Resultater Oslo City Cup 5 - 2015



Resultater Oslo City Cup, løp 5 av 5 - Finale
Oslo - 5. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

D11-12

2 350 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 28:41   12:12
2 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 30:16 +1:35 12:52
3 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 30:21 +1:40 12:54
4 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 30:45 +2:04 13:05
5 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 31:34 +2:53 13:25
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 31:51 +3:10 13:33
7 Frida Solsrud Nydalens SK 32:12 +3:31 13:42
8 Hannah Mans Nydalens SK 32:51 +4:10 13:58
9 Karen Skauge Heming Orientering 33:54 +5:13 14:25
10 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 38:10 +9:29 16:14
11 Oda Sørlie Nydalens SK 41:17 +12:36 17:34
  Pia Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Frida Skurdal Nydalens SK diskvalifisert    
  Eileen Bjanes IL Tyrving ikke startet    
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet    

H11-12

2 640 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 20:59   7:56
2 Gaute Bergan Nydalens SK 21:12 +0:13 8:01
3 Elia Thorvik Nydalens SK 22:35 +1:36 8:33
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 22:46 +1:47 8:37
5 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25:55 +4:56 9:49
6 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 29:09 +8:10 11:02
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 29:33 +8:34 11:11
8 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 30:14 +9:15 11:27
9 Jonas Aarseth Nydalens SK 30:39 +9:40 11:36
10 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 32:11 +11:12 12:11
11 Axel Aalde Nydalens SK 34:34 +13:35 13:05
12 Fridtjof Reusch Heming Orientering 36:38 +15:39 13:52
13 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 37:37 +16:38 14:14
14 Christian Fredrik Borg IL Koll 39:29 +18:30 14:57
15 Henrik Linløkken Østmarka OK 40:10 +19:11 15:12
16 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 41:09 +20:10 15:35
17 Bendik Mjøster Østmarka OK 41:44 +20:45 15:48
18 Balder Gammelli-Messel IL Koll 46:52 +25:53 17:45
19 Elias Stubberud Nydalens SK 48:55 +27:56 18:31
  Anselm Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kristian Norum Meløysund Nydalens SK ikke startet    

D13-16 Jaktstart

2 810 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 22:29   8:00
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 24:17 +1:48 8:38
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 24:21 +1:52 8:39
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:52 +2:23 8:50
5 Maren Norderud IL Tyrving 30:42 +8:13 10:55
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 32:37 +10:08 11:36
7 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 32:43 +10:14 11:38
8 Oda Scheele Nydalens SK 35:07 +12:38 12:29
9 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 36:25 +13:56 12:57
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 36:25 +13:56 12:57
11 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 38:01 +15:32 13:31
12 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 39:35 +17:06 14:05
13 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 41:04 +18:35 14:36
14 Ingrid Madslien Nydalens SK 41:16 +18:47 14:41
15 Solveig Eline Berg IL Tyrving 42:50 +20:21 15:14
16 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 50:10 +27:41 17:51
17 Ada Wulfsberg Nydalens SK 50:35 +28:06 18:00
18 Marie Ullevålseter Nydalens SK 53:06 +30:37 18:53
18 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 53:06 +30:37 18:53
20 Ina Martini Asker Skiklubb 53:37 +31:08 19:04
21 Elin Flø Lillomarka OL 56:15 +33:46 20:01
22 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 56:23 +33:54 20:03
  Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK ikke startet    
  Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Thea Feiring Haltia IL Tyrving ikke startet    
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet    
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    

H13-16 Jaktstart

2 350 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:59   6:22
2 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 20:16 +5:17 8:37
3 Lukas Liland Nydalens SK 25:05 +10:06 10:40
4 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 25:29 +10:30 10:50
5 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 25:37 +10:38 10:54
6 Sander Arntzen Asker Skiklubb 25:49 +10:50 10:59
7 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 29:18 +14:19 12:28
8 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 31:02 +16:03 13:12
9 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 31:05 +16:06 13:13
10 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 31:59 +17:00 13:36
11 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 35:23 +20:24 15:03
12 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 36:01 +21:02 15:19
13 Isak Jonsson Nydalens SK 36:02 +21:03 15:20
14 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 36:03 +21:04 15:20
15 Alexander Smeby Nydalens SK 36:18 +21:19 15:26
16 Trygve Myhr Asker Skiklubb 38:31 +23:32 16:23
17 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 40:38 +25:39 17:17
18 Joar Oldernes Lillomarka OL 40:39 +25:40 17:17
19 Sebastian Eidem Heming Orientering 41:40 +26:41 17:43
20 Sivert Sande Kverme Fossum IF 42:06 +27:07 17:54
21 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 45:53 +30:54 19:31
22 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 45:54 +30:55 19:31
23 Torjus Ullern IL Tyrving 46:59 +32:00 19:59
24 Ådne Skjærstein IL Tyrving 48:41 +33:42 20:42
25 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 52:26 +37:27 22:18
26 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 52:28 +37:29 22:19
27 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 54:05 +39:06 23:00
28 Ferdinand Fremming Heming Orientering 58:35 +43:36 24:55
  Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb ikke startet    
  Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK ikke startet    
  Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK ikke startet    
  William Resvoll Skaug Oppsal Orientering ikke startet    

D17- Jaktstart

2 640 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 17:39   6:41
2 Elise Egseth Nydalens SK 18:30 +0:51 7:00
3 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 21:20 +3:41 8:04
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 24:58 +7:19 9:27
5 Thalia Bertschinger Nydalens SK 25:27 +7:48 9:38
6 Evine Westli Andersen Løten o-lag 27:51 +10:12 10:32
7 Anine Ahlsand Nydalens SK 29:22 +11:43 11:07
8 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 29:56 +12:17 11:20
9 Åshild Faller Råheim Fet OL 30:45 +13:06 11:38
10 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 30:46 +13:07 11:39
11 Ida Tangen Nydalens SK 36:28 +18:49 13:48
12 Johanne Lægran Nydalens SK 36:51 +19:12 13:57
13 Anine Hallén Nydalens SK 39:20 +21:41 14:53
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 39:31 +21:52 14:58
15 Elin Ekeberg IL Tyrving 42:55 +25:16 16:15
16 Maren Kopland Modum OL 46:38 +28:59 17:39
17 Hedda Vonen Lillomarka OL 46:42 +29:03 17:41
18 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 47:05 +29:26 17:50
19 Marianne Bakken Nydalens SK 47:38 +29:59 18:02
20 Åse Bergan Nydalens SK 48:56 +31:17 18:32
21 Elena Grand Nydalens SK 52:12 +34:33 19:46
22 Cristina Luis Nydalens SK 52:30 +34:51 19:53
23 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 53:35 +35:56 20:17
24 Stine Njåstein IL Tyrving 56:13 +38:34 21:17
  Anne Johanne Lind Nydalens SK diskvalifisert    
  Lone Brochmann Bækkelagets SK ikke startet    
  Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb ikke startet    
  Sigrid Alexandersen Fossum IF ikke startet    
  Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet    
  Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet    
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    
  Camilla Stridsklev IL Tyrving ikke startet    
  Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet    
  Marit Isachsen Asker Skiklubb ikke startet    

H17- Jaktstart

2 810 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 17:05   6:04
2 Martin Johansson IL Tyrving 17:06 +0:01 6:05
3 Bojan Blumenstein Nydalens SK 17:49 +0:44 6:20
4 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 20:57 +3:52 7:27
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 21:00 +3:55 7:28
6 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 22:01 +4:56 7:50
7 Erik Sagvolden Nydalens SK 22:02 +4:57 7:50
8 Håvard Haga Nydalens SK 22:08 +5:03 7:52
9 Dag Aalvik Nydalens SK 22:12 +5:07 7:54
10 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 24:11 +7:06 8:36
11 Trygve Tømta Raumar Orientering 24:50 +7:45 8:50
12 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 26:08 +9:03 9:18
13 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 26:11 +9:06 9:19
14 Kjetil Hagtvedt Dammen Nydalens SK 26:23 +9:18 9:23
15 Sam Lunøe Nydalens SK 30:15 +13:10 10:45
16 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 30:20 +13:15 10:47
17 Claus Martinsen Heming Orientering 30:34 +13:29 10:52
18 Tor Andreas Andersen Halden SK 36:03 +18:58 12:49
19 Kyongsa Ri Nydalens SK 39:13 +22:08 13:57
20 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 39:23 +22:18 14:00
21 Halvor Aurmo Heming Orientering 39:24 +22:19 14:01
22 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 41:17 +24:12 14:41
23 Morten Tangen Måren OK 42:07 +25:02 14:59
24 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 45:11 +28:06 16:04
25 Karl Arne Lein Kjølberg Oppsal Orientering 47:15 +30:10 16:48
26 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 50:40 +33:35 18:01
  Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Tobias R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert    
  Sigve Vågsnes Oppsal Orientering ikke startet    
  Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Magnus Svingheim Raumar Orientering ikke startet    
  Tord Haflan Nydalens SK ikke startet    
  Knut Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    
  Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK ikke startet    
  Magnus Wølneberg IL Tyrving ikke startet    
  Martin Langaas Oppsal Orientering ikke startet    

D40- Jaktstart

2 350 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 21:18   9:03
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 25:14 +3:56 10:44
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 29:26 +8:08 12:31
4 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 35:10 +13:52 14:57
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 35:18 +14:00 15:01
6 Ingeborg Øderud Modum OL 35:38 +14:20 15:09
7 Heidi Østli Raumar Orientering 46:07 +24:49 19:37
8 Else Kari Scheele Nydalens SK 51:13 +29:55 21:47
9 Trine Oldernes Lillomarka OL 51:19 +30:01 21:50
  Anne Myhr Nydalens SK diskvalifisert    
  Hege Feiring IL Tyrving ikke startet    
  Åshild Flatebakken IL Tyrving ikke startet    
  Ann Elin Flågen Heming Orientering ikke startet    
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF ikke startet    

H40- Jaktstart

2 350 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 17:53   7:36
2 Inge Gunnes IL Tyrving 20:37 +2:44 8:46
3 Christian Reusch Heming Orientering 25:07 +7:14 10:41
4 Christian Gløgård Nittedal OL 25:47 +7:54 10:58
5 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 27:01 +9:08 11:29
6 Kimme Arnesen Heming Orientering 27:25 +9:32 11:40
7 Christian Grotnes IL Tyrving 33:37 +15:44 14:18
8 Tor Ringstad Hedrum OL 33:42 +15:49 14:20
9 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 35:28 +17:35 15:05
10 Anders Flågen Heming Orientering 36:53 +19:00 15:41
11 Ottar Wiklund Nydalens SK 42:05 +24:12 17:54
12 Kjetil Espedal Nydalens SK 42:07 +24:14 17:55
13 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 45:50 +27:57 19:30
14 Stein Mella Oppsal Orientering 46:37 +28:44 19:50
15 Ove Hildrum Lillomarka OL 50:35 +32:42 21:31
16 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 53:41 +35:48 22:50
17 Ole Petter Krohn Gjessing Heming Orientering 56:06 +38:13 23:52
  Bent Erik Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Bjørn Hauge Fet OL diskvalifisert    
  Geir Hoff IL Tyrving diskvalifisert    
  Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Øystein Rapp Raumar Orientering ikke startet    

D50- Jaktstart

2 810 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagrun Melkild Heming Orientering 26:56   9:35
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 28:07 +1:11 10:00
3 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 32:13 +5:17 11:27
4 Ellen Marie Turter Nydalens SK 32:14 +5:18 11:28
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 32:19 +5:23 11:30
6 Mari Hernandez OL Toten-Troll 32:26 +5:30 11:32
7 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 32:31 +5:35 11:34
8 Anne Danielsen Lyn Ski 35:32 +8:36 12:38
9 Kjersti Skantze IL Tyrving 40:18 +13:22 14:20
10 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 40:33 +13:37 14:25
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 52:48 +25:52 18:47
12 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 56:40 +29:44 20:09
13 Helena Stubberud Nydalens SK 57:13 +30:17 20:21
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet    
  Nina Elise Jørgensen Nittedal OL ikke startet    

H50- Jaktstart

2 640 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Kristiansen IL Tyrving 18:39   7:03
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 21:59 +3:20 8:19
3 Stein Blomseth Lillomarka OL 24:40 +6:01 9:20
4 Eivind Hoff IL Tyrving 25:28 +6:49 9:38
5 Einar Lunøe Nydalens SK 25:54 +7:15 9:48
6 Nils Hæstad Fossum IF 26:39 +8:00 10:05
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 28:01 +9:22 10:36
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 28:11 +9:32 10:40
9 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 30:04 +11:25 11:23
10 Nils Petter Fremming Heming Orientering 30:06 +11:27 11:24
11 Lasse Arnesen Heming Orientering 32:34 +13:55 12:20
12 Einar Forvoll Heming Orientering 33:00 +14:21 12:30
13 Anders Kronberg Raumar Orientering 33:02 +14:23 12:30
14 Harald Kvisli Notodden OL 33:05 +14:26 12:31
15 Ove Martinsen Hauketo IF 33:53 +15:14 12:50
16 Håkon Håversen Østmarka OK 36:33 +17:54 13:50
17 Morten Karlsen Måren OK 36:34 +17:55 13:51
18 Einar Jensen Nydalens SK 36:37 +17:58 13:52
19 Bent Skatvedt Raumar Orientering 36:43 +18:04 13:54
20 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 42:47 +24:08 16:12
21 Johan Mattsson Lillomarka OL 43:19 +24:40 16:24
22 Jarl Øvstedal Nydalens SK 44:51 +26:12 16:59
23 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 46:39 +28:00 17:40
24 Øyvind Helmersen Fet OL 48:56 +30:17 18:32
25 Are Njåstein IL Tyrving 56:23 +37:44 21:21
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Ole Petter Haugen Nydalens SK diskvalifisert    
  Tormod Øvergaard Vestre Akers SK diskvalifisert    
  Kim Farnes Hansen Lierbygda OL ikke startet    
  Børge Pedersen Nydalens SK ikke startet    
  Egil Eide IL Tyrving ikke startet    
  Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Per Stedje Østmarka OK ikke startet    

D60- Jaktstart

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 28:34   10:09
2 Nina Kolberg IL Tyrving 1:09:53 +41:19 24:52

H60- Jaktstart

2 640 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 22:09   8:23
2 Helge Revhaug Ringerike OL 39:36 +17:27 15:00
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 44:47 +22:38 16:57
4 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 44:54 +22:45 17:00
  Vidar Elvekrok Eiker OL diskvalifisert    
  Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert    

D70- Jaktstart

2 350 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 30:40   13:02
2 Unni Drage Haugerud IF 41:26 +10:46 17:37

H70- Jaktstart

2 350 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Røkke IL Tyrving 25:07   10:41
2 Bjørn Egner Heming Orientering 38:25 +13:18 16:20

H Bedrift Jaktstart

2 810 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 24:30   8:43

D Rekrutt

1 550 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 11:53   7:40
2 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 11:56   7:41
3 Marie Saugestad Nydalens SK 13:36   8:46
4 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 16:38   10:43
5 Karoline Jebsen Heming Orientering 16:55   10:54
6 Anne Østvold Heming Orientering 17:18   11:09
7 Elise Hyldmo Jebsen Heming Orientering 17:26   11:14
8 Åse Lurås Oppsal Orientering 19:08   12:20
9 Emilie Flø Lillomarka OL 19:43   12:43
10 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 19:59   12:53
11 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 21:57   14:09
12 Sara Martini Asker Skiklubb 23:48   15:21
13 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 25:46   16:37
14 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 29:21   18:56
15 Mari Kalleson Oppsal Orientering 31:49   20:31
16 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 48:11   31:05
  Helene Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Martha Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    

H Rekrutt

1 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 11:56   7:41
2 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 12:45   8:13
3 Kristian Strøm Nydalens SK 13:23   8:38
4 Jonas Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 15:56   10:16
5 Einar Østvold Heming Orientering 16:14   10:28
6 Martin Christoffer Borg IL Koll 17:24   11:13
7 Kåre Peter Krogn Gjessing Heming Orientering 17:51   11:30
8 Aksel Eide Bækkelagets SK 17:52   11:31
9 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 18:03   11:38
10 Fritjov Fyksen Bækkelagets SK 22:31   14:31
11 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 24:03   15:30
12 Markus Hirsch Bækkelagets SK 24:11   15:36
13 Eskil Hafskjold Nydalens SK 31:36   20:23
  Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK ikke startet    

D13-16 Enkelstart

2 810 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 23:08   8:13
2 Marie Liland Nydalens SK 25:43 +2:35 9:09
3 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 26:21 +3:13 9:22
4 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 27:03 +3:55 9:37
5 Hanna Andersen Heming Orientering 27:24 +4:16 9:45
6 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 27:42 +4:34 9:51
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 27:49 +4:41 9:53
8 Hedvig Vollset Heming Orientering 28:03 +4:55 9:58
9 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 30:27 +7:19 10:50
10 Ingrid Bredalen Nittedal OL 31:06 +7:58 11:04
11 Kristin Helland Nydalens SK 31:35 +8:27 11:14
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 32:38 +9:30 11:36
13 Malene Jebsen Heming Orientering 35:52 +12:44 12:45
14 Live Østvold Heming Orientering 36:04 +12:56 12:50
15 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 41:55 +18:47 14:55
16 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 45:40 +22:32 16:15
17 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 49:45 +26:37 17:42
  Ingunn Hofgaard Nydalens SK diskvalifisert    
  Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert    
  Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Ragne Norrud Fossum IF ikke startet    

H13-16 Enkelstart

2 350 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Torgersen Bækkelagets SK 17:53   7:36
2 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:00 +1:07 8:05
3 Håvard Høymork Heming Orientering 19:03 +1:10 8:06
4 Henrik Reusch Heming Orientering 19:08 +1:15 8:08
4 Odin Tellesbø Østmarka OK 19:08 +1:15 8:08
6 Jesper Ugedal Østmarka OK 20:59 +3:06 8:55
7 August Syrdal Øen Heming Orientering 21:49 +3:56 9:17
8 Simen Fritzner Nittedal OL 22:57 +5:04 9:45
9 Fredrik Fossan-waage Bækkelagets SK 24:41 +6:48 10:30
10 Kristian Østermann Heming Orientering 25:37 +7:44 10:54
11 Eirik Øvstedal Nydalens SK 28:09 +10:16 11:58
12 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 29:05 +11:12 12:22
13 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 29:09 +11:16 12:24
14 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 29:22 +11:29 12:29
15 Storm Drage G. Kleiva Nydalens SK 29:28 +11:35 12:32
16 Johannes Halvorsen Nydalens SK 30:04 +12:11 12:47
17 John Otterlei Østmarka OK 36:04 +18:11 15:20
  Peter Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Andreas Vaage Bækkelagets SK ikke startet    
  Vemund Heier Nydalens SK ikke startet    
  Andreas Moldskred Oppsal Orientering ikke startet    
  Knut Selstad Fossum IF ikke startet    
  Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering ikke startet    
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    
  Even Nygaard Østreng Raumar Orientering ikke startet    
  Felix Engebråten Oppsal Orientering ikke startet    

H17- Enkelstart

2 810 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Vister Nydalens SK 15:43   5:35
2 Vetle Christiansen Raumar Orientering 16:50 +1:07 5:59
3 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 17:14 +1:31 6:07
4 Erik Persson Oppsal Orientering 17:27 +1:44 6:12
5 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 18:27 +2:44 6:33
6 Jostein Tandberg Nydalens SK 18:29 +2:46 6:34
7 Petter Kaarby Nydalens SK 18:48 +3:05 6:41
8 Oskar Nykvist Lillomarka OL 18:58 +3:15 6:44
9 Martin Jullum Halden SK 19:15 +3:32 6:51
10 Åsmund Aamot Resell Nydalens SK 19:16 +3:33 6:51
11 Magnus Nordbrøden Halden SK 19:36 +3:53 6:58
12 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 19:45 +4:02 7:01
13 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 20:22 +4:39 7:14
14 Øyvind Gløersen Nydalens SK 20:53 +5:10 7:25
15 Petr Sergeev NOTEAM 22:00 +6:17 7:49
16 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 22:25 +6:42 7:58
17 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 23:56 +8:13 8:31
  Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Tarjei Vollset Heming Orientering diskvalifisert    
  Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving ikke startet    
  Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering ikke startet    
  Harald Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    
  Thomas Schive Bækkelagets SK ikke startet    
  Borgar Norrud Fossum IF ikke startet    
  Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering ikke startet    

D17- Enkelstart

2 640 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Oram Nydalens SK 19:26   7:21
2 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:26 +1:00 7:44
3 Silje Arntzen Asker Skiklubb 21:43 +2:17 8:13
4 Ida Hope Oslostudentenes IK 21:48 +2:22 8:15
5 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 21:55 +2:29 8:18
6 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 25:00 +5:34 9:28
7 Elise Ullern IL Tyrving 26:52 +7:26 10:10
8 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 27:09 +7:43 10:17
9 Maiken Sandberg Nydalens SK 28:59 +9:33 10:58
10 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 29:02 +9:36 10:59
11 Ingrid Urseth Vingelen IL 29:54 +10:28 11:19
12 Toril Salomonsen Bækkelagets SK 35:11 +15:45 13:19
13 Linda Fredh Måren OK 38:18 +18:52 14:30
  Anna Marsteintrædet Klubbløs ikke startet    
  Yvonne Svendsen IL Tyrving ikke startet    
  Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK ikke startet    
  Sonja Mörsky Lillomarka OL ikke startet    
  Guro Flatekval Oppsal Orientering ikke startet    

H40- Enkelstart

2 350 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 14:38   6:13
2 Svein Nygård Lillomarka OL 16:20 +1:42 6:57
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 17:01 +2:23 7:14
4 Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK 18:48 +4:10 8:00
5 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 18:57 +4:19 8:03
6 Arne Dybdahl Lillomarka OL 19:39 +5:01 8:21
7 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 19:51 +5:13 8:26
8 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 20:59 +6:21 8:55
9 Vidar Thorvik Nydalens SK 21:34 +6:56 9:10
10 Espen Messel IL Koll 22:05 +7:27 9:23
11 Jon Solsrud Klubbløs 22:28 +7:50 9:33
12 Henrik Vaage Bækkelagets SK 26:32 +11:54 11:17
13 Geir Linløkken Østmarka OK 27:08 +12:30 11:32
14 Helge Ullern IL Tyrving 28:04 +13:26 11:56
  Tore Bredalen Nittedal OL diskvalifisert    
  Runar Hafskjold Nydalens SK ikke startet    
  Bent Sande Kverme Fossum IF ikke startet    
  Knut Aalde Nydalens SK ikke startet    

D40- Enkelstart

2 350 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Ruud Nittedal OL 21:36   9:11
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 21:42 +0:06 9:14
3 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 22:17 +0:41 9:28
4 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 23:00 +1:24 9:47
5 Elise Hafskjold Nydalens SK 25:09 +3:33 10:42
6 Kathrine Lunøe Nydalens SK 25:45 +4:09 10:57
7 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 28:56 +7:20 12:18
8 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 29:57 +8:21 12:44
9 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:50 +17:14 16:31
10 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 40:46 +19:10 17:20
  Monica Syrdal Heming Orientering ikke startet    
  Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb ikke startet    

H50- Enkelstart

2 640 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 21:15   8:02
2 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 22:13 +0:58 8:24
3 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 22:15 +1:00 8:25
4 Andreas Erichsen Nydalens SK 23:38 +2:23 8:57
5 Helge Stubberud Nydalens SK 23:57 +2:42 9:04
6 Per Østreng Raumar Orientering 26:48 +5:33 10:09
7 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 29:21 +8:06 11:07
8 Øyvind Grandum IL GeoForm 29:34 +8:19 11:11
  Hallvard Berg IL Tyrving diskvalifisert    
  Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert    
  Klaus Horne IL Tyrving ikke startet    

D50- Enkelstart

2 810 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Hallén Nydalens SK 26:44   9:30
2 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 34:20 +7:36 12:13
3 Åse Brødholt Indre Østfold OK 34:43 +7:59 12:21
4 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 35:49 +9:05 12:44
5 Randi Nilstad IL Tyrving 43:13 +16:29 15:22
6 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 55:42 +28:58 19:49
  Maria Torgersen Bækkelagets SK ikke startet    
  Anne Kristine Norderud IL Tyrving ikke startet    

H60- Enkelstart

2 640 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Osen Vestre Akers SK 22:55   8:40
2 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 23:25 +0:30 8:52
3 Lars Saxhaug Raumar Orientering 28:43 +5:48 10:52
4 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 44:20 +21:25 16:47
  John Thomas Petersen Nittedal OL diskvalifisert    
  Reidar Fossum Asker Skiklubb ikke startet    
  Hasse Bergstrøm IL Tyrving ikke startet    
  Ketil Berge Vestre Akers SK ikke startet    

D60- Enkelstart

2 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 33:46   12:00
2 Berit Saxhaug Raumar Orientering 38:19 +4:33 13:38
3 Liv Haugli Heming Orientering 38:37 +4:51 13:44

H70- Enkelstart

2 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Hegdahl Heming Orientering 29:07   12:23
2 Tor Drage Haugerud IF 30:44 +1:37 13:04
3 Jon C. Fougner Heming Orientering 37:01 +7:54 15:45
4 Leif Bråten Heming Orientering 38:57 +9:50 16:34
5 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 51:01 +21:54 21:42
  Kjell H. Eriksen Fossum IF ikke startet    

H Bedrift Enkelstart

2 810 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 20:41   7:21
2 John Hansen AB PIL 21:42 +1:01 7:43
3 Rune Salomonsen Storebrand Sport 22:53 +2:12 8:08
4 Morten Engebretsen Raumar Orientering 44:28 +23:47 15:49
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +