Resultater Oslo City Cup, løp 4 - 2014



Resultater Orientering Oslo City Cup, løp 4
Oslo - 29. april 2014

D 11-12

2 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 23:33   9:48  
2 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 25:10 +1:37 10:29  
3 Pia Young Vik Nydalens SK 25:42 +2:09 10:42  
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 29:18 +5:45 12:12  
5 Julie Meinicke IL Tyrving 29:32 +5:59 12:18  
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 30:28 +6:55 12:41  
7 Ida Marie Flågen Heming Orientering 33:15 +9:42 13:51  
8 Live Østvold Heming Orientering 41:52 +18:19 17:26  
9 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 44:15 +20:42 18:26  
10 Silje Slungaard IL Tyrving 47:43 +24:10 19:52  
11 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 48:46 +25:13 20:19  
12 Frida Solsrud Nydalens SK 51:39 +28:06 21:31  
13 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 56:52 +33:19 23:41  
14 Tiril Elisabeth Eggen Nydalens SK 58:07 +34:34 24:12  
15 Hannah Mans Nydalens SK 1:03:15 +39:42 26:21  
  Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert      
  Oda Scheele Nydalens SK diskvalifisert      
  Lina Pettersen Nydalens SK ikke startet      
  Ingrid Blindheim Lillomarka OL ikke startet      

H 11-12

2 400 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 18:27   7:41  
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 20:34 +2:07 8:34  
3 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 22:52 +4:25 9:31  
4 Elia Thorvik Nydalens SK 24:02 +5:35 10:00  
5 Arthur Brunborg Nittedal OL 24:33 +6:06 10:13  
6 Gaute Bergan Nydalens SK 26:05 +7:38 10:52  
7 Andre Pettersen-Dahl Nydalens SK 27:15 +8:48 11:21  
8 Ferdinand Fremming Heming Orientering 28:21 +9:54 11:48  
9 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 28:34 +10:07 11:54  
10 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 29:13 +10:46 12:10  
11 August Syrdal Øen Heming Orientering 30:37 +12:10 12:45  
12 Henrik Reusch Heming Orientering 32:20 +13:53 13:28  
13 Jonas Myhr Asker Skiklubb 33:47 +15:20 14:04  
14 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 34:16 +15:49 14:16  
15 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 41:11 +22:44 17:09  
16 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 42:42 +24:15 17:47  
17 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 48:16 +29:49 20:06  
18 Eivind Nyberg Nydalens SK 49:06 +30:39 20:27  
19 Elias Stubberud Nydalens SK 1:00:31 +42:04 25:12  
20 Jakob Bakkevig Heming Orientering 1:24:02 +1:05:35 35:00  
21 Karl Johan Gutskov Heming Orientering 1:25:34 +1:07:07 35:39  
  Vemund Heier Nydalens SK diskvalifisert      
  Eirik Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert      
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet      

D 13-16

2 500 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 19:04   7:37  
2 Oda Sikkeland IL Tyrving 21:34 +2:30 8:37  
3 Synne Skjærstein IL Tyrving 21:36 +2:32 8:38  
4 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 22:27 +3:23 8:58  
5 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 22:38 +3:34 9:03  
6 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 22:58 +3:54 9:11  
7 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 23:17 +4:13 9:18  
8 Stine Njåstein IL Tyrving 23:35 +4:31 9:26  
9 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 23:55 +4:51 9:34  
10 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 24:20 +5:16 9:44  
11 Hanne Grandal IL Tyrving 26:23 +7:19 10:33  
12 Hedvig Vollset Heming Orientering 26:37 +7:33 10:38  
13 Ragne Norrud Fossum IF 27:16 +8:12 10:54  
14 Tuva Lunde Fossum IF 27:36 +8:32 11:02  
15 Åse Bergan Nydalens SK 28:43 +9:39 11:29  
16 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 28:45 +9:41 11:30  
17 Elise Ullern IL Tyrving 29:09 +10:05 11:39  
18 Karianne Dengerud Nydalens SK 29:13 +10:09 11:41  
19 Ingrid Madslien Nydalens SK 29:20 +10:16 11:44  
20 Kaja Grefsrud Lillomarka OL 29:30 +10:26 11:48  
21 Rakel Bårdsen Heming Orientering 29:52 +10:48 11:56  
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 30:47 +11:43 12:18  
23 Solveig Eline Berg IL Tyrving 31:34 +12:30 12:37  
24 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 31:42 +12:38 12:40  
25 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 31:46 +12:42 12:42  
26 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 32:12 +13:08 12:52  
27 Elin Flø Lillomarka OL 32:32 +13:28 13:00  
28 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 33:25 +14:21 13:22  
29 Maren Norderud IL Tyrving 34:38 +15:34 13:51  
30 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 34:41 +15:37 13:52  
31 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 34:54 +15:50 13:57  
32 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 35:33 +16:29 14:13  
33 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 35:46 +16:42 14:18  
34 Maiken Sandberg Nydalens SK 36:12 +17:08 14:28  
35 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 36:38 +17:34 14:39  
36 Stine Rokne Vågen Nydalens SK 38:18 +19:14 15:19  
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Maria Olsbø Østmarka OK diskvalifisert      
  Marie Ullevålseter Nydalens SK diskvalifisert      
  Marte Morgenlie Skei Nydalens SK diskvalifisert      
  Ingrid Bredalen Nittedal OL ikke startet      
  Torill Oldernes Lillomarka OL ikke startet      
  Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb ikke startet      
  Ingvild C. Fleisje Nittedal OL ikke startet      
  Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet      
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering ikke startet      
  Line Wegner Hodt Fossum IF ikke startet      
  Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb ikke startet      
  Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb ikke startet      

H 13-16

2 400 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:26   6:25  
2 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:10 +0:44 6:44  
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 16:11 +0:45 6:44  
4 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 16:32 +1:06 6:53  
5 Lukas Liland Nydalens SK 16:37 +1:11 6:55  
6 Jostein Tandberg Nydalens SK 16:41 +1:15 6:57  
7 Sam Lunøe Nydalens SK 17:08 +1:42 7:08  
8 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 17:13 +1:47 7:10  
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 17:25 +1:59 7:15  
10 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 17:49 +2:23 7:25  
11 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 18:39 +3:13 7:46  
12 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 18:51 +3:25 7:51  
13 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:57 +3:31 7:53  
14 David Thorvik Nydalens SK 19:06 +3:40 7:57  
15 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:09 +3:43 7:58  
16 Sander Arntzen Asker Skiklubb 19:33 +4:07 8:08  
17 Lars Young Vik Nydalens SK 19:42 +4:16 8:12  
18 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19:53 +4:27 8:17  
19 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 19:56 +4:30 8:18  
20 Håkon Øvstedal Nydalens SK 20:03 +4:37 8:21  
21 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 20:21 +4:55 8:28  
22 Sebastian Eidem Heming Orientering 20:43 +5:17 8:37  
23 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 20:47 +5:21 8:39  
24 Alexander Smeby Nydalens SK 20:54 +5:28 8:42  
25 Tobias Lømo Nydalens SK 21:07 +5:41 8:47  
26 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 21:15 +5:49 8:51  
27 Herman Brunborg Nittedal OL 21:29 +6:03 8:57  
28 Håkon Sturød Nydalens SK 21:44 +6:18 9:03  
29 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 21:48 +6:22 9:05  
30 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 22:23 +6:57 9:19  
31 Håvard Høymork Heming Orientering 24:10 +8:44 10:04  
32 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 26:08 +10:42 10:53  
33 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 29:17 +13:51 12:12  
34 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 30:33 +15:07 12:43  
35 Isak Jonsson Nydalens SK 33:15 +17:49 13:51  
36 Felix Engebråten Oppsal Orientering 35:18 +19:52 14:42  
37 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 39:04 +23:38 16:16  
38 Even Amundsen Madsø Oppsal Orientering 41:33 +26:07 17:18  
39 Jonas Fostervold Høydal Oppsal Orientering 41:35 +26:09 17:19  
40 Birk Strøm Nydalens SK 46:39 +31:13 19:26  
41 Erik Olsen Nydalens SK 47:52 +32:26 19:56  
42 Martin Dege Heming Orientering 52:08 +36:42 21:43  
  Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert      
  Linus Olhans Ås-NMBU Orientering ikke startet      
  Olav Torgersen Bækkelagets SK ikke startet      
  Emil Morgenlie Skei Nydalens SK ikke startet      
  Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL ikke startet      
  Tobias Fremming Heming Orientering ikke startet      
  Andreas Vaage Bækkelagets SK ikke startet      
  Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet      

D 17-

2 400 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 16:24   6:50  
2 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 16:46 +0:22 6:59  
3 Sofie Aarnes Nydalens SK 17:52 +1:28 7:26  
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 17:59 +1:35 7:29  
5 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 18:34 +2:10 7:44  
6 Nanna Norderud IL Tyrving 18:53 +2:29 7:52  
7 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 19:18 +2:54 8:02  
8 Louise Oram Nydalens SK 19:33 +3:09 8:08  
9 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 19:47 +3:23 8:14  
10 Astrid Fiskum IL Tyrving 20:08 +3:44 8:23  
11 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 20:53 +4:29 8:42  
12 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 21:16 +4:52 8:51  
13 Hedda Vonen Nittedal OL 21:19 +4:55 8:52  
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 21:20 +4:56 8:53  
15 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 21:36 +5:12 9:00  
16 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:55 +5:31 9:07  
17 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 21:58 +5:34 9:09  
18 Oda Wennemo Halden SK 22:12 +5:48 9:15  
19 Elin Ekeberg IL Tyrving 22:24 +6:00 9:20  
20 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 22:31 +6:07 9:22  
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 22:34 +6:10 9:24  
22 Johanne Lægran Nydalens SK 22:36 +6:12 9:25  
23 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 23:17 +6:53 9:42  
24 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 23:35 +7:11 9:49  
25 Ingrid Tronshaug Stokke IL 24:01 +7:37 10:00  
26 Anine Ahlsand Nydalens SK 24:18 +7:54 10:07  
27 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 25:19 +8:55 10:32  
28 Ingvild Høymork Heming Orientering 27:21 +10:57 11:23  
29 Siri Grandal IL Tyrving 27:29 +11:05 11:27  
30 Oda Lohne van der Eynden Søgne og Songdalen OK 28:55 +12:31 12:02  
31 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 28:57 +12:33 12:03  
32 Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering 29:23 +12:59 12:14  
33 Anne Johanne Lind Nydalens SK 29:36 +13:12 12:20  
34 Inga Morgenlie Nydalens SK 30:04 +13:40 12:31  
35 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 30:09 +13:45 12:33  
36 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 30:51 +14:27 12:51  
37 Toril Solomonsen Bækkelagets SK 31:51 +15:27 13:16  
38 Maren Kopland Modum OL 32:56 +16:32 13:43  
39 Margrethe Wiik OK Sør 33:26 +17:02 13:55  
40 Camilla Stridsklev IL Tyrving 34:30 +18:06 14:22  
41 Yvonne Svendsen IL Tyrving 35:09 +18:45 14:38  
42 Linda Fredh Hamar OK 35:55 +19:31 14:57  
43 Oda Lægran Nydalens SK 40:52 +24:28 17:01  
44 Anne Torine Lundstein NOTEAM 51:39 +35:15 21:31  
45 Ingrid Eck Jore Stokke IL 56:07 +39:43 23:22  
  Helene Lund-Johansen IL Tyrving diskvalifisert      
  Ida Brænden Raumar Orientering ikke startet      
  Marie Hammer Håversen Raumar Orientering ikke startet      
  Cassie Trewin IL Tyrving ikke startet      
  Elena Grand Nydalens SK ikke startet      
  Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet      
  Ida Feiring Haltia IL Tyrving ikke startet      

H 17-

2 500 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Martin Johansson IL Tyrving 14:01   5:36  
2 Erik Sagvolden Nydalens SK 14:53 +0:52 5:57  
3 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 14:59 +0:58 5:59  
4 Bojan Blumenstein Halden SK 15:16 +1:15 6:06  
5 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 15:20 +1:19 6:08  
6 Håvard Haga Raumar Orientering 15:39 +1:38 6:15  
7 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:09 +2:08 6:27  
7 Mathias Nipen IL Tyrving 16:09 +2:08 6:27  
9 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 16:15 +2:14 6:30  
10 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 16:23 +2:22 6:33  
11 Thorstein Wang Lillomarka OL 16:26 +2:25 6:34  
12 Sindre Sandven Kongsberg OL 16:35 +2:34 6:38  
13 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 16:41 +2:40 6:40  
14 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 17:12 +3:11 6:52  
15 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 17:18 +3:17 6:55  
16 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 17:26 +3:25 6:58  
17 Magnus Wølneberg IL Tyrving 17:28 +3:27 6:59  
18 Trygve Tømta Raumar Orientering 17:30 +3:29 7:00  
19 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 17:32 +3:31 7:00  
20 Thomas Nipen IL Tyrving 17:43 +3:42 7:05  
21 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 17:45 +3:44 7:06  
22 Sindre Godager Gjø-Vard OL 17:51 +3:50 7:08  
23 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:58 +3:57 7:11  
24 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 18:15 +4:14 7:18  
25 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 18:30 +4:29 7:24  
26 Trond Veastad Nydalens SK 18:46 +4:45 7:30  
27 Lars Bredalen Nittedal OL 19:00 +4:59 7:36  
28 Hallvard Nordbrøden NTNUI 19:03 +5:02 7:37  
29 Erik Persson Oppsal Orientering 19:06 +5:05 7:38  
30 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 19:36 +5:35 7:50  
31 Eirik Brynildsen Oppsal Orientering 19:45 +5:44 7:54  
32 Vegard Brox IL Tyrving 19:49 +5:48 7:55  
33 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 19:54 +5:53 7:57  
34 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 19:57 +5:56 7:58  
35 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 19:59 +5:58 7:59  
36 Morten Tangen Hamar OK 20:14 +6:13 8:05  
37 Magnus Kristian Mo Nydalens SK 20:29 +6:28 8:11  
38 Jan Andreas Edstrøm NTNUI 20:57 +6:56 8:22  
39 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 21:01 +7:00 8:24  
40 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 21:06 +7:05 8:26  
41 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 22:20 +8:19 8:56  
42 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 22:25 +8:24 8:58  
43 Tarjei Vollset Heming Orientering 22:31 +8:30 9:00  
44 Mats Olav Berg NOTEAM 22:55 +8:54 9:10  
45 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 24:14 +10:13 9:41  
46 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 24:39 +10:38 9:51  
47 Bård Skogsholm DDS 24:56 +10:55 9:58  
48 Martin Langaas Oppsal Orientering 28:01 +14:00 11:12  
49 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 30:36 +16:35 12:14  
50 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 31:35 +17:34 12:38  
  Eskild Gullord Raumar Orientering diskvalifisert      
  Truls Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Petter Kaarby Nydalens SK diskvalifisert      
  Georg Balke Fjellang Nydalens SK diskvalifisert      
  Lars Eid Nielsen Nydalens SK diskvalifisert      
  Stian Lillegård Lillomarka OL diskvalifisert      
  Claus Martinsen Heming Orientering ikke startet      
  Eirik Rustad Raumar Orientering ikke startet      
  Sindre Rønning Fossum IF ikke startet      
  Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering ikke startet      
  Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 40-

2 400 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 19:28   8:06  
2 Anne Madslien Nydalens SK 19:51 +0:23 8:16  
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 20:17 +0:49 8:27  
4 Anne Myhr Nydalens SK 20:45 +1:17 8:38  
5 Alix Young Vik Nydalens SK 21:00 +1:32 8:45  
6 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 21:25 +1:57 8:55  
7 Kari Madslien Nydalens SK 21:48 +2:20 9:05  
8 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 22:00 +2:32 9:10  
9 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 23:16 +3:48 9:41  
10 Trine Oldernes Lillomarka OL 23:51 +4:23 9:56  
11 Marianne Njåstein IL Tyrving 24:46 +5:18 10:19  
12 Hege Wang Lillomarka OL 25:23 +5:55 10:34  
13 Ann Elin Flågen Heming Orientering 25:33 +6:05 10:38  
14 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 26:24 +6:56 11:00  
15 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 26:25 +6:57 11:00  
16 Gry Ahlsand Nydalens SK 26:33 +7:05 11:03  
17 Åshild Flatebakken IL Tyrving 26:35 +7:07 11:04  
18 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 30:59 +11:31 12:54  
19 Linda Rivedal Sentrum OK 31:30 +12:02 13:07  
20 Kathrine Lunøe Nydalens SK 32:49 +13:21 13:40  
21 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 35:53 +16:25 14:57  
22 Marianne Reusch Heming Orientering 37:25 +17:57 15:35  
23 Maria Torgersen Bækkelagets SK 37:53 +18:25 15:47  
24 Camilla Meinich Lømo Nydalens SK 40:13 +20:45 16:45  
  Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Ingjerd Vestengen Lillomarka OL ikke startet      
  Astrid Kristin Ruud Nittedal OL ikke startet      

H 40-

2 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 15:42   6:32  
2 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:36 +0:54 6:55  
3 Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 17:25 +1:43 7:15  
4 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 17:48 +2:06 7:25  
5 Steinar Låg Østmarka OK 17:49 +2:07 7:25  
6 Inge Gunnes IL Tyrving 17:56 +2:14 7:28  
6 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:56 +2:14 7:28  
8 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 17:58 +2:16 7:29  
9 Bjørn Hauge Fet OL 18:03 +2:21 7:31  
10 Torstein Hole Nydalens SK 18:35 +2:53 7:44  
11 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 18:54 +3:12 7:52  
12 Lasse Arnesen Heming Orientering 19:29 +3:47 8:07  
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 20:12 +4:30 8:25  
14 Bent Skatvedt Raumar Orientering 20:22 +4:40 8:29  
15 Kyrre Gran Fet OL 20:25 +4:43 8:30  
16 Hallvard Koren OK Moss 20:53 +5:11 8:42  
17 Henrik Vaage Bækkelagets SK 21:07 +5:25 8:47  
18 Arne Torgersen Bækkelagets SK 21:23 +5:41 8:54  
19 Tore Bredalen Nittedal OL 21:30 +5:48 8:57  
20 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 21:53 +6:11 9:07  
21 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 22:22 +6:40 9:19  
22 Are Kristiansen IL Tyrving 23:07 +7:25 9:37  
23 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 23:14 +7:32 9:40  
24 Snorre Lægran Nydalens SK 23:15 +7:33 9:41  
25 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 24:13 +8:31 10:05  
26 Arnfinn Bårdsen Heming Orientering 26:39 +10:57 11:06  
27 Bjørn Fjeldstad Kristiansand OK 26:58 +11:16 11:14  
28 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 27:17 +11:35 11:22  
29 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 28:53 +13:11 12:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
30 Vidar Thorvik Nydalens SK 35:17 +19:35 14:42  
31 Kjetil Espedal Nydalens SK 36:58 +21:16 15:24  
  Steinar Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert      
  Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Christian Reusch Heming Orientering diskvalifisert      
  Jonas Haltia IL Tyrving ikke startet      
  Gjermund Gravir Asker Skiklubb ikke startet      
  Per Ola Ulseth Nydalens SK ikke startet      
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet      
  Jon Iver Bakken Nydalens SK ikke startet      
  Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK ikke startet      

D 50-

2 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 20:12   8:25  
2 Åse Brødholt Indre Østfold OK 22:29 +2:17 9:22  
3 Runa Skyttersæter Heming Orientering 23:03 +2:51 9:36  
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 23:26 +3:14 9:45  
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 23:42 +3:30 9:52  
6 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 24:11 +3:59 10:04  
7 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 25:00 +4:48 10:25  
8 Ellen Marie Turter Nydalens SK 25:08 +4:56 10:28  
9 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 25:13 +5:01 10:30  
10 Kari Natvig Nittedal OL 25:22 +5:10 10:34  
11 Anne Danielsen Lyn Ski 25:23 +5:11 10:34  
12 Mette Hallén Nydalens SK 26:49 +6:37 11:10  
13 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 27:39 +7:27 11:31  
14 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 28:46 +8:34 11:59  
15 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 30:24 +10:12 12:40  
16 Randi Nilstad IL Tyrving 30:25 +10:13 12:40  
17 Helena Stubberud Nydalens SK 31:01 +10:49 12:55  
18 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 32:34 +12:22 13:34  
19 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 33:50 +13:38 14:05  
20 Anna Göhlman IL Tyrving 38:31 +18:19 16:02  
21 Anne Dahl Nydalens SK 40:44 +20:32 16:58  
22 Siw Solstad IL Tyrving 46:43 +26:31 19:27  
  Grethe K. Løvald Asker Skiklubb ikke startet      
  Kristin Fleisje Nittedal OL ikke startet      

H 50-

2 400 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Leif Eriksson Modum OL 17:03   7:06  
2 Eivind Hoff IL Tyrving 17:51 +0:48 7:26  
3 Nils Petter Fremming Heming Orientering 18:00 +0:57 7:30  
4 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 18:49 +1:46 7:50  
5 Per Slungaard IL Tyrving 19:14 +2:11 8:00  
6 Egil Eide IL Tyrving 19:19 +2:16 8:02  
7 Einar Jensen Nydalens SK 19:40 +2:37 8:11  
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 19:47 +2:44 8:14  
9 Ove Martinsen Hauketo IF 19:48 +2:45 8:15  
10 Karl Aasmund Erøy OK Moss 21:04 +4:01 8:46  
11 Reidar Fossum Asker Skiklubb 21:16 +4:13 8:51  
12 Kristian Bjørgul Halden SK 21:30 +4:27 8:57  
13 Klaus Horne IL Tyrving 21:38 +4:35 9:00  
14 Morten Karlsen Måren OK 22:22 +5:19 9:19  
15 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 22:29 +5:26 9:22  
16 Terje Bråten Raumar Orientering 22:55 +5:52 9:32  
16 Bård Natvig Nittedal OL 22:55 +5:52 9:32  
18 Andreas Erichsen Nydalens SK 23:57 +6:54 9:58  
19 Ketil Berge Vestre Akers SK 24:00 +6:57 10:00  
20 Håkon Håversen Østmarka OK 24:38 +7:35 10:15  
21 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 25:51 +8:48 10:46  
22 Hallvard Berg IL Tyrving 26:06 +9:03 10:52  
23 Christian Rolfsen Heming Orientering 27:38 +10:35 11:30  
24 Morten Kongsberg IL Tyrving 28:17 +11:14 11:47  
24 Øyvind Grandum IL GeoForm 28:17 +11:14 11:47  
26 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 28:30 +11:27 11:52  
27 Torgeir Stenstad Oppsal Orientering 30:11 +13:08 12:34  
28 Are Njåstein IL Tyrving 31:40 +14:37 13:11  
29 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 34:23 +17:20 14:19  
  Geir Sverre Svingheim Hadeland OL diskvalifisert      
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert      
  Helge Stubberud Nydalens SK diskvalifisert      
  Frode Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert      
  Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF ikke startet      
  Johan Mattsson Lillomarka OL ikke startet      
  Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK ikke startet      
  Thor Vollset Heming Orientering ikke startet      

D 60-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Korvald Nydalens SK 23:14   9:17  
2 Nina Kolberg IL Tyrving 44:58 +21:44 17:59  
3 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 45:39 +22:25 18:15  
  Liv Haugli Heming Orientering diskvalifisert      
  Sidsel Sandelien Heming Orientering ikke startet      

H 60-

2 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 20:42   8:37  
2 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 21:55 +1:13 9:07  
3 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 22:01 +1:19 9:10  
4 Nils-Petter Wiik Driv IL 23:42 +3:00 9:52  
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 24:30 +3:48 10:12  
6 Kjell Hobøl Østmarka OK 26:31 +5:49 11:02  
7 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 26:51 +6:09 11:11  
8 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 27:26 +6:44 11:25  
9 Harald Aasheim Oppsal Orientering 27:45 +7:03 11:33  
10 Vidar Elvekrok Eiker OL 28:43 +8:01 11:57  
11 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 38:56 +18:14 16:13  
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert      
  John Thomas Petersen Nittedal OL diskvalifisert      
  Jens Egil Rostad OL Toten-Troll ikke startet      

D 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 29:11   11:40  
2 Unni Drage Haugerud IF 37:24 +8:13 14:57  
3 Hjørdis Egner Heming Orientering 53:45 +24:34 21:30  
  Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      

H 70-

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Roar Bjordal Oppsal Orientering 25:37   10:40  
2 Bjørn Egner Heming Orientering 27:57 +2:20 11:38  
3 Kjell Røkke IL Tyrving 28:05 +2:28 11:42  
4 Bjørn Sandelien Heming Orientering 28:08 +2:31 11:43  
5 Øystein Madsen Haugerud IF 32:27 +6:50 13:31  
6 Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK 33:32 +7:55 13:58  
7 Jon Fougner Heming Orientering 34:29 +8:52 14:22  
8 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 37:20 +11:43 15:33  
9 Kjell H. Eriksen Fossum IF 40:19 +14:42 16:47  
10 Tor Drage Haugerud IF 41:59 +16:22 17:29  
11 Einar Hem Lillomarka OL 42:46 +17:09 17:49  
12 Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL 55:18 +29:41 23:02  
  Kjell Stenstadvold IL Tyrving diskvalifisert      
  Odd Kletteli Bækkelagets SK diskvalifisert      

D Bedrift

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Bjørshol Holm ABB BIL 42:10   17:34  

H Bedrift

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 17:47   7:06  
2 Andreas Medalen NOTEAM 20:04 +2:17 8:01  
3 Steinar Danielsen JIL Oslo S 22:26 +4:39 8:58  
4 Roger Amundsen JIL Oslo S 37:47 +20:00 15:06  
5 Stanislav Pika JIL Oslo S 1:19:44 +1:01:57 31:53  
  Frank Martinsen JIL Oslo S diskvalifisert      
  Øyvind Stensby JIL Oslo S diskvalifisert      
  Bjørn Solhjem RSM Hasner Kjelstrup Wiggen diskvalifisert      

D Rekrutt

1 200 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Karen Skauge Heming Orientering 15:15   12:42  
0 Juni Johnson Bækkelagets SK 16:48 +0:23 14:00  
0 Mina Johnson Bækkelagets SK 16:24   13:40  
0 Malin Sveen Bækkelagets SK 19:54 +3:29 16:35  
0 Anna Nakkim Bækkelagets SK 19:50 +3:25 16:31  
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 28:38 +12:13 23:51  
0 Martha Wisløff ABB BIL 21:33 +5:08 17:57  
0 Ingrid Lurås NOTEAM 18:00 +1:35 15:00  
0 Anne Østvold Heming Orientering 15:01   12:30  
0 Rune Brakestad NOTEAM 26:14 +9:49 21:51  
0 Sofie Solheim Undeberget Rustad 18:43 +2:18 15:35  
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 13:05   10:54  
0 Guro Brænden Lillomarka OL 21:18 +4:53 17:45  
0 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 15:02   12:31  
0 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 29:56 +13:31 24:56  
0 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 17:47 +1:22 14:49  
0 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 14:08   11:46  
0 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 16:33 +0:08 13:47  
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 21:50 +5:25 18:11  
0 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 16:25   13:40  
0 Emilie Flø Lillomarka OL 14:12   11:50  
0 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 11:36   9:40  

H Rekrutt

1 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Jonar Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 27:16 +14:30 22:43  
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 27:16 +14:30 22:43  
0 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 27:26 +14:40 22:51  
0 Einar Østvold Heming Orientering 15:13 +2:27 12:40  
0 Henrik Fürstenberg Nydalens SK 21:08 +8:22 17:36  
0 Philip Stärk-Johansen Heming Orientering 12:52 +0:06 10:43  
0 Rasmus Eastwood Lillomarka OL 11:23   9:29  
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 17:57 +5:11 14:57  
0 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 21:12 +8:26 17:40  
0 Jonas Krogh Oppsal Orientering 19:35 +6:49 16:19  
0 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 12:46   10:38  
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 24:43 +11:57 20:35  
0 Fridtjof Reusch Heming Orientering 10:12   8:30  
  Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering ikke startet      
  Axel Aalde Nydalens SK ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +