Resultater Oslo City Cup - Løp 3 - 2016



Resultater Oslo City Cup, løp 3 av 5
Oslo - 19. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 780 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:41   9:14
2 Mille Baastad Berg IL Tyrving 25:52 +0:11 9:18
3 Marie Saugestad Nydalens SK 28:30 +2:49 10:15
4 Emilie Flø Lillomarka OL 30:45 +5:04 11:03
5 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 31:32 +5:51 11:20
6 Sigrid Nermoen Østmarka OK 31:44 +6:03 11:24
7 Linnea Holst IL Tyrving 32:44 +7:03 11:46
8 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 36:19 +10:38 13:03
9 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 37:00 +11:19 13:18
10 Malin Sveen Bækkelagets SK 37:09 +11:28 13:21
11 Mari Aarseth Nydalens SK 37:23 +11:42 13:26
12 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 39:10 +13:29 14:05
13 Martha Wisløff Asker Skiklubb 41:39 +15:58 14:58
14 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 43:49 +18:08 15:45
15 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 48:17 +22:36 17:22
16 Anne Østvold Heming Orientering 50:56 +25:15 18:19
17 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 55:16 +29:35 19:52
18 Sara Martini Asker Skiklubb 56:35 +30:54 20:21
  Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 11-12

2 670 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ask Olaussen Oppsal Orientering 22:32   8:26
2 Axel Aalde Nydalens SK 23:55 +1:23 8:57
3 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 24:50 +2:18 9:18
4 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 24:59 +2:27 9:21
5 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 26:35 +4:03 9:57
6 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 34:28 +11:56 12:54
7 Eskil Brænden Lillomarka OL 40:53 +18:21 15:18
  Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL diskvalifisert    
  Einar Østvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Jonas Krogh Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 13-16

2 840 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 18:25   6:29
2 Pia Young Vik Nydalens SK 18:45 +0:20 6:36
3 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 18:57 +0:32 6:40
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 19:22 +0:57 6:49
5 Oda Scheele Nydalens SK 19:32 +1:07 6:52
6 Marie Liland Nydalens SK 19:45 +1:20 6:57
7 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 19:48 +1:23 6:58
8 Ragne Norrud Fossum IF 19:51 +1:26 6:59
9 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 20:06 +1:41 7:04
10 Maren Norderud IL Tyrving 20:18 +1:53 7:08
11 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 20:24 +1:59 7:10
12 Pernille Katla Fossum IF 20:35 +2:10 7:14
13 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 20:37 +2:12 7:15
14 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 20:49 +2:24 7:19
15 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 20:59 +2:34 7:23
16 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 21:01 +2:36 7:24
17 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:10 +2:45 7:27
18 Solveig Eline Berg IL Tyrving 21:25 +3:00 7:32
19 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 21:34 +3:09 7:35
20 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 21:36 +3:11 7:36
21 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 22:29 +4:04 7:55
22 Ingvild Høydal Nydalens SK 22:58 +4:33 8:05
23 Ada Wulfsberg Nydalens SK 23:11 +4:46 8:09
24 Ina Martini Asker Skiklubb 23:26 +5:01 8:15
25 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 23:48 +5:23 8:22
26 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 23:50 +5:25 8:23
27 Linn Mei Waaler Måren OK 24:24 +5:59 8:35
28 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 24:46 +6:21 8:43
29 Tina Kalleson Oppsal Orientering 24:47 +6:22 8:43
30 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 24:53 +6:28 8:45
31 Ida Marie Flågen Heming Orientering 25:47 +7:22 9:04
32 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 27:50 +9:25 9:48
33 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 28:25 +10:00 10:00
34 Astrid Rognstad Hadeland OL 28:42 +10:17 10:06
35 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 28:45 +10:20 10:07
36 Tia Jansen Heming Orientering 29:23 +10:58 10:20
37 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 29:41 +11:16 10:27
38 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 31:14 +12:49 10:59
39 Live Østvold Heming Orientering 31:23 +12:58 11:03
40 Frida Solsrud Nydalens SK 31:50 +13:25 11:12
41 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 32:08 +13:43 11:18
42 Hannah Mans Nydalens SK 32:35 +14:10 11:28
43 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 33:14 +14:49 11:42
44 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 33:17 +14:52 11:43
45 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 35:09 +16:44 12:22
46 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 36:25 +18:00 12:49
  Iris Holst IL Tyrving diskvalifisert    
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Netta Bar-Nathan Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ingrid Madslien Nydalens SK diskvalifisert    

H 13-16

2 780 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 16:31   5:56
2 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 16:40 +0:09 5:59
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 16:51 +0:20 6:03
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 17:49 +1:18 6:24
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:05 +1:34 6:30
6 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 18:08 +1:37 6:31
7 Trygve Myhr Asker Skiklubb 18:22 +1:51 6:36
8 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 18:24 +1:53 6:37
9 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 18:47 +2:16 6:45
10 Felix Finsrud Asker Skiklubb 19:02 +2:31 6:50
11 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 19:06 +2:35 6:52
11 Jonas Myhr Asker Skiklubb 19:06 +2:35 6:52
13 Vemund Heier Nydalens SK 19:41 +3:10 7:04
14 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:47 +3:16 7:06
15 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 19:54 +3:23 7:09
16 Ferdinand Fremming Heming Orientering 20:14 +3:43 7:16
17 Håkon Sturød Nydalens SK 20:20 +3:49 7:18
18 Henrik Reusch Heming Orientering 20:27 +3:56 7:21
19 Gaute Bergan Nydalens SK 20:33 +4:02 7:23
20 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 20:41 +4:10 7:26
21 Kristian Østermann Heming Orientering 20:44 +4:13 7:27
22 Ådne Skjærstein IL Tyrving 20:54 +4:23 7:31
23 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 20:59 +4:28 7:32
23 Johannes Halvorsen Nydalens SK 20:59 +4:28 7:32
25 Marlon Rustad Bækkelagets SK 21:24 +4:53 7:41
26 Anders Horvei Raumar Orientering 21:29 +4:58 7:43
27 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 21:59 +5:28 7:54
28 Torjus Ullern IL Tyrving 22:06 +5:35 7:56
29 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 22:22 +5:51 8:02
30 August Syrdal Øen Heming Orientering 22:51 +6:20 8:13
31 Simen Våge Asker Skiklubb 23:07 +6:36 8:18
32 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 23:32 +7:01 8:27
33 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 23:43 +7:12 8:31
34 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 24:02 +7:31 8:38
35 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 24:33 +8:02 8:49
36 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 25:07 +8:36 9:02
36 Storm Kleiva Nydalens SK 25:07 +8:36 9:02
38 Eirik Øvstedal Nydalens SK 25:16 +8:45 9:05
39 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 25:54 +9:23 9:18
40 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 27:36 +11:05 9:55
41 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 28:13 +11:42 10:08
42 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 28:21 +11:50 10:11
43 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 28:28 +11:57 10:14
44 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 29:41 +13:10 10:40
45 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 33:07 +16:36 11:54
46 Elias Stubberud Nydalens SK 34:35 +18:04 12:26
47 Jonas Aarseth Nydalens SK 36:26 +19:55 13:06
48 Lasse L. Øvlihåm Kolbotn og Skimt OL 38:20 +21:49 13:47
  Lars Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Birk Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Torstein Norgaard Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Sivert Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    

D 17-

2 670 m, 72 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 15:03   5:38
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:57 +1:54 6:20
3 Siri Ulvestad Nydalens SK 17:02 +1:59 6:22
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 17:04 +2:01 6:23
5 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 17:20 +2:17 6:29
6 Ina Westerlund Nydalens SK 17:28 +2:25 6:32
7 Ragnhild Haga Raumar Orientering 17:31 +2:28 6:33
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 17:36 +2:33 6:35
9 Synne Strand Asker Skiklubb 17:37 +2:34 6:35
10 Linn Hokholt NTNUI 17:40 +2:37 6:37
11 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 17:51 +2:48 6:41
12 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:52 +2:49 6:41
13 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 17:53 +2:50 6:41
14 Marion Huber Nydalens SK 17:54 +2:51 6:42
15 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:56 +2:53 6:42
16 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 18:01 +2:58 6:44
17 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 18:06 +3:03 6:46
18 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 18:15 +3:12 6:50
18 Tone E Lye Nydalens SK 18:15 +3:12 6:50
20 Ida Tiltnes IL Tyrving 18:23 +3:20 6:53
21 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 18:27 +3:24 6:54
22 Anine Hallén Nydalens SK 18:34 +3:31 6:57
23 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 18:38 +3:35 6:58
24 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 19:00 +3:57 7:06
25 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 19:02 +3:59 7:07
26 Karen Bjergaard Nydalens SK 19:12 +4:09 7:11
27 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 19:13 +4:10 7:11
27 Oda Lægran Nydalens SK 19:13 +4:10 7:11
29 Louise Oram Bækkelagets SK 19:19 +4:16 7:14
30 Maria Brodin Fossum IF 19:21 +4:18 7:14
31 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 19:25 +4:22 7:16
32 Maren Kopland Modum OL 19:27 +4:24 7:17
33 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 19:30 +4:27 7:18
34 Ida Tangen Nydalens SK 19:33 +4:30 7:19
35 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 19:37 +4:34 7:20
36 Lisbeth Voll Nydalens SK 19:39 +4:36 7:21
36 Camilla Stridsklev IL Tyrving 19:39 +4:36 7:21
38 Cristina Luis Nydalens SK 19:48 +4:45 7:24
39 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 19:58 +4:55 7:28
40 Arianna Taufer Nydalens SK 20:01 +4:58 7:29
41 Marit Vala Oppsal Orientering 20:04 +5:01 7:30
42 Evine Westli Andersen Løten o-lag 20:16 +5:13 7:35
43 Toril Nes Nydalens SK 20:21 +5:18 7:37
44 Åse Bergan Nydalens SK 20:22 +5:19 7:37
45 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:40 +5:37 7:44
46 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 20:45 +5:42 7:46
47 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:03 +6:00 7:53
48 Ingrid Tronshaug Stokke IL 21:08 +6:05 7:54
49 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 21:14 +6:11 7:57
50 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 21:16 +6:13 7:57
51 Stine Njåstein IL Tyrving 21:30 +6:27 8:03
52 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 21:33 +6:30 8:04
53 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 21:41 +6:38 8:07
54 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 21:47 +6:44 8:09
55 Mari Flatekval Oppsal Orientering 22:33 +7:30 8:26
56 Elin Ekeberg IL Tyrving 22:42 +7:39 8:30
57 Elise Ullern IL Tyrving 22:59 +7:56 8:36
58 Elena Grand Nydalens SK 23:49 +8:46 8:55
59 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 24:42 +9:39 9:15
60 Marie Ullevålseter Nydalens SK 25:30 +10:27 9:33
61 Line Klyve Oppsal Orientering 26:49 +11:46 10:02
62 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 27:42 +12:39 10:22
63 Emeline Mjølnerød Halden SK 28:03 +13:00 10:30
64 Marit Isachsen Asker Skiklubb 28:14 +13:11 10:34
65 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 28:47 +13:44 10:46
66 Ingrid Urseth Vingelen IL 29:06 +14:03 10:53
67 Stine Austad Raumar Orientering 30:29 +15:26 11:25
68 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 34:41 +19:38 12:59
69 Ronja Heller Bækkelagets SK 37:56 +22:53 14:12
  Ingrid Bredalen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Åshild Faller Råheim Fet OL diskvalifisert    
  Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert    

H 17-

2 840 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:06   4:57
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 14:09 +0:03 4:58
3 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:17 +0:11 5:01
4 Riccardo Scalet Lillomarka OL 14:29 +0:23 5:05
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 14:39 +0:33 5:09
6 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:44 +0:38 5:11
6 Bojan Blumenstein Nydalens SK 14:44 +0:38 5:11
8 Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 14:56 +0:50 5:15
9 Sindre Rønning Fossum IF 14:57 +0:51 5:15
10 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:07 +1:01 5:19
11 Thomas Nipen Nydalens SK 15:09 +1:03 5:20
12 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 15:10 +1:04 5:20
13 Mathias Nipen IL Tyrving 15:20 +1:14 5:23
14 Anders Haga Raumar Orientering 15:28 +1:22 5:26
15 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 15:37 +1:31 5:29
15 Henrik Eijsink Nydalens SK 15:37 +1:31 5:29
17 Erik Persson Oppsal Orientering 15:43 +1:37 5:32
18 Lukas Liland Nydalens SK 15:47 +1:41 5:33
19 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 15:52 +1:46 5:35
20 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 16:08 +2:02 5:40
21 Per Wiréhn Asker Skiklubb 16:11 +2:05 5:41
22 Halvor Saunes Nydalens SK 16:20 +2:14 5:45
23 Jostein Tandberg Nydalens SK 16:23 +2:17 5:46
24 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 16:24 +2:18 5:46
25 Ove Sætra Hadeland OL 16:29 +2:23 5:48
26 Trygve Tømta Raumar Orientering 16:30 +2:24 5:48
26 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:30 +2:24 5:48
28 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 16:31 +2:25 5:48
29 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 16:35 +2:29 5:50
30 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 16:38 +2:32 5:51
31 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:55 +2:49 5:57
32 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 16:57 +2:51 5:58
32 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 16:57 +2:51 5:58
34 Aksel Madslien Nydalens SK 17:09 +3:03 6:02
35 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 17:10 +3:04 6:02
36 Martin Hoset Nydalens SK 17:16 +3:10 6:04
37 Sam Lunøe Nydalens SK 17:26 +3:20 6:08
38 Marius Øie Løten o-lag 17:30 +3:24 6:09
39 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 17:55 +3:49 6:18
39 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 17:55 +3:49 6:18
41 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 17:56 +3:50 6:18
42 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 18:07 +4:01 6:22
43 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 18:09 +4:03 6:23
44 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 18:30 +4:24 6:30
45 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 18:36 +4:30 6:32
46 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:39 +4:33 6:34
47 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:41 +4:35 6:34
48 Simen Smestad Bækkelagets SK 18:45 +4:39 6:36
49 Kyongsa Ri Nydalens SK 18:47 +4:41 6:36
50 Erik Trøen Modum OL 18:51 +4:45 6:38
50 Thomas Schive Bækkelagets SK 18:51 +4:45 6:38
52 Joar Oldernes Lillomarka OL 19:12 +5:06 6:45
53 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 19:25 +5:19 6:50
54 Erik Råberg OK Tyr 19:38 +5:32 6:54
55 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 20:06 +6:00 7:04
56 Per Magnus Dahl Elverum OK 20:24 +6:18 7:10
57 Morten Tangen Måren OK 21:04 +6:58 7:25
58 Jostein Thorstensen SINTEF BIL 21:05 +6:59 7:25
59 Steinar Kvaale Bø OL 21:12 +7:06 7:27
60 Truls Kvaase Bækkelagets SK 21:16 +7:10 7:29
61 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 21:44 +7:38 7:39
62 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 23:40 +9:34 8:20
63 John Eivind Presterud Fet OL 23:53 +9:47 8:24
64 Martin Langaas Oppsal Orientering 24:16 +10:10 8:32
65 Stian Lillegård Lillomarka OL 37:07 +23:01 13:04
  Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Anders Vister Nydalens SK diskvalifisert    
  Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Magnus Svingheim Raumar Orientering diskvalifisert    
  Andreas Saunes Kongsberg OL diskvalifisert    

D 40-

2 780 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 19:56   7:10
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 21:47 +1:51 7:50
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 21:47 +1:51 7:50
4 Else Kari Scheele Nydalens SK 22:00 +2:04 7:54
5 Hege Feiring IL Tyrving 22:19 +2:23 8:01
6 Ann Elin Flågen Heming Orientering 22:24 +2:28 8:03
7 Nora Skauen IL Tyrving 22:55 +2:59 8:14
8 Hege Wang Lillomarka OL 22:58 +3:02 8:15
9 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 23:43 +3:47 8:31
10 Trine Oldernes Lillomarka OL 23:47 +3:51 8:33
11 Marit B. Eithun Nittedal OL 23:58 +4:02 8:37
12 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 24:43 +4:47 8:53
13 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 25:40 +5:44 9:13
14 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 26:22 +6:26 9:29
15 Hege Pran Odal OL - Orientering 26:34 +6:38 9:33
16 Heidi Østli Raumar Orientering 27:49 +7:53 10:00
17 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 28:04 +8:08 10:05
18 Silje With NOTEAM 28:48 +8:52 10:21
19 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 28:56 +9:00 10:24
20 Solveig Bergan Nydalens SK 29:41 +9:45 10:40
21 Kathrine Lunøe Nydalens SK 29:47 +9:51 10:42
22 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 30:47 +10:51 11:04
23 Marianne Reusch Heming Orientering 30:57 +11:01 11:07
24 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 32:57 +13:01 11:51
25 Linda Fredh Måren OK 33:53 +13:57 12:11
  Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    

H 40-

2 780 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 16:52   6:04
2 Inge Gunnes IL Tyrving 17:27 +0:35 6:16
3 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 17:28 +0:36 6:16
4 Steinar Låg Asker Skiklubb 17:40 +0:48 6:21
4 Vegard Brox IL Tyrving 17:40 +0:48 6:21
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 17:45 +0:53 6:23
7 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:11 +1:19 6:32
8 Svein Nygård Lillomarka OL 18:22 +1:30 6:36
9 Bjørn Martini Asker Skiklubb 18:23 +1:31 6:36
10 Trond Lund IL Tyrving 18:34 +1:42 6:40
11 Morten Mosland Oppsal Orientering 18:35 +1:43 6:41
12 Christian Reusch Heming Orientering 19:08 +2:16 6:52
13 Kimme Arnesen Heming Orientering 19:11 +2:19 6:54
14 Tommy Skårbø Raumar Orientering 19:32 +2:40 7:01
15 Tore Bredalen Nittedal OL 19:37 +2:45 7:03
16 Bjørn Hauge Nydalens SK 19:43 +2:51 7:05
17 Kyrre Gran Fet OL 19:58 +3:06 7:10
18 Torstein Hole Nydalens SK 20:00 +3:08 7:11
19 Ola Perman OK Tyr 20:10 +3:18 7:15
20 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 20:12 +3:20 7:15
21 Knut Aalde Nydalens SK 20:22 +3:30 7:19
22 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 20:25 +3:33 7:20
23 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 20:33 +3:41 7:23
24 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 20:38 +3:46 7:25
25 Ola Lesteberg Kongsberg OL 20:52 +4:00 7:30
26 Espen Jernberg Nydalens SK 21:00 +4:08 7:33
27 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 21:09 +4:17 7:36
28 Jon Solsrud Nydalens SK 21:19 +4:27 7:40
29 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 21:41 +4:49 7:47
30 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 22:17 +5:25 8:00
31 Anders Flågen Heming Orientering 22:19 +5:27 8:01
32 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 22:35 +5:43 8:07
33 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 22:50 +5:58 8:12
34 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 22:59 +6:07 8:16
35 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 23:21 +6:29 8:23
36 Jens Christian Holst IL Tyrving 23:58 +7:06 8:37
37 Yngve Røe Nydalens SK 24:07 +7:15 8:40
38 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 25:09 +8:17 9:02
39 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 27:00 +10:08 9:42
40 Ove Hildrum Lillomarka OL 27:14 +10:22 9:47
41 Magne Aas Asker Skiklubb 27:38 +10:46 9:56
42 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 27:53 +11:01 10:01
43 Alexander Rødsten Heming Orientering 29:54 +13:02 10:45
44 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 30:07 +13:15 10:50
45 Svein Moberg Bækkelagets SK 1:10:15 +53:23 25:16

D 50-

2 670 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 17:57   6:43
2 Ellen Marie Turter Nydalens SK 20:05 +2:08 7:31
3 Anne Madslien Nydalens SK 20:15 +2:18 7:35
4 Anne Myhr Nydalens SK 21:07 +3:10 7:54
5 Alix Young Vik Nydalens SK 21:17 +3:20 7:58
6 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 21:43 +3:46 8:08
7 Dagrun Melkild Heming Orientering 21:55 +3:58 8:12
8 Linda Hanssen Østmarka OK 22:18 +4:21 8:21
9 Marianne Njåstein IL Tyrving 23:20 +5:23 8:44
10 Kjersti Skantze IL Tyrving 23:28 +5:31 8:47
11 Marita Hernandez OL Toten-Troll 23:37 +5:40 8:50
12 Mette Hallén Nydalens SK 24:01 +6:04 8:59
13 Anne Dahl Nydalens SK 24:11 +6:14 9:03
14 Åse Brødholt Indre Østfold OK 24:17 +6:20 9:05
15 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 24:25 +6:28 9:08
15 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 24:25 +6:28 9:08
17 Anne Danielsen Nydalens SK 24:39 +6:42 9:13
18 Berit Berge IL Tyrving 24:42 +6:45 9:15
19 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 24:53 +6:56 9:19
20 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 24:57 +7:00 9:20
21 Berit Danielsen IL Tyrving 25:04 +7:07 9:23
22 Runa Skyttersæter Heming Orientering 25:16 +7:19 9:27
23 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 25:18 +7:21 9:28
24 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 25:19 +7:22 9:28
25 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 25:21 +7:24 9:29
26 Åshild Flatebakken IL Tyrving 25:35 +7:38 9:34
27 Line Telje Høydal Nydalens SK 25:56 +7:59 9:42
28 Maria Torgersen Bækkelagets SK 26:29 +8:32 9:55
29 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 26:37 +8:40 9:58
30 Helena Stubberud Nydalens SK 26:40 +8:43 9:59
31 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 26:54 +8:57 10:04
32 Anna Göhlman IL Tyrving 27:10 +9:13 10:10
33 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 27:30 +9:33 10:17
34 Ingrid Nermoen Østmarka OK 27:55 +9:58 10:27
35 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 35:45 +17:48 13:23
  Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering diskvalifisert    

H 50-

2 670 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 17:00   6:22
2 Are Kristiansen IL Tyrving 17:04 +0:04 6:23
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 17:43 +0:43 6:38
4 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:49 +0:49 6:40
5 Nils Petter Fremming Heming Orientering 17:56 +0:56 6:42
6 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 18:10 +1:10 6:48
7 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 18:14 +1:14 6:49
8 Nils Hæstad Fossum IF 18:40 +1:40 6:59
9 Kjetil Karlsen OK Moss 18:42 +1:42 7:00
10 Arne Dybdahl Lillomarka OL 18:56 +1:56 7:05
11 Per Ola Ulseth Nydalens SK 19:06 +2:06 7:09
12 Arne Torgersen Bækkelagets SK 19:18 +2:18 7:13
12 Egil Eide IL Tyrving 19:18 +2:18 7:13
14 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 19:20 +2:20 7:14
15 Bent Skatvedt Raumar Orientering 19:22 +2:22 7:15
16 Hallvard Koren OK Moss 19:27 +2:27 7:17
17 Ove Martinsen Hauketo IF 19:31 +2:31 7:18
18 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 19:33 +2:33 7:19
19 Anders Kongberg Raumar Orientering 19:54 +2:54 7:27
19 Kjetil Espedal Nydalens SK 19:54 +2:54 7:27
21 Magne Brænden Lillomarka OL 19:58 +2:58 7:28
21 Jarl Øvstedal Nydalens SK 19:58 +2:58 7:28
23 Morten Karlsen Måren OK 20:45 +3:45 7:46
24 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 21:07 +4:07 7:54
25 Hallvard Berg IL Tyrving 21:09 +4:09 7:55
26 Karl Aasmund Erøy OK Moss 21:10 +4:10 7:55
27 Johan Mattsson Lillomarka OL 21:15 +4:15 7:57
28 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 21:33 +4:33 8:04
29 Ole Petter Haugen Nydalens SK 21:48 +4:48 8:09
30 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 22:04 +5:04 8:15
31 Helge Stubberud Nydalens SK 22:15 +5:15 8:20
32 Terje Bråten Raumar Orientering 22:25 +5:25 8:23
33 Bjørn Willadssen Heming Orientering 22:26 +5:26 8:24
34 Truls Angell Lillomarka OL 22:43 +5:43 8:30
35 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:51 +5:51 8:33
36 Øyvind Helmersen Fet OL 23:23 +6:23 8:45
37 Bjørn Christensen Østmarka OK 23:41 +6:41 8:52
38 Stein Mella Oppsal Orientering 23:46 +6:46 8:54
39 Are Njåstein IL Tyrving 24:04 +7:04 9:00
40 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 25:12 +8:12 9:26
41 Donald Skantze IL Tyrving 25:52 +8:52 9:41
42 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 26:35 +9:35 9:57
43 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 27:42 +10:42 10:22
44 Morten Engebretsen Raumar Orientering 38:52 +21:52 14:33
  Thor Vollset Heming Orientering diskvalifisert    
  Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK diskvalifisert    

D 60-

2 840 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Korvald Nydalens SK 24:16   8:32
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 25:33 +1:17 8:59
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 28:45 +4:29 10:07
4 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 33:22 +9:06 11:44

H 60-

2 670 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 18:48   7:02
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 18:55 +0:07 7:05
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 20:16 +1:28 7:35
4 Stein Klyve OK Moss 21:05 +2:17 7:53
5 Eldar Børsum Bækkelagets SK 21:29 +2:41 8:02
6 Reidar Fossum Asker Skiklubb 21:30 +2:42 8:03
7 Ketil Berge Vestre Akers SK 21:59 +3:11 8:14
8 Petter Næss Oppsal Orientering 22:43 +3:55 8:30
9 Bård Natvig Nittedal OL 22:55 +4:07 8:34
10 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 23:16 +4:28 8:42
11 Vidar Elvekrok Eiker OL 23:28 +4:40 8:47
12 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 23:56 +5:08 8:57
13 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 26:15 +7:27 9:49
14 Jan Sveen Raumar Orientering 26:44 +7:56 10:00
15 Helge Lye IL Tyrving 27:17 +8:29 10:13

D 70-

2 840 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 32:16   11:21
2 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 38:53 +6:37 13:41
3 Unni Drage Haugerud IF 44:41 +12:25 15:44
4 Sidsel Sandelien Heming Orientering 49:56 +17:40 17:34

H 70-

2 670 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Holmboe IL Tyrving 22:27   8:24
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 23:11 +0:44 8:40
3 Helge Revhaug Ringerike OL 24:02 +1:35 9:00
4 Einar Hem Lillomarka OL 24:13 +1:46 9:04
5 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 26:07 +3:40 9:46
6 Bjørn Sandelien Heming Orientering 26:09 +3:42 9:47
7 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 27:23 +4:56 10:15
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 27:24 +4:57 10:15
9 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 28:14 +5:47 10:34
10 Bjørn Egner Heming Orientering 29:15 +6:48 10:57
11 Odd Kletteli Bækkelagets SK 32:57 +10:30 12:20
12 Tor Drage Haugerud IF 33:15 +10:48 12:27
13 Leif Bråten Heming Orientering 35:18 +12:51 13:13
14 Sturle Hånes IL GeoForm 35:40 +13:13 13:21
15 Kjell H. Eriksen Fossum IF 43:56 +21:29 16:27
16 Sigurd Haugerud IL GeoForm 46:07 +23:40 17:16
  Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm diskvalifisert    

H Bedrift

2 840 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Open iT 19:21   6:48
2 Bjørn Solhjeim NOTEAM 21:06 +1:45 7:25

D Rekrutt

1 470 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 12:43   8:39
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 13:51 +1:08 9:25
3 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 15:42 +2:59 10:40
4 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 16:48 +4:05 11:25
5 Anes Erikstad NOTEAM 17:15 +4:32 11:44
6 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 18:05 +5:22 12:18
7 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 18:10 +5:27 12:21
8 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 18:15 +5:32 12:24
9 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 18:27 +5:44 12:33
10 Agnes Halvorsen Nydalens SK 22:29 +9:46 15:17
11 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 24:49 +12:06 16:52
12 Mari Kalleson Oppsal Orientering 24:57 +12:14 16:58
13 Ester Sørbrøden Stokset NOTEAM 25:29 +12:46 17:20
14 Astrid Reusch Heming Orientering 27:36 +14:53 18:46
15 Åse Lurås Oppsal Orientering 28:18 +15:35 19:15
16 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 29:10 +16:27 19:50
17 Celine Marthinsen Salomonsen Bækkelagets SK 29:35 +16:52 20:07
18 Marie Egner IL Tyrving 38:14 +25:31 26:00
19 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 38:17 +25:34 26:02

H Rekrutt

1 470 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Rokke Oppsal Orientering 10:34   7:11
2 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 14:03 +3:29 9:33
3 Ludvik Tinius Høgvard Bækkelagets SK 14:07 +3:33 9:36
4 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 14:25 +3:51 9:48
5  Eskil Kolshus Oppsal Orientering 15:46 +5:12 10:43
6 Vemund Solli Wilhelmsen Oppsal Orientering 15:55 +5:21 10:49
7 Lindus og Thobias - Oppsal Orientering 17:17 +6:43 11:45
8 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 17:46 +7:12 12:05
9 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 17:48 +7:14 12:06
10 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 17:58 +7:24 12:13
11 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 18:55 +8:21 12:52
12 Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 19:30 +8:56 13:15
13 Olav Birkemoe Oppsal Orientering 19:33 +8:59 13:17
13 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 19:33 +8:59 13:17
15 Leon Knudsen Oppsal Orientering 19:57 +9:23 13:34
16 Aksel Eide Bækkelagets SK 20:32 +9:58 13:58
17 Markus Hirsch Bækkelagets SK 20:40 +10:06 14:03
18 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 22:06 +11:32 15:02
19 Eirik Rokke Oppsal Orientering 23:16 +12:42 15:49
20 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 23:34 +13:00 16:01
21 Birk Eidelbrekt Wold Oppsal Orientering 24:08 +13:34 16:25
22 Gabriel Solem Oppsal Orientering 24:28 +13:54 16:38
23 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 25:19 +14:45 17:13
24 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 27:25 +16:51 18:39
25 Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 30:11 +19:37 20:31
26 Simen Ånensen Oppsal Orientering 30:48 +20:14 20:57
27 Eskil Hobøl Oppsal Orientering 33:37 +23:03 22:52
27 Johannes Foss Lynche Oppsal Orientering 33:37 +23:03 22:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +