---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Oslo City Cup, løp 2 - 2014



Resultater Orientering Oslo City Cup, løp 2
Oslo - 8. april 2014

D 11-12

2 760 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 24:36   8:54
2 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 30:25 +5:49 11:01
3 Julie Meinicke IL Tyrving 34:04 +9:28 12:20
4 Silje Slungaard IL Tyrving 34:15 +9:39 12:24
5 Live Østvold Heming Orientering 36:52 +12:16 13:21
6 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 44:17 +19:41 16:02
7 Ida Marie Flågen Heming Orientering 45:37 +21:01 16:31
8 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 54:28 +29:52 19:44
  Oda Scheele Nydalens SK ikke startet    
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet    
  Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb ikke startet    
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet    
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    

H 11-12

2 810 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 19:41   7:00
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 22:10 +2:29 7:53
3 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 22:52 +3:11 8:08
4 Ferdinand Fremming Heming Orientering 23:23 +3:42 8:19
5 Andre Pettersen-Dahl Nydalens SK 24:04 +4:23 8:33
6 Gaute Bergan Nydalens SK 24:39 +4:58 8:46
7 August Syrdal Øen Heming Orientering 25:39 +5:58 9:07
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 26:11 +6:30 9:19
9 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 28:56 +9:15 10:17
10 Elia Thorvik Nydalens SK 30:55 +11:14 11:00
11 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 33:14 +13:33 11:49
12 Mikkel Katla Fossum IF 34:26 +14:45 12:15
13 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 34:32 +14:51 12:17
14 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 37:06 +17:25 13:12
15 Elias Stubberud Nydalens SK 37:46 +18:05 13:26
16 Jonas Myhr Asker Skiklubb 39:13 +19:32 13:57
17 Arthur Brunborg Nittedal OL 45:11 +25:30 16:04
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Henrik Reusch Heming Orientering diskvalifisert    
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK ikke startet    
  Eirik Øvstedal Nydalens SK ikke startet    
  Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK ikke startet    
  Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF ikke startet    
  Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb ikke startet    

D 13-16

2 840 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 17:35   6:11
2 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 18:22 +0:47 6:28
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 18:23 +0:48 6:28
4 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 18:38 +1:03 6:33
5 Synne Strand Asker Skiklubb 18:51 +1:16 6:38
6 Pernille Katla Fossum IF 19:01 +1:26 6:41
7 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19:17 +1:42 6:47
8 Synne Skjærstein IL Tyrving 19:27 +1:52 6:50
9 Anine Hallén Nydalens SK 19:35 +2:00 6:53
10 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 19:41 +2:06 6:55
11 Stine Njåstein IL Tyrving 19:55 +2:20 7:00
12 Jenny Baklid Konnerud IL 20:07 +2:32 7:05
13 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 20:08 +2:33 7:05
14 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 20:27 +2:52 7:12
15 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 20:34 +2:59 7:14
16 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 20:46 +3:11 7:18
17 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 20:47 +3:12 7:19
18 Marthe Ramstad Fet OL 21:13 +3:38 7:28
19 Ragne Norrud Fossum IF 21:28 +3:53 7:33
20 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 21:38 +4:03 7:37
21 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 22:14 +4:39 7:49
22 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 22:20 +4:45 7:51
23 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 22:48 +5:13 8:01
24 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 23:05 +5:30 8:07
25 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 23:21 +5:46 8:13
26 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 23:26 +5:51 8:15
27 Solveig Eline Berg IL Tyrving 23:39 +6:04 8:19
28 Marie Liland Nydalens SK 23:42 +6:07 8:20
29 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 24:12 +6:37 8:31
30 Maria Olsbø Østmarka OK 24:27 +6:52 8:36
31 Tora Drage Roti Fossum IF 24:28 +6:53 8:36
32 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 24:56 +7:21 8:46
33 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 25:20 +7:45 8:55
34 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 25:23 +7:48 8:56
35 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 25:27 +7:52 8:57
36 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 26:50 +9:15 9:26
37 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 27:08 +9:33 9:33
37 Hanne Grandal IL Tyrving 27:08 +9:33 9:33
39 Ingrid Bredalen Nittedal OL 27:32 +9:57 9:41
40 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 27:53 +10:18 9:49
41 Anne Marte Skrindo Pettersen Oppsal Orientering 29:52 +12:17 10:30
42 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 30:35 +13:00 10:46
43 Rachel Marøy Bårdsen Heming Orientering 30:52 +13:17 10:52
44 Stine Rokne Vågen Nydalens SK 33:21 +15:46 11:44
45 Silje Berner Myhre Fossum IF 33:33 +15:58 11:48
46 Andrine Bergan Fet OL 36:43 +19:08 12:55
47 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 42:26 +24:51 14:56
  Åshild Faller Råheim Fet OL diskvalifisert    
  Hanna Grimstad Sørhøy Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Mina Haver Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ingvild C. Fleisje Nittedal OL diskvalifisert    
  Ingrid Hasaas Fossum IF diskvalifisert    
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK diskvalifisert    
  Line Wegner Hodt Fossum IF diskvalifisert    
  Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet    
  Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet    
  Elin Flø Lillomarka OL ikke startet    
  Åse Bergan Nydalens SK ikke startet    
  Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb ikke startet    
  Maiken Sandberg Nydalens SK ikke startet    
  Hanne Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet    

H 13-16

2 760 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:06   5:06
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:20 +0:14 5:11
3 Erling Hjermstad Fossum IF 15:02 +0:56 5:26
4 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 15:09 +1:03 5:29
5 Jostein Tandberg Nydalens SK 15:16 +1:10 5:31
6 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 15:34 +1:28 5:38
7 Øyvind Hjermstad Fossum IF 15:39 +1:33 5:40
8 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:44 +1:38 5:42
9 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 15:47 +1:41 5:43
10 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 15:54 +1:48 5:45
11 Elias Jonsson Nydalens SK 16:20 +2:14 5:55
12 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 16:22 +2:16 5:55
13 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 16:33 +2:27 5:59
14 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 16:35 +2:29 6:00
15 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:47 +2:41 6:04
16 Sander Arntzen Asker Skiklubb 16:54 +2:48 6:07
17 Jørgen Baklid Konnerud IL 17:11 +3:05 6:13
18 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 17:44 +3:38 6:25
19 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 17:55 +3:49 6:29
20 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 18:02 +3:56 6:32
21 Lukas Liland Nydalens SK 18:04 +3:58 6:32
22 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 18:25 +4:19 6:40
23 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:35 +4:29 6:43
24 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 18:58 +4:52 6:52
25 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:03 +4:57 6:54
26 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19:07 +5:01 6:55
27 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 19:40 +5:34 7:07
28 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 19:58 +5:52 7:14
29 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 20:30 +6:24 7:25
30 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 21:05 +6:59 7:38
31 Håkon Sturød Nydalens SK 21:45 +7:39 7:52
32 Sivert Sande Kverme Fossum IF 21:48 +7:42 7:53
33 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 22:05 +7:59 8:00
34 Håvard Høymork Heming Orientering 22:40 +8:34 8:12
35 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 23:08 +9:02 8:22
36 Herman Brunborg Nittedal OL 23:30 +9:24 8:30
37 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 24:09 +10:03 8:45
38 Fredrik Fossan Waage Bækkelagets SK 28:13 +14:07 10:13
39 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 28:23 +14:17 10:17
40 Even Amudsen Madsø NOTEAM 33:58 +19:52 12:18
41 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 41:06 +27:00 14:53
42 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 45:23 +31:17 16:26
  Eivind Berner Myhre Fossum IF diskvalifisert    
  Alexander Smeby Nydalens SK diskvalifisert    
  Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL diskvalifisert    
  David Thorvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Felix Engebråten Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Birk Strøm Nydalens SK ikke startet    
  Peter Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb ikke startet    
  Sam Lunøe Nydalens SK ikke startet    
  Tobias Lømo Nydalens SK ikke startet    
  Erik Kaland Olsen Nydalens SK ikke startet    
  Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering ikke startet    
  Olav Torgersen Bækkelagets SK ikke startet    
  Emil Morgenlie Skei Nydalens SK ikke startet    
  Sander Feyling Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

D 17-

2 810 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 14:50   5:16
2 Anette Baklid Konnerud IL 15:54 +1:04 5:39
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 15:56 +1:06 5:40
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:17 +1:27 5:47
5 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 16:28 +1:38 5:51
6 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 17:13 +2:23 6:07
7 Sofie Aarnes Nydalens SK 17:15 +2:25 6:08
8 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 17:28 +2:38 6:12
9 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:29 +2:39 6:13
10 Ingvild Tømta Raumar Orientering 17:35 +2:45 6:15
11 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 17:48 +2:58 6:20
12 Guro Vassend Fossum IF 17:52 +3:02 6:21
13 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 17:53 +3:03 6:21
14 Nanna Norderud IL Tyrving 17:55 +3:05 6:22
15 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 17:59 +3:09 6:23
16 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 18:02 +3:12 6:25
17 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 18:08 +3:18 6:27
17 Evine Westli Andersen Løten o-lag 18:08 +3:18 6:27
17 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 18:08 +3:18 6:27
20 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 18:17 +3:27 6:30
21 Oda Lægran Nydalens SK 18:19 +3:29 6:31
22 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 18:24 +3:34 6:32
22 Hanne Nøvik NTNUI 18:24 +3:34 6:32
24 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:41 +3:51 6:38
25 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 18:49 +3:59 6:41
26 Ragnhild Haga Raumar Orientering 18:55 +4:05 6:43
27 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 18:57 +4:07 6:44
28 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 19:08 +4:18 6:48
29 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 19:17 +4:27 6:51
30 Siri Grandal IL Tyrving 19:22 +4:32 6:53
31 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 19:34 +4:44 6:57
32 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 19:55 +5:05 7:05
33 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 19:56 +5:06 7:05
34 Martine Post Kolbotn og Skimt OL 20:06 +5:16 7:09
35 Ingvild Høymork Heming Orientering 20:20 +5:30 7:14
36 Anette Heggøy Nydalens SK 20:27 +5:37 7:16
37 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 20:33 +5:43 7:18
38 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 20:40 +5:50 7:21
39 Nina Smestad Løten o-lag 20:49 +5:59 7:24
40 Marianne Bakken Måren OK 20:54 +6:04 7:26
41 Karen Bjergaard Nydalens SK 21:02 +6:12 7:29
42 Kaisa Svergja Raumar Orientering 21:28 +6:38 7:38
43 Ida Brænden Raumar Orientering 21:35 +6:45 7:40
44 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 21:39 +6:49 7:42
45 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:40 +6:50 7:42
46 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 21:43 +6:53 7:43
47 Aurelia Korthauer Tynset IF 22:24 +7:34 7:58
48 Katrime Skyrud Fossum IF 22:44 +7:54 8:05
49 Elena Grand Nydalens SK 23:08 +8:18 8:13
50 Nanna Fløgstad Sohlberg Heming Orientering 23:18 +8:28 8:17
51 Hedda Vonen Nittedal OL 23:58 +9:08 8:31
52 Karianne Katla Fossum IF 24:29 +9:39 8:42
53 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 26:08 +11:18 9:18
54 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 27:33 +12:43 9:48
55 Line Klyve Oppsal Orientering 28:22 +13:32 10:05
56 Inga Morgenlie Nydalens SK 28:51 +14:01 10:16
57 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 29:44 +14:54 10:34
58 Yvonne Svendsen IL Tyrving 30:17 +15:27 10:46
59 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 32:10 +17:20 11:26
60 Grete Berntsen Måren OK 34:57 +20:07 12:26
61 Linda Fredh Hamar OK 47:08 +32:18 16:46
  Johanne Lægran Nydalens SK diskvalifisert    
  Kari Strand Lierbygda OL diskvalifisert    
  Astrid Fiskum IL Tyrving diskvalifisert    
  Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK diskvalifisert    
  Maren Kopland Modum OL ikke startet    
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet    
  Marte Edvardsen NOTEAM ikke startet    
  Maren Edvardsen IL Koll ikke startet    
  Cassie Trewin IL Tyrving ikke startet    
  Elin Ekeberg IL Tyrving ikke startet    
  Maria Brodin Fossum IF ikke startet    
  Cristina Luis Nydalens SK ikke startet    
  Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering ikke startet    
  Ingrid Tronshaug Stokke IL ikke startet    
  Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL ikke startet    
  Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK ikke startet    
  Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK ikke startet    
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK ikke startet    
  Karen Marie Haug OL Vallset/Stange ikke startet    
  Maren Kaarby Nydalens SK ikke startet    
  Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK ikke startet    
  Melissa Trout Nydalens SK ikke startet    

H 17-

2 840 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Johansson IL Tyrving 13:09   4:37
2 Eirik Rustad Raumar Orientering 13:32 +0:23 4:45
2 Sindre Rønning Fossum IF 13:32 +0:23 4:45
4 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 13:43 +0:34 4:49
5 Trygve Tømta Raumar Orientering 13:44 +0:35 4:50
6 Håvard Haga Raumar Orientering 13:54 +0:45 4:53
7 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:05 +0:56 4:57
8 Dag Aalvik Lillomarka OL 14:07 +0:58 4:58
9 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 14:08 +0:59 4:58
10 Mathias Nipen IL Tyrving 14:17 +1:08 5:01
11 Anders Nordberg Nydalens SK 14:21 +1:12 5:03
12 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 14:23 +1:14 5:03
13 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 14:28 +1:19 5:05
14 Thomas Nipen IL Tyrving 14:35 +1:26 5:08
15 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:38 +1:29 5:09
16 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 14:43 +1:34 5:10
17 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 14:44 +1:35 5:11
18 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 14:45 +1:36 5:11
19 Martin Waller Kaas Heming Orientering 15:09 +2:00 5:20
20 Martin Jullum Halden SK 15:17 +2:08 5:22
21 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 15:26 +2:17 5:26
22 Bojan Blumenstein Halden SK 15:28 +2:19 5:26
23 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:30 +2:21 5:27
24 Magnus Wølneberg IL Tyrving 15:36 +2:27 5:29
25 Inge Lindseth Nydalens SK 15:37 +2:28 5:29
26 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 15:39 +2:30 5:30
27 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:41 +2:32 5:31
28 Are Wigaard Oppsal Orientering 15:45 +2:36 5:32
29 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 15:48 +2:39 5:33
30 Erik Persson Oppsal Orientering 15:50 +2:41 5:34
31 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 16:10 +3:01 5:41
32 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 16:30 +3:21 5:48
33 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 16:34 +3:25 5:50
33 Herman Moe Fet OL 16:34 +3:25 5:50
35 Vegard Brox IL Tyrving 16:35 +3:26 5:50
36 Magnus Nordbrøden Halden SK 16:37 +3:28 5:51
37 Simen Bjøringsøy Nydalens SK 16:40 +3:31 5:52
38 Tarjei Vollset Heming Orientering 16:41 +3:32 5:52
39 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 16:44 +3:35 5:53
40 Amund Hoel Raumar Orientering 17:07 +3:58 6:01
41 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 17:13 +4:04 6:03
41 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 17:13 +4:04 6:03
43 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 17:21 +4:12 6:06
43 Claus Martinsen Heming Orientering 17:21 +4:12 6:06
45 Ola Lesteberg Kongsberg OL 17:40 +4:31 6:13
46 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 17:42 +4:33 6:13
47 Petter Kaarby Nydalens SK 17:46 +4:37 6:15
48 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 18:01 +4:52 6:20
49 Lars Bredalen Nittedal OL 18:22 +5:13 6:28
50 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 18:26 +5:17 6:29
51 Kristian Ruud Bækkelagets SK 18:30 +5:21 6:30
52 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 18:36 +5:27 6:32
53 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 18:38 +5:29 6:33
54 Steinar Kvaale IL Tyrving 19:40 +6:31 6:55
55 Truls Kvaase Bækkelagets SK 19:44 +6:35 6:56
56 Morten Tangen Hamar OK 20:04 +6:55 7:03
57 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 20:06 +6:57 7:04
58 Øyvind Gjøersen NOTEAM 21:12 +8:03 7:27
59 Bjørn Baklid Konnerud IL 21:39 +8:30 7:37
60 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 21:42 +8:33 7:38
61 Simon Feyling Kolbotn og Skimt OL 22:11 +9:02 7:48
62 Martin Langaas Oppsal Orientering 23:24 +10:15 8:14
63 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 23:26 +10:17 8:15
64 Eirik Brynildsen Oppsal Orientering 23:37 +10:28 8:18
  Stian Lillegård Lillomarka OL diskvalifisert    
  Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert    
  Sigurd Stenvik Lillomarka OL diskvalifisert    
  Per Sandberg Nydalens SK ikke startet    
  Halvor Saunes Nydalens SK ikke startet    
  Einar Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Tord Haflan Nydalens SK ikke startet    
  Mats Hauge NOTEAM ikke startet    
  Bjørn André Aaslund Fet OL ikke startet    
  Runar Bjørhovde Bækkelagets SK ikke startet    
  Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK ikke startet    
  Einar M. Often Raumar Orientering ikke startet    
  Georg Balke Fjellang Nydalens SK ikke startet    
  Johan Lunde IL Koll ikke startet    
  Håkon Nergaard Berg Stokke IL ikke startet    
  Simen Smestad Bækkelagets SK ikke startet    
  Lars Joramo Austvik NOTEAM ikke startet    
  Jan Roar Stange Sandefjord OK ikke startet    
  Haakon Ingvaldsen Nydalens SK ikke startet    
  Helge Nikolai Helmersen Fet OL ikke startet    
  Erlend Bjerkestrand Årvoll IL ikke startet    
  Ivar Mølnvik Fossum IF ikke startet    
  Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving ikke startet    

D 40-

2 760 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torunn Drage Roti Fossum IF 17:14   6:14
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 17:52 +0:38 6:28
3 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 18:17 +1:03 6:37
4 Kari Madslien Nydalens SK 18:35 +1:21 6:43
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 18:48 +1:34 6:48
6 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 18:52 +1:38 6:50
7 Hege Feiring IL Tyrving 19:44 +2:30 7:08
8 Kine Dirro Østmarka OK 19:54 +2:40 7:12
9 Marianne Njåstein IL Tyrving 20:41 +3:27 7:29
10 Hege Wang Lillomarka OL 20:56 +3:42 7:35
11 Anne Madslien Nydalens SK 21:15 +4:01 7:41
12 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 21:59 +4:45 7:57
13 Doris Larsson Lillomarka OL 22:00 +4:46 7:58
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 22:06 +4:52 8:00
15 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 22:09 +4:55 8:01
16 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 22:44 +5:30 8:14
17 Trine Oldernes Lillomarka OL 23:12 +5:58 8:24
18 Ann Elin Flågen Heming Orientering 23:22 +6:08 8:27
19 Ida Syversen Røyken OL 24:07 +6:53 8:44
20 Maria Torgersen Bækkelagets SK 24:50 +7:36 8:59
21 Heidi Østli Raumar Orientering 25:05 +7:51 9:05
22 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 25:56 +8:42 9:23
23 Åshild Flatebakken IL Tyrving 28:32 +11:18 10:20
24 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 31:43 +14:29 11:29
25 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 32:28 +15:14 11:45
26 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 33:44 +16:30 12:13
27 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 37:00 +19:46 13:24
  Anne Myhr Nydalens SK diskvalifisert    
  Jartrud Steinsli Østmarka OK diskvalifisert    
  Marianne Reusch Heming Orientering ikke startet    
  Anne Borgen Sturød Nydalens SK ikke startet    
  Marianne Granum Helsvig Nydalens SK ikke startet    
  Linda Rivedal Sentrum OK ikke startet    

H 40-

2 760 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 14:41   5:19
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 14:55 +0:14 5:24
3 Inge Gunnes IL Tyrving 15:20 +0:39 5:33
4 Steinar Låg Østmarka OK 15:22 +0:41 5:34
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 15:59 +1:18 5:47
6 Svein Nygård Lillomarka OL 16:01 +1:20 5:48
7 Kimme Arnesen Heming Orientering 16:02 +1:21 5:48
8 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:07 +1:26 5:50
9 Geir Hoff IL Tyrving 16:11 +1:30 5:51
10 Tom Bergan Fet OL 16:15 +1:34 5:53
11 Torstein Berntsen IL Tyrving 16:24 +1:43 5:56
12 Bjørn Hauge Fet OL 16:46 +2:05 6:04
13 Knut Erling Øen Heming Orientering 16:49 +2:08 6:05
14 Lars Krüger Nydalens SK 16:51 +2:10 6:06
15 Tore Bredalen Nittedal OL 16:53 +2:12 6:07
16 Torstein Hole Nydalens SK 16:55 +2:14 6:07
17 Christian Jomaas Fossum IF 17:12 +2:31 6:13
18 Trond Lund IL Tyrving 17:13 +2:32 6:14
19 Ole Petter Haugen Nydalens SK 17:20 +2:39 6:16
20 Øystein Rapp Raumar Orientering 17:23 +2:42 6:17
21 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 17:27 +2:46 6:19
22 Hallvard Koren OK Moss 17:44 +3:03 6:25
23 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 17:46 +3:05 6:26
24 Arne Torgersen Bækkelagets SK 17:49 +3:08 6:27
25 Tor Ringstad Hedrum OL 17:54 +3:13 6:29
26 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 18:00 +3:19 6:31
27 Sven Arne Gylterud Fossum IF 18:13 +3:32 6:36
28 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 18:17 +3:36 6:37
29 Lasse Arnesen Heming Orientering 19:04 +4:23 6:54
30 Vemund Kongsnes Østmarka OK 19:05 +4:24 6:54
31 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 19:19 +4:38 6:59
32 Eskil Åsmul OL Trollelg 19:31 +4:50 7:04
33 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 19:37 +4:56 7:06
34 Einar Forvoll Heming Orientering 19:50 +5:09 7:11
35 Vidar Thorvik Nydalens SK 19:55 +5:14 7:12
36 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 20:06 +5:25 7:16
37 Per Ola Ulseth Nydalens SK 20:11 +5:30 7:18
38 Christian Reusch Heming Orientering 20:13 +5:32 7:19
39 Olav Hasaas Fossum IF 20:23 +5:42 7:23
40 Per Kristian Ramstad Fet OL 20:38 +5:57 7:28
41 Kjetil Espedal Nydalens SK 20:39 +5:58 7:28
42 Bent Skatvedt Raumar Orientering 20:41 +6:00 7:29
42 Kyrre Gran Fet OL 20:41 +6:00 7:29
44 Anders Flågen Heming Orientering 20:43 +6:02 7:30
45 Are Kristiansen IL Tyrving 20:58 +6:17 7:35
46 Jørn Moe Fet OL 21:57 +7:16 7:57
47 Rune Myrland Lyn Ski 23:08 +8:27 8:22
48 Stein Mella Oppsal Orientering 24:27 +9:46 8:51
49 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 25:27 +10:46 9:13
50 Magne Aas Asker Skiklubb 25:43 +11:02 9:19
51 Arnfinn Bårdsen Heming Orientering 28:47 +14:06 10:25
  Einar Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Stein Blomseth Lillomarka OL ikke startet    
  Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK ikke startet    
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Thor Mella Østmarka OK ikke startet    

D 50-

2 810 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 19:13   6:50
2 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 19:38 +0:25 6:59
3 Kari Natvig Nittedal OL 20:41 +1:28 7:21
4 Linda Hanssen Østmarka OK 21:05 +1:52 7:30
5 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 21:06 +1:53 7:30
6 Anne Danielsen Lyn Ski 21:17 +2:04 7:34
7 Ellen Marie Turter Nydalens SK 21:18 +2:05 7:34
8 Mari Hernandez OL Toten-Troll 21:38 +2:25 7:41
9 Hilde Tellesbø Nittedal OL 22:12 +2:59 7:54
10 Mette Hallén Nydalens SK 23:00 +3:47 8:11
10 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 23:00 +3:47 8:11
12 Mona Strand Måren OK 23:11 +3:58 8:15
13 Trude Fixdal IL Koll 23:26 +4:13 8:20
14 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 23:36 +4:23 8:23
15 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 24:20 +5:07 8:39
16 Runa Skyttersæter Heming Orientering 24:50 +5:37 8:50
17 Anne Dahl Nydalens SK 25:32 +6:19 9:05
18 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 25:56 +6:43 9:13
19 Randi Nilstad IL Tyrving 26:08 +6:55 9:18
20 Magnhild Mølnvik Fossum IF 26:44 +7:31 9:30
21 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 28:00 +8:47 9:57
22 Pernille Schjønsby Østmarka OK 28:51 +9:38 10:16
23 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 29:01 +9:48 10:19
24 Anna Göhlman IL Tyrving 29:36 +10:23 10:32
25 Siw Solstad IL Tyrving 34:22 +15:09 12:13
  Helena Stubberud Nydalens SK diskvalifisert    
  Dagrun Melkild Heming Orientering ikke startet    
  Toril Hallan Lillomarka OL ikke startet    

H 50-

2 810 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Eriksson Modum OL 16:06   5:43
2 Børge Pedersen Nydalens SK 16:42 +0:36 5:56
3 Håkon Håversen Østmarka OK 17:26 +1:20 6:12
4 Gløer Winsvold Sentrum OK 17:33 +1:27 6:14
5 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 17:45 +1:39 6:19
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 18:15 +2:09 6:29
7 Nils Petter Fremming Heming Orientering 18:19 +2:13 6:31
8 Frode Kamsvåg IL Tyrving 18:28 +2:22 6:34
9 Thomas Sellgren NOTEAM 18:47 +2:41 6:41
10 Einar Jensen Nydalens SK 18:52 +2:46 6:42
11 Martin Granly Lillomarka OL 18:54 +2:48 6:43
12 Egil Eide IL Tyrving 19:35 +3:29 6:58
13 Karl Aasmund Erøy OK Moss 19:38 +3:32 6:59
14 Reidar Fossum Asker Skiklubb 19:52 +3:46 7:04
15 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 19:53 +3:47 7:04
16 Morten Karlsen Måren OK 19:57 +3:51 7:05
17 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 20:00 +3:54 7:07
18 Ove Martinsen Hauketo IF 20:01 +3:55 7:07
19 Øyvind Helmersen Fet OL 20:19 +4:13 7:13
20 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 20:27 +4:21 7:16
21 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 20:32 +4:26 7:18
21 Øystein Kildahl Østmarka OK 20:32 +4:26 7:18
23 Are Njåstein IL Tyrving 20:39 +4:33 7:20
24 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 21:02 +4:56 7:29
25 Morten Hagen Østmarka OK 21:27 +5:21 7:38
26 Klaus Horne IL Tyrving 21:40 +5:34 7:42
27 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 21:50 +5:44 7:46
28 Petter Løe Notodden OL 21:59 +5:53 7:49
29 Ketil Berge Vestre Akers SK 22:19 +6:13 7:56
30 Bård Natvig Nittedal OL 22:20 +6:14 7:56
31 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 22:23 +6:17 7:57
32 Andreas Erichsen Nydalens SK 22:55 +6:49 8:09
33 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 23:03 +6:57 8:12
34 Øyvind Grandum IL GeoForm 23:42 +7:36 8:26
35 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 24:17 +8:11 8:38
36 Johan Mattsson Lillomarka OL 24:20 +8:14 8:39
37 Truls Angell Lillomarka OL 24:56 +8:50 8:52
38 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 25:42 +9:36 9:08
39 Håvard Christiansen NOTEAM 25:56 +9:50 9:13
40 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 26:06 +10:00 9:17
41 Helge Stubberud Nydalens SK 29:37 +13:31 10:32
  Terje Bråten Raumar Orientering diskvalifisert    
  Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Geir Sverre Svingheim Hadeland OL diskvalifisert    
  Per Schanche Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Per Stedje Østmarka OK ikke startet    
  Jarl Øvstedal Nydalens SK ikke startet    
  Eivind Hoff IL Tyrving ikke startet    
  Morten Kongsberg IL Tyrving ikke startet    
  Thor Vollset Heming Orientering ikke startet    
  Roar Sigurdsen Ringnes BIL ikke startet    

D 60-

2 840 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Birgit Korvald Nydalens SK 23:40   8:20
2 Inger A Tiltnes IL Tyrving 26:03 +2:23 9:10
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 28:36 +4:56 10:04
4 Nina Kolberg IL Tyrving 34:21 +10:41 12:05
5 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 37:37 +13:57 13:14
6 Karin Kilset IL Tyrving 39:31 +15:51 13:54
7 Sidsel Sandelien Heming Orientering 45:07 +21:27 15:53

H 60-

2 810 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 18:10   6:27
2 Tore Ruud Østmarka OK 19:03 +0:53 6:46
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 19:04 +0:54 6:47
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 19:09 +0:59 6:48
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 19:54 +1:44 7:04
6 Erlend Aamodt Nydalens SK 21:41 +3:31 7:42
7 John Thomas Petersen Nittedal OL 22:04 +3:54 7:51
8 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 22:07 +3:57 7:52
9 Olav Nipen IL Tyrving 22:46 +4:36 8:06
10 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 22:56 +4:46 8:09
11 Vidar Elvekrok Eiker OL 23:27 +5:17 8:20
12 Harald Aasheim Oppsal Orientering 24:42 +6:32 8:47
13 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 25:57 +7:47 9:14
14 Helge Revhaug Ringerike OL 26:27 +8:17 9:24
15 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 26:49 +8:39 9:32
16 Per Øhlckers IL Tyrving 27:02 +8:52 9:37
17 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 29:47 +11:37 10:35
18 Jens Egil Rostad OL Toten-Troll 48:08 +29:58 17:07
  Arne Vidar Pedersen IL Tyrving diskvalifisert    
  Svein S Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert    

D 70-

2 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 29:01   10:13
2 Unni Drage Haugerud IF 30:43 +1:42 10:48
3 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 31:27 +2:26 11:04
  Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 70-

2 760 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 26:04   9:26
2 Øystein Madsen Haugerud IF 27:02 +0:58 9:47
3 Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK 27:21 +1:17 9:54
4 Bjørn Sandelien Heming Orientering 27:24 +1:20 9:55
5 Kjell H. Eriksen Fossum IF 30:00 +3:56 10:52
6 Jon C. Fougner Heming Orientering 30:25 +4:21 11:01
7 Tor Drage Haugerud IF 31:36 +5:32 11:26
  Einar Hem Lillomarka OL diskvalifisert    
  Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF ikke startet    
  Kjell Røkke IL Tyrving ikke startet    
  Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm ikke startet    

D Bedrift

2 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Thoril Eine Esso Sport 27:42   10:02
2 Ingrid Bjørshol Holm ABB BIL 28:00 +0:18 10:08
3 Astri Rogstad GE-Healthcare BIL 31:42 +4:00 11:29

H Bedrift

2 840 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 15:56   5:36
2 Andreas Medalen NOTEAM 17:39 +1:43 6:12
3 John Hansen AB PIL 19:36 +3:40 6:54
4 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 20:54 +4:58 7:21
5 Roger Amundsen JIL Oslo S 23:44 +7:48 8:21
  Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL diskvalifisert    
  Vidar Bjørkli Idrettens Hus Ullevål BIL ikke startet    

D Rekrutt

1 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 6:41   6:25
2 Ingrid Eck Jore Stokke IL 7:30 +0:49 7:12
3 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 7:56 +1:15 7:37
4 Hannah Mans Nydalens SK 8:09 +1:28 7:50
5 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 8:30 +1:49 8:10
6 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 8:33 +1:52 8:13
7 Emilie Flø Lillomarka OL 8:43 +2:02 8:22
8 Ingrid Lurås NOTEAM 8:51 +2:10 8:30
9 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 9:45 +3:04 9:22
10 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 14:06 +7:25 13:33
11 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 19:21 +12:40 18:36

H Rekrutt

1 040 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Sørensen IL Tyrving 6:25   6:10
2 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 6:52 +0:27 6:36
3 Trond Oldernes Lillomarka OL 7:00 +0:35 6:43
4 Jonas Krogh Oppsal Orientering 7:02 +0:37 6:45
5 Henrik Linløkken Østmarka OK 7:08 +0:43 6:51
6 Axel Aalde Nydalens SK 7:12 +0:47 6:55
7 Lasse Klöck Jødal Bækkelagets SK 7:24 +0:59 7:06
8 Philip Stärk-Johansen Heming Orientering 7:37 +1:12 7:19
9 Sturle Mella Oppsal Orientering 7:58 +1:33 7:39
10 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 8:22 +1:57 8:02
11 Sigurd Hobøl Østmarka OK 8:24 +1:59 8:04
12 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 8:28 +2:03 8:08
13 Mattis Klöck Jødal Bækkelagets SK 9:45 +3:20 9:22
14 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:59 +6:34 12:29
  Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +