Resultater Oslo City Cup 3 - 2015



Resultater Oslo City Cup, løp 3 av 5
Oslo - 21. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 540 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 21:01   8:16
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 24:38 +3:37 9:41
3 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 24:42 +3:41 9:43
4 Ida Marie Flågen Heming Orientering 25:05 +4:04 9:52
5 Mille Baastad Berg IL Tyrving 31:26 +10:25 12:22
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 31:47 +10:46 12:30
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 32:31 +11:30 12:48
8 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 35:55 +14:54 14:08
9 Hannah Mans Nydalens SK 36:16 +15:15 14:16
10 Frida Solsrud Nydalens SK 37:02 +16:01 14:34
11 Katrine Veggan Oppsal Orientering 37:16 +16:15 14:40
12 Mina Johnson Bækkelagets SK 37:35 +16:34 14:47
13 Oda Sørlie Nydalens SK 40:06 +19:05 15:47
14 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 41:10 +20:09 16:12
15 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 42:04 +21:03 16:33
16 Sigrid Nermoen Østmarka OK 42:59 +21:58 16:55
17 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 52:15 +31:14 20:34
  Eileen Bjanes IL Tyrving diskvalifisert    
  Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Vida Helland-Hansen IL Tyrving diskvalifisert    

H 11-12

2 480 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 17:01   6:51
2 Jonas Myhr Asker Skiklubb 20:10 +3:09 8:07
3 Gaute Bergan Nydalens SK 20:57 +3:56 8:26
4 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 21:02 +4:01 8:28
5 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 21:38 +4:37 8:43
6 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 21:51 +4:50 8:48
7 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 22:52 +5:51 9:13
8 Axel Aalde Nydalens SK 23:27 +6:26 9:27
9 Jonas Krogh Oppsal Orientering 27:13 +10:12 10:58
10 Fridtjof Reusch Heming Orientering 28:26 +11:25 11:27
11 Christian Fredrik Borg IL Koll 31:28 +14:27 12:41
12 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 33:53 +16:52 13:39
13 Henrik Linløkken Østmarka OK 34:22 +17:21 13:51
14 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 35:12 +18:11 14:11
15 Elias Stubberud Nydalens SK 35:35 +18:34 14:20
16 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 1:06:19 +49:18 26:44
  Elia Thorvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Arthur Brunborg NOTEAM diskvalifisert    
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 13-16

2 570 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 16:56   6:35
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 16:57 +0:01 6:35
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:39 +0:43 6:52
4 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 17:58 +1:02 6:59
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:03 +1:07 7:01
6 Maren Norderud IL Tyrving 18:10 +1:14 7:04
7 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 18:58 +2:02 7:22
8 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 19:36 +2:40 7:37
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19:37 +2:41 7:37
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 19:42 +2:46 7:39
11 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 19:50 +2:54 7:43
12 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 19:51 +2:55 7:43
13 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 20:15 +3:19 7:52
14 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 20:49 +3:53 8:05
15 Marie Liland Nydalens SK 20:59 +4:03 8:09
16 Ingrid Madslien Nydalens SK 21:05 +4:09 8:12
17 Oda Scheele Nydalens SK 21:23 +4:27 8:19
18 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 21:24 +4:28 8:19
19 Ina Martini Asker Skiklubb 21:26 +4:30 8:20
20 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 21:36 +4:40 8:24
21 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 22:10 +5:14 8:37
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 22:13 +5:17 8:38
23 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 22:29 +5:33 8:44
24 Solveig Eline Berg IL Tyrving 22:30 +5:34 8:45
25 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 22:36 +5:40 8:47
26 Marie Ullevålseter Nydalens SK 23:18 +6:22 9:03
27 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 23:23 +6:27 9:05
28 Elin Flø Lillomarka OL 23:37 +6:41 9:11
29 Kristin Helland Nydalens SK 23:40 +6:44 9:12
30 Ea Lunøe Nydalens SK 23:45 +6:49 9:14
31 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 23:54 +6:58 9:17
32 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 24:21 +7:25 9:28
33 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 24:37 +7:41 9:34
34 Orla Stray-Pedersen Heming Orientering 24:39 +7:43 9:35
35 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 25:02 +8:06 9:44
36 Malene Jebsen Heming Orientering 27:14 +10:18 10:35
37 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 27:49 +10:53 10:49
38 Tina Kalleson Oppsal Orientering 28:14 +11:18 10:59
39 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 28:37 +11:41 11:08
40 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 32:22 +15:26 12:35
41 Hanna Andersen Heming Orientering 34:59 +18:03 13:36
42 Emma Stubberud Nydalens SK 36:14 +19:18 14:05
43 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 41:10 +24:14 16:01
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert    
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving diskvalifisert    
  Amélie Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 13-16

2 540 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 12:58   5:06
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 13:38 +0:40 5:22
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 13:56 +0:58 5:29
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 14:41 +1:43 5:46
5 Lukas Liland Nydalens SK 14:43 +1:45 5:47
5 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 14:43 +1:45 5:47
7 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 14:46 +1:48 5:48
8 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 14:57 +1:59 5:53
9 Joar Oldernes Lillomarka OL 15:07 +2:09 5:57
10 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 15:26 +2:28 6:04
11 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 15:40 +2:42 6:10
12 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:45 +2:47 6:12
13 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 15:50 +2:52 6:14
14 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:00 +3:02 6:17
15 Alexander Smeby Nydalens SK 16:28 +3:30 6:28
16 Lars Young Vik Nydalens SK 16:42 +3:44 6:34
17 Isak Jonsson Nydalens SK 16:50 +3:52 6:37
18 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:13 +4:15 6:46
18 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 17:13 +4:15 6:46
20 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 18:01 +5:03 7:05
21 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 18:02 +5:04 7:05
22 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 18:06 +5:08 7:07
23 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 18:30 +5:32 7:17
24 Sebastian Eidem Heming Orientering 18:38 +5:40 7:20
25 Sivert Sande Kverme Fossum IF 18:39 +5:41 7:20
26 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 18:43 +5:45 7:22
27 Torjus Ullern IL Tyrving 19:05 +6:07 7:30
28 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:08 +6:10 7:31
29 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 19:15 +6:17 7:34
30 Ferdinand Fremming Heming Orientering 19:16 +6:18 7:35
31 Herman Brunborg Nittedal OL 19:23 +6:25 7:37
32 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 19:25 +6:27 7:38
33 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 19:26 +6:28 7:39
34 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 19:35 +6:37 7:42
35 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19:58 +7:00 7:51
36 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 19:59 +7:01 7:52
37 Ådne Skjærstein IL Tyrving 20:03 +7:05 7:53
38 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 20:16 +7:18 7:58
39 Kristian Østermann Heming Orientering 20:25 +7:27 8:02
40 Johannes Halvorsen Nydalens SK 20:38 +7:40 8:07
41 Simen Fritzner Nittedal OL 21:24 +8:26 8:25
42 Eirik Øvstedal Nydalens SK 22:08 +9:10 8:42
43 August Syrdal Øen Heming Orientering 22:17 +9:19 8:46
44 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 22:20 +9:22 8:47
45 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 22:23 +9:25 8:48
46 Andreas Vaage Bækkelagets SK 22:34 +9:36 8:53
47 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 23:32 +10:34 9:15
48 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 24:16 +11:18 9:33
49 Jesper Ugedal Østmarka OK 24:25 +11:27 9:36
50 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 24:53 +11:55 9:47
51 Felix Engebråten Oppsal Orientering 29:21 +16:23 11:33
52 Storm Kleiva Nydalens SK 30:31 +17:33 12:00
53 John Otterlei Østmarka OK 33:51 +20:53 13:19
  Håvard Høymork Heming Orientering diskvalifisert    
  Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Henrik Reusch Heming Orientering diskvalifisert    
  Odin Tellesbø Østmarka OK diskvalifisert    
  Andreas Moldskred Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 17-

2 480 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 13:16   5:20
2 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13:36 +0:20 5:29
3 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:43 +0:27 5:31
4 Elise Egseth Nydalens SK 13:49 +0:33 5:34
5 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 14:02 +0:46 5:39
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:31 +1:15 5:51
7 Heidi Mårtensson Modum OL 14:35 +1:19 5:52
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:39 +1:23 5:54
9 Thalia Bertschinger Nydalens SK 15:04 +1:48 6:04
10 Ragnhild Haga Raumar Orientering 15:17 +2:01 6:09
11 Marion Huber Nydalens SK 15:29 +2:13 6:14
12 Åshild Faller Råheim Fet OL 15:31 +2:15 6:15
13 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 15:37 +2:21 6:17
14 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15:46 +2:30 6:21
15 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 16:03 +2:47 6:28
16 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:08 +2:52 6:30
17 Louise Oram Nydalens SK 16:13 +2:57 6:32
18 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 16:29 +3:13 6:38
19 Ida Tangen Nydalens SK 16:43 +3:27 6:44
20 Martine Engebretsen Heming Orientering 16:52 +3:36 6:48
21 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 16:58 +3:42 6:50
22 Astrid Fiskum IL Tyrving 16:59 +3:43 6:50
23 Anine Hallén Nydalens SK 17:06 +3:50 6:53
24 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 17:09 +3:53 6:54
25 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 17:10 +3:54 6:55
26 Karen Bjergaard Nydalens SK 17:11 +3:55 6:55
27 Marit Isachsen Asker Skiklubb 17:13 +3:57 6:56
28 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 17:19 +4:03 6:58
29 Maria Brodin Fossum IF 17:32 +4:16 7:04
30 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:39 +4:23 7:07
31 Ingvild Tømta Raumar Orientering 17:48 +4:32 7:10
31 Maren Kopland Modum OL 17:48 +4:32 7:10
33 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 18:13 +4:57 7:20
34 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 18:17 +5:01 7:22
35 Hedda Vonen Lillomarka OL 18:19 +5:03 7:23
36 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:22 +5:06 7:24
37 Åsa Franzen IL Tyrving 18:30 +5:14 7:27
38 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 18:33 +5:17 7:28
39 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 18:45 +5:29 7:33
40 Rikke Iversen Heming Orientering 18:46 +5:30 7:34
41 Ingrid Tronshaug Stokke IL 18:57 +5:41 7:38
42 Camilla Stridsklev IL Tyrving 18:58 +5:42 7:38
43 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 19:27 +6:11 7:50
44 Elin Ekeberg IL Tyrving 19:31 +6:15 7:52
45 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19:36 +6:20 7:54
46 Cristina Luis Nydalens SK 19:39 +6:23 7:55
47 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 20:00 +6:44 8:03
48 Stine Njåstein IL Tyrving 21:24 +8:08 8:37
49 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 21:49 +8:33 8:47
50 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 22:07 +8:51 8:55
51 Kristin Jæger Oppsal Orientering 22:48 +9:32 9:11
52 Elise Ullern IL Tyrving 23:35 +10:19 9:30
53 Toril Salomonsen Bækkelagets SK 26:44 +13:28 10:46
54 Ingrid Urseth Vingelen IL 29:12 +15:56 11:46
55 Linda Fredh Måren OK 34:12 +20:56 13:47
  Tone Lye IL Tyrving diskvalifisert    
  Sonja Mörsky Lillomarka OL diskvalifisert    

H 17-

2 570 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Riccardo Scalet Lillomarka OL 12:49   4:59
2 Martin Johansson IL Tyrving 12:57 +0:08 5:02
3 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 12:59 +0:10 5:03
4 Knut Aasheim Oppsal Orientering 13:13 +0:24 5:08
5 Magne Haga Raumar Orientering 13:17 +0:28 5:10
6 Magnus Svingheim Raumar Orientering 13:22 +0:33 5:12
7 Eivind Høydal Nydalens SK 13:29 +0:40 5:14
8 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 13:33 +0:44 5:16
9 Rune Olsen Bækkelagets SK 13:34 +0:45 5:16
10 Dag Aalvik Nydalens SK 13:40 +0:51 5:19
11 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 13:41 +0:52 5:19
12 Anders Haga Raumar Orientering 13:43 +0:54 5:20
13 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 13:50 +1:01 5:22
14 Tord Haflan Nydalens SK 13:53 +1:04 5:24
15 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 13:56 +1:07 5:25
16 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:05 +1:16 5:28
17 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:07 +1:18 5:29
18 Erik Andersson Järla Orientering 14:08 +1:19 5:29
19 Jostein Nørbech Nydalens SK 14:14 +1:25 5:32
20 Anders Juveli Konnerud IL 14:15 +1:26 5:32
21 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 14:16 +1:27 5:33
22 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 14:17 +1:28 5:33
23 Trygve Tømta Raumar Orientering 14:29 +1:40 5:38
24 Kjetil Hagtvedt Dammen Nydalens SK 14:30 +1:41 5:38
25 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 14:40 +1:51 5:42
26 Jostein Tandberg Nydalens SK 14:41 +1:52 5:42
27 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 14:42 +1:53 5:43
28 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:44 +1:55 5:43
28 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 14:44 +1:55 5:43
30 Vetle Christiansen Raumar Orientering 14:45 +1:56 5:44
31 Claus Martinsen Heming Orientering 14:58 +2:09 5:49
32 Thomas Nipen Nydalens SK 15:05 +2:16 5:52
33 Per Wiréhn Asker Skiklubb 15:07 +2:18 5:52
34 Petter Kaarby Nydalens SK 15:09 +2:20 5:53
35 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 15:12 +2:23 5:54
36 Magnus Wølneberg IL Tyrving 15:14 +2:25 5:55
37 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:24 +2:35 5:59
38 Emil Bovién Thorsen Nydalens SK 15:35 +2:46 6:03
39 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 15:36 +2:47 6:04
40 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 15:41 +2:52 6:06
41 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:49 +3:00 6:09
42 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 15:54 +3:05 6:11
43 Tarjei Vollset Heming Orientering 16:18 +3:29 6:20
44 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 16:41 +3:52 6:29
45 Tor Andreas Andersen Halden SK 16:50 +4:01 6:32
46 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 16:55 +4:06 6:34
47 Øyvind Gløersen Nydalens SK 16:56 +4:07 6:35
48 Sam Lunøe Nydalens SK 17:05 +4:16 6:38
49 Magnus Ramberg Østmarka OK 17:12 +4:23 6:41
50 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 17:23 +4:34 6:45
51 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 17:26 +4:37 6:47
51 Morten Tangen Måren OK 17:26 +4:37 6:47
53 Thor Christian Coward OK Sør 17:59 +5:10 6:59
54 Johan Johansen Sentrum OK 18:06 +5:17 7:02
55 Kyongsa Ri Nydalens SK 18:12 +5:23 7:04
56 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 18:26 +5:37 7:10
57 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:45 +5:56 7:17
58 Halvard Kværna Østmarka OK 18:52 +6:03 7:20
59 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 19:29 +6:40 7:34
60 Truls Kvaase Bækkelagets SK 19:40 +6:51 7:39
61 Peter Sergeev NOTEAM 19:44 +6:55 7:40
62 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 19:49 +7:00 7:42
63 Karl Arne Lein Kjølberg Oppsal Orientering 20:00 +7:11 7:46
64 Aksel Koppang IL Tyrving 20:16 +7:27 7:53
65 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 20:18 +7:29 7:53
66 Martin Langaas Oppsal Orientering 20:49 +8:00 8:05
67 John Eivind Presterud Fet OL 21:07 +8:18 8:12
68 Bjørn Fjærli Fossum IF 21:31 +8:42 8:22
69 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 22:33 +9:44 8:46
70 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 23:04 +10:15 8:58
71 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 26:42 +13:53 10:23
72 Stian Lillegård Lillomarka OL 26:43 +13:54 10:23
73 Øyvind Hamre NOTEAM 29:26 +16:37 11:27
  Erik Persson Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Halvor Saunes Nydalens SK diskvalifisert    
  Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL diskvalifisert    

D 40-

2 540 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 17:56   7:03
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 18:21 +0:25 7:13
3 Kari Madslien Nydalens SK 18:41 +0:45 7:21
4 Hege Feiring IL Tyrving 18:47 +0:51 7:23
5 Anne Madslien Nydalens SK 19:51 +1:55 7:48
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 20:11 +2:15 7:56
7 Else Kari Scheele Nydalens SK 20:24 +2:28 8:01
8 Marit B. Eithun Nittedal OL 20:33 +2:37 8:05
9 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 20:36 +2:40 8:06
10 Hege Wang Lillomarka OL 20:54 +2:58 8:13
11 Gry Ahlsand Nydalens SK 21:12 +3:16 8:20
12 Elisabeth Eggen Nydalens SK 21:31 +3:35 8:28
13 Line Telje Høydal Nydalens SK 21:38 +3:42 8:31
14 Ingeborg Øderud Modum OL 21:46 +3:50 8:34
15 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 21:47 +3:51 8:34
16 Ann Elin Flågen Heming Orientering 22:02 +4:06 8:40
17 Trine Oldernes Lillomarka OL 22:16 +4:20 8:45
18 Åshild Flatebakken IL Tyrving 23:03 +5:07 9:04
19 Heidi Østli Raumar Orientering 24:02 +6:06 9:27
20 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 25:03 +7:07 9:51
21 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 25:41 +7:45 10:06
22 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 26:22 +8:26 10:22
23 Elise Hafskjold Nydalens SK 26:33 +8:37 10:27
24 Lene Colquhoun Nittedal OL 36:40 +18:44 14:26
25 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 43:31 +25:35 17:07
  Anne Bjørnstad IL Tyrving diskvalifisert    
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert    

H 40-

2 540 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 14:23   5:39
2 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 14:43 +0:20 5:47
3 Christian Reusch Heming Orientering 14:59 +0:36 5:53
4 Bjørn Martini Asker Skiklubb 15:10 +0:47 5:58
5 Inge Gunnes IL Tyrving 15:13 +0:50 5:59
6 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:21 +0:58 6:02
7 Kimme Arnesen Heming Orientering 15:24 +1:01 6:03
8 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 15:34 +1:11 6:07
9 Geir Hoff IL Tyrving 15:41 +1:18 6:10
10 Erik Paulsrud IL Koll 15:53 +1:30 6:15
11 Knut Aalde Nydalens SK 16:03 +1:40 6:19
12 Ottar Wiklund Nydalens SK 16:10 +1:47 6:21
13 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 16:26 +2:03 6:28
14 Christian Grotnes IL Tyrving 16:42 +2:19 6:34
15 Torstein Hole Nydalens SK 17:04 +2:41 6:43
16 Arne Dybdahl Lillomarka OL 17:11 +2:48 6:45
17 Bjørn Hauge Fet OL 17:14 +2:51 6:47
18 Peder Natvig IL Koll 17:21 +2:58 6:49
19 Neeme Loorits Bækkelagets SK 17:39 +3:16 6:56
20 Øystein Rapp Raumar Orientering 17:58 +3:35 7:04
21 Christian Jomaas Fossum IF 18:06 +3:43 7:07
22 Svein Granerud Asker Skiklubb 18:11 +3:48 7:09
23 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 18:13 +3:50 7:10
24 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 18:21 +3:58 7:13
25 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 19:05 +4:42 7:30
25 Tor Ringstad Hedrum OL 19:05 +4:42 7:30
27 Anders Flågen Heming Orientering 19:14 +4:51 7:34
28 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 19:28 +5:05 7:39
28 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 19:28 +5:05 7:39
30 Magne Knudsen Oppsal Orientering 19:29 +5:06 7:40
31 Inge Ramberg Østmarka OK 19:59 +5:36 7:52
32 Stein Mella Oppsal Orientering 21:00 +6:37 8:16
33 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 22:21 +7:58 8:47
34 Bent Sande Kverme Fossum IF 23:01 +8:38 9:03
35 Ove Hildrum Lillomarka OL 23:05 +8:42 9:05
36 Kjetil Espedal Nydalens SK 24:08 +9:45 9:30
37 Vidar Thorvik Nydalens SK 24:33 +10:10 9:39
38 Helge Ullern IL Tyrving 28:45 +14:22 11:19
  Runar Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert    
  Jon Iver Bakken Nydalens SK diskvalifisert    
  Svein Nygård Lillomarka OL diskvalifisert    
  Martin Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Jon Solsrud NOTEAM diskvalifisert    
  Christian Gløgård Nittedal OL diskvalifisert    

D 50-

2 480 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Marie Turter Nydalens SK 18:25   7:25
1 Toril Hallan Lillomarka OL 18:25   7:25
3 Alix Young Vik Nydalens SK 19:10 +0:45 7:43
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 19:16 +0:51 7:46
5 Anne Danielsen Lyn Ski 19:20 +0:55 7:47
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 19:20 +0:55 7:47
7 Kari Natvig Nittedal OL 19:30 +1:05 7:51
8 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 19:33 +1:08 7:52
9 Kjersti Skantze IL Tyrving 19:44 +1:19 7:57
10 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 19:46 +1:21 7:58
11 Runa Skyttersæter Heming Orientering 20:18 +1:53 8:11
12 Mari Hernandez OL Toten-Troll 20:26 +2:01 8:14
13 Åse Brødholt Indre Østfold OK 20:35 +2:10 8:17
14 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 20:52 +2:27 8:24
15 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 21:13 +2:48 8:33
16 Berit Berge IL Tyrving 21:20 +2:55 8:36
17 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 22:10 +3:45 8:56
18 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 23:19 +4:54 9:24
19 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 24:29 +6:04 9:52
20 Anna Göhlman IL Tyrving 25:03 +6:38 10:06
21 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 25:46 +7:21 10:23
22 Helena Stubberud Nydalens SK 25:50 +7:25 10:25
23 Eva Syversen Røyken OL 26:14 +7:49 10:34
24 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 26:20 +7:55 10:37
25 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 26:56 +8:31 10:51
26 Grete Berntsen Måren OK 28:39 +10:14 11:33
27 Åse Marit Hansen Nittedal OL 29:29 +11:04 11:53
28 Ingrid Nermoen Østmarka OK 32:34 +14:09 13:07
  Mette Hallén Nydalens SK diskvalifisert    
  Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    

H 50-

2 570 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 15:52   6:10
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 16:05 +0:13 6:15
3 Stein Blomseth Lillomarka OL 16:09 +0:17 6:17
4 Einar Lunøe Nydalens SK 16:18 +0:26 6:20
5 Eivind Hoff IL Tyrving 16:19 +0:27 6:20
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 16:23 +0:31 6:22
7 Børge Pedersen Nydalens SK 16:49 +0:57 6:32
8 Håkon Håversen Østmarka OK 17:06 +1:14 6:39
9 Arne Torgersen Bækkelagets SK 17:11 +1:19 6:41
10 Nils Hæstad Fossum IF 17:12 +1:20 6:41
10 Leif Eriksson Modum OL 17:12 +1:20 6:41
12 Gløer Winsvold Sentrum OK 17:16 +1:24 6:43
13 Bent Skatvedt Raumar Orientering 17:20 +1:28 6:44
14 Ole Petter Haugen Nydalens SK 17:21 +1:29 6:45
15 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 17:23 +1:31 6:45
16 Lasse Arnesen Heming Orientering 17:56 +2:04 6:58
17 Harald Kvisli Notodden OL 18:02 +2:10 7:01
18 Einar Forvoll Heming Orientering 18:04 +2:12 7:01
19 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 18:06 +2:14 7:02
20 Ove Martinsen Hauketo IF 18:11 +2:19 7:04
21 Hallvard Koren OK Moss 18:28 +2:36 7:11
22 Egil Eide IL Tyrving 18:43 +2:51 7:16
22 Frode Kamsvåg IL Tyrving 18:43 +2:51 7:16
24 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 18:44 +2:52 7:17
25 Anders Kronberg Raumar Orientering 18:47 +2:55 7:18
26 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 18:52 +3:00 7:20
27 Morten Karlsen Måren OK 19:07 +3:15 7:26
28 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 19:19 +3:27 7:30
29 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 19:46 +3:54 7:41
30 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 19:48 +3:56 7:42
31 Jarl Øvstedal Nydalens SK 19:55 +4:03 7:44
32 Hallvard Berg IL Tyrving 20:30 +4:38 7:58
33 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 20:47 +4:55 8:05
34 Johan Mattsson Lillomarka OL 21:02 +5:10 8:11
35 Are Njåstein IL Tyrving 21:09 +5:17 8:13
35 Truls Angell Lillomarka OL 21:09 +5:17 8:13
37 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 21:10 +5:18 8:14
38 Øyvind Helmersen Fet OL 21:21 +5:29 8:18
39 Per Einar Pedersli NOTEAM 21:48 +5:56 8:28
40 Andreas Erichsen Nydalens SK 22:02 +6:10 8:34
41 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 22:55 +7:03 8:55
42 Are Kristiansen IL Tyrving 24:22 +8:30 9:28
43 Øyvind Grandum IL GeoForm 24:27 +8:35 9:30
44 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 24:33 +8:41 9:33
45 Per Stedje Østmarka OK 25:00 +9:08 9:43
46 Lars Anisdahl Oppsal Orientering 27:56 +12:04 10:52
47 Bo Emilsson Oppsal Orientering 30:36 +14:44 11:54
48 Knut Andersen Løten o-lag 34:31 +18:39 13:25
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Klaus Horne IL Tyrving diskvalifisert    

D 60-

2 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 22:26   8:43
2 Nina Kolberg IL Tyrving 32:52 +10:26 12:47
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 33:19 +10:53 12:57

H 60-

2 480 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 18:16   7:21
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 18:24 +0:08 7:25
3 Vidar Elvekrok Eiker OL 18:44 +0:28 7:33
4 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 19:15 +0:59 7:45
5 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 20:29 +2:13 8:15
6 Helge Revhaug Ringerike OL 21:17 +3:01 8:34
7 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 22:00 +3:44 8:52
8 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 22:01 +3:45 8:52
9 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 24:52 +6:36 10:01
  Jan Thomas Petersen Nittedal OL diskvalifisert    
  Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert    
  Ketil Berge Vestre Akers SK diskvalifisert    
  Dag Kaas Heming Orientering diskvalifisert    

D 70-

2 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 24:26   9:30
2 Sidsel Sandelien Heming Orientering 47:15 +22:49 18:23
  Unni Drage Haugerud IF diskvalifisert    

H 70-

2 480 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Røkke IL Tyrving 21:17   8:34
2 Einar Hem Lillomarka OL 24:03 +2:46 9:41
3 Bjørn Sandelien Heming Orientering 24:17 +3:00 9:47
4 Bjørn Egner Heming Orientering 24:58 +3:41 10:04
5 Tormod Hegdahl Heming Orientering 27:35 +6:18 11:07
6 Tor Hendriksen Lillomarka OL 35:13 +13:56 14:12
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 35:45 +14:28 14:24
8 Kjell H. Eriksen Fossum IF 43:22 +22:05 17:29
  Tor Drage Haugerud IF diskvalifisert    

H Bedrift

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 17:17   6:43
2 John Hansen AB PIL 18:06 +0:49 7:02
3 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 19:15 +1:58 7:29
4 Vegar Røyset Siemens 19:35 +2:18 7:37
  Morten Engebretsen Raumar Orientering diskvalifisert    

D Rekrutt

1 210 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martha Wisløff Asker Skiklubb 9:20   7:42
2 Sara Martini Asker Skiklubb 13:06 +3:46 10:49
3 Anne Østvold Heming Orientering 14:31 +5:11 11:59
4 Marie Saugestad Nydalens SK 14:34 +5:14 12:02
5 Emilie Flø Lillomarka OL 14:45 +5:25 12:11
6 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 14:52 +5:32 12:17
7 Nora Christine Hansen Røyken OL 16:22 +7:02 13:31
8 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 17:00 +7:40 14:02
9 Madelene Kaurin Finstad Østmarka OK 17:41 +8:21 14:36
10 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 17:42 +8:22 14:37
11 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 18:51 +9:31 15:34
12 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 19:39 +10:19 16:14
13 Juni Jonhson Bækkelagets SK 23:11 +13:51 19:09
14 Åse Lurås Oppsal Orientering 24:42 +15:22 20:24
15 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 27:46 +18:26 22:56
16 Martina Vågsnes Oppsal Orientering 29:11 +19:51 24:07
17 Isabel Gjærum NOTEAM 32:58 +23:38 27:14
18 Kaja Hetle Wasberg Oppsal Orientering 32:59 +23:39 27:15
19 Marie Egner NOTEAM 36:53 +27:33 30:28
20 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 36:59 +27:39 30:33
21 Mia Daniela Kverneggen Oppsal Orientering 51:08 +41:48 42:15
  Ester Kronberg Raumar Orientering diskvalifisert    

H Rekrutt

1 210 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 8:43   7:12
2 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 9:52 +1:09 8:09
3 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:54 +4:11 10:39
4 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 14:16 +5:33 11:47
5 Einar Østvold Heming Orientering 14:22 +5:39 11:52
6 Lauritz Brunborg Nittedal OL 15:41 +6:58 12:57
7 Aksel Eide Bækkelagets SK 16:12 +7:29 13:23
8 Sturla Mella Rognskog Oppsal Orientering 18:08 +9:25 14:59
9 Markus Hirsch Bækkelagets SK 19:09 +10:26 15:49
10 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 19:10 +10:27 15:50
  Martin Christoffer Borg IL Koll diskvalifisert    
  Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering diskvalifisert    
  Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +