Resultater Oslo City Cup - Løp 4 - 2016



Resultater Oslo City Cup, løp 4 av 5
Oslo - 26. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 22:50   8:46
2 Linnea Holst IL Tyrving 24:01 +1:11 9:14
3 krista Krista Lillomarka OL 25:32 +2:42 9:49
4 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 26:34 +3:44 10:13
5 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 27:12 +4:22 10:27
6 Marie Scheele Nydalens SK 28:50 +6:00 11:05
7 Sigrid Nermoen Østmarka OK 29:05 +6:15 11:11
8 Marie Saugestad Nydalens SK 30:16 +7:26 11:38
9 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 32:20 +9:30 12:26
10 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 32:41 +9:51 12:34
11 Anne Østvold Heming Orientering 35:39 +12:49 13:42
12 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 36:26 +13:36 14:00
13 Martha Wisløff Asker Skiklubb 41:15 +18:25 15:51
14 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 42:32 +19:42 16:21
15 Sara Martini Asker Skiklubb 43:24 +20:34 16:41
  Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Lurås Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 11-12

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 23:49   8:49
2 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 24:38 +0:49 9:07
3 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 25:53 +2:04 9:35
4 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 27:30 +3:41 10:11
5 Eskil Brænden Lillomarka OL 30:23 +6:34 11:15
6 Einar Østvold Heming Orientering 47:48 +23:59 17:42
  Felix R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert    
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL ikke startet    

D 13-16

2 700 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 20:16   7:30
2 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 20:28 +0:12 7:34
3 Oda Scheele Nydalens SK 20:34 +0:18 7:37
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 20:50 +0:34 7:42
5 Pernille Katla Fossum IF 20:58 +0:42 7:45
6 Ragne Norrud Fossum IF 21:03 +0:47 7:47
7 Maren Norderud IL Tyrving 21:08 +0:52 7:49
8 Marie Liland Nydalens SK 21:28 +1:12 7:57
8 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 21:28 +1:12 7:57
10 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 21:31 +1:15 7:58
11 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 21:56 +1:40 8:07
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 21:57 +1:41 8:07
13 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 22:14 +1:58 8:14
14 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 22:17 +2:01 8:15
15 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 22:28 +2:12 8:19
16 Pia Young Vik Nydalens SK 22:45 +2:29 8:25
17 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 23:03 +2:47 8:32
18 Ingvild Høydal Nydalens SK 23:04 +2:48 8:32
19 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:55 +3:39 8:51
20 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 24:10 +3:54 8:57
21 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 24:11 +3:55 8:57
22 Mari Brende Fossum IF 24:25 +4:09 9:02
23 Ea Lunøe Nydalens SK 24:29 +4:13 9:04
24 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 24:44 +4:28 9:09
25 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 24:53 +4:37 9:12
26 Linn Mei Waaler Måren OK 24:56 +4:40 9:14
27 Solveig Eline Berg IL Tyrving 25:35 +5:19 9:28
28 Ingrid Madslien Nydalens SK 25:36 +5:20 9:28
29 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 25:52 +5:36 9:34
30 Ina Martini Asker Skiklubb 26:27 +6:11 9:47
31 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 26:37 +6:21 9:51
32 Frida Solsrud Nydalens SK 27:43 +7:27 10:15
33 Ella Berstad Heming Orientering 27:47 +7:31 10:17
34 Ida Marie Flågen Heming Orientering 28:20 +8:04 10:29
35 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 28:31 +8:15 10:33
36 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 28:41 +8:25 10:37
37 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 29:46 +9:30 11:01
38 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 31:44 +11:28 11:45
39 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 32:16 +12:00 11:57
40 Astrid Rognstad Hadeland OL 33:52 +13:36 12:32
41 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 35:11 +14:55 13:01
42 Torill Oldernes Lillomarka OL 35:23 +15:07 13:06
43 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 35:29 +15:13 13:08
44 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 39:53 +19:37 14:46
  Hannah Mans Nydalens SK diskvalifisert    
  Eira Wessel Line Østmarka OK diskvalifisert    
  Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Tia Jansen Heming Orientering diskvalifisert    
  Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Iris Holst IL Tyrving diskvalifisert    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert    
  Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert    
  Martha Nesheim Køber Nydalens SK diskvalifisert    
  Oda Sørlie Nydalens SK diskvalifisert    
  Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK ikke startet    
  Ada Wulfsberg Nydalens SK ikke startet    
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet    

H 13-16

2 600 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 14:54   5:43
2 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 15:20 +0:26 5:53
3 Håkon Sturød Nydalens SK 15:26 +0:32 5:56
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 15:43 +0:49 6:02
4 Isak Jonsson Nydalens SK 15:43 +0:49 6:02
6 Lars Young Vik Nydalens SK 15:46 +0:52 6:03
7 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15:47 +0:53 6:04
8 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:57 +1:03 6:08
9 Trygve Myhr Asker Skiklubb 16:42 +1:48 6:25
10 Jonas Myhr Asker Skiklubb 16:45 +1:51 6:26
11 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 17:08 +2:14 6:35
12 Torjus Ullern IL Tyrving 17:10 +2:16 6:36
13 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 17:21 +2:27 6:40
13 Ådne Skjærstein IL Tyrving 17:21 +2:27 6:40
15 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 18:01 +3:07 6:55
16 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 18:09 +3:15 6:58
17 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 18:11 +3:17 6:59
18 Johannes Halvorsen Nydalens SK 18:25 +3:31 7:05
19 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 18:30 +3:36 7:06
20 Kristian Østermann Heming Orientering 18:42 +3:48 7:11
20 Ferdinand Fremming Heming Orientering 18:42 +3:48 7:11
22 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 18:43 +3:49 7:11
23 Herman Brunborg Nittedal OL 18:44 +3:50 7:12
24 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 18:55 +4:01 7:16
25 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 19:01 +4:07 7:18
26 Anders Horvei Raumar Orientering 19:13 +4:19 7:23
27 August Syrdal Øen Heming Orientering 19:55 +5:01 7:39
28 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 20:11 +5:17 7:45
29 Gaute Bergan Nydalens SK 20:28 +5:34 7:52
30 Marlon Rustad Bækkelagets SK 20:39 +5:45 7:56
31 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 20:46 +5:52 7:59
32 Henrik Reusch Heming Orientering 20:52 +5:58 8:01
33 Simen Våge Asker Skiklubb 21:02 +6:08 8:05
34 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 21:23 +6:29 8:13
35 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 21:24 +6:30 8:13
36 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 21:31 +6:37 8:16
37 Storm Kleiva Nydalens SK 21:40 +6:46 8:20
38 Kristian Aas Asker Skiklubb 21:51 +6:57 8:24
39 Simen Fritzner Nittedal OL 22:25 +7:31 8:37
40 John Otterlei Østmarka OK 22:39 +7:45 8:42
41 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 22:45 +7:51 8:45
42 Henrik Knudsen Oppsal Orientering 23:28 +8:34 9:01
43 Arthur Brunborg Nittedal OL 23:39 +8:45 9:05
44 Torstein Nordgaard Odal OL - Orientering 23:57 +9:03 9:12
45 Jonas Aarseth Nydalens SK 24:06 +9:12 9:16
46 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 24:09 +9:15 9:17
47 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 25:20 +10:26 9:44
48 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 25:24 +10:30 9:46
49 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 26:21 +11:27 10:08
50 Elias Stubberud Nydalens SK 26:42 +11:48 10:16
51 Henrik Gudim Østmarka OK 27:06 +12:12 10:25
52 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 29:07 +14:13 11:11
53 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 29:28 +14:34 11:20
54 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 31:04 +16:10 11:56
  Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL diskvalifisert    
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Ludvik Tinius Høgvard Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Andreas Moldskred Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 17-

2 700 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 17:24   6:26
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 18:12 +0:48 6:44
3 Siri Ulvestad Nydalens SK 18:13 +0:49 6:44
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 18:44 +1:20 6:56
5 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 18:58 +1:34 7:01
6 Tonje Vassend Fossum IF 18:59 +1:35 7:01
6 Ina Westerlund Nydalens SK 18:59 +1:35 7:01
8 Ingunn Weltzien IL Tyrving 19:11 +1:47 7:06
9 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 19:14 +1:50 7:07
10 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 19:19 +1:55 7:09
11 Johanne Lægran Nydalens SK 19:20 +1:56 7:09
12 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 19:23 +1:59 7:10
13 Synne Strand Asker Skiklubb 19:27 +2:03 7:12
14 Marion Huber Nydalens SK 19:39 +2:15 7:16
15 Ingvild Tømta Raumar Orientering 19:43 +2:19 7:18
16 Anine Lome Hamar OK 19:45 +2:21 7:18
17 Ida Tiltnes IL Tyrving 19:48 +2:24 7:20
18 Linn Hokholt NTNUI 19:51 +2:27 7:21
19 Louise Oram Bækkelagets SK 19:52 +2:28 7:21
20 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 19:59 +2:35 7:24
21 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 20:07 +2:43 7:27
22 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 20:09 +2:45 7:27
23 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 20:28 +3:04 7:34
24 Julie Hjortland Larvik OK 20:37 +3:13 7:38
25 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 20:38 +3:14 7:38
25 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 20:38 +3:14 7:38
27 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 21:01 +3:37 7:47
28 Åshild Faller Råheim Fet OL 21:06 +3:42 7:48
29 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 21:08 +3:44 7:49
30 Camilla Stridsklev IL Tyrving 21:11 +3:47 7:50
31 Sofie Aarnes Nydalens SK 21:14 +3:50 7:51
32 Åsa Franzen IL Tyrving 21:24 +4:00 7:55
33 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 21:32 +4:08 7:58
34 Lisbeth Voll Nydalens SK 21:38 +4:14 8:00
35 Hedvig Åstebøl NTNUI 21:42 +4:18 8:02
35 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 21:42 +4:18 8:02
37 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 21:44 +4:20 8:02
38 Evine Westli Andersen Løten o-lag 21:53 +4:29 8:06
39 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 22:03 +4:39 8:10
40 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 22:15 +4:51 8:14
41 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 22:20 +4:56 8:16
42 Astrid Fiskum IL Tyrving 22:30 +5:06 8:20
43 Ingrid Tronshaug Stokke IL 22:49 +5:25 8:27
44 Toril Nes Nydalens SK 22:50 +5:26 8:27
45 Maren Kopland Modum OL 23:01 +5:37 8:31
46 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 23:33 +6:09 8:43
46 Elin Ekeberg IL Tyrving 23:33 +6:09 8:43
48 Marthe Ramstad Fet OL 23:39 +6:15 8:45
49 Elise Ullern IL Tyrving 23:43 +6:19 8:47
50 Guro Jordheim Hemsedal IL 23:53 +6:29 8:50
51 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 24:04 +6:40 8:54
52 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 24:30 +7:06 9:04
53 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 25:16 +7:52 9:21
54 Marie Ullevålseter Nydalens SK 25:37 +8:13 9:29
55 Elena Grand Nydalens SK 25:41 +8:17 9:30
56 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 25:50 +8:26 9:34
57 Hedvig Vollset Heming Orientering 26:13 +8:49 9:42
58 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 26:41 +9:17 9:52
59 Ida Tangen Nydalens SK 28:07 +10:43 10:24
60 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 28:09 +10:45 10:25
61 Ingrid Urseth Vingelen IL 31:28 +14:04 11:39
62 Ronja Heller Bækkelagets SK 44:07 +26:43 16:20
63 Ester Kronberg Raumar Orientering 49:44 +32:20 18:25
  Marianne Ervik Oslo Universitetssykehus BIL diskvalifisert    
  Arianna Taufer Nydalens SK diskvalifisert    
  Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL diskvalifisert    
  Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Hanne Nøvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Mari Flatekval Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Bedalen Lillomarka OL ikke startet    
  Ingrid Bredalen Lillomarka OL ikke startet    
  Kristin Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet    

H 17-

2 700 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertson Fossum IF 14:27   5:21
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 15:02 +0:35 5:34
3 Kasper Fosser Heming Orientering 15:16 +0:49 5:39
4 Martin Johansson IL Tyrving 15:22 +0:55 5:41
4 Torgeir Nørbech IL Tyrving 15:22 +0:55 5:41
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 15:25 +0:58 5:42
6 Alex Carcas Halden SK 15:25 +0:58 5:42
8 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 15:51 +1:24 5:52
9 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:56 +1:29 5:54
10 Sindre Rønning Fossum IF 15:58 +1:31 5:54
11 Karl Fremstad Halden SK 16:06 +1:39 5:57
12 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 16:07 +1:40 5:58
13 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 16:12 +1:45 6:00
14 Håvard Haga Nydalens SK 16:15 +1:48 6:01
15 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 16:19 +1:52 6:02
16 Henrik Eijsink Nydalens SK 16:32 +2:05 6:07
17 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 16:33 +2:06 6:07
18 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:37 +2:10 6:09
19 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 16:39 +2:12 6:09
20 Thomas Nipen Nydalens SK 16:41 +2:14 6:10
21 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:48 +2:21 6:13
22 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:49 +2:22 6:13
23 Lukas Liland Nydalens SK 16:53 +2:26 6:15
24 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:56 +2:29 6:16
25 Jostein Tandberg Nydalens SK 17:01 +2:34 6:18
26 Anders Haga Raumar Orientering 17:08 +2:41 6:20
27 Ove Sætra Hadeland OL 17:16 +2:49 6:23
28 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 17:21 +2:54 6:25
29 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 17:25 +2:58 6:27
30 Erling Hjermstad Fossum IF 17:28 +3:01 6:28
31 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 17:46 +3:19 6:34
32 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 18:01 +3:34 6:40
33 Trygve Tømta Raumar Orientering 18:15 +3:48 6:45
34 Tarjei Holo Fossum IF 18:19 +3:52 6:47
35 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 18:24 +3:57 6:48
35 Magnus Wølneberg IL Tyrving 18:24 +3:57 6:48
37 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 18:25 +3:58 6:49
38 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 18:29 +4:02 6:50
39 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 18:33 +4:06 6:52
40 Axel Hoveid Asker Skiklubb 18:35 +4:08 6:52
41 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 18:43 +4:16 6:55
42 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 18:47 +4:20 6:57
43 Joar Oldernes Lillomarka OL 18:49 +4:22 6:58
44 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 19:06 +4:39 7:04
45 Erik Trøen Modum OL 19:25 +4:58 7:11
45 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 19:25 +4:58 7:11
47 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 19:30 +5:03 7:13
48 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:33 +5:06 7:14
49 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 19:44 +5:17 7:18
50 Kyongsa Ri Nydalens SK 19:45 +5:18 7:18
51 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 19:46 +5:19 7:19
52 Martin Schälli Bækkelagets SK 20:01 +5:34 7:24
53 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 20:14 +5:47 7:29
54 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 20:21 +5:54 7:32
55 Øyvind Hjermstad Fossum IF 20:33 +6:06 7:36
56 Per Magnus Dahl Elverum OK 20:47 +6:20 7:41
57 Aksel Madslien Nydalens SK 20:51 +6:24 7:43
58 Sverre Gullord Nydalens SK 21:02 +6:35 7:47
59 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 21:29 +7:02 7:57
60 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 21:36 +7:09 8:00
61 Morten Tangen Måren OK 21:47 +7:20 8:04
62 Marcus  Faruga Karlden Kvillebyns SK 21:51 +7:24 8:05
63 Mats Olav Berg NOTEAM 21:54 +7:27 8:06
64 Simen Smestad Bækkelagets SK 21:56 +7:29 8:07
65 Einar Gisholt Fossum IF 21:57 +7:30 8:07
66 Steinar Kvaale Bø OL 22:16 +7:49 8:14
67 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 22:36 +8:09 8:22
68 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 22:59 +8:32 8:30
69 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 23:06 +8:39 8:33
70 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 26:43 +12:16 9:53
71 Stian Lillegård Lillomarka OL 31:46 +17:19 11:45
72 Przemek Patejko KS Spójnia Warszawa 32:32 +18:05 12:02
73 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 18:11:45 +17:57:18 6:44:21
  Harald Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    
  John Eivind Presterud Fet OL diskvalifisert    
  Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mathias Olsen Larvik OK diskvalifisert    
  Martin Langaas Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Simen A Bjøringsøy Nydalens SK diskvalifisert    
  Henrik Kvikne Hansen GE Healtcare diskvalifisert    
  Andreas Vaage Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Thomas Schive Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Anders Vister Nydalens SK diskvalifisert    
  Mathias Nipen IL Tyrving diskvalifisert    
  Einar Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Lars Edvard Bergdal NOTEAM ikke startet    
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK ikke startet    

D 40-

2 600 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 18:29   7:06
2 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 21:25 +2:56 8:14
3 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 21:53 +3:24 8:25
4 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 21:56 +3:27 8:26
5 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 22:40 +4:11 8:43
6 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 22:51 +4:22 8:47
7 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 24:12 +5:43 9:18
8 Ann Elin Flågen Heming Orientering 25:01 +6:32 9:37
9 Heidi Østli Raumar Orientering 25:13 +6:44 9:41
10 Hege Rustad NOTEAM 26:20 +7:51 10:07
11 Solveig Bergan Nydalens SK 27:07 +8:38 10:25
12 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 27:46 +9:17 10:40
13 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 27:48 +9:19 10:41
14 Linda Fredh Måren OK 29:39 +11:10 11:24
15 Aase Mestad Lillomarka OL 33:24 +14:55 12:50
  Elise Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert    
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Janne Moe Heming Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Skaarer Nydalens SK diskvalifisert    
  Nora Skauen IL Tyrving diskvalifisert    
  Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert    
  Marit B. Eithun Nittedal OL diskvalifisert    
  Marianne Reusch Heming Orientering diskvalifisert    
  Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hege Wang Lillomarka OL diskvalifisert    
  Hege Feiring IL Tyrving diskvalifisert    
  Gyda Drage Kleiva Nydalens SK diskvalifisert    
  Kathrine Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    

H 40-

2 600 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Brox IL Tyrving 15:18   5:53
2 Odin Tellesbø Østmarka OK 15:44 +0:26 6:03
3 Inge Gunnes IL Tyrving 15:51 +0:33 6:05
4 Christian Vogelsang Nydalens SK 16:10 +0:52 6:13
5 Steinar Låg Asker Skiklubb 16:21 +1:03 6:17
6 Sven Arne Gylterud Fossum IF 16:50 +1:32 6:28
7 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 16:51 +1:33 6:28
8 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:53 +1:35 6:29
9 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 17:05 +1:47 6:34
10 Bjørn Hauge Nydalens SK 17:28 +2:10 6:43
11 Torstein Hole Nydalens SK 17:35 +2:17 6:45
12 Trond Lund IL Tyrving 17:40 +2:22 6:47
13 Bjørn Martini Asker Skiklubb 17:49 +2:31 6:51
14 Christian Reusch Heming Orientering 17:58 +2:40 6:54
15 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 18:02 +2:44 6:56
16 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 18:21 +3:03 7:03
17 Kyrre Gran Fet OL 18:25 +3:07 7:05
17 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 18:25 +3:07 7:05
19 Ola Perman OK Tyr 18:27 +3:09 7:05
20 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 18:52 +3:34 7:15
21 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 19:08 +3:50 7:21
22 Tore Bredalen Nittedal OL 19:21 +4:03 7:26
23 Espen Jernberg Nydalens SK 19:25 +4:07 7:28
24 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 19:27 +4:09 7:28
24 Tor Ringstad Hedrum OL 19:27 +4:09 7:28
26 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 19:30 +4:12 7:30
27 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 19:52 +4:34 7:38
28 Tommy Skårbø Raumar Orientering 20:02 +4:44 7:42
29 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 20:12 +4:54 7:46
30 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 20:18 +5:00 7:48
31 Anders Flågen Heming Orientering 20:19 +5:01 7:48
32 Henrik Vaage Bækkelagets SK 20:28 +5:10 7:52
33 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 20:40 +5:22 7:56
34 Jon Solsrud Nydalens SK 20:41 +5:23 7:57
35 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 21:35 +6:17 8:18
36 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 21:51 +6:33 8:24
37 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 24:48 +9:30 9:32
38 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 24:49 +9:31 9:32
39 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 24:52 +9:34 9:33
40 Alexander Rødsten Heming Orientering 24:53 +9:35 9:34
41 Dag Espolin Johnson Bækkelagets SK 30:40 +15:22 11:47
  Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert    
  Yngve Røe Nydalens SK diskvalifisert    

D 50-

2 700 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 21:30   7:57
2 Maria Jonsson Nydalens SK 22:59 +1:29 8:30
3 Christine Gjermo Østmarka OK 23:37 +2:07 8:44
4 Anne Madslien Nydalens SK 23:54 +2:24 8:51
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 24:19 +2:49 9:00
6 Marita Hernandez OL Toten-Troll 24:57 +3:27 9:14
7 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 25:03 +3:33 9:16
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 25:39 +4:09 9:30
9 Marianne Hjermstad Fossum IF 25:56 +4:26 9:36
10 Anne Dahl Nydalens SK 26:03 +4:33 9:38
11 Berit Berge IL Tyrving 26:06 +4:36 9:40
12 Marianne Njåstein IL Tyrving 26:08 +4:38 9:40
13 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 26:55 +5:25 9:58
14 Line Telje Høydal Nydalens SK 27:03 +5:33 10:01
15 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 27:26 +5:56 10:09
16 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 27:35 +6:05 10:12
17 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 27:37 +6:07 10:13
18 Anne Myhr Nydalens SK 28:00 +6:30 10:22
19 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 28:35 +7:05 10:35
19 Kiesti Grundnes Berg IL Tyrving 28:35 +7:05 10:35
21 Helena Stubberud Nydalens SK 28:55 +7:25 10:42
22 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 30:21 +8:51 11:14
23 Anna Göhlman IL Tyrving 30:32 +9:02 11:18
24 Ingrid Nermoen Østmarka OK 30:55 +9:25 11:27
25 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 31:22 +9:52 11:37
26 Åshild Flatebakken IL Tyrving 31:43 +10:13 11:44
27 Mette Hallén Nydalens SK 33:12 +11:42 12:17
28 Maria Torgersen Bækkelagets SK 35:20 +13:50 13:05
  Margrete Engzelius Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ellen Marie Turter Nydalens SK diskvalifisert    
  Åse Marit Hansen Nittedal OL diskvalifisert    
  Runa Skyttersæter Heming Orientering diskvalifisert    
  May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Alix Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Berit Danielsen IL Tyrving diskvalifisert    

H 50-

2 700 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Kristiansen IL Tyrving 18:24   6:48
2 Christian Grotnes IL Tyrving 18:41 +0:17 6:55
3 Thor Mella Oppsal Orientering 18:43 +0:19 6:55
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 19:12 +0:48 7:06
5 Per Olav Nærestad IF Trauma 19:55 +1:31 7:22
6 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 20:14 +1:50 7:29
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 20:31 +2:07 7:35
8 Kjetil Espedal Nydalens SK 20:37 +2:13 7:38
9 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 20:48 +2:24 7:42
10 Børge Pedersen Nydalens SK 20:51 +2:27 7:43
11 Kjetil Karlsen OK Moss 21:11 +2:47 7:50
12 Bent Skatvedt Raumar Orientering 21:15 +2:51 7:52
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 21:34 +3:10 7:59
14 Anders Kronberg Raumar Orientering 21:35 +3:11 7:59
15 Arne Torgersen Bækkelagets SK 21:42 +3:18 8:02
16 Hallvard Koren OK Moss 22:20 +3:56 8:16
17 Erlend Råheim OK Øst 22:35 +4:11 8:21
18 Frode Kamsvåg IL Tyrving 22:41 +4:17 8:24
19 Morten Karlsen Måren OK 22:53 +4:29 8:28
20 Ove Martinsen Hauketo IF 23:05 +4:41 8:32
21 Helge Stubberud Nydalens SK 23:21 +4:57 8:38
22 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 23:32 +5:08 8:42
23 Lasse Arnesen Heming Orientering 23:46 +5:22 8:48
24 Egil Eide IL Tyrving 23:50 +5:26 8:49
25 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 23:54 +5:30 8:51
26 Eirik Tandrevold Fossum IF 23:59 +5:35 8:52
27 Are Njåstein IL Tyrving 24:08 +5:44 8:56
28 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 24:12 +5:48 8:57
29 Per Stedje Østmarka OK 24:51 +6:27 9:12
30 Hallvard Berg IL Tyrving 25:25 +7:01 9:24
31 Øyvind Helmersen Fet OL 25:30 +7:06 9:26
32 Thor Vollset Heming Orientering 25:46 +7:22 9:32
33 Thor Norderud IL Tyrving 27:38 +9:14 10:14
34 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 28:05 +9:41 10:24
35 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 28:11 +9:47 10:26
36 Bjørn Christensen Østmarka OK 29:12 +10:48 10:48
37 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 32:27 +14:03 12:01
38 Morten Engebretsen Raumar Orientering 34:42 +16:18 12:51
  Geir Sverre Svingheim Hadeland OL diskvalifisert    
  Terje Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Bjørn Willadssen Heming Orientering diskvalifisert    
  Nils Petter Fremming Heming Orientering diskvalifisert    
  Stein Mella Open iT diskvalifisert    

D 60-

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 33:58   12:34
  Live Joronn Ytrehus Ringerike OL diskvalifisert    
  Wenche Hultgreen IL Tyrving diskvalifisert    

H 60-

2 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 20:53   7:44
2 Einar Jensen Nydalens SK 21:09 +0:16 7:50
3 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 21:14 +0:21 7:51
4 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 22:39 +1:46 8:23
5 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 23:01 +2:08 8:31
6 Stein Klyve OK Moss 23:38 +2:45 8:45
7 Are Eriksen Oslostudentenes IK 24:10 +3:17 8:57
8 Vidar Elvekrok Eiker OL 24:17 +3:24 8:59
9 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 24:35 +3:42 9:06
10 Bård Natvig Nittedal OL 24:51 +3:58 9:12
11 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 25:38 +4:45 9:29
  Reidar Fossum Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Johan Toverud Jensen Nydalens SK diskvalifisert    
  Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert    

D 70-

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 30:05   11:34
2 Unni Drage Haugerud IF 34:52 +4:47 13:24
3 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 44:26 +14:21 17:05

H 70-

2 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 22:30   8:39
2 Helge Revhaug Ringerike OL 22:47 +0:17 8:45
3 jørgen Holmboe IL Tyrving 24:21 +1:51 9:21
4 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 24:49 +2:19 9:32
5 Bjørn Sandelien Heming Orientering 25:21 +2:51 9:45
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 25:59 +3:29 9:59
7 Bjørn Egner Heming Orientering 29:01 +6:31 11:09
8 Leif Bråten Heming Orientering 31:20 +8:50 12:03
9 Jon C. Fougner Heming Orientering 32:32 +10:02 12:30
10 Tor Drage Haugerud IF 34:32 +12:02 13:16
11 Sturle Hånes IL GeoForm 36:01 +13:31 13:51
12 Kjell H. Eriksen Fossum IF 36:50 +14:20 14:10
13 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 41:07 +18:37 15:48
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

D Bedrift

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje With NOTEAM 28:05   10:48

H Bedrift

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Gramstad VBIL 21:10   7:50
2 Terje Wiig Mathisen Open iT 21:39 +0:29 8:01

D Rekrutt

1 600 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 11:57   7:28
2 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 11:59 +0:02 7:29
3 Agnes Erikstad NOTEAM 13:05 +1:08 8:10
4 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 13:41 +1:44 8:33
5 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 20:53 +8:56 13:03
6 Astrid Reusch Heming Orientering 21:50 +9:53 13:38
7 Harumi  Fujita NOTEAM 22:03 +10:06 13:46
8 Åse Lurås Oppsal Orientering 23:50 +11:53 14:53
9 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25:38 +13:41 16:01
10 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 26:05 +14:08 16:18
11 Aksel Nissen Hellerud Koll IL 30:57 +19:00 19:20
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Helene Scheele Nydalens SK diskvalifisert    
  Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK diskvalifisert    

H Rekrutt

1 600 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 10:21   6:28
2 Rudi Rudi Lillomarka OL 11:32 +1:11 7:12
3 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 12:35 +2:14 7:51
4 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 12:38 +2:17 7:53
5 Tobias Haglund Oppsal Orientering 13:17 +2:56 8:18
6 Linus Vinge Oppsal Orientering 13:39 +3:18 8:31
7 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 14:42 +4:21 9:11
8 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 15:14 +4:53 9:31
9 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 15:20 +4:59 9:35
10 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 15:35 +5:14 9:44
11 Eskil Hafskjold Nydalens SK 17:11 +6:50 10:44
12 Alfred Axelsen Daniels Nydalens SK 18:57 +8:36 11:50
13 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 19:46 +9:25 12:21
14 Sondre Hafskjold Nydalens SK 23:34 +13:13 14:43
15 Andreas Aspelund Nydalens SK 23:48 +13:27 14:52
  Markus Hirsch Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Leon Knudsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Aksel Eide Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Birk Eidelbrekt Wold Oppsal Orientering diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +