---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Oslo City Cup, løp 1 - 2014



Resultater Orientering Oslo City Cup, løp 1
Oslo - 1. april 2014

D 13-16

2 900 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 19:25   6:41
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 19:44 +0:19 6:48
3 Oda Sikkeland IL Tyrving 19:55 +0:30 6:52
4 Åshild Faller Råheim Fet OL 20:04 +0:39 6:55
5 Ragne Wiklund Nydalens SK 20:07 +0:42 6:56
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 20:42 +1:17 7:08
7 Jenny Baklid Konnerud IL 20:44 +1:19 7:08
8 Line Hott Fossum IF 20:56 +1:31 7:13
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 21:17 +1:52 7:20
10 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 21:39 +2:14 7:27
11 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 21:48 +2:23 7:31
12 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 22:16 +2:51 7:40
13 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:18 +2:53 7:41
14 Synne Skjærstein IL Tyrving 22:29 +3:04 7:45
15 Ingrid Hasaas Fossum IF 22:45 +3:20 7:50
16 Ragne Norrud Fossum IF 22:46 +3:21 7:51
17 Marthe Ramstad Fet OL 22:51 +3:26 7:52
18 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 23:23 +3:58 8:03
19 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 23:36 +4:11 8:08
20 Åsne Holo Fossum IF 24:09 +4:44 8:19
21 Ingrid Aaslund Fet OL 24:14 +4:49 8:21
22 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 24:20 +4:55 8:23
23 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 25:10 +5:45 8:40
24 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 25:32 +6:07 8:48
25 Anine Hallén Nydalens SK 25:42 +6:17 8:51
26 Elise Ullern IL Tyrving 25:46 +6:21 8:53
27 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 25:49 +6:24 8:54
28 Carmen Dirro Måren OK 26:19 +6:54 9:04
29 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 26:25 +7:00 9:06
30 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 26:29 +7:04 9:07
31 Marie Ullevålseter Nydalens SK 26:40 +7:15 9:11
32 Elin Flø Lillomarka OL 26:59 +7:34 9:18
33 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 27:09 +7:44 9:21
34 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 27:43 +8:18 9:33
35 Åse Bergan Nydalens SK 27:44 +8:19 9:33
36 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 27:56 +8:31 9:37
37 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 28:30 +9:05 9:49
38 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 29:15 +9:50 10:05
39 Kaja Grefsrud Lillomarka OL 29:24 +9:59 10:08
40 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 29:58 +10:33 10:20
41 Hanne Grandal IL Tyrving 30:09 +10:44 10:23
42 Maiken Sandberg Nydalens SK 30:49 +11:24 10:37
42 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 30:49 +11:24 10:37
44 Ingvild Høydal Nydalens SK 31:20 +11:55 10:48
45 Ingrid Bredalen Nittedal OL 34:42 +15:17 11:57
46 Julia Mehre Ystgaard Nydalens SK 34:51 +15:26 12:01
47 Rachel Marøy Bårdsen Heming Orientering 43:31 +24:06 15:00
48 Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 54:50 +35:25 18:54
  Eirin Syvertsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Tora Drage Roti Fossum IF diskvalifisert    
  Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mina Haver Lillomarka OL diskvalifisert    
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert    
  Stine Njåstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Marte Skei Nydalens SK diskvalifisert    
  Maren Norderud IL Tyrving ikke startet    
  Synne Strand Asker Skiklubb ikke startet    
  Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet    
  Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering ikke startet    
  Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering ikke startet    
  Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF ikke startet    
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet    
  Thea Sørberg Raumar Orientering ikke startet    
  Pernille Katla Fossum IF ikke startet    
  Solveig Eline Berg IL Tyrving ikke startet    

H 13-16

2 800 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:10   5:46
2 Erling Hjermstad Fossum IF 16:17 +0:07 5:48
3 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 16:35 +0:25 5:55
4 Einar Melsom Fossum IF 16:51 +0:41 6:01
5 Elias Jonsson Nydalens SK 17:07 +0:57 6:06
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 17:27 +1:17 6:13
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 17:32 +1:22 6:15
8 Jostein Tandberg Nydalens SK 17:54 +1:44 6:23
9 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 17:58 +1:48 6:25
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 17:58 +1:48 6:25
11 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 18:09 +1:59 6:28
12 Lukas Liland Nydalens SK 18:14 +2:04 6:30
13 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 18:15 +2:05 6:31
14 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:29 +2:19 6:36
15 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:44 +2:34 6:41
16 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:48 +2:38 6:42
17 Sam Lunøe Nydalens SK 18:57 +2:47 6:46
18 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 19:07 +2:57 6:49
19 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:15 +3:05 6:52
20 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 19:17 +3:07 6:53
21 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:29 +3:19 6:57
22 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19:53 +3:43 7:06
23 Sander Arntzen Asker Skiklubb 20:08 +3:58 7:11
24 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 20:11 +4:01 7:12
25 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 20:30 +4:20 7:19
26 Sebastian Eidem Heming Orientering 20:39 +4:29 7:22
27 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 20:52 +4:42 7:27
28 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 20:55 +4:45 7:28
29 Olav Torgersen Bækkelagets SK 21:26 +5:16 7:39
30 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 21:35 +5:25 7:42
31 Håkon Sturød Nydalens SK 21:59 +5:49 7:51
32 Isak Jonsson Nydalens SK 22:42 +6:32 8:06
33 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 22:48 +6:38 8:08
34 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 22:55 +6:45 8:11
35 Martin Andresen Skotte Fossum IF 23:57 +7:47 8:33
36 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 24:40 +8:30 8:48
37 Emil Skei Nydalens SK 25:02 +8:52 8:56
38 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 25:05 +8:55 8:57
39 Herman Brunvold Nittedal OL 25:32 +9:22 9:07
40 Sivert Sande Kverme Fossum IF 26:14 +10:04 9:22
41 Håvard Høymork Heming Orientering 26:40 +10:30 9:31
42 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 27:01 +10:51 9:38
43 Sander Feyling Kolbotn og Skimt OL 27:18 +11:08 9:45
44 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 28:09 +11:59 10:03
45 David Thorvik Nydalens SK 28:45 +12:35 10:16
46 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 30:38 +14:28 10:56
47 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 31:04 +14:54 11:05
48 Fredrik Fossan-waage Bækkelagets SK 35:32 +19:22 12:41
49 Martin Dege Heming Orientering 36:46 +20:36 13:07
50 Mads Ulrich Mjanger Nydalens SK 39:13 +23:03 14:00
  Øyvind Hjermstad Fossum IF diskvalifisert    
  Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Alexander Smeby Nydalens SK diskvalifisert    
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert    
  William Resvoll Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert    
  Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Aksel Arnesen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Erik Kaland Olsen Nydalens SK ikke startet    
  Sigurd Dyrstad Nydalens SK ikke startet    
  Even Amundsen Madsø Oppsal Orientering ikke startet    
  Kasper Sørberg Raumar Orientering ikke startet    
  Håkon Øvstedal Nydalens SK ikke startet    
  Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL ikke startet    
  Trym Moeng Jensen Nydalens SK ikke startet    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    

D bedrift

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Holm ABB Bedrift 38:14   13:39

H bedrift

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 17:41   6:05
2 Martin Kjäll-Ohlsson ABB Bedrift 19:49 +2:08 6:50
3 Gunnar Rustad FFI BIL 20:08 +2:27 6:56
4 Jan Fredrik Helgaker VBIL 20:21 +2:40 7:01
5 Terje Mathisen EVRY 24:20 +6:39 8:23
  Magnus Kristian Mo Nydalens SK ikke startet    
  Vidar Bjørkli Idrettens Hus Ullevål BIL ikke startet    
  Bjørn Solhjem RSM Hasner Kjelstrup Wiggen ikke startet    

D rektrutt

1 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Emillie Flø Lillomarka OL 14:50   9:16
0 Pauline Kron Gjessing Heming Orientering 16:00 +1:10 10:00
0 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 15:57 +1:07 9:58
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 16:09 +1:19 10:05
0 Kamilla Jaegtnes Bækkelagets SK 28:42 +13:52 17:56
0 Tia Jansen Heming Orientering 33:12 +18:22 20:45
0 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 13:06   8:11
0 Kristine Kleivi Nydalens SK 12:08   7:35
0 Anna Nakkim Bækkelagets SK 33:44 +18:54 21:05
0 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 33:03 +18:13 20:39
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 24:01 +9:11 15:00
0 Anne Østvold Heming Orientering 20:49 +5:59 13:00
  Eira Fossum Myrland NOTEAM ikke startet    
  Nora Sørberg Raumar Orientering ikke startet    

H rekrutt

1 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Axel Aalde Nydalens SK 13:08   8:12
0 Elisabeth Dege Heming Orientering 33:04 +19:56 20:40
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 14:13 +1:05 8:53
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 13:20 +0:12 8:20
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 35:51 +22:43 22:24
0 Sigurd Hobøl Østmarka OK 18:43 +5:35 11:41
0 Jonas Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 35:46 +22:38 22:21
0 Kristoffer Katla Fossum IF 24:05 +10:57 15:03
0 Jonas Krogh Oppsal Orientering 14:17 +1:09 8:55
0 Henrik Linløkken Østmarka OK 23:32 +10:24 14:42
0 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 14:32 +1:24 9:05
0 Philip  Stärk-Johansen Heming Orientering 17:37 +4:29 11:00
0 Torjus Ullern IL Tyrving 11:27   7:09
0 Einar Østvold Heming Orientering 21:00 +7:52 13:07
  Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Lasse Klöck Jødal Bækkelagets SK ikke startet    
  Mattis Klöck Jødal Bækkelagets SK ikke startet    
  Felix R. Hylleseth Sentrum OK ikke startet    

D 11-12

2 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 28:36   10:12
2 Pia Young Vik Nydalens SK 29:16 +0:40 10:27
3 Oda Scheele Nydalens SK 30:15 +1:39 10:48
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 33:02 +4:26 11:47
5 Ea Lunøe Nydalens SK 37:05 +8:29 13:14
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 37:21 +8:45 13:20
7 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 41:01 +12:25 14:38
8 Live Østvold Heming Orientering 44:38 +16:02 15:56
9 Silje Slungaard IL Tyrving 47:57 +19:21 17:07
10 Yngvild Brevik Nydalens SK 53:35 +24:59 19:08
  Marte Madslien Bakken Nydalens SK diskvalifisert    
  Lea mathilde Trong-johansen Nydalens SK ikke startet    
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    

H 11-12

2 900 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 20:28   7:03
2 Gaute Bergan Nydalens SK 25:09 +4:41 8:40
3 August Syrdal Øen Heming Orientering 26:13 +5:45 9:02
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 27:28 +7:00 9:28
5 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 28:36 +8:08 9:51
6 Elia Thorvik Nydalens SK 29:29 +9:01 10:10
7 Andre Pettersen-Dahl Nydalens SK 29:31 +9:03 10:10
8 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 29:40 +9:12 10:13
9 Mikkel Katla Fossum IF 31:41 +11:13 10:55
10 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 31:47 +11:19 10:57
11 Birk F. Sætnan Fossum IF 33:29 +13:01 11:32
12 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 36:44 +16:16 12:40
13 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 40:06 +19:38 13:49
14 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 44:18 +23:50 15:16
15 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 47:06 +26:38 16:14
16 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 47:42 +27:14 16:26
17 Jonas Aarseth Nydalens SK 48:48 +28:20 16:49
18 Eirik Øvstedal Nydalens SK 50:58 +30:30 17:34
19 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 54:23 +33:55 18:45
20 Elias Stubberud Nydalens SK 1:00:00 +39:32 20:41
  Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering diskvalifisert    
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 17-

2 900 m, 83 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 15:47   5:26
2 Anne Johanne Lind Nydalens SK 16:46 +0:59 5:46
3 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 16:51 +1:04 5:48
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:59 +1:12 5:51
5 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer O Klubb 17:15 +1:28 5:56
6 Anette Baklid Konnerud IL 17:26 +1:39 6:00
7 Helen Palmer Lillomarka OL 17:43 +1:56 6:06
8 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 17:45 +1:58 6:07
9 Sofie Aarnes Nydalens SK 17:58 +2:11 6:11
10 Louise Oram Nydalens SK 18:10 +2:23 6:15
10 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 18:10 +2:23 6:15
12 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 18:40 +2:53 6:26
13 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 18:45 +2:58 6:27
14 Ingvild Tømta Raumar Orientering 18:52 +3:05 6:30
15 Guro Vassend Fossum IF 19:05 +3:18 6:34
16 Ragnhild Haga Raumar Orientering 19:08 +3:21 6:35
17 Gitte Bromander Fredrikstad SK 19:17 +3:30 6:38
18 Astrid Fiskum IL Tyrving 19:39 +3:52 6:46
19 Lene Jorunn Moe Nydalens SK 19:43 +3:56 6:47
20 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 19:48 +4:01 6:49
21 Oda Lægran Nydalens SK 19:53 +4:06 6:51
22 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 19:55 +4:08 6:52
23 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 19:57 +4:10 6:52
24 Maria Brodin Fossum IF 20:10 +4:23 6:57
25 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 20:11 +4:24 6:57
26 Maria Jonsson Nydalens SK 20:45 +4:58 7:09
27 Siri Grandal IL Tyrving 20:46 +4:59 7:09
27 Karen Bjergaard Nydalens SK 20:46 +4:59 7:09
29 Cristina Luis Nydalens SK 20:49 +5:02 7:10
30 Kristin Brekke Lillomarka OL 20:53 +5:06 7:12
31 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 20:57 +5:10 7:13
32 Martine Post Kolbotn og Skimt OL 21:11 +5:24 7:18
33 Tone E Lye IL Tyrving 21:13 +5:26 7:18
34 Maren Kaarby Nydalens SK 21:31 +5:44 7:25
35 Marita Weierud Røyken OL 21:32 +5:45 7:25
36 Ingvild Wang Lillomarka OL 21:33 +5:46 7:25
36 Ida Hope Oslostudentenes IK 21:33 +5:46 7:25
38 Marte Skårholen Løten o-lag 21:36 +5:49 7:26
39 Camilla Stridsklev IL Tyrving 21:48 +6:01 7:31
39 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 21:48 +6:01 7:31
41 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 21:49 +6:02 7:31
42 Marianne Bakken Måren OK 21:57 +6:10 7:34
43 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:00 +6:13 7:35
44 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 22:01 +6:14 7:35
45 Kari Strand Lierbygda OL 22:12 +6:25 7:39
45 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 22:12 +6:25 7:39
47 Ida Brænden Raumar Orientering 22:30 +6:43 7:45
48 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 22:43 +6:56 7:50
49 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 22:49 +7:02 7:52
50 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 23:02 +7:15 7:56
50 Anna Westerlund Oslostudentenes IK 23:02 +7:15 7:56
52 Aurelia Korthauer Tynset IF 23:05 +7:18 7:57
53 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 23:13 +7:26 8:00
54 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 23:18 +7:31 8:02
55 Ingrid Tronshaug Stokke IL 23:32 +7:45 8:06
56 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 23:35 +7:48 8:07
57 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 23:36 +7:49 8:08
58 Stine Haga Dalberg Raumar Orientering 23:43 +7:56 8:10
58 Elin Ekeberg IL Tyrving 23:43 +7:56 8:10
60 Ragnhild Marie Holen Østmarka OK 23:45 +7:58 8:11
60 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 23:45 +7:58 8:11
62 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 24:03 +8:16 8:17
63 Berit Herstad Bækkelagets SK 24:13 +8:26 8:21
64 Sara Bakke Lillomarka OL 24:15 +8:28 8:21
65 Kaisa Svergja Raumar Orientering 24:42 +8:55 8:31
66 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 26:16 +10:29 9:03
67 Ingvild Høymork Heming Orientering 26:19 +10:32 9:04
68 Oda Lohne van der Eynden Søgne og Songdalen OK 27:26 +11:39 9:27
69 Anne Flø Lillomarka OL 27:38 +11:51 9:31
70 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 27:50 +12:03 9:35
71 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 28:42 +12:55 9:53
72 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 29:29 +13:42 10:10
73 Line Klyve Oppsal Orientering 31:08 +15:21 10:44
74 Yvonne Svendsen IL Tyrving 31:23 +15:36 10:49
75 Linda Fredh Hamar OK 32:39 +16:52 11:15
76 Marit Owren Nydalens SK 39:24 +23:37 13:35
77 Anna Jensen Kjelsås IL 39:25 +23:38 13:35
78 Anine Ahlsand Nydalens SK 39:45 +23:58 13:42
79 Ingrid Eck Jore Stokke IL 57:00 +41:13 19:39
  Maren Kopland Modum OL diskvalifisert    
  Margrethe Wiik NOTEAM diskvalifisert    
  Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hedda Vonen Nittedal OL diskvalifisert    
  Nanna Norderud IL Tyrving ikke startet    
  Ingrid Helene Skantze IL Tyrving ikke startet    
  Ida Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet    
  Paz Lopez-Doriga Ruiz NOTEAM ikke startet    

H 17-

2 900 m, 83 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Johansson IL Tyrving 14:10   4:53
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:30 +0:20 5:00
3 Sindre Rønning Fossum IF 14:38 +0:28 5:02
4 Mathias Nipen IL Tyrving 15:09 +0:59 5:13
5 Eirik Rustad Raumar Orientering 15:10 +1:00 5:13
6 Dag Aalvik Lillomarka OL 15:13 +1:03 5:14
6 Yngve Skogstad Frol IL 15:13 +1:03 5:14
8 Håvard Haga Raumar Orientering 15:20 +1:10 5:17
9 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 15:28 +1:18 5:20
10 Erik Sagvolden Nydalens SK 15:32 +1:22 5:21
11 Anders Vister Raumar Orientering 15:33 +1:23 5:21
12 Øystein Pettersen Nydalens SK 15:53 +1:43 5:28
13 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:00 +1:50 5:31
14 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering 16:01 +1:51 5:31
15 Trygve Tømta Raumar Orientering 16:04 +1:54 5:32
16 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 16:08 +1:58 5:33
16 Sigurd Melsom Fossum IF 16:08 +1:58 5:33
18 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 16:10 +2:00 5:34
19 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:22 +2:12 5:38
19 Erik Persson Oppsal Orientering 16:22 +2:12 5:38
21 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:23 +2:13 5:38
22 Thierry Matthey IL Gular 16:25 +2:15 5:39
23 Sigurd Stenvik Lillomarka OL 16:27 +2:17 5:40
24 Stian Bergersen IL Tyrving 16:37 +2:27 5:43
25 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 16:40 +2:30 5:44
26 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 16:46 +2:36 5:46
27 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 16:50 +2:40 5:48
28 Tord Haflan Nydalens SK 16:51 +2:41 5:48
29 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:56 +2:46 5:50
30 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 17:00 +2:50 5:51
31 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 17:03 +2:53 5:52
32 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 17:08 +2:58 5:54
33 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 17:13 +3:03 5:56
34 Martin Waaler Kaas Heming Orientering 17:19 +3:09 5:58
35 Martin Jullum Halden SK 17:26 +3:16 6:00
36 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 17:27 +3:17 6:01
37 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 17:40 +3:30 6:05
38 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 17:47 +3:37 6:07
39 Erlend Bjerkestrand Årvoll IL 18:23 +4:13 6:20
40 Vegard Brox IL Tyrving 18:24 +4:14 6:20
41 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 18:27 +4:17 6:21
42 Karl Rikard Løvhaug Oslostudentenes IK 18:32 +4:22 6:23
43 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 18:43 +4:33 6:27
44 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 18:47 +4:37 6:28
45 Øystein Alvestad Nydalens SK 18:52 +4:42 6:30
46 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 18:55 +4:45 6:31
47 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 19:16 +5:06 6:38
48 Claus Martinsen Heming Orientering 19:17 +5:07 6:38
49 Petter Kaarby Nydalens SK 19:25 +5:15 6:41
50 Lars Bredalen Nittedal OL 19:32 +5:22 6:44
51 Henning Spjelkavik IL Tyrving 19:44 +5:34 6:48
52 Morten Tangen Hamar OK 19:48 +5:38 6:49
53 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 19:49 +5:39 6:50
54 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 19:53 +5:43 6:51
55 Jon Kjenseth Heming Orientering 19:58 +5:48 6:53
56 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 20:05 +5:55 6:55
57 Tord Erik Skyrud Fossum IF 20:26 +6:16 7:02
58 Truls Kvaase Bækkelagets SK 20:32 +6:22 7:04
59 Mats Hauge NOTEAM 20:36 +6:26 7:06
60 Lars Jacobsen IL Tyrving 20:52 +6:42 7:11
61 Øystein Rodem Nydalens SK 20:54 +6:44 7:12
62 Kristoffer Stenstad Oppsal Orientering 21:11 +7:01 7:18
62 Kristian  Gjemdal Heming Orientering 21:11 +7:01 7:18
64 Georg Balke Fjellang Nydalens SK 21:13 +7:03 7:18
65 Øivind Thorvald Due Trier Oslostudentenes IK 21:14 +7:04 7:19
66 Herman Moe Fet OL 21:26 +7:16 7:23
67 Steinar Kvaale IL Tyrving 21:30 +7:20 7:24
68 Ola Lesteberg Kongsberg OL 21:47 +7:37 7:30
69 Ole Kåre Endresen NOTEAM 22:27 +8:17 7:44
70 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 22:41 +8:31 7:49
71 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 23:18 +9:08 8:02
72 Lars Joramo Austvik NOTEAM 24:47 +10:37 8:32
73 Eirik Brynildsen Oppsal Orientering 26:40 +12:30 9:11
74 Johan Brunberg Bækkelagets SK 27:48 +13:38 9:35
75 Helge Nikolai Helmersen Fet OL 32:03 +17:53 11:03
76 Stian Lillegård Lillomarka OL 33:07 +18:57 11:25
77 Vegard Lie NOTEAM 37:42 +23:32 13:00
78 August Falch NOTEAM 42:23 +28:13 14:36
  Einar M. Often Raumar Orientering diskvalifisert    
  Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL diskvalifisert    
  Inge Lindseth Nydalens SK brutt    
  Fredrik Raastad Nydalens SK brutt    
  Sverre Lindseth IL Tyrving brutt    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    
  Lars Bergerud IL Tyrving ikke startet    
  Bojan Blumenstein Halden SK ikke startet    
  Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK ikke startet    
  Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK ikke startet    
  Lars Gustav Rogne Nittedal OL ikke startet    
  Lars Eid Nielsen Nydalens SK ikke startet    
  Harald Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    
  Anders Tiltnes IL Tyrving ikke startet    
  Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Anders B. Øksenholt Nydalens SK ikke startet    
  Martin Langaas Oppsal Orientering ikke startet    
  Tarjei Vollset Heming Orientering ikke startet    

D 40-

2 800 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 20:38   7:22
2 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 20:56 +0:18 7:28
3 Torunn Drage Roti Fossum IF 21:02 +0:24 7:30
4 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 21:23 +0:45 7:38
5 Kari Madslien Nydalens SK 21:29 +0:51 7:40
6 Karianne Katla Fossum IF 21:54 +1:16 7:49
7 Marianne Njåstein IL Tyrving 22:12 +1:34 7:55
8 Alix Young Vik Nydalens SK 22:26 +1:48 8:00
9 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 23:21 +2:43 8:20
10 Kine Dirro Østmarka OK 23:24 +2:46 8:21
11 Hege Wang Lillomarka OL 23:40 +3:02 8:27
12 Else Kari Scheele Nydalens SK 23:47 +3:09 8:29
13 Gry Ahlsand Nydalens SK 24:48 +4:10 8:51
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 25:31 +4:53 9:06
15 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 25:47 +5:09 9:12
16 Ann Elin Flågen Heming Orientering 26:18 +5:40 9:23
17 Doris Larsson Lillomarka OL 26:32 +5:54 9:28
18 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 26:58 +6:20 9:37
19 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 27:05 +6:27 9:40
20 Heidi Østli Raumar Orientering 27:46 +7:08 9:55
21 Maria Torgersen Bækkelagets SK 28:36 +7:58 10:12
22 Anne Myhr Nydalens SK 28:49 +8:11 10:17
23 Line Telje Høydal Nydalens SK 29:03 +8:25 10:22
24 Åshild Flatebakken IL Tyrving 29:27 +8:49 10:31
25 Merete Rørvik Lillomarka OL 29:28 +8:50 10:31
26 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 32:05 +11:27 11:27
27 Eli Marøy Heming Orientering 32:40 +12:02 11:40
28 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 33:16 +12:38 11:52
29 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 33:17 +12:39 11:53
30 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 34:45 +14:07 12:24
31 Linda Rivedal Sentrum OK 36:28 +15:50 13:01
32 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 36:37 +15:59 13:04
  Anne Madslien Nydalens SK diskvalifisert    
  Kathrine Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK ikke startet    
  Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet    
  Marianne Reusch Heming Orientering ikke startet    
  Hege Wang Lillomarka OL ikke startet    
  Anne Kristine Norderud IL Tyrving ikke startet    
  Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    

H 40-

2 800 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 16:17   5:48
2 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 17:04 +0:47 6:05
2 Are Kristiansen IL Tyrving 17:04 +0:47 6:05
4 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 17:06 +0:49 6:06
5 Inge Gunnes IL Tyrving 17:10 +0:53 6:07
6 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:13 +0:56 6:08
7 Steinar Låg Østmarka OK 17:18 +1:01 6:10
8 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 17:19 +1:02 6:11
9 Geir Hoff IL Tyrving 17:32 +1:15 6:15
10 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 17:34 +1:17 6:16
11 Tom Bergan Fet OL 17:40 +1:23 6:18
12 Stein Blomseth Lillomarka OL 17:46 +1:29 6:20
13 Svein Nygård Lillomarka OL 17:57 +1:40 6:24
14 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:10 +1:53 6:29
15 Jon Iver Bakken Nydalens SK 18:17 +2:00 6:31
16 Torstein Hole Nydalens SK 18:20 +2:03 6:32
17 Torstein Berntsen IL Tyrving 18:29 +2:12 6:36
18 Thor Mella Østmarka OK 18:36 +2:19 6:38
19 Bjørn Hauge Fet OL 18:37 +2:20 6:38
20 Einar Gisholt Fossum IF 19:17 +3:00 6:53
21 Christian Gløgård Nittedal OL 19:38 +3:21 7:00
21 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 19:38 +3:21 7:00
23 Øystein Rapp Raumar Orientering 19:57 +3:40 7:07
24 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 19:59 +3:42 7:08
25 Ole Petter Haugen Nydalens SK 20:09 +3:52 7:11
26 Tor Ringstad Hedrum OL 20:36 +4:19 7:21
27 Lasse Arnesen Heming Orientering 20:47 +4:30 7:25
28 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 20:54 +4:37 7:27
29 Hallvard Koren OK Moss 21:06 +4:49 7:32
30 Einar Lunøe Nydalens SK 21:20 +5:03 7:37
31 Torgeir Skjønhaug Fet OL 21:39 +5:22 7:43
32 Christian Jomaas Fossum IF 21:58 +5:41 7:50
33 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 22:09 +5:52 7:54
34 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:12 +5:55 7:55
35 Anders Flågen Heming Orientering 22:13 +5:56 7:56
36 Olav Hasaas Fossum IF 22:23 +6:06 7:59
37 Kjetil Espedal Nydalens SK 22:28 +6:11 8:01
38 Kyrre Gran Fet OL 22:35 +6:18 8:03
39 Dag Wang Lillomarka OL 22:36 +6:19 8:04
39 Jon Ivar Juvik NOTEAM 22:36 +6:19 8:04
41 Per Jogeir Karlsbakk NOTEAM 23:04 +6:47 8:14
42 Snorre Lægran Nydalens SK 23:26 +7:09 8:22
43 Jonas Haltia IL Tyrving 23:32 +7:15 8:24
44 Atle Strøm Hedrum OL 24:29 +8:12 8:44
45 Dag Langseth Ringnes BIL 25:15 +8:58 9:01
46 Bjørn Fjeldstad Kristiansand OK 25:30 +9:13 9:06
47 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 25:35 +9:18 9:08
48 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 25:44 +9:27 9:11
49 Stein Mella Oppsal Orientering 25:55 +9:38 9:15
50 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 27:33 +11:16 9:50
51 Per Kristian Ramstad Fet OL 28:25 +12:08 10:08
52 Magne Aas Asker Skiklubb 28:31 +12:14 10:11
53 Jørn Moe Fet OL 29:46 +13:29 10:37
54 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 30:15 +13:58 10:48
  Sverre Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert    
  Jarle Roti Fossum IF diskvalifisert    
  Runar Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kimme Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Trond Lund IL Tyrving diskvalifisert    
  Rune Myrland Lyn Ski Olag diskvalifisert    
  Tore Bredalen Nittedal OL diskvalifisert    
  Arne Torgersen Bækkelagets SK ikke startet    
  Arnfinn Bårdsen Heming Orientering ikke startet    

D 50-

2 900 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Dagrun Melkild Heming Orientering 22:03   7:36
2 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 22:34 +0:31 7:46
3 Kari Natvig Nittedal OL 22:48 +0:45 7:51
4 Kjersti Hov Fossum IF 22:56 +0:53 7:54
5 Anne Danielsen Lyn Ski Olag 23:03 +1:00 7:56
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 24:05 +2:02 8:18
7 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 24:16 +2:13 8:22
8 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 24:21 +2:18 8:23
9 Mona Strand Måren OK 24:32 +2:29 8:27
10 Helena Stubberud Nydalens SK 24:48 +2:45 8:33
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 24:51 +2:48 8:34
12 Runa Skyttersæter Heming Orientering 25:07 +3:04 8:39
13 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 25:33 +3:30 8:48
14 Berit Berge IL Tyrving 26:14 +4:11 9:02
15 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 26:45 +4:42 9:13
16 Wenche Hultgreen IL Tyrving 27:41 +5:38 9:32
17 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 28:43 +6:40 9:54
18 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 30:03 +8:00 10:21
19 Anna Göhlman IL Tyrving 30:09 +8:06 10:23
20 Solveig Sikkeland IL Tyrving 31:45 +9:42 10:56
21 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 33:14 +11:11 11:27
22 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 34:59 +12:56 12:03
23 Randi Nilstad IL Tyrving 37:03 +15:00 12:46
  Randi Nicolaisen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Kjersti Skantze IL Tyrving ikke startet    
  Trude Fixdal IL Koll ikke startet    
  Kristin Fleisje Nittedal OL ikke startet    
  Mette Hallén Nydalens SK ikke startet    

H 50-

2 900 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Eriksson Modum OL 17:34   6:03
2 Børge Pedersen Nydalens SK 18:34 +1:00 6:24
3 Johan Lunde IL Koll 18:42 +1:08 6:26
4 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 18:46 +1:12 6:28
5 Petter Løe Notodden OL 18:56 +1:22 6:31
6 Gløer Winsvold Sentrum OK 19:00 +1:26 6:33
7 Nils Hæstad Fossum IF 19:15 +1:41 6:38
8 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 19:26 +1:52 6:42
9 Thomas Sellgren Gøteborgs Majorna Ok 19:42 +2:08 6:47
10 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 19:59 +2:25 6:53
11 Egil Eide IL Tyrving 20:04 +2:30 6:55
12 Terje Melsom Fossum IF 20:10 +2:36 6:57
13 Klaus Horne IL Tyrving 20:21 +2:47 7:01
14 Martin Granly Lillomarka OL 20:38 +3:04 7:06
15 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 20:56 +3:22 7:13
16 Per Schanche Asker Skiklubb 21:09 +3:35 7:17
17 Johan Mattsson Lillomarka OL 21:29 +3:55 7:24
18 Reidar Fossum Asker Skiklubb 21:49 +4:15 7:31
19 Morten Karlsen Måren OK 21:51 +4:17 7:32
20 Ketil Berge Vestre Akers SK 21:54 +4:20 7:33
21 Terje Næss Fossum IF 22:28 +4:54 7:44
21 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 22:28 +4:54 7:44
23 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 22:45 +5:11 7:50
24 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 22:51 +5:17 7:52
25 Helge Stubberud Nydalens SK 22:54 +5:20 7:53
26 Bjørn Baklid Konnerud IL 23:00 +5:26 7:55
27 Andreas Erichsen Nydalens SK 23:46 +6:12 8:11
28 Bård Natvig Nittedal OL 23:54 +6:20 8:14
29 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 24:00 +6:26 8:16
30 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 24:15 +6:41 8:21
31 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 24:21 +6:47 8:23
32 Øyvind Grandum IL GeoForm 24:29 +6:55 8:26
33 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 24:51 +7:17 8:34
34 Lars Arnesen Bækkelagets SK 24:56 +7:22 8:35
35 Jarl Øvstedal Nydalens SK 25:07 +7:33 8:39
36 Thor Vollset Heming Orientering 25:33 +7:59 8:48
37 Are Njåstein IL Tyrving 25:38 +8:04 8:50
38 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 26:54 +9:20 9:16
39 Torgeir Stenstad Oppsal Orientering 27:29 +9:55 9:28
40 Per Sandberg Nydalens SK 28:25 +10:51 9:47
41 Truls Angell Lillomarka OL 28:30 +10:56 9:49
42 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 31:14 +13:40 10:46
43 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 32:32 +14:58 11:13
44 John Jacobsen Kolbotn og Skimt OL 37:38 +20:04 12:58
  Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert    
  Harald Kvisli Notodden OL diskvalifisert    
  Frode Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert    
  Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Thor Norderud IL Tyrving ikke startet    
  Eivind Hoff IL Tyrving ikke startet    
  Per Slungaard IL Tyrving ikke startet    
  Kjell Markset IL Koll ikke startet    
  Morten Kongsberg IL Tyrving ikke startet    
  Hallvard Berg IL Tyrving ikke startet    
  Håkon Håversen Østmarka OK ikke startet    
  Øyvind Helmersen Fet OL ikke startet    

D 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger A Tiltnes IL Tyrving 30:11   10:24
2 Berit Saxhaug Raumar Orientering 34:55 +4:44 12:02
3 Karin Kilset IL Tyrving 41:43 +11:32 14:23
4 Nina Kolberg IL Tyrving 43:17 +13:06 14:55
  Liv Haugli Heming Orientering ikke startet    

H 60-

2 900 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 18:49   6:29
2 Svein S Jacobsen IL Tyrving 20:08 +1:19 6:56
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 20:32 +1:43 7:04
4 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 21:38 +2:49 7:27
5 Arne Tiltnes IL Tyrving 23:33 +4:44 8:07
6 Vidar Elvekrok NOTEAM 23:46 +4:57 8:11
6 John Thomas Petersen Nittedal OL 23:46 +4:57 8:11
8 Harald Aasheim Oppsal Orientering 23:58 +5:09 8:15
9 Olav Nipen IL Tyrving 24:15 +5:26 8:21
10 Gullik Gulliksen Sandefjord orienteringsklubb 25:07 +6:18 8:39
11 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 26:43 +7:54 9:12
12 Lars Klyve Oppsal Orientering 27:14 +8:25 9:23
13 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 27:21 +8:32 9:25
14 Per Øhlckers IL Tyrving 27:53 +9:04 9:36
15 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 28:25 +9:36 9:47
16 Stein Myhre Nydalens SK 29:13 +10:24 10:04
17 Rune Hultgreen Oppsal Orientering 29:45 +10:56 10:15
18 Lars Saxhaug Raumar Orientering 30:19 +11:30 10:27
19 Nils-Petter Wiik Driv IL 35:12 +16:23 12:08
20 Jens Egil Rostad OL Toten-Troll 58:16 +39:27 20:05
  Dag Kaas Heming Orientering diskvalifisert    
  Hasse Bergstrøm IL Tyrving diskvalifisert    
  Erlend Aamodt Nydalens SK diskvalifisert    
  Jørgen Holmboe IL Tyrving diskvalifisert    
  Eldar Børsum Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert    

D 70-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 30:48   10:37
2 Turid Bratland Fossum IF 33:22 +2:34 11:30
3 Unni Drage Haugerud IF 39:19 +8:31 13:33
  Hjørdis Egner Heming Orientering diskvalifisert    

H 70-

2 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øystein Madsen Haugerud IF 26:35   9:29
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 27:33 +0:58 9:50
3 Einar Hem Lillomarka OL 29:27 +2:52 10:31
4 Bjørn Egner Heming Orientering 29:28 +2:53 10:31
5 Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK 32:20 +5:45 11:32
6 Tormod Hegdahl Heming Orientering 33:10 +6:35 11:50
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 34:51 +8:16 12:26
8 Tor Drage Haugerud IF 36:55 +10:20 13:11
9 Kjell H. Eriksen Fossum IF 39:43 +13:08 14:11
10 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 41:23 +14:48 14:46
11 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 43:32 +16:57 15:32
  Kjell Røkke IL Tyrving ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +