---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Oslo City Cup, løp 3 - 2014



Resultater Orientering Oslo City Cup, løp 3
Oslo - 22. april 2014

D 11-12

15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 25:28  
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 27:45 +2:17
3 Oda Scheele Nydalens SK 29:48 +4:20
4 Pia Young Vik Nydalens SK 30:13 +4:45
5 Ea Lunøe Nydalens SK 36:03 +10:35
6 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 37:46 +12:18
7 Live Østvold Heming Orientering 37:54 +12:26
8 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 40:40 +15:12
9 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 46:53 +21:25
10 Hannah Mans Nydalens SK 49:34 +24:06
11 Mia Helene Vogel-Låg Nydalens SK 59:21 +33:53
12 Selma Marie Botten Bergmann Nydalens SK 1:00:00 +34:32
  Ina Martini Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert  
  Ida Marie Flågen Heming Orientering diskvalifisert  
  Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb ikke startet  

H 11-12

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gaute Bergan Nydalens SK 22:56  
2 Ferdinand Fremming Heming Orientering 23:08 +0:12
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 23:30 +0:34
4 Ådne Skjærstein IL Tyrving 24:32 +1:36
5 Tobias Espedal Nydalens SK 24:38 +1:42
6 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:35 +2:39
7 Henrik Reusch Heming Orientering 28:46 +5:50
8 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 30:32 +7:36
9 August Syrdal Øen Heming Orientering 30:57 +8:01
10 Andre Pettersen-Dahl Nydalens SK 31:46 +8:50
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 32:03 +9:07
12 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 35:03 +12:07
13 Jonas Myhr Asker Skiklubb 36:31 +13:35
14 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 42:33 +19:37
15 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 45:08 +22:12
16 Elias Stubberud Nydalens SK 45:42 +22:46
  Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK diskvalifisert  
  Eirik Øvstedal Nydalens SK ikke startet  

D 13-16

56 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anine Lome Hamar OK 18:22  
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 19:04 +0:42
3 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 19:08 +0:46
4 Oda Sikkeland IL Tyrving 19:29 +1:07
5 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 20:25 +2:03
6 Line Wegner Hodt Fossum IF 20:34 +2:12
7 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 20:37 +2:15
8 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 20:45 +2:23
9 Anine Hallén Nydalens SK 20:47 +2:25
10 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 20:57 +2:35
11 Åshild Faller Råheim Fet OL 20:59 +2:37
12 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 21:39 +3:17
13 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 21:45 +3:23
14 Ragne Wiklund Nydalens SK 22:04 +3:42
15 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 22:05 +3:43
16 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 22:19 +3:57
17 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 22:54 +4:32
17 Synne Skjærstein IL Tyrving 22:54 +4:32
19 Stine Njåstein IL Tyrving 23:27 +5:05
20 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 23:49 +5:27
21 Maren Norderud IL Tyrving 24:10 +5:48
22 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 24:21 +5:59
23 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 24:43 +6:21
24 Ingrid Aaslund Fet OL 25:16 +6:54
25 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 25:21 +6:59
26 Åse Bergan Nydalens SK 25:36 +7:14
27 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 25:38 +7:16
28 Elin Flø Lillomarka OL 26:14 +7:52
28 Ragne Norrud Fossum IF 26:14 +7:52
30 Elise Ullern IL Tyrving 27:12 +8:50
31 Hedvig Vollset Heming Orientering 27:34 +9:12
32 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 27:45 +9:23
33 Solveig Eline Berg IL Tyrving 28:00 +9:38
34 Anna Ø Gravir Asker Skiklubb 28:41 +10:19
35 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 28:46 +10:24
36 Synne Røstadsand Nydalens SK 29:03 +10:41
37 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 29:07 +10:45
38 Ada Wulfsberg Nydalens SK 29:08 +10:46
39 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 29:31 +11:09
40 Ingrid Bredalen Nittedal OL 29:46 +11:24
41 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 29:50 +11:28
42 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 30:14 +11:52
43 Ingvild Høydal Nydalens SK 30:57 +12:35
44 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 30:59 +12:37
45 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 31:46 +13:24
46 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 31:48 +13:26
47 Mina Haver Lillomarka OL 32:12 +13:50
48 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 32:50 +14:28
49 Torill Oldernes Lillomarka OL 33:46 +15:24
50 Kamilla Lome Hamar OK 36:15 +17:53
51 Maiken Sandberg Nydalens SK 36:45 +18:23
52 Rachel Marøy Bårdsen Heming Orientering 46:31 +28:09
  Marte Morgenlie Skei Nydalens SK diskvalifisert  
  Marie Ullevålseter Nydalens SK diskvalifisert  
  Ingrid Madslien Nydalens SK diskvalifisert  
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK diskvalifisert  
  Marthe Ramstad Fet OL ikke startet  
  Synne Strand Asker Skiklubb ikke startet  
  Hanne Grandal IL Tyrving ikke startet  
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet  

H 13-16

55 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 15:33  
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:01 +0:28
3 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 16:09 +0:36
3 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 16:09 +0:36
5 Jostein Tandberg Nydalens SK 16:15 +0:42
6 Elias Jonsson Nydalens SK 16:18 +0:45
7 Erling Hjermstad Fossum IF 16:23 +0:50
8 Øyvind Hjermstad Fossum IF 16:36 +1:03
9 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 16:41 +1:08
10 Herman Brunborg Nittedal OL 17:36 +2:03
11 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 17:52 +2:19
12 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 17:56 +2:23
13 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:00 +2:27
14 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:07 +2:34
15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 18:11 +2:38
16 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 18:14 +2:41
17 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 18:24 +2:51
18 Sam Lunøe Nydalens SK 18:35 +3:02
19 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 19:10 +3:37
20 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:13 +3:40
21 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 19:21 +3:48
22 Håkon Sturød Nydalens SK 19:22 +3:49
23 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 19:36 +4:03
24 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 19:50 +4:17
25 Lukas Liland Nydalens SK 20:11 +4:38
26 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 20:12 +4:39
27 Alexander Smeby Nydalens SK 20:41 +5:08
28 Sebastian Eidem Heming Orientering 20:42 +5:09
29 Audun Bergan Nydalens SK 21:01 +5:28
30 Lars Young Vik Nydalens SK 21:13 +5:40
31 Olav Torgersen Bækkelagets SK 21:18 +5:45
31 Sander Arntzen Asker Skiklubb 21:18 +5:45
33 Trygve Myhr Asker Skiklubb 21:56 +6:23
34 Håkon Øvstedal Nydalens SK 22:08 +6:35
35 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 22:22 +6:49
36 Sivert Kverne Fossum IF 24:45 +9:12
37 Håvard Høymork Heming Orientering 25:31 +9:58
38 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 26:29 +10:56
39 Fredrik Fossan-Waage NOTEAM 26:34 +11:01
40 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 27:21 +11:48
41 Øistein Rønning Strand Nydalens SK 27:38 +12:05
41 Tobias Fremming Heming Orientering 27:38 +12:05
43 William Resvold Skaug Oppsal Orientering 28:40 +13:07
44 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 29:25 +13:52
45 Felix Engebråten Oppsal Orientering 30:56 +15:23
46 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 31:03 +15:30
47 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 37:22 +21:49
48 Joar Oldernes Lillomarka OL 41:23 +25:50
49 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 51:17 +35:44
  Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Aksel Arnesen Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Andreas Moldskred Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Tobias R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert  
  Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Birk Strøm Nydalens SK ikke startet  
  Kasper Fosser Heming Orientering ikke startet  
  Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering ikke startet  
  Even Amundsen Madsø Oppsal Orientering ikke startet  
  Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet  
  Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb ikke startet  

D 17-

51 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 16:47  
2 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 17:24 +0:37
3 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 17:53 +1:06
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:58 +1:11
5 Ragnhild Haga Raumar Orientering 18:24 +1:37
5 Sofie Aarnes Nydalens SK 18:24 +1:37
7 Gitte Bromander Fredrikstad SK 18:38 +1:51
8 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 19:04 +2:17
9 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 19:06 +2:19
10 Astrid Fiskum IL Tyrving 19:08 +2:21
11 Ingvild Tømta Raumar Orientering 19:30 +2:43
12 Tone E Lye IL Tyrving 19:34 +2:47
13 Karen Bjergaard Nydalens SK 19:36 +2:49
14 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 19:54 +3:07
15 Ane Næsset Ramtvedt Sarpsborg OL 19:56 +3:09
16 Johanne Lægran Nydalens SK 19:58 +3:11
17 Evine Westli Andersen Løten o-lag 20:05 +3:18
18 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 20:16 +3:29
19 Nanna Norderud IL Tyrving 20:17 +3:30
20 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 20:41 +3:54
21 Maria Brodin Fossum IF 20:57 +4:10
22 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 20:59 +4:12
23 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 21:29 +4:42
24 Marit Vala NTNUI 22:00 +5:13
25 Kari Strand Lierbygda OL 22:05 +5:18
26 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 22:10 +5:23
27 Rikke S Iversen Heming Orientering 22:22 +5:35
28 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:25 +5:38
29 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 22:31 +5:44
30 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 22:39 +5:52
31 Ingrid Tronshaug Stokke IL 22:46 +5:59
32 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 22:58 +6:11
33 Ingvild Høymork Heming Orientering 22:59 +6:12
34 Hedda Vonen Nittedal OL 23:06 +6:19
35 Elin Ekeberg IL Tyrving 23:46 +6:59
36 Camilla Stridsklev IL Tyrving 23:56 +7:09
37 Guro Vassend Fossum IF 24:02 +7:15
38 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 24:33 +7:46
39 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 24:56 +8:09
40 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 24:58 +8:11
41 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 25:07 +8:20
42 Aurelia Korthauer Tynset IF 25:36 +8:49
43 Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering 25:41 +8:54
44 Anine Ahlsand Nydalens SK 25:58 +9:11
45 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 27:52 +11:05
46 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 30:10 +13:23
47 Dorothea Schulze Nydalens SK 31:02 +14:15
48 Yvonne Svendsen IL Tyrving 32:11 +15:24
49 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 33:03 +16:16
50 Linda Fredh Hamar OK 34:26 +17:39
51 Margrethe Wiik OK Sør 42:13 +25:26
  Anne Johanne Lind Nydalens SK ikke startet  
  Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving ikke startet  
  Stina Johannne Sandberg Nydalens SK ikke startet  
  Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet  
  Elena Grand Nydalens SK ikke startet  
  Kaisa Svergja Raumar Orientering ikke startet  
  Marita Weierud Kvaale Røyken OL ikke startet  
  Eija Schulze Gundelfinger TS ikke startet  
  Inga Morgenlie Nydalens SK ikke startet  
  Cassie Trewin IL Tyrving ikke startet  
  Marte Edvardsen NOTEAM ikke startet  
  Oda Lægran Nydalens SK ikke startet  
  Oda Lohne van der Eynden Søgne og Songdalen OK ikke startet  
  Siri Grandal IL Tyrving ikke startet  

H 17-

71 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sindre Rønning Fossum IF 14:33  
2 Olav Johannes Deelstra NTNUI 14:38 +0:05
3 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 14:40 +0:07
4 Nicholas Oscarson Lillomarka OL 14:42 +0:09
5 Martin Johansson IL Tyrving 14:43 +0:10
6 Erik Sagvolden Nydalens SK 14:54 +0:21
7 Eirik Rustad Raumar Orientering 14:56 +0:23
8 Dag Aalvik Lillomarka OL 15:00 +0:27
9 Bojan Blumenstein Halden SK 15:14 +0:41
10 Christian F Schive Halden SK 15:25 +0:52
11 Halvor Saunes Nydalens SK 15:26 +0:53
11 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:26 +0:53
11 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering 15:26 +0:53
14 Markus Holter Halden SK 15:35 +1:02
15 Trygve Tømta Raumar Orientering 15:36 +1:03
16 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 15:37 +1:04
16 Mathias Nipen IL Tyrving 15:37 +1:04
18 Håvard Haga Raumar Orientering 15:39 +1:06
19 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:58 +1:25
20 Jan Andreas Edstrøm NTNUI 16:10 +1:37
21 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 16:14 +1:41
22 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 16:19 +1:46
23 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:20 +1:47
24 Sverre Turter Sandvold NTNUI 16:24 +1:51
25 Stian Bergersen IL Tyrving 16:25 +1:52
26 Anders  Bjergaard NTNUI 16:37 +2:04
27 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 16:38 +2:05
27 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 16:38 +2:05
29 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:39 +2:06
30 Elias Wiklund Nydalens SK 16:44 +2:11
30 Gustav Fiskum IL Tyrving 16:44 +2:11
32 Tord Haflan Nydalens SK 16:50 +2:17
33 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 16:51 +2:18
33 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:51 +2:18
35 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:02 +2:29
36 Herman Moe Fet OL 17:08 +2:35
37 Christoffer Jakobsen IL Tyrving 17:10 +2:37
38 Are Wigaard Oppsal Orientering 17:38 +3:05
38 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 17:38 +3:05
40 Inge Lindseth Nydalens SK 17:54 +3:21
41 Terje Faugstad Bjertnes NTNUI 18:01 +3:28
42 Vegard Brox IL Tyrving 18:04 +3:31
43 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 18:07 +3:34
44 Trond Veastad NTNUI 18:14 +3:41
45 Erik Råberg OK Tyr 18:19 +3:46
45 Erik Persson Oppsal Orientering 18:19 +3:46
47 Tarjei Vollset Heming Orientering 18:39 +4:06
48 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 18:44 +4:11
49 Claus Martinsen Heming Orientering 18:47 +4:14
50 Simen Bjørringsøy Nydalens SK 18:54 +4:21
51 Øyvind Gløersen NOTEAM 19:12 +4:39
52 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 19:13 +4:40
53 Jørund Vala Oppsal Orientering 19:14 +4:41
54 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 19:20 +4:47
55 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 19:27 +4:54
56 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 19:31 +4:58
57 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 19:35 +5:02
58 Magnus Nordbrøden Halden SK 19:45 +5:12
59 Morten Tangen Hamar OK 19:46 +5:13
60 Lars Bredalen Nittedal OL 19:56 +5:23
61 Jørgen Rennemo NOTEAM 20:05 +5:32
62 Henning Spjelkavik IL Tyrving 20:29 +5:56
63 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 21:13 +6:40
64 Lars Jakobsen IL Tyrving 21:43 +7:10
65 Martin Langaas Oppsal Orientering 22:30 +7:57
66 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 23:15 +8:42
67 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 24:41 +10:08
68  Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 25:26 +10:53
69 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 26:01 +11:28
  Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Stian Lillegård Lillomarka OL diskvalifisert  
  Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet  
  Lars Joramo Austvik NOTEAM ikke startet  
  Georg Balke Fjellang Nydalens SK ikke startet  
  Haakon Ingvaldsen Nydalens SK ikke startet  
  Einar M. Often Raumar Orientering ikke startet  
  Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet  
  Sindre Fjogstad Oppsal Orientering ikke startet  
  Magne Jutulstad NTNUI ikke startet  
  Mats Olav Berg NOTEAM ikke startet  
  Petter Kaarby Nydalens SK ikke startet  
  Lars Bergerud IL Tyrving ikke startet  
  Sebastian Torgersen Bækkelagets SK ikke startet  

D 40-

36 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kari Madslien Nydalens SK 18:37  
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 19:57 +1:20
3 Hege Feiring IL Tyrving 20:17 +1:40
4 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 20:54 +2:17
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 21:08 +2:31
6 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 21:27 +2:50
7 Anne Madslien Nydalens SK 22:02 +3:25
8 Marianne Njåstein IL Tyrving 22:28 +3:51
9 Anne Myhr Nydalens SK 22:58 +4:21
10 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 23:21 +4:44
11 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 23:37 +5:00
12 Hege Wang Lillomarka OL 23:48 +5:11
13 Gry Ahlsand Nydalens SK 24:33 +5:56
14 Åshild Flatebakken IL Tyrving 25:09 +6:32
15 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 25:43 +7:06
16 Trine Oldernes Lillomarka OL 26:10 +7:33
17 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 26:12 +7:35
18 Ann Elin Flågen Heming Orientering 26:27 +7:50
19 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 26:40 +8:03
20 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 26:53 +8:16
21 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 28:01 +9:24
22 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 28:13 +9:36
23 Kathrine Lunøe Nydalens SK 29:09 +10:32
24 Eli Marøy Heming Orientering 29:21 +10:44
25 Ida Syversen Røyken OL 30:12 +11:35
26 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 32:19 +13:42
27 Linda Rivedal Sentrum OK 33:01 +14:24
28 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 33:40 +15:03
29 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 34:07 +15:30
30 Marianne Reusch Heming Orientering 35:36 +16:59
  Helle Hundseid IL Tyrving fullført  
  Anne Kristine Norderud IL Tyrving diskvalifisert  
  Line Telje Høydal Nydalens SK diskvalifisert  
  Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF diskvalifisert  
  Alix Young Vik Nydalens SK diskvalifisert  
  Else Kari Scheele Nydalens SK diskvalifisert  
  Maria Torgersen Bækkelagets SK ikke startet  
  Doris Larsson Lillomarka OL ikke startet  

H 40-

48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 16:23  
2 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 16:46 +0:23
3 Svein Nygård Lillomarka OL 17:04 +0:41
4 Inge Gunnes IL Tyrving 17:08 +0:45
5 Steinar Låg Østmarka OK 17:14 +0:51
6 Geir Hoff IL Tyrving 17:15 +0:52
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:18 +0:55
8 Jon Iver Bakken Nydalens SK 17:22 +0:59
9 Kimme Arnesen Heming Orientering 17:24 +1:01
10 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 17:51 +1:28
11 Svein Granerud Asker Skiklubb 18:05 +1:42
12 Christian Reusch Heming Orientering 18:09 +1:46
13 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 18:12 +1:49
14 Bjørn Hauge Fet OL 18:32 +2:09
15 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 18:42 +2:19
16 Torstein Berntsen IL Tyrving 18:44 +2:21
17 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 18:46 +2:23
18 Thor Mella Østmarka OK 18:52 +2:29
19 Torstein Hole Nydalens SK 19:11 +2:48
20 Tore Bredalen Nittedal OL 19:16 +2:53
21 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 19:30 +3:07
22 Lasse Arnesen Heming Orientering 19:56 +3:33
23 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 20:08 +3:45
23 Hallvard Koren OK Moss 20:08 +3:45
25 Bent Skatvedt Raumar Orientering 20:14 +3:51
26 Christian Gløgård Nittedal OL 20:20 +3:57
27 Lars Krüger Nydalens SK 20:30 +4:07
28 Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK 20:33 +4:10
29 Vemund Kongsnes Østmarka OK 20:52 +4:29
30 Arne Torgersen Bækkelagets SK 21:06 +4:43
31 Jørn Moe Fet OL 21:14 +4:51
32 Ole Petter Haugen Nydalens SK 21:16 +4:53
33 Anders Flågen Heming Orientering 21:42 +5:19
34 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 21:47 +5:24
34 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 21:47 +5:24
36 Kyrre Gran Fet OL 22:08 +5:45
37 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 23:17 +6:54
38 Kjetil Espedal Nydalens SK 23:56 +7:33
39 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 23:58 +7:35
40 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 24:38 +8:15
41 Bent Kverne Fossum IF 25:05 +8:42
42 Stein Mella Oppsal Orientering 26:01 +9:38
43 Frank Roar Olsen Bergens TF 26:29 +10:06
44 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 26:32 +10:09
45 Are Kristiansen IL Tyrving 26:53 +10:30
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Stein Blomseth Lillomarka OL diskvalifisert  
  Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert  
  Sverre Wisløff Asker Skiklubb ikke startet  
  Sven Arne Gylterud Fossum IF ikke startet  
  Christian Jomaas Fossum IF ikke startet  
  Per Kristian Ramstad Fet OL ikke startet  
  Magne Aas Asker Skiklubb ikke startet  
  Einar Forvoll Heming Orientering ikke startet  

D 50-

22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 20:54  
2 Linda Hanssen Østmarka OK 21:22 +0:28
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 22:03 +1:09
4 Anne Danielsen Lyn Ski 22:35 +1:41
5 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 23:25 +2:31
6 Kjersti Skantze IL Tyrving 23:32 +2:38
7 Ellen Marie Turter Nydalens SK 23:38 +2:44
8 Wenche Hultgreen IL Tyrving 23:47 +2:53
9 Mette Hallén Nydalens SK 24:18 +3:24
10 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 24:22 +3:28
11 Berit Berge IL Tyrving 24:46 +3:52
12 Runa Skyttersæter Heming Orientering 24:52 +3:58
13 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 25:18 +4:24
14 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 25:46 +4:52
15 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 26:27 +5:33
16 Anna Göhlman IL Tyrving 27:42 +6:48
17 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 28:25 +7:31
18 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 29:00 +8:06
19 Helena Stubberud Nydalens SK 30:12 +9:18
20 Siw Solstad IL Tyrving 33:33 +12:39
21 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 38:19 +17:25
  Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Mona Strand Måren OK ikke startet  
  Mari Hernandez OL Toten-Troll ikke startet  
  Kari Natvig Nittedal OL ikke startet  
  Kristin Tandberg Asker Skiklubb ikke startet  
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet  

H 50-

40 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Leif Eriksson Modum OL 17:41  
2 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 18:03 +0:22
3 Håkon Håversen Østmarka OK 18:15 +0:34
4 Eivind Hoff IL Tyrving 18:20 +0:39
5 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 18:27 +0:46
6 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 18:30 +0:49
7 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:47 +1:06
8 Nils Petter Fremming Heming Orientering 18:53 +1:12
9 Klaus Horne IL Tyrving 19:02 +1:21
10 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 19:05 +1:24
11 Einar Jensen Nydalens SK 19:20 +1:39
12 Gløer Winsvold Sentrum OK 19:29 +1:48
13 Egil Eide IL Tyrving 19:53 +2:12
14 Ove Martinsen Hauketo IF 19:54 +2:13
15 Tormod Jensen Sarpsborg OL 19:55 +2:14
16 Ketil Berge Vestre Akers SK 20:37 +2:56
17 Morten Karlsen Måren OK 20:46 +3:05
18 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 20:50 +3:09
19 Johan Mattsson Lillomarka OL 21:04 +3:23
20 Frode Kamsvåg IL Tyrving 21:06 +3:25
21 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 21:07 +3:26
22 Andreas Erichsen Nydalens SK 21:23 +3:42
23 Reidar Fossum Asker Skiklubb 21:55 +4:14
24 Håvard Christiansen NOTEAM 22:04 +4:23
25 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 22:33 +4:52
26 Christopher Schive OK Moss 22:40 +4:59
27 Bård Natvig Nittedal OL 22:55 +5:14
28 Are Njåstein IL Tyrving 23:15 +5:34
29 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 23:35 +5:54
30 Martin Granly Lillomarka OL 24:17 +6:36
31 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 24:21 +6:40
32 Donald Skantze IL Tyrving 24:35 +6:54
33 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 24:46 +7:05
34 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 25:11 +7:30
35 Per Sandberg Nydalens SK 26:04 +8:23
36 Øyvind Grandum IL GeoForm 26:17 +8:36
37 Truls Angell Lillomarka OL 34:50 +17:09
  Jarl Øvstedal Nydalens SK fullført  
  Johan Lunde IL Koll diskvalifisert  
  Karl Aasmund Erøy OK Moss diskvalifisert  
  Terje Bråten Raumar Orientering ikke startet  
  Lars Arnesen Bækkelagets SK ikke startet  
  Helge Stubberud Nydalens SK ikke startet  

D 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Birgit Korvald Nydalens SK 24:03  
2 Berit Saxhaug Raumar Orientering 34:59 +10:56
3 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 35:37 +11:34
4 Nina Kolberg IL Tyrving 36:32 +12:29
5 Karin Kilset IL Tyrving 38:53 +14:50
6 Liv Haugli Heming Orientering 39:23 +15:20
7 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 42:06 +18:03
8 Sidsel Sandelien Heming Orientering 48:41 +24:38
  Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL ikke startet  

H 60-

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 19:11  
2 Svein S Jacobsen IL Tyrving 19:28 +0:17
3 Vidar Elvekrok Eiker OL 21:04 +1:53
4 Eldar Børsum Bækkelagets SK 21:08 +1:57
5 Jørgen Holmboe IL Tyrving 21:53 +2:42
6 Nils-Petter Wiik Driv IL 21:56 +2:45
7 Harald Aasheim Oppsal Orientering 22:51 +3:40
8 Tore Ruud Østmarka OK 23:45 +4:34
9 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 24:28 +5:17
10 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 24:31 +5:20
11 Kjell Hobøl Oppsal Orientering 25:27 +6:16
12 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 27:17 +8:06
13 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 29:18 +10:07
14 Lars Saxhaug Raumar Orientering 36:38 +17:27
15 Jens Egil Rostad OL Toten-Troll 47:20 +28:09
  Johan Toverud Jensen Nydalens SK diskvalifisert  
  Erlend Aamodt Nydalens SK ikke startet  
  Rune Hultgreen Oppsal Orientering ikke startet  

D 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 32:25  
2 Unni Drage Haugerud IF 32:46 +0:21
3 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 39:20 +6:55
4 Hjørdis Egner Heming Orientering 45:12 +12:47

H 70-

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Einar Hem Lillomarka OL 24:05  
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 27:34 +3:29
3 Bjørn Egner Heming Orientering 28:02 +3:57
4 Bjørn Sandelien Heming Orientering 29:10 +5:05
5 Øystein Madsen Haugerud IF 30:40 +6:35
6 Tor Drage Haugerud IF 31:04 +6:59
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 31:06 +7:01
8 Leif Bråten Heming Orientering 34:21 +10:16
9 Kjell H. Eriksen Fossum IF 34:23 +10:18
10 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 36:56 +12:51
11 Per Erik Sørensen Haugerud IF 40:16 +16:11
  Kjell Røkke IL Tyrving ikke startet  

D Bedrift

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingrid Bjørshol Holm ABB BIL 23:49  

H Bedrift

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 17:46  
2 Andreas Medalen NOTEAM 18:22 +0:36
3 John Hansen AB PIL 20:46 +3:00
4 Roger Amundsen JIL Oslo S 25:48 +8:02
  Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL diskvalifisert  

D Rekrutt

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 Ingrid Lurås NOTEAM 20:55 +3:49
0 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 21:52 +4:46
0 Anne Østvold Heming Orientering 19:35 +2:29
0 Hanne Marte Østvold Heming Orientering 19:25 +2:19
0 Lotte Brakestad NOTEAM 31:00 +13:54
0 Runa Brakestad NOTEAM 30:57 +13:51
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:32 +1:26
0 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 15:27  
0 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 14:29  
0 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 17:06  
0 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 17:06  
0 Emilie Flø Lillomarka OL 19:29 +2:23
0 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 30:54 +13:48
0 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 21:09 +4:03

H Rekrutt

24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 Fridtjof Fyksen Bækkelagets SK 24:48 +11:06
0 Henrik Grotle Fürstenberg Nydalens SK 28:39 +14:57
0 Eskild Hafskjold Nydalens SK 30:17 +16:35
0 Sondre Hafskjold NOTEAM 33:51 +20:09
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 31:07 +17:25
0 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 30:23 +16:41
0 Jonas Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 30:21 +16:39
0 Jani Johnson Bækkelagets SK 32:51 +19:09
0 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 14:35 +0:53
0 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 11:53  
0 Henrik Linløkken Østmarka OK 20:22 +6:40
0 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 30:02 +16:20
0 Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 18:07 +4:25
0 Jonas Krogh Oppsal Orientering 12:44  
0 Axel Aalde Nydalens SK 13:42  
0 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 13:18  
0 Lasse Klöck Jødal Bækkelagets SK 33:02 +19:20
0 Fridtjof Reusch Heming Orientering 14:02 +0:20
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 14:04 +0:22
0 Sigurd Hobøl Østmarka OK 15:31 +1:49
0 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 17:57 +4:15
  Philip Stärk Johansen Heming Orientering diskvalifisert  
  Mattis Klöck Jødal Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK diskvalifisert  
  Trond Oldernes Lillomarka OL ikke startet  
  Torjus Ullern IL Tyrving ikke startet  
  Christoffer Ånensen Oppsal Orientering ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +