Resultater Oslo City Cup 4 - 2015



Resultater Oslo City Cup, løp 4 av 5
Oslo - 28. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-16

54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 22:53  
2 Pernille Katla Fossum IF 24:09 +1:16
3 Maren Norderud IL Tyrving 24:45 +1:52
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:56 +2:03
5 Åsne Holo Fossum IF 25:40 +2:47
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 26:22 +3:29
7 Ragne Norrud Fossum IF 26:30 +3:37
8 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 26:41 +3:48
9 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 27:09 +4:16
10 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 27:16 +4:23
11 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 27:41 +4:48
12 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 28:40 +5:47
13 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 29:18 +6:25
14 Ingrid Madslien Nydalens SK 29:47 +6:54
15 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 30:06 +7:13
16 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 31:02 +8:09
17 Elin Flø Lillomarka OL 34:01 +11:08
18 Ingrid Hasaas Fossum IF 34:06 +11:13
19 Solveig Eline Berg IL Tyrving 34:09 +11:16
20 Marie Ullevålseter Nydalens SK 35:10 +12:17
21 Ada Wulfsberg Nydalens SK 35:17 +12:24
22 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 36:20 +13:27
23 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 36:45 +13:52
24 Hedvig Vollset Heming Orientering 36:46 +13:53
25 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 36:52 +13:59
26 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 37:53 +15:00
27 Synne Skjærstein IL Tyrving 38:36 +15:43
28 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:44 +15:51
29 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 42:29 +19:36
30 Hanna Andersen Heming Orientering 42:51 +19:58
31 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 43:43 +20:50
32 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 44:01 +21:08
33 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 44:25 +21:32
34 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 46:30 +23:37
35 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 46:59 +24:06
36 Ina Martini Asker Skiklubb 50:13 +27:20
36 Ea Lunøe Nydalens SK 50:13 +27:20
38 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 53:15 +30:22
39 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 53:43 +30:50
40 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 53:59 +31:06
41 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 55:00 +32:07
42 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 55:39 +32:46
43 Silje Slungaard IL Tyrving 56:44 +33:51
44 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 59:46 +36:53
45 Malene Jebsen Heming Orientering 1:02:56 +40:03
46 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:05:13 +42:20
47 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 1:14:15 +51:22
48 Kristin Helland Nydalens SK 1:14:45 +51:52
  Oda Scheele Nydalens SK diskvalifisert  
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert  
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert  
  Oda Marie Colquhoun Nittedal OL diskvalifisert  
  Lucie Magdalena Lunde Bang Fossum IF diskvalifisert  
  Marie Liland Nydalens SK diskvalifisert  

H 13-16

67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias Jonsson Nydalens SK 17:54  
2 Kasper Fosser Heming Orientering 17:55 +0:01
3 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 20:23 +2:29
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 20:59 +3:05
5 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 21:15 +3:21
6 Olav Torgersen Bækkelagets SK 21:46 +3:52
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 21:47 +3:53
8 Lukas Liland Nydalens SK 21:55 +4:01
9 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 22:09 +4:15
10 Andreas Ramberg Østmarka OK 22:40 +4:46
11 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 23:03 +5:09
12 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 23:11 +5:17
13 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 23:25 +5:31
14 Trygve Myhr Asker Skiklubb 23:53 +5:59
15 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 24:01 +6:07
16 Alexander Smeby Nydalens SK 24:15 +6:21
17 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 24:43 +6:49
18 Truls Wegner Hodt Fossum IF 24:45 +6:51
19 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 24:58 +7:04
20 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 25:27 +7:33
21 Ådne Skjærstein IL Tyrving 25:29 +7:35
22 Isak Jonsson Nydalens SK 25:54 +8:00
23 Torjus Ullern IL Tyrving 28:33 +10:39
24 Joar Oldernes Lillomarka OL 28:46 +10:52
25 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 28:55 +11:01
26 Lars Young Vik Nydalens SK 30:24 +12:30
27 Andreas Vaage Bækkelagets SK 31:18 +13:24
28 Sebastian Eidem Heming Orientering 32:04 +14:10
29 Jesper Ugedal Østmarka OK 32:29 +14:35
30 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 32:31 +14:37
31 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 32:52 +14:58
32 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 34:36 +16:42
33 Herman Brunborg Nittedal OL 34:58 +17:04
34 Vemund Heier Nydalens SK 35:01 +17:07
35 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 35:18 +17:24
36 Harald Ramm Haugland Fossum IF 36:35 +18:41
37 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 36:36 +18:42
38 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 36:42 +18:48
39 Eirik Øvstedal Nydalens SK 37:12 +19:18
40 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 38:21 +20:27
41 Simen Fritzner Nittedal OL 38:40 +20:46
42 Henrik Reusch Heming Orientering 41:09 +23:15
43 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 42:07 +24:13
44 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 42:23 +24:29
45 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 43:46 +25:52
46 Sivert Sande Kverme Fossum IF 43:55 +26:01
47 Kristian Østermann Heming Orientering 45:17 +27:23
48 Knut Selstad Fossum IF 45:40 +27:46
49 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 45:54 +28:00
50 Eivind Berner Myhre Fossum IF 46:30 +28:36
51 Fredrik Fossan-waage Bækkelagets SK 46:43 +28:49
52 Ferdinand Fremming Heming Orientering 47:06 +29:12
53 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 47:48 +29:54
54 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 48:51 +30:57
55 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 51:21 +33:27
56 Odin Tellesbø Østmarka OK 1:00:50 +42:56
57 John Otterlei Østmarka OK 1:04:57 +47:03
58 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:12:31 +54:37
59 Kåre Gjessing Heming Orientering 1:14:26 +56:32
  Håvard Høymork Heming Orientering diskvalifisert  
  Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert  
  Tobias Fremming Heming Orientering diskvalifisert  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert  
  Johannes Halvorsen Nydalens SK diskvalifisert  
  Sigurd Grevstad Fossum IF diskvalifisert  
  Storm Kleiva Nydalens SK diskvalifisert  
  Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering brutt  

H bedrift

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Solhjem Hægland Svanberg BIL 24:59  
2 Vegar Røyset Siemens 33:39 +8:40
  Morten Engebretsen Raumar Orientering diskvalifisert  
  Lars Edvard Bergdal Høyer Finseth, Engebretsvei 5, diskvalifisert  

D rektrutt

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Marie Saugestad Nydalens SK 16:11  
0 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 39:29 +10:09
0 Sara Martini Asker Skiklubb 23:01  
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 32:25 +3:05
0 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 35:36 +6:16
0 Emilie Flø Lillomarka OL 29:20  
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 53:45 +24:25
0 Anne Østvold Heming Orientering 32:39 +3:19
0 Mia Daniela Kverneggen Oppsal Orientering 1:22:36 +53:16
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 35:10 +5:50
0 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 31:53 +2:33
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 39:58 +10:38
0 Ester Kronberg Raumar Orientering 36:17 +6:57
  Prøveløper Rekrutt Prøveløper Heming Orientering ikke startet  

H rekrutt

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 22:09 +6:01
0 Einar Østvold Heming Orientering 32:39 +16:31
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 21:40 +5:32
0 Kristian Strøm Nydalens SK 24:02 +7:54
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 14:20  
0 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 24:58 +8:50
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 34:45 +18:37
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 37:50 +21:42
0 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 37:47 +21:39
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 43:24 +27:16
0 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 27:40 +11:32
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 26:15 +10:07
0 Sigurd Tangen Asplin IL Koll 22:37 +6:29
0 Johannes Salvesen Lunde IL Koll 22:35 +6:27
0 Martin Christoffer Borg IL Koll 16:08  
  Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK diskvalifisert  

D 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pia Young Vik Nydalens SK 26:21  
2 Ida Marie Flågen Heming Orientering 48:45 +22:24
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 52:24 +26:03
4 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 52:37 +26:16
5 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:04:19 +37:58
6 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 1:06:51 +40:30
7 Oda Sørlie Nydalens SK 1:14:17 +47:56
8 Hannah Mans Nydalens SK 1:20:00 +53:39
  Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert  

H 11-12

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 36:14  
2 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 40:37 +4:23
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 44:08 +7:54
4 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 48:02 +11:48
5 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 51:28 +15:14
6 Christian Fredrik Borg IL Koll 54:23 +18:09
7 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 55:09 +18:55
8 Arthur Brunborg Nittedal OL 59:41 +23:27
9 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:05:14 +29:00
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Elias Stubberud Nydalens SK diskvalifisert  
  Henrik Linløkken Østmarka OK diskvalifisert  
  Axel Aalde Nydalens SK diskvalifisert  

D 17-

59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 18:54  
2 Elise Egseth Nydalens SK 19:50 +0:56
3 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 20:55 +2:01
4 Anne Johanne Lind Nydalens SK 21:32 +2:38
5 Johanne Lægran Nydalens SK 22:56 +4:02
6 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 23:28 +4:34
7 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 23:40 +4:46
8 Hanne Nøvik Nydalens SK 23:50 +4:56
9 Anine Ahlsand Nydalens SK 23:51 +4:57
10 Sigrid Alexandersen Fossum IF 24:54 +6:00
11 Evine Westli Andersen Løten o-lag 25:16 +6:22
12 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 25:24 +6:30
13 Karoline Andersen Asker Skiklubb 25:33 +6:39
14 Gitte Bromander Fredrikstad SK 25:39 +6:45
15 Oda Sikkeland IL Tyrving 25:45 +6:51
16 Åshild Faller Råheim Fet OL 25:50 +6:56
17 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 26:05 +7:11
18 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 26:11 +7:17
19 Ida Tiltnes IL Tyrving 26:19 +7:25
20 Louise Oram Nydalens SK 26:33 +7:39
21 Silje Arntzen Asker Skiklubb 28:00 +9:06
22 Maria Brodin Fossum IF 28:16 +9:22
23 Stine Haga Dalberg Raumar Orientering 28:17 +9:23
24 Rikke Iversen Heming Orientering 28:56 +10:02
25 Elena Grand Nydalens SK 29:19 +10:25
26 Lisa Näsholm Nydalens SK 29:23 +10:29
27 Ida Tangen Nydalens SK 29:25 +10:31
28 Anine Hallén Nydalens SK 29:43 +10:49
29 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 29:44 +10:50
30 Åse Bergan Nydalens SK 30:29 +11:35
31 Maren Kopland Modum OL 30:48 +11:54
31 Sofie Aarnes Nydalens SK 30:48 +11:54
33 Karoline Anisdahl Oppsal Orientering 30:58 +12:04
34 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 31:22 +12:28
35 Elin Ekeberg IL Tyrving 31:23 +12:29
36 Marianne Bakken Nydalens SK 32:33 +13:39
37 Stine Njåstein IL Tyrving 32:34 +13:40
38 Hedda Vonen Lillomarka OL 32:47 +13:53
39 Weronika Cych IL Tyrving 32:59 +14:05
40 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 33:03 +14:09
41 Cristina Luis Nydalens SK 34:12 +15:18
42 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 35:10 +16:16
43 Karen Bjergaard Nydalens SK 35:37 +16:43
44 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 36:21 +17:27
45 Marit Isachsen Asker Skiklubb 36:55 +18:01
46 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 37:49 +18:55
47 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 38:54 +20:00
48 Kirsti Gimnes Are Oppsal Orientering 40:11 +21:17
49 Elise Ullern IL Tyrving 41:23 +22:29
50 Mina Haver Lillomarka OL 43:19 +24:25
51 Ingrid Tronshaug Stokke IL 45:34 +26:40
52 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 49:19 +30:25
53 Ingrid Urseth Vingelen IL 51:29 +32:35
  Ida Hope Oslostudentenes IK diskvalifisert  
  Linda Fredh Måren OK diskvalifisert  
  Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Anna Marsteintrædet NOTEAM diskvalifisert  
  Tonje Granne Kvale NOTEAM brutt  

H 17-

74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:42  
2 Håvard Haga Nydalens SK 16:22 +0:40
3 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 16:41 +0:59
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:46 +1:04
5 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 16:53 +1:11
6 Martin Johansson IL Tyrving 17:13 +1:31
7 Erik Sagvolden Nydalens SK 17:21 +1:39
8 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 17:35 +1:53
9 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:44 +2:02
10 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 17:49 +2:07
11 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 17:55 +2:13
12 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 17:56 +2:14
13 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 17:58 +2:16
14 Dag Aalvik Nydalens SK 18:13 +2:31
15 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 18:47 +3:05
16 Trygve Tømta Raumar Orientering 18:49 +3:07
17 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 19:02 +3:20
18 Vetle Christiansen Raumar Orientering 19:04 +3:22
19 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:25 +3:43
20 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 19:31 +3:49
21 Halvor Saunes Nydalens SK 19:56 +4:14
22 Martin Schälli Bækkelagets SK 19:58 +4:16
23 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 20:09 +4:27
24 Martin Jullum Halden SK 20:11 +4:29
25 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 20:18 +4:36
26 Per Wiréhn Asker Skiklubb 20:20 +4:38
27 Stig Dalsøren Kristiansand OK 20:21 +4:39
28 Are Wigaard Oppsal Orientering 20:42 +5:00
29 Magnus Svingheim Raumar Orientering 20:46 +5:04
30 Tor Andreas Andersen Halden SK 20:52 +5:10
31 Knut Aasheim Oppsal Orientering 20:53 +5:11
32 Erik Persson Oppsal Orientering 21:06 +5:24
33 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 21:15 +5:33
34 Claus Martinsen Heming Orientering 21:20 +5:38
35 Tarjei Vollset Heming Orientering 21:28 +5:46
36 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 21:42 +6:00
37 Halvor Aurmo Heming Orientering 22:22 +6:40
38 Øyvind Gløersen Nydalens SK 22:32 +6:50
39 Halvard Kværna Østmarka OK 22:56 +7:14
40 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 23:03 +7:21
41 Magnus Wølneberg IL Tyrving 24:21 +8:39
42 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 24:32 +8:50
43 Sam Lunøe Nydalens SK 24:40 +8:58
44 Henning Spjelkavik IL Tyrving 24:54 +9:12
45 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 25:15 +9:33
45 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 25:15 +9:33
47 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 25:25 +9:43
48 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 25:30 +9:48
49 Truls Kvaase Bækkelagets SK 25:37 +9:55
50 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 25:46 +10:04
51 Karl Arne Lein Kjølberg Oppsal Orientering 25:47 +10:05
52 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 26:27 +10:45
53 Kjetil Hagtvedt Dammen Nydalens SK 26:35 +10:53
54 Magnus Ramberg Østmarka OK 26:58 +11:16
55 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 27:47 +12:05
56 Kyongsa Ri Nydalens SK 28:52 +13:10
57 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 29:52 +14:10
58 John Eivind Presterud Fet OL 30:41 +14:59
59 Lars Jacobsen IL Tyrving 30:48 +15:06
60 Thor Christian Coward OK Sør 31:26 +15:44
61 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 31:34 +15:52
62 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 32:04 +16:22
63 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32:32 +16:50
64 Peter Sergeev NOTEAM 33:16 +17:34
65 Morten Tangen Måren OK 33:38 +17:56
66 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 34:44 +19:02
67 Jarand Berg Hjukse NOTEAM 36:40 +20:58
68 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 38:27 +22:45
69 Martin Langaas Oppsal Orientering 41:17 +25:35
70 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 52:07 +36:25
71 Arthur Putnins Ås-NMBU Orientering 1:04:16 +48:34
  Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK diskvalifisert  
  Sigurd Fandango Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Kjetil Friestad Kristiansand OK brutt  
  Prøverløper Løype 1 Heming Orientering ikke startet  

D 40-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 22:12  
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 24:53 +2:41
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 25:52 +3:40
4 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 27:17 +5:05
5 Elisabeth Eggen Nydalens SK 28:18 +6:06
6 Marit B. Eithun Nittedal OL 28:22 +6:10
7 Anne Myhr Nydalens SK 28:48 +6:36
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 29:47 +7:35
9 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 29:59 +7:47
10 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 31:10 +8:58
11 Kari Madslien Nydalens SK 32:22 +10:10
12 Hege Feiring IL Tyrving 34:44 +12:32
13 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 34:48 +12:36
14 Trine Oldernes Lillomarka OL 36:35 +14:23
15 Ann Elin Flågen Heming Orientering 39:55 +17:43
16 Heidi Østli Raumar Orientering 40:18 +18:06
17 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 42:02 +19:50
18 Else Kari Scheele Nydalens SK 42:09 +19:57
19 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 42:19 +20:07
20 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 46:11 +23:59
21 Marianne Reusch Heming Orientering 46:28 +24:16
22 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 51:07 +28:55
23 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 55:53 +33:41
24 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 59:22 +37:10
25 Elin Salthaug Kverneggen NOTEAM 1:03:37 +41:25
26 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:06:52 +44:40
  Anne Madslien Nydalens SK diskvalifisert  
  Elise Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert  

H 40-

47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Holmboe IL Tyrving 18:36  
2 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:51 +1:15
3 Inge Gunnes IL Tyrving 20:33 +1:57
4 Kimme Arnesen Heming Orientering 21:41 +3:05
5 Odin Tellesbø Østmarka OK 21:56 +3:20
6 Bjørn Hauge Fet OL 22:01 +3:25
7 Torstein Hole Nydalens SK 23:21 +4:45
8 Christian Gløgård Nittedal OL 23:26 +4:50
9 Tor Ringstad Hedrum OL 23:38 +5:02
10 Erik Paulsrud IL Koll 23:46 +5:10
11 Øystein Rapp Raumar Orientering 24:13 +5:37
12 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 24:32 +5:56
12 Geir Hoff IL Tyrving 24:32 +5:56
14 Trond Lund IL Tyrving 24:44 +6:08
15 Bjørn Martini Asker Skiklubb 25:46 +7:10
16 Jon Iver Bakken Nydalens SK 25:48 +7:12
16 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 25:48 +7:12
18 Morten Rannem Fossum IF 26:00 +7:24
19 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 26:45 +8:09
20 Christian Jomaas Fossum IF 27:03 +8:27
21 Christian Grotnes IL Tyrving 27:43 +9:07
22 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 27:52 +9:16
23 Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK 27:55 +9:19
24 Stein Mella Oppsal Orientering 28:04 +9:28
25 Peder Natvig IL Koll 28:23 +9:47
26 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 29:04 +10:28
27 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 29:26 +10:50
28 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 30:00 +11:24
29 Inge Ramberg Østmarka OK 30:56 +12:20
30 Atle Strøm Hedrum OL 31:00 +12:24
31 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 31:56 +13:20
32 Ottar Wiklund Nydalens SK 32:44 +14:08
33 Trond Myhre Fossum IF 33:13 +14:37
34 Erik Giercksky Nydalens SK 33:57 +15:21
35 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 34:11 +15:35
36 Jon Solsrud NOTEAM 36:11 +17:35
37 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 36:26 +17:50
38 Kjetil Espedal Nydalens SK 37:32 +18:56
39 Christian Reusch Heming Orientering 39:49 +21:13
40 Johan Jebsen Heming Orientering 46:56 +28:20
41 Helge Ullern IL Tyrving 50:43 +32:07
  Kjetil Jacobsen Ok Hamar diskvalifisert  
  Svein Nygård Lillomarka OL diskvalifisert  
  Olav Hasaas Fossum IF diskvalifisert  
  Arne Dybdahl Lillomarka OL diskvalifisert  
  Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK diskvalifisert  
  Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering diskvalifisert  

D 50-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alix Young Vik Nydalens SK 29:34  
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 29:59 +0:25
3 Venche Bjerkreim Fossum IF 32:17 +2:43
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 32:30 +2:56
5 Berit Berge IL Tyrving 32:42 +3:08
6 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 33:12 +3:38
7 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 34:08 +4:34
8 Dagrun Melkild Heming Orientering 34:10 +4:36
9 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 35:55 +6:21
10 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 36:01 +6:27
11 Kjersti Skantze IL Tyrving 36:36 +7:02
12 Randi Nilstad IL Tyrving 39:46 +10:12
13 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 39:56 +10:22
14 Solveig Sikkeland IL Tyrving 40:03 +10:29
15 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 40:59 +11:25
16 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 41:06 +11:32
17 Helena Stubberud Nydalens SK 48:20 +18:46
18 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 52:57 +23:23
19 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:06:43 +37:09
  Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Randi Nicolaisen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Toril Hallan Lillomarka OL diskvalifisert  
  Marianne Arnesen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering diskvalifisert  

H 50-

56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 20:21  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 20:44 +0:23
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 21:30 +1:09
4 Øystein Holo Fossum IF 21:32 +1:11
5 Stein Blomseth Lillomarka OL 22:06 +1:45
6 Johan Lunde IL Koll 22:23 +2:02
7 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 22:39 +2:18
8 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 23:00 +2:39
9 Nils Petter Fremming Heming Orientering 23:35 +3:14
10 Harald Kvisli Notodden OL 23:46 +3:25
11 Eivind Hoff IL Tyrving 23:59 +3:38
12 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 24:15 +3:54
13 Einar Lunøe Nydalens SK 24:33 +4:12
14 Hallvard Koren OK Moss 24:37 +4:16
15 Egil Eide IL Tyrving 25:19 +4:58
16 Lasse Arnesen Heming Orientering 25:22 +5:01
17 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 25:31 +5:10
18 Børge Pedersen Nydalens SK 25:52 +5:31
19 Geir O. Rønning Nydalens SK 26:00 +5:39
20 Nils Hæstad Fossum IF 26:25 +6:04
21 Ove Martinsen Hauketo IF 26:36 +6:15
22 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 26:49 +6:28
23 Morten Karlsen Måren OK 26:50 +6:29
24 Einar Jensen Nydalens SK 26:58 +6:37
25 Anders Kronberg Raumar Orientering 27:19 +6:58
26 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 27:37 +7:16
27 Knut Anders Løken Fossum IF 27:43 +7:22
28 Trond Hegna Asker Skiklubb 27:57 +7:36
29 Helge Stubberud Nydalens SK 28:24 +8:03
30 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 29:00 +8:39
31 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 30:03 +9:42
32 Jarl Øvstedal Nydalens SK 30:07 +9:46
33 Arne Torgersen Bækkelagets SK 30:33 +10:12
34 Håkon Håversen Østmarka OK 30:39 +10:18
35 Ole Petter Haugen Nydalens SK 30:40 +10:19
36 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 30:44 +10:23
37 Karl Aasmund Erøy OK Moss 31:07 +10:46
38 Donald Skantze IL Tyrving 31:20 +10:59
39 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 31:53 +11:32
40 Øyvind Helmersen Fet OL 32:41 +12:20
41 Johan Mattsson Lillomarka OL 33:14 +12:53
42 Bent Skatvedt Raumar Orientering 33:25 +13:04
43 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 33:27 +13:06
44 Per Stedje Østmarka OK 34:32 +14:11
45 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 34:41 +14:20
46 Torkjel Nesheim IL Tyrving 35:13 +14:52
46 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 35:13 +14:52
48 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 35:44 +15:23
49 Erlend Råheim OK Øst 36:10 +15:49
50 Øyvind Grandum IL GeoForm 38:18 +17:57
51 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 43:53 +23:32
52 Bo Emilsson Oppsal Orientering 45:33 +25:12
53 Are Njåstein IL Tyrving 50:40 +30:19
54 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 54:19 +33:58
  Lars Anisdahl Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Gløer Winsvold Sentrum OK diskvalifisert  
  Prøveløper >anders Løype 2 Heming Orientering ikke startet  

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 30:36  
2 Nina Kolberg IL Tyrving 1:04:54 +34:18

H 60-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 24:30  
2 Reidar Fossum Asker Skiklubb 27:47 +3:17
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 29:32 +5:02
4 Per Osen Vestre Akers SK 30:21 +5:51
5 Jørgen Holmboe IL Tyrving 30:53 +6:23
6 Vidar Elvekrok Eiker OL 31:25 +6:55
7 Arne Tiltnes IL Tyrving 31:46 +7:16
8 Helge Revhaug Ringerike OL 33:06 +8:36
9 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 36:02 +11:32
10 Stein Myhre Nydalens SK 38:09 +13:39
11 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 39:10 +14:40
  Øyvind Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert  

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 39:00  
2 Unni Drage Haugerud IF 54:30 +15:30

H 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Røkke IL Tyrving 38:28  
2 Einar Hem Lillomarka OL 40:36 +2:08
3 John Fougner Heming Orientering 46:15 +7:47
4 Tor Drage Haugerud IF 47:31 +9:03
5 Tor E Henriksen Lillomarka OL 1:07:46 +29:18


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +