9:07
54 Marianne Bakken Nydalens SK 23:21 +6:26 9:09
55 Sigrid Schaanning Fossum IF 23:29 +6:34 9:12
56 Camilla Stridsklev IL Tyrving 23:37 +6:42 9:15
57 Elin Ekeberg IL Tyrving 24:06 +7:11 9:27
58 Marthe Ramstad Fet OL 24:16 +7:21 9:30
59 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 24:17 +7:22 9:31
60 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 24:26 +7:31 9:34
61 Siri Grandal IL Tyrving 24:29 +7:34 9:36
62 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 24:32 +7:37 9:37
63 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 24:34 +7:39 9:38
64 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 24:37 +7:42 9:39
65 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 24:59 +8:04 9:47
66 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 25:00 +8:05 9:48
67 Rikke Iversen Heming Orientering 25:05 +8:10 9:50
68 Anine Hallén Nydalens SK 25:10 +8:15 9:52
69 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 25:26 +8:31 9:58
70 Andrea Vild Jødal Kristiansand OK 26:08 +9:13 10:14
71 Elise Ullern IL Tyrving 27:36 +10:41 10:49
72 Henrikke Emilsson Oppsal Orientering 27:44 +10:49 10:52
73 Line Klyve Oppsal Orientering 27:51 +10:56 10:55
74 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 27:52 +10:57 10:55
75 Emma Johansson NOF 28:21 +11:26 11:07
76 Lise Horntvedt Nydalens SK 29:04 +12:09 11:23
77 Linda Fredh Måren OK 34:54 +17:59 13:41
  Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Heidi Mårtensson Modum OL diskvalifisert    
  Ingvild Wang Lillomarka OL diskvalifisert    
  Yvonne Svendsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Ingrid Eck Jore Stokke IL diskvalifisert    

 

H 17-

2 660 m, 99 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Johansson IL Tyrving 14:41   5:31
2 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:06 +0:25 5:40
3 Gaute Hallan Steiwer NOF 15:13 +0:32 5:43
4 Thomas Natvig Årstad NOF 15:17 +0:36 5:44
5 Anders Tiltnes IL Tyrving 15:36 +0:55 5:51
6 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:37 +0:56 5:52
7 Felix Späth Lillomarka OL 15:44 +1:03 5:54
8 Christoph Brandt IL Tyrving 15:58 +1:17 6:00
9 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 16:26 +1:45 6:10
10 Martin Vister NOF 16:27 +1:46 6:11
11 Mathias Nipen IL Tyrving 16:36 +1:55 6:14
12 Erik Sagvolden Nydalens SK 16:42 +2:01 6:16
13 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:44 +2:03 6:17
14 Thomas Nipen Nydalens SK 16:45 +2:04 6:17
15 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 16:53 +2:12 6:20
16 Anders Vister Nydalens SK 16:55 +2:14 6:21
17 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 16:56 +2:15 6:21
18 Erik Andersson Järla Orientering 17:02 +2:21 6:24
19 Andreas Sølberg NOF 17:06 +2:25 6:25
20 Knut Aasheim Oppsal Orientering 17:11 +2:30 6:27
20 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 17:11 +2:30 6:27
22 Håvard Haga Nydalens SK 17:18 +2:37 6:30
22 Trygve Tømta Raumar Orientering 17:18 +2:37 6:30
24 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 17:24 +2:43 6:32
25 Jørgen Madslien Nydalens SK 17:34 +2:53 6:36
26 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 17:35 +2:54 6:36
27 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 17:36 +2:55 6:36
28 Tord Haflan Nydalens SK 17:39 +2:58 6:38
29 Kjetil Dammen Nydalens SK 17:42 +3:01 6:39
29 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:42 +3:01 6:39
31 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:44 +3:03 6:40
32 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 17:52 +3:11 6:43
33 Magnus Svingheim Raumar Orientering 17:56 +3:15 6:44
34 Erik Persson Oppsal Orientering 17:59 +3:18 6:45
35 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 18:00 +3:19 6:46
36 Sam Lunøe Nydalens SK 18:10 +3:29 6:49
37 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:12 +3:31 6:50
38 Borger Melsom Fossum IF 18:13 +3:32 6:50
39 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 18:15 +3:34 6:51
40 Are Wigaard Oppsal Orientering 18:16 +3:35 6:52
41 Karl Rikard Løvhaug IL Koll 18:18 +3:37 6:52
42 Torgeir Nørbech NOF 18:24 +3:43 6:55
43 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 18:32 +3:51 6:58
44 Aksel Koppang IL Tyrving 18:50 +4:09 7:04
45 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 18:55 +4:14 7:06
46 Claus Martinsen Heming Orientering 18:59 +4:18 7:08
47 Oskar Jensen Nydalens SK 19:07 +4:26 7:11
48 Tor Andreas Andersen Halden SK 19:10 +4:29 7:12
49 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 19:11 +4:30 7:12
50 Markus Living Ulricehamns OK 19:12 +4:31 7:13
51 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:16 +4:35 7:14
52 Tarjei Holo Fossum IF 19:36 +4:55 7:22
53 Carl Godager Kaas NOF 19:38 +4:57 7:22
54 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 19:42 +5:01 7:24
54 Martin Schälli Bækkelagets SK 19:42 +5:01 7:24
56 Petter Kaarby Nydalens SK 19:52 +5:11 7:28
56 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 19:52 +5:11 7:28
58 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 20:07 +5:26 7:33
59 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 20:13 +5:32 7:36
60 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 20:15 +5:34 7:36
61 Henning Spjelkavik IL Tyrving 20:17 +5:36 7:37
61 Halvor Aurmo Heming Orientering 20:17 +5:36 7:37
63 Erik Råberg OK Tyr 20:19 +5:38 7:38
64 Kyongsa Ri Nydalens SK 20:35 +5:54 7:44
65 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 20:41 +6:00 7:46
65 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 20:41 +6:00 7:46
67 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 20:50 +6:09 7:49
68 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 20:52 +6:11 7:50
69 Simen Kjær Haugberg Nydalens SK 20:58 +6:17 7:52
70 Martin B. Heier Fossum IF 21:20 +6:39 8:01
71 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 21:21 +6:40 8:01
72 Truls Kvaase Bækkelagets SK 21:44 +7:03 8:10
73 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 21:48 +7:07 8:11
74 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 22:05 +7:24 8:18
74 Magnus Ramberg Østmarka OK 22:05 +7:24 8:18
76 Mats Hauge NOTEAM 22:18 +7:37 8:23
77 Morten Tangen Måren OK 22:28 +7:47 8:26
78 Ola Lesteberg Kongsberg OL 23:09 +8:28 8:42
79 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 23:18 +8:37 8:45
80 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 23:47 +9:06 8:56
81 Johan Johansen Sentrum OK 24:02 +9:21 9:02
82 Karl Arne Lein Kjølberg Oppsal Orientering 24:26 +9:45 9:11
83 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 24:58 +10:17 9:23
84 John Eivind Presterud Fet OL 25:41 +11:00 9:39
85 Martin Langaas Oppsal Orientering 25:52 +11:11 9:43
86 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 26:32 +11:51 9:58
87 Andreas Sedin Raumar Orientering 27:55 +13:14 10:29
88 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 27:56 +13:15 10:30
89 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 28:08 +13:27 10:34
90 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 29:35 +14:54 11:07
91 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 34:24 +19:43 12:55
92 Stian Lillegård Lillomarka OL 38:47 +24:06 14:34
  Matthew Sonley NOTEAM diskvalifisert    
  Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Erlend Bjerkestrand Årvoll IL diskvalifisert    
  Per Wiréhn Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Tarjei Vollset Heming Orientering diskvalifisert    
  Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert    

 

D 40-

2 560 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 21:32   8:24
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 22:10 +0:38 8:39
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 22:16 +0:44 8:41
4 Ann Elin Flågen Heming Orientering 23:43 +2:11 9:15
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 24:00 +2:28 9:22
6 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 24:09 +2:37 9:26
7 Hege Wang Lillomarka OL 24:26 +2:54 9:32
8 Hege Feiring IL Tyrving 24:32 +3:00 9:35
9 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 25:01 +3:29 9:46
10 Marit B. Eithun Nittedal OL 25:04 +3:32 9:47
11 Anne Myhr Nydalens SK 26:17 +4:45 10:16
12 Astrid Ruud Nittedal OL 26:21 +4:49 10:17
13 Kine Odden Østmarka OK 26:37 +5:05 10:23
14 Ingeborg Øderud Modum OL 26:42 +5:10 10:25
15 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 26:43 +5:11 10:26
16 Åshild Flatebakken IL Tyrving 27:11 +5:39 10:37
17 Else Kari Scheele Nydalens SK 27:22 +5:50 10:41
18 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 27:41 +6:09 10:48
19 Anette Bjordal Wigaard Oppsal Orientering 27:51 +6:19 10:52
20 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 28:10 +6:38 11:00
21 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 28:25 +6:53 11:06
22 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 28:29 +6:57 11:07
23 Trine Oldernes Lillomarka OL 28:31 +6:59 11:08
24 Kathrine Lunøe Nydalens SK 29:01 +7:29 11:20
25 Heidi Østli Raumar Orientering 30:42 +9:10 11:59
26 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 31:04 +9:32 12:08
27 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 31:41 +10:09 12:22
28 Anne Bjørnstad IL Tyrving 33:45 +12:13 13:11
29 Marianne Reusch Heming Orientering 34:10 +12:38 13:20
30 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 36:56 +15:24 14:25
31 Monica Syrdal Heming Orientering 42:28 +20:56 16:35
32 Ingrid Skaarer Nydalens SK 47:16 +25:44 18:27
  Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 40-

2 560 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 18:00   7:01
2 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 18:47 +0:47 7:20
3 Steinar Låg Asker Skiklubb 18:53 +0:53 7:22
4 Inge Gunnes IL Tyrving 19:08 +1:08 7:28
5 Peder Natvig IL Koll 19:30 +1:30 7:37
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 19:31 +1:31 7:37
6 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:31 +1:31 7:37
8 Erik Paulsrud IL Koll 19:48 +1:48 7:44
9 Christian Gløgård Nittedal OL 19:56 +1:56 7:47
10 Bjørn Martini Asker Skiklubb 20:01 +2:01 7:49
11 Christian Reusch Heming Orientering 20:20 +2:20 7:56
12 Tore Bredalen Nittedal OL 20:49 +2:49 8:07
13 Karl Even Rygh Heming Orientering 20:57 +2:57 8:11
14 Bjørn Hauge Fet OL 21:00 +3:00 8:12
15 Trond Lund IL Tyrving 21:08 +3:08 8:15
16 Arne Dybdahl Lillomarka OL 21:18 +3:18 8:19
17 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 21:52 +3:52 8:32
18 Kjetil Espedal Nydalens SK 22:25 +4:25 8:45
19 Øystein Rapp Raumar Orientering 22:44 +4:44 8:52
20 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 23:10 +5:10 9:02
21 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 23:34 +5:34 9:12
22 Anders Flågen Heming Orientering 23:37 +5:37 9:13
23 Magne Knudsen Oppsal Orientering 23:46 +5:46 9:17
24 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 23:51 +5:51 9:18
25 Vemund Kongsnes Østmarka OK 24:03 +6:03 9:23
26 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 24:14 +6:14 9:27
27 Svein Granerud Asker Skiklubb 24:17 +6:17 9:29
28 Tor Ringstad Hedrum OL 24:26 +6:26 9:32
29 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 24:54 +6:54 9:43
30 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 25:27 +7:27 9:56
31 Atle Strøm Hedrum OL 25:58 +7:58 10:08
32 Per Kristian Ramstad Fet OL 25:59 +7:59 10:08
32 Dag Wang Lillomarka OL 25:59 +7:59 10:08
34 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 26:39 +8:39 10:24
35 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 27:09 +9:09 10:36
36 Ottar Wiklund Nydalens SK 27:18 +9:18 10:39
37 Jon Solsrud Nydalens SK 27:37 +9:37 10:47
38 Ove Hildrum Lillomarka OL 27:40 +9:40 10:48
39 Espen Messel IL Koll 28:24 +10:24 11:05
40 Inge Ramberg Østmarka OK 29:07 +11:07 11:22
41 Magne Aas Asker Skiklubb 30:11 +12:11 11:47
42 Helge Ullern IL Tyrving 30:13 +12:13 11:48
43 Stein Mella Oppsal Orientering 30:23 +12:23 11:52
  Geir Hoff IL Tyrving diskvalifisert    
  Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert    

 

D 50-

2 550 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Natvig Nittedal OL 21:04   8:15
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 23:32 +2:28 9:13
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 23:33 +2:29 9:14
4 Mari Hernandez OL Toten-Troll 23:58 +2:54 9:23
5 Ellen Marie Turter Nydalens SK 24:00 +2:56 9:24
6 Solveig Sikkeland IL Tyrving 24:26 +3:22 9:34
7 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 25:21 +4:17 9:56
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 25:38 +4:34 10:03
9 Mette Hallén Nydalens SK 25:42 +4:38 10:04
10 Runa Skyttersæter Heming Orientering 26:06 +5:02 10:14
11 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 26:11 +5:07 10:16
12 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 26:13 +5:09 10:16
13 Mona Strand Måren OK 26:15 +5:11 10:17
14 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 26:21 +5:17 10:20
15 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 26:42 +5:38 10:28
16 Helena Stubberud Nydalens SK 27:20 +6:16 10:43
17 Berit Berge IL Tyrving 27:27 +6:23 10:45
18 Maria Torgersen Bækkelagets SK 27:38 +6:34 10:50
19 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 28:17 +7:13 11:05
20 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 28:30 +7:26 11:10
21 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 30:37 +9:33 12:00
22 Anna Göhlman IL Tyrving 30:53 +9:49 12:06
23 Toril Eine Fossum IF 31:36 +10:32 12:23
24 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 34:06 +13:02 13:22
25 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 36:05 +15:01 14:09
26 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 36:21 +15:17 14:15
27 Siw Solstad IL Tyrving 37:38 +16:34 14:45
28 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 39:30 +18:26 15:29
  Toril Hallan Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL diskvalifisert    
  Gunhild Hennum Lierbygda OL diskvalifisert    

 

H 50-

2 660 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Are Kristiansen IL Tyrving 18:35   6:59
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 18:55 +0:20 7:06
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 19:19 +0:44 7:15
4 Stein Blomseth Lillomarka OL 20:27 +1:52 7:41
5 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 20:31 +1:56 7:42
6 Eivind Hoff IL Tyrving 20:33 +1:58 7:43
7 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 20:39 +2:04 7:45
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 20:40 +2:05 7:46
9 Frode Kamsvåg IL Tyrving 21:04 +2:29 7:55
10 Ole Petter Haugen Nydalens SK 21:13 +2:38 7:58
11 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 21:25 +2:50 8:03
12 Nils Hæstad Fossum IF 21:32 +2:57 8:05
13 Håkon Håversen Østmarka OK 21:52 +3:17 8:13
14 Nils Petter Fremming Heming Orientering 22:03 +3:28 8:17
15 Arne Torgersen Bækkelagets SK 22:18 +3:43 8:23
16 Einar Forvoll Heming Orientering 22:28 +3:53 8:26
17 Egil Eide IL Tyrving 22:32 +3:57 8:28
18 Einar Jensen Nydalens SK 22:52 +4:17 8:35
19 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 23:05 +4:30 8:40
20 Harald Kvisli Notodden OL 23:08 +4:33 8:41
21 Hallvard Koren OK Moss 23:12 +4:37 8:43
22 Erlend Råheim OK Øst 23:13 +4:38 8:43
22 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 23:13 +4:38 8:43
24 Ove Martinsen Hauketo IF 23:16 +4:41 8:44
25 Anders Kronberg Raumar Orientering 23:30 +4:55 8:50
26 Geir O. Rønning Nydalens SK 23:41 +5:06 8:54
27 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 24:20 +5:45 9:08
28 Morten Karlsen Måren OK 24:33 +5:58 9:13
29 Klaus Horne IL Tyrving 24:40 +6:05 9:16
30 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 24:43 +6:08 9:17
31 Roar Pedersen Oppsal Orientering 25:46 +7:11 9:41
32 Are Njåstein IL Tyrving 26:12 +7:37 9:50
33 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 26:14 +7:39 9:51
34 Johan Mattsson Lillomarka OL 26:52 +8:17 10:06
35 Terje Bråten Raumar Orientering 27:30 +8:55 10:20
36 Per Stedje Østmarka OK 27:36 +9:01 10:22
37 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 28:47 +10:12 10:49
38 Andreas Erichsen Nydalens SK 29:11 +10:36 10:58
39 Øyvind Grandum IL GeoForm 29:35 +11:00 11:07
40 Donald Skantze IL Tyrving 29:45 +11:10 11:11
41 Øyvind Helmersen Fet OL 29:53 +11:18 11:14
42 Lars Anisdahl Oppsal Orientering 34:34 +15:59 12:59
43 Bo Emilsson Oppsal Orientering 37:40 +19:05 14:09
  Jarl Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Torkjel Nesheim IL Tyrving diskvalifisert    
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF diskvalifisert    
  Leif Eriksson Modum OL diskvalifisert    
  Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF diskvalifisert    

 

D 60-

2 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Birgit Korvald Nydalens SK 26:32   9:58
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 26:41 +0:09 10:01
3 Elle M. Melbye Heming Orientering 36:52 +10:20 13:51
4 Nina Kolberg IL Tyrving 38:15 +11:43 14:22
5 Liv Haugli Heming Orientering 39:58 +13:26 15:01
6 Karin Kilset IL Tyrving 40:45 +14:13 15:19

 

H 60-

2 550 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 21:20   8:21
2 Nils-Petter Wiik IL Driv 22:55 +1:35 8:59
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 23:55 +2:35 9:22
4 Per Osen Vestre Akers SK 25:42 +4:22 10:04
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 25:42 +4:22 10:04
6 Arne Tiltnes IL Tyrving 25:58 +4:38 10:10
7 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 26:04 +4:44 10:13
8 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 26:26 +5:06 10:21
9 Helge Revhaug Ringerike OL 26:44 +5:24 10:29
10 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 27:37 +6:17 10:49
11 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 28:45 +7:25 11:16
12 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 30:10 +8:50 11:49
13 Dag Kaas Heming Orientering 30:37 +9:17 12:00
14 Lars Saxhaug Raumar Orientering 31:15 +9:55 12:15
15 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 32:29 +11:09 12:44
16 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 35:01 +13:41 13:43
  Atle Hugo Søvik IL Tyrving diskvalifisert    
  Ketil Berge Vestre Akers SK diskvalifisert    

 

D 70-

2 660 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 42:46   16:04
2 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 48:28 +5:42 18:13
  Inger Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert    

 

H 70-

2 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Røkke IL Tyrving 27:10   10:39
2 Einar Hem Lillomarka OL 27:37 +0:27 10:49
3 Bjørn Egner Heming Orientering 29:53 +2:43 11:43
4 Øystein Madsen Haugerud IF 30:04 +2:54 11:47
5 Bjørn Sandelien Heming Orientering 30:20 +3:10 11:53
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 30:30 +3:20 11:57
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 38:15 +11:05 15:00
8 Tor Drage Haugerud IF 39:53 +12:43 15:38
9 Leif Bråten Heming Orientering 40:20 +13:10 15:49
10 Kjell H Eriksen Fossum IF 49:02 +21:52 19:13
11 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 49:41 +22:31 19:29
12 Helge Kvaase Bækkelagets SK 1:03:24 +36:14 24:51
  Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert    

 

H Bedrift

2 660 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 19:00   7:08
2 Finn Gjerull Rygh NOTEAM 19:38 +0:38 7:22
3 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 21:25 +2:25 8:03
4 Bjørn Solhjem Hægland Svanberg BIL 22:14 +3:14 8:21
5 John Hansen AB PIL 22:58 +3:58 8:38
6 Arne Klaveness Aker Solutions 24:46 +5:46 9:18
7 Eirik Haaversen NOTEAM 28:33 +9:33 10:43
8 Morten Engebretsen Raumar Orientering 42:45 +23:45 16:04
  Lars Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert    

 

D Rekrutt

1 540 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 22:53   14:51
0 Ragnhild Gravir Asker Skiklubb 30:48 +7:55 20:00
0 Helena Halvorsen Nydalens SK 28:47 +5:54 18:41
0 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 16:00   10:23
0 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 29:12 +6:19 18:57
0 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 15:32   10:05
0 Ester Kronberg Raumar Orientering 34:50 +11:57 22:37
0 Mia Kverneggen Oppsal Orientering 26:50 +3:57 17:25
0 Sara Martini Asker Skiklubb 30:49 +7:56 20:00
0 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 26:38 +3:45 17:17
0 Ella Steinberg-Halvorsen Nydalens SK 28:51 +5:58 18:44
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 25:54 +3:01 16:49
0 Anne Østvold Heming Orientering 20:38   13:23

 

H Rekrutt

1 540 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 25:07   16:18
0 Balder Gammelli-Messel IL Koll 25:19 +0:12 16:26
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 16:18   10:35
0 Kasper Halvorsen Nydalens SK 28:42 +3:35 18:38
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 43:04 +17:57 27:57
0 Oscar Holtvedt Bækkelagets SK 42:58 +17:51 27:54
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 42:52 +17:45 27:50
0 Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK 18:10   11:47
0 Herman Øen Paulsrud IL Koll 17:39   11:27
0 Kristian Strøm Nydalens SK 23:39   15:21
0 Einar Østvold Heming Orientering 20:35   13:21
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 28:52 +3:45 18:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +