Resultater Oslo City Cup 2 - 2015

Resultater Oslo City Cup, løp 2 av 5
Oslo - 14. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

1 390 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 22:10   15:56
2 Ida Marie Flågen Heming Orientering 29:38 +7:28 21:19
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 31:33 +9:23 22:41
4 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 31:40 +9:30 22:46
5 Frida Solsrud Nydalens SK 32:51 +10:41 23:37
6 Hannah Mans Nydalens SK 37:51 +15:41 27:13
7 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 38:47 +16:37 27:54
8 Malin Sveen Bækkelagets SK 39:52 +17:42 28:40
9 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 41:45 +19:35 30:02
10 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 42:15 +20:05 30:23
11 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 43:12 +21:02 31:04
12 Mille Baastad Berg IL Tyrving 44:30 +22:20 32:00
13 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 48:13 +26:03 34:41
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Eileen Bjanes IL Tyrving diskvalifisert    

 

H 11-12

2 140 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 22:18   10:25
2 Jonas Myhr Asker Skiklubb 23:31 +1:13 10:59
3 Gaute Bergan Nydalens SK 24:23 +2:05 11:23
4 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25:26 +3:08 11:53
5 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 25:43 +3:25 12:01
6 Arthur Brunborg Nittedal OL 25:57 +3:39 12:07
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 26:47 +4:29 12:30
8 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 28:42 +6:24 13:24
9 Jonas Krogh Oppsal Orientering 28:56 +6:38 13:31
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 30:03 +7:45 14:02
11 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 30:23 +8:05 14:11
12 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 31:28 +9:10 14:42
13 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 33:24 +11:06 15:36
14 Axel Aalde Nydalens SK 33:32 +11:14 15:40
15 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:52 +11:34 15:49
16 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 34:19 +12:01 16:02
17 Elias Stubberud Nydalens SK 35:35 +13:17 16:37
18 Balder Gammelli-Messel IL Koll 41:40 +19:22 19:28
  Kristian Norum Meløysund Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 13-16

2 260 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 18:29   8:10
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 18:35 +0:06 8:13
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 19:02 +0:33 8:25
4 Maren Norderud IL Tyrving 19:53 +1:24 8:47
5 Lotte Markussen Asker Skiklubb 20:14 +1:45 8:57
6 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 20:20 +1:51 8:59
7 Oda Scheele Nydalens SK 21:06 +2:37 9:20
8 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 21:24 +2:55 9:28
9 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 21:28 +2:59 9:29
10 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 21:57 +3:28 9:42
11 Solveig Eline Berg IL Tyrving 22:08 +3:39 9:47
11 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 22:08 +3:39 9:47
13 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 22:32 +4:03 9:58
14 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 22:35 +4:06 9:59
15 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:37 +4:08 10:00
16 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 22:49 +4:20 10:05
17 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 22:55 +4:26 10:08
17 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 22:55 +4:26 10:08
19 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 23:39 +5:10 10:27
20 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:45 +5:16 10:30
21 Ada Wulfsberg Nydalens SK 24:01 +5:32 10:37
22 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 24:37 +6:08 10:53
23 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 24:40 +6:11 10:54
24 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 24:55 +6:26 11:01
25 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 24:58 +6:29 11:02
26 Ingvild Høydal Nydalens SK 24:59 +6:30 11:03
26 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 24:59 +6:30 11:03
28 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 25:20 +6:51 11:12
29 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 25:39 +7:10 11:20
30 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 25:53 +7:24 11:27
31 Ina Martini Asker Skiklubb 26:42 +8:13 11:48
32 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 27:00 +8:31 11:56
33 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 27:07 +8:38 11:59
34 Hanna Andersen Heming Orientering 27:13 +8:44 12:02
35 Elin Flø Lillomarka OL 27:21 +8:52 12:06
36 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 27:29 +9:00 12:09
37 Mina Jørgensen IL Tyrving 27:36 +9:07 12:12
38 Ingrid Bredalen Nittedal OL 27:59 +9:30 12:22
39 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 28:02 +9:33 12:24
40 Julie Meinicke IL Tyrving 28:11 +9:42 12:28
41 Tina Kalleson Oppsal Orientering 28:22 +9:53 12:33
42 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 30:30 +12:01 13:29
43 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 30:41 +12:12 13:34
44 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 30:48 +12:19 13:37
45 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 31:31 +13:02 13:56
46 Live Østvold Heming Orientering 31:34 +13:05 13:58
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert    
  Orla Stray-Pedersen Heming Orientering diskvalifisert    
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Kristine Kleivi NOTEAM diskvalifisert    
  Marie Ullevålseter Nydalens SK diskvalifisert    
  Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert    
  Hedvig Vollset Heming Orientering diskvalifisert    

 

H 13-16

1 390 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:11   10:12
2 Elias Jonsson Nydalens SK 14:18 +0:07 10:17
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 15:13 +1:02 10:56
4 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:16 +1:05 10:58
5 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 15:44 +1:33 11:19
6 Erling Hjermstad Fossum IF 15:56 +1:45 11:27
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 16:03 +1:52 11:32
8 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 16:25 +2:14 11:48
9 Sander Arntzen Asker Skiklubb 16:37 +2:26 11:57
10 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 16:47 +2:36 12:04
11 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 16:49 +2:38 12:05
12 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 16:54 +2:43 12:09
13 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:58 +2:47 12:12
14 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 17:00 +2:49 12:13
15 Andreas Ramberg Østmarka OK 17:11 +3:00 12:21
15 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 17:11 +3:00 12:21
17 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:17 +3:06 12:26
18 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 17:29 +3:18 12:34
19 Isak Jonsson Nydalens SK 17:46 +3:35 12:46
20 Sebastian Eidem Heming Orientering 17:56 +3:45 12:54
21 Lars Young Vik Nydalens SK 17:59 +3:48 12:56
22 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 18:04 +3:53 12:59
23 Peter Gisholt Fossum IF 18:06 +3:55 13:01
24 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 18:14 +4:03 13:07
25 Trygve Myhr Asker Skiklubb 18:17 +4:06 13:09
26 Sivert Sande Kverme Fossum IF 18:38 +4:27 13:24
27 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:11 +5:00 13:48
28 Håkon Sturød Nydalens SK 19:22 +5:11 13:55
29 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 19:40 +5:29 14:08
29 Truls Wegner Hodt Fossum IF 19:40 +5:29 14:08
31 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 20:17 +6:06 14:35
32 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 20:19 +6:08 14:36
33 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 20:33 +6:22 14:47
34 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 20:52 +6:41 15:00
35 Alexander Smeby Nydalens SK 21:22 +7:11 15:22
36 Torjus Ullern IL Tyrving 21:32 +7:21 15:29
37 Håvard Høymork Heming Orientering 21:37 +7:26 15:33
38 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 21:43 +7:32 15:37
39 Henrik Reusch Heming Orientering 21:58 +7:47 15:48
40 Johannes Halvorsen Nydalens SK 22:06 +7:55 15:53
41 David Thorvik Nydalens SK 22:17 +8:06 16:01
42 Fredrik Fossan-Waage Bækkelagets SK 22:31 +8:20 16:11
43 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 22:36 +8:25 16:15
44 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 23:08 +8:57 16:38
45 Ferdinand Fremming Heming Orientering 23:23 +9:12 16:49
46 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 23:32 +9:21 16:55
47 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 23:34 +9:23 16:57
48 Andreas Vaage Bækkelagets SK 23:41 +9:30 17:02
49 Ole Jacob Frankvig Nydalens SK 23:56 +9:45 17:13
50 August Syrdal Øen Heming Orientering 23:57 +9:46 17:13
51 Vemund Heier Nydalens SK 23:59 +9:48 17:15
52 Ådne Skjærstein IL Tyrving 24:56 +10:45 17:56
53 Herman Brunborg Nittedal OL 25:08 +10:57 18:04
54 Felix Engebråten Oppsal Orientering 25:10 +10:59 18:06
55 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 25:52 +11:41 18:36
56 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 26:36 +12:25 19:08
57 Simen Fritzner Nittedal OL 27:03 +12:52 19:27
58 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 27:28 +13:17 19:45
59 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 27:37 +13:26 19:52
60 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 27:38 +13:27 19:52
61 Eirik Øvstedal Nydalens SK 31:48 +17:37 22:52
62 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 32:37 +18:26 23:27
63 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 35:08 +20:57 25:16
  Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert    
  Olav Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    

 

D 17-

2 140 m, 87 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elise Egseth Nydalens SK 14:58   6:59
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 15:08 +0:10 7:04
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 15:14 +0:16 7:07
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:56 +0:58 7:26
5 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 15:57 +0:59 7:27
6 Heidi Mårtensson Modum 15:58 +1:00 7:27
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 16:00 +1:02 7:28
8 Marte Narum Nydalens SK 16:44 +1:46 7:49
9 Anine Ahlsand Nydalens SK 16:53 +1:55 7:53
10 Siri Ulvestad Nydalens SK 16:57 +1:59 7:55
11 Thalia Bertschinger Nydalens SK 17:04 +2:06 7:58
12 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 17:08 +2:10 8:00
13 Sonja Mörsky Lillomarka OL 17:25 +2:27 8:08
14 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 17:35 +2:37 8:12
15 Evine Westli Andersen Løten o-lag 17:40 +2:42 8:15
16 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 17:43 +2:45 8:16
17 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 17:44 +2:46 8:17
18 Hanne Nøvik Nydalens SK 17:46 +2:48 8:18
19 Sigrid Alexandersen Fossum IF 17:47 +2:49 8:18
20 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 18:24 +3:26 8:35
21 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 18:30 +3:32 8:38
22 Ingvild Tømta Raumar Orientering 18:34 +3:36 8:40
23 Line Hagmann Bækkelagets SK 18:54 +3:56 8:49
23 Astrid Fiskum IL Tyrving 18:54 +3:56 8:49
25 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 19:01 +4:03 8:53
26 Nanna Norderud IL Tyrving 19:02 +4:04 8:53
27 Oda Sikkeland IL Tyrving 19:05 +4:07 8:55
28 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 19:10 +4:12 8:57
29 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 19:15 +4:17 8:59
30 Line Wegner Hodt Fossum IF 19:19 +4:21 9:01
31 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 19:39 +4:41 9:10
32 Martine Engebretsen Heming Orientering 19:40 +4:42 9:11
33 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 19:43 +4:45 9:12
34 Anine Hallén Nydalens SK 19:44 +4:46 9:13
35 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 19:55 +4:57 9:18
36 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 19:58 +5:00 9:19
37 Hedda Vonen Lillomarka OL 19:59 +5:01 9:20
38 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 20:05 +5:07 9:23
39 Ashild Faller Råheim Fet OL 20:09 +5:11 9:24
40 Ingrid Tronshaug Stokke IL 20:13 +5:15 9:26
40 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 20:13 +5:15 9:26
42 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 20:14 +5:16 9:27
43 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 20:19 +5:21 9:29
44 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 20:22 +5:24 9:31
45 Lene Moe Blom Nydalens SK 20:24 +5:26 9:31
46 Marianne Bakken Nydalens SK 20:26 +5:28 9:32
47 Elin Ekeberg IL Tyrving 20:28 +5:30 9:33
48 Camilla Stridsklev IL Tyrving 20:38 +5:40 9:38
49 Karen Bjergaard Nydalens SK 20:51 +5:53 9:44
50 Åse Bergan Nydalens SK 20:53 +5:55 9:45
51 Ida Tangen Nydalens SK 21:04 +6:06 9:50
52 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 21:05 +6:07 9:51
53 Åsa Franzen IL Tyrving 21:11 +6:13 9:53
54 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 21:15 +6:17 9:55
55 Sofie Winona Aa NOTEAM 21:17 +6:19 9:56
56 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 21:43 +6:45 10:08
57 Elena Grand Nydalens SK 21:46 +6:48 10:10
58 Sigrid Schaanning Fossum IF 21:52 +6:54 10:13
59 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 22:00 +7:02 10:16
60 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 22:04 +7:06 10:18
61 Jenny Hesselberg Indby NOTEAM 22:32 +7:34 10:31
62 Rikke Iversen Heming Orientering 22:39 +7:41 10:35
63 Stine Njåstein IL Tyrving 22:41 +7:43 10:35
64 Tonje Granne Kvale NOTEAM 22:53 +7:55 10:41
65 Mina Haver Lillomarka OL 23:00 +8:02 10:44
66 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 23:08 +8:10 10:48
67 Stine Haga Dalberg Raumar Orientering 23:26 +8:28 10:57
68 Johanne Lægran Nydalens SK 23:27 +8:29 10:57
69 Kirsti Gimnes Are Oppsal Orientering 23:36 +8:38 11:01
70 Ida Hope Oslostudentenes IK 23:37 +8:39 11:02
71 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 23:45 +8:47 11:05
72 Susanne Tveterås Nydalens SK 23:47 +8:49 11:06
73 Elise Ullern IL Tyrving 24:43 +9:45 11:32
74 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 24:50 +9:52 11:36
75 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 25:40 +10:42 11:59
76 Ea Lunøe Nydalens SK 27:38 +12:40 12:54
77 Berit Herstad NOTEAM 28:23 +13:25 13:15
78 Ingrid Urseth Vingelen IL 28:46 +13:48 13:26
79 Gina Hernandez OL Toten-Troll 32:06 +17:08 15:00
80 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 34:02 +19:04 15:54
81 Linda Fredh Måren OK 36:13 +21:15 16:55
  Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert    
  Guro Flatekval Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Marie Nordbye Nybø Konnerud IL diskvalifisert    
  Mali Fjogstad Nielsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert    
  Siri Grandal IL Tyrving diskvalifisert    
  Åshild Faller Råheim Fet OL ikke startet    

 

H 17-

2 260 m, 109 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertsen Fossum IF 13:12   5:50
2 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 13:14 +0:02 5:51
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:58 +0:46 6:10
4 Martin Johansson IL Tyrving 14:04 +0:52 6:13
5 Bojan Blumenstein Nydalens SK 14:13 +1:01 6:17
6 Anders Tiltnes IL Tyrving 14:15 +1:03 6:18
7 Olai Lillevoll Fossum IF 14:22 +1:10 6:21
8 Sindre Rønning Fossum IF 14:27 +1:15 6:23
8 Oskar Størmer Fossum IF 14:27 +1:15 6:23
10 Sindre Sandven Fossum IF 14:42 +1:30 6:30
11 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 14:43 +1:31 6:30
12 Erik Sagvolden Nydalens SK 14:45 +1:33 6:31
13 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 14:49 +1:37 6:33
14 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 14:56 +1:44 6:36
15 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:58 +1:46 6:37
16 Håvard Haga Nydalens SK 15:00 +1:48 6:38
17 Dag Aalvik Nydalens SK 15:09 +1:57 6:42
18 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:16 +2:04 6:45
19 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 15:17 +2:05 6:45
19 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 15:17 +2:05 6:45
21 Eivind Høydal Nydalens SK 15:20 +2:08 6:47
22 Trygve Tømta Raumar Orientering 15:34 +2:22 6:53
23 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 15:39 +2:27 6:55
24 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 15:42 +2:30 6:56
25 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:45 +2:33 6:58
26 Magnus Svingheim Raumar Orientering 15:47 +2:35 6:59
27 Erik Andersson Järla Orientering 15:53 +2:41 7:01
28 Sverre Bang Støeng Hamar OK 16:01 +2:49 7:05
29 Mathias Nipen IL Tyrving 16:05 +2:53 7:06
30 Raphel Ferrand Bækkelagets SK 16:08 +2:56 7:08
31 Jørgen Madslien Nydalens SK 16:09 +2:57 7:08
32 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 16:11 +2:59 7:09
33 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:12 +3:00 7:10
34 Lukas Deininger OLG St. Gallen/Appenzell 16:18 +3:06 7:12
35 Oskar Jensen Nydalens SK 16:26 +3:14 7:16
36 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 16:31 +3:19 7:18
37 Kjetil Hagtvedt Dammen Nydalens SK 16:36 +3:24 7:20
38 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:38 +3:26 7:21
39 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 16:42 +3:30 7:23
40 Sam Lunøe Nydalens SK 16:43 +3:31 7:23
41 Tord Haflan Nydalens SK 16:46 +3:34 7:25
42 Martin Schälli Bækkelagets SK 17:00 +3:48 7:31
43 Erlend Bjerkestrand Årvoll IL 17:07 +3:55 7:34
44 Tarjei Holo Fossum IF 17:18 +4:06 7:39
45 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:20 +4:08 7:40
46 Stig Carlson Strandhagen Røyken OL 17:25 +4:13 7:42
46 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 17:25 +4:13 7:42
48 Magnus Wølneberg IL Tyrving 17:30 +4:18 7:44
49 Sigurd Melsom Fossum IF 17:33 +4:21 7:45
50 Lars Jacobsen IL Tyrving 17:35 +4:23 7:46
51 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 17:42 +4:30 7:49
52 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 17:43 +4:31 7:50
53 Matt Speak Lillomarka OL 17:46 +4:34 7:51
54 Claus Martinsen Heming Orientering 18:02 +4:50 7:58
55 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 18:04 +4:52 7:59
56 Thor Christian Coward OK Sør 18:05 +4:53 8:00
57 Ekolai Lunde Fossum IF 18:08 +4:56 8:01
58 Neme Looritz Bækkelagets SK 18:12 +5:00 8:03
59 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 18:26 +5:14 8:09
60 Markus Living Ulricehamns OK 18:32 +5:20 8:12
61 Magnus Ramberg Østmarka OK 18:40 +5:28 8:15
62 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 18:41 +5:29 8:16
63 Tor Andreas Andersen Halden SK 18:45 +5:33 8:17
64 Kyongsa Ri Nydalens SK 18:52 +5:40 8:20
65 Jon Kjenseth Heming Orientering 18:53 +5:41 8:21
66 Kjetil Friestad Kristiansand OK 19:12 +6:00 8:29
67 Truls Kvaase Bækkelagets SK 19:20 +6:08 8:33
68 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 19:25 +6:13 8:35
69 Halvor Aurmo Heming Orientering 19:26 +6:14 8:35
70 Morten Tangen Måren OK 19:39 +6:27 8:41
71 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 19:46 +6:34 8:44
71 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 19:46 +6:34 8:44
73 Karl Arne Lein Kjølberg Oppsal Orientering 20:27 +7:15 9:02
74 Markus Knapp Konsgberg IL Tyrving 20:28 +7:16 9:03
75 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 20:31 +7:19 9:04
76 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 20:58 +7:46 9:16
77 Halvor Egner Granerud Asker Skiklubb 21:02 +7:50 9:18
78 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 21:09 +7:57 9:21
79 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 21:13 +8:01 9:23
80 Petter Sergeev NOTEAM 21:33 +8:21 9:32
81 Donatas Kontautas OK Moss 21:36 +8:24 9:33
82 Tobias Hylleseth Sentrum OK 21:43 +8:31 9:36
83 Martin Langaas Oppsal Orientering 21:47 +8:35 9:38
84 John Eivind Presterud Fet OL 22:15 +9:03 9:50
85 Morten Kongsberg IL Tyrving 22:45 +9:33 10:03
86 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 22:46 +9:34 10:04
87 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 23:18 +10:06 10:18
88 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 23:34 +10:22 10:25
89 Eirik Gramstad SK Vidar 23:35 +10:23 10:26
90 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 23:55 +10:43 10:34
91 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 23:57 +10:45 10:35
92 Espen Coward OK Sør 24:02 +10:50 10:38
93 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 24:20 +11:08 10:46
94 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 25:53 +12:41 11:27
95 Stian Lillegård Lillomarka OL 32:49 +19:37 14:31
96 Tarjei Vollset Heming Orientering 37:31 +24:19 16:36
  116 test NOTEAM diskvalifisert    
  Øyvind Gløersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Knut Aasheim Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Erik Persson Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Lars Treekrem Heming Orientering diskvalifisert    
  Bjørn Fjærli Fossum IF diskvalifisert    
  Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK diskvalifisert    
  Halvor Saunes Nydalens SK diskvalifisert    
  Finn Gjerull Rygh NOTEAM diskvalifisert    
  Aksel Koppang IL Tyrving diskvalifisert    

 

D 40-

1 390 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 19:17   13:52
2 Anne Madslien Nydalens SK 19:41 +0:24 14:09
3 Kari Madslien Nydalens SK 20:00 +0:43 14:23
4 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 20:05 +0:48 14:26
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 20:18 +1:01 14:36
6 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 20:51 +1:34 15:00
7 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 21:13 +1:56 15:15
8 Hege Feiring IL Tyrving 21:21 +2:04 15:21
9 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 21:41 +2:24 15:35
10 Marit B. Eithun Nittedal OL 21:50 +2:33 15:42
11 Line Telje Høydal NOTEAM 22:12 +2:55 15:58
12 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 23:25 +4:08 16:50
13 Ingeborg Øderud Modum OL 23:59 +4:42 17:15
14 Kathrine Lunøe Nittedal OL 24:30 +5:13 17:37
15 Anne Myhr Nydalens SK 24:55 +5:38 17:55
16 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 25:10 +5:53 18:06
17 Heidi Østli Raumar Orientering 25:55 +6:38 18:38
18 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 26:33 +7:16 19:06
19 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 26:41 +7:24 19:11
20 Merete Rørvik Lillomarka OL 27:05 +7:48 19:29
21 Anne Bjørnstad IL Tyrving 28:02 +8:45 20:10
22 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 28:03 +8:46 20:10
23 Elise Hafskjold Nydalens SK 28:29 +9:12 20:29
23 Åshild Flatebakken IL Tyrving 28:29 +9:12 20:29
25 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 28:38 +9:21 20:35
26 Elin Salthaug Kverneggen NOTEAM 29:13 +9:56 21:01
27 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 30:33 +11:16 21:58
28 Marianne Reusch Heming Orientering 30:57 +11:40 22:15
29 Monica Syrdal Heming Orientering 38:18 +19:01 27:33
30 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 40:20 +21:03 29:01
31 Mona Gammelli IL Koll 46:41 +27:24 33:35
  Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering diskvalifisert    
  Else Kari Scheele Nydalens SK diskvalifisert    
  Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 40-

1 390 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 15:05   10:51
2 Christian Holmboe IL Tyrving 15:34 +0:29 11:11
3 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 15:40 +0:35 11:16
4 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 16:10 +1:05 11:37
5 Erik Paulsrud IL Koll 16:36 +1:31 11:56
6 Inge Gunnes IL Tyrving 16:40 +1:35 11:59
7 Christian Gløgård Nittedal OL 17:12 +2:07 12:22
8 Svein Nygård Lillomarka OL 17:18 +2:13 12:26
9 Inge Lindseth Nydalens SK 17:24 +2:19 12:31
9 Karl Even Rygh Heming Orientering 17:24 +2:19 12:31
11 Geir Hoff IL Tyrving 17:33 +2:28 12:37
12 Bjørn Martini Asker Skiklubb 17:45 +2:40 12:46
13 Runar Hafskjold Nydalens SK 17:50 +2:45 12:49
14 Kimme Arnesen Heming Orientering 17:53 +2:48 12:51
15 Christian Reusch Heming Orientering 18:01 +2:56 12:57
15 Jon Iver Bakken Nydalens SK 18:01 +2:56 12:57
17 Peder Natvig IL Koll 18:14 +3:09 13:07
18 Bjørn Hauge Fet OL 18:29 +3:24 13:17
19 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 19:05 +4:00 13:43
20 Audun Bjerknes Måren OK 19:06 +4:01 13:44
20 Christian Grotnes IL Tyrving 19:06 +4:01 13:44
22 Øystein Rapp Raumar Orientering 19:08 +4:03 13:45
23 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 19:09 +4:04 13:46
24 Tore Bredalen Nittedal OL 19:10 +4:05 13:47
25 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 19:29 +4:24 14:01
26 Tor Ringstad Hedrum OL 19:47 +4:42 14:13
27 Trond Lund IL Tyrving 19:52 +4:47 14:17
28 Ottar Wiklund Nydalens SK 19:57 +4:52 14:21
29 Anders Flågen Heming Orientering 20:14 +5:09 14:33
30 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:37 +5:32 14:49
31 Kjetil Espedal Nydalens SK 20:41 +5:36 14:52
32 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 20:55 +5:50 15:02
33 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 20:56 +5:51 15:03
34 Ole Christian Bang Hamar OK 21:06 +6:01 15:10
35 Henrik Vaage Bækkelagets SK 21:36 +6:31 15:32
36 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 22:09 +7:04 15:56
37 Jon Solsrud NOTEAM 22:28 +7:23 16:09
38 Inge Ramberg Østmarka OK 22:40 +7:35 16:18
39 Atle Strøm Hedrum OL 23:30 +8:25 16:54
40 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 23:38 +8:33 17:00
41 Stein Mella Oppsal Orientering 23:46 +8:41 17:05
42 Ove Hildrum Lillomarka OL 23:53 +8:48 17:10
43 Bent Sande Kverme Fossum IF 24:38 +9:33 17:43
44 Vidar Thorvik Nydalens SK 25:05 +10:00 18:02
45 Eirik Jørgensen IL Tyrving 26:16 +11:11 18:53
46 Magne Aas Asker Skiklubb 26:38 +11:33 19:09
47 Helge Ullern IL Tyrving 28:06 +13:01 20:12
  Stein Blomseth Lillomarka OL diskvalifisert    
  Svein Granerud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

D 50-

2 140 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 21:00   9:48
2 Dagrun Melkild Heming Orientering 21:08 +0:08 9:52
3 Kari Natvig Nittedal OL 21:41 +0:41 10:07
4 Solveig Sikkeland IL Tyrving 22:02 +1:02 10:17
5 Christine Gjermo Østmarka OK 22:03 +1:03 10:18
6 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 22:06 +1:06 10:19
7 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 22:39 +1:39 10:35
8 Ellen Marie Turter Nydalens SK 22:55 +1:55 10:42
9 Mari Hernandez OL Toten-Troll 22:58 +1:58 10:43
10 Anne Danielsen Lyn Ski 23:29 +2:29 10:58
11 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 23:34 +2:34 11:00
12 Runa Skyttersæter Heming Orientering 23:35 +2:35 11:01
13 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 23:44 +2:44 11:05
14 Berit Berge IL Tyrving 24:12 +3:12 11:18
15 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 24:31 +3:31 11:27
16 Toril Hallan Lillomarka OL 25:27 +4:27 11:53
17 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 25:58 +4:58 12:08
18 Randi Nilstad IL Tyrving 26:26 +5:26 12:21
19 Helena Stubberud Nydalens SK 26:27 +5:27 12:21
20 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 26:32 +5:32 12:23
21 Mette Hallén Nydalens SK 26:56 +5:56 12:35
22 Maria Torgersen Bækkelagets SK 27:02 +6:02 12:37
23 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 27:12 +6:12 12:42
24 Kjersti Skantze IL Tyrving 27:34 +6:34 12:52
25 Anna Göhlman IL Tyrving 27:41 +6:41 12:56
26 Toril Eine Fossum IF 29:11 +8:11 13:38
27 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 32:41 +11:41 15:16
28 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 32:42 +11:42 15:16
29 Lena Hammer Vestre Akers SK 34:25 +13:25 16:04
30 Åse Brødholt Indre Østfold OK 35:24 +14:24 16:32
31 Grete Berntsen Måren OK 36:17 +15:17 16:57
32 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 37:40 +16:40 17:36
33 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 55:22 +34:22 25:52
  Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

 

H 50-

2 260 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Are Kristiansen IL Tyrving 17:06   7:33
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:41 +0:35 7:49
3 Nils Hæstad Fossum IF 18:23 +1:17 8:08
4 Bent Skatvedt Raumar Orientering 18:29 +1:23 8:10
5 Einar Lunøe Nittedal OL 18:36 +1:30 8:13
6 Leif Eriksson Modum OL 18:56 +1:50 8:22
7 Nils Petter Fremming Heming Orientering 19:03 +1:57 8:25
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 19:17 +2:11 8:31
8 Anders Kronberg Raumar Orientering 19:17 +2:11 8:31
10 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 19:22 +2:16 8:34
11 Frode Kamsvåg IL Tyrving 19:25 +2:19 8:35
12 Børge Pedersen Nydalens SK 19:29 +2:23 8:37
13 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 19:34 +2:28 8:39
14 Lars Hjermstad Fossum IF 19:37 +2:31 8:40
15 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 19:38 +2:32 8:41
16 Arne Torgersen Bækkelagets SK 19:54 +2:48 8:48
17 Hallvard Koren OK Moss 19:57 +2:51 8:49
18 Einar Jensen Nydalens SK 20:08 +3:02 8:54
19 Einar Forvoll Heming Orientering 20:15 +3:09 8:57
20 Trond Hegna Asker Skiklubb 20:20 +3:14 8:59
21 Morten Karlsen Måren OK 20:27 +3:21 9:02
22 Lasse Arnesen Heming Orientering 20:29 +3:23 9:03
23 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 20:48 +3:42 9:12
24 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 20:50 +3:44 9:13
25 Ole Petter Haugen Nydalens SK 20:55 +3:49 9:15
26 Thor Vollset Heming Orientering 21:02 +3:56 9:18
27 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 21:08 +4:02 9:21
28 Ove Martinsen Hauketo IF 21:13 +4:07 9:23
29 Egil Eide IL Tyrving 21:41 +4:35 9:35
30 Håvard Chistiansen NOTEAM 21:56 +4:50 9:42
31 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:01 +4:55 9:44
32 Helge Stubberud Nydalens SK 22:04 +4:58 9:45
33 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 22:12 +5:06 9:49
34 Roar Pedersen Oppsal Orientering 22:18 +5:12 9:52
35 Johan Mattsson Lillomarka OL 22:23 +5:17 9:54
36 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 22:30 +5:24 9:57
37 Geir Rønning Nydalens SK 22:31 +5:25 9:57
38 Hallvard Berg IL Tyrving 22:48 +5:42 10:05
39 Jarl Øvstedal Nydalens SK 23:50 +6:44 10:32
40 Øyvind Helmersen Fet OL 24:03 +6:57 10:38
41 Terje Bråten Raumar Orientering 25:06 +8:00 11:06
42 Are Njåstein IL Tyrving 25:13 +8:07 11:09
43 Per Stedje Østmarka OK 25:21 +8:15 11:13
44 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 25:34 +8:28 11:18
45 Christopher Schive OK Moss 25:39 +8:33 11:20
46 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 29:13 +12:07 12:55
47 Øyvind Grandum IL GeoForm 30:00 +12:54 13:16
  Erlend Råheim OK Øst diskvalifisert    
  Gunnar Pedersen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Geir Sverre Svingheim Hadeland OL diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Harald Kvisli Notodden OL diskvalifisert    
  Håkon Håversen Østmarka OK diskvalifisert    
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

 

D 60-

2 260 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 25:46   11:24
2 Nina Kolberg IL Tyrving 33:22 +7:36 14:45
3 Berit Saxhaug Raumar Orientering 35:22 +9:36 15:38
4 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 45:03 +19:17 19:56
  Liv Haugli Heming Orientering diskvalifisert    
  Elle M. Melbye Heming Orientering diskvalifisert    

 

H 60-

2 140 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 19:34   9:08
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 20:03 +0:29 9:22
3 Ketil Berge Vestre Akers SK 20:52 +1:18 9:45
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 21:10 +1:36 9:53
5 Alf Pettersen IL Tyrving 22:16 +2:42 10:24
6 Arne Tiltnes IL Tyrving 23:02 +3:28 10:45
7 Helge Revhaug Ringerike OL 23:16 +3:42 10:52
8 Vidar Elvekrok Eiker OL 23:21 +3:47 10:54
9 Reidar Fossum Asker Skiklubb 24:01 +4:27 11:13
10 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 24:54 +5:20 11:38
11 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 25:19 +5:45 11:49
12 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 26:03 +6:29 12:10
13 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 26:17 +6:43 12:16
14 Dag Kaas Heming Orientering 27:05 +7:31 12:39
15 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 27:15 +7:41 12:44
16 John Thomas Petersen Nittedal OL 27:30 +7:56 12:51
17 Lars Saxhaug Raumar Orientering 27:47 +8:13 12:58
18 Stein Myhre Nydalens SK 28:18 +8:44 13:13
19 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 28:37 +9:03 13:22
20 Nils-Petter Wiik Driv IL 28:50 +9:16 13:28
21 Jon Fanavoll Fossum IF 32:42 +13:08 15:16
22 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 32:43 +13:09 15:17
  Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Hasse Bergstrøm IL Tyrving diskvalifisert    

 

D 70-

2 260 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 35:45   15:49
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 37:38 +1:53 16:39
3 Inger Skaug Oppsal Orientering 47:22 +11:37 20:57

 

H 70-

2 140 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Røkke IL Tyrving 23:29   10:58
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 25:34 +2:05 11:56
3 Bjørn Sandelien Heming Orientering 26:27 +2:58 12:21
4 Bjørn Egner Heming Orientering 26:50 +3:21 12:32
5 Øystein Madsen Haugerud IF 26:52 +3:23 12:33
6 Leif Bråten Heming Orientering 37:47 +14:18 17:39
7 Kjell H. Eriksen Fossum IF 40:21 +16:52 18:51
8 Tor Drage Haugerud IF 43:16 +19:47 20:13
  Einar Hem Lillomarka OL diskvalifisert    

 

H Bedrift

2 260 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Rune Salomonsen Storebrand Sport 20:02   8:51
2 Vegar Røyset Siemens 21:05 +1:03 9:19
3 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 21:28 +1:26 9:29
4 Bjørn Solhjem Hægland Svanberg BIL 22:57 +2:55 10:09
5 Eirik Haaversen NOTEAM 25:17 +5:15 11:11
6 Morten Engebretsen Raumar Orientering 37:43 +17:41 16:41
  Knut Eeg Finanstilsynet diskvalifisert    

 

D Rekrutt

1 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 11:15   7:30
2 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 12:55 +1:40 8:36
3 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 13:54 +2:39 9:16
4 Marie Saugestad Nydalens SK 14:30 +3:15 9:40
5 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 15:55 +4:40 10:36
6 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 17:29 +6:14 11:39
7 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 17:32 +6:17 11:41
8 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 17:54 +6:39 11:56
9 Anne Østvold Heming Orientering 18:11 +6:56 12:07
10 Mina E. Johnson Bækkelagets SK 18:17 +7:02 12:11
11 Oda Sørli NOTEAM 18:28 +7:13 12:18
12 Juni E. Johnson Bækkelagets SK 18:50 +7:35 12:33
13 Emilie Flø Lillomarka OL 18:52 +7:37 12:34
14 Martha Wisløff Asker Skiklubb 19:03 +7:48 12:42
15 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 22:27 +11:12 14:58
16 Sara Martini Asker Skiklubb 23:08 +11:53 15:25
17 Åse Lurås Oppsal Orientering 27:22 +16:07 18:14
18 Mia Daniela Kverneggen Oppsal Orientering 28:08 +16:53 18:45
19 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 36:39 +25:24 24:26
  Tone Tone Sundtjønn Lillomarka OL diskvalifisert    
  Estr Kronberg Raumar Orientering diskvalifisert    

 

H Rekrutt

1 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Felix Hylleseth Sentrum OK 12:00   8:00
2 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 13:15 +1:15 8:50
3 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 14:20 +2:20 9:33
4 Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK 15:58 +3:58 10:38
5 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 17:04 +5:04 11:22
6 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 17:13 +5:13 11:28
7 Martin christopher Borg IL Koll 17:25 +5:25 11:36
8 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 17:54 +5:54 11:56
9 Einar Østvold Heming Orientering 18:12 +6:12 12:08
10 Odin Gammelli-Messel IL Koll 19:52 +7:52 13:14
11 Aksel Eide Bækkelagets SK 20:10 +8:10 13:26
12 Lauritz Brunborg Nittedal OL 24:26 +12:26 16:17
13 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 25:35 +13:35 17:03
14 Markus Hirsch Bækkelagets SK 25:36 +13:36 17:04
15 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 25:44 +13:44 17:09
16 Sondre Hafskjold Nydalens SK 25:49 +13:49 17:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +